Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Jté 4 utoma G ~\V Secretaresse/ Commercieel assistent MARWIJK Partners TANDARTSASSISTENTE analist m-v LOGISTIEK MANAGER krauthammer ZATERDAG 13 MEI 2000 STICHTING BEJAARDENZORG Zusters Dominicanessen van Voorschoten Kloostcrverzorgingshuis Oud Bijdorp Veurscweg 3 2251 AA Voorschoten Huize Oud Bijdorp is een verzorgingshuis voor 46 religieuzen. Er zijn twee afdelingen en een huiskamerproject voor o.a. psychogeriatrische bewoners. Het beleid is erop gericht om de be woners zolang mogelijk zorg te bieden in de eigen vertrouwde omgeving. Ook verpleeghuis zorg wordt door ons geboden Voor dc Sector Verzorging zoeken wij per direct een Zieken- en/of bejaardenverzorgende (Voor 32 tot 36 uur per week) De werktijden zullen volgens rooster worden vastgesteld. Functie-informatie: u neemt deel aan de directe bewonerszorg: u signaleert en rapporteert sociale, psychische en lichamelijke veranderingen van dc bewoners; u draagt zorg voor het stimuleren en begeleiden van bewoners bij hun ADL-activiteiten of neemt deze over daar waar zelfzorgtckorten zich voordoen; u verricht dc werkzaamheden die voortvloeien uit het behandel- en zorgplan; u draagt zorg voor een relevante, goede en tijdige rapportage; u bent medeverantwoordelijk voor een goed woon-/werkklimaat en draagt mede zorg voor een juist gebruik van middelen, materialen, inventaris en eigendommen van bewoners; u heeft overleg over de dagelijkse werkzaamheden met collega's; u draagt in het kader van bewonerstoewijzing extra zorg voor een aantal bewoners. Van gegadigden verwachten wij: een afgeronde opleiding zieken- of bejaardenverzorgende (of een opleiding op vergelijkbaar niveau); een respectvolle benadering van religieuze bewoners. Afhankelijk van ervaring, diploma's en leeftijd volgens de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Voor nadere informatie over de functie kunt u zich wenden tot mevrouw Pascal van der Laan, assistent zorgmanager, telefoon 071-5616946. li kunt Uw schriftelijke reactie richten aan: kloostcrverzorgingshuis Oud Bijdorp, t.a.v. de directie de heer \V. Pijnenburg, Veursweg 3, 2251 AA Voorschoten. Voor diverse opdrachtgevers in de omgeving v Den Haag en Leiden zijn wij op zoek naar: Junior Senior Ontwikkelaars/Programmeurs De ITé Groep maakt onderdeel uit De geschikte kandidaat voldoet aan: van KSI International en is met m Kennis van één (of meerdere) van de volgende ruim 250 medewerkers de omgevingen: C, C++. Delphi, Java en/of Oracle grootste gespecialiseerde leverantie, van tijdelijk 'Slevante werkervaring is gewenst automatiseringspersoneel op goede communicatieve vaardigheden MBO en MBO+ niveau. a analytisch denkvermogen Veel van onze klanten behoren tot de Top 300 van het wjj j,,e£/en geschikte kandidaat: Nederlandse Bedrijfsleven. a een jaarcontract met optie op vast dienstverband a een prima salaris goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder de mogelijkheid tot een auto van de zaak studiemogelijkheden ITé heeft vestigingen in Utrecht Eindhoven, Den Haag, Rotterdam, Amsterdam, Amersfoort Arnhem, Maastricht, Den Bosch en Groningen. ITé Groep B.V. Werken bij de winnaars? Pak die kans en zend uw CV naar t.a.v. Jeroen Heijkoop het hiernaast vermelde adres, of bel voor nadere Lange Voorhout 39 informatie Kijk voor vacatures ook op onze 2514 EC Den Haag tel (070) 363 53 06 h°me-page: http://www.ite.nl. fax(070) 363 46 46 e-mall: jheijkoop@ite.nl Van Marwijk éi Partners is een middelgroot bedrijf in financiële dienstverlening waarin de advisering op gebieden als verzekeringen, hypotheken en pensioenen centraal staat. Professionaliteit en vakkundigheid staan bij ons hoog in het vaandel. Tevens is een dosis enthousiasme en gezelligheid onontbeerlijk binnen ons bedrijf waar wij momenteel met 5 personen werkzaam zijn. Wij zijn ter uitbreiding van ons team op zoek naar: Ervaren binnendienstmedewerker (m/v) full-time Tot de werkzaamheden behoren o.a.: Advisering particuliere en bedrijfsmatige relaties Ondersteuning buitendienst. Ben jij: in het bezit van het diploma assurantie-B? al enige tijd werkzaam in soortgelijke functie? leergierig? '-s in voor een nieuwe uitdaging? Schrijf dan naar onderstaand adres! Wij bieden voor deze functie een goed salaris, goede secundaire arbeidsvoorwaarden, een goede en gezellige sfeer. Ons adres is: Van Marwijk Partners t.a.v. J. van Marwijk Burggravenlaan 1 2313 HM Leiden Telefoon 071-5162462 Groepspraktijk in Leiden zoekt enthousiaste om ons team te komen versterken. Ervaring wel gewenst, niet noodzakelijk. Vanaf juni tot december 3,5 dag vanwege zwangerschapsverlof daarna 2 dagen. Schriftelijke reactie R. P. Snoep, Rijnsburgerweg 94, 2333 AD Leiden Zoekt u een commercieel administratieve functie in het reclamevak en hebt u een servicegerichte instelling? Van Vliet Bureau voor Media-Advies verzorgt de advertentie orderadministratie voor vele tientallen vaktijdschriften. Op onze afdeling Media Service is plaats voor een COMMERCIEEL ADMINISTRATIEF MEDEWERKER v/m die verantwoordelijk is voor de verwerking van de advertentie-opdrachten en het onderhouden van telefonisch contact met drukkerijen, uitgeverijen, adverteerders en reclame-bureaus. De functie-eisen zijn: Opleiding op MBO-niveau, accuratesse, goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift en een flexibele instelling. Wij bieden een dynamische en veelzijdige functie met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstelling voor deze full-time baan? Stuur, fax of e-mail per direct uw brief met CV aan ETfBUF VAN VLIET?BUREAU VOOR MEDIA-ADVIES Bureau Van Vliet B.V. t.a.v. Milan Kaldenbach, manager P&O, Postbus 20 - 2040 AA Zandvoort telefoon, 023 - 571 47 45 fax. 023 - 5717680 E-mail: zandvoort@bureauvanvliet.com K E Bloedbank Leiden-Haaglanden Ten behoeve van de Navelstrengbloedbank, een afdeling van de Bloedbank Leiden-Haaglanden waar werkzaamheden worden verricht m.b.t. het inzamelen en bewerken van navelstrengbloed tot stamcelproduct als alternatief voor allogene beenmergtransplantatie zijn wij op zoek naar een (minimaal 24 uur per week met uitbreiding tot 36 uur) vacaturenummer 2011 Wat houdt de functie in? In deze verantwoordelijke functie draag je zorg voor de bewerking en cryopreservatie van navelstrengbloed dat door verloskundige hulpverleners voor de Navelstrengbloed bank is afgenomen. Naast het distribueren en opslaan van stamcelproduct gerelateerd materiaal voor benodigde laboratoriumtesten, zoals bloedgroepbepaling, virusdiag nostiek, bacterieel screenen en immunohematologische bepalingen, behoren ook het administratief verwerken en beoordelen van productiegegevens en testresultaten tot de werkzaamheden. Bovendien wordt een actieve bijdrage verwacht bij het optimaliseren van technieken voor het testen van bacteriologische en virologische veiligheid en het verbeteren van de kwaliteit van het navelstrengbloed stamcelproduct. De werkzaamheden worden voornamelijk uitgevoerd op de locatie Leiden. Van de nieuwe collega wordt verwacht dat hij/zij zal meedraaien in de bereikbaar heidsdienst voor het bewerken van navelstrengbloed in het weekend. Het profiel voor de functie We zijn op zoek naar een collega met een MLO/HLO-(medisch) diploma, eventueel aan gevuld met een HTA-cursus. De voorkeur gaat uit naar een kandidaat die ervaring heeft met bloedbewerking en/of validatietechnieken. Kennis van celkweek of immunopheno- typering is een pre. je bent bekend met het werken volgens GMP/GLP-richtlijnen, septisch werken en het opstellen van protocollen. Tevens beschik je over organisatorische vaardigheden en over voldoende zelfstandigheid, creativiteit en flexibiliteit teneinde de werkzaamheden voor een aanzienlijk deel zonder directe begeleiding uit te kunnen voeren. Wat hebben wij te bieden? Een team van enthousiaste collega's, dat je zal helpen snel zelfstandig te werken. Het betreft vooralsnog een aanstelling voor bepaalde tijd. Het salaris is afhankelijk van ervaring en opleiding, deelname aan het pensioenfonds PGGM en de mogelijkheid tot deelname aan spaarloonregeling. De overige arbeidsvoor waarden zijn volgens de CAO Ziekenhuizen. Informatie Met vragen of voor meer informatie omtrent deze vacature kun je je wenden tot Jacqueline van Beekhoven, Hoofd Navelstrengbloedbank, te bereiken onder telefoonnummer 071-526 66 62. Oriënteren, solliciteren, kortom reageren. We nodigen je uit om vóór 23 mei a.s. schriftelijk te solliciteren onder vermelding van het vacaturenummer. Richt je brief met c.v. aan de Bloedbank Leiden-Haaglanden, t.a.v. André Kolstee, personeelsfunctionaris, Leyweg 297, 2545 CJ Den Haag. De Stichting Sanquin Bh. I verzorgt op not-for-profit-1 I voorziening in Nederlanc transfusiegenceskunde zoiIji cldnan aan de hoogste eisen veiligheid en doelmatig!, producten en dien j wetenschappelijk onderzo onderwijs. Sanquin hanu- beginselen van het Intemation Sanquin is een zelfstand: Bloedbank Leiden-Haaglanden behoefte aan bloed en bloedprodii behandelingen van patiënte Haag, Leiden en Delft. Dank? medewerking van ruim 501 kunnen jaarlijks 200.000 eent producten worden geproduceero van de patiëntenzorg. Door m ontwikkelen van nieuwe bloedprod verbeteren van transfuv draagt de Bloedbank bovendien ontwikkelingen binnen de traiv kunde. Bij de Bloedbank weri Den Haag Leiden Leyweg 297 I LUMC 2545 C| Den Haag Posthu Tel. 070 - JOB 30 30 I 2301 i 'acquisitie wordt niet op pr, Schulpen Schuim Leiden B.V., met produktie- en verkoopvestigingen in Leiden. Griekenland. Hongarije, Oostenrijk, Spanje België, Engeland en Amerika, is toonaangevend producent van bad-, auto- en schuursponsen. Voorde hoofdvestiging op industrieterrein Roomburg zoeken wij een: Boekhoudkundig Medewerker (m/v) parttime U werkt in een klein teamverband op de financiële administratie. Functie-inhoud: Zelfstandig verrichten van alle voorkomende boekhoudkundige werkzaamheden. Functieprofiel: Opleiding minimaal MBO (administratie) of soortgelijk Enige kennis van de Engelse en Duitse taal Ervaring is een pre. Wij bieden een uitdagende functie met veel verantwoordelijkheden binnen een dynamisch internationaal bedrijf. Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van CV kunt u richten aan. Schulpen Schuim Leiden B.V. T.a.v. de heer A. C. G. H. van den Bergh Postbus 76 2300 AB LEIDEN E-mail: schulpen.schuim@multv.nl Telefonische inlichtingen 071-531 21 21 Faber Betonpompen/Celbeton, met vestigingen te Creil, Zoeterwoude en Groenlo verhuurt betonpompen en levert schuimbetonwerkvloeren. Voor de vestiging in Zoeterwoude zoeken wij een Taken: Het inplannen en aansturen van de 8 betonpompen en 2 specie-units Het werken met een geautomatiseerd planningsysteem Het verzorgen van administratieve werkzaamheden mbt facturering Het inkopen van betonmortels Deze zelfstandige en veelzijdige functie is voor iemand met een dienst verlenende en commerciële instelling en die op zoek is naar een nieuwe uitdaging. Bij voorkeur woonachtig in de regio. Faber Betonoompen/Celbeton biedt: Uitmuntend salaris (overeenkomend met HBO werk- en denkniveau) Vaste aanstelling Voldoende mogelijkheden tot verdere opleiding, promotie en ontwikkeling Uitstekende arbeidsvoorwaarden Nadere informatie verkrijgbaar bij Dhr. R. Faber 071-5 417 357 na 18.00 uur (privé) 071-58 91 995 06-22 40 93 23 Uw schriftelijke sollicitatie richten aan de directie van: ft fflWR Betonpompen/Celbeton Produktieweg 52, 2382 PD Zoeterwoude international Krauthammer International is toonaangevend op het gebied van Traini Coaching en Consulting in Management, Communicatie, Sales en Client Re Er zijn 185 medewerkers, verdeeld over 22 kantoren in 14 landen. De Nederlandse organisatie telt circa 70 medewerkers. Waarom werken bij Krauthammer International? omdat werken in teamverband voor jo.u belangrijk is omdat je hoge eisen stelt aan kwaliteit omdat omgaan met veranderingen voor jou een uitdaging vormt omdat service voor jou een vanzelfsprekende zaak is omdat je veel waarde hecht aan een goede sfeer. Wat kun je verwachten van Krauthamir International? intensiève coaching on the job een persoonlijk ontwikkelingsplan indd deelname aan één van onze trainingen een professionele werkomgeving een modern arbeidsvoorwaardenpakket. In verband met groei van de Nederlandse organisatie zoeken wij op korte termijn een: Fulltime Wat is je achtergrond? een opleiding op VWO-niveau, aangevuld met een secretaresse-opleiding minimaal vier jaar ervaring in een vergelijk functie uitstekende mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse en Engels goede computervaardigheid (met name eigenschappen: intern en extern klantgem f oog voor detail, pro-actief, flexibel, representatief en prioriteiten kunnen steil: Wat zijn je verantwoordelijkheden? Het ondersteunen van een groep Consultants bij hun commerciële, trainings-, coachings- en consultingactiviteiten, zoals: JÉË correspondentie met opdrachtgevers in de Nederlandse en Engelse taal, bestaande uit: het bevestigen van afspraken, het uitbrengen van voorstellen en het versturen van informatie planning, coördinatie en voorbereiding van trainings-, coachings-, en consultingtrajecten telefonische contacten met opdrachtgevers en de interne communicatie met collega's over de uit te voeren trajecten agendabeheer. Interesse? Spreekt de functie je aan, dan zien wij je brief met C.V. graag uiterlijk woensdag 24 mei a.s tegemo Je kunt je brief richten aan Barry Schillemans, Manager Personeel Organisatie, Postbus 240, 2200 AE Noordwijk. Telefonische informatie kun je inwinnen bij Irene van Giezen, Coördinator Commercial Support. Telefoon 071-3643344 ISO 9001 KEMA Informatie over onze organisatie kun je vinden op internet: www.krauthammer.conJ

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 22