Personeel Reserve medewerker (fulltime) j Teylingereind Medewerker Crediteurenadministratie KAT WIJ K unj er o IDHA Business iPiJVj Control OFFICE MANAGER/ Congres JURIDISCH MEDEWERKER B (m/v) Maatschappelijk werkende (milieu onderzoeker) m/v 32 uur per week gemeente f groepsleerkracht m/v groepsleerkrachten m/v C hauffeur/belader vhn (36 uur per week) Primavera Reizen is een jonge en succesvolle reisorganisatie, die o.a. vliegreizen organiseert naar Zuid-Europese bestemmingen zoals Portugal en Griekenland. 1 1 Primavera Reizen Postbus 684, 2700 AR Zoetermeer Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een collega in de functie van: die ons enthousiaste en gemotiveerde team wil komen versterken Wat zijn je werkzaamheden: - telefonische verkoop van onze reizen - het administratief verwerken van de reserveringen - het verzorgen van de reisbescheiden en de tickets Wat verwachten wij van jou: - je bent in het bezit van een toeristische opleiding - je werkt graag in teamverband - stressbestendige en flexibele instelling - besluitvaardig, doch altijd klantvriendelijk Wat mag je van ons verwachten: - prettige en open werksfeer - uitstekende arbeidsvoorwaarden - Goede bereikbaarheid ook met openbaar ven/oer Graag ontvangen wij een korte en bondige brief met CV zo spoedig mogelijk aan nevenstaand adres. Heineken is een begrip. Al meer dan 100 jaar behoren we tot de grootste en meest geres pecteerde bierbrouwerijen ter wereld. Dat is het gevolg van een uitgekiende combinatie van traditie en technologie. Van een zorgvuldige strategie en een heldere visie op de toekomst. Binnen Economics Finance Information van Heineken Technical Services is plaats voor een M E E N T Voor het Bureau Reiniging en Handhaving van de afdeling Technisch Onderhoud en Reiniging van de Sector Beheer en Onderhoud zijn wij op zoek naar een ZATERDAG 20 JANUARI 2001 Advies-, Interim- en Detacheringsdiensten BDO Business Control, onderdeel van BDO Walgemoed CampsObers, is met zijn Interim- en Detacheringsdiensten gespecialiseerd in de tijdelijke invulling van financieel-administratieve functies door geheel Nederland. Voor ver schillende opdrachtgevers in de regio Noord-Nederland zijn wij op zoek naar enthousiaste PARTTIME en/of FULLTIME medewerkers M/V voor zowel tijdelijke als vaste contrac ten. Onze arbeidsvoorwaarden zijn zeer aantrekkelijk te noemen. Heeft u ervaring in de financiële administratie, salarisadministratie, controlling of accountancy en bent u op zoek naar een leuke, afwisselende baan? BDO Interim- en Detacheringsdiensten zoekt naar medewerkers om invulling te geven aan de volgende vacatures: - salarisadministrateur; - financieel-administratief medewerker; - (assistent) accountant; - boekhouder; - hoofd financiële administratie; - (assistent) controller; - financieel manager; Belangstelling? Hebben wij uw interesse gewekt? Stuur dan uw sollicitatie (voorzien van CV) naar: BDO Interim- en Detacherings diensten, t.a.v. de heer Martin P.J. Steenbakker, Antwoordnummer 1807, 2000 WC Haarlem. U kunt ook e-mailen: martin.steenbakker@bdo.nl Het Leids Congres Bureau is een professioneel congres-organisatie- bureau dat ondersteuning verleent bij de logistieke organisatie van diverse soorten congressen die door heel Nederland plaatsvinden. Daarnaast organiseren wij ook inhoudelijk een aantal studiedagen per jaar over actuele thema's. Ons bureau is gevestigd in de binnenstad van Leiden. Ter ondersteuning van de congresorganisatie en voor algemene secretariaatswerkzaamheden zijn wij per direct op zoek naar een De werkzaamheden bestaan o.m. uit het verzorgen van de registratie van congresdeelnemers, het Coördineren van hotelreserveringen, het zelfstan dig voeren van correspondentie met deelnemers, het beantwoorden van de telefoon en hostess-werkzaamheden tijdens de congressen. Functie-eisen: - Secretariële opleiding op MBO-niveau - Zelfstandig en representatief - Accuraat en stressbestendig - Enige werkervaring is een pre Voel jij je thuis in een kleine, informele organisatie met veel internationale contacten en weet je van aanpakken, stuur dan een beknopte brief met cv naar: p,\ds Leids Congres Bureau BV Mw. T. van Wijk Postbus 16065/Rapenburg 33 2301 GB Leiden De gemeente Oegstgeest is op zoek naar een voor het Stafbureau voor 36 uur per week De functie-inhoud kent drie deelterreinen te weten: 1 het verrichten van juridische (advies) werkzaamheden: - past bestaande regelingen aan gewijzigde omstandig heden aan; - stelt juridische (deel)adviezen op; - toetst (beleids)adviezen van andere afdelingen op con sistentie en op bestuurlijk/juridische consequenties; - toetst de gemeentelijke verordeningen aan de bestaande wet- en regelgeving en doet voorstellen tot aanpassing; - participeert als juridisch medewerker in projectteams. 2. het optreden als secretaris van de commissie bezwaar- en beroep: - voert het secretariaat van de commissie; - behandelt bezwaar- en beroepschriften; - bewaakt de gehele procedure. 3. het coördineren van de afhandeling van klachten aan de hand van de klachtenregeling, waaronder de klachten die worden ingediend bij de Nationale ombudsman. Functie-eisen: - de kandidaat beschikt over minimaal een hbo werk- en denkniveau op juridisch gebied; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardig heden; - inzicht en affiniteit met de betreffende beleidsterreinen; - inzicht in de bestuurlijke verhoudingen en kennis van de Algemene wet bestuursrecht; - kennis van de Gemeentewet is een pre; - flexibele, pro-actieve houding. Wat wij bieden: Wij bieden een prettige werksfeer in een klein team van enthousiaste medewerkers. Het onlangs prachtig gereno veerde gemeentehuis, geeft ruimte aan een moderne werk plek voorzien van moderne apparatuur. De cultuur kan worden omschreven als informeel waarbij snel en doelma tig werken het uitgangspunt vormt. Afhankelijk van uw opleiding en ervaring bieden wij een salaris van minimaal f 3.887,-- (aanloopschaal 8) en maximaal f 6.393,-- (schaal 9) bruto per maand op basis van een 36-urige werkweek De gemeente Oegstgeest kent diverse eigen belonings systemen naast de reguliere eindejaarsuitkering. Forensisch centrum Forensisch Centrum Teylingereind is een gesloten particuliere justitiële opvang- en behandelinrichting voor jongens te Sassenheim. De inrichting is een onderdeel van de Frentrop Stichting en biedt plaats aan 72 delinquente jongens in de leeftijd van 12 tot circa 18 jaar, verdeeld over zes groepen. Wij zoeken enthousiaste kandidaten voor de functie van: Functie-informatie: U voert in het kader van de persoonlijkheidsonderzoeken het milieu onderzoek uit en verzorgt hierover de rapportage. U bent in staat de juiste informatie in te winnen bij zowel ouders als ande re informatiebronnen binnen de sociale context van een jongere. Daarnaast bent u in staat de gegevens te beoordelen, af te wegen en verbanden te leggen om zo tot een realistische beoordeling te komen van het milieu van de jongere. Profiel: U hebt ervaring in het werken met jeugdigen en hun sociale context. U bent in het bezit van een afgeronde HBO opleiding maatschappelijk werk. U heeft kennis van psychologische, pedagogische en psychiatri sche problematiek van jeugdigen en hun ouders. U beschikt over uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaar digheden. Daarnaast kunt u zowel zelfstandig als in teamverband met verschillende disciplines werken. Arbeidsvoorwaarden: Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Jeugdhulpverlening. Opname in het pensioenfonds PGGM is verplicht. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de afdeling P&O, tel 071-305 55 55. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen richten aan de algemeen directeur van Forensisch Centrum Teylingereind, de heer R.J. Vermeer, Postbus 193, 2170 AD Sassenheim. 1*1 Mfll I UC IUCII C DddlddUI I vu |0|Q0fQOrp 'de Hobbit', locatie Heelblaadjesi te Leiderdorp ontstaat met ingang 1 maart een vacature in de bovenbouw De bestuurscommissie voor de Openbare Scholen te Leiderdorp roept in verband hieri kandidaten op voor de functie van werktijdfactor 1,0 Functie-informatie: 'De Hobbit', locatie Heelblaadjespad, is een van de vier vestigin van de Openbare Basisscholengemeenschap Leiderdorp. De school telt ongeveer 250 leerlingen, verdeeld over 9 groep De Hobbit heeft kenmerken van het Jenaplan, dit betekent o. dat er gewerkt wordt met stamgroepen en instructiegroepen. De vacature is voor een bovenbouw stamgroep/instructiegroei 6 of 7 Functie-eisen: - enthousiast mee willen werken in teamverband, - in staat zijn een goed pedagogisch klimaat te scheppen; - goede contacten kunnen onderhouden met ouders; - voorstander zijn van openbaar onderwijs, - in het bezit zijn van de wettelijke onderwijsbevoegdheid; - zo mogelijk ervaring in de bovenbouw, - bereid zijn zich ook na schooltijd in te zetten. Tevens is er binnen de vier locaties van de OBSG Leiderdorp plaats voor i.v.m. ziektevervanging Informatie: Nadere informatie over de vacatures kan ingewonnen worden de directeur van de Openbare Basisscholengemeenschap Leiderdorp, de heer H. van Dijk, telefoon (071) 589 03 85 Kandidaten voor deze functies dienen binnen 7 dagen na hel verschijnen van deze advertentie hun sollicitatiebrief te richt© aan de Bestuurscommissie van de OBSG Leiderdorp, Postbus 2350 AC Leiderdorp Reacties: Uw sollicitatie kunt u tot 2 weken na verschijning sturen t.a.v. de heer S.A. Karthaus medewerker afdeling Personeel en Organisatie, gemeente Oegstgeest, Postbus 1270,2340 BG Oegstgeest. U kunt ook uw reactie en CV via e-mail versturen naar P&0@Oegstgeest.nl Voor meer informa tie omtrent de functie kunt u contact opnemen met de senior stafmede werker mevrouw M. v.d. Hoogen, tel. (071) 519 17 81. Je rol omvat onder andere het verwerken van CBS-mutaties, het controleren, coderen en boeker, inkoopfacturen en interne nota's, en buitenlandse reisafrekeningen en maanddeclaraties. De con van urenstaten en inkoopfacturen van externe medewerkers behoort ook tot je taken. Bovendien je het telefonisch aanspreekpunt voor crediteuren met hun vragen. Je hebt een bedrijfsadmim tieve opleiding op minimaal MBO-niveau (of PD Boekhouden) en enkele jaren soortgelijke ervan Je hebt ervaring met Excel en Word, en liefst ook met SAP. Spreken en schrijven in het Enge gaan je goed af. Klantgerichtheid, teamspirit, stressbestendigheid en een vastberaden opstel ling zijn eveneens kenmerkend. Wij bieden je een uitdagende baan binnen een afdeling die sterk in ontwikkeling is. Het salaris en de secundaire voorwaarden zijn uitstekend. Parttime werken is mogelijk. Voor informatie bel je de heer W.Ch. van den Berg, Financieel Manager, telefoon (071) 545 60 35. Je brief met c.v. richt je aan mevrouw I. Ardonne, Personnel Department, Postbus 530, 2380 BB Zoeterwoude, e-mail mw.J._ardonne@heineken.nl. www.jobs.heineken.nl Katwijk is een middelgrote gemeente, centraal gelegen in de Randstad Een gemeente met een gezond financieel klimaat die investeert in de toekomst De zee, het strand en de duinen zijn zeer in trek bij de inwoners en toeristen. Voor de ruim 40.000 inwoners en meer dan 1000 ondernemingen staan 300 medewerkers van de gemeente klaar Uw functie U rouleert als chauffeur/belader over alle inzamelvoertuigen voor huishoudelijk en bedrijfsafval. Als chauffeur bestuurt u één van de inzamelvoertuigen, als belader leegt u (mim-)containers en belaadt u (grof) huishoudelijk afval Daarnaast verricht u onderhoud aan het materieel. Wij vragen iemand die bereid is de handen uit de mouwen te steken, een opleiding heeft op LBO-niveau en in het bezit is van hel groot rijbewijs en het chauffeursdiploma CCV-B Rijervaring is veieisi Wij bieden een salaris van maximaal f 4.117,- bruto per maand (funCtieschaal 4), afhankelijk van leeftijd, opleiding en .ervaring en een toelage van ca. f 172,- bruto per maand De gemeente beschikt naast de gebruikelijke rechtspositie regelingen over goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals variabele werk tijdenregeling. gemeentelijke hypotheekregeling, spaarloonregeling, kinder- opvahgregelmg, ruime studiefaciliteiten, uitloopschaal en mogelijkheden om volgens een cafetariamodel verlofdagen te (ver)kopen en om met fiscaal voordeel een pc of fiets aan te schaffen Informatie kunt u inwinnen bij de heer A. van Duijn, hoofd van de afdeling Technisch Onderhoud en Reiniging, telefoon 071-40 62 240 of bij de heer A E van Leeuwen, hoofd van het Bureau Reiniging en Handhaving, telefoon 071-40 62 249 Uw sollicitatie kunt u tot 4 februari a.s sturen naar de Gemeente Katwijk, afdeling Personeel, Organisatie &r Informatievoorziening, Postbus 589, 2220 AN Katwijk, onder vermelding van vacaturenummer 56B/00/01 op brief en enveloppe U kunt uw sollicitatie ook faxen via nummer 071-40 62 397 of mailen naat het adres: vacatures@katwijk.nl De gemeente Katwijk wcrl een modem personeelsbeleid wou/in flexibiliteit en mobill- ^^0""'i""""» hh. feit centraal staan Ook streejl de gemeente naar een evenicJigc vcrtcgenwouidiging ''ACQUISITIE WORDT NIET van allochtone cn gehandicapte medewerkers, zoals bedoeld in de Wet SAMEN en di QP ppyj GESTELD WACW Zt). mits zij voldoen aan de gestelde eisen, weiden uitgenodigd tc solliciteren '**- Oegstgeest is een centraal in de Randstad gelegen groene forensengemeente, nabij de stad Leiden en de kust, met 20.000 inwoners. Oegstgeest heeft goede verbindingen met Den Haag en Amsterdam via de A44. Belangrijke projecten zijn de nieuwbouwwijk Poel geest en het bedrijventerrein Rijnfront. Er loopt een breed opgezet organisatieontwikkelingstraject, met als doel te komen tot een efficiënte en effectieve op de samenleving gerichte ambtelij ke organisatie, gebaseerd op: - een op visie- en strategieont wikkeling gebaseerde werk wijze en cultuur, vanuit inte graal en burgergericht han delen; - rechtstreekse aansturing vanuit het politieke bestuur, waarbij samenwerking met maatschappelijke partners het vertrekpunt vormt voor de regievoering; - moderne bedrijfsvoering - integraal management - met duidelijke outputdoelstellin- gen en evaluatie via meetin strumenten. Het gemeentebestuur voert de regie van dit veranderings proces en het management team zorgt voor coördinatie en uitvoering. De komende tijd wordt veel aandacht besteed aan het verder implementeren en hechten van de (reorgani satie, waaronder het integre ren van de Centrale Balie. De organisatie gaat bestaan uit: sector Grondgebiedzaken; sector Inwonerszaken; sector Middelen; Stafbureau. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie ivordt niet op prijs gesteld. gemeente Oe'gstgccst^lF

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 52