Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Medewerker Servicepunt Bouwen en Wonen v/m Secretarieel-administratief medewerker (v/m) Leiden De Groot Taxichauffeurs m/v I 0 Telecom monteur/Installateur STORM f ZATERDAG 16 SEPTEMBER 2000 Onze organisatie De afdeling Wat u kent en kunt Wat u krijgt Wat u kent en kunt Wat u krijgt De dienst Bouwen Wonen, opgebouwd uit de sectoren Stadsontwikkeling, Het Ontwikkelingsbedrijf en Wonen, is sterk in ontwikkeling. Vanuit de gedachte dat we als dienst zo adequaat mogelijk op alle ontwikkelingen in de maat schappij moeten inspelen, hebben we verschillende verbetertrajecten in gang gezet. Zo optimaliseren we de kwaliteit van onze producten en werkprocessen en hebben we de organisatiestructuur aangepast. De sector Wonen is onlangs gereorganiseerd en bestaat thans uit de afdelingen Beleid Projectmanagement, Uitvoering en Handhaving. Tevens is er een Servicepunt Bouwen en Wonen in oprichting dat als front-office zal gaan functioneren voor de afdoening van de informatiebehoefte van bezoekers. Voor het Servicepunt Bouwen en Wonen zijn wij op zoek naar een: die zorgt voor een klantvriendelijke, correcte en rechtmatige wijze van serviceverlening. U bent verantwoordelijk voor het verstrekken van de juiste informatie, en het meewerken aan de opbouw en toegankelijk heid van de informatiebestanden. Daarnaast zorgt u voor de intake van diverse complexere en samengestelde subsidie- en vergunningaanvragen. Uw werktijden zullen in overleg met de coördinator en uw collega's worden vastgesteld. U beschikt over een HBO werk- en denkniveau en u bent in staat zich de inhoud, procedures en werkwijzen van de pro ducten binnen de dienst Bouwen en Wonen snel eigen maken. U beschikt over uitstekende communicatie (sociale) vaardigheden en u hebt een klantgerichte en dienstverlenende instelling. Tenslotte bent u stressbestendig en u bewust van uw omgeving. Bij deze functie hoort een salaris van maximaal 3.648,-bruto per maand (schaal 8, bij 24 uur per week). Tevens zijn wij voor de afdeling Beleid Projectmanagement en de afdeling Handhaving op zoek naar een: voor 34 uur bij de afdeling Beleid Projectmanagement en voor 20 uur bij de afdeling Handhaving. De afdeling Beleid Projectmanagement is verantwoordelijk voor het formuleren en evalueren van het beleid dat voort vloeit uit de hoofddoelstelling van de sector Wonen: bijdragen aan een optimaal woonmilieu. Daarnaast zorgt de afde ling voor het onderhouden van contacten met externe partijen en het coördineren van, veelal dienstbrede, projecten. In hoofdlijnen is de afdeling Handhaving verantwoordelijk voor de ontwikkeling en uitvoering van het handhavings beleid van de dienst Bouwen en Wonen. Voor beide functies geldt dat u alle secretariële werkzaamheden verricht die zich op de afdeling voordoen. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor een goede administratieve ondersteuning van het behandelingsproces en voert u algemene administratieve werkzaamheden uit. U beschikt over een HAVO werk- en denkniveau en u hebt kennis van en ervaring met kantoorautomatisering (Word/Outlook). U beschikt over een klantgerichte en dienstverlenende instelling en u hebt nauwgezetheid hoog in het vaandel staan. Bij deze functie hoort een salaris van maximaal 4.164,- bruto per maand (schaal 6, bij 34 uur per week). Wij bieden u verder prima studiefaciliteiten, een eindejaarsuitkering van 0,8% en de mogelijkheid uw werktijden flexibel in te delen. Ook kunt u gebruik maken van de regelingen voor gedeeltelijk betaald ouderschapsverlof, bedrijfsfitness en de aan- en ver koop van vakantiedagen. Tevens kent de gemeente Leiden de mogelijkheid tot het afsluiten van een spaarloonregeling en bent u voor uw ziektekosten verzekerd bij het 1ZA. Uw pensioen is ondergebracht bij het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds, waarbij het tevens mogelijk is extra pensioen op te bouwen. Aangezien de gemeente Leiden de mobiliteit van haar ambtenaren wil bevorderen, krijgt u een aanstelling in algemene dienst. Tevens vindt de gemeente dat haar personeelsbestand een afspiegeling zou moeten zijn van de verschillende groepen in de samenleving. Vandaar dat vrouwen, leden van etnische minderheidsgroepen en minder-validen nadruk kelijk uitgenodigd worden te solliciteren. Als u meer wilt weten over bovenstaande functies, kunt u contact opnemen met Joop Beemer, coördinator Servicepunt Bouwen en Wonen, telefoonnummer 071-516.57.39 voor de functie van medewerker Servicepunt Bouwen en Wonen. Voor wat betreft informatie over de functie bij de afdeling Beleid Projectmanagement kunt u terecht bij Angid Schaapveld, hoofd van de afdeling Beleid Projectmanagement, of met Anne Marie van de Wiel, hoofd van de afdeling Handhaving voor de andere secretarieel administratieve functie. Angid is te bereiken onder telefoon nummer 071-516 58 16 en Anne Marie onder telefoonnummer 071-516 57 42. Uw sollicitatie kunt u binnen drie weken sturen aan de Gemeente Leiden, dienst Bouwen Wonen, afdeling P&O, ter attentie van Petra Tempelaars, postbus 9100,2300 PC Leiden, onder vermelding van vacaturenummer BOWO 00.043 (Servicepunt Bouwen en Wonen), vacaturenummer BOWO 00.029 (afdeling Beleid Projectmanagement), of vacaturenummer BOWO 00.030 (afdeling Handhaving). Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Dienst Bouwen en Wonen ONDERWIJS Het Onderwijs Service Bureau met vestigingen in Alkmaar, Amsterdam, Arnhem, Assen, Leiden, Roterdam en Utrecht is e snelgroeiend landelijk onderwijsadvies-en administratiekantoor ten behoeve van alle sectoren van het onderwijs. Het Ondem Service Bureau (OSB) telt ruim 300 medewerkers en is werkzaam voor 150 gemeenten, 1000 basisscholen, 100 scholen voor o denwijs en 20 BV E-instel in gen, alsmede voor HBO- en andere instellingen. Het Onderwijs Sen/ice Bureau draagt zorg voort breed dienstverleningspakket waartoe in ieder geval behoren de financiële administratie en de personeels- en salarisadministrn Tevens adviseert het bureau de aangesloten schoolbesturen en -directies over financieel en personeelsbeleid en zorgt voor l leidsadvisering in de meest brede zin. In het kader van uitbreiding van werkzaamheden is er binnen de vestiging Leiden - die het moment bestaat uit 50 enthousiaste medewerkers - plaats voor een: A. MEDEWERKER BESTUURS- en MANACEMENTONDERSTEUNIH Functie-informatie U voert zelfstandig diverse bureauwerkzaamheden uit voor het opstellen van bestuurs- en managementinformatie. U verricht ondersteunende werkzaamheden ten behoeve van diverse projectmatige werkzaamheden op het vlak van personele aangelegenheden in het onderwijs, waaronder: - Het opstellen van (meerjaren)formatieplanning en financiële onderbouwing. - Het bewaken en opstellen van begrotings- en bugetteringsdocumenten. - Het hanteren van bekostigingssystematiek in de lump-sum sectoren. - Het opstellen van beleidsnotities betreffende personeelsinstrumenten en de praktische toepassing daarvan. - Het vertalen van ontwikkelingen op personeelsgebied bij onderwijsorganisaties naar verschillende dienstverleningsaspecte - Het adviseren over rechtspositionele regelingen, en de daaraan verbonden procedures. unctie-eisen U heeft een functiegerichte HBO-opleiding en/of ervaring met personeel en organisatie/arbeid. U heeft ruime ervaring op het gebied van personeels- en salarisadministratie. U bezit kennis van de toepassingen en (on)mogelijkheden van personele en financiële systemen. U kunt goed schriftelijk en mondeling communiceren, het opstellen van beleidsnotities en adviseren in rechtspositionele aangelegenheden gaat u vlot af. U bent flexibel en dienstverlenend ingesteld. U bent vaardig op het gebied van de softwareprogramma's: Word, Excel en Acces. Kennis en ervaring op het gebied van CASOmaat Applicaties is daarbij een pre. B. MEDEWERKER FINANCIËLE ADMINISTRATIE Functie-informatie >- U voert zefstandig financieel administratieve werkzaamheden uit ten behoeve van een aantal onderwijsinstelingen voor voortgezet en/of primair onderwijs. U stelt begrotingen en financiële jaarrekeningen op. U verricht boekhoudkundige en financieel administratieve werkzaamheden. >- U controleert regelmatig onderdelen van de boekhouding. Functie-eisen U heeft een functiegerichte opleiding op HAVO/MEAO-niveau en/of Praktijkdiploma boekhouden. U heeft een flexibele instelling. U heeft goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. »- Kennis van het boekhouaprogramma Exact strekt tot aanbeveling. Ervaring met onderwijsadministratie strekt eveneens tot aanbeveling. C. MEDEWERKER PERSONEELS- EN SALARISADMINISTRATIE Functie-informatie U voert de personeels- en salarisadministratie voor een aantal onderwijsinstellingen voor voortgezet en/of primair onderwijs U voert rechtspositionele regelingen uit en u verstrekt informatie daarover aan scholen. Functie-eisen U heeft functiegerichte opleiding op HAVO/MBO-niveau. U heeft een flexibele instelling. U heeft goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Voor alle functies wordt het volgende geboden >- Een verantwoordelijke, zelfstandige en afwisselende baan. Een salariëring die plaatsvindt op basis van opleiding en ervaring conform de CAO Voortgezet Onderwijs. >- Een intern'opleidingstraject dat afhankelijk van de vooropleiding en/of werkervaring 3 tot 6 maanden zal duren. Opname in het ABP. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Een fulltime functie, die eventueel ook in deeltijd kan worden vervuld. Inlichtingen/sollicitaties Inlichtingen over alle functies worden verstrekt door de heer H.W. van Assema, locatiedirecteur Onderwijs Bureau Leiden, voor de functie "B" kunt u eventueel ook contact opnemen met de heer P. de Bie, hoofd financiële zaken en voor de functx "A en C" met de heer J.W. Westhoek, hoofd personele zaken. Zij zijn te bereiken via telefoonnummer 071-5313051. 5=* Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan het Onderwijs Service Bureau, vestiging Leiden, ter attentie van de heer H.W. Assema, Postbus 32084, 2303 DB Leiden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Taxibedrijf vraagt Fulltime/Parttime Bel voor info: 071-5123300 TELECOM Olink Telecom is een bedrijf dat zich heeft gespecialiseerd in de Telecomwereld. Zowel op zakelijk als op particulier gebied verkopen, installeren en servicen wij alles wat met telecommunicatie te maken heeft. Van centrale tot mobiele telefoon van stekker tot fax, alles zit in het totaal pakket van Olink Telecom. Wegens toenemende drukte zijn wij met spoed op zoek naar een: die zelfstandig alle voorkomende werkzaamheden gaat uitvoeren Wij vragen - Rijbewijs B - Leeftijd 18-35 jaar - zelfstandig kunnen werken Wij bieden - Goed salaris - eventueel auto v/d zaak - eventueel telefoon v/d zaak - werken in gezellig jong team Voor info of afspraak bel Olink Telecom Marco v. Voorst 071-4077337 marco@olink.nl Stork Installatietechniek Amsterdam B.V. is een installatiebedrijf met circa 120 medewerkers en combineert specialismen op de gebieden licht en energie, ICT, centrale verwarming en luchtbehandeling, service onderhoud, maintenance en industriële automatisering. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar collega's m/v voor de functies MONTEUR CENTRALE VERWARMING/ LEIDINGGEVEND MONTEUR CENTRALE LUCHTBEHANDELING VERWARMING/LUCHTBEHANDELING Je voert zelfstandig montage- en/of installatiewerk uit in de Je houdt je bezig met het uitvoeren en mede-coördineren van utiliteit en verhelpt storingen van uiteenlopende aard. Tevens montage- en installatiewerk in de utiliteit. Je handelt meer-/ signaleer je meer-/minderwerk en bestel je materialen. Wat wij vragen een technische opleiding op VBO+-niveau bij voorkeur ervaring in soortgelijk werk rijbewijs B mmderwerk af en geeft leiding aan 2 tot 8 medewerkers. 1 een technische opleiding op VBO/MBO-niveau 1 leidinggevende en organisatorische vaardigheden 1 rijbewijs B. De procedure Voor meer informatie over deze functies kun je contact opnemen met Peter van Liempt. telefoon (020) 606 23 20. Denk je dat een van deze functies bij je capaciteiten, interesses en ambities past? Stuur dan je schriftelijke sollicitatie met c.v. naar Stork Installatietechniek Amsterdam BV, t.a.v. de afdeling personeelszaken. Postbus 56383, 1040 AJ Amsterdam of via e-mail naar ssismono@stork.nl. EEN CARRIÈRE BIJ STORK IS NOOIT HETZELFDE Qtganis, O ■aiflinaanpvANG VI "oor ki® De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden (COKL) is een professionele orgar als doelstelling het bemiddelen in en het exploiteren van diverse vormen van kind Onze organisatie bestaat uit 17 kinderdagverblijven voor de leeftijdsgroep van 01: en 31 peuterspeelzalen, 11 centra voor buitenschoolse opvang en het gastoudert voor het individuele maatwerk. De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden zoekt ten behoeve van kindercentr „Peuterhaven" per z.s.m. een huishoudelijk medewerksti voor 10 uur per week van maandag t/m vrijda Kindercentrum Peuterhaven bestaat 10 jaar, waarvan 3 jaar in een nieuw onderk Het kindercentrum bestaat uit 1 babygroep en 1 peutergroep van 1 jaar tot 4 ja 1 peutergroep van 1 jaar tot 4 jaar. BEN JIJ IEMAND DIE: Op een creatieve manier een lekker hapje en drankje voor de kinderen kan matë Vind je het leuk om kinderen om je heen te hebben tijdens je werkzaamheden? Solliciteer dan op deze baan! Werktijden en werkzaamheden zijn o.a.: - werktijden zijn maandag t/m vrijdag van 10.30 tot 12.30 uur - het verzorgen van de maaltijden met variatie voor de groepen - het bijhouden van de was - het schoonhouden van de keuken en ander licht huishoudelijk werk - boodschappen bestellen en verdelen Wij bieden: - een afwisselende baan in een enthousiast team met zorg voor verantwoord kinderopvang - rechtspositie en salariëring conform de CAO-Kinderopvang - aanstelling voor een jaar met uitzicht op vast dienstverband. Telefonische informatie is te verkrijgen bij Yolanda Rietbergen of Anneke de Jorv: maandag en vrijdag van 9.00 tot 11.00 uur. Tel. 071-5212254. Schriftelijke reactie voor 27 september sturen aan Sollicitatiecommissie PeuterN Albertine Agnesstraat 30, 2316 EV Leiden.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 20