Personeel Personeel Personee vestigingsmanager erly woongroep hoLland echnische Unie Commercieel medewerker binnendienst m IPA-ACON GROEP ondernemende en inspirerende coach Universiteit Leiden een goed klimaat voor kwaliteit het Spalier TWEE MEDEWERKERS M/V FINANCIËLE ADMINISTRATIE Doktersassistente/medisch-technisch medewerker TBC-bestrijding ZATERDAG 9 JUNI 2001 IPA-ACON GROEP is een middelgroot accountants- en advieskantoor. Onze 30 medewerkers zijn bezig met gevarieerde opdrachten die zich richten op de markt van midden- en kleinbedrijf, overheid en non-profit Wat wij zoeken zijn: MEDEWERKERS ADMINISTRATIE-EN CONTROLEPRAKTIJK (m/v) Wij vragen: opleidingsniveau MBA, SPD, MEAO (BE), HEAO (BE of AA); Overige profielkenmerken: grote zelfstandigheid commerciële en communicatieve instelling: goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; alert signaleringsvermogen; inzet en flexibiliteit; Wij bieden; een professionele werkkring; uitstekende arbeidsvoorwaarden; goede carrièremogelijkheden. Ben je geïnteresseerd, stuur dan je schriftelijke reactie naar: IPA-ACON GROEP t.a.v. mevr.Y.L.R. Meeuwesen-Verbunt Postbus 6222 2001 HE Haarlem tel. 023-5319539 fax 023-5311700 e-mail info@ipa-acon.nl "Ruimte krijgen en weten dat er groeimogelijkheden zijn, is voor mij een absolute voorwaarde." Werken voor een landelijke groothandel die tevens marktleider is? Die behalve grote zekerheid aan haar klanten ook haar m werkers veel zekerheid biedt? Werken voor een effectieve organisatie die zich richt op professionele installateurs van eiektrot nische, sanitaire'en verwarmingsmaterialen, alsmede op zelfinstallerende bedrijven? Werk jij graag in een informele no-non cultuur en ben je een teamspeler? Dan is Technische Unie wat jij zoekt. Met 35 verkoopkantoren, 2 distributiecentra in aan den Rijn en Strijen, het Centraal Kantoor in Amstelveen én 1800 collega's, kennen jouw groeimogelijkheden geen grenz In verband met uitbreiding van onze aktiviteiten zoeken wij voor onze verkoopkantoren in Alkmaar, Amsterdam-Sloterdijk, Amsterdam-Watergraafsmeer, Haarlem en Zaanstad. Elektrotechniek en/of Sanitair/Verwarmi Je bent samen met je collega's verantwoordelijk voor behandeling van orders, offertes en het onderhouden van telefonische contacten met onze afne mers. Voor deze veelzij dige functie zoeken wij collega's die commercieel zijn en contactueel hoge ogen scoren. Beschik je over een markt, kwali teit- en resultaatgerichte instelling die je praktisch kunt invullen? En ben je bereid deze kwaliteiten verder uit te breiden middels opleidingen en trai ningen? Dan is dit een functie die bij jou past. Heb je interesse? Stuur dan binnen 10 dagen je schriftelijke sollicitatie naar: Technische Unie B.V., t.a.v. Afdeling Personeelszaken, Postbus 900, 1180 AX Amstelveen. E-mailen kan ook: r.tiemessen@technischeunie.co Voor meer informatie kun je contact opnemen Roland Tiemessen of Theo Witte, telefoon (020) 545 03 45. Algemene informatie over Technische Unie kunj lezen op onze internetsite: www.technischeunie.com Woongroep Holland te Amstelveen is een dynamische en regionaal georiënteerde woningcorporatie. Met ruim 16.000 woningen is zij een sterke en vooraanstaande speler in Amstelland, het gebied ten zuiden van Amsterdam. Vanuit een duidelijke visie en met veel ambitie en ondernemerszin speelt zij in op nieuwe marktontwikkelingen en geeft zij richting aan de toekomst. Bij Woongroep Holland werken ruim 100 medewerkers vanuit twee locaties; Amstelveen en Uithoorn. Voor de vestiging Uithoorn met ruim 4000 woningen zoeken wij een enthousiaste www.erly.nl THE CONSULTING COMPANY Functie: Als vestigingsmanager bent u verantwoordelijk voor de dagelijkse aansturing van de vestiging Uithoorn. Vanuit een duidelijke visie geeft u richting aan de lokale strategie op het gebied van vastgoed en nieuwe producten en diensten (w.o. diverse pilot-projecten). U onderhoudt daartoe contacten met de gemeente en andere lokale marktpartijen. Als voorzitter van het managementteam van de vestiging (20 medewerkers) geeft u sturing op basis van resultaatafspraken. Profiel: U bent een ondernemende en vernieuwende manager met een duidelijke visie op de vastgoedmarkt. U weet uw team te motiveren en te enthousiasmeren om gezamenlijk tot succesvolle en aansprekende resultaten te komen. U beschikt over een HBO/academische opleiding en bent goed in staat om op uiteenlopend niveau contacten te leggen en netwerken te onderhouden. Vanuit een duidelijke ambitie en met een gezonde dosis overtuigingskracht weet u zaken te realiseren en geeft u richting aan de profilering van de vestiging in Uithoorn. Reactie: Zoekt u een leidinggevende uitdaging, waarbinnen veel ruimte is voor ondernemerszin, schrijf dan een korte en zakelijke brief met c.v. aan ERLY, the consulting company, t.a.v. mevrouw drs. L. Vos, Postbus 787, 3740 AT Baarn, telefoon (035) 5430088, fax (035) 5430509, e-maij sollicitatie@erly.nl o.v.v. ref. nr. B2085. Het vermeerderen van kennis en het verleggen van grenzen zijn wezenlijk voor het beoefenen van wetenschap. De Universiteit Leiden streeft voortdurend naar wetenschappelijk onderwijs en onderzoek van het hoogste niveau. Kwaliteit en vernieuwing gaan bij ons hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die nu met ons vooruit willen kijken. COLLEGE VAN BESTUUR Ervaren managementassistent (v/m) (32 tot 38 uur per week) vacaturenummer: 1-097/1158 Bij het secretariaat ontstaat met ingang van 1 juli a.s. een vacature voor een ervaren 'managementassistent ter ondersteuning van de taken van de vice-voorzitter van het College van Bestuur. Het secretariaat bestaat uit drie medewerkers die in teamverband integrale taken op zich nemen, terwijl ieder afzonderlijk aan een van de bestuursleden is toegewezen, te weten de rector, de voorzitter en de vice-voorzitter. U bent verantwoordelijk voor een adequate ondersteuning van dagelijkse en min of meer reguliere activiteiten en verplichtingen van de vice-voorzitter en ondersteunt tevens bij bijzondere evenementen en representatieve taken. Ook bij afwezigheid van de vice-voorzitter moet deze kunnen rekenen op een punctuele en vertrouwelijke behandeling van zaken. Taak: kritisch agendabeheer; postbehandeling: registratie, selectie, afhandeling; werkvoorbereiding en werkafhandeling voor de vice-voorzitter; archiveren van zeer uiteenlopende stukken, samenstellen van dossiers en managementinformatie; het voorbereiden en organiseren van vergaderingen en besprekingen; verzorgen van correspondentie, op aanwijzing en op eigen initiatief; ontvangen van (buitenlandse) gasten en assisteren bij representatieve evenementen; in voorkomende gevallen vervangen van collega's. Vereist: een HAVO-/vwo-diploma en een secretariële opleiding; aantoonbare werkervaring in een soortgelijke functie; goede beheersing van het Nederlands in woord en geschrift; communicatief ingesteld; kennis van moderne talen, in ieder geval het Engels; goede beheersing van MS-office (Word, e-mail, Outlook Express, Excel, PowerPoint en webbased communication); in teamverband kunnen werken; flexibel in werktijden; naast opleiding en ervaring is in deze functie van belang: organisatietalent, het vermogen om mee te denken met de vice-voorzitter, een pro-actieve werkhouding, het hoofd koel houden bij piekbelasting, representatief optreden en het kunnen stellen van prioriteiten en grenzen. Salaris maximaal 4.904,- bruto per maand (salarisschaal 7), volgens de cao Nederlandse Universiteiten, met een uitloop naar maximaal 5.548,- bruto per maand (salarisschaal 8) op basis van een volledige dagtaak en afhankelijk van opleiding en ervaring. De universiteit biedt een aantal aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, te raadplegen op: www.leidenuniv. nl/ecm/po/pobel/ Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een jaar en wordt bij goede functievervulling omgezet in een aanstelling voor onbepaalde tijd. Voor interne kandidaten is interim functievervulling (if) bespreekbaar. Inlichtingen bij: mw. ir. H.J.H. de Lange, tel. 071-5273075/5273060 of per e-mail: hjh.delange@bb.leidenuniv.nl en mw. A.W. Flandrijn, tel. 071-5273057 of per e-mail: aw.flandrijn@bb.Leidenuniv.nl Sollicitaties, voorzien van een curriculum vitae en onder vermelding van het vacature nummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Universiteit Leiden, Afdeling p&o/Bedrijfsbureau, Postbus 9500, 2300 ra Leiden. Het beleid van de universiteit is erop gericht meer vrouwen aan te stellen in de functies waarin zij ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Spalier is een multi functionele organisatie voor (ortho-)pedagogische en medische kinder- en jeugdzorg in Kennemer- land. Het. brede aanbod omvat: intensieve ambu lante hulp, dagbehandeling en residentiële voorzienin gen. De hulp wordt gebo den vanuit de visie van contextueel werken. Het Spalier voert een diversiteits- beleid en nodigt graag allochtone kandidaten uit te reageren. De afdeling Finan ciën maakt deel uit van het Centraal Bureau van het Spalier en bestaat uit een hoofd en drie medewerkers financiële administratie. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Wij zien per direct uit naar Het betreft een tweetal vacatures. Een in verband met ziektevervanj voor 16 uur per week (vac. nr. 23), de ander is in verband met zwan j schapsverlof, circa 8 maanden voor 28 uur per week (vac. nr. 24). De belangrijkste taken Verwerken van boekingsgegevens in het geautomatiseerde boekt 1 systeem (Exact) en het verrichten van betalingen (vac. nr. 23). Daat, het invoeren van eenvoudige personeelsmutaties in het salarisprogr: I en het controleren en verwerken van de kassen van de verschillende lö (vac. nr. 24). Tenslotte worden overige voorkomende admini-stn werkzaamheden verricht. Wij vragen Een boekhoudkundig diploma op MBO-niveau. Enige ervaring op cieel administratief gebied en goed kunnen omgaan met geautomatis boekhoudkundige systemen, Word for Windows en Excell. Naast ee legiale instelling kun je goed zelfstandig functioneren. Ook worden gesteld aan oplettendheid, nauwkeurigheid en ordelijkheid. Ons aanbod Voor vac. nr. 23 bieden wij een aanstelling voor de duur van de zj vervanging, in eerste instantie voor de duur van één jaar. Arti voorwaarden conform de CAO GGZ, salariëring FWG-niveau 30j maal 2.802,- en maximaal 4.171,- bruto per maand op fulltime. Voor vac. nr. 24 bieden wij een aanstelling voor de duur va zwangerschapsverlof. Arbeidsvoorwaarden conform de CAO GGZ riëring FWG-niveau 35, minimaal 2.949,- en maximaal 4.278,- per maand op fulltime basis. Verder bieden wij een boeiende baa zelfstandige werkplek, deskundige collega's en goede begeleiding. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kun je contact opnemen met Kees Eigenhuis, Financiële Administratie, telefoon (023) 529 31 52. Je schriftelijke citatie, onder vermelding van het vacaturenummer, kun je voor 1 a.s. richten aan het Spalier, t.a.v. Ans Sintenie, hoofd P&O, Postbus 2001 DE Haarlem. Bouwen aan een lerende organisatie De GGD Zuid-Holland Noord is een snel groeiende instel ling. Organisatorisch altijd in ontwikkeling. Een uitdaging dus voor meedenkers en initiatiefnemers. De afdeling AGZ Preventie zoekt voor de locatie Leiden in verband met uitbreiding van taken een: ZUID-HÓLLAND NOORD voor 24 uur per week Vorige week kreeg de GGD een melding dat een man in gemeente X een besmettelijke vorm van tuberculose heeft De man werkt bij een groot internationaal bedrijf en komt met veel collega's in contact. Sommige collega's komen voor een paar maanden in de Nederlandse vestiging werken en gaan daarna weer terug naar hun eigen land. Alle collega's waar de man in de afgelopen maanden contact mee heeft gehad, moeten nu onderzocht worden om na te gaan of ze besmet zijn, ook de collega's uit het buiten land. Het kost de GGD heel wat speurwerk om na te gaan waar al die mensen nu zijn. De echtgenote van de patiënt is Inmiddels onderzocht en ook zij blijkt besmet te zijn. Man en vrouw gaan vaak wat drinken in een stamkroeg. Ze komen daar elke week, soms vaker Ook daar kunnen mensen besmet zijn geraakt. Maar niet iedereen die in de kroeg komt is een bekende. En hoe achterhaal je mensen die misschien een paar maanden geleden een keer in die kroeg zijn geweest? Van alle mensen die de GGD opspoort en onderzoekt, wordt een registratie aange legd. Dat is veel administratief werk en die cliëntenadministratie is momenteel nog niet geautomatiseerd. Ben jij een doktersassistente die een nieuwe uitdaging zoekt? Dan hebben wij een leuke baan voor je. Jij bent een doktersassistente met affiniteit voor de automatisering van administratieve processen. Je verricht administratieve taken, zoals het uitnodigen van mensen die onderzocht moeten worden en het registreren van de diverse onderzoeksge gevens. Ook help je mee bij het uitvoeren van de onderzoeken, zoals het zetten van mantoux, en het maken van thoraxfoto's. De cliëntenregistratie wordt dit jaar geautomatiseerd. Jij hebt een voortrek kersrol bij de implementatie van dit systeem. Je beschikt dan ook over een analytisch en probleemoplossend vermogen, je hebt oog voor administratie ve processen en je werk- en denkniveau is havo of mbo. Wil je meer weten over deze veelzijdige baan? Bel dan op werkdagen (behalve woensdag) naar Sandra Wijnands, hoofd afdeling AGZ Preventie, telefoon (071) 516 33 22. Salarisindicatie Afhankelijk van leeftijd en ervaring is het salaris maximaal 4.710,- (schaal 6N) bij een fulltime aanstelling van 36 uur per week. De GGD Zuid-Holland Noord volgt de rechtspositieregeling van de CAR/UWO. Hoe solliciteer je op deze baan? Door een schriftelijke sollicitatie vóór 23 juni 2001 aan mevrouw S. Wijnands, hoofd afdeling AGZ Preventie, GGD Zuid-Holland Noord, Postbus 1437, 2302 BK Leiden. De GGD bevoi beschermt de Mid van de i in haar werk Gezondheids^ betekent bijv advisering 01 heid én gezoi tkinderceHtr4 lichting ovef op het gebièi milieu. Bescherming gezondheid 1 bijvoorbeeld:) van mensen gaan naar til landen, stinj tót deel 1 bevolkingsoi zoeken, vacc van kinderen

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 18