3 Personeel Personeel Programmeur/ Analist (m/v). Trendy kapsalon 'House of Graces' De Sleutels algemeen medewerker Wonen chauffeur/bijrijder ZATERDAG 16 SEPTEMBER 2000 (5* TllAVAJTOIUATION Trav Automation is een softwarehuis dat complete automatiseringsoplossingen levert in binnen- en buitenland. Tot onze klantenkring behoren enkele van de grootste reisbureaus en touroperators. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste De kandidaat moet zelfstandig kunnen werken en projecten van definitiestudie tot en met implementatie kunnen uitvoeren. Wij vragen ervaring in twee of meer van de volgende disciplines: PRO-IV, Linux, C, C", Java, HTML, XML, Java Script, Web Access, Java Suite. Voor meer informatie: Trav Automation Nieuw-Vennep E-mail info@travautomation.nl Website: www.travautomation.nl zoekt nieuwe haarstylisten m/k juniorstylisten m/v trefwoorden: collegialiteit, creativiteit, goede spirit en veel ambitie!!! 'House of graces' is gevestigd in een prachtig monumentaal pand aan de hooigracht 76 te Leiden. Het is een zeer professionele kapsalon met veel toekomstmogelijkheden!!! voor reacties kun je bellen (vragen naar frank) Hooigracht 76 Leiden tel. 07) - 512 63 33 HOTEL CONFERENTIECENTRUM HOTEL CONFERENTIE CENTRUM ZONNE Hotel-conferentiecentrum ligt in de rustige Zuidduinen op korte afstand van strand en zee. Zonne is een comfortabel hotel met 30 kamers, 4 vergaderzalen, restaurant, bar, 2 tennisbanen, zwembad en terrassen. Op korte termijn zoeken wij: Een verantwoordelijke medewerk(st)er voor de verzorging van ontbijt, lunch en catering voor hotel- en conferentiegasten Voor deze spilfunctie gaan onze gedachten uit naar: een vlotte, representatieve kandidaat die beschikt over organisatorische kwaliteiten en gevoel voor gastvrijheid ervaring in een soortgelijke functie is een pre enthousiasme en flexibiliteit Wij bieden u: zelfstandig en verantwoordelijk werk in een gezellig team en een interessant bedrijf een goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden wisselende werktijden waarbij ook weekenddiensten goede promotie mogelijkheden Heeft U interesse in deze functie, dan kunt u uw reactie sturen aan: Hotel-Conferentiecentrum Zonne, Rembrandtweg 17, 2202 AT Noordwijk aan Zee, telefonische informatie: tel 071-3619 600 u kunt vragen naar Mariël van Velzen, De Stichting Mytyl/tyltylschool verzorgt onderwijs aan leerlingen met een lichamelijke of meervoudige handit leeftijd van 3 tot 20 jaar. in Zuid Holland Noord. Naast de onderwijsfunctie biedt de school ambulante begeleiding aan leerlingen basis- en voortgezet onderwijs. Op de Mytylschool Leiden wordt onderwijs gegeven aan leerlingen met een lichamelijke handicap ini leeftijd van 3 tot 13 jaar. De Mytyl/Tyltylschool De Vierbot te Katwijk biedt onderwijs aan leerlingen met een lichamelijke en meg handicap in de leeftijd van 3 tot 20 jaar. Het bestuur van de Stichting Mytyl/Tyltylschool zoekt zo snel mogelijk voor Mytylschool Leiden: klassenassistent (m/v) ten bvlwcvc van tie pi-utagrocp ooor 4 ochtenden per treek- en voor De Vierbot: één leerkracht (m/v) voor ADI' vervanging voor 2 dagen per treek klassenassistent (m/v) ten behoeve van de VSO-afdeling voor twee dagen per treek- en voor beide scholen worden kandidaten opgeroepen voor de functie van invalgroepsleerkracht (m/v) invalklassenassistent (m/v) Taken klassenassistent: - verzorging en begeleiding van leerlingen; - activiteiten gericht op klassen en schoolorganisatie (o.a. schoonr toezicht leerlingen, voorbereiding projecten). Taken leerkracht: - voor ADV-vervanging lesgeven op de VSO-afdeling; - invallen op één of meerdere afdelingen (naar keuze) Functie-eisen klassenassistent: - relevante opleiding op mbo-niveau: - werk- ofstage-ervaring met leerlingen in het speciaal onderwijs Functie-eisen leerkracht: - afgeronde pabo-opleiding; - werk- ofstage-ervaring met leerlingen in het speciaal onderwijs aanbeveling. - salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden conform hei Inlichtingen en sollicitaties: - kandidaten die genoemde functies willen combineren invalkracht worden met voorrang uitgenodigd; - inlichtingen over deze functies kunnen worden ingew heer I-. van Hooff. directeur van Mytylschool Leiden, (071) 51 75 011 of bij mevrouw A. Knijper, directeu telefoon (071)40 60 280; - schriftelijke sollicitaties voorzien van curriculum vit.u 10 dagen na verschijnen van deze advertentie richten De Stichting Mytyl/Tyltylschool Herengracht 48 2312 LH Leiden telefoon et De V Wij zoeken voor ons bedrijf, gevestigd in Zoeterwoude-Rijndijk Fulltime Medewerker Afdeling Logistiek m/v (38,5 uur) Ervaring met, resp. kennis van: 1) import: - afhandelen van importzendingen met expediteurs (zee-, lucht- en wegtrans port) - statistieknummers, categorieën en vergunningen - douanedocumenten 2) export: - boeken van zendingen bij huisvervoer ders (zee-, lucht- en wegtransport) - opmaken van vrachtbrieven (ook nationaal) Ervaring op een logistieke afdeling, bij voorkeur in de textielbranche, is vereist. Je moet kunnen werken met Excel. Kennis van Navision is een pre. Een accurate en collegiale werkhouding spreekt voor zich. Br.o.nr.: 300766. De Sleutels, samen thuis in Dat is onze lijfspreuk. He wat wij als organisatie willen zijn WONINGBOUWVERENIGING De afdeling Wonen heeft een centrale plaats in ons bedrijf. De medewerkers op deze afdeling zorgen ervoor dat onze klanten snel en goed worden voorgelicht over alle zaken die met het verhuren van woningen te maken hebben. Op de afdeling is er een sterke mix tussen gedreven ervaren en jonge collega's. De afdeling willen wij graag versterken met een enthousiaste medewerker in de functie (m/v, 32-36 uur per week) De voornaamste taken van deze functie zijn: voorlichting geven aan woningzoekenden; administratieve verwerking van ingeschreven woningzoekenden; waarnemen van de taken van onze receptioniste/telefoniste; ondersteunen bij de werkzaamheden van de collega's op de afdeling Wonen. en daarom vragen wij of je: het leuk vindt om klanten te helpen; je representatief kunt opstellen; beschikt over administratieve aanleg; minimaal een afgeronde MAVO of vergelijkbare opleiding hebt. Voldoe je hieraan én wil jij je graag ontwikkelen in een nieuwe omgeving? Dan nodigen wij jou uit om te reageren. Reageren Wij streven naar een getrouwe weergave van de beroepsbevolking binnen ons personeelsbestand. •Daarom roepen wij met name medewerkers met een allochtone afkomst op te reageren. Bij gelijke geschiktheid krijgen zij de voorkeur. Wil je eerst meer informatie over de functie, dan kun je contact opnemen met Pieter Ouwehand. interim-manager Wonen. tel. (071 -) 579 87 75. of met Silvia van Rijn. teamleider Wonen, tel. (071-) 579 87 31Je brief kun je, binnen 10 dagen sturen naar Woningbouwvereniging De Sleutels La.v. Pieter Ouwehand Postbus 1041 2302 BA Leiden The British School in The Netherlands Applications are invited for the post of Senior School Learning Support Assistant(s) The position of Learning Support Assistant at the BSN Senior School involves supporting children, aged 11 to 16 years, who have special eductional needs across the curriculum. The BSN is an English speaking, independent day school of excellent reputation, providing British international education to 1700 pupils aged between 3 and 18 years. The BSN is a non-selective school with excellent results. The Principal is a member of HMC. Our popular and growing Senior School has 650 students and contains excellent facilities. We seek to appoint an adaptable individual who has proven experience of wor king with children, and the ability to work in a calm and patient manner. The ap pointed candidate will be able to work individually and as part of a team, with the ability to build strong working relationships with students and colleagues. Details about the school can be found at our website www.britishschool.nl. Further information, including about living in the Netherlands, will be provided to long-listed candidates. To apply for this exciting opportunity please provides a full CV and letter of appli cation to Sarah Millican, Human Resource Officer, The British School in The Netherlands, Rosenburgherlaan 2, 2252 BA Voorschoten, The Netherlands; Tel.: (+31) 71 560 2252; Fax.: (+31) 71 560 2290; E-mail: fpjones_bsn@hotmail.com v Closing date for applications: 22r* September 2000 School voor Coaching SVC School voor Coaching BV is een netwerkorganisatie en een Samenwer kingsverband van Coaches in een franchiseconstructie in Nederland en België. We zijn gespecialiseerd in: diverse opleidingen op het gebied van coaching, teamcoachingstrajecten, het coachen in en van veranderingstrajecten en individuele coachingsgesprekken. We zijn op zoek naar een fulltime SECRETARESSE die het een uitdaging vindt om zelfstandig het secretariaat te voeren. De functie houdt o.a. in: voorbereiding van trainingen, planning en facturering, het voeren van de correspondentie, het onderhouden van telefonische contacten met deelnemers en opdrachtgevers, het verzorgen van toolkits en alle voorkomende secretariële werkzaamheden. Profiel een ervaren zelfstandige secretaresse met goede sociale vaardigheden het leuk vinden om en goed kunnen organiseren opleiding HAVO/MEAO (secretariële richting) of vergelijkbare opleiding goede beheersing van de Nederlandse taal hebben onder tijdsdruk kunnen werken en overzicht kunnen houden flexibel en accuraat zijn Word onder Windows en Access beheersen goede telefoonstem hebben werken in een teamverband met 'onzichtbare' teamleden SVC School voor Coaching biedt goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Graag je schriftelijke reactie binnen 14 dagen richten aan Pauline Schreuder. Voor informatie over de vacature: tel. 06-55336774. SVC School voor Coaching BV, Zoeterwoudsesinsel 7, 2313 Leiden. Tel. 071-5123507. www.sehoolvooreoaching.nl We zijn per direct op zoek naar een voor onze Stoutenbeek-vestiging in Beverwijk en Leiderdorp. Het thuisbezorgen van topmeubels is een onmisbaar onderdeel van het Stoi servicetraject. Als chauffeur/bijrijder kent u de waarde van uw exclusieve vi streeft u de grootste zorgvuldigheid na bij het vervoeren en plaatsen ervan. Als u in het bezit bent van een groot rijbewijs of bereid bent dit te halen a; bare ervaring hebt als chauffeur of bijrijder klantvriendelijk, representatief e technisch onderlegd bent bekend bent in de regio Noord- en Zuid-Holland wij u goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden bieden. U kunt uitkijken naar een zeer afwisselende baan en een honorering die in verhouding staat met de zwaarte van uw functie. Solliciteren kan tot 10 dag j. het verschijnen van deze advertentie. Richt uw brief aan ons hoofdkantoor,: attentie van de directie. <- Postbus 86. 5140 A8 Waalwijk Telefoon (0416) 67 35 50 stoutenlx Wij komen graag bij LADRAK SPRENGER advocaten zoeken een: (directie)secretaresse/management-assist< Wij vormen een klein team van 2 (binnenkort 3) advocaten 2 secretaresses. De werksfeer is informeel. Wij hebben on: meer gespecialiseerd in het bijstaan van slachtoffers van ongevallen en medische fouten. Wij zoeken een fulltimer, wier werkzaamheden voor 70% rieel van aard zullen zijn, en voor het overige zullen bestal het assisteren bij het managen en organiseren van ons kant Afhankelijk van geschiktheid zullen een aantal van de conl ai en werkzaamheden in de letselschadepraktijk zelfstandig k worden onderhouden en verricht. Qua vooropleiding denken wij hetzij aan iemand met minii ij HAVO en aanvullende (directie)secretaresse- of office-mat mentopleiding, hetzij aan iemand van HBO-niveau met j( aanvullende secretariële opleiding. Ervaring in. of affiniteit gezondheidszorg strekt tot aanbeveling. Het kantoor is gevestigd aan de Schipholweg 118 te Leidei Telefonische inlichtingen bij mr D. J. Ladrak (071-523641 F Schriftelijke sollicitaties gaarne vóór maandag 25 septemfc te richten aan: Postbus 875, 2300 AW Leiden.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 38