oge score voor lenno Ooyendijk Sport DUIVENtil .panning stijgt voor Leython-mannen euwe Quick Boys-spits René Lievaart tekent voor vijftien doelpunten uick Boys in vijf inuten langs Capelle •53 Eelke van Dijken naar Katwijk VKV stoot RCL uit beker Leiderdorp degradeert uit eredivisie SPELER van het JAAR MAG 18 APRIL 2001 mspierduk k Boys heeft een nieuwe spits aangetrokken, itwijkse ploeg versterkt zich met René Lie- De speler stond tot 1 januari van dit jaar pincontract bij ADO Den Haag. Daarna kwam ini [voor derdeklasser Naaldwijk. Lievaart heeft betaald voetbal gespeeld. Hij maakte vo- ïist jizoen zeven doelpunten voor de Hagenaars nte js daarmee clubtopscorer, weet je van Quick Boys? eb er met ADO Den Haag twee keer tegen heeft zich ten koste van uïgeplaatst voor de achtste e s van de NUON-Cup. De jjkse derdeklasser won 2-0 van de Leiderdorpse ieklasser. De doelpunten en gemaakt door Maarten ol en Willem Klinkenberg. jfVSB en Noordwijk beke- ;rder. WSB speelde gelijk Ter Leede, maar won de sende strafschoppenserie. lm i Boys heeft in de laatste ten van het eerder ge- jjjrte duel tegen Capelle de nunten gepakt. In de vierde e vijf minuten die er nog te gaan, scoorde Marnix er Gun met een kopbal op Hieven van Raymond Flaton: )p het duel, dat onder lei- stond van scheidsrechter Brouwer, waren nog 500 louwers afgekomen. 'J" lecember vorig jaar werd idstrijd gestaakt omdat de ir zich bedreigd voelde. Er onduidelijkheid ontstaan le vraag of de gelijkmaker ick Boys nu wel of niet pi k bezet biljarttoernooi in Sassenheim hei 23 gespeeld. Ik weet dat het een van de meest gere nommeerde clubs uit de Bollenstreek is, maar dat de club het de laatste jaren sportief wat moei lijker heeft. Ik weet ook dat er van nieuwelingen veel wordt verwacht. Dat vind ik ook terecht. Van spelers van buitenaf mag je wat extra's verwach ten." Waarom ben je gestopt bij ADO? „Ik heb op 1 januari mijn contract ingeleverd. Ik was bankzitter bij het eerste, maar ik viel wel elke wedstrijd in. Twee dagen later moest ik dan weer met het tweede meespelen. Ik kon dat niet meer combineren met m'n werk. Ik ben 28 jaar en heb daarom m'n werk laten prevaleren." Hoe kijk je op die periode bij ADO Den Haag terug? „Op m'n 25ste maakte ik de overstap van Naald wijk, een derdeklasser, naar de eerste divisie. In het eerste jaar heb ik een enorme achterstand moeten inhalen. Toch heb ik dat eerste jaar al een paar wedstrijden in de basis gespeeld. Vorig seizoen heb ik 25 wedstrijden in de basis gestaan. Ik ben er toch trots óp wat ik in het betaald voet bal heb bereikt." Wat voor type spits ben je? „Ik vind mezelf vrij allround. Ik ben fysiek sterk, kan aardig koppen. Ik ben rechts, maar kan ook met links aardig uit de voeten. Het liefst speel ik een systeem met. drie spitsen. Bij Naaldwijk spe len we nu met twee man in de voorhoede, dat gaat ook." Met hoeveel doelpunten ben je tevreden in de hoofdklasse A? „Daar ga ik echt geen voorspelling over doen. Marinus Dijkhuizen maakte er bij Excelsior Maassluis zo'n 25, dat kan dus ook. Maar ik denk dat het niet verstandig is daarvan uit te gaan. Ik zou voor 15 doelpunten meteen tekenen." Wilt u iets melden? Bel 071-5356461 (Wim van Duivenbode) da gelijks tussen 10.00 en 14.00 uur. Faxen mag ook: 071-5321921. E-mail: sportredactie.ld@damiate.hdc.nl nen van de Leidse wielervereni- Mark Ens maakte 1-0, Pieter Sinkering 1-1. Noordwijk won met 1-0 van Alphia, dat in de vorige ronde nog verrassend SJC versloeg. Marco Kleijn be nutte namens Noordwijk een strafschop. In het toernooi om de Amstel Cup plaatste Katwijk zich bij de laatste vier, dankzij de winst van het tweede op de reserves van FC Lisse. Katwijk won met 2-0 door doelpunten van Edwin van der Plas en Chris de Bie. geldig was. Capelle claimde dat de ingooi, die ruim een minuut voor de goal door Quick Boys was genomen, eigenlijk voor Capelle was. In eerste instantie keurde de scheidsrechter het doelpunt goed, daarna annu leerde hij de treffer, om in de kleedkamer de treffer alsnog te tellen. De KNVB besloot later dat Quick Boys inderdaad had gescoord. Door de treffer van Van der Gun is Quick Boys nu zeker van lijfsbehoud in de hoofdklasse A. De technische leiding van de Katwijkers maakte zich daar - door de slechte resultaten tij dens de laatste wedstrijden - nog zorgen over. Eelke van Dijken. ARCHIEFFOTO TACO VAN DER EB VOORSCHOTEN WILLEM SPIERDIJK ïh U?[ IHEIM MICHEL VAN GENT erkste regionale biljarters van vrijdag tot en met n; ig tegenover elkaar in het w rs Bijzondere Biljarttoer- 1101 Zij spelen een vijfkamp le spelsoorten libre, kader •S1 'kader 57/2, bandstoten en inden. Het is voor de der dat deze unieke vijf- wordt gehouden in het wegrestaurapt De Uiver. Deel nemers zijn Hans Borst, Jan de Bruijn, Piet Duivenvoorden, Cas Juffermans, Louis Opstal, René Overgauw en Cees Mod- demeier. Het toernooi begint vrijdag om 19.00 uur, zaterdag om 10.00 uur en zondag om 12.00 uur. Zondag rond 16.00 uur is er een demonstratie kunst- en trucstoten door de deelnemers. Eelke van Dijken, de talentvolle voetballer van Voorschoten '97, speelt volgend seizoen voor w Katwijk. Van Dijken bezet bij de tweedeklasser, die onlangs naar de eerste klasse promoveerde, de positie van linkermiddenvelder. De speler, die in Voorschoten in de jeugd be gon, werd ook vorig seizoen al door Katwijk ge vraagd. „Toen draaide ik een slecht seizoen en vond ik het verstandiger om de overstap nog niet te maken. Afgelopen jaar heb ik lekker gespeeld, dus was de keuze niet zo moeilijk." Van Dijken, die volgende maand 22 jaar wordt, verlaat een club die net aan een succesvolle pe riode bezig is. „Voorschoten '97 wil proberen in de top van de eerste klasse mee te draaien en op termijn naar de hoofdklasse te gaan. Zo lang wil ik niet wachten, de weg is voor Voorschoten nog zo lang." Er liggen voor de Voorschotenaar kansen op een basisplaats, nu bij Katwijk Marco van der Plas stopt en Vincent Bon een half jaar op we reldreis gaat. „Ik ruik m'n kansen", zegt Van Dij ken. „Ik zie ook wel dat het niveau heel hoog is. De vraag is hoe snel ik me kan aanpassen aan dat niveau." Peter van Duijn gaat niet in op een aanbieding van Quick Boys. De sterspeler van w Katwijk werd deze maand door de technische leiding van Quick Boys gepolst voor een overgang. Van Duijn had de interesse wel verwacht. „Na de wedstrijd tegen Quick Boys heb ik even met mensen van die club staan praten. Toen bleek wel dat ze erg te spreken waren over m'n spel. Later werd ik ge beld en vertelden ze me dat ik precies de speler was die ze zochten." Na enkele dagen bedenktijd besloot Van Duijn bij Katwijk te blijven. „Bij een nieuwe club wordt er erg veel van je verwacht. Bij Katwijk heb ik in middels krediet opgebouwd. Ik mag eens een training overslaan als dat voor m'n werk. beter uitkomt. Er heerst bij Katwijk een klimaat, waarin ik denk goed te kunnen presteren." Twee jaar gelden ontstond er nog enorme commotie in Katwijk toen Pieter Slootweg de overstap maakte van Quick Boys naar Katwijk. Slootweg werd toen rnet onmiddellijke ingang uit de selectie verwijderd. Een rel over het feit dat Quick Boys een van de beste spelers van de con current probeert weg te lokken, is er nu niet te verwachten. Katwijk-voorzitter Jaap van der Bent. „Wij maken er niet zo'n punt van als twee jaar geleden omgekeerd wel gebeurde." Katwijk heeft belangstelling voor Erwin Her mes. De aanvaller staat nu onder contract bij Tel star, maar heeft daar geen basisplaats. Daarvoor speelde Hermes bij FC Den Bosch. Het seizoen 1999-2000 speelde hij zelfs nog Champions Lea gue voor Willem II. Voor zijn overgang naar de Tilburgers kwam Hermes uit voor Rijnsburgse Boys. LEIDERDORP JORIS ZANDBERGEN De basketbalsters van BV Lei derdorp zijn gisteravond offici eel gedegradeerd uit de eredi visie. Leiderdorp verloor thuis na verlenging met 62-64 van Hoofddorp, dat door dit resul taat zich handhaaft. De thuisclub maakte na rust (18-27) een grote achterstand goed. Hoofddorp leidde zelfs met 52-32. Via een wanhoops offensief dichtte Leiderdorp het gat. Ann et Haan bracht met een vrije worp de eind stand in de reguliere speeltijd op 59-59. In de verlenging kreeg de thuisclub kansen om de partij alsnog te beslissen. Hoofddorp was echter het ge lukkigste team. Leiderdorp had het echter aan zichzelf te wijten dat het duel op kleingheidjes beslist werd. Zoals de ploeg driekwart wedstrijd speelde, was hand having in de eredivisie eigenlijk niet verdiend. Hoofddorp leek wel te beseffen dat er om een laatste kans gespeeld werd, en was telkens feller in de duels. Vooral de pas 16-jarige Krista van Alten (23 punten), die vol gend jaar naar Lely in Amster dam gaat, was ongrijpbaar voor de speelsters van de Lei derdorp. Lange tijd liepen de speelsters van de thuisclub door het veld alsof het een oe- fenpartij betrof. Toen het al bijna te laat was ontwaakten de Leiderdorpsen. De winst ging echter verdiend naar Hoofddorp, dat voor de derde maal in vier duels Leiderdorp aftroefde. Voor Leiderdorp is het nu af wachten of alle teams zich weer inschrijven in de eredivi sie. Is dat het geval, dan was het vijfde seizoen op het hoog ste niveau gelijk het laatste. Mario van Heiningen (UVS) heeft een uitnodiging van ADO Den Haag ontvangen om een training bij de eerstedivisie- club te volgen. De Leidenaar heeft het aanbod afgeslagen De voetbalscheidsrechters Ge rard Vermeulen en Piet van der Meer hebben van de KNVB de zilveren speld ontvangen Menno Vaartjes is voorlopig as sistent-trainer bij Rijnsburgse Boys, waar Dick Heemskerk tij delijk de training van Cock Jol heeft overgenomen De vrou wenteams van UVS en Leidsche Boys zijn doorgedrongen tot de halve finales van de NUON-be- ker in de zaal. De teams ont moeten elkaar op woensdag 25 april om 19.00 uur in De Vliethorst in Voorschoten. De finale is op 7 mei in Den Haag De Leidse volleybalster Anne Brouwer (Gemini-Kangeroes) staat in de belangstelling bij Sliedrecht Sport. Op zondag 22 april wordt in De Vliethorst (Voorscho ten) een groot recre- atietoer- nooi afge werkt. Aan vang 13.30 uur De kans dat Remco Tor ken het vol gende voet balseizoen nog bij Be- veren speelt is erg klein. De club kiijgt zo goed als zeker geen licentie meer. Torken wordt begeerd door een club uit de Bollen- streek In het weekeinde van 21 en 22 april houdt toerclub Avanti voor de zesde maal de Avifauna Fietstocht. Op beide dagen is er keuze tussen 30, 70, 90 en 120 km. Starttijden bij Avifauna tussen 9.00 en 13.00 uur Yvonne van der Stoep heeft toegeslagen bij het We reldkampioenschap bankdruk- keriin Luxemburg. Eerder haal de de Voorschotense al brons bij de Europese kampioen schappen De Amstel Goldïace gaat verhuizen naar een andere wedstrijddag. Volgend jaar wordt de werelbekerwedstrijd niet meer op zaterdag, maar op zondag (28 april) gehouden Ubbo Kuper (amateurs), Ron Onderwater (sportklasse), Bart Schoondergang (junioren) en Bait Slingerland (nieuwelingen) zijn de nieuwe clubkampioe- ging Swift. Peter van de Reep acteerde in het Belgische Gen- appe. De Hillegommer werd vijftiende, na eerst zijn ploeg- makker Zuijderwijk (winnaar) uitstekend te hebben afge schermd. Esther Kortekaas (Voorhout) finishte eveneens op die plaats in Honselerdijk Khalid Ben Ali heeft door een overwinning op de Apeldoorner Veltschoten een ticket voor het NK boksen verdiend. Peter van der Louw, eveneens een pupil van Chris Lantrok (boksvereni ging Leiden), won zijn partij van Asstrian uit Delfzijl Winst voor Lisa Gertsen, Dennis Nijs- sen, Mareille de Bloois, Fabien- ne van Leeuwen en Michael Platt bij onderlinge wedstrijden bij Slank en Kwiek in Voorscho ten Michel van der Zeeuw heeft een jaar bijgetekend bij eersteklasser Vivax. De water- polotrainer gaat in Oegstgeest zijn derde jaar in De Omloop van Noordwij- kerhout is op zondag 29 april op genomen in het Z&Z-cir- cuit. De in schrijving is geopend via telefoon nummer 0252-374326 of071- 3011415 Op donder dag 3 mei houdt Rijnsburgse Boys een keepersdag onder lei ding van Lennert Hegie. Dit ge beurt tijdens het schoolvoetbal- toernooi Voetbalvereniging Noordwijk moet op zoek naar een nieuwe jeugdvoorzitter, omdat Nick Duindam onver wacht stopt Het wielercomité Zoeterwoude schiet de organi satie van de Holland Ladies Tour te hulp. Tijdens de finale van de etappe op maandag 3 september zorgen de Zoeter- woudenaren in het dorp zelf voor de nodige afzettingen Korfbalclub Fluks houdt op za terdag 30 juni een Beachkorf- baltoemooi. Senioren- en juni orenteams kunnen zich in schrijven via hun vereniging Het waterpoloteam van AZC voor spelers onder 17 jaar heeft op een toernooi in Parijs de fi nale verloren van het Duitse Neukoeln (11-6). In de halve eindstrijd won de ploeg met 1-9 van het Hongaarse Eger. Mario van Heiningen. ARCHIEFFOTO DICK HOGEWONlNG len 30RP CHRIS HARTMAN met 4-0 van het al praktisch gedegra- e Sovicos 2 te winnen, behielden de bailers van Leython hun kans op pro- naar de tweede divisie. Met nog een rijd te gaan staat Leython samen met Voerden op de tweede plaats. Beide en veroverden in 21 duels 73 punten. Leython speelt zaterdag zijn laatste wed strijd thuis tegen middenmoter KZA/Irene. VTC Woerden gaat op bezoek bij het als vierde geklasseerde Zovoc. John Groen, de trainer/coach van Leython: „Op papier hebben wij het mogelijk iets makkelijker." Staan Leython en VTC Woerden ook na de 22ste competitiewedstrijd gelijk, dan moet een extra duel de beslissing brengen. De winnaar van de beslissingswedstrijd mag vervolgens promotie degradatiewedstrij - den spelen. In de strijd met Sovicos verschenen de volgende setstanden op de borden: 25-18, 25-23, 25-18 en 25-19. Groen: „We speel den redelijk." Groen gunde alle leden van zijn selectie, waar ook Paul de Winter deel van uitmaakte, speeltijd. o Ooyendijk heeft zijn rentree in UVS gevierd met een '9' iet klassement 'speler van het jaar'. De Leidenaar viel aan het van het seizoen ook al op door hoge scores. Maar door een ^ure aan de lies moest de verdediger een halfjaar aan de kant j, n. Ook Marco Akerboom speelde goed tijdens zijn rentree, eeg een '7' en een '8' van de beoordelaar. kilo' loo8 cijfer was er °°k voor Peter van Duijn. Hij kreeg een '9' nba ?"jn sPe' tegen Rijnsburgse Boys. Tegen Deltasport viel hij na jnuten geblesseerd uit en incasseerde hij een '7'. Hugo van de keeper van Katwijk, staat hoog in het klassement en ont- génkeer een '7' en één keer een '8'. Ter Leede leed het spel van Erwin Beltman niet onder het feit ij deze week zijn vertrek uit Sassenheim aankondigde. De pisc !sPeler> v°lgend seizoen voor Quick Boys speelt, kreeg s zij cila ia-UVS 3-0. 6 6 6 6 6 5 Van Heiningen 46. Onvlee Bennekers Jungschlëger Davidson Bounif 46. Bruijning In talvt 'el v pn le-Deltasport 0-0. pvenbode 7 88. Schilthuizen Langeveld ;eleiï s lo[ DUW cun een abs z j-ugt won De Louw Beltman Campfens Kalkema Maandag 16 april: UVS-KBV1-0 De Heiden 7 J. van Tol 5 53. Onvlee 5 Parrel 6 Akerboom 8 Van Heiningen 5 Ooyendijk 9 Roest 22. Janssen De Roode 46. Roodakkers Cadel Van Lochem Onderwater 62. Van Es De Cler Davidson Bennekers Jungschlager 88. Bruijning Boer De Munck Simons Charité 40. Heemskerk Ketting Marco Akerboom scoorde bij zijn terugkeer in UVS 1 een '7' en een '8'. ARCHIEFFOTO HENK BOUWMAN Katwijk - Rijnsburgse Boys 2-0 Katwijk: Hugo van Duyn Heijmans Van der Meer l'Ami Van der Plas Pronk 84. Van Leenen 7 Peter van Duijn 8 89. Kuyt 8 Bon 7 Hajji 7 78. Redel 7 Slingerland .- De Ridder Katwijk-Deltasport 2-4 Hugo van Duyn 8 90. Van Leeuwen Heijmans Van der Meer l'Ami Van dgr Plas 73. Corijn Pronk Peter van Duijn 8 41. Redel 7 Bon 6 Hajji - Slingerland 7 De Ridder Lisse 0-2 ARC-Barendrecht 1- -2 Rijnsburgse Boys: 7 Schnater 7 Admiraal 5 Lima 6 Van Delft 7 Boer 7 7 Böke 7 Van Orssagen 6 Van Grootveld 6 Roest 7 De Roode 7 7 Luxenburg 7 Deekman 6 Schaafsma 7 Roodakkers 7 Charité 8 7 85. Hoever Balkhoven 6 Van der Veen 5 62.Simons 7 82. Heemskerk- - Van der Berg 7 P, Bloemheuvel 7 Beekman - Cadel 7 De Munck 7 7 84. Posthumus- Gelderblom 5 Cabeza .6 Van Lochem 7 Ketting 6 7 Linger 7 72. Blom - Koldenhof 8 Naam: Lars Bergsma. Sport: waterpolo. Club: vanaf mijn zesde jaar al bij Koudekerk. Geboren: 3 mei 1967 te: Krim pen aan de Lek. Broers/zussen: twee oudere broers. Partner: getrouwd met Laura. Kinderen: Sabine is vier en Anouk bijna twee jaar oud. Beroep: monteur bij Nutricia. Lengte: 1.89 meter. Gewicht: 95 kilogram. Positie: spelverdeler. In Koudekerk 1: sinds mijn zestiende. In die tijd ben ik veertien jaar aanvoerder ge weest. Nu ben ik dat niet meer, want ik heb bewust een stapje terug gedaan. Mijn vouw wilde ook weer gaan waterpoloën, dus ben ik minder gaan trai nen. Er bleek gelukkig bij het eerste nog wel behoefte aan mijn kwaliteiten, dus ze heb ben geaccepteerd dat ik maar 50 procent van de tijd aanwe zig ben. Begonnen met waterpolo: toen ik zes was ben ik gaan zwemmen. Je moest toen ze ven zijn om in de pupillen te mogen spelen. Mijn vader was mijn eerste coach. Toen ik overging stopte hij met coa chen. Ik was de jongste, hij had al zijn kinderen gecoacht. Beste trainen in mijn aspiran- tentijd Jan Nieuwenburg. Slechtste trainer: ik heb het met allemaal jaren volgehou den, dus zat er geen slechte tussen. Hoogtepunt in waterpolocar- rière: in 1995 werden w^ kam pioen in de derde klasse. Het was ontzettend spannend en het hele team leefde echt voor de sport. Iedereen deed en liet er alles voor. Ons, hopelijk, aanstaande kampioenschap is wat dat betreft heel anders. Het gaat er nu juist heel ont spannen aan toe. Dat is ook leuk, het is alleen een heel an dere beleving. Dieptepunt: we hebben wel eens eerder in de tweede klasse gespeeld en zijn toen gigan tisch hard gedegradeerd. Dat ging op een waardeloze ma nier, het was een vervelend sei zoen. Sterke punt: mijn sprong kracht. Daarmee kan ik tegen standers goed uitschakelen. Ook heb ik een goed schot. Mijn overzicht is redelijk ont wikkeld, daarom ben ik tegen woordig ook spelverdeler. Zwakke punt: mijn tempera ment. Het is niet meer zo heel erg, .maar ik kon vroeger snel geïrriteerd raken. Ik heb moei te met arbitrale fouten. Twee weken geleden keurde een scheidsrechter een glaszuivere goal van ons af. Het kostte me veel moeite om niet te reage ren. Hobby's: motor rijden, zowel toeren als 'off the road'. En veel tijd met mijn dochters doorbrengen. molen hier bij ons in de pol der. Daar houden de kinderen van. We gaan daar vaak heen en drinken er wat. Favoriete sporter: Jurgen van de Goorbergh. Op en top een sportman. Beste waterpoloër: Hans Nieuwenburg, mijn oude maatje. Toekomst club: er is veel aan dacht voor de jeugd. De sfeer binnen de club is goed en met het ledenaantal is ook alles in orde. Koude- Drinken: Belgisch bier en rode wijn. Krant/tijdschrift: Algemeen Dagblad en motortijdschriften. Film: The Bodyguard en The Blues Brothers. Vakantieland: Italië. Mooiste plekje in de regio: de buiten het waterpolo. De jon gens doen van alles samen. Ze kijken met elkaar naar de For mule 1, gaan stappen. We gaan ook vaak met het team wat doen, af en toe mountainbiken of iets dergelijks. Het is heel ongedwongen. Als iemand eens niet kan, wordt dat geac cepteerd. Dat was vroeger wel anders. Toen stond het mes meer op de keel. Dit werkt ech ter ook. Ook onze coach, Mark Kimpel, doet goed mee. Hij is na drie jaar hier teruggekomen en de vraag was even of hij bij deze manier van werken zou passen, maar hij heeft het pri ma opgepakt. Toekomst persoonlijk: ik wil nog wel een tijdje doorgaan in het eerste, om. als ervaren kracht mijn kennis te delen met de jongens. Als het past in de ideeën van de club en de trainer, hoop ik het nog lang vol te houden. Wel op de ma nier waarop het nu gaat. Mijn gezin en sociale leven gaan voor. Later wil ik ook wel trai ning gaan geven. IVfijn doch ters ontwikkelen zich als echte waterratten, dus hoop ik hen over een paar jaar te kunnen trainen. Kampioen in de derde klasse: wij. Zondag kunnen we de titel pakken. Het hangt ook een beétje af van de wedstrijd tus- sen Wilskracht en Alkemade. Als Alkemade wint, zijn wij er. Wint Wilskracht, dan moeten wij ook winnen. Ik twijfel of Al kemade gaat winnen want dié ploeg was zelf tot voor kort ook nog in de race. Nu zal de moti vatie wel een beetje weg zijn. Maar Alkemade -is wel onze eeuwige rivaal, ze zullen ons geen kampioen willen maken. Degradant: De Amer is al ge degradeerd en De Vliet staat voorlaatste. Zondag uit tegen De Vliet: we willen nog wat rechtzetten. We hebben thuis van ze verloren op een heel vreemde manier. Na die wedstrijd zeiden we te gen elkaar: 'gauw maar verge ten'. Het is belangrijk dat we geconcentreerd aan het karwei beginnen.Tel en met een volle press. Als er een verzaakt komt het nog wel eens moeilijk op gang. We gaan er natuurlijk voor want we willen dat kam pioenschap. Het zou voor mij wel eens de laatste keer kun nen zijn dat ik in de tweede klasse kan spelen. Rob West geest en ik zijn zo'n zes jaal ouder dan de rest. Maar we zijn wel de topscorers. Ik heb er 26 gemaakt, Rob 24. We gaan hoe dan ook zondag een feestje vieren als afsluiting van het seizoen. TEKST JORIS ZANDBERGEN FOTO HIELCO KUIPERS

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 23