Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel vC LEERLING VERKOPERS M/V AUTOMOBIEL fERKOPERS M/V 1 I ffül 1 debiteurenbeheerders SASSENHEIM uni horn £13 MEI 2000 verpleeghuis Leythenrode node in Leiderdorp is een verpleeghuis mei een revalidatie- en jongerenafdeling, met een capaciteit van 180 (60 psychogeriatrie en 120 somatiek) en een afdeling dagbehandeling met 17 plaatsen. De beu •onersgerichle iaat centraal. In Leythenrode werken circa 400 mensen. Wij zijn per direct op zoek n e collega voor de functie v Administratief medewerker personeel organisatie m/» 20 uur per week (Vacaturen timmer 00.20) :tie-inhoud afwisselende functie voert u diverse admini- e ondersteunende werkzaamheden uit ten ieve van de afdeling P O. Deze werkzaam- bestaan voornamelijk uit: pstellen en afwikkelen van eidsovereenkomsten; /erken van mutaties; leren en bijwerken van personeelsdossiers; 'erwerking, telefoon; en externe correspondentie. Ictie-eisen jjeuwe medewerker op MBO-niveau heeft jme administratieve ervaring; [enthousiast en flexibel; left kennis van Word; - kan zelfstandig werken; - gaat zorgvuldig om met vertrouwelijke informatie; - is accuraat en stressbestendig. Wij bieden Een leuke baan en een prettige werksfeer. De werktij den zullen in overleg worden vastgesteld. Het salaris wordt ingedeeld in functiegroep 30, afhankelijk van ervaring maximaal 4.013,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband. De overige arbeidsvoorwaar den zijn eveneens conform de CAO V&V. Inlichtingen Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met mevrouw S. Meijer of mevrouw F. Mac Donald, assistenten personeelsfunctionaris, telefoon (071589 92 42. Wegens de oprichting v een CENTRAAL SECRETARIAAT (samenvoeging van het medisch e etariaal) zijn per direct cle volgende vacatures ontstaan: Coördinerend secretaresse m v 32 uur per week (Vacaturenummer 00.21) ictie-inhoud e dynamische en zeer zelfstandige functie bestaat :r andere uit de volgende taken: xetarieel ondersteunen van directie en d' anagementteam; :ttcn van procedures voor het secretariaat; ordineren van de verschillende werkzaamheden het secretariaat; tuieren van diverse vergaderingen; rantwoordclijk voor de verwerking van de i' manien en ontslagprocedures; Hei idinggeven aan de secretariaatsmedewcrker(s). ictie-eisen kandidaat dient te beschikken over:. ploma Directiesecretaresse/Managementassistente; - ruime relevante werkervaring (bij voorkeur binnen de gezondheidszorg); - grote mate van zelfstandigheid; - een dynamische en stressbestendige persoonlijk heid; - leidinggevende ervaring; - flexibele instelling en uitstekende communicatieve vaardigheden; - kennis van Word. Ons aanbod Het salaris wordt ingedeeld in functiegroep 45, afhankelijk van ervaring maximaal 4.864,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Dc overige arbeidsvoorwaarden zijn eveneens conform de CAO V&V. De werktijden zijn in overleg. Secretaresse 24 uur per week (Vacaturenummer 00.22) inctie-inhoud jze afwisselende functie bestaat voornamelijk uit perstcunende werkzaamheden, waaronder: ministratievc verwerking van opname- en litslagprocedures; ncidcntcel notuleren; Jgemene correspondentie; fclcfoon, postverwerking, agendabeheer en jchiveren; Jervangen van dc coördinerend secretaresse bij Vunzigheid jinctie-eisen ■kandidaat dient te beschikken over: een sccrctariële/administratieveopleiding; «levantc werkervaring; sollicitatie nt u geïnteresseerd in cén van de boven- ande functies, dan kunt u binnen 14 dagen het verschijnen van deze advertentie uw Jlicitatie sturen naar: Verpleeghuis ythenrode, afdeling P O, ter attentie - grote mate van zelfstandigheid; - flexibele instelling, accuratesse; - kennis van Word. Ons aanbod Het salaris wordt ingedeeld in functiegroep 35, afhankelijk van ervaring maximaal 4.116,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband. De overige arbeidsvoorwaarden zijn eveneens conform de CAO V&V. De werktijden zullen in overleg worden Inlichtingen Voor meer informatie over beide functies kunt u contact opnemen met mevrouw C. Althuizen, hoofd Zorgzaken, telefoonnummer (071589 92 42. van mevrouw M. van Kleef, staffunctionaris. Postbus 4210,2350 CB Leiderdorp, onder vermelding van het vacaturenummer Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. verpleeghuis Leythenrode, Hoogmadeseweg 55, 2351 CP Leiderdorp :rit perken bij Wilton: de nieuwe Ford dealer voor Leiden en Leiderdorp! jn; Rijnland heet voortaan Ford Wilton. Daardoor 3g d Rijnland onderdeel geworden van de beken- >rd dealer in Den Haag, Leidschendam en duinen. Het beleid dat de basis is geweest ins succes in de afgelopen jaren, wordt nu ook ivoerd in Leiden en Leiderdorp. En dat is nieuws voor iedere Ford rijder, want Ford ici n staat al sinds jaar en dag bekend om de kende service, de grote mate van klantvriende- en de altijd weer scherpe aanbiedingen voor nieuwe Ford personen- en bedrijfswagens, likte auto's en onderhoud en reparatie, itbreiding van ons team in Leiden zoeken wij Als medewerker van Ford Wilton kunt u rekenen op een uitstekend salaris, goede bijkomende arbeids voorwaarden, een intensieve interne begeleiding en externe opleidingen, prettige collega's en een prima werksfeer. Belangstelling? liste man of vrouw is reeds een aantal jaren •ucces werkzaam geweest in een soortgelijke ie. it rekenen op een uitstekend salaris, gebruik in zaakauto, goede bijkomende arbeidsvoor ben, prettige colleges en een prima werksfeer. Stuur uw sollicitatie, voorzien van C.V., binnen 14 dagen na verschijning van dit blad aan: Ford dealer Wilton Leiderdorp, t.a.v. de heer. J.A. v. Dommelen jr. Van der Valk Boumanweg 71 2352 JB Leiderdorp Oen Haag Loosduinen Leidschendam Leiden Leiderdorp Den Haag: Mercunusweg 9. (070) 304 14 Leidschendam: Pr Carolinalaan 2, telefoon (070) 327 89 56 Leiden: Vijf Meilaan 7, telefoon (071) 581 31 51 Leiderdorp: Van der Valk Boumanweg 71. telefoon (071) 581 31 11 Servicevestiging Loosduinen: Dekkershoek 7, telefoon (070) 397 14 14 Onze relatie, Gouden Gids BV te Amsterdam, is een dochter van VNU World Directories. VNU World Directories, een onderdeel van het Haarlemse VNU Concern, is een van de grootste internationale uitgevers van gerubriceerde bedrijfsinformatie. Gouden Gids, sinds 1964 werk zaam in Nederland als uitgever van de Gouden Gids®, heeft een landelijke dekking mee haar 26 verschillende regio-edities en is ook op internet te vinden onder www.goudengids.nl en onder www.nationaletelefoongids.nl. Daarnaast verschijnen de Gouden Gids® en de Nationale telefoongids ook op CD-Rom. Bij Gouden Gids werken ruim 650 medewerkers waarvan meer dan de helft direct betrokken is bij de verkoop van de verschillende producten. Teneinde de verkooptrajecten optimaal te begeleiden, zijn wij voor de afdeling incasso op zoek naar meerdere commercieel, oplossingsgericht en met flair Gouden Gids De functie De afdeling incasso bestaat uit drie clusters die elk verantwoorde lijk zijn voor de orderacceptatie en incassoprocedures binnen de toegewezen gidsgebieden. Uw cluster bestaat naast u uit nog een collega en een senior debiteurenbeheerder. Als teamlid levert u een belangrijke bijdrage aan de invulling van de afdelingsdoel stellingen die jaarlijks worden vastgesteld. Dagelijks krijgt u een groot aantal contracten onder ogen en na een 'quick scan' beslist u welke klanten extra aandacht verdienen. Bij afwijkend be talingsgedrag treedt u met de debiteur in contact om samen tot een voor beide parcijen acceptabele oplossing te komen. Incidenteel bezoekt u hierbij de klant. In alle stadia van het ver kooptraject voor een nieuwe gids heeft u contact met de afdeling verkoop. U helpt hen met risicoanalyses, laat de kredietwaardig heid van bepaalde nieuwe klanten onderzoeken en zorgt voor het daadwerkelijk binnenhalen van de omzet op allerlei mogelijke manieren. U rapporteert aan de coördinator van de afdeling. De kandidaat Na een algeronde opleiding, bijvoorbeeld MEAO-CE of MMO en een eerste commercieel getinte functie, bent u toe aan de tweede stap in uw loopbaan. U bent een commercieel talent en uw contactuele eigenschappen zijn, zowel telefonisch als face to face, van hoog niveau. Voortdurend weet u de balans te vinden tussen lange termijn relaties met de klanten van Gouden Gids enerzijds en het binnenhalen van de omzet anderzijds. U bent dan ook creatief en oplossingsgericht en weet voortdurend de juiste toon voor het te voeren telefoongesprek te vinden. U praat makkelijk, luistert goed, beschikt over flair en overtuigings kracht en u durft beslissingen te nemen. Ondanks de vele con tracten die u passeren, behoudt u het (administratieve) overzicht en weet u hoofd- van bijzaken te scheiden. U weet in te schatten of de aan het innen van het geld verbonden kosten, opwegen tegen de baten. U beschikt over goede schriftelijke uitdrukkings vaardigheden en u bent in het bait van rijbewijs B. Gouden Gids biedt u: - een professionele en succesvolle organisatie; - een zelfstandige en dynamische baan binnen een enthousiast - loopbaanbegeleiding gericht op groei; - een aantrekkelijk arbeidsvoorwaardenpakket. Sollicitatieprocedure Schrijft u een korte brief met uitgebreid curriculum vitae naar Hays Roozen Van Hoof, advies, werving en selectie, Hettenheuvelweg 8, 1101 BN Amsterdam Z.O. E-mail: rvh.amsterdam@worldonline.nl Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen: (020) 363 03 10. Een psycho logisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. ^Tvnu world directories^ Hays (Tl Roozen Van Hoof ADVIES, WERVING EN SELECTIE www.rvh.nl AMSTERDAM BREDA «DEN BOSCH DEN HAAG EINDHOVEN ENSCHEDE NIJMEGEN ROTTERDAM 1 II.BURG UT'RECI IT Van den Broek Accountants C. van den Broek RA drs. A. R. Kammenga RA Van den Broek Accountants is een jong en groeiend (register)accoun- tantskantoor gevestigd te Noordwijk. Ondanks onze groei kenmerkt ons kantoor zich door een flexibele aan pak met de nadruk op een persoonlijke behandeling. Wij zijn actief in de gehele regio en vinden onze cliënten vooral in het midden- en kleinbedrijf en de familiebedrijven. Wij zijn op zoek naar een representatieve Receptioniste/telefoniste <32 uur) Voor deze functie is een positieve en cliëntgerichte instelling een voor waarde. Je bent inventief en vindt het leuk om initiatieven te ontplooien. Je hebt een sterk verantwoordelijkheidsgevoel, werkt accuraat en beschikt over goede communicatieve en redactionele vaardigheden. In deze functie ben je het eerste aanspreekpunt van ons kantoor. Je ont vangt onze cliënten, beantwoordt de telefoon en verricht daarnaast nog andere werkzaamheden zoals postbehandeling, typewerk, correspon dentie en administratieve werkzaamheden. Wij vragen voor deze functie een functiegerichte opleiding op mavo/mbo niveau. Enige ervaring in een soortgelijke functie is gewenst. Wij bieden een zeer afwisselende tunctie in een team met enthousiaste en gemotiveerde collega's. Voel je je aangesproken, dan zien wij graag je brief met CV binnen 14 dagen tegemoet. Voor nadere informatie neem je contact op met Kees van den Broek of René Kammenga. Zoekt u een interessante en afwisselende baan en kunt u goed met cijfers omgaan? Kom dan werken bij de gemeente Sassenheim. Wie zijn wij? Sassenheim is een gemeente met bijna 15.000 inwoners, centraal gele gen in de Duin- en Bollenstreek tussen de steden Amsterdam, Haarlem, Leiden en Den haag. Uw taken: Binnen de afdeling Middelen verzorgt u de financiële administratie van de algemene dienst, waaronder de controle op de mandatering en codering van facturen en de integratie van de uitkerings- en salaris administratie. Tevens stelt u de gemeenterekening en het jaarverslag op. Uw overige werkzaamheden bestaan met name uit het verrichten van werkzaamheden inzake de begroting en de zorg voor de treasury- functie van de gemeente. Uw profiel: U bent in het bezit van een afgeronde financiële opleiding op hbo- niveau (bijv. heao of hbdo) of studerende hiervoor. Daarnaast heeft u zo mogelijk aanvullende studies gevolgd c.q. praktijkervaring opgedaan op het gebied van gemeentelijke aangelegenheden. U bent enthousiast, klantgericht en breed inzetbaar. Uw perspectief: Het salaris voor deze functie bedraagt maximaal f 6.090,-- bruto per maand, afhankelijk van opleiding en ervaring. Daarnaast bieden wij u een pakket met goede arbeidsvoorwaarden, waaronder een 36-urige werkweek, flexibele werktijden, een kinderopvangregeling en ruime opleidingsmogelijkheden. Inlichtingen: Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer J.M. Sluymer, hoofd van de afdeling Middelen, telefoon (0252) 24 22 42. Heeft ii belangstelling Stuur üw sollicitatie vóór 23 mei 2000 aan het college van burgemeester en wethouders, t.a.v. het stafbureau P&O, Postbus 26, 2170 AA Sassenheim, onder vermelding van "vac.nr. 11/4" in de linker bovenhoek van de envelop. De gemeente Sassenheim geeft uitvoering aan de Wet Reïntegratie arbeidsgehandicapten en de Wet Stimulering Arbeidsdeelname Minderheden. Behoort u tot een van de doelgroepen, zoals in deze wet ten is bedoeld en voldoet u aan de functie-eisen, dan nodigen wij u nadrukkelijk uit te solliciteren. Adviseurs van Unihorn werken in opdracht van bedrijven en over heidsorganisaties aan hel oplossen van uiteenlopende vraagstukken die direct of indirect te maken heb ben met de ontwikkeling en/of het onderhoud van infrastructurele voorzieningen. Unihorn draagt hierin bij vanuit de bedrijfsunils: 'Beheer en onderhoud' en 'Land meten, ontwerp en projectmanage ment'. Samen bieden deze units een volledig en toonaangevend dienstenpakket in de G.W.W.-sector. Unihorn richt zich in de eerste plaats op de Nederlandse markt, maar voert daarnaast opdrachten uit in aangrenzende EG-landen en o.a. ZO-Azië. De kracht van Unihorn is, dat we gewend zijn om in elk opzicht con structief mee te denken en samen Ie werken met de opdrachtgever. Unihorn is gevestigd in Scharwoude (NH) en Rotterdam. Voor de unit 'Beheer Onderhoud' komen we graag in contact met: inspecteurs m/v Functie-informatie: Bij de unit 'Beheer Onderhoud' wordt onderzoek gedaan naar infrastructurele voorzieningen in de openbare ruimte, met name verhardingen, maar ook verkeersborden, wegmeubilair, kunstwerken, e.d. Een systeem voor het integraal beheer van de openbare ruimte is in ontwikkeling. Werkzaamheden op dit terrein omvatten hel uitvoeren van: - inventarisaties - visuele inspecties en - (het bijdragen aan) het opstellen van onderhouds- en budgetplanningen. Functie-eisen: Wat betreft opleiding en ervaring stellen we de navolgende eisen: - MTS Weg- en Waterbouw of vergelijkbaar op basis van ervaring; - kennis van ervaring met het uitvoeren van inventa risaties en visuele inspecties op verhardingen (conform de CROW-systematiek); - kennis van ervaring met geautomatiseerde beheer systemen, spreadsheets, e.d.; - in bezit van rijbewijs B; - bereidheid tot het volgen van (interne) opleidingen op aanliggende gebieden; - goede beheersing (mondeling en schriftelijk) van de Nederlandse taal. Diegenen die tot inspecteur willen worden opgeleid worden nadrukkelijk verzocht eveneens te reageren. Zowel het salaris als de secundaire arbeidsvoorzieningen die wij u bieden zijn uitstekend te noemen: o.a. bedrijfsauto, pensioenverzekering voor rekening van het bedrijf, prima studiekostenregeling, etc. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met do heer Atfy H. van de Streek, unitmanager Beheer Onderhoud. Tel.: 0229-547850. Indien u wenst te reageren op voornoemde functie verzoeken wij u een brief mét uitgebreide CV te richten aan de heer J.M. Schoule, hoofd Personeelszaken Postbus 58, 1633 ZH Avenhorn (bezoekadres: Scharwoude 16, Scharwoude). Informatie over ons bedrijf kunt u ook vinden onder: www.ooms.nl. gib Centraal Bureau voor de Statistiek Het CBS zoekt voor de standplaats Voorhout/Leiden: EEN INTERVIEWER M/V die met behulp van een laptop interviews afneemt bij huishoudens Wij bieden: freelance werk een basisopleiding tot interviewer betaling op basis van aantal vraaggesprekken Wij vragen: uitstekende communicatieve vaardigheden flexibele beschikbaarheid, ook in de avonduren in staat zijn zelfstandig en nauwgezet te werken beschikken over een telefoonaansluiting en een auto ervaring met computers Ook reacties van 50-plussers stellen wij op prijs. Interesse? Vul de bon in en stuur deze binnen twee weken naar het CBS, Kamer N40I, Antwoordnummer 5050, 6400 WC te Heerlen. Voor informatie of het aanvragen van een sollicitatieformulier kunt u contact opnemen met onze Helpdesk, tel: 045-5707954 i Naam Man Vrouw j Adres Jj i Postcode Woonplaats Tclcft

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 47