Personeel Personeel Ben jij degene die wij missen? B ^Ike/v\ade fTH Medewerker Bouw- ei Woningtoezicht m/v IJ MAATSCHAP REMMERSWAAL STAAT EEN COMFORTABELE STOEL KLAAR ASSISTENT ACCOUNTANT M/V Een ondernemende geest heeft ruimte nodig. - wm Medewerker Premiebeslissingen en Bezwaren m/v ZATERDAG 23 JUNI 2001 Wij...? Wie zijn wij? Ne<iTraïn! Een zelfstandig onderdeel van de Nederlandse Spoorwegen. Ons doel? Treinen laten rijden. Altijd en overal. Daarvoor hebben we de beste technische vakmensen nodig. Die de 'bakken' (rijtuigen) verzorgen en onderhouden. Die banken vervangen, plafonds plaatsen, roestpiekken verwijderen, schilderen en onderdelen reviseren. En dat alles in onze werkplaats in Haarlem. Vakmensen. Voertuiginterieurbouwers. plaatwerkers, schilders, elektriciens, pneumatische monteurs, pijpmonteurs, bankwerkers en machinale houtbewerkers. Die missen wij! Ben jij dat? Kom kijken op één van onze informatieavonden op 26 en 28 juni. Maak kennis met zeer afwisselende functies. Uitdagend werk. Dat prima betaalt. Met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Je kunt nu afkijken op internet: www.nedtrain.nl. Of zien we je op 26 of 28 juni om 19,00 uur op Qudeweg 6 in Haarlem? Voor meer informatie bel je 023 5161336. Maatschap Remmerswaal biedt een veelheid aan specialismen. Accountants, belastingadviseurs, automatiseringsconsulenten en andere medewerkers begeleiden cliënten volledig op administratief, fiscaal en automatiseringsgebied. OnzeTeputatie is mede gebaseerd op het alert inspelen op problemen en vragen. Die stoel is symbolisch voor onze prettige werkomstandigheden. Acquisitie op deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Zo'n 30 mannen en vrouwen omvat ons team, wat door onze cliënten omschreven wordt als bijzonder deskundig, klantgericht, maar ook gezellig informeel. Daarom zoeken wij ter uitbreiding: in het bezit van PD, MEAO diploma en/of studerend voor MBA/SPD Voor deze boeiende functie zoeken wij een geschikte kandidaat. Affiniteit met automatisering en kennis van Exact-software en MS-Office is een pré. De werkzaamheden voor deze functie zijn zeer afwisselend. Het uitvoeren van werkzaamheden bij onze cliënten behoort ook tot de mogelijkheden. Uw schriftelijke sollicitatie zullen wij vertrouwelijk behandelen. Stuur uw reaktie t.a.v. de heer A.M. Remmerswaal CB. W MAATSCHAP REMMERSWAAL Raadhuislaan 4 2242 CP Wassenaar Tel. 070 511 93 43 E-mail@maatschap-remmerswaal.nl http://www.maatschap-remmerswaal.nl De Randstad-gemeente Alkemade bestaat uit Kaag, Nieuwe Wetering, Oud Ade, Oude Wetering, Roelof arendsveen en Rijpwetering. Alkemade is een bedrijvige gemeente met veel tuinderijen, bedrijven terreinen en recreatiemogelijkheden tussen de Kagerplassen en het Braassemermeer. Als organisatie zien we onszelf als een afspiegeling van onze inwoners: ook de organisatie kenmerkt zich door bedrijvigheid. Het belang van de burger staat centraal, de kwaliteit van onze dienstverlening verdient dan ook volop onze aandacht. De gemeente Alkemade biedt de mogelijkheid om u te ontwikkelen in een u dagende functie (36 uur per week) Deze functie is ondergebracht bij de sectie 'bouw- en woningtoezicht en miliei] van de afdeling openbare werken. Deze sectie bestaat uit een team van 6 medewerk(st)ers. Binnen het onderdeel 'bouw- en woningtoezicht' ligt het accent op toezicht ej controle op bouwactiviteiten van derden binnen de gemeente. Dit is dan ook de hoofdtaak in deze functie naast het toetsen van bouwtekeningen op bouw - technische aspecten. Verder zijn de taken gericht op advisering over: onder houd en nieuwbouw van gebouwen die in beheer en onderhoud zijn van de gemeente; bewust energieverbruik in de gemeentelijke gebouwen. Dit laatste in de hoedanigheid van 'energiecoördinator'. Naast de hiervoor aangegeven 'technische kant' van de functie is er ook een 'contactuele en administratieve kant'. U verzorgt (geeft) de informatie en voorlichting aan de burgers die van belang zijn voor het indienen van en de uitvoering van de bouwplannen. Daarnaast voert u (mede) overleg met uit voerders en aannemers over bouwactiviteiten. Ook noodzakelijke correspondentie en schriftelijke advisering worden door u verzorgd. Wij vragen: Een medewerker met een afgeronde opleiding mbo- of hbo-bouwkunde. Een medewerker die 'bouwkunde' als zijn vakgebied in praktijk kan brengen en voor wie de uitvoering van deze praktijk synoniem staat voor initiatief, zelfstandigheid, durf, respect, samenwerken en enthousiasme. De combinatie van 'technische', 'administratieve' en 'contactuele' taken is u op het lijf geschreven. Tegenprestatie: Wij bieden een interessant arbeidsvoorwaardenpakket onder andere 8% vakantietoeslag, een eindejaarsuitkering en 22 verlofdagen. Het salaris is afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd en bedraagt maximaal f 5.161,- bruto per maand op basis van een 36-urige werkweek (schaal 7, peildatum 1 mei 2001). De kosten van noodzakelijke opleidingen (bouw- en woning toezicht I en II) worden volledig vergoed. Ervaren medewerkers bouwkunde zijn bereid u met raad en daad bij'te staan. Ambitie? Een sollicitatiebrief met CV kan tot 10 juli 2001 worden gericht aan: College van burgemeester en wethouders, Postbus 1, 2370 AA Roelofarendsvee Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J.J. Démoed, chef sectie ruimtelijke ordening en milieu, tel. (071) 332 72 17. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ALKEMADE, BEDRIJVIG AAN DE RAND VAN HET GROENE HART Al je kennis en vaardigheden inzetten, je talenten ontwikkelen, initiatieven ontplooien, nieuwe kansen benutten en vooral kritisch blijven. Dat is ondernemen. En dat vraagt om ruimte. Zeker nu wij op het punt staan om samen met collega uitvoeringsinstellingen te bouwen aan een omvangrijk en klantgericht Uitvoeringsinstituut Werknemersverzekeringen. Een schitterende uitdaging voor een De functie De businessunit Premie Handhaving houdt zich onder meer bezig met de vaststelling van de Sociale SFB Uitvoeringsorganisatie Verzekeringspremies bij werkgevers in de bouwnijverheid. Soms bestaan er verschillende inzichten over de verzorgt de uitvoering van de juiste premie. In een enthousiast en dynamisch team behandel je de door de werkgevers ingediende sociale verzekeringen voor werk- bezwaarschriften tegen premiebeslissingen. Voor een optimale behandeling van bezwaarschriften neem nemers in de bouwnijverheid. Een je deel aan hoorzittingen en onderhoud je zowel mondeling als schriftelijk contacten met werkgevers flexibele, klantgerichte organisatie met en hun gemachtigden (accountants, belastingadviseurs, juristen), de belastingdienst en andere afdelingen 1450 medewerkers, verdeeld over vier Kortom, je vervult een centrale rol. businessunits: Premie Handhaving, WW, WAO en Werk. Onze organisatie hecht veel Functie-eisen Je hebt tenminste een diploma op HBO-niveau. Je hebt een affiniteit met het waarde aan de individuele kwaliteit en verdere toepassen van wetten. Kenmerkende persoonseigenschappen zijn een goed ontwikkeld ontwikkeling van onze medewerkers.' Daarom analytisch vermogen, planmatig kunnen werken en kunnen doorzetten. Je beschikt over investeert SFB graag in de mensen die voor ons uitstekende communicatieve vaardigheden, zowel schriftelijk als mondeling. Voorts neem je werken. Onder andere door actieve coaching en ruime initiatieven en ben je inventief. Je werkt graag in teamverband, opleidingsmogelijkheden. Arbeidsvoorwaarden Het betreft een fulltime dienstverband. Je salaris bedraagt, Informatie en sollicitatie Neem voor meer informatie afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 5.655,- 2.566,13) bruto per over deze vacature contact op met Dhr. B. Timmerman, maand. Tevens kun je rekenen op uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, telefoon 020-5832043 Een schriftelijke sollicitatie met zoals een 13e maand, 8% vakantietoeslag, een regeling voor kinderopvang, curriculum vitae kun je binnen twee weken richten een premievrij pensioen en ruime opleidingsfaciliteiten, aan SFB Uitvoeringsorganisatie, t.a.v Mw. T. Simon 2T2 B, Postbus 637,1000 EE Amsterdam. Uitdagend, ondernemend... j sfbcj^uitvoeringsorganisatie

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 22