Ik vind het best, ik heb dat GESLAAGD Vlaaien voor geslaagden woi 20 ju» >g Adelbert College Teylingen College Aan het Adelbert College in Wassenaar zijn geslaagd: Mavo: Sven Aertssen, Arjen Bak ker, Stephan Bakker, Stephan van BeestTim Bellekom, Marlo Berssenbrugge, Bas Boekee, Dennis de Boer, Melissa Boot, Sjaak Broekhulzen, Ilse Brug man, Luciana Bueno Fernandes, Marloes Buitelaar, Michel Cer- dijn, Monique Chaudron, Daph ne Chrispijn, Stephan Csorba, Pauline den Dekker, Derek van Dongen, Wouter den Duik, Mar cus van Egmond, Arno van Eg- mond, Jessica van Egmond, Ni- coline de Fretes, Quincy Gerard, Rebecca Groeneveld, Daniëlle Groenewegen, Niels Hakkeling, Eva Hali, Joyce Hamerling, Step hen Hoogenboom, Koen Hüb- ben, Erik de Jonge, Viktor Karls- son, Stephan Ligtvoet, Jeroen Meijer, Serana Moenen, Lisa Navarro, Bert van der Nolk van Gogh, Maéva Olijslagers, Kim Olivier, Pascal Onderwater, Lin da van de Poel, Didy Popescu, Simone Potiek, Susanne Prins, Laurent Remmerswaal, Nikivor van Rijn, Bas Rijsdijk, Roel Ruig- rok van der Werve, Linda Ruijg- rok, Esther de Ruyter, Tim Schaap, Ron Sies, Joelle Simo- nis, Nicole Slats, Rolien Sloos, Mike Smit, Roxanne Springer, Lotte Steenbakker, Laurens Stij- ger, Vincent van Veen, Wouter van Veen, Richard van der Vel de, Tom Versteeg, Margit Wag- tendonk, Robbert van Westing, Ilse Wolbersen, Stephanie Zoe temelk, Lisette van der Zon, Amy Zonneveld, Marieke Zwet sloot. Havo: Maaike van Amsterdam, Sander Ansems, Sellama Baouch, David van den Berg, Priscilla van den Bergh, Miranda van den Boogaardt, Ame van den Boom, Marloes Brouwer, Jorrit Brouwer, Inge Conradi, Ralph van Dijk, Nicolette Does burg, Tom Faber, Mohamma- dreza Farsi, Hamzeh Ghani- Abadi, Sebastiaan Graafstal, An drea Groot, Paul de Groot, Dorien Guurink, Suzanne Her mans, Marieke Hissink, Lennart Hoogenboom, Wouter Hooij- mans, Kirsten Hulst, Thijs de Jong, Philip van de Kamp, Jes- per Keijzer, Elise Kerkvliet, Bas van Kesteren, Paul Kivit, Joyce Knijnenburg, Paulien Kramer, Remco van der Kroft, Carlijn van der Krogt, Marjolijn Lindner, Anna-Marie Loeff, Victor van Maren, Marcel Mesman, Mous- tafa Niazi, Jorrit Niels, Suzanne Olijslagers, Fabiënne Pikaar, Sandra Remmerswaal, Meike Remmerswaal, Nadine Romijn, Annemarieke Roos, Roy van Rossum, Rianne Scheers, Joris Scheffer, Herbert van Schelven, Chantal van Scherpenzeel, Na thalie Stoelwinder, Jesse Stroo, Marie-Claire Struycken, Patricia Stuivenberg, Jan-Jaap Tukker, Robert Veendorp, David van Vliet, Mikel Vogels, Hester Vos, Daniëlle de Waard, Stéphanie Westgeest, Yvette van Wijk, Daan van der Wilk, Eefje Zeelt. Vwo: Daniël Akerboom, Meriël van Benthem, Jasper van den Boer, Leonoor Brouwer, Wij nand Bruinsma, Roosmarijn Burghout, Harry Buurman, Zev Davidson, Anne van der Does, Maarten van Dorp, Jurriaan van Eerten, Tjitske van Erp, Sander Gransjean, Mariska de Groot, Bart Grundeken, Simon van der Ham, Else-Mariëtte van Heijnin- gen, Juliette Hopman, Ellen Husmann, Bram de Jong, Alfred Klomp, Rémy Koolschijn, Anne- lies Koopman, Marlous Korte- kaas, Anne-Dienke Kroon, Caro line Kfuyt, Dominique Laag land, Madeline Laboyrie, Jeroen van Leeuwen, Tahira Limon, Conrad Marx, Ferry de Meij, Ti- mo Morsink, Marise Nagtegaal, Coen Nell, Marjolein Neute boom, Alexander van Nimwe gen, Marieke Otten, René Oude man, Paul van Paridon, Lonne- ke van der Plas, Lisette Pronk, Sonya Richards, Laila Ritsma, Johan Roos, Barbara Ruijgrok, Marieke Schiebroek, Sören Sie- berling, Judith Sitters, Ronald Straetemans, Melanie van Strien, Stéphanie Swart, Inge Thoen, Hans Thyssen, Aan Va- sak, Maarten van der Velde, Tes sa Verlaan, Saskia van Vliet, Hanneke Vogels, Vincent van Weldam, Henk van Wijk, Dieuwke Wolting, Marieke Zandvliet, Viktor Zeelt, Bart van Zwicht. Rijnlands Lyceum Aan het Rijnlands Lyceum in Sassenheim zijn geslaagd: Mavo: Michelle Bakker, Dennis Bameveld, Bart van den Berg, Ferry van Berge Henegouwen, Maron Bieri, Kim Biesheuvel, Fabiënne Blom, Sisela Bok, Eve line Bontje, Esmaralda Bot, Thijs Daniels, Iris Dawidowicz, Jark- olien van Dijk, Jacqueline Drost, Maurice van Druningen, Pascal van Druningen, Ilse van Duijn, Cees Duivenvoorden, Patrick de Geus, Jeffrey Gleijm, Peter Hoo- geveen, Marie-Louise Kalden- bach, Wendy van Kampen, Daan Knoef, Tim Koppier, Mar- tijn Kuit, Marcel Kukler, Nico Kuperus, Amando Lemmers, Mignon Lignac, Mark Noorder- meer, Jolijn Noordermeer, Me- Aan het Teylingen College, sec tor Duinzigt in Oegstgeest, zijn geslaagd: Mavo: Anne-Kee Luns, Claire Vis, Matthijs van Klink, Sonja van Herk, Kevin Windhorst, Bart Nachtegeller, Eelco Bostelaar, Geertje van Duijn, Monique van Duijn, Laura Hazekamp, Jeroen Kamsteeg, Stefan Schonenberg, Ingeborg Vliegenthart, Jack van Zuijlen, Melek Akdeniz, Rohit Bagchi, Marisa van Berkel, Roosje de Boer, Henk-Jan Brug man, Amando de Bruin, Miran da van Buuren, Nadia Chabab, Gaby van Eijgen, Baris Gökgigek, Femke Heemskerk, Bart van der Pluijm, Lisette pronk, Rian Ro sier, Stephan Siera, Guus van Staveren, Jan Tromp, Jason Ver hoogt, Karin Vincenten, Bryan Vink, Rogier Wouters, Elise De- rogee, Bart Ligtrink, Peter van der Vijver, Frank Baak, Karin Kops, Laura van der Baars, Bas van der Horst, Mark Lemm, Fe- nno Slijkhuis, Silvia Aders, Francis van Duijn, Joris Antho- nissen, Jeroen Borst, Mike van Eeden, Roy de Grave, Cipriano de Groot, Folkert Paulides, Yvonne Anholts, Elsbeth Baas, Jasper van der Does, Niels Gill, Sophie Halin, Femke de Jong, Michiel Mooijman, Monique Remmerswaal, Sjoerd Rensen, Tina Schaddé van Dooren, Ju dith Verhaar, Martin Ouwe hand, Rosita de Roode, Jacqueli ne van Straten, Roland van den Beid, Shelly Eikelenboom, An- dré Fleur, Dewi Hoogervorst, Je roen Lens, Aexander Mallinck- rodt, Rianne Plug, Esther Rijn- talder, Aexander Ritzen, Karo- lijn Franke, Maarten Bakker, Sander Bakker, Erik van den Berg, Eveline de Bruin, Chantal van Dam, Esther Hoeijmans, Martijn Hoek, Ties Klaver, Sas kia van den Nouland, Matthijs Ruigrok, Margriet van Schooten, Aexander Sever, Linda van der Tang, Niels Dijksterhuis, Tama ra Straver, Jobina Knoppert, Ta- tiana Veenhuis, Lisa Kortman. Havo: Oscar Disch, Marieke Verwer, Richard Vis, Saskia Glu- vers, Magna Leeflang, Angela Menardo, Mandy Cozijn, Chari- da Oumghar, Annemiek Tates, Esmeralda Bilderbeek, Wendy Westerbeek, Cindy Eikerbout, Roelien Kamphuis, Edwin Kos ter, Maris Oreskovic. Visser 't Hooft Aan het Visser 't Hooft Lyceum, locatie Zuidwest in Leiden, zijn Het Leidsch Dagblad publi ceert regelmatig de namen van geslaagden. Elke dag dat we de opgaven van scholen afdrukken, trekken we uit de lijsten geheel willekeurig een aantal namen. Zij krijgen van het Leidsch Dagblad gratis een vlaai aangeboden. De gelukkigen kunnen zich telefonisch melden bij het re dactiesecretariaat: Gerry Broxterman of Yvonne Leen- art (071-5356401 of 5356404). Zij nemén het adres op en versturen de brief waarmee de winnaars de vlaai kunnen ophalen. De winnaars van vandaag zijn: Lennart Hoogenboom (Adelbert), Chantall van der Werff (Rijnlands), Wahe Mi- nasian (Visser 't Hooft Rijns burg), David Kwaadgras (Ste delijk), Pascal Bavelaar (Vis ser 't Hooft Zuidwest), Ri chard Vis (Teylingen). Elektrotechniek: Rachid Dah- man, Robert Plug, Ton Schim mel, Erwin Oliehoek. Voertuigentechniek: Maarten Wijnen, Michael Elligens, Jeroen van der Poel. Koken/serveren: Melissa Boers, Angelique Bosma, Berry van Hees, Patricia van der Heyden, Benno van Iterson, Mike de Jong, Sebastiaan van Tongeren, Tiego Velthorst, Michael de Bruijn, Wouter Tetteroo, Aukje van Wouwe, Jeroen van den Hoek, Roger Keuzenkamp, Ferry Sleijser. Metaaltechniek: Willem van door Marijn Kramp en Ruud Sep De eerste afspraak voor de exa menrubriek van volgend jaar is al gemaakt. Ben Vooren wil in 2002 wel weer meedoen. Want Ben doet volgend jaar opnieuw examen. Met drie vijven op zijn eindlijst is hij definitief gezakt. En dat betekent dat hij na de zomer opnieuw aanschuift in de havo-eindexamenklas van het Aphense Scala College. De havist was niet thuis toen het telefoontje met het slechte nieuws binnen kwam. Maar toen hij thuiskwam, had hij snel door hoe de zaken er voor ston den. „Ik zag de bui al hangen toen ik de tuin in kwam en mijn moeders gezicht zag. Ik dacht: eerst maar even snel naar bo ven rennen, dan overleef ik het misschien." Van de tien middelbare scholie ren die het Leidsch Dagblad tij dens hun examens heeft ge volgd, is Ben de enige die is ge zakt. Alle anderen krijgen bin nenkort hun diploma uitgereikt of hebben dat zelfs al binnen. Hun middelbare-schooltijd zit erop. Alleen Jenske Oosland doet vandaag nog een herexamen Latijn. Niet dat ze daar een on voldoende voor had of zo, maar ze wil graag haar eindlijst nog een beetje op te poetsen. „Ik baalde daar zo verschrikkelijk van. Ik had een 6,1 voor Latijn, en ik wilde een 6,4. Dan kom ik afgerond op een 7 uit", vertelt Jenske, om eraan toe te voegen dat ze de afgelopen dagen weer dmk bezig is geweest met stu deren. Ben hoort het allemaal hoofdschuddend aan. Sommige cijferlijsten zijn veel te mooi om nog iets aan te willen veranderen. Henny Slingerland heeft op haar lijst twee negens: één voor biologie en één voor bloemsierkunst. „Ik had wel op twee negens gerekend", vertelt ze vrolijk.Aleen had ik niet gedacht dat ik zo'n goed cijfer zou halen voor biologie. En bij verwerking agrarische produc ten had ik weer wel op een ne gen gerekend, maar dat werd dus een acht." Anderen zijn zo blij dat ze ge slaagd zijn, dat ze zich absoluut niet druk kunnen maken om de cijfers waarmee dat is gebeurd. Lucinda Schouten vroeg toen ze afgelopen vrijdag haar men tor aan de lijn kreeg niet eens naar haar cijfers. Ze was ge slaagd voor de mavo, en daar ging het om. „Van mijn baas kreeg ik een pak peuken, een aansteker en een fles cola en mocht ik in het kantoor gaan zitten. Ik heb anderhalf uur lang iedereen zitten bellen om te zeggen dat ik was geslaagd." Dat dat was gebeurd met twee zevens, drie zessen en een vijf, kan haar absoluut niet boeien. „Nou, ik vind het best, ik heb dat papiertje." Het telefoontje waarin je als examenkandidaat te horen krijgt of je bent geslaagd of ge zakt, blijft een gebeurtenis waarbij de zenuwen flink op de proef worden gesteld. Ellen Breeschoten zette haar sla- gingskans tot op het eind op honderd procent. Maar toen de tijd begon te dringen, begon ze De examenkandidaten van het Leidsch Dagblad. Van linksboven naar rechtsonder: Henny Slingerland, Ellen Breeschoten, Ben Vooren, An nette van Tricht, Judith van der Salm, Jenske Oostland, Lucinda Schouten en Kees van Ettekoven. Van de afwezigen Erik Hasselman en Joop Pelmelay staan de ingelijste portretten bovenaan de trap. Foto: Dick Hogewoning hem toch flink te knijpen. „Ik werd helemaal gek", vertelt ze. „Ik dacht: ik ben gezakt - shit, en dan komt het ook nog in de krant." Ellen rondde haar havo af zonder onvoldoendes en is 'echt onwijs blij'. Hoe anders verging het Joop Pelmelay. Hij werd niet gebeld, maar werd geacht om afgelo pen vrijdag op school zijn cijfer lijst op te halen. „Ik was het ver geten. Ik was er met mijn hoofd niet bij. Ik was net op woensdag gezakt voor mijn bromfietscer tificaat. Uiteindelijk is mijn va der naar school gegaan om mijn cijferlijst op te halen." Overigens heeft Joop zijn vbo bouwtechniek zonder onvol doendes afgerond, en vergat hij een paar dagen later om naar de krant te komen voor de laat ste bijeenkomst. Erik Hasselman liet ook verstek gaan, maar niet omdat hij iets was vergeten. Erik begon afge lopen maandag aan een vijf we ken durende vakantiebaan bij een computerfirma in Utrecht. „Ik moet geloof ik een soort ad ministratief werk doen. Het lijkt me wel een leuk bedrijf, en ik hoop er iets te leren", vertelt hij. Tot zijn grote verbazing bleef ook Erik gevrijwaard van onvol doendes op zijn lijst. „Ik wist dat ik geschiedenis slecht had gemaakt. Maar het is me alles meegevallen. Ik had nog een 5,5 voor het examen waardoor ik gemiddeld op een zes uit kwam." Kees van Ettekoven haalde zijn vwo-diploma met drie zevens en vier achten. „Ik heb gefeest, gewerkt en ik ben drie dagen naar Parijs geweest", vat hij de afgelopen twee weken kort sa men. Daarnaast is Kees al een paar maanden op zoek naar een kamer in Amsterdam, waar hij na de zomer begint aan de studie sterrenkunde. De zoek tocht blijft tot op heden zonder resultaat. Kees heeft van alle tien de exa menkandidaten het meeste haast om op kamers te gaan wonen. Jenske denkt wel over op kamers wonen in Leiden, maar heeft nog niet echt actie ondernomen. „As ik iets leuks tegenkom, wil ik wel verhui zen", vertelt zij. Judith van der Salm - geslaagd voor de mavo met twee zessen, een zeven en drie achten - heeft haar plan nen al heel wat duidelijker uit gewerkt. Op dit moment blijft zij nog thuis wonen omdat haar vervolgopleiding gewoon in Lei den zit. „Maar daarna wil ik een opleiding in Amsterdam gaan doen, en dan ga ik de deur uit. Ik ben dan 19. Nu zou ik trou wens ook nog niet op kamers mogen gaan wonen, hoor." Annette van Tricht (een zes, vier zevens en twee achten) ziet het wel zitten om de deur uit te gaan, maar heeft voorlopig nog geen concrete plannen. „Lekker je eigen leven leiden lijkt me heerlijk. Alleen jammer dat er in Katwijk niet zo veel te vinden is. Want ik wil natuurlijk wel in Katwijk blijven. Misschien dat het mogelijk is om met een paar vriendinnen ergens te gaan wo nen. Daar hebben we het wei eens over." Ben blijft voorlopig ook thuis wonen. Niet alleen gedurende het jaartje middelbare school dat hij over gaat doen, maar ook nog lang daarna. „Ik heb het veel te goed thuis. Dan ga je toch in een hokje wonen waar je zelf moet strijken en stofzui gen enzo. Ik heb het prima naar mijn zin bij mijn ouders." Na tuurlijk waren ze wel boos toen hij gezakt bleek en hebben ze er even over gepraat thuis. „Maar ze hadden vantevoren gezegd dat ze niet link zouden worden als ik het niet zou halen, dus dan kan je niet lang boos blij ven." Echt bedrukt dat hij is gezakt, is Ben niet. Hij ziet de lichtpuntjes van een lekker lange vakantie waarin hij veel kan skaten en computeren. En volgend jaar zit de jonge leerling dan eindelijk in een klas met leeftijdsgenoten en een fors aantal oude beken den. Want Ben is niet de enige havist die gezakt is. Of dat te wijten is aan het studiehuis? „Welnee, dat is prima te doen. Dat ik gezakt ben heb ik hele maal aan mijzelf te danken. Ik heb gewoon veel te weinig uit gevoerd. Volgend jaar beter dus." rel Oostendorp (Sassenheim), Merel Oostendorp (Voorhout), Robbert Ramak, Jeroen Rob bers, Paul Rotteveel, Rachid Sa- hil, Berbely Schouten, Daan Schrama, Mirola Spaans, Robert Ter Meer, Joris Tettero, Joris Tettero (Sassenheim), Rowdy Uljee, Jeffrey Verburg, Sandra van der Voet, Eelke de Vries, Martijn Vrolijk, Chantal van der Werff, Mariska van Werkhoven, Eveline Westerman, Thijs van der Wiel, Lukas Wiering, Ramon Wowijs, Fleur Zeegers, Evi van Zeist, Wendy van der Zijden, Mariska Zonneveld. Havo: Reinier Amersfoort, Deb bie Bakker, Dennis van den Berg, Linda Bersee, André Blok, Simon van Bockel, Jeroen Boelé, Tessa Borst, Daan Brinkmann, Kim Broeders, Koen Broekmeu- len, Dennis de Bruine, Marian ne Clemens, Vincent van Dam, Aex van Dam, Maayke Dijkstra, Léanne Dijkstra, Veronique Dries, Oskar van Eeden, Rebec ca Ellender, Mark Floor, Michiel van der Geest, Ramona Gernaat, Martijn van Goeverden, Eric Gorter, Vicky Grimbergen, Wen dy Grimbergen, Paul Habraken, Zeb Habraken, Paul Heiwig, Bas van Herwijnen, Nicoline Hoo genboom, Debbie Hoogervorst, Marit van der Horst, Joost Horstman, Frank van der Hulst, Marco de Joode, Paul Kamer, Suzanne Kaptijn, Sophie Kee- ven, Joyce Kerkvliet, Carla van der Kraan, Eva van der Kwast, Marloes Lammertink, Thijs van Maasdam, Marthe Mooijekind, Dirk-Jan Mulder, José Nicola, Froukje Noordermeer, Sjoerd Noordermeer, Marcel van Os, Renate van Os, Mohammed Ouflar, Suzanne Parlevliet, Caspar van der Poel, Mandy Post, Emmy Prins, Jacqueline Prins, Maud Rewijk, Agelique de Ridder, Tessa van Ruiten, Anouk Sanders, Stephanie Scheepens, Marieke Schenk, Ta- rek El Shafey, Maaike Verbeek, Cindy van der Voet, Nicky van der Voet, Wendy Weijers, Ri chard van der Westen, Marian ne Westerman, Sophie Weust- hof, Rik Wijntjes, Jeroen van Winsen, Vivien van Wissen, Jo han Zagers, Chella Zandbergen, Rick Zonneveld. (advertentie) MlUILin -VILa\aVI Vwo: Koen Alfrink, Anne-Karine Aentshorst, Ahmad Aziz, Mar tijn Balkenende, Peter Boelé, Stefan Boot, Martin Brouwer, Suzan van Dijk, Frans-Willem Goudsmit, Wolter Heertjes, Maarten van Hoom, Kitty van der Hulst, Patrycja Jablonski, Lars Janse, Joost Kaart, Daphne de Klerk, Angela van der Kloos ter, Floris Knoef, Tessa Koomen, Marieke Koomen, Mascha Kuij- lenburg, Juliënne Maat, Lars van der Meer, Eelco van der Meer, Marlies Mols, Mark Nooij, Ellen Oberink, Annika Olthof, Iris Paape, Myrthe Pieterse, Jesse van Rijn, Laura Sandbergen, Su zanne van Spengen, Peter Stam (Amstelveen), Peter Stam (Sas senheim), Wyke Sybesma, Jaap van Vliet, Hanneke Wegman, Robbie Wolff, Andy Wong ('s- Gravenhage), Andy Wong (Voorhout), Rob Zoet. nr den Oever, Avinash Jagtl Keijzer, Niels HoogeAat Goos Schrikkema, Remain merlaan, Abdoel El M Jeffrey Verberg, Jan into boom, Stefan van Leeuw dei Bouwtechniek - timmanh Mohammed Irdi, Past .Sc mer, Emiel van Duiv Wesley Honsbeek, Joop lay, Mark Snijers, Doi |$j Overduin, Dennis van df Bas Abers. Bouwtechniek - stuka* Pascal Bavelaar, Patrick «Rl beek, Jeffrey van Rhijn, |i stie beas, Dennis Boekee, Pa Pas Hom, Olaf van de Lindsf van der Steen. Verzorging: Marlous Geest, Chantal Kloos, Saddoug, Cindy van Gwenny Verhaar, Simot n^' nenburg, Daisy Fielemoi der le Imminck, Sabine Jans Rti< sa Keserci, Wendy Le Alie van Oevern, Daniel f huis, Ilhame Boukhidot inne Gijsman, Debbie Moolen, Iris van der Wi cole Maltha, Mariska Krogt, Monique Overdijfc iid-1 >ni{ inl OF 1 Mavo: Maryam Hadjé, age act' eni Holswilder, León van fan Ouwerkerk, Mark mée van Andel, Vincent der, Denny Brederode, Riem, Sander Kortekaas, van der Poel, Mark Stept Mavo/vbo: Johan Gaug thijs Honsbeek, Mar lea der, Wesley van der Zee. cal Volwater, Koen de Rogier van Wagtendon);e, que Nievaart, Jeroen I Emiel Beijersbergen, S; Jt Oor, Stephan Ammerlas Captein, René van Klin) van Leeuwen, Maaike i Melinda Teeuwisse. Stedelijk Gynui) Aan het Stedelijk Gymnas qu Leiden zijn geslaagd: ei Mathijs Abers, Linda Al Barbara Abesser, Min Evelien de Bakker, Josyl Suzanne Beglinger, Ei Beurs, Varisha Bhikhie !e'e Birker, Bernard Bloem Boekhout, Daan BoersfPc roen Boland, Jorien Sylvia van den Bosch,; Bree, Maarten Broei Lauri Bruins, Fabienne nR( de Rochebrune, Chariot Hanna Cusell, Nina Dah1 ee Daudey, Eva Deinum 'er' Derwort, Andrea Derivee ter Dijk, Erwin van D;™ Rosanne van Duijvet nSs David Duindam, Ro'ói f?1 den, Frederik Engbeii chior Ensing, Sytske' Lieke Gallé, Stef Gallé, Geluk, Brit Geurts, Ro Graeff, Denise Gro Doortje van der Haar, Hallmann, Daniel van Laurie Hermeier, Martet Boris Hirschegger, Jespt naes, Erik van der Hoevpei Honnef, Joost Hoogei cent Houwaart, Kirsten wii Jasper Jol, Joyce de Jon ird» de Jonge, Femke Kitirtie Teije Kleikamp, Laure ind Frederique van 't Kloo lian Kluivers, Wouter Esther Kühn, David Kis Lonneke van Leeuwei fge van Leeuwen, Annelii Rianne van der Loo,djn Lub, Peter van Luijk, Na Maat, Sander van da Pien van der Mark, Ma lat der Meer, Martijn van d n v Renske Meijer, Sannt liet Kees Meurs, Mark Mul 'ere zanne Mulder, Emma rt li Benjamin Neuteboom, der Nezhinsky, Irene Bram van Oirsouw, T 'en hoff, Claartje Onderwaa ide Oosterwijk, Nienke den ade durraouf Oueslati, Mat Oven, Michiel van 0v tsv Esther Padmos, Joost Pi isa Nienke Pannekoek, Or m" Paridon, Maaike Pelser, Pijpers, Adam Posthum le| ne Ravensbergen, Dirk Annelie Rietveld, Inge burg, Linda Ronkes, van Rooden, Adam Rujoek than Ruff, Alieke van Karen Sam, Nicolette per, Ralph Schut, YoavS as Visser 't Hooft Aan het Visser 't Hooft Lyceum in Rijnsburg zijn geslaagd: Mavo: Leonie Beekhuis, Miran da van Delft, Maaike van Duijn, Daniëlle van Egmond, Johanna van Egmond, Jacqueline Hoge woning, Remko Hemstede, Bi- anca van Kralingen, Kirsten van Kruistum, Wendy Laterveer, Claudia van Leeuwen, Iris Maiti- mo, Wahe Minasian, Dennis de Mooij, Ellen Mulder, Thomas van Nieuwkoop, Jeanet Ouwe hand, Jan Ravensbergen, Sa- mantha Roos, Marieke van Ros sum, Michel Smit, Colin Star, Stephanie van Straten, Mirjam Verheij, Rilana Vooijs, Vincent van de Weerd, Yentle Witteman, Joyce Zandbergen, Marjolein Zwaan. ther Slats, Paulien van land, Thijs Smit, Fiek el kamp, Marieke Spoek itd van der Steen, Rogier nu Corinne Stoop, Aart T igst Ymkje Tamminga, Zlai aar vic, Jorien Tijink, Basti idr Tilburg, Jamie Tio, Inge ng ma, Joni Uhlenbeck, 1 aai Veen, Laurike in 't Vel |st Versloot, Bas Versteef. M mon Verstraaten, Tijm sl Guido Voets, Pascal de Jantien de Vries, Martje 'er Lentsch, Marieke Wal idt Siebert Weitenberg, Q Westen, Michael We Jenny Wijnbergen, Kan raa man, Anne Wiflems, Hi raa Willigenburg, Sophie v Eist den, Matthijs Witkam, Zoete. Ook op inte Alle geslaagden uit li staan ook op onze it ijn site: www.leidschdagl te i all Ar di tte

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 18