Personeel Personeel Personeel S£| Wie komt ons werkklimaat perfectioneren? Indeler advertenties m/v GRIMBERGEN NOORDERMEER Leerkracht lichamelijke opvoeding Leiden verkoper m|V vertegenwoordiger ...OP ZOEK NAAR JOU Bibliothecaris v/m Leidei Schoon genoeg van je baan? Wij weten een betere! ZATERDAG 16 SEPTEMBER 2000 ^vnu tijdschriften Op de afdeling Traffic, Productie en Kwaliteit is een vacature ontstaan voor een: (24 uur per week 3 dagen) Het takenpakket: in goed overleg met de redactie zorgen voor een evenwichtige indeling van de advertenties, rekening houdend met de wensen en eisen van de adverteerder en de mogelijkheden die geboden worden door de redactionele formule van het tijdschrift, het maken van de indeelplank ten behoeve van de drukkerij; mede bewaken van de indeelkwaliteit; diverse administratieve werkzaamheden m.b.t. het indelen; overige ondersteuning geven aan de afdeling; contacten met diverse drukkerijen, Het profiel opleiding HAVO/MBO-niveau; goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift; affiniteit met grafische technieken, gevoel voor vormgeving en reclame, goede contactuele eigenschappen; commercieel ingesteld, overtuigingskracht, zelfstandig, accuraat, flexibel. Geboden wordt Onze arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor het Boeken- en Tijdschriftuitgeverijbedrijf Daarbij kent VNU Tijdschriften een winstdelingsregeling en een werkweek van 36 uur. Geïnteresseerd?: Voor nadere informatie over de functie kan contact worden opgenomen met Reyer van Wagensveld, hoofd Traffic, Productie Kwaliteit (telefoon. 023-5565670). Schriftelijke sollicitaties voorzien van CV binnen 3 weken na het verschijnen van deze advertentie sturen naar het hiernaast genoemde adres of stuur een e-mail naar: p&o_loopbaan@tijdschriften.vnu.com. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Hst». VNU Tijdschriften bv is groot geworden met publiekstijd schriften. Titels als Libelle, Viva, Ouders van Nu, Donald Duck, Nieuwe Revu, Nouveau, Eigen Huis Interieur, en onlangs Midi en ZSM. De consument van nu ver langt echter ook informatie in andere vorm. Een vraag waaraan VNU Tijdschriften met haar sterke merken en creativiteit wil voldoen. Met sites VrouwOnline VT Wonen), evenementen (Libelle Zomerweek), en line- en brandextensions (Yes Beautyboek). In Hoofddorp werken bij VNU Tijdschriften circa 1.500 mensen aan merken en VNU Tijdschriften b.v., Heieen Keinemans, P&O adviseur, Postbus 1900, 2130 JH Hoofddorp. Grimbergen-Noordermeer is een VNI-erkend producent en installateur van verwar mingstechniek. De firma heeft sinds 1910 een klinkende naam opge bouwd in de regio met kwaliteit en 24-uurs service als rotsvas te pijlers. In 1995 Is het WAARBORGCER.TIFICAAT behaald, in 1996 volgde fSO-9001 en in 1999 de VCAcertificering. Ontwerp, productie en installatie van systemen voor verwarming, klimaatbeheer sing en droging; aan de Heerenweg 3 in Katwijk vindt u het complete traject. En met succes. Daarom zoeken de 40 medewerkers op korte termijn versterking in de vorm van ONDERHOUDS-SERVICE- MONTEUR Uw werkzaamheden bestaan uit het oplossen van regel technische storingen, het onderhouden van gas/oliebranders/ketels/Iuchtbehandelings- kasten en het verrichten van gas- en waterzijdi- ge reparaties. Kunt u zelfstandig werken, bent u bereid mee te draaien in weekend-servicedien sten, in het bezit van een rijbewijs en goede contactuele eigenschappen? Dan is dit een mooie kans om door te groeien. ONDERHOUDSMONTEUR CENTRALE VERWARMING Tot uw werk behoren het waterzijdig en periodiek onderhoud aan centrale ver- warmings- en watertechni- sche installaties. Voor deze functie is ervaring in de bran che, alsmede het bezit van een autorijbewijs vereist. Ook dient u bereid te zijn om oplei dingen te volgen. Is kwaliteit ook voor u dè graadme ter? Dan vindt u bij Grimbergen- Noordermeer de juiste ambiance en een prettig werkklimaat. De juiste kandidaten (v/m) kunnen rekenen op een prima beloning en dito secundaire arbeidsvoorwaarden. U kunt bellen (071 -4029200) of schrijven naar de heer M.H. Grimbergen, Heerenweg 3, 2222 AM Katwijk. DE GRAADMETER. VOOR KWALITEIT. HEERENWEG 3. 2222 AM KATWIJK, TEL. 071 - 4029200' De Vuurvogel is een openbare school voor speciaal basisonderwijs (SBO-school) in Leiden. Verspreid over twee locaties krijgen leerlingen van de voormalige lom- en mlk-scholen onderwijs. Voor de locatie Marnixstraat (voormalige mlk-school) zoeken wij zo spoedig mogelijk een: Functie-informatie: - uitgangspunt is het programma bewegingsonderwijs in de basisschool, met als aan dachtpunt de leerlingen in contact te brengen met diverse takken van sport ten einde leerlingen te enthousiasmeren tot bewegen en in te leiden in de heersende bewegingscultuur; - in de lessen wordt aantoonbaar aandacht besteed aan het bewerkstelligen van een goed sociaal en pedagogisch klimaat en aan de bevordering van het zelfvertrouwen van de leerlingen. Bijzondere taken: - het organiseren en leiden van schoolsportdagen; - het in samenwerking met leerkrachten voorbereiden en begeleiden van schoolteams op interscholaire sporttoernooien; - het leveren van een bijdrage aan de organisatie en uitvoering van schoolkampen. Functie-eisen: Van de kandidaten verwachten wij dat ze: - affiniteit hebben met de doelgroep; - in teamverband kunnen werken; - observaties kunnen verrichten en v kunnen opzetten; - een programma MRT (eventueel met anderen) kunnen opzetten en uitvoeren; - een bijdragen leveren aan de rapportage naar medewerkers en ouders; - in het bezit zijn van de wettelijke bevoegdheid (MO-P); - zich willen inzetten om onderwijs te geven overeenkomstig de beginselen van het openbaar onderwijs. nige leerlingen een leerlingvolgsysteem Inlichtingen: Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer P. Starrenburg (adjunct-directeur), telefoonnummer 071-523 17 77. In het kader van een eerlijke verdeling van werkgelegenheid en vanuit maatschap pelijk en onderwijskundig belang is het gewenst dat meer leden van etnische minderheidsgroepen werkzaam zijn in het onderwijs. Geschikte kandidaten uit deze groepen wordt uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Indien u wilt solliciteren, verzoeken wij u een brief met curriculum vitae binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te sturen aan het Bureau Openbaar Onderwijs t.a.v. de heer L.P.H. Schrier, Maresingel 3, 2316 HA Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer W 00.09 Bureau Openbaar Onderwijs Wij zoeken een met initiatief. Van der Gugten Tja, hoe zullen we dit nu eens verpakken? Verpakkingen uit Wij zoeken een verkoper/vertegenwoordiger die Rijnsburg is een commercieel meedenkt en op een uitstekende groothandel in manier onze relaties te woord kan staan. Kennis verpakkingsmateriaal, van de Duitse en Engelse taal is een pre. Zonder inhoud geen verpakking Wij denken aan iemand met affiniteit in de bloemenbranche. Een opleiding op MBO niveau is gewenst. Tevens bent je in het bezit van rijbewijs B Een uitstekende zorg voor inhoud De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: het verkopen van artikelen vanuit onze vestiging op Bloemenveiling Flora. Tevens zul je regelmatig onze relaties in en rond Rijnsburg bezoeken. \Af -~i. 'f^i[ De allerbeste afwerking Ben je geïnteresseerd in deze full-time baan, schrijf dan binnen twee weken een brief met je motivatie, vergezeld van cv, gericht aan Martin van der Gugten. Een modem geautomatiseerd bedrijf dat borg staat voor effidènte leveringen aan o.a. bloemisten, groothandelaren en exporteurs. Postbus 12 2230 AA Rijnsburg Tel. [071 j 403 08 54 Van der Gugten VERPAKKINGEN Interfield Group, al 17 jaar actief op het gebied van internationale groothandel in watersport- en snowk artikelen, is... Door groei van onze organisatie zijn wij per direct op zoek naar een FINANCIEEL MANAGER (m/ (Parttime 2 a 3 dagen, meerdere dagen bespreekbaar) Zie jij het als een uitdaging om in een jong en energiek bedrijf ons team te ke versterken en voldoe je aan de volgende functie-eisen, dan hebben wij dé bot voor jou Wij verwachten van jou: - Een opleiding op MBA SPD-niveau - Kennis van Exact, Word en Excel - Ervaring met de groothandel is een pré - Een flexibele en collegiale instelling - Een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid Jouw werkzaamheden betreffen de volledige verantwoordelijkheid ten aanzie de financiële administratie waaronder: - Het optimaliseren van de rapportage naar A directie - De budgettering - Het leidinggeven aan de administratie Wij bieden jou: - Een prima salaris - Goede secundaire voorwaarden - Een afwisselende job Mocht het bovenstaande je aanspreken en zie jij jezelf wel op deze plek zitte schrijf dan binnen 14 dagen een sollicitatiebrief incl. CV naar: H T.a.v. Jan-Hendrik in 't Veld ■I 2220 CA KATWIJK AAN ZEE 2J Of E-mail: janhend@interfield.nl De diensten in de gemeentelijke organisatie zijn Bouwen en Wonen, Cultuur en Educatie, Economische en Sociale Zaken, Milieu en Beheer en de Bestuursdienst. De Bestuursdienst wordt gevormd door de sectoren Bestuur, Burger, Archief Informatie en Facilitair Bedrijf De afdeling Collectiebeheer Documentatie maakt deel uit van de sector Archief Informatie. Binnen deze afdeling is de functie 34 uur per week - aanschaffen van boeken, tijdschriften en digitale informatiedragers; - het bibliografisch verwerken van nieuw .materiaal in geautomatiseerde bestanden; - het verzorgen van geautomatiseerde bibliotheekadministraties als uitleen, boekhouding, tijdschriftenadmini stratie en -circulatie; - ontvangst van in- en externe bezoe kers en exploratie van documentaire informatie van voor de organisatie belangrijke informatie, gebruikmakend van moderne digitale technieken; - het intensief onderhouden van con tacten met vakafdelingen; - vakkundig beheren van de biblio theekruimten; - de functie wordt zelfstandig, maar in nauw overleg met collega-bibliothe carissen, uitgeoefend op de locatie stadsbouwhuis; - werkterrein en collectiesamenstelling richten zich voornamelijk op de tech nische taakvelden bouwen, wonen, milieu en stedelijk beheer. Bestuursdienst Van de nieuwe medewerkster(er)i verwacht dat zij/hij een actieve bij levert aan het ontwikkelen en uitbc van de gemeentelijke loketvisie. Geboden wordt: Afhankelijk van opleiding e wordt een salarisschaal 7 gebodei gemeente hanteert een systeem v aanloop-, tussen- en eindschalen, zeer ervaren krachten is inschalii de eindschaal 8 mogelijk. Functie-eisen: Wij zoeken iemand, die tenminst volgende basisuitrusting bezit: - HAVO/VWO IDM Informant dienstverlening en - managemi (voorheen BDI BDA), of een vergelijkbare GO - opleiding; - ruime kennis van en ervaring m catalogusautomatisering; - praktijkervaring met online lito tuuronderzoek, alsmede met hei werken in (gemeentelijke) overb dienst strekken tot aanbeveling. Inlichtingen: Voor informatie omtrent de funrtk u contact opnemen met het hoofdi afdeling, Peter Brandenburg, tela 071 - 516 56 90. Uw schriftelijke reactie kunt u bil 14 dagen na verschijnen van ditt richten aan gemeente Leiden/Bes dienst, stafafdeling Picof, t.a Suzanne de Graaf, Postbus 9100. 2300 PC Leiden, onder vermelde van vacaturenummer BD 00/20 Om de mobiliteit van de Leidse 2 naren te bevorderen zal aanstellii plaatsvinden in algemene dienst, benoeming kunnen, in onderling leg, afspraken worden gemaakt w een eventuele functiewisseling of termijn. Bij gelijke geschiktheid verdienen vrouwen en leden van etnische n derheden de voorkeur. Acquisitie op deze vacature word Schoonmaken is schoonmaken. Maar het scheelt alles waar je het doet en voor wie. Wij zijn een zorginstelling voor mensen met epilepsie. Een ziekte die 1 op de 150 Nederlanders heeft, in welke vorm dan ook. Wie bij ons werkt moet daar mee om kunnen gaan, maar dankbaar en zinvol is 't werk altijd. Ook het schoonmaak onderhoud. Als medewerker van die afdeling werk je in de paviljoens en overige gebouwen, volgens een vast programma. Het werk varieert van schoonmaken en ongediertebestrijding tot (steeds meer) algemene servicewerkzaamheden. We zoeken voor de duur van maximaal drie jaar medewerkers schoonmaak, waarbij flexibele werktijden mogelijk zijn. Je verdient minimaal 1.650,- en maximaal 3.680,- bruto per maand bij een fulltime baan, plus toeslag voor avond- of weekendwerk. Heb je zin in afwisseling, ben je ten minste 18 jaar, kun je goed zelfstandig werken en heb je gevoel voor orde en netheid? Bel de heer J.A. de Vries voor meer infor matie: (023) 523 73 07. Of solliciteer vóór 26 september a.s. per brief: Stichting Epilepsie Instellingen Nederland, secretariaat PO&O, Antwoordnummer 482, 2100 WB Heemstede (geen postzegel nodig). E-mail: adherder@sein.nl. Bezoek ook onze website www.sein.nl, waarbij je gebruik kunt maken van het online-sollicitatieformulier. Stichting Epilepsie Instellingen Nederla

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 18