M Leidinggevend Pedagogisch Medewerker m/v Secretaresse B m/v Verpleegkundige m/v Kliniek Secretaresse m/v Medisch Secretaresse m/v Medewerker Postagentschap m/v ZATERDAG 9 JUNI 2001 912 u Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek,onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschap pen van de Universiteit Leiden en metTNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorgen onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoeken vernieuwing in de patiën tenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIVISIE 3 Bij Divisie 3 werken ongeveer 1500 medewerkers (1230 fte). Divisie 3 omvat de afdelingen Kindergeneeskunde. Pathologie, Huidziekten, Oogheelkunde, Keel-, Neus- en Oorheelkunde, Psychiatrie, Verloskunde, Gynaecologie, Neurologie, Neuro chirurgie, Huisartsgeneeskunde enVerpleeghuisgeneeskunde, het Klinisch Genetisch Centrum (KGCL) en het Bureau Opleidingen en Verpleegkundigen Ontwikkelingen (BOVO). Willem-Alexander Kinder- ên Jeugdcentrum In het Kinder- en Jeugdcentrum worden kinderen opgenomen in de leeftijd van 0-18 jaar. Het gaat hierbij om zowel korte als lang durige opnamen en/of om kinderen die regelmatig terugkomen voor behandeling. De opgenomen kinderen tonen het volledige scala van kinder- geneeskundige ziekten en aandoeningen. Speciale aandacht vragen onder andere de volgende groepen: - kinderen met chronische ziekten; - kinderen met infauste prognose; - kinderen met ontwikkelingsachterstand; - kinderen met psychiatrische en psychomatische problematiek; - kinderen die voor behandeling overkomen uit het buitenland. Er ontstaat een vacature voor: (minimaal 32 uur per week) Vac.nr 01 .N. 19.23.LD De groep pedagogisch medewerkers maakt deel uit van de psy- cho-sociale sectie en bestaat, behoudens genoemde functie, uit 12 pedagogisch medewerkers, 3 coördinatoren voor kindgerich te activiteiten aangevuld met stagiaires. Hoofdbestanddelen van de functie: - leiding geven aan team van pedagogisch medewerkers; - het team vertegenwoordigen in multidisciplinaire besprekingen (o.a. het managementteam van de psycho-sociale sectie, com missie kwaliteit); - begeleiden van groepsleden in hun werkzaamheden; - organisatorische taken. Functie-eisen: - HBO of academisch werk- en denkniveau; - managementopleiding of aantoonbare managementervaring; - leidinggevende kwaliteiten en ervaring binnen zorginstellingen of de jeugdhulpverlening; - organisatievermogen, flexibiliteit en in staat zijn zich goed te kunnen profileren in een dynamische medische organisatie. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 5.762,- bruto per maand (schaal 8) bij een volledige aanstelling afhankelijk van opleiding en erva ring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor de duur van I jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door drs. R.A. Holl, afdelingshoofd (071 - 526 28 24). Willem-Alexander Kinder- en Jeugdcentrum De administratief-secretariële organisatie van het Kinder- en Jeugdcentrum (KJC) is onderverdeeld in een tweetal secretaria ten, te weten het Stafsecretariaat en het Patiëntenzorgsecreta riaat Doelstelling van het Stafsecretariaat is het verzorgen van een doelmatige, efficiënte secretariële ondersteuning ten behoeve van stafleden en (assistent) artsen (niet) in opleiding voor wat betreft hun niet patiëntgebonden taken (m.n. onderwijs, onder zoek en organisatie) binnen de afdeling. Aan de werkzaamheden binnen het Stafsecretariaat wordt lei ding gegeven door het hoofd Stafsecretariaat. De secretaresses binnen het Stafsecretariaat krijgen een aantal stafleden toegewezen waarvoor zij zelfstandig de werkzaamhe den verrichten. Zij dienen zonodig binnen het Stafsecretariaat flexibel inzetbaar te zijn. Binnen het aandachtsgebied IHOBA (Immunologie, Haemato- oncologie, Beenmergtransplantaties en Auto-immuunziekten) is er een vacature voor een: 18 uur per week, werktijden bij voorkeur op maandag, dinsdag en woensdag) Vac.nr 01.N. 17.23.LD Functie-inhoud: - opstellen, bewerken en afhandelen van algemene correspon dentie; - notuleren van vergaderingen; - bewerken van artikelen; - beheer van agenda's, archief, telefoon/fax/e-mail; - verrichten van ondersteunende werkzaamheden op gebied van management, onderwijs en onderzoek; - verrichten van ondersteunende werkzaamheden t.b.v. het alge mene Stafsecretariaat. Functie-eisen: - HAVO/MEAO; - medisch secretaresse-opleiding; - kennis van de medische terminologie; - ervaring en/of affiniteit met diverse softwareprogramma's als PowerPoint, Word, Excel, Reference Manager; - vaardigheid in het gebruik van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift; - bij voorkeur ervaring als medisch secretaresse. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.617- (schaal 6) bruto per maand bij een volledige aanstelling afhankelijk van leeftijd en rele vante werkervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst vooralsnog voor de duur van I jaar Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw M. Vollebregt, hoofd Stafsecretariaat (071 - 526 28 24) of bij dr. R.M. Egelen sectiehoofd IHOBA (071 - 526 21 66). DIVISIE 2 Binnen deze divisie zijn afdelingen op het gebied van de inwen dige geneeskunde ondergebracht. De sectie Hartcatheterisatie maakt deel uit van de klinische eenheid Cardiologie/Hartcatheterisatie en heeft 3 behandelka mers waar de volgende onderzoeken en behandelingen plaats vinden: hartcatheterisaties zowel bij volwassenen als kinderen, angiografiën, PTCA's en alle andere interventie technieken, pace makerimplantaties; ICD implantaties, electro-fysiologisch onder zoek,. ablaties van ritmestoornissen en acute interventies Daarnaast beschikt de sectie over een shortstay kamer waar voor- en nazorg plaatsvindt van patiënten. Binnen de sectie wer ken 14 verpleegkundigen van maandag t/m vrijdag. Voor de ove rige tijden worden beschikbaarheidsdiensten verricht. Binnen het Team Cardiologie heerst een collegiale sfeer tussen de diverse disciplines en zijn er volop mogelijkheden voor ver dere groei en ontwikkeling. Per direct heeft de Hartcatheterisatie een vacature voor een: (36 uur per week) Vac.nr 01.W.28.23.LD Functie-inhoud: - zelfstandig assisteren bij alle ingrepen die binnen de sectie plaatsvinden; - het verrichten van beschikbaarheidsdiensten; - samenwerking in teamverband met enthousiaste, betrokken collega's; - bewaken van kwaliteit van verpleegkundige zorg. Functie-eisen: - diploma A-verpleegkundige of HBO-V; - minimaal I jaar relevante werkervaring in een algemeen zie kenhuis; - bereidheid de cursus Cardio-Fysiologisch Laborant te volgen; - op maximaal 20 minuten reistijd van het LUMC wonen. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 5.094,- bruto per maand (schaal 7 CAO AZ), afhankelijk van opleiding en ervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor een periode van I jaar, met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere informatie over deze functie worden gaarne verstrekt door mevrouw E.M. Nagtegaal, verpleegkundig hoofd of mevrouw RE. van derVegte, verpleegkundig teamleider (071 - 526 20 26). Deze vacature verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne ronde zal eerst worden afgehandeld. Voor de organisatorische verpleegeenheid Infectieziekten/ Algemene Interne Geneeskunde/Maag- Darm- en Leverziekten/Longziekten zijn we op zoek naar een nieuwe collega voor de functie van: 16 - 20 uur per week) Vac.nr. 01 .W.31.23.LD Functie-inhoud: - maken van (telefonische) afspraken; - verrichten van administratieve werkzaamheden m.b.t. opname, behandeling en ontslag van patiënten; - fungeren als aanspreekpunt voor artsen en verpleegkundigen; - optreden als gastvrouw voor patiënten en bezoekers; - verzorgen van correspondentie; - notuleren van vergaderingen. Functie-eisen: - opleiding medisch secretaresse; - kennis van en ervaring met automatisering (met name Word/ Excel) - accuratesse, organisatievermogen, zelfstandig kunnen werken, flexibele werkhouding en goede contactuele eigenschappen. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.297,- bruto per maand (schaal 5 CAO AZ) bij een fulltime dienstverband. Inschaling is afhanke lijk van opleiding en relevante werkervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor een periode van I jaar; met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door Els Rijnbeek, verpleegkundig teamleider (071 - 526 38 94 of 071 - 526 9111 en vragen naar pieper 8695) of Stina Duyverman-Slagter; verpleegkundig hoofd (071 - 526 47 17 of 071 - 526 91 I I en vragen naar pieper 9384). Deze vacature verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne ronde zal eerst worden afgehandeld. Scopie-afdeling Maag-, Darm- en Leverziekten/Longziekten De Scopie-afdeling is een behandelafdeling welke zich richt op de diagnostiek en behandeling van klinische en poliklinische patiënten met gezondheidsproblemen op het terrein van de inwendige geneeskunde. De werkzaamheden richten zich op het ontvangen en begeleiden van patiënten met daarbij een medi sche administratieve ondersteuning. Binnen deze afdeling is een vacature ontstaan voor een: (20 uur per week) Vac.nr. 01 .W.30.23.LD Functie-inhoud: - maakt afspraken voor poliklinische en klinische patiënten; - voert patiëntengegevens in het geautomatiseerde bestand in; - werkt de spreekuren administratief af; - verwerkt de verslagen van de onderzoeken in een speciaal computerprogramma; - draagt zorg voor het versturen van de verslagen naar de des betreffende aanvrager; - verzorgt de inkomende en uitgaande post; - ontvangt en begeleidt patiënten en geeft algemene onder- zoeksgerichte informatie aan patiënten. Functie-eisen: - MBO medisch secretariële richting; - ervaring met tekstverwerking en ziekenhuissysteem (zis- systeem); - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; - goede beheersing van de Nederlandse taal; - positieve instelling en goede contactuele eigenschappen; - bereidheid om de collega tijdens vakantie, ziekte en vrije dagen te vervangen. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.297,- bruto per maand bij ee fulltime dienstverband. Inschaling is afhankelijk van opleiding relevante werkervaring, Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor een periode van I jaar; met uitzie! op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrd door de heer L. van der Laan, verpleegkundig hoofd (071 - 526 91 II en vragen naar pieper 9406) en mevrou A. Pernot of mevrouw C. Magdalena, verpleegkundig teamleide1 (071 - 526 91 I I en vragen naar pieper 9044). Deze vacature verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interi ronde zal eerst worden afgehandeld. FACILITAIR BEDRIJF Het Facilitair Bedrijf blijft in beweging. Wij streven naar contini verbetering en willen onze dienstverlening op tijd aanpassen a de wijzigende vraag, waarbij ons kwaliteitsniveau nog verder vt betert tegen een acceptabel kostenniveau. Wij werken met 31 fte, ongeveer 400 mensen, aan de ondersteuning van het prim; re proces van het LUMC door het leveren van de volgende die i sten met hulp van het servicepunt: bewaking (beveiliging en pc keerbeheer), inkoop en'logistiek (goederenontvangst, transpoif voorraadbeheer en inkoop), voeding (restaurant, centrale ke ken, specifieke keukens en cateringservice), infra (onderhoud instandhouding van gebouwen en installaties, nieuwbouw), int€c ne zaken (schoonmaak, linnen, afvalbeheer; bëddencentra' gebouwbeheer, huisdrukkerij, collegezalenbeheer) en Instrumej tele Zaken. Interne Zaken De afdeling Postzaken is onderdeel van de afdeling Inter Zaken. De afdeling Postzaken bestaat uit de postkamer en postagentschap. Dit postagentschap verleent postale dienst aan patiënten, medewerkers en bezoekers van het ziekenhi Het postagentschap is geopend maandag tot en met vrijdag v I 1.00-15.00 uur en wordt bezet door twee medewerke Momenteel is er een vacature voor een: 12 tot 16 uur per week) Vac.nr. 01.S.I2.23.LD (23.JIR) (23.HOZ) Functie-inhoud: U verricht als medewerker postagentschap werkzaamheden n betrekking tot betalingsverkeer postverkeer en overige lok werkzaamheden. Tevens bent u verantwoordelijk voor de adi nistratie waaronder het dagelijks opmaken van de kas en het i voeren van controles aan de hand van ingenomen stortings/gii kaarten, uitgegeven zegelwaarden, etc. Functie-eisen: U heeft een opleiding op MAVO/MBO-niveau. U bent accur en vindt het prettig om zelfstandig te werken. Tevens beni klantgericht en stressbestendig. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4,297,- bruto per maand (sd 5) bij een aanstelling van 36 uur per week, afhankelijk van op ding en ervaring. Dienstverband: Het betreft een tijdelijk dienstverband voor de duur van I ja Informatie: Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door mevro mr RG.G. Campos Ponce, hoofd Interne Zaken (071 - 526 20 77) of mevrouw C.J. Slootweg-Offereins, P 8 adviseur (071 - 526 25 24). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP toepassing. Vakantietoeslag 8% Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brie enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van c advertentie zenden aan; LUMC Dienst Sociale Zaken Postbus 9600 2300 RC LEIDEN

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 20