'ersoneel Personeel Personeel Personeel Personei m Haal eruit wat erin zit! Boekhoudkundig Medewerker Commercieel medewerker rn SJARTEC iiüJJJIIJIIÜLIir P/etlanden gediplomeerde activiteitenbegeleiders ZATERDAG 16 SEPTEMBER 2000 De Leeuw Adviesgroep B.V., opgericht in 1951, is een geren ommeerde onderneming in de financiële dienstverlening. Met ca. 100 medewerkers, levert zij als tussen persoon adviezen aan particulieren en het bedrijfsleven op het gebied van assurantiën, pensioenen, kredieten, hypotheken, makelaardij o.g. en taxaties. De Leeuw Adviesgroep staat voor zichtbaar onderschei dende dienstverlening aan relaties die kwaliteitseisen stellen. Dit kenmerkt zich door het bewust en verrassend inspelen op huidige en toekomstige wensen van haar cliënten. Er zijn vestigingen in Rijnsburg, Katwijk, Leiden, Hoofddorp, Monster en Alphen aan de Rijn. Voor de komende jaren heeft De Leeuw Adviesgroep ambitieuze groeiplannen. Om deze groei in goe de banen te blijven leiden op het gebied van financiële administratie, zal aan steeds hogere eisen moeten worden voldaan. Ter versterking van de organisatie zijn wij namens onze opdrachtgever op zoek naar kandidaten (m/v) voor de functie van financiële spilfunctie met verantwoordelijkheid De functie: Na de inwerkperiode wordt u verant woordelijk voor het zelfstandig voeren van de totale financiële administratie van diverse onderdelen van De Leeuw Adviesgroep B.V.. Hiertoe draagt u zorg voor een betrouwbare en tijdige credi teuren-, debiteuren- en grootboek administratie. Naast uitvoerende taken, wordt tevens van u verwacht dat u meedenkt over mogelijkheden om de financiële administratie verder te opti maliseren. Daarnaast stelt u kwartaal rapportages op en levert u heldere management informatie en analyses ter ondersteuning en advisering van de directie en het lijnmanagement. Voor het voeren van een optimale financiële administratie heeft u veelvuldig contact met klanten (telefonisch), maar ook met collega's binnen de organisatie. U werkt op de vestiging in Rijnsburg. Binnen uw team met vijf collega's werkt u nauw samen met en rapporteert u aan het Hoofd Financiële Administratie. Gevraagd wordt: - Een accurate, praktisch ingestelde doener, die hoofd- en bijzaken weet te scheiden. - Een stevige, zelfstandige persoonlijkheid met verantwoordelijkheidsgevoel en goede communicatieve vaardigheden. - Open en leergierige instelling, en het vermogen om samen te werken binnen een team. - MBO werk- en denkniveau met minimaal PD- /MBA-diploma, aangevuld met enkele jaren werk ervaring in een vergelijkbare functie, alsmede kennis van Excel. Kennis van assurantiën is een pre. - Leeftijd 25 - 35 jaar. Geboden wordt: - Een verantwoordelijke en veelzijdige functie binnen een marktgerichte en succesvolle organisatie. - Veel ruimte voor eigen initiatief en de kans om uw ideeën neer te zetten in de praktijk. - De mogelijkheid om binnen een professioneel bedrijf uw vakkennis te verbreden en te werken aan verdere persoonlijke ontwikkeling. - Een informeel team van dynamische, enthousiaste collega's in een no- nonsense omgeving. - Een goed salaris en prima secundaire voorwaarden. Bent u geïnteresseerd in deze boeiende functie? Schrijf of e-mail dan een brief met c.v. onder vermelding ref.nr. 238.00109HL Mercuri Urval B.V. Westblaak 132, 3012 KM Rotterdam. E-mail: sol.rdm@mercuriurval.nl r.k. scholengemeenschap Teylingen College De sector KTS: De sector Technisch College, vmbo-school voor Leeuwenhorst - Willibrord: techniek (bouw, metaal, elektra) mavo, havo, atheneum en consumptief en mavo gymnasium Leidsevaart 4, 2215 RE Voorhout Langelaan 1, 2211 XT De sector Duinzigt: Noordwijkerhout IVO-mavo, havo-instroom Wijttenbachweg 23, 2341 VX Oegstgeest De ene leerling is de andere niet, en daarom doen wij er alles aan om ons onderwijs intensief af te stemmen op ieders individuele capaciteiten. Het doel daarvan is de leerlingen op hun eigen niveau uit te dagen tot prestaties, zonder van het Teylingen College een "leerfabriek" te maken. Er moet sprake zijn van een boeiende en aangename schoolperiode waarop de leerlingen later in hun leven met plezier kunnen terugkijken. Wij zijn op zoek naar nieuwe collega's die onze doelstellingen waar kunnen maken. zo spoedig mogelijk zoeken wij op de sector KTS een docent Nederlands/Geschiedenis (m/v) 9/7 lessen per week Informatie kunt u opvragen bij de heer ACM de Groot, telefoon 02 52-21 461.4 op de sector Leeuwenhorst - Willibrord een docent Duits (m/v) I* een docent Grieks/Latijn (m/v) I Informatie kunt opvragen bij mevrouw A.M de Lely, telefoon 0252-373216 Heeft u belangstelling, stuur dan uw schriftelijke sollicitatie (voorzien van een c.v.) zo spoedig mogelijk naar Teylingen College, postbus 200, 221 5 ZL Voorhout T 26 lessen per week 1 3 lessen per week Teylingen College bloemen veiling flora laan van verhof 3, rijnsburg. tel.: 071-4094444 e-mail: pz@flora.nl De verdeling van Bloemenveiling Flora zorgt ervoor dat de kopers op tijd hun bloemen en planten krijgen. Het gaat hierbij om de juiste aantallen en soorten op de juiste plaats in de veiling te zetten. Dit gebeurt nu door zo'n honderdtal medewerkers, de zogenaamde verdelers. Het veilproces begint 's ochtends vroeg, omdat de consument dan nog dezelfde dag onze bloemen kan kopen. Als verdeler begin je daarom elke dag om 6.15 uur. Zodra alle bloemen en planten ver deeld zijn, ben je vrij om naar huis te gaan, meestal zo tussen 11.00 en 12.00 uur. In de deeltijdfunctie werk je per week gemiddeld 17,5 uur van maandag tot en met vrijdag. Wij vragen personen tussen de 16 en 45 jaar oud. Je bent prima gemotiveerd en wat 'ser vice' betekent, hoeft niemand je te vertellen. De Nederlandse taal beheers je goed en op je lichamelijke conditie is niets aan te merken. Je bent minimaal 1.65 meter lang. Zijn deze voorwaarden op jou van toepassing dan staan de deuren van onze bloemenwereld wijd voor je open! Wij bieden je een leuke functie binnen een solide onderneming. Een fijn bedrijf, een gezellige werksfeer, een goed salaris en vol doende vrije tijd. Onze arbeidsvoorwaarden zijn perfect, waarin o.a. zijn opgenomen: bruto uurloon 18 jaar: ƒ12,88 V: bruto uurloon 19 jaar: ƒ15,03 ■m bruto uurloon 20 jaar: ƒ18,25 bruto uurloon 21 jaar en ouder: ƒ21,47 8% vakantietoeslag; tenminste 25 vakantiedagen; uitstekende pensioenregeling; goede arbeidsomstandigheden. Bovendien krijg je elke vrijdag een 'weekend bloemet je' Interesse? Het enige wat je hoeft te doen is een aanmeldingsformulier opvragen bij Yolanda Haaring van de afdeling personeels zaken, telefoonnummer: 071-4094220. Voor zo'n 4.000 kwekers uit de gehele wereld is Bloemenveiling Flora, met vestigingen in Rijnsburg en Eelde, dé afzetorganisatie voor hun sierteeltproducten. Onze afnemers zijn voornamelijk groothandelaren en exporteurs, die onze bloemen en planten naar het buitenland exporteren. Evenals de kwekers rekenen ook zij op commerciële en logistieke diensten van topkwaliteit. Met totaal 750 medewerkers realiseert Bloemenveiling Flora een omzet van ruim 1 miljard gulden. Aan verzoeken om de2e advertentie in andere media te plaatsen zullen wij geen medewerking vertenen. RICHTING ZORGCENTRA! Stichting Zorgcentra Vlietlanden bestaat uit drie instellingen voor zorgverlenir» Leiden en omgeving, namelijk Verpleeghuis en reactiveringscentrum Zuydtv, Woon- en zorgcentrum 't Hofflants Huys en Verzorgingshuis Foresdn Zorgcentra Vlietlanden biedt verzorging, verpleging en behandeling aan somatii en psychogeriatrische bewoners, patiënten en ouderen. De totale capaó van Zorgcentra Vlietlanden bedraagt circa 350 intramurale bewonersplaat zo'n twintig dagbehandelingsplaatsen en een flink aantal aanleunwoning Binnen Zorgcentra Vlietlanden werken ruim 430 mensen. Zorgcentra Vlietlanden zoekt m/v voor de volgende afdelingen: 1. locatie 't Hofflants Huys voor 15 tot 20 uur per week Op deze verpleegafdeling wordt aan 26 psychogeriatrische bewoners verpleging en behandeling geboden. Er liggen ma plannen klaar om onze PG-bewoners in clubverband activiteitenbegeleiding op maat te gaan bieden. We denken hierbij; clubjes van 8 tot 10 bewoners per middag, waarbij de activiteiten zoveel mogelijk worden afgestemd op de wenseni de bewoners. Als activiteitenbegeleider geef je mede richting aan deze nieuwe ontwikkeling binnen 't Hofflants Huys ga je deze clubjes dagelijks zelfstandig begeleiden. Daarnaast onderhoud je nauw contact met de verpleegafdeling de bewoners. 't Hofflants Hu 2. locatie Zuydtwijck voor 70%, ter vervanging gedurende zwangerschapsverlof De afdeling betreft een psychogeriatrische afdeling, er wonen 30 bewoners. Binnen deze woonafdeling wordt gewerkt: gens de ideeën van de belevingsgerichte zorg. Centraal in de belevingsgerichte zórg staan zowel de beleving van bewo als die van de medewerker en de interactie tussen beiden. De activiteitenbegeleider werkt in een multidisciplinair te onder verantwoordelijkheid van het afdelingshoofd. De werktijden worden in overleg vastgesteld. Zuydtwijck 3. locatie Zuydtwijck voor 40%, ter vervanging gedurende zwangerschapsverlof Als activiteitenbegeleider worden er activiteiten georganiseerd voor de verschillende bewonersgroepen in huis. Organiss van activiteiten gebeurt in samenspraak met collega's. De werkdagen zijn in ieder geval de maandag- en donderd ochtend. De overige uren worden in overleg vastgesteld. Het salaris is afhankelijk van opleiding Verpleeg- en Verzorgingshuizen. i ervaring en vindt plaats overeenkomstig FWG functiegroep 35 Salaris Heb je belangstelling voor één van deze functies of wil je meer informatie, neem dan voor functie 1 contact op Bep Luykx, hoofd activiteitenbegeleiding van 't Hofflants Huys, telefoonnummer 071-5798101. Voor functie 2 en 3 kur contact opnemen met Hans Driezen, vakgroephoofd activiteitenbegeJeiding van Zuydtwijck, telefoonnummer (071)-579 83 Informatie Je schriftelijke reactie met c.v. kan vóór 26 september a.s. gestuurd worden naar Stichting Zorgcentra Vlietlandt t.a.v. Dienst PO&O, A. Noordewierlaan 50, 2324 KS Leiden. Je kunt bij PO&O ook telefonisch een sollicitatieformul aanvragen, telefoonnummer (071)-579 82 48. Tevens kun je per e-mail reageren via solliciteren@zorgcentravlietlanden.n Vandaag hebben onze 3 locaties open huis. Je kunt een bezoek brengen tussen 11.00 en 15.00 uur. Voor meer informatie en adressen kun je bellen met (071)-579 83 00. Stichting Zorgcentra Vlietlanden Aaltje Noordewierlaan 50 2324 KS Leiden Elke dag begint in de badkamer en eindigt er 's avonds... Voor Sjartec is een badkamer meer dan een functionele ruimte. Een Sjartec badkamer is een bijzondere plek om te ontspannen in een sfeer waarin iemand zich prettig voelt. Vanuit deze filosofie kunnen klanten terecht in onze toonaan gevende showroom om ideeën op te doen en uiteenlopende sferen te proeven. Tevens staan de showroommedewerkers klaar voor deskundig advies. Of dit nu gebeurt voor een hotel, landhuis, nieuwbouwproject of voor een renovatie van een bestaande woning. Ter completering voor een team van 14 showroommedewerkers zijn wij op zoek naar een De commercieel medewerker werkt in samenwerking met onze showroomadviseur offertes uit voor klanten. De offerte wordt gemaakt in het computerprogramma Navision en na controle door de adviseur verstuurt aan de klant. Indien de klant de offerte voor akkoord tekent, wordt deze offerte omgezet in order. De commercieel medewerker werkt samen met één directe collega op een afdeling van 12 mannen en vrouwen. Ervaring met het werken met Navision is geen vereiste; affiniteit met het werken met computers wel. Ook ervaring of affiniteit met de technische achtergronden van het installatiewerk is een pre. Voor de functie is het van belang dat u accuraat kunt werken. Sjartec Badkamers biedt vanzelfsprekend uitstekende arbeidsvoor waarden, maar is een bedrijf waar collegialiteit, betrokkenheid, enthousiasme en plezier in het werk als even belangrijk worden gezien. Reageren kan tot 27 September door een sollicitatiebrief met CV te richten aan Sjartec b.v., t.a.v. dhr. R.C.L. Strijk, Postbus 404, 2300 AK Leiden. U kunt ook mailen naar r.strijk@sjartec.nl Voor meer informatie over de vacature kunt u bellen met Ingrid Waagmeester op tel.nr. 071-56 59 009.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 32