Personeel Personeel Personeel Personeel Personer Assistent accountants/ Belastingsadviseurs (m/v) FILIAALMANAGER tempo-team uitzendbureau TOPVERKOPERS I^| beginnend en gevorderd mstelring Leiden ZATERDAG 16 SEPTEMBER 2000 Voor onze kantoren te Leiden, Den Haag en Rotterdam zoeken wij VVAA belastingadviseurs- en consultants bv en Accountants voor de gezondheidszorg bv verstrekken aan haar cliënten op profes sionele en onafhankelijke wijze diensten op het gebied van accountancy, fiscale-, juridische- en bedrijfseconomische en organisatorische adviezen, gericht op beroepsbeoefenaren en organisaties in de gezondheidszorg. De activiteiten worden door ruim 160 medewerkers verricht vanuit het hoofdkantoor te Utrecht en vanuit tien regionale kantoren in het land. WAA belastingadviseurs en consultants bv en Accountants voor de gezondheidszorg bv maken onderdeel uit van de VVAA groep welke haar activiteiten richt op ruim 68.000 leden van de Nederlandse Vereniging van Artsen en is daarmee de grootste zakelijke dienstverlener voor beroepsbeoefenaren in de Gezondheidszorg. VVAA GROEP Atoomweg 100, 3542 AB Utrecht. De assistenten zullen zich de eerste jaren voor namelijk bezig houden met het uitwerken van financiële administraties, het opstellen van finan ciële rapporten en aangiften inkomstenbelasting en vennootschapsbelasting en het verzorgen van eenvoudige bezwaarschriften. Na bewezen vaar digheden en behaalde diploma's zijn er doorgroei mogelijkheden aanwezig. De geschikte kandidaten voldoen aan de volgende eisen: - MEAO/MBA niveau (beginnend assistent); - HBO niveau, HEAO BE/BA, studerend/afgerond SPD (gevorderd assistent); - ervaring in soortgelijke functies is voor de gevorderde assistent een must; affiniteit met automatisering. Voor het optimaal vervullen van de functie van assistent zijn goede communicatieve eigenschap pen, representativiteit, zelfstandigheid en een gezonde ambitie noodzakelijk. De WAA heeft in haar organisatiestructuur het werken in teams als uitgangspunt gekozen. Naast frequente collegiale ondersteuning, een prettige werksfeer en veel ruimte voor initiatief is er een duidelijke individuele verantwoordelijkheid. Wij bieden naast een goed vast salaris uitstekende arbeids voorwaarden zoals een premievrij pensioen, 11,5 ATV-dagen en een vaste dertiende maand. Tevens behoort parttime werken tot de mogelijk heden. Daarnaast kennen wij ruime studie- en opleidingsmogelijkheden. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer N.M. Minnaard AA, Regiomanager, telefoon nummer 010- 242 83 83. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan WAA groep bv, t.a.v. de heer W.W. de Jong, afdeling P O, Postbus 8153,3503 RD Utrecht, onder vermelding van de vestiging waar uw voorkeur naar uitgaat. Van wonen tot zorg, van Amstel tot Ringvaart Amstelring is een nieuwe organisatie die aan de inwoners van regio Amstelland en Meerlanden een breed scala van zorgvormen biedt. Dit wordt nu gedaan vanuit onze werk maatschappijen verpleeghuis Bornholm, verpleeghuis Groenelaan, verzorgingshuis Het Hoge Heem, de Stichting Algemene Verzorgingshuizen Haarlemmermeer en Stichting Thuiszorg Amstelland en Meerlanden. Amstelring stelt zich ten doel cliënten een samenhangend zorgpakket te bieden. De specifieke organisatievorm waarbinnen deze zorgver nieuwing zal plaatsvinden zijn Integrale ZorgRayons, die op termijn de huidige werkmaatschappijen zullen vervangen. Amstelring wil een goede werkgever zijn. Zij biedt haar 2800 medewerkers carrièremogelijkheden en ontwikkelt hiervoor een passend doorstroombeleid. Daarnaast biedt Amstelring een goed salaris, uitstekende arbeidsvoorwaarden zoals regeling vergoeding van reiskosten en kinderopvang en vele opleidingsmogelijkheden. Om de financiële en administratieve organisatie van Amstelring in goede banen te leiden, zoeken wij ter versterking van ons team W 2 Financieel Consulenten m/v voor 1 jaar, met de intentie het dienstverband om te zetten voor onbepaalde tijd. kerntaken: U verzorgt begrotingen, jaarrekeningen, kostprijs-berekeningen, managementinformatie e.d. voor de budgethouders, alsmede het beantwoorden van hiermee samenhangende vragen. U heeft periodiek overleg met de budgethouders op diverse locaties in de regio. U ressorteert onder de Controller profiel: U heeft minimaal een HBO opleiding bij voorkeur HEAO BE, SPD. U bent bekend met financieel economische vraagstellingen o.a. op het gebied van interne controle en administratieve organisatie. U heeft een servicegerichte instelling en bij voorkeur grondige ervaring met en/of kennis van de zorginstellingen. Het salaris is conform de CAO V&V. De functie wordt ingedeeld in functiegroep 60 en bedraagt maximaal 7.233,= bruto per maand op fulltime basis met een mogelijke uitloop naar functiegroep 65. Meer informatie Informatie over de functie van Financieel Consulent wordt graag verstrekt door de heer A.C. Koster, Controller, Tel. 020-5454220. Informatie over de functie van medewerker Financiële Administratie wordt gegeven door mevrouw I. van Doorn, hoofd Financiële Zaken, Tel. 020-5454219. Voor vragen over Met meer dan 65 winkels is it's inmiddels uitgegroeid tot veruit de fljeO ste winkelketen van Nederland op het gebied van audio, video en Natuurlijk word je niet zomaar de grootste. Daar is visie voor nodig, gezonde blik op de toekomst. Dat zie je bijvoorbeeld al helemaal teru artikelpresentatie en vooral in de kennis en kunde van de medewerkers ook daarin is it's de beste keus. it's breidt uit in geheel Nederland en is op zoek naar: Tevens zijn wij op zoek naar W) 2 Medewerkers Financiële Administratie m/v Locatie is vooralsnog Hoofddorp en waarschijnlijk vanaf 1 januari 2001 Amstelveen. kerntaken: U verzorgt de grootboek- of de crediteurenadministratie. functie eisen: U bent in het bezit van MEAO diploma en/of praktijkdiploma boekhouden. Het salaris is conform de CAO V&V. De functie wordt ingedeeld in functiegroep 35 en bedraagt maximaal 4.209,= bruto per maand op fulltime basis. Parttime dienstverbanden zijn voor alle genoemde functies bespreekbaar. de sollicitatieprocedures kunt u terecht bij mevrouw A. den Breugom de Haas, hoofd P&0, Tel. 023-56159-81. Uw sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan: Amstelring, p/a Stichting Verpleeghuiszorg Bornholm, Bornholm 50, 2133 AA Hoofddorp. kantoor Executive searcher m/v bij een organisatie die gespecialiseerd i: van functionarissen in sleutelposities.Voor deze functie heb je hboacademisch werk- en denkniveau en enige jaren werkervaring in een commerciële omgeving. Heb je nog geen werkervaring opgedaan, maar ben je resultaat gericht, creatief, ondernemend en heb je een pro-actieve instelling dan biedt de organisatie je alle mogelijkheden. Als Executieve searcher vind je het een uitdaging om veelvuldig contact met klanten te hebben en op deze manier een uitgebreid netwerk van potentiële kandi daten en informanten op te bouwen. Spreekt deze functie je aan en ben je parttime danwel fulltime beschikbaar, kom dan langs op onze vestiging voor een gesprek. Informatie:(07l) 512 06 88, ImkeVos Leiden, Stationsplein 212 Trainer m/v voor een landelijk onderzoeksbureau in Leiden.Voor deze veelzijdige en uitdagende functie beschik je over een hbo werk- en denkniveau en heb je minimaal twee jaar (relevante) werkervaring.Vind je het leuk om nieuwe medewerkers op te leiden en supervisors te begeleiden, dan is dit echt iets voor jou. Bij voorkeur beschik je over didactische vaardigheden of heb je erva ring in het geven van trainingen. Spreekt dit je aan, kom dan langs op onze vestiging en schrijf je in voor deze full- Informatie:(071) 512 06 88, Ingrid van Haasterecht Leiden, Stationsplein 212 industrie Assemblagemedewerker m/v voor een bedrijf in Sassenheim. Ben |e minimaal 18 jaar en technisch onderlegd, dan hebben wij een baan die echt bij jou past. Deze baa biedt kans op een vast dienst verband. Ben je fulltime beschikbaar, kom je dan inschrijven. Informatie:(07l) 512 64 43, Lynsey Koch Leiden, Stationsplein 212 "magaziin en transport" Chauffeurs m/v voor een pakketdienst in Leiden en omgeving. Ben je elke zaterdag beschikbaar en heb je een jaar je rijbewijs, schrijf je dan in bij Tempo Team.Voor dit bedrijf zijn we ook op zoek naar mensen die in december beschikbaar zijn in verband met de kerstdrukte. Informatie:(07l) 512 64 43, Irma vanWensem Leiden, Stationsplein 212 tempo-team >A<LL STARS www.tempo-team.nl met tempo-team all stars haal je er meer uit. Van wonen tot zorg, van Amstel tot Ringvaart Een baan met dagelijks nieuwe uitdagingen voor ambitieuze mensen, leidinggeven in de vingers hebben. Je kunt goed met budgetten cijfers omgaan en beschikt over een brede verkoopervaring. Als b; een commerciële opleiding op MBO/HBO-niveau genoten. Ervaring video en of witgoedbranche is een pré, maar motivatie geeft de door el Een baan met veel toekomst voor jonge, dynamische mensen vanaf die snel vooruit willen. Maar dan moet je natuurlijk wel uit het ju gesneden zijn. Kun je verkopen en op een commerciële manier helpen om zijn aankoop te doen? Dan zouden we graag met je ir komen. Ervaring in verkopen of een commerciële opleiding genoten is een pré, maar motivatie geeft de doorslag. WIJ BIEDEN een interessante functie - prettige jon dynamische werkomgeving - een goed uitstekende provisieregeling en secundaire arbeidsvoorwaarde personeelsaankopen, PC-privé project, collectieve autovera spaarloonregeling - uitstekende doorgroeimogelijkheden voor mem vooruit willen. Heb je interesse in deze nieuwe uitdaging, stuur dan een korte end brief met c.v. naar: it's electric b.v., afd. P&O, Postbus 280, 5000 AG Tilburg. Onder vermelding van vacature FI37 Voor inlichtingen over deze functie kun je contact opnemen met de heer Robert Boogaard, tel.: (013) 594 52 00 of kijk op internet www.itsonline.nl de beste keus in audio, video en elektm it's GAAT VERDER DAN ALLEEN DE LAAGSTE PRIJS De dienst Milieu en Beheer is opgebouwd üit vijf sectoren: Milieu, Stadstoezicht, Ondersteuning, Wijkbeheer en Stedelijk Beheer. Bij de afdeling Informatisering van de sector Ondersteuning zijn wij op zoek Medewerker administratieve organisatie v/m 34 uur per week De afdeling bestaat uit 7 medewerkers en is werkzaam voor alle sectoren van de dienst. Een aantal funkties zijn van technische aard en liggen op het gebied van systeem- en netwerkbeheer. Sommige funkties kennen inhoudelijke en technische aspecten, zoals de funktie applicatiebeheerder. Naast klantvriendelijkheid en vakmanschap is een goede samenwerking en een prettige werksfeer belangrijk op de afdeling. Functie-informatie: Als medewerker administratieve orga nisatie geeft u gevraagd en ongevraagd adviezen aan het lijnmanagement met betrekking tot de administratieve orga nisatie en de daaruit voortvloeiende consequenties voor de organisatie en de werkprocessen. U beoordeelt en adviseert over de door het lijnmanage ment beschreven administratieve organisatie en doet voorstellen ter verbetering hiervan. U houdt een stelsel van maatregelen in stand, dat de kwaliteit en de betrouwbaarheid van de informatievoorziening op dienstniveau waarborgt. U levert een bijdrage aan de ontwikkeling/realise ring van de gemeentebrede A.O. op het raakvlak van het concern- en dienstniveau. U analyseert informatie voorziening op deelgebieden en formuleert informatie-behoefte van Dienst Milieu en Beheer dienst, sector of afdeling als ding van door anderen uit te voerti automatiseringsprojecten. Functie-eisen: U beschikt over een HBO-niveau, HEAO. U heeft inzicht en kennis n (gemeentelijke) administratieve organisatie en bestuurlijke inform)! voorziening. U hebt minimaal 2 jan ervaring en u beschikt over goede contactuele en redactionele vaardif heden. Daarnaast kunt u zelfstandi en flexibel werken en heeft u overt gingskracht. Wat wij u bieden Een functie van maximaal 34 uurp week. Het salaris bedraagt maxima) 6.490,— bruto per maand bij eer 34-urige werkweek (schaal 10). Aangezien de gemeente Leiden de mobiliteit van haar ambtenaren w bevorderen krijgt u een aanstellinj algemene dienst. De gemeente Le* vindt dat haar personeelsbestand e afspiegeling moet zijn van de versd lende groepen in de samenleving. Vandaar dat vrouwen en leden va) etnische minderheden nadrukkeli} uitgenodigd worden te solliciteren Inlichtingen Wilt u meer informatie over de fe dan kunt u contact opnemen met Pim Redeker, informatieadviseuri telefoon 516 77 70. Uw reactie U kunt uw schriftelijke sollicitatie richten aan de dienst Milieu en Beheer, afdeling Personeel en Organisatie, Admiraal BanckerW 2315 SR Leiden, onder vermeldlfl van vacaturenummer MBOO.26. De eerste gespreksronde zal plaatsvinden in week 42.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 42