Personeel Personeel Person VT MAVOM verke Medewerker Fotostudio m/v Chauffeurs ZATERDAG 13 MEI 2000 MAVOM is specialist in de productie marketing en verkoop van hoogwaardige chemische producten voor industriële toepassingen. Met vestigingen in Nederland en België en zo'n 60 medewerkers bedient Mavom een groeiend aantal klanten in binnen- en buitenland. Mavom importeert o.a. Molykote® speciaal smeermiddelen en Dow Coming siliconenproducten en produceert reinigers en oppervlaktebehandelingsproducten De markten waar Mavom zich op richt, zijn met name de metaal-, de chemie- en elektronica-industrie. Ter versterking van onze afdeling financiën administratie, zijn wij op zoek naar allround administratief medewerker m/v Ben jij niet bang om de verantwoordelijkheid te dragen voor een zorgvuldige doorstroom van alle financiële gegevens? Dan zijn wij op zoek naar jou! MAVOM vertegenwoordigt o.a.: De functie De afdeling Financiën Administratie bestaat uit 4 personen en is verantwoordelijk voor het financieel vastleggen van alle activiteiten van o.a. Mavom, DGE en Carlogic en de rapportering daarvan, zowel intern als extern. De werkzaamheden bestaan uit: - het verwerken van financiële mutaties - controleren van diverse administratieve activiteiten Gevraagd Je hebt een MEAO of MBA of HEAO-be opleiding en je bent ambitieus en enthousiast. Je leeftijd ligt tussen de 25-35 jaar. Je hebt ervaring met Microsoft Office en je bezit een goed cijfermatig inzicht en een zelfstandige werkinstelling. Heb je ervaring met een ERP-systeem binnen een handelsonderneming opgedaan, dan heb je onze voorkeur. Mavom biedt Wij bieden een zeer afwisselende baan in een dynamische en uitdagende werkomgeving. Daar staat een goede salariëring tegenover die in overeenstemming is met de zwaarte van de functie. Vanzelfsprekend hoort daar een interessant pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zoals opleidingsmogelijheden bij. MAVOM B.V. T.a.v, Marjolein Klerks-van Beek Postbus 5 2400 AA Alphen aan den Rijn Tel. 0172-436361 E-mail: beek@mavom.nl MAATWERK MET CHEMIE Vermeulen BV Sloop- en Milieutechnieken is gevestigd in Leiderdorp en maakt deel uit van H.J. Vermeulen Beheer BV. In verband met de groei van onze onderneming zijn wij op zoek naar een enthousiaste Calculator/werkvoorbereider m/v die kennis en ervaring wil bijdragen aan ons jonge en gemotiveerde team. Na een inwerkperiode ben je verantwoordelijk voor de juiste wijze van calculeren en het begeleiden van sloop- en bodemsanering tot en met de aanbesteding. Je 'volgt' de werken en je zorgt voor een efficiënt verloop van het productieproces. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor de kostenbeheersing en de nacalculatie. Wij bieden Allereerst interessante projecten waarin jouw capaciteiten alle ruim te krijgen. Uiteraard staat daar een aantrekkelijk salaris tegenover dat overeenkomt met jouw ervaring en de zwaarte van de functie. Wij vragen Voor deze functie verwachten we van jou: MBO/HBO werk- en denkniveau; Ervaring in vergelijkbare functie en/of werkomgeving, bij voorkeur GWW; Kennis van GWW calculatie; Goede contactuele eigenschappen; Goede beheersing in woord en geschrift van de Nederlandse taal, Duits en Engels is een pré. Interesse? Stuur je sollicitatiebrief met CV naar: Vermeulen BV, Postbus 110, 2350 AC Leiderdorp ter attentie van de heer H.M. Chrispijn. Voor meer informatie kun jë de heer Chrispijn ook telefonisch bereiken op: (071) 589 93 54. m Achthovenerweg 39A 2351 AX Leiderdorp Tel. 071 - 589 93 54 Fax 071 - 541 38 45 ^Tvnu tijdschriften Wij zoeken op korte termijn een voor de digitale fotostudio De werkzaamheden van de digitale fotostudio bestaan uit het maken van stills, packshots en technische fotografie t.b.v alle bekende VNU titels. De werkzaamheden worden gedaan in teamverband De functie biedt een interessante mogelijkheid voor iemand die stress bestendig, flexibel en inventief is. Verder is het belangrijk dat hij/zij zelfstandig werken. Overige functie-eisen: fotovakschool of gelijkwaardige opleiding, enige jaren ervaring in de studio-, still- en reportage fotografie; kennis van digitale fotografie, leeftijd ongeveer 25 jaar. VNU Tijdschriften b.v. heeft met meer dan 40 uitgaven een leidende positie op de markt voor publiekstijdschriften. De bladen richten zich op een grote variëteit aan doelgroe pen. Bekende titels zijn Margriet, Libelle.Knip Mode, Donald Duck, Nieuwe Revu, Marie Claire.Ouders van Nu, vt wonen en Nieuwe Yes. VNU Tijdschriften b.v. is een divisie van het internationaal georiënteerde VNU-concern en heeft ca.1400 medewerkers. De organisatie is gevestigd in Hoofddorp. VNU Tijdschriften b.v.. Anke Kokelaar, P&O adviseur, Postbus 1900, 2130 JH Hoofddorp. a kokelaar@tijdschriften.vnu.com Coldline Neon heeft een jarenlange ervaring opgebouwd op het gebied van licht- en neonreclame in al zijn facetten. Onze producten sieren de daken van hotels en kantoren en trekken op winkelgevels en in etalages de aandacht van voor bijgangers. Wij bedenken, ontwerpen, maken en plaatsen het. In elke denkbare vorm. Uiteraard doen we dat in overleg met onze opdrachtgevers. Samen met de gemeente, architecten en andere specialisten werken we aan een volwaardig eindproduct. Wij zijn op zoek naar een ervaren: Werkvoorbereider/ Lichtreclame Monteur m/v oftewel een professional zonder hoogtevrees.... Bij ons krijg je alle kansen om jezelf te ontwikkelen, zelfstandig opdrachtgevers te bezoeken, licht- en neon-uitingen te plaatsen, belettering aan te brengen en installaties te onderhouden. Jij kunt bij ons je licht opsteken wanneer je: - een groot verantwoordelijksgevoel hebt - zowel zelfstandig als in teamverband kan functioneren - ervaring hebt in het lassen van aluminium constructies - mee kunt denken over uitvoertechnische zaken - een MTS- Elektro opleiding hebt of gelijkwaardig - In bezit bent van rijbewijs B E) - de mogelijkheid wilt om door te stromen in de organisatie - geïnteresseerd bent in een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden Grijp deze kans om carrière te maken in de reclame. Stuur een bondige brief met Curriculum Vitae naar Goldline Neon, t.a.v. Andor Kuyl, Postbus 278, 2230 AC Rijnsburg. T (071) 402 76 06. ->a transport lot Postbus 654 2400 AR Alphen aan "co is een moderne nationaal en internationaal op logistieke dienstverlener. Voor onze transportpoot zoeken wij nog enkele enthousiaste! met rijbewijs B-C-D voor distributiewerkzaamhi papier naar drukkerijen, levensmiddelen >een probleem, wij helpen u. Wat wij kunnen GOED MATERIEEL SALARIS VOLGENS CAO SPAARLOONREGELING TEGEMOETKOMING IN OPLEIDINGSKO COLLEGIALE SFEER Wie durft deze uitdaging aan? U? Bel ons dan: (0172) 447144 en vraag Cees van Iperen. Ons adres: A. Einsteinweg 9-11, 2408 AP Alphen aan Uitzendbureau 65+ is met ruim 25 jaar ervaring □t|BV arbeidsbemiddeling tussen werkgevers en mensen rrs boven de 65 jaar. De vestiging in Leiden is naarstig 0; Meerdere "operationeel leiders Periode eind mei tot augustus, 24 40 uur per week.' ving: leidinggeven en werkzaamheden Functie eisen:l"~" de capaciteiten, enige computerervaring en een rijbe# tint "Klusjesman" De baan is voor ongeveer 20 uur per week. Functie allround handige persoon in bezit van een rijbewijs. "Chaufeur groot rijbewijs 5 dagen per week, werktijden 04.00 uur tot 12.00. M' bespreekbaar. De baan kan door meerdere personen 6 OOI "Medewerker klantenservice' lec van deze functies? u ons~071-5133063. Wij vertellen u graag n dere functies kunt u zich bij ons inschrijven als u oude Qti jaar en nog graag een gedeelte van uw tijd wilt beste taald werk. Ons adres is: Nieuwe Beestenmarkt 26-; den - tel. 071-5133063 fax 071-5125792 e-mail leiden jn; Kleurrijke mensen vergrijzen nit ho I I S L Werken bij ons betekent aandacht voor samenspel! Niet alleen met je collega's, maar ook met opdrachtgevers, ontwerpbureau's en collega-specialisten. Wegens de verhuizing naar ons nieuwe pand aan de valkenburgseweg 89 in Katwijk zijn wij op zoek naar invulling van de volgende twee full-time functies: Calculator m iv voor- en nacalculatie projectadministratie tie 6 iis. Kar Voshol Reclame is een dynamisch bedrijf dat is gespecialiseerd in binnen- en buitenreclame in de breedste zin van het woord. Autobelettering, gevelbelettering, billboards, zeildoeken, bewegwijzering, reclameborden en zuilen, banners, etc. We ontwerpen en maken het. Uiteraard doen we dat met de wensen, doelen en doelgroepen van onze opdrachtgevers in het achterhoofd en de aangegeven huisstijl als uitgangspunt. Onze kracht? Het voor elke opdrachtgever creëren van een unieke identiteit. En dat is belangrijk, want elk bedrijf wordt letterlijk op zijn uiterlijk afgerekend. Iemand die zich binnen de kortste keren thuisvoelt in een dynamische, jonge werkomgeving. Het samenspel van administratie en reclame betekent: diverse administratieve werkzaam heden verrichten; van factureren en calculeren tot urenregistratie bijhouden en offertes maken, zelf je kansen grij pen en verantwoordelijk zijn voor je eigen carrière, een uitstekend salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor een goed samenspel met het team heb jij het volgende nodig: Een opleiding op MTS-niveau bijvoorbeeld. Inzicht in de benodigde techniek bij het maken van reclamedragers. Maar zeker zo belang rijk vinden we het datje accuraat, flexi bel en stressbestendig bent. èn datje zowel zelfstandig als in teamverband kunt werken. Verder moetje natuurlijk de Nederlandse taal goed beheersen en programma's als Word en Exact mogen bij voorkeur geen geheimen meer voor je kennen. Leerling signmaker oftewel een jonge enthousiasteling die het vak van signmaker vanaf het begin af aan wil leren. Daarbij komen alle werkzaamheden van belettering en reclame aan'bod. Bij ons krijg je alle kansen jezelf te ontwikkelen en carrière te maken in de reclame. Jij mag van ons de puntjes op de i zetten wanneer je: een Pietje Precies bent. gevoel hebt voor belettering en schilderen, een LTS- of MTS-opleiding hebt. bij voorkeur in bezit bent van rijbewijs B, computers ook wel interessant vindt, zelf je kansen wilt grijpen om door te stromen in de organisatie, geïnteresseerd bent in een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Een leuke job dus! Mocht je nog meer willen weten over deze vacature, bel dan gerust even met Voshol Reclame. VOSHOL R ECLAME Wil jij ook carrière maken in de reclame? Stuur dan een overtuigende sollicitatiebrief, met je CV naar Voshol Reclame, t.a.v. de heer P. Voshol. Voshol Reclame bv In- Outdoor Signing Postbus 278 2230 AG Rijnsburg T (071) 403 51 30 E-mailen kan natuurlijk ook: info@voshol.nl

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 34