Personeel Personeel Personeel Personeel Persoi L M U C Operatione medewerk* Bijrijder ZATERDAG 8 APRIL 2000 Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Uni versiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskun de en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goe de komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. FACILITAIR BEDRIJF In het Facilitair Bedrijf werken ruim 320 medewerkers bij vijf afdelin gen, t.w. Beveiliging, Inkoop Logistiek, Interne Zaken, Infra en Voe ding. Deze verlenen ondersteuning aan vooral de primaire, maar ook de andere processen binnen het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC). Het Facilitair Bedrijf bevindt zich in een kantelingsproces van aanbodgericht naar vraaggericht, waarbij klantgerichtheid centraal staat en de dienstverlening wordt geprofessionaliseerd. Afdeling Infra Infra draagt zorg voor onderhoud en vernieuwing van de technische infrastructurele voorzieningen binnen het LUMC. De afdeling Infra bestaat uit: Planning I I fte). Bedrijfsvoering 16,5 fte), Continudienst 15 fte) en Nieuwe Werken 10,5 fte). De Continudienst houdt de beschikbaarheid/bedrijfstoestand van de ziekenhuisinstallaties en apparatuur in stand door middel van bewa king, bedieningshandelingen en eerstelijns storingsafhandeling. De bewaking geschiedt met behulp van een geautomatiseerd systeem (GBS), waarop de functionaliteiten zijn aangesloten. De gevolgen van uitvallen en/of schade door uitvallen is zo groot dat onafgebroken en voortdurende zorg noodzakelijk is. Voor de Continudienst zijn wij op zoek naar een: Medewerker Continudienst m/v (36 uur per week) Vac.nr. 00.S. 10.14.LD Functie-inhoud: - bewaakt de op het GBS aangesloten installaties en apparatuur d.m.v. controles via het beeldscherm; - meet en registreert diverse installatiegegevens; - ziet bij storingen toe op een juiste uitvoering van geautomatiseerde protocollen (vooraf geprogrammeerde schakelingen); - heft middels bedieningshandelingen storingen op aan installaties: - handelt storingen, voor zover niet door bediening op te lossen, zelf af; - treft noodvoorzieningen bij grotere defecten, gericht op continuïteit van de patiëntenzorg; - verricht in dagdienst reparaties (tweedelijns storingsafhandeling) aan uiteenlopende/samengestelde installaties/apparatuur en/of bege leidt derden hierbij; - analyseert en interpreteert storingsmeldingen in hun samenhang en hun mogelijke gevolgen; - signaleert terugkerende problemen en draagt bij tot structurele oplossingen. Functie-eisen: - MTS-W en/of E aanvullende cursussen op het vakgebied; - meerdere jaren ervaring; - klantgericht. Salaris: Wij bieden een salaris van maximaal f4.658,- bruto per maand (schaal 7 RRAZ), afhankelijk van opleiding en ervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor de duur van I jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer M. de Jong, manager Continudienst (071 - 526 51 51en door de heer G.A. Bendervoet. hoofd Infra (071 - 526 32 91). In- en externe werving vindt tegelijkertijd plaats. De interne pro cedure zal eerst worden afgewikkeld. FACILITAIR BEDRIJF Servicepunt Het Servicepunt is een nieuwe afdeling van het Facilitair Bedrijf. Het Servicepunt is de cerftrale klanteningang voor het Facilitair Bedrijf, waar klanten van de vijf afdelingen voor al hun vragen, wensen en klachten aangaande facilitaire producten en diensten terecht kunnen. Tevens heeft het Servicepunt een taak in het genereren van manage mentinformatie ten behoeve van besturing en bedrijfsvoering van het Facilitair Bedrijf. Het Servicepunt valt rechtstreeks onder de directeur van het Facilitair Bedrijf. Voor het Servicepunt zijn wij op zoek naar een: Teamleider m/v (30 uur per week) Vac.nr. 00.S.09.14.LD Functie-inhoud: - werkt voor 60% als medewerker; - geeft leiding aan de medewerkers van het Servicepunt; - beheert de productengids en houdt procedures up-to-date; - zorgt voor de kwaliteit van het te verlenen service- en dienstverle ningspakket; - stelt zich op de hoogte van voor het Servicepunt relevante ontwik kelingen in de organisatie en neemt zonodig deel aan overlegvormen; - zorgt voor optimale afstemming tussen Servicepunt en back-office, signaleert structurele knelpunten bij de directeur van het Facilitair Bedrijf; - stelt maand- en kwartaalrapportages inclusief toelichting op ten behoeve van het management van het Facilitair Bedrijf; - verzorgt promotionele activiteiten voor het Servicepunt; - doet voorstellen ter verbetering van de dienstverlening. Functie-eisen: - MBO (MEAO) met relevante ervaring; - kennis en ervaring van diensten en producten Facilitair Bedrijf; - klantgerichte, flexibele instelling; - goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid; - helicopterview; - representatief. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring bieden wij een salaris van maxi maal f4.222,- bruto per maand (schaal 6 RRAZ), bij een volledige aan stelling. Dienstverband: Tijdelijk dienstverband voor de duur van I jaar met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer E. Stijnen, projectleider Servicepunt (071 - 526 32 66). DIVISIE 3 Divisie 3 omvat de afdelingen Kindergeneeskunde, Huidziekten, Oog heelkunde, Keel-, Neus- en Oorheelkunde,Verloskunde, Gynaecolo gie, Psychiatrie, Pathologie, Neurologie, Neurochirurgie, Huisarts- en Verpleeghuisgeneeskunde. Kinder- en Jeugdcentrum In het Kinder- en Jeugdcentrum worden kinderen opgenomen in de leeftijd van 0-18 jaar Het gaat hierbij om zowel korte als langdurige opnamen en/of om kinderen die regelmatig terugkomen voor behan deling. De opgenomen kinderen tonen het volledige scala van kinder- geneeskundige ziekten en aandoeningen. Speciale aandacht vragen onder andere de volgende groepen: - kinderen met chronische ziekten; - kinderen met infauste prognose; - kinderen met ontwikkelingsachterstand; - kinderen met psychiatrische en psychomatische problematiek; - kinderen die voor behandeling overkomen uit het buitenland. Er bestaat momenteel een vacature voor een: Pedagogisch Medewerker m/v (34 uur per week) Vac.nr.00.N.I I.I4.LD Functie-inhoud: Hoofdbestanddelen van de taakomschrijving zijn: - psychosociale begeleiding van opgenomen kinderen in de leeftijd van 0-18 jaar; - observatie en rapportage van de gedragsuitingen en het ontwik kelingsniveau van de kinderen; - begeleiden en adviseren van de ouders; - zorgdragen voor een zo gunstig mogelijk leefklimaat binnen de afdeling; - samenwerken in teamverband; - deelname aan multidisciplinaire besprekingen. Functie-eisen: - voltooide opleiding HBO-J of HBO-SPH; - minimaal I jaar stage-ervaring als pedagogisch medewerker in een ziekenhuis of werkervaring in soortgelijke functies; - goede contactuele eigenschappen. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.658,- bruto per maand (schaal 7) bij een volledige aanstelling, afhankelijk van opleiding en ervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor de duur van één jaar; met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw M. Franken, hoofd pedagogisch medewerkers, en door mevrouw K. Kuiper (071 -526 38 64). DIVISIE 3 Gynaecologie De afdeling Gynaecologie omvat de secties Oncologie,Voortplanting en algemene Gynaecologie en Seksuologie. Er werken, los van de ver pleegkundige formatie, ongeveer honderd mensen. Met de afdeling Verloskunde van het LUMC bestaat een federatief samenwerkings verband voor wat betreft onderwijs en specialistenopleiding. De secretariële organisatie van de afdeling Gynaecologie bestaat uit staf- en medische secretariaten. Op het stafsecretariaat, ten behoeve van 4 stafartsen, bestaan 2 vaca tures voor een: Secretaresse B m/v (voor gemiddeld 36 uur per week) Vac.nr. 00.J. 10.14.LD Functie-inhoud: - het beheer v^n de agenda's; - het verrichten van tekstverwerkingswerkzaamheden a.d.h.v. con cepten en dictafoon; - behandelt ingekomen post; - voert algemene- en patiëntencorrespondentie; - verstrekt informatie intern/extern; - verricht archief- en documentatiewerkzaamheden;' - verricht administratief/organisatorische onderwijs- en onderzoeks activiteiten; - verricht administratief/organisatorische werkzaamheden in het kader van de opleiding van arts-assistenten. - bereidt vergaderingen voor, notuleert en/of maakt verslagen; - organiseert bijeenkomsten, congressen en symposia. Functie-eisen: - MBO secretariële richting; - goede beheersing van de Nederlandse taal; - kennis van vreemde talen m.n. goede beheersing van de Engelse taal; - kennis van software; - prioriteiten kunnen stellen; - positieve instelling, goede contactuele eigenschappen; - een attitude waarin klantgericht denken en handelen een belang rijke plaats heeft. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.222,- (schaal 6) bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring, bij een fulltime dienstverband. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor de duur van I jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw LM.C.Verhoog-Rodenburg, hoofd Organisatie Poliklinieken Gynaeco logie (071 - 526 33 12 of 071 - 526 91 I I en vragen naar pieper 9307). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken t.a.v. mevrouw H. Blom Postbus 9600 2300 RC LEIDEN Montessori Basisschool Elckeri (Tijdelijk) Buitenhoflaan 1 2353 ME Leiderdorp Elckerlyc is een neutraal bijzondere Montessorischc* uit 8 Nederlandse Montessorigroepen en een Internal ling met 4 Engelstalige klassen. Wij zoeken i.v.m. INVALKRACHT BOVEN] Voor de Nederlandse afdeling. Full-time of donderd Vliko BV is een bedrijf dat zich bezighoudt zameling en verwerking van afval- en resh overheden, bedrijven en particulieren. Hierbij wordt gebruik gemaakt van ca. 30 wagens. De afvalstoffen worden o.a. verwerkt midi nieuwe en moderne sorteerlijn. Wij zijn op zoek naar De werkzaamheden bestaan uit: plaatsen/afvoeren rol/minicontainers met behulp van mobiele reinigingsins reinigen rol/minicontainers bij klantei assistentie monteurs bij kleine répara invallen als bijrijder reparatie rol/minicontainers overige voorkomende operationele werkzaamheden Functie-vereisten: klein rij bewijs met aanhanger en enige tech aanleg. De functie kan evt. in deeltijd vervuld wort De werkzaamheden bestaan uit het, samen chauffeur, legen van rolcontainers van klan administratief verwerken van de te rijden r Bij gebleken geschiktheid bestaat de mogel op kosten van het bedrijf het chauffeurs-di behalen. Geboden wordt een passende salariëring, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en mele en praktische werksfeer. Vliko BV Dhr. H. J. Koen Achthovenerweg 178 2351 AX Leiderdorp tel. 071-5892900 Siersema ir Procesautomatiserf Siersema Procesautomatisering is een dat deel uitmaakt van de Siersema Groep, liteit van onze organisatie is van dien ai naast de uitvoering van totaal projecten op van proces- en industriële automatisering werkzaamheden verrichten. Wij zijn on werkzaam in de volgende industrieën: voet notmiddelen, food, farmacie, lichte chemie ELEKTROTECHNISCHE ENC Voor onze afdeling projecten zoeken wij ee ke zelfstandige engineer welke naast de engineering van proces- en industriële ook tekenwerk kan verrichten op een Cat Opleiding: MTS/HTS Energie-, besturing! LEIDINGGEVEND ELEKTROTECHNISCHE M0I\ Voor de schakelkasten, paneelbouw en d zijn wij op zoek naar een enthousiaste leid| monteur. Opleiding: MTS Energie-, besturingstechnl ELEKTROTECHNISCH MONTEURS: Voor de schakelkasten, paneelbouw en dt zijn wij op zoek naar een aantal enthousi teurs. Opleiding: LTS/MTS Energie-, besturingsti Voor bovengenoemde functies geldt, da hoogte bent van de geldende normen, vo en regelgeving in de elektrotechniek. U r bezwaar om werkzaamheden in binnen land te verrichten. Wij gaan ervan uit dat positieve instelling beschikt. Voor bovengenoemde functies bieden wij send salaris en goede secundaire arbeid den. Als u zich herkent in een van bovengenoe tures, schrijf dan een brief met c.v. aan: Siersema Procesautomatk G. B. W. Vletter Postbus 3032, 2220 CA Katwijk Heeft u nog vragen bel dan gerust 071

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 42