Personeel Personeel Personeel Personeel Wonen Wbnen Wonfl "De CraenvocjI *DE LEEU WHIPLASH: DAT NEK(T) JE! W-li eilanden éSIhrs bedrijfsleider Groen m/v A HUISMAN MOTOR BV MONTEUR 0 ra Bent u op zoek naar e comfortabel apparten de binnenstad van Le ZATERDAG 20 JANUARI 2001 Bij de Divisie Groen en Onderhoud ontstaat door pensionering van de huidige functionaris een vacature voor Voor 36 uur per week De bedrijfsleider Groen is primair verantwoordelijk voor de uitvoering van het personeelsbeleid en de voortgang en kwaliteit van de dienstverlening aan de opdrachtgevers. Bij de afdeling Groen werken circa 100 medewerkers, in verschillende groepen: hoveniers, onderhoud par ken, onderhoud speeltuinen, straten makers en een boomkwekerij. Deze kwekerij valt rechtstreeks onder het divisiehoofd Groen en Onderhoud. Voor de bovengenoemde objecten zijn 7 teamleiders en unitleiders/leer meesters verantwoordelijk voor de dagelijkse werkbegeleiding van de medewerkers en de voortgang van de werkzaamheden. Het werkpakket van de afdeling Groen bestaat uit aanleg- en onder houdswerkzaamheden voor diverse opdrachtgevers: gemeentelijke, ver enigingen van eigenaren, bejaarden tehuizen, particulieren en bedrijven. Le Pooleweg 11 2314 XT Leiden Postbus 387 2300 AJ Leiden Tel.: 071-581 8585 Fax: 071-541 10 58 DZB LEIDEN is een dienst van de gemeente Leiden. DZB voert de Wet sociale werkvoor ziening (Wsw), de Wet inschakeling werkzoekenden (Wiw) en de Instroom Doorstroombanen uit. De doelstelling van DZB is het bieden Van banen aan arbeidsge handicapten en mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt. Tevens biedt het leer/werktrajecten ter bevordering van de doorstro ming naar de reguliere arbeids markt. Het Werkbedrijf levert hier voor de arbeidsplaatsen en diensten. DZB LEIDEN biedt werk aan meer dan 1500 medewerkers. Functie-inhoud: Organiseren en plannen van de werkzaamheden. Bewaken van de voortgang van de werkprocessen in organisatorisch, sociaal, bedrijfseconomisch, com mercieel en kwalitatief opzicht. Zorgdragen voor een optimale inzetbaarheid van mensen en mid delen. Zorgdragen voor de uitvoering van het personeelsbeleid. Het voeren van werkoverleg met de groepen. Contacten onderhouden met opdrachtgevers en het verrichten van acquisitie. Functie-eisen HBO-niveau en vakkennis groen. Ruime leidinggevende ervaring. Contactuele en adviserende kwali teiten, uitdrukkingsvaardigheid, klant- en resultaatgerichte houding. Affiniteit met de doelgroep. Het vermogen om te motiveren en te stimuleren, creativiteit en probleemanalyse'. Kennis van automatisering. Salaris: maximaal schaal 10, 36 uur per week. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer E. Siebenga, telefoon 071-5818415 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan DZB Leiden, afdeling Personeel Organi satie, ter attentie van de heer S. Melgert, Postbus 387, 2300 AJ Leiden. Voor onze motorwerkplaats zijn wij op zoek naar Wij zoeken een monteur met enkele jaren ervaring in de motor- of in de bromfietsbranche. U bent bereid om vervolg opleidingen te volgen. Een technische opleiding opleiding op minimaal LBO-niveau of een gelijkwaardige opleiding is noodzakelijk. Wij bieden u een uitdagende fucntie en een uitstekend salaris. U kunt uw schriftelijke sollicitatie sturen naar: Huisman Motoren BV T.a.v. de heer B. Huisman Postbus 330 2300 AH Leiden Voor informatie kunt u terecht bij E. Meppelink, telefoon: 071 - 5232300. CONGREGATIE VAN DE H. CATHARINA VAN SIENA, ZUSTERS DOMINICANESSEN VAN VOORSCHOTEN. Het Bestuur van de Congregatie van de H. Catharina van Siëna. Zusters Dominicanessen van Voorschoten, wenst ten behoeve van het Kloosterverzorgingshuis Oud Bijdorp in contact te treden met gegadigden voor de functie van LEIDSTER van een religieuze leefgemeenschap voor 36 uur per week. De Stichting Kloosterverzorgingshuis Oud Bijdorp is een zelfstandig rechtspersoon met eigen bestuur, directie en personeel binnen de muren van het Moederhuis van de Congregatie. Betrokkene zal in teamverband werken met de daar al reeds werkzame overste van de eigen Congregatie en de aanwezige lekenlcidsters. Betrokken functionaris treedt in dienst van de Congregatie en is aan het Bestuur daarvan verantwoording verschuldigd. Tot de taak van betrokkene behoort onder meer: - het ondersteunen van het gemeenschapsleven door o.a. het aanwezig zijn tijdens recreaties en maaltijden: - het oog hebben voor de specifieke belangen van elke zuster; - het bewaren van het religieus leefklimaat in de geest van de Congregatie; - het aandacht besteden aan geloofsvragen, die bij zusters leven, met name vragen rond het levenseinde; - het onderhouden van contacten met familieleden van zusters; - het coördineren en mede op zich nemen van mantelzorg en ziekenbezoek; - het in het belang van zusters overleggen met directie van het kloostervcrzorgingshuis. verzorgend personeel en/of artsen; - het oog hebben voor kleding en kamers van de bewoonsters. Van betrokkene wordt gevraagd: - een r-k. levensovertuiging; - affiniteit te hebben met (de geschiedenis van) actieve vrouwelijke religieuzen; - enige scholing te hebben op pastoraal gebied; - kennis te hebben van de problematiek van het ouder worden; - te kunnen samenwerken in teamverband; - te beschikken over goede communicatieve vaardigheden; - bereid te zijn volgens afwisselend rooster te werken; - in het bezit te zijn van een rijbewijs; - over een zodanig intellectueel niveau te beschikken en zodanige levenservaring te hebben opgedaan, dat men aan de functievereisten kan voldoen. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen en in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Schriftelijke sollicitaties worden graag binnen twee weken ingewacht aan het adres van het Bestuur van de Congregatie van de H. Catharina van Siëna, Postbus 398, 2250 AJ te Voorschoten onder vermelding van ..soil, leidster" in de linkerbovenhoek van de enveloppe. Nadere mondelinge informatie t b.v. de functie-inhoud wordt gaarne verstrekt door Zr. Marie-Laurence Teeuwcn, Algemene Overste (tel. 071-5612252). In één klap maakt uw hoofd een heftige slingerbeweging ten opzichte van de romp. Tijdens een aanrijding, een val op het werk of gewoon door een ongelukje thuis. Daarna heeft u misschien hoofd en nekpijn, kan er sprake zijn van duizeligheid en misselijkheid. Maar... er is verder niets te zien! Jaarlijks worden tussen de 15.000 en 30.000 mensen slachtoffer van een whiplashongeval. Hoewel er meestal geen duidelijke afwijkingen worden gevonden zijn uw klachten vaak zeer reëel. De Whiplash Stichting Nederland geeft de steun die u nodig heeft! Door lotgenotencontact, voorlichting, belangenbehartiging, juridisch advies en het bevorderen van wetenschappelijk onderzoek. Whiplash Stichting Nederland Postbus 105, 3980 CC Bunnik SOS-Kinderdorpen ...want ieder kind verdient een thuis... Bij oorlogen en (natuur)rampen betalen de kinderen de hoogste prijs. Vooral degenen die hun ouders hebben verloren. SOS- Kinderdorpen geeft ze een nieuwe moeder, een huis, broer tjes en zusjes en een opleiding. Overal ter wereld. Steunt u ons werk als Huisvriend voor 10,- per maand? Bel (020) 408 01 90 of stuur de bon in voor meer informatie! GIRO 2280 SOS-Kinderdorpen www.soskinderdorpen.nl JA, stuur mij meer informatie over het werk van SOS-Kinderdorpen en hoe ik HuisVriend kan worden N.a.v. deze advertentie in: Naam: Adres:- Postcode/plaats: Telefoon: Deze bon kunt u in een ongefrankeerde envelop sturen aan: I^SOS-Kinderdorpen, Antwoordnummer 46001, 1060 VB AMSTERDAM STICHTING ZORGCENTRAl Stichting Zorgcentra Vlietlanden bestaat uit drie instellingen voorzorgver] Leiden en omgeving, namelijk Verpleeghuis en reactiveringscentrum Zuj Woon- en zorgcentrum 't Hofflants Huys en Verzorgingshuis For Zorgcentra Vlietlanden biedt verzorging, verpleging en behandeling aan so en psychogeriatrische bewoners, patiënten en ouderen. De totale van Zorgcentra Vlietlanden bedraagt circa 350 intramurale bewonery zo'n twintig dagbehandelingsplaatsen en een flink aantal aanleunt Binnen Zorgcentra Vlietlanden werken ruim 570 mensen. Binnen de afdeling opleidingen van de Stichting Zorgcentra Vlietlanden bestaat de vacature voor 26 uur per week. voor 26 uur per week Afdeling Opleiding De afdeling opleiding maakt deel uit van de dienst PO&O en voorziet onder andere in de begeleiding van leerlingi giaires. Er zijn in totaal 3 praktijkbegeleiders werkzaam, elk met een parttime dienstverband. Jaarlijks volgen Zorgcentra Vlietlanden ongeveer 30 leerlingen de BBL -opleiding tot verzorgende. De werkplek van de afdeling gen is binnen de locatie Zuydtwijck. AfdGÜnCj OpiGidiHQ Praktijkbegeleiding JpB-'j ook Ron Cr© elki deU Zorgcentra Vlietlanden vraagt Wij vragen een diploma verpleegkundige A of B, of een HBO-V diploma, of gelijkwaardig, aangevuld met een 2 l q0j lerarenopleiding of een opleiding praktijkbegeleiding. Hiernaast ervaring in zowel leerlingbegeleiding als in hel aan het bed Zorgcentra Vlietlanden vraa^^ diei Binnen Zorgcentra Vlietlanden is het beleid erop gericht meer verpleegkundigen niveau 4 aan te stellen. Om dat tel nemen we, naast de leerlingen niveau 3 en 3 IG, ook leerlingen aan in de opleiding tot niveau 4. Onder hen zijn medewerkers die reeds een dienstverband hadden en nu een doorscholing volgen. De nieuwe praktijkbegeleider name de praktijkbegeleiding en werkbegeleiding van de leerlingen niveau 4 in zijn of haar takenpakket krijgt begeleiding vindt plaats volgens de praktijkopdrachten van de leerlingen in de praktijk op de verpleegafdelingen middel van gesprekken. PrclktijkbGQGiGldiRQ Zorgcentra Vlietlanden biedt De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Inschaling vindt plaats in FWG fun< 50. De mogelijkheid bestaat om gebruik te maken van de regeling Kinderopvang van de stichting. Zorgcentra Vlietlanden biet Belangstelling Stuur dan vóór 1 februari 2001 een sollicitatiebrief naar de afdeling PO81O van Stichting Zorgcentra Vlii A. Noordewierlaan 50, 2324 KS Leiden. Wil je meer informatie, neem dan contact op met Jan Willem Verheule, hoo wel PO&O of Alice van Leur, praktijkbegeleidster, telefoonnummer (071 5798300. Belangstelling Verpleeghuis en Reactiveringscentrum Zuyi Aaltje Noordewierlaan 50 2324 KS Leiden De smi den pro Cre den doo een aire een teri pric zaa) zo'r te i mei viie tera De woi makelaardij B.V. Leiden (pureuuiarkf 34 795,000,- K.K. Royaal herenhuis in hartje centrum, gelegen aan de populaire Garenmarkt, met ruime parkeergelegenheid voor de deur De woning heeft een zeer grote tuin gelegen op het obsten (ca 108 m2). Indeling: hal, lange gang (ca. 19 m), plavuizen vloer, komt uit in de tuin, voorkamer (ca. 2.42x6.55 m) trap naar de 1e verdie ping, kelder, badkamer voorzien van een ligbad en wastafel (ca. 2.76x2.79m), achterkamer (ca. 2.77x4.06m). Ie verdieping: gang, overloop grote woonkamer met houten vloer, toilet, slaapkamer/studeerkamer, dichte keuken met een deur naar dakterras. 2e verdieping: overloop, 2 slaapkamers (resp. ca. 3.91x3.10 m en 3.25x4.90 m). Vliering bereikbaar d.m.v. vlizotrap. Bijzonderheden: bouwjaar ca. 1800. Woonoppervlakte: 187 m2. Oplevering: in overleg. Leiden Kjjndjjkstruat 29 359.000,- K.K Charmante woning met een zeer grote woonkamer. Ideale lig ging nabij centrum van Leiden en uitvalswegen. Indeling: woonkamer (ca. 40m2) met aan de voorzijde glas en lood ramen en achterzijde openslaande deuren naar de tuin, toilet, eenvoudige keuken met deur naar de tuin. Aangebouwde houten schuur. Tuin zonder achterom. 1e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en was machine aansluiting. 2e verdieping: vliering bereikbaar middels een vlizotrap. Bijzonderheden: bouwjaar ca. 1910. Woonoppervlakte: ca. 92m2. Oplevering in overleg. Leiden, 2e b/uueuvestprucht huurprijs 3.230,- per muud ex,c/, Luxueus Penthouse in het centrum van Leiden, met een prachtig uitzicht over "Molen De Valk" en op loopafstand van het station. 2e verdieping: slaapkamer, badkamer met bad. 2e slaap-/stu- deerkamer, 2e badkamer met douche, wasmachine en droger. 3e verdieping: grote woonkamer met een prachtig plafond, dakterras, moderne woonkeuken, met inbouwapparatuur. Beschikbaar: per direct. HRS Makelaardij BV Gangetje 12-14 2311 ER Leiden Open: ma t/m vrij. van 9.00 tot 17.30 uur. Za van 12.00 tot 15.00 uur Tel 071 541 3780 e-mail: info@hrs.nl Dan bieden wij diverse luxe (nieuwbouw) 2- en 3-kamera[ menten aan, gesitueerd in de monumentale panden aan d straat 55/57 en de Langebrug 8 te Leiden. De grootte van deze appartementen varieert van 91 tot 14 tijdens de bouw kunt u nog meebeslissen over de indeling werking van het appartement! De appartementen aan de'Breestraat zijn bereikbaar via d hal, die volledig gerestaureerd is met hoge plafonds en uit terende houtsnijwerken monumentale deuren. U bereikt ui ment via de lift of met de monumentale trap. Aan de Langebrug zijn er eveneens nog enkele appartemf beschikbaar waarbij er 1 appartement per verdieping is ge Ook deze appartementen worden gekenmerkt door hoge Koopsom vanaf 595.000,- V.O.N. Projectontwikkeling Jaki re i ten of e berl bij looj leei han lijk, Het ent lijk reel aal. urii nen Verkoop informatie NIEUWBOUW MAKELAAI 071-407 61 44

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 58