Personeel Personeel Personeel Personeel LISSE Zoetermeer High medic Wie wil naast de studie parttime croupier worden? Voorzitter klachtencommissie woonruimteverdeling Zoetermeer ANALISTEN Administratief medewerker ruimtelijke ordening en volkshuisvesting m/v GEMEENTE Zoetermeer steeds ondernemend gemeente Zoetermeer onderneemt steeds Geslaagd, vakantie en dan...? een vliegende start van jouw loopbaan in de ICT Notariskantoor Warmond NOTARISKLERK (m/v) KANDIDAAT-NOTARIS m/v Parttime croupiers Black Jack/Caribbean Stud of Amerikaanse Roulette (m/v) Moderne collectie beheerder (audio) visuele documenten m/v Leiden ZATERDAG 23 JUNI 2001 Lisse is een aantrekkelijke woon- en werkgemeente en telt ca. 22.000 inwoners. De organisatie kent vier sectoren, waaronder de sector Ruimtelijke Ordening en Bestuurszaken. Deze sector bestaat uit drie afdelingen, te weten Ruimtelijke Ordening en Volkshuisvesting, Bestuurszaken en Juridische Zaken en Burgerzaken. De medewerkers van de afdeling Ruimtelijke Ordening en Volkshuis vesting houden zich onder andere bezig met beleidsvoorbereidende en uitvoerende taken op het gebied van ruimtelijke ordening, volkshuis vesting en bouw- en woningtoezicht. Wegens vertrek van onze huidige collega zoeken wij een 28 uur per week Je houdt je in hoofdzaak bezig met de behandeling van klachten en bezwaarschriften in het kader van woonruimteverdeling. Ook behoort de controle en hand having van het volkshuisvestings beleid voor wat betreft de huis vestingsvergunningen tot je taken, je verzorgt verder de administra tieve afhandeling van subsidie regelingen voor de woningbouw en je verricht administratieve werkzaamheden bij de behande ling van ruimtelijke ordenings procedures en bij bezwaar- en beroepschriften tegen bouwplan nen. Tot slot maak je verslagen van hoorzittingen en ben je de administratieve ondersteuning van de afdeling. Je profiel: Je beschikt over een mbo-diploma, bijvoorbeeld meao en/of bestuurs ambtenaar en hebt goede com municatieve en redactionele vaar digheden. Als je al werkervaring hebt opgedaan, is dat een voordeel. Ons aanbod: Je werkt samen met een aantal gezellige collega's. We bieden je een aantal aantrekkelijke secun daire arbeidsvoorwaarden, waar onder goede studiefaciliteiten, een reiskostenvergoeding als je verder dan 10 km. van het werk woont, een hypotheekregeling, kinderopvangmogelijkheden, een pc-privéproject en een fietsen- plan. Bovendien hanteren wij flexibele werktijdenen helpen we je bij het vinden van een passende huur- of koopwoning. Je salaris kent afhankelijk van opleiding en ervaring een maximum van f 4.481,-- 2.033,-) bruto per maand (schaal 5, peildatum 1 mei 2001) maar de functie wordt nog opnieuw gewaardeerd. Reageren Spreekt deze functie je aan en ben je op zoek naar een afwisse lende baan in een prettige werk omgeving? Dan ontvangen wij graag je sollicitatie. Stuur je brief binnen twee weken na het verschijnen van dit blad, inclusief CV, naar de gemeente secretaris van Lisse, Postbus 200, 2160 AE Lisse. Je kunt ook E-mailen naar bzonneveld@lisse.nl Wil je eerst meer weten over de werkzaamheden of over de gemeente Lisse als werkgever? Bel dan met de chef van de afde ling, Gert Bruggeman, telefoon (0252) 433 158 of zijn plaats vervanger Martin Randsdorp, telefoon (0252) 433 164. Lisse voert een actief beleid voor gelijke kansen en nodigt daarom vooral ook. vrouwen en alloch tonen uit om te solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. LISSE CENTRUM VAN DE BLOEMBOLLENSTREEK Zoetermeer is een moderne, aantrekkelijke stad met veel ruimte en groen, een adequate infrastructuur en een ruim aanbod van recreatieve en culturele voor zieningen. Daarnaast biedt de stad ook veel werkgelegenheid, mede door de aanwezig heid van voldoende winkels, kantoorruimten en bedrijventerreinen De stad telt nu 110.000 inwoners. Zoetermeer groeit echter steeds verder Om een aantrekkelijke stad te blijven voor inwoners en bedrijven hebben wij een toekomstvisie ontwikkeld. We moeten ons namelijk nu realiseren hoe we willen dat Zoetermeer er straks uitziet. Want die stad van morgen bepaalt immers welke richting we vandaag moeten opgaan De gemeentelijke organisatie De gemeente Zoetermeer is een onder nemende organisatie met een open cultuur De organisatie is opgebouwd uit de concernstaf en drie hoofdafdelingen en de Brandweer. Deze hoofdafdelingen zijn Bestuur, Stadswerken en Welzijn. De gemeente Zoetermeer voert een ambitieus beleid, waarin het ondernemen centraal staat. Dit ondernemen is gericht op de ondernemers van de stad. maar ook op de inwoners, verenigingen en instellingen die actief zi|n op het gebied van evenementen, sport, cultuur of natuur. Informatie over de vacature is te verkrijgen bij: De ambtelijk secretaris van de klachten commissie de heer mr. E.J.B. Stapelkamp, tel. 079-3468266 Belangstelling Schriftelijke reacties binnen 14 dagen zenden aan de heer mr E.J B. Stapelkamp, Postbus 15, 2700 AA Zoetermeer U kunt ook gebruik maken van het e-mailadres. e i stapelkampia'zoetermeer.nl Betaalbare huurwoningen zijn in Zoetermeer nog steeds schaars en dienen op een eenduidige en rechtvaardige wijze te worden verdeeld. In Zoetermeer worden de sociale huurwoningen verdeeld volgens de regels van het zogenaamde 'aanbodmodel', waarbij de woningzoekende 2elf op zoek gaat naar een passende woning. Sinds de inwerkingtreding van dit verdelingsmodel kent Zoetermeer, net als de andere gemeente in het stadsgewest Haaglanden, een onafhankelijke Klachtencommissie Woonruimteverdeling. De woningzoekende die zich door één van de partijen van het aan bodmodel rechtstreeks in zijn belang geschaad voelt, kan een klacht indienen bij de Klachtencommissie Woonruimteverdeling. De uitspraak van de commissie is voor alle partijen bindend. Daarnaast is het de taak van de Klachtencommissie om algemene knelpunten van het aanbodmodel gevraagd en ongevraagd te signaleren en bij de daarvoor aangewezen instanties onder de aandacht te brengen. Voor de bovengenoemde werkzaamheden komt de Klachten commissie jaarlijks vier tot zesmaal bijeen. De meeste aanhangig gemaakte zaken worden echter schriftelijk afgehandeld. De Klachtencommissie Woonruimteverdeling Zoetermeer bestaat uit drie leden, waaronder de voorzitter. Eén lid wordt benoemd op voordracht van de verhuurders en de ander op voordracht van de gemeente. De voorzitter wordt door de twee leden zelf benoemd. De leden worden voor een periode van drie jaar aangesteld. Thans is een vacature ontstaan voor de functie van voorzitter. De Klachtencommissie Woonruimteverdeling nodigt belang stellenden uit te solliciteren naar de functie van: Functie-eisen: - een afgeronde juridische opleiding op tenminste HBO-niveau - ervaring in en/of bekendheid met de volkshuisvesting in Haaglanden, bij voorkeur met de woonruimteverdeling - bereidheid in de avonduren te vergaderen - analytisch vermogen om klachten en meer algemene kwesties kritisch te beoor delen binnen de toetsings kaders van zowel de lokale als de regionale regelgeving Beloning: - voor de vergaderingen van de Klachtencommissie wordt een presentie- vergoeding van f 289,— uitgekeerd - eventuele reiskosten worden op basis van de standaard- kilometerprijs vergoed High Stream is een middelgrote, landelijk opererende ICT-dienstverlener. Met de kwaliteit, kennis en kunde van haar professionals ondersteunt ze organisaties bij het beheer van hun informatie- en communicatie voorzieningen. High Stream Standaardruiter 11 Postbus 1182 3900 BD Veenendaal Tel: (0318)58 12 00 Als je onlangs je diploma MBO, HBO, HAVO of VWO hebt behaald en je ziet een toekomst in de ICT wel zitten, dan kun je na je vakantie meteen aan de slag bij High Want bij High Stream kun je na een korte trainings-periode direct in de praktijk aan de slag. Werken bij High Stream staat voor afwisseling. Gedurende korte of lange periodes ben je werkzaam in verschillende ICT- omgevingen zodat je blik zich verruimt. Dus 'learning on the job' waarbij je door je team leider op de werkplek wordt gecoached. Loopbaanontwikkeling Daarbij kijken we natuurlijk ook in welke richting jouw kwaliteiten liggen voor je opleiding tot Microsoft Certified Systems Engineer, Certified Network Engineer of Applicatie Programmeur. Je moet wel accuraat en systematisch kunnen werken en over een kritische instelling beschikken. Belangstelling? Stuur dan binnen twee weken je sollicitatie met CV naar High Stream ter attentie van de afdeling Field Management, Postbus 1182, 3900 BD Veenendaal of e-mail naar info@highstream.nl. (Mr. W.A.C. Haverkamp) vraagt op korte termijn een: fulltime en/of Van u wordt verwacht dat u enige jaren ervaring heeft in zowel de registergoedpraktijk als in de familiepraktijk, dat u leiding kunt geven aan een klein team van medewerksters en dat u tevens een cliënt gerichte instelling en goede contactuele eigenschappen bezit. Een combinatie van beiden in een fulltime c.q. parttime functie behoort tot de mogelijkheden. Schriftelijke reacties, voorzien van een curriculum vitae, gelieve binnen tien dagen te zenden aan: Notariskantoor Warmond Postbus 45 2370 AA Warmond Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Mr. W.A.C. Haverkamp en/of de heer A.B.W.H. Dee, tel. 071 - 3010407 Holland Casino is een bijzondere gelegenheid om uit b je er binnenstapt, ben jein een wereld van spanning en avontuur. We doen eralies aan om de gasten een onvergetelijke middag of avond te bezorgen Daar dragen natuurlijk de strikte regels en procedures aan bij. die we als enige legale casino's hanteren. Maar belangrijker nog zijn onze medewerkers. Die bepalen de sfeer en maken dat onze gasten zich thuis voelen Voor het Holland Casino in Schevenlngen zoeken wij die ervoor kunnen zorgen dat de gasten een onvergetelijke middag of avond hebben. En dat het spel vlekkeloos verloopt. Wij zijn op zoek naar kandidaten die deze functie parttime willen vervullen, bijvoorbeeld naast de studie. Behalve een opleiding op minimaal MAVO-nlveau. is daarvoor een dienstverlenende instelling, een representatief uiterlijk en uiteraard een onbesproken l nodig Iedere aankomende parttime croupier krijgt een opleiding van ca 4 weken (fulltime), waarin precies geleerd wordt hoe je met de genoemde spelen moet omgaan. Na de opleiding zult u om het weekend (vrij-, zat- en zondag) werkzaam zijn in een van te voren vastgesteld rooster. Gemiddeld werkt u om het weekend 20 uur (per 4 weken, 2 weekenden werken). Het aanvangssalaris bedraagt fl 1.225,- bruto gebaseerd op gemiddeld 40 uur per maand, exclusief vakantietoeslag. Herkent u zich in dezé profielschets, heeft u een lengte tussen 1.63 en 1.87 meter en bent u in het bezit van eigen vervoer? Stuur dan binnen 10 dagen een schriftelijke sollicitatie met goed onderbouwde motivatie en een recente pasfoto sturen aan de Manager Human Resources van het Holland Casino in Scheveningen, de heer RF. Schuurmans. Mailen mag ook rschuurmans@hollandcasino.nl, Postbus 84510, 2508 AM Den Haag Tel.: 070 - 306 78 31 www.hollandcasino.nl -Holland (asino Het juiste resultaat! Medial is een efficiënt en goed geoutilleerd laboratorium waar de ratoriumdiagnostiek in volle omvang bedreven wordt. Medial is het laboratorium voor het Kennemer Gasthuis, het Sp: j Ziekenhuis, de huisartsen en verloskundigen in de regio's Kennen^ i Bollenstreek en Haarlemmermeer. Ook de Trombosedienst maakt da van Medial. Verantwoordelijkheid, kwaliteit en klantgerichtheid zijn sleutelbegrippen in organisatie. Medial zoekt voor al haar vestigingen U beschikt over een analytische vooropleiding op MLO- of HLO-niveau, klj I chemische differentiatie. Daarnaast bent u nauwkeurig, oplettend, beschikt g een goed organisatievermogen en heeft u goede contactuele eigenscha- Verder bent u bereid om een vergaande eigen verantwoordelijkheid te drages de door u uit te voeren werkzaamheden. Het werken in een continu dienstrooster met avond-, nacht- en weekenddig maakt deel uit van deze functie. Op de arbeidsvoorwaarden is de CAO Ziekenhuizen van toepassing. Salai geschiedt op FWG-niveau 40 tot 45 (maximaal f 5.056,- op fulltime Eventuele doorgroei naar FWG 50 is op termijn mogelijk. Medial vergoedt een van de kosten voor kinderopvang. Nadere informatie wordt tijdens kantooruren verstrekt door de hoofdan de heer R. Koster, telefoonnummer 023 - 5319008, mevrouw E. van 023 - 5522723 of mevrouw C. Driessen 023 - 5141516 seinnummer 4765, Uitsluitend schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae kunnen vóór 7 jii worden gericht aan de stafafdeling Personeel Organisatie en Opleiding v Spaarne Ziekenhuis, Postbus 354, 2100 AJ HEEMSTEDE ter attentie van Pi Wonderen, personeelsadviseur. De diensten in de gemeentelijke organisatie zijn Bouwen en Wonen, Cultuur en Educatie, Economische en Sociale Zaken, Milieu en Beheer en de Bestuursdienst. De Bestuursdienst wordt gevormd door de sectoren Bestuur, Burger, Archief Informatie en Facilitair Bedrijf. De afdeling Collectiebeheer en Documentatie maakt deel uit van de sector Archief Informatie. Binnen deze afdeling zijn wij op zoek naar een: voor 34 uur per week Het gebruik van (audio-) visuele docu menten staat zeer in de belangstelling. Veel personen en organisaties gebruiken het om hun communicatie te onder steunen. De ontwikkelingen op het gebied van informatietechnologie maken het mogelijk om dit soort collecties beeld- en geluidsmateriaal voor een groot publiek toegankelijk te maken. Diverse instellingen op het gebied van cultureel erfgoed nemen hiertoe initia tieven. Zo ook de afdeling Collectie beheer en Documentatie/Sector Archief en Informatie van de Bestuursdienst van de Gemeente Leiden. Door de veranderende behoefte(n) van kjanten en de mogelijkheden van automatisering ontstaan er bij onze afdeling nieuwe uitdagingen waarvoor wij een creatieve, enthousiaste en vak bekwame collectiebeheerder zoeken voor onze collectie beeld en geluid, ondergebracht in de "Topografisch Historische Atlas van Leiden en omstreken" (Prentverzameling) van het Leidse Gemeentearchief. De collectie bestaat uit foto's, etsen, kaarten, litho's, aquarellen, video's, CD-ROM's, welke voor een groot deel doorzoekbaar is gemaakt met de soft ware CARDBOX. De volgende logische stap in dit ontwikkelingsproces is digitalisering. De uitvoerende werkzaamheden binnen de functie zijn: acquisitie m.b.v. Leidse persdocumentatie en gerichte opdrach ten aan fotografen en/of kunstenaars - catalogusbouw - collectiebeheer en informatieverstrekking, afhandelen Bestuursdienst van in- en externe bestellingen, beeld en reproductierechten en budgetbe- heer. Ook wordt een actieve bijdrage verwacht bij het inrichten van ten toonstellingen. Functie-eisen: - MBO/HBO opleiding op het gebied van documentatie en beheer of een hieraan gelijkwaardige combinatie van opleiding en ervaring gericht op het beheer van fotocollecties, visuele documenten en/of kaart- en atlasbe- heer; - vermogen tot snelle inleving in lokalt omstandigheden, communicatief en contactueel vaardig, technisch en enig commercieel inzicht; - aantoonbare kennis op het gebied van (digitale) fotografie. Goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - ervaring met geautomatiseerde col lectieregistratiesystemen, bij voor keur CARDBOX en digitaliseringpro cessen; - kennis van of aantoonbare affiniteit met het cultuurhistorisch werkveld. Kennis van oud schrift strekt tot aan beveling; - zelfstandig kunnen werken, klantge richt, nauwgezet en betrokken bij het werk van de afdeling Collectiebeheer en Documentatie en het Gemeente archief van Leiden in het bijzonder. Het salaris voor deze functie bedraagt maximaal 5.523,11 bruto per maand (schaal 8) bij een 34-urige werkweek. Nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij Peter Brandenburg, telefoon 071 - 516 56 90. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad, richten aan het stafbureau PICOF van de Bestuursdienst, ter attentie van mevrouw M.C. Brandt, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van vacaturenummer BD0119, of per e-mail naar m.c.brandt@leiden.nl Bij gelijke geschiktheid verdienen vrouwen en leden van etnische minderheden de voorkeur. De advertentie wordt gelijktijdig intern en extern verspreid. Selectie zal in eerste instantie plaatsvinden onder de interne kandidaten Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. i i

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 26