Personeel Drofift m/v G Als assistent-accountant uitgekeken op je baan..? £r is merk aan deiuinkel bij... GROEPS LEERKRACHT Allround P&O Advise' a corus Wil je graag werken op een kleine school? Hier is je kans! de horst Wie komt ons team versterken A. Groepsleerkracht B. Groepsleerkracht chauffeur/meubelmonteur m/v OVERTUIG JEZELF EN SCHRIJF driebergen driebergen (fulltime) a Visser Smit Hanab ZATERDAG 9 JUNI 2001 Quercus is een Christe lijke Schoolvereniging in de Haarlemmermeer. De Vereniging beheert 10 scholen waarvan 8 scholen in Hoofddorp, 1 school in Badhoevedorp en 1 in Abbenes. Algehele informatie over de vereniging 'Quercus' is te vinden op http://vco-quercus.nl. Basisschool De Tonne te Abbenes is een kleine gezellige dorpsschool in het zuiden van de Haarlemmermeer, waar een enthousiast team in een prettige sfeer en omgeving bezig is zich te ontwikkelen in de richting van adaptief onderwijs. Voor meer informatie kunt u kijken op: www.detonne.nl. E-mail: bs@detonne.myweb.nl De Vereniging voor Cristelijk Onderwijs "Quercus" heeft een vacature op De Tonne te Abbenes. Basisschool De Tonne zoekt een enthousiaste voor groep 3 (3/4) (0,8 fte) Wij bieden: een gezellig team een school met moderne leermiddelen begeleiding bij adaptief onderwijs positief meewerkende ouders centrale ligging t.o.v. de grote steden Als je meer wilt weten over deze aantrekkelijke baan, bel dan met Henk Kapteijn (directeur). Tel. 0252 544359 (school), 0252 545765 (thuis). Je brief waarin je belangstelling toont voor boven staande functies kun je binnen twee weken na verschijnen van deze advertentie richten aan VCO "Quercus", Postbus 111,1430 AC Aalsmeer. School De Horst is een school voor speciaal onderwijs aan ZMOK. De Horst geeft opvoeding en onderwijs aan 60 kin deren in de leeftijd 6-12 jaar. De school kenmerkt zich door een enthousiast en betrokken team. De school gaat deel uit maken van het Regionaal Expertise Centrum Zuid- Holland West i.o. In dit REC zijn vier scholen opge nomen, die kinderen opvangen met probleem gedrag. In de toekomst zal er een intensieve samen werking tussen de scholen ontstaan. De gemeen schappelijke aanmeldings plaats is al gerealiseerd. De Horst staat midden in een ontwikkelingstraject. We hopen in de toekomst door diverse plannen nog beter voor de kinderen te kunnen zorgen. Met ingang van het nieuwe schooljaar zoeken wij twee nieuwe collega's: voor een middenbouwgroep. voor een onderbouwgroep. De groepsgrootte is 12 leerlingen per groep. De vacatures zijn ontstaan door vertrek van een collega naar een andere school en door uitbreiding van de school met één groep. Beide vacatures hebben uitzicht op een vaste aanstelling. Ook leerkrachten die parttime willen werken, worden verzocht te solliciteren. Het salaris bedraagt min. 4.587,- en max. 7.009,- bruto per maand bij een fulltime aanstelling (LB is voorheen schaal 10). De Horst is volop in beweging. Samen met Stichting Cardea wordt een aantal plannen ontwikkeld om de zorg voor de leerlingen te optimaliseren. In september start de sluisgroep, dit is een trainingsgroep waar leerlingen van De Horst leren om beter in de klas te functioneren. Het team werkt met het competentie model als basis voor de gedragsregulering. Wij vragen: bevoegdheid voor leraar basisonderwijs, eventueel aangevuld met aantekening Speciaal Onderwijs. -Bovendien stellen we een brede inzetbaarheid op prijs. Wij bieden: ondersteuning door het hele team in de gewenningsfase met dit type onderwijs en een interne scholing om het competentiemodel eigen te maken en de kennis op het gebied van kinderpsychiatrische stoornissen te vergroten. Inlichtingen worden verstrekt door: J. Adema, directeur, telefoon 071 - 531 15 17 (tussen 9.00 en 11.00 uur). Daarbuiten: 06 - 207 787 80. Solliciteren? Geïnteresseerden kunnen dit kenbaar maken door hun sollicitatiebrief binnen 14 dagen te richten aan: School De Horst, t.a.v. mevrouw J. Adema, Caesar Franckstraat 5, 2324 JM Leiden. Oase is de trendsetter in slaapkamers en slaapcomfort met vestigingen op bijna iedere grote woonboulevard in Nederland. Dankzij onze succesformule stijgt het aantal verkopen en heeft onze expeditie te Bleiswijk het erg druk. Voor een snelle afwikkeling van de diverse orders zijn wij op zoek naar een enthousiaste Wij zoeken iemand, woonachtig in.de omgeving Leiden/Zoetermeer, die samen met zijn collega slaapkamermeubelen thuis kan bezorgen en monteren. Bent u in het bezit van een rijbewijs B/C (of u bent er mee bezig) en heeft u zin in een nieuwe uitdaging? Schrijf dan een kort briefje naar onderstaand adres in Bleiswijk. E-mailen kan natuurlijk ook: Rick@slaapkamerspeciaalzaken.nl Deze baan is voor 37 uur per week door middel van een vierdaagse werkweek. Indien u geen ervaring heeft met het monteren van slaap kamermeubelen, geen enkel probleem! Oase draagt zorg voor een gedegen interne opleiding. Heeft u nog vragen? Bel dan gerust tijdens kantooruren met Rick Faling, telefoonnummer 010 - 529 25 32. Oase Slaapkamer Speciaalzaken t.a.v. Angela Bergervoet, Postbus 122, 2665 ZJ Bleiswijk. Slaapkamer Speciaalzaken ..Alsje het zat bent om steeds weer hetzelfde werk voor dezelfde cliënten te doen of als je persoonlijke ontwikkeling om andere redenen bijna stil staat, dan heeft Driebergen Driebergen goed nieuws! Bij ons vind je veel meer afwisse ling en bovendien een prima begeleiding door de zeven accountants die het kantoor rijk is. En dan heb ik het nog niet eens over het betere sala ris en de groeikansen die ze je hier bieden...! Simone de Jong-Strijk accountant De assistent-accountants die we zoeken hebben enkele jaren ervaring op een soortgelijk kantoor, zijn ambitieus en houden van afwisseling in een gezellige werkomgeving. Met plezier werken zij mee aan het samenstellen van jaarrekeningen en talloze andere rapportages ten behoeve van onze cliënten. Schrijf zo spoedig mogelijk een sollicitatiebrief t.a.v. Cees Driebergen (071-4021621). Ons adres: De Ruijterstraat 2, 2231 RV Rijnsburg e-mail: cdriebergen@driebergendriebergen.nl ACCOUNTANTS ELASTINGADVISEURS BUBBLES is de keten van drogisterijen van Kijkgrij DekaMarkt N.V., een toonaangevend supermarktbedrij in totaal 62 filialen in Noord- en Zuid-Holland en Flevi Op dit moment zijn er 4 BUBBLES vestigingen in 3 regio. Voor het filiaal te Santpoort-Noord (HagelingeH zoeken wij met spoed een: Wat vragen wij Voor deze functie geldt dat je in het bezit bent van he diploma Drogist en op MAVO-niveau kunt werken en di Verder ben je verantwoordelijk voor de verkoop van dri rij-artikelen en medicijnen, het goederenbeheer en I geven van vaktechnische adviezen aan onze klantei geeft daarbij leiding aan een groep van 10 medewerk Wat bieden wij De arbeidsvoorwaarden van Dekamarkt zijn geregeld CAO. Daarnaast bieden wij een prima studiekostenre\ ling en 10 procent korting op aankopen in onze filiali Interesse Stuur dan een sollicitatiebrief naar Dekamarkt, afdeling P&O, t.a.v. mw. M. Demmers, postbus 86, 1940 AB Beverwijk. Voor nadere inlichtingen en/of aanmelding kun je ook bellen naar BUBBLES, telefoonnummer 023-5491632. Je kunt vragen naar Monique Hamelijnck. -s 1 en M Visser Smit Hanab, ©en werkmaatschappij van Koninklijke Volker Wessefs Slevin, geeft vorm en in houd aan het aanleggen en onderhouden van netwer ken voor vitale voorzieningen als energie, water en communicatie. In binnen- en buitenland worden leidingen aangelegd ten behoeve van transport en dis tributie van gas. olie. water en goederen. Het volledige traject van engineering tot en met in bedrijfsteiling en beheer onderhoud kan In eigen huls worden uitge voerd. Als onderneming willen wij een kwalitatief goede, veili ge en gezonde werkomgeving bieden, waarin de ont wikkelingsmogelijkheden van de medewerkers wor den bevorderd en benut. Met de opgedane kennis vanuit de opleiding en/of ervaring als uitgangspunt besteden wij veel aandacht aan de ontwikkeling van onze medewerkers, Pofessionaiiteit, vakbekwaamheid en motivatie zijn de pijiers van ons succes. Oruse cultuur kenmerkt zich als ondernemend, innoverend en technisch-inhoudelljk. Visser Smit Hanab heeft momenteel 1250 medewerkers in dienst en is een groeiende onderneming die regelmatig op zoek is naar nieuwe medewerkers. Voor onze afdeling Distributie, met vestigingen in o.a. Ridderkerk, Zoeterwoude en Zaandam en een aparte ling Elektrotechniek, zoeken wij voor het (zuid)westen van het land MONTEUR CAI-NETTEN VOORLIEDEN KABEL- EN LEIDINGWER MONTEUR TELECOM-NETTEN KABEL- EN GRONDWERKERS MONTEUR LAAGSPANNINGSNETTEN VAKMAN BUISLEIDINGEN MONTEUR MIDDENSPANNINGSNETTEN Wat verwachten wij van je? Een gemotiveerde collega met een opleiding op LTS- of MTS-niveau (bijvoorbeeld Elektrotechniek) of dit niv behaald door ervaring, die samen met teamgenoten de uitdaging aangaat om elke opdracht project tot een goed eindresultaat te brengen. Het bezit van een rijbewijs is een vereiste. Heb je de diploma's niet? Als je interesse hebt in dit vakgebied en bereid bent een opleiding of cursus te volgen, dan ben je ook uitgei digd om te reageren. Wat bieden wij je? Wij bieden je als Visser Smit Hanab een afwisselende, boeiende baan in een prettige en informele werksf met goede opleidings- en ontwikkelingsmogelijkheden, een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarder Enthousiast? Stuur of mail een sollicitatiebrief met cv naar Visser Smit Hanab, ta.v. Simone van Wilgen, Postbus 43,2: AA Zoeterwoude. E-mail: s.van.wilgen@vshanab.nl Voor meer informatie: telefoonnummer 06-50225952. Op onze website www.vshanab.nl kun je alvast verder nismaken met onze organisatie. Corus is de naam van een nieuwe wereldspeler. De onderneming is in het najaar van 1999 ontstaan uit het samengaan van Koninklijke Hoogovens en British Steel. Corus heeft Europa als thuisbasis en beschikt over een internationaal productie- en distributie apparaat/We hebben vestigingen in onder andere het Verenigd Koninkrijk, Nederland, Duitsland, België, Noorwegen en de Verenigde Staten. Met een breed pakket aan metaalproducten (staal, aluminium en roestvrij staal) kunnen we tegemoet komen aan de wensen van een wereldwijde klantenkring. De belangrijkste markten zijn de bouw, de automobielindustrie, de lucht- en ruimtevaart, de scheepsbouw, de energiesector, de machinebouw, verpakkingen en constructie. Corus telt 23 business units die zich richten op specifieke product-marktcombinaties. In Europa neemt Corus de eerste positie in voor wat betreft productie en verkoop van staal en staat op de vijfde plaats met de productie van gewalst aluminium. Corus heeft een omzet van 14 miljard Euro en telt 60.000 medewerkers. Het hoofdkantoor is gevestigd in Londen. In IJmuiden ligt de grootste geïntegreerde productielocatie van Corus met zo'n 11.000 medewerkers. ■*.4k P Cold Strip Mill 2 (CM2) is een werkeenheid van Corus Strip Products. De ruim 750 medewerkers produceren per jaar circa 1,6 miljoen ton plaatstaal voor klanten in de automobielindustrie en de vaten- en witgoedsector, die zeer hoge eisen stellen aan de kwaliteit van het staal. Deze eisen kunnen alleen worden gerealiseerd wanneer CM2 voortdurend in ontwikkeling is. CM2 bevindt zich momenteel in een veranderingsproces. Steutelwoorden hierbij zijn resultaatgerichtheid, zelfsturende teams en persoonlijke ontwikkeling. Dit veranderingsproces biedt kansen aan de medewerkers om meer ervaring op te doen en de interesse te verbreden. Ter ondersteuning van dit proces is er op korte termijn behoefte aan een HBO-er of Academicus met overtuigingskracht die minimaal vijf jaar werkzaam is in het P&O vakgebied. Ben je toe aan een nieuwe uitdaging, dan hébben wij voor jou een boeiende functie als ALLROUND P&O ADVISEUR (M/V) Functie Je initieert beleidsvoorstellen om op in- en externe ontwikkelingen in te kunnen spelen. Je ondersteunt en adviseert het lijnmanage ment bij de uitvoering van het P&O-beleid, zoals bij werving en selectie, beoordeling, opleiding en organisatie-ontwikkeling. Tevens zijn je werkzaamheden - een actieve bijdrage leveren aan de verdere ontwikkeling en evaluatie van het sociaal beleid - het volgen en signaleren van ontwikkelingen in de organisatie - het begeleiden van veranderingsprocessen, gericht op cultuurverandering - het verbeteren van de samenwerking, communicatie en teamontwikkeling. Profiel Werken in een team gaat je goed af. Je bent gewend beleidsmatig te denken en beschikt over - een afgeronde HBO-PW-opleiding post HBO-organisatiekunde of Universitaire studie Arbeids- en Organisatiekunde - ca. 5 jaar ervaring in adviserende P&O functies - uitstekende communicatieve vaardigheden in woord en geschrift. Arbeidsvoorwaarden Kies je voor Corus, dan kies je voor e persoonlijke groei in een modern industrieel bedrijf met uitstekende pri en secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie Voor meer informatie over de inhoud de functie kun je tijdens kantooruren contact opnemen met de heer C. Gravi telefoon 0251 49 58 68 Belangstelling? Past de functie van P&O adviseur go je carrièreplanning? Schrijf dan binm 14 dagen een brief met CV onder va nummer NH 689 naar Corus Staal BV Personeelsbemiddeling t.a.v. de heer C. Gravemaker Postbus 10.000 1970 CA IJmuiden e-mail: pers.bemiddeling@corusgrou Een psychologisch onderzoek kan t< selectieprocedure behoren. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 36