Personeel Personeel Personeel Personeel Leuke baan - ÓUWEHANP n i v o TECH Doorzie jij deze prachtige machines? Onderhouds- en Storingsmonteur Wijkverpleegkundigen DAIHATSU DAIHATSU LEIDERDORP. le autotechnicus Autobedrijf Mulder, Chef Balie Verkoop Verkoop medewerker binnendienst ^Infotheek^Groep N.V. unr Ierdag 23 juni 2001 910 0 Nederland B.V. is de succesvolle dochter van een wereldwijd actieve, Deense moeder. Met 7 productielocaties, verkooporganisaties en meer dan 100 importeurs is ALTO een speler van formaat in professionele mgingsapparatuur. Het zeer volledige assortiment zorgt voor jarenlange klantentrouw in de agrarische sector, de ustrie, overheidsinstanties en de schoonmaakindustrie. ALTO biedt met "Total Cleaning Confidence" öloplossingen voor iedere reinigingstaak. Wij zijn op zoek naar een nieuwe collega (M/V) voor de functie van in de regio Leiden Vind je het een uitdaging om uit te zoeken waarom een machine niet werkt? Ben je niet bang om vuile handen te krijgen tijdens reparaties? Is het vakkundig onderhoud plegen aan (reinigings-) machines een tweede natuur voor je? Ben je door je flexibele instelling in staat om eventueel in de avonduren of op zaterdag service te verlenen? Wil je graag een afwisselende en zelfstandige functie binnen een jonge en dynamische organisatie? Heb je 5 keer "JA" geantwoord op neven staande vragen? Beschik je daarnaast over een MTS diploma elektrotechniek, rijbewijs B/E, ervaring in de buitendienst en een klantvriendelijke en enthousiaste werk houding? Stuur dan je schriftelijke sollicitatie naar: ALTO Nederland B.V. t.a.v. Iris Rutten Postbus 65 3370 AB HARDINXVELD-GIESSENDAM Voor meer informatie kun je bellen met Cochèl ter Schure via 0184-677200 Thuiszorg Groot Rijnland levert een breed scala aan diensten op het gebied van gezondheid en welzijn. Circa 1.600 medewerkers mogen rekenen op de ondersteu ning van een professionele, klantgerichte organisatie. Ons werkgebied omvat Leiden en Alphen aan den Rijn en een groot aantal omliggende gemeentes. Onze afdeling Ouder en Kindzorg is op zoek naar enthousiaste nieuwe collega's. Binnen onze teams is ruimte voor een viertal klantgerichte en flexibele m/v: (waarvan 3 op projectbasis, maximale duur 2,5 jaar) Voor deze functie zoeken wij flexibele en initiatiefrijke collega's, die meedenken met jonge ouders die met hun baby of peuter het consultatiebureau bezoeken. U bent in staat om jonge ouders gerichte adviezen te geven. Wij vragen een op de E* *J§ functie gerichte opleiding (HB0-V of verpleegkunde-A aangevuld met de oplei ding MGZ). Ervaring is een pré, maar niet noodzakelijk. Wij bieden een zelfstandige baan binnen een collegiaal team. Uiteraard hoort bij deze boeiende functie een passend salaris, conform de CAO Thuiszorg (salaris schaal 8, max. 5.296,- bruto per maand). Tevens zoeken wij kandidaten die op oproepbasis willen werken. Bel ons of schrijf een brief: Voor meer informatie over bovenstaande vacatures kunt u contact opnemen met Lenneke Hoogerdijk of Pascaline Imhoff, unitmanagers ouder kindzorg, QeXO^^WÊ te1, *0172^50 30 26 7 50 30 29' Uw schriftel'ike sollicitatie zien wij graag uiterlijk 8 juli 2001 tegemoet. U kunt uw sollicitatie richten aan: Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, t.a.v. Margriet Schuitema, personeelsadviseur, Postbus 2254, 2301 CG Leiden. Ook kunt u ons mailen: pz@stgr.nl. H thuiszorg Groot Rijnland Geschikt voor alle leeftijden. jro- uwehand's Rederij en Visverwerking B.V. is een toonaangevend en vernieuwend visverwerkend bedrijf. Vanuit de hoofdvestiging in Katwijk wordt een uitgekiend assortiment van vis producten ontwikkeld en aan klanten aan binnen- en buitenland geleverd. Het A-merk Ouwehand wordt voornamelijk afgezet in de distributiekanalen yishandel, super markten en horeca grootverbruik. Door de toenemende vraag naar visproducten in binnen- en buitenland et de recente overname van de De 'ranchise zijn wij op zoek naar 3 energieke, enthousiaste en professionele teamplayers voor de volgende functies: cting Manager et kaderteam en rapporteert aan de commercieel Vertaalt en implementeert de ondernemingsstrategie in Weid met de daaruit voortvloeiende marketingplannen en èd. Draagt zorg voor periodiek marktonderzoek en concur- fses. Beheert het marketingbudget, Initieert en onderhoudt met externe partners op het gebied van productontwlk- derzoek en promotie. Geeft leiding aan productmanager leunt de salesmanagers bij strategische afnemers. en denkniveau N1MA-B/C. M eerdere jaren succesvolle Is doortastend, stelt prioriteiten en is resultaat- Rft dynamische persoonlijkheid met gezonde dosis iheerst uitstekend zijn moderne talen zowel In woord als Leeftijdsindicatie 30 40 Jaar. manager Retail Foodservice kaderteam en rapporteert aan de commercieel Maakt meerjarenplanningen, ateJt verkoopplannen per a implementeert en realiseert deze. Draagt zorg voor maan- pportage en realiseert gebudgetteerde omzet en marge Beheert het verkoopbudget, onderhoudt en Initieert afnemers en relaties. Geeft leiding aan 2 nationaal Ie accountmanagers Het profiel: HBO werk- en denkniveau. Meerdere jaren succesvolle commerciële werkervaring in fmeg. Is doortastend, stelt prioriteitenen Is resultaat gericht. Heeft dynamische persoonlijkheid met gezonde dosis ambitie. Leeftijdsindicatie 30 40 jaar. Assistent Exportmanager De positie: Stelt verkoopplannen per klant op en maakt meerjarenplanningen Maakt meerjarenplanningen, stelt verkoopplannen per Idant op en implementeert en realiseert deze. Draagt zorg voor maandelijkse rap portage en realiseert gebudgetteerde omzet en mai^e doelstellingen, initieert en onderhoudt contacten met afnemers In bestaande en nieuwe exportmarkten. Rapporteert aan de export manager. Het profiel: MBO-HBO werk- en denkniveau. Meerdere jaren succesvolle export werkervaring. Is doortastend, stelt prioriteiten en is resultaatgericht. Beheerst uitstekend zijn moderne talen zowel in woord als geschrift (Spaans en Italiaans Is een pré). Uttstekende contactuele eigenschap pen en bereid regelmatig te reizen. Leeftijdsindicatie 30 40 jaar. Perspectief voor alle functies: De juiste kandidaten bieden wij een veelzijdige en zelfstandige functie In een boelend en gezond bedrijf met uitdagende carrière mogelijk heden. Het salaris ts afgestemd op de inhoud van de functie en de toegevoegde waarde van de kandidaat. Het bedrijf kent prima secundaire arbeidsvoorwaarden Gelieve Uw schriftelijke reactie binnen 2 weken na verschijningsdatum te richten aan: Ouwehand's Rederij en Visverwerking B.V. t.a.v. de afdeling Personeel& Organisatie Lageweg 55,2222 AG Katwijk. Telefoon: 071-4051111. om ad' Gevraagd per direct. Evt. i.b.v. APK bevoegdheid en bekend met moderne elektronica. Wie wil werken in een klein team en niet alleen onder de brug wil staan voelt zich bij ons als een v is in het water. Interesse? Bel, schrijf of kom langs en vraag naar H. J. Mulder. Weversbaan 10 23S2 BZ LEIDERDORP Tel.nr.: 071 - 5894200 TECHNIVO Oudshoorn is een groothandel in technische artikelen voor bouw en industrie in Katwijk, en met een enthousiast team bedienen wij een gestaag groeiende klantenkring. O U D S H Op korte termijn zijn wij op zoek naar een: Hij/zij heeft ervaring in de verkoop van Technische artikelen, IJZERWAREN en GEREEDSCHAPPEN. Hij/zij zal leiding geven aan eer i jong verkoopteam en verantwoordelijk zijn voor de hele gang van zaken in de; showroom en rond de verkoopbalie. En een: Hij/zij heeft ervaring in de verkoop van technische artikelen en is bereid via cursussen en producttrainingen die kennis op peil te houden. Ook „leerling verkoper" behoort tot de mogelijkheden, ople iding binnen ons bedrijf. Wij vragen: Een redelijke basisopleiding Goede communicatieve vaardigheden Een positieve levenshouding Verantwoordelijkheidsgevoel. Wij bieden een baan met goede vooruitzichten en uitstekende secundaire voorwaarden. Wij zien uit naar uw sollicitatie: Postbus 3216, 2220 CE Katwijk, t.a.v. dhr. H.K. Oud shoorn. Voor meer informatie: 071-4020761. a 5? v.',v i 'jU IAJL5 J De Infotheek Groep is een snel groeiende onderneming met ruim 100 medewerkers. Vier bedrijven zijn actief op de automatiseringsmarkt. Restart Computers levert hard- en software. Infotheek Networks zorgt voor advies, beheer en onderhoud. Microfix is er voor upgrading, reparatie en reiniging. Quality Spares International levert onderdelen. Wij spreken dezelfde taal. Eenvoud, betrokkenheid en professio naliteit zijn de sleutelwoorden. Door uitbreiding hebben wij de volgende vacatures. Iets voor jou? Reageer dan snel. COMMERCIEEL ADMINISTRATIEVE MEDEWERKER De werkzaamheden bestaan o.a. uit: afhandeling dagelijks telefoonverkeer assisteren van de verkoop medewerkers verwerken van orders dagelijkse administratieve werkzaamheden De kandidaat waar wij naar op zoek zijn is zo'n 20 30 jaar, heeft een opleiding op MBO r niveau, denkt commercieel, /- maar is bovenal enthousiast Heeft een vlotte en gezellige babbel. Een goede beheersing van de Nederlandse Taal in woord en geschrift. Kennis van computers is een pré. I GEZELLIGE COMMERCIËLE MEDEWERKER De werkzaamhe u uit: meewerken aan uitbreiding klantenbestand verkopen automatiserings producten commerciële acties bedenken en uitvoeren maken van en verwerken van orders De kandidaat waar wij naar op zoek zijn is zo'n 25 35 jaar, heeft een opleiding op MBO niveau, denkt commercieel, maar is bovenal enthousiast. Heeft een vlotte en gezellige babbel. Een goede beheersing van de Nederlandse Taal in woord en geschrift. Kennis van computers is een pré. De Infotheek Groep biedt een afwisselende baan in een jong. dynamisch team met een prettige, collegiale werksfeer. Je bent zeker van goede secundaire arbeidsvoorwaarden en volop opleidings- en doorgroeimogelijkheden. Heb je interesse in een van deze functies, stum dan |e brief mer CV naar Infotheek Groep, t.a.v. mevr. A. van der Ham, Postbus 527. 2300 AM Leidi.-n E-mailen mag ook: anhiu.restart.nl of bel: 07 1 8001400 Rabobank Alkemade is een dynamische en vooruitstrevende bank gevestigd aan de rand van het Groene Hart van Nederland. Met drie vestigingen worden actief de kernen BuitenkaagKaag, Nieuwe Wetering, Rijpwetering, OudAde en Hoogmade bediend. In onze strategie leggen wij e en zwaar accent op de bediening van onze klanten vanuit deze kantoren. Een goede relatie begint met een goed persoonlijk contact. Vanuit die gedachte staat Rabobank Alkemade dicht bij de klant. Wij streven daarbij naar een persoonlijk en deskundig advies. Als all-round financièel adviseur moet je niet alleen in staat zijn om de standaardproducten te adviseren en te verkopen, maar bovenal voor de vermogende particulier on ondernemer een gedegen en integraal Persoonlijk Financieel advies neer te leggen. Dit kan betekenen dat de standaardproducten niet toereikend zijn en dat je met behulp van collega's en/of partners u it een door jou te Financieel adviseur mjvnfiunri onderhouden en uit te breiden netwerk een Persoonlijk Financieel Advies op maat maakt. Naast het adviseurschap voor de aan jou toebedeelde klanten zul je op jouw vakgebied een coachende en onder steunende rol spelen voor de collega's op de bank. Je zult je profileren als de specialist op jouw vakgebied zowel binnen als buiten de bank. Je hebt de ambitie om gecertificeerd Finance el Planner te worden. Functie-eisen: HBO denk- en werkniveau Een pro-actieve en klant gerichte marktbenadering Een commercië le instelling en adviesvaardigheid Een teamspeler Certificaat Hypotheekadviseur is een 90 pre Kennis van en affiniteit met beleggen. Een psychologische test kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Als hoofd Commerciële binnendienst coach, begeleid en stimuleer je een viertal assistent adviseurs (Financiejj|?Advies, Huis en Hypotheekadvies en Bedrijven). Daarnaast ondersteun je de adviseurs bij de voorbereiding van klantbezoek en de afwerking van de hieruit voortvloeiende werkzaamheden. Je biedt klanten een oplossing voor hun vragen. Je verkoopt enkelvoudige standaard- Hoofd commerciële binnendienst m/v producten en beantwoordt zelfstandig de dagelijkse telefonische vragen van klanten. Functie-eisen: HBO denk- en werkniveau Gedegen kennis van bancaire producten en diensten Een pro actieve en klantgerichte marktbenadering Een commerciële instelling en adviesvaardigheid Een teamspeler In staat zijn om operationeel leiding te geven. Een psychologische test kan deel uitmaken van de selectieprocedure:. Als medewerker cliëntenservice front office vervul je een belangrijke rol in het onderhouden van contacten tussen de (potentiële) klant en de bank. Je bedient klanten in de bankhal op het gebied van financiële basisbehoeften. Je adviseert over en verkoopt producten met betrekking tot chartaal en giraal betalingsverkeer en verwijst zonodig door naar één van de Medewerker cliëntenservice front office m/v adviseurs. Daarnaast geef je ondersteun» ïg aan een cliëntadviseur (36 uur parttime) onder meer bij de administratieve afhaindeling van zaken en het op touw zetten van commerciële acties. Functie-eisen: MBO denk- en werkniveau Klantgerichte, dienstverlenende en flexibele instelling. Parttimers worden nadrukk elijk verzocht ook te.reageren. Interesse? Bel voor meer informatie met Auke Jan Bandringa, manager Commerciële Zaken, telefoon (071) 501 41 30. Je brief met c.v. kun je binnen 14 dagen sturen naar: Rabobank Alkemade, t.a.v. de heer A.J. van Trigt, algemeen directeur, Postbus 1, 2375 ZG Rijpwetering. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Geef je ambitie toekomst Rabobank Alkemade ONBETWIST DE VISSPECIALIST

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 27