Personeel LEASE-ADVISEUR (m/ 'CHEF' RESERVEPAR Start 7/ ZATERDAG 8 APRIL 2000 PanTerra Geoconsultants B.V. Een klein en dynamisch adviesbureau voor de internationale Olie &Gas industrie zoekt voor 40 uur per week een enthousiaste: Voor deze afwisselende baan in een klein team zoeken wij een enthousiaste medewerker van MBO niveau, voor het verrichten van bewerkingen aan gesteente monsters, onderhoud calibratie var/apparatuur, fysische analyses en mogelijkerwijze computer netwerkbeheer. Leeftijd indicatie: 19 tot 28 jaar [jus: voor een nieuwe uitdaging i. Tel: 071-301 93 07.V r Van Houten partners ORGANISATIE ADVISEURS ADMINISTRATIEF MEDEWERKER m/v Van Houten partners is een dynamisch, gerenommeerd en middelgroot landelijk opererend organisatie adviesbureau dat zich door jarenlange ervaring en kennis heeft weten te onderscheiden in een groeiende markt. Wie zoeken wij: Een duizendpoot met opleiding op MEAO-niveau, vaardigheid met PC, Windows, WP en MS-office, zelfstandigheid, accuratesse en flexibiliteit. Wat bieden wij: Ondersteunende functie voor diverse afdelingen met ee salariëring overeenkomstig de zwaarte ervan. Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van een CV kunt u sturen aan: Van Houten partners b.v., Leidseweg 59, 2253 AA Voorschoten, of per email: h.heemskerk@vanhouten.nl Gezocht: Telefoniste/ receptioniste Per direct. Parttime van 8.00 uur tot 14.00 uur (6 uur per dag) of parttime van 13.00 uur tot 19.00 uur (6 uur per dag) of fulltime, 't Liefst wisselend. Je spreekt ABN. Je tikt perfect (Word). Je hebt een zonnig humeur. Je bent een aanpak- type. Beschikt over charme. Je hebt ervaring. Als je het leuk vindt om in een jong team te werken, ben je welkom. Indicatie salaris tussen Fl. 2.500,- en Fl. 3.500,- bruto p.m. o.b.v. parttime dienstverband. We werken o.a. voor Megapool, Bruna, Da-drogisten en Chiquita. Solliciteer. Bel (071-3413683) voor meer informatie. Stuur je CV naar het pand aan het water: Vos Partners B.V., t.a.v. Wladimir Vos, Rijndijk 240, 2394 AN Hazerswoude-Rijndijk. Telefax: 071-3412901. Of mail: directie@vosenpartners.com Vos Partners o. natfemttfterZn. TRANSPORTBEDRIJF enthousiaste chauffeur voor auto met laad/loskraan Sollicitanten kunnen telefonisch een afspraak maken met dhr. C. Rademaker. Telefoon 071-3412572 Fax 071-3415956 B.g.g.: h'ondsdijk 42A Privé 071-3415293 2396 HK Privé 071-3415486 Koudekerk a/d Rijn De Graaff Baas BV De Graaff Baas BV, onderdeel van een internationaal concern, is een in de professionele markt opererende toeleverancier van een uitgebreide range producten en procédés voor oppervlaktebehandeling alsmede verfproducten voor nieuwbouw, onderhoud en renovatie. Wij verkopen 'tailor-madein binnen- en buitenland. Onze afnemers zijn bedrijven in de metaal-, lakverwerkende en grafische industrie alsmede coating- en schildersbedrijven. De Graaff Baas BV is gecertificeerd volgens ISO 9001 (kwaliteitszorg) en ISO 14001 (milieuzorg). De Graaff Baas BV voert een open beleid waar binnen een groep van 65 medewerkers wordt geluisterd naar eigen inbreng en initiatief sterk wordt gestimuleerd. Dat is de basis waarop doorgroeimogelijkheden zijn gewaarborgd. Logistiek Medewerker Verfbereider Functie-inhoud: Laden en lossen van vracht- en tankauto's Opslaan van grond-, afval- en hulpstoffen Verzamelen van grond- en hulpstoffen en het transport hiervan naar de productieafdelingen Verzendklaar maken en laden van eindproducten Zorgen voor periodiek onderhoud aan de heftruck Functie-eisen: Ervaring met de bediening heftruck Goed functioneren in teamverband Ervaring in omgang met gevaarlijke stoffen of bereid zijn tot net volgen van een speciale cursus op dit gebied Leeftijd indicatie: v.a. 18 jaar Functie-inhoud: Produceren van bouwverven, industriële coatings e.a. binnen ons productenpakket voorkomende eindproducten In teamverband verpakken van deze producten Uitvoeren van alle bijkomende werkzaamheden die binnen ons kwaliteit- en milieuzorgsysteem vereist zijn. Functie-eisen: Opleiding en/of ervaring in de bereidende chemische industrie Ervaring in de verfindustrie is een pré Goede communicatieve en sociale vaardigheden De Graaff Baas BV biedt goede primaire- en secundaire arbeidsvoorwaarden, die in overeenstemming zijn met de functie. Geïnteresseerd? Dan zien wij zs.m. je sollicitatiebrief met belangstelling tegemoet. Voor meer informatie over beide functies kunt u contact opnemen met dhr. A. van der Boon, Tel. 0172-430121 De Graaff Baas BV, t.a.v. afdeling personeelszaken, Produktieweg 8, 2404 CC ALPHEN AAN DEN RIJN Colpitt B.V. in Zandvoort heeft een internationale reputatie in hel ontwikkelen en op maat fabriceren van hoogwaardige machines voor de kunststofverwerkende industrie, met name voor het hoogfrequent lassen van kunststoffen. Ons bedrijf met circa 50 medewerkers groeit, dus zoeken wij mensen voor de volgende functies: MEDEWERKER BEDRIJFSBUREAU Functie-eisen: opleiding MTS - werktuigbouw kennis van machinebouw, werkvoorbereiding, uitbesteding/inkoop beheersing van Duits en Engels is een pre bekendheid met moderne computerprogramma's in Windows omgeving goede schriftelijke vaardigheden in bezit van rijbewijs De persoon die wij voor deze dynamische functie in gedachten hebben, moet zowel zelfstandig als in teamverband goed kunnen werken, waarbij de nadruk ligt op flexibiliteit, accuratesse en goede communicatie. CONVENTIONEEL DRAAIER/FREZER Functie-eisen: - opleiding op LBO/MBO-niveau - zelfstandig onderdelen kunnen vervaardigen - specialisatie op gebied van verspanen Alle draaiwerkzaamheden zijn t.b.v. onze eigen producten (machines) en het materiaal betreft kunststoffen, ferro en non-ferro. Wij zoeken voor de lange termijn een vakman die alle voorkomende werkzaamheden kan verrichten. Een gemotiveerde leerling-draaier kunnen wij ook plaatsen. Wij hebben de mogelijkheden de werkzaamheden hieraan aan te passen. MONTEUR/BANKWERKER Functie-eisen: opleiding LBO/MBO-niveau zelfstandig onderdelen kunnen vervaardigen/afwerken, t.b. zelfstandig kunnen monteren, of helpen bij montage geavanceerde machines i-ferro materialen, pneumatiek, hydrauliek kennis van werktuigbouw, bewerken praktisch en flexibel beheersing van Duits en Engels is een pre kwaliteitsbewust De werkzaamheden kunnen onder begeleiding bini vakmensen geldt dat de werkzaamheden zelfstandig en bij klanten over de hele wereld kunnen worden c wordt wisselend solistisch en in teamverband gewerkt. Eigen initiatieven tot verdere scholing worden door c en gesteund. Ook bestaan er binnen Colpitt mogelijkheden tot groei. i bedrijf worden uitgevoerd. Voor de n SERVICEMONTEUR Functie-esien: - tenminste MBO-niveau energietechniek/elektronica - kennis van pneumatiek - spreekvaardigheid meerdere talen Dit betreft een zeer afwisselende functie, waarin een grote mate van servicewerkzaamheden bij klanten over de hele werela verricht kunn< inwerkperiode. MAGAZIJNMEESTER uitgebreid Functie-eisen: - opleiding op MBO-niveau - accuraat en zelfstandig - bekendheid met ERP-systemen en Excel De functie van magazijnmeester betreft het voorraadbeheer, inclusief registratie van artikelassortiment t.b.v. eigen productie. OVERIGE INFORMATIE: - geboden worden functies met een grote mate van zelfstandigheid alsmede een collegiale en informele werksfeer. - nadere informatie over bovenstaande functies kan worden ingewonnen bij de heer E. de Boer, tel. 023-5715941 Sollicitaties aan: COLPITT B.V., Postbus 162, 2040 AD Zandvoort, t.a.v de heer E. de Boer o.v.v. de functieomschrijving. Colpitt Integraal Kankercentrum West Het Integraal Kankercentrum West (IKW) zoekt voor het hoofd Medische Zorg een Secretaresse m/v voor minimaal 20 tot 24 uur per week. De functie-inhoud Secretariële en organisatorische ondersteuning bieden ten behoeve van het hoofd Medische Zorg, met betrekking tot onder andere de Beleidsadviesraad IKW, consulentendiensten en stuurgroepen. '-.üv Gevraagd wordt Vakkennis en ervaring op het niveau van (medisch) secretaresse, bij voorkeur opgedaan binnen het ziekenhuisje: Aantoonbare ervaring met notuleren, bij voorkeur van wetenschappelijke vergaderingen. Ervaring rijeglyvbrd. Goede communicatieve vaardigheden op verschillende niveaus. Wij bieden Een aanstelling voor één jaar met mogelijkheid tot verlenging. Salaris conform CAO Ziekenhuizen in FWG 40, maximaal 4.429,- bruto per maand. ^Mogelijkheid tot deelname aan een spaarloonregeling. Financiële tegemoetkoming in studiekosten eo.kinderopvang. Het Integraal Kanker centrum West (IKW) is een integraal kennis- en kwaliteits centrum ten behoeve van het bevorderen van de kwaliteit van de oncologische zorg in het noordelijk deel van Zuid-Holland. Voor meer informatie kunt u terecht bij Qieyrduyv dr. L. Bergman, hoofd Medische Zorg, telefoonto7D 525 97 59. Procedure Uw sollicitatTébfief met-curriculum vitae ontvangen wij graag voor 22 april op ons adres Schipholweg 5a, 23l6 XB. leiden, ter attentie van mevrouw A.G.J. van 't Hoog, hoofd Personeel Organisatie, onde£?vermelding van "vac.med.secr.MZ" De werving vindt tegelijk in- en extern plaats. Daarbij genieten interne kandidaten de voorkeur. Start speelt een hoofdrol op de arbeidsmarkt. Via Start zijn elke dag 70.000 mensen aan het werk. Start is pro-actief en innovatiefin uitzenden, detacheren, werving selectie, loopbaaninterventie en opleidingen. De 4.000 eigen professionals fungeren als spil tussen vraag en aanbod. Zij werken vanuit ruim 600 vestigingen. Start Uitzendbureau levert fiexwerkers aan alle branches en op alle niveaus. Van technische specialisten tot logistiek- en horecapersoneel. Intercedenten in Noord-Holland en Zuid-Holland Als intercedent bij Start bent u verantwoordelijk voor uw eigen klanten. In overleg met uw manager maakt u uw eigen ambitieuze plannen. U kent uw klanten, u brengt de vraag helder in kaart en stelt de juiste kandidaten voor. U bent de spil in het verkeer tussen werkgevers, gedetacheerde medewerkers en uitzendkrachten. Op dit moment zijn wij voor een aantal organisatieonderdelen op zoek naar intercedenten in Noord-Holland en Zuid-Holland. Het betreft de volgende onderdelen: Start Uitzendbureau, Start Medi Interim en Start Transport Logistiek. Uw profiel Voor de functie geldt dat Start ondernemers zoekt, die een posifop kunnen veroveren in een sterk concurrerende markt. U heeft enige jaren werkervaring, bij voorkeur in de commerciële dienstverlening, en een afgeronde HBO- of MBO-opleiding. U bent servicegericht, initiatiefrijk, flexibel en legt makkelijk contact. U beschikt over een rijbewijs B en eigen vervoer. Voor het onderdeel Start Medi Interim geit dat ervaring in de gezondheidszorg gewenst is. Voor het onderdeel Sta: t Transport Logistiek geldt dat ervaring in (of affiniteit met) de branch j Transport Logistiek gewenst is. No he d het Ons aanbod Start biedt een werkomgeving waarin ondernemerschap, klantgerichtheid, verantwoordelijkheid en samenwerking centraal staan U volgt een uitgebreide introductie en een persoonlijk ontwikkelings traject. Start biedt een concurrerend salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Als enige in de bedrijfstak kent Start een 36-urigi werkweek. Uw reactie Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae, onder vermelding van het onderdeel waar u graag werkzaam zou willen zijn, kunt u richtegaa aan Start, Regiokantoor West, La.v. mevrouw D. Dingjan, personeels- manager, postbus 130,2900 AC Capelle a/d Ussel. Voor meer informatie kunt u contact op nemen met de afdeling personeelszaken van Regio West 010-2641181. Tevens kunt u over Start meer informal vinden op www.start.nl. Werkt ze Er wordt hard gewerkt bij de vestigingen van Kamsteeg Auto Lease in Voorschoten en Alphen aan den Rijn. Momenteel rijden meer dan 5000 automobilisten in een lease-auto van Kamsteeg Auto Lease. Over vijf jaar zullen dat er ongeveer 9000 zijn. Deze ambitieuze plannen zullen worden gerealiseerd door mensen, die er tegenaan gaan, die hun afspraken nakomen en die geen genoegen nemen met half werk. Dat er uitbreiding nodig is om deze groei te verwezenlijken, spreekt vanzelf, want Kamsteeg Auto Lease ziet graag mensen hard werken maar pleegt geen roofbouw. Kamsteeg AUTO LIASE ICamsteeg Auto Lease is één grootste dealerleasemaatschaj ze n van Nederland. Als onderdeel de Kamsteeg Groep (met per» 0 auto's, bedrijfswagens, schade en verzekeringen) is Kamsteej ive Lease vooral succesvol door onvoorwaardelijke dienstverli ow. op! pen 3S graag gezien bij de klant en welkom bij de prosp erken bij Kamsteeg beteki Als lease-adviseur heb je je eigen klantenkring, waarmee je voortdurend in de weer bent met optimalisering van de service, meedenken in toekomstontwikkelingen en continuïteit in dienstverlening. Relatiebeheer in optima forma dus. Maar je werkt ook mee aan de groei door acquisitie, onderzoek en offertes. Je basis: een commerciële HBO'er, zelfbewust, maar niet eigengereid, energiek maar niet doldriest, gevoel voor service en humor, en vooral een zakenpartner met een brede belangstelling. werken bij één van de mooist 9- lel bedrijven van Rijnland. Maai betekent ook: werken bij een per spei met ambitie (voor Kamsteeg! 9 j, toekomst één grote uitdaging Liid het betekent werken in een 'c waar mensen graag blijven óf 1) weg zijn. Met andere woordf moet 'passen' in deze organis aoif waar je het 'samen doet', die zeshonderd auto's tegelijk kan 'besturi Auto's hebben onderhoud nodig, er is zo af en toe een deukje, en er zijn levertijden. Maar auto's van Kamsteeg Auto Lease staan nooit stil, althans de berijders niet. Daarom heeft Kamsteeg Auto Lease een reservepark, waarmee alle tijdelijke mobiliteitsproblemen worden opgelost. Voor het beheer van dit park zoekt Kamsteeg Auto Lease een logistieke regelneef, die ervoor zorgt, dat al deze auto's in optimale conditie op het juiste moment op de juiste plaats zijn. En als dat niet kan, regelt hij/zij een alternatieve oplossing. Oeïnteresseerd? Schrijf sneli PE Advies BV, t.a.v. drs. Piro Postbus 274, 3440 AG Woerdf Mailen mag ook: drspim®pfi Informatie? Bel 0348-433335. WM PB Adviei

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 44