Personeel Personeel Personeel Personeel Person k5 NWO -r 2 Administratieve medewerk(st)ers voor 36 uur medewerker financiële administratie Hooge Huys Uitvoerders (m/v) Werkvoorbereiders (m/v) Calculator (m/v) ZATERDAG 8 APRIL 2000 Qtganisc^ foor kit** De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden (COKL) is een professionele orga nisatie met als doelstelling het bemiddelen in en het leveren van diverse vormen van kinderopvang. Onze organisatie bestaat momenteel uit 17 kindercentra en 31 peuterspeelzalen voor de leeftijdsgroep 0-4 jaar, 11 centra voor naschoolse opvang en een gastouderbureau voor het individuele maatwerk. De afdeling Bedrijfsvoering van het centraal bureau zoekt per 1 mei 2000: De afdeling Bedrijfsvoering verricht administratieve en financiële werkzaamhe den die te maken hebben met de opvang van kinderen: het bijhouden van de wachtlijst, het verwerken van mutaties, het maken van contracten voor particulie ren en bedrijven, het vaststellen van ouderbijdragen, het aanmaken van facturen en het telefonisch te woord staan van onze klanten. Wij zoeken iemand die: enthousiast, accuraat en dienstverlenend is niet terugschrikt om de mouwen op te stropen linzicht en vaardigheden heeft m.b.t. administratieve processen en procedures cijfermatig redelijk onderlegd is bekend is windows 97, word en excel in het bezit is van een op de functie gericht MBO-diploma of een gelijkwaardig werk- en denkniveau heeft Wij bieden: een afwisselende baan binnen een enthousiaste afdeling een aanstelling voor een jaar met uitzicht op een vast dienstverband rechtspositie en salariëring conform de CAO-Welzijn salarisregeling administra tief/secretariaatsfuncties (minimaal schaal 14, 3297,00 en maximaal schaal 23, ƒ4212,00 bruto per maand bij een volledig dienstverband) Telefonische informatie is te verkrijgen bij Ron Auerbach op maandag tot en met donderdag tel. 071-5163438. Schriftelijke reacties voorzien van motivatie en een curriculum vitae, voor 22 april 2000 richten aan Bureau COKL, t.a.v. R. Auerbach, Postbus 2201, 2301 CE Leiden. Vergouwen Overdufn is een training en adviesbureau met 60 medewerkers en voortdurend in ontwikkeling. Wij verzorgen bedrijfsopleidingen, trainingen en advisering in profit- en nonprofitorganisaties op het gebied van management en organisatie ontwikkeling, schriftelijke bedrijfscommunicatie, commerciële ontwikkeling en opteidingskunde. We zijn een kwalitatieve, maar vrij informele organisatie Wij zoeken een systeembeheerder (m/v) Geen spectolfst, maar een allround doener. Op ons kantoor is wegens groei en uitbreiding plaats voor een systeembeheerder, die naast de ICT manager zelfstandig kan functioneren als 1 e-lijns helpdeskmedewerker. Overige taken zijn o.a. installeren en beheren van de 50 werkplekken, onderhouden van software-updates en -distributie. Geleidelijk zal je ook betrokken worden bij het applicatiebeheer van onze plannings- en financiële systemen. Daarnaast vallen het beheren van onze e-mail, inbelfaciliteiten en internetsite ook binnen het takenpakket van de automatiseringsafdeling. Wij verwachten: een flexible inzetbaarheid binnen het takengebied, goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid, goede omgangsvormen en relevante werkervaring. Natuurlijk heb je kennis van Windows 95 en Office 97 en zo mogelijk allerlei andere gebruikerssoftware. Als je ook nog kennis of ervaring van Exact, Novell Netware, Novell GroupWise hebt, dan is dat een groot voordeel. Wij bieden: een interessante en afwisselende baan in een veranderende werkomgeving. Het salaris zal worden afgestemd op je kennis- en ervaringsniveau. De secundaire voorwaarden zijn meer dan uitstekend, met o.a. premievrije pensioenregeling en uitgebreide studiemogelijkheden. Bel gauw voor meer informatie of een afspraak met Peter Zwaan of Laurens Blankendaal: 020-6595751. Schriftelijk reageren kan natuurlijk ook, bij voorkeur met CV, naar: Vergouwen Overduin, Prins Mauritslaan 41-47, 1171 LR, Badhoevedorp of p.zwaan@vergouwenoverduin.nl. Haarlem Leiden Amsterdam Rotterdam Den Haag Utrecht Almere Kleurrijke mensen vergrijzen niet! Uitzendbureau 65+ bemiddelt al 25 jaar in werk tussen actieve 65 plussers en bedrijven. 10 april a s. gaat de vestiging Leiden van start. De banen zijn veelal parttime en variëren van ongeschoold tot zeer specialistisch werk; Belt u ons als: U ouder bent dan 65 jaar en graag nog een gedeelte van uw tijd wilt besteden aan betaald werk. U op zoek bent naar gemotiveerd personeel voor een verrassend voordelig tarief. Wij geven u graag alle informatie. Nieuwe Beestenmarkt 26 - 2312 CH Leiden - telefoon 071-5133063 Gedempete Oude Gracht 85 - 2011 GN Haarlem - telefoon 023-5423100 Grote Markt 11 -1315 JA Almere telefoon 036-5306040 Voorstraat 57 - 3512 AK Utrecht telefoon 030-2316994 De Nederlandse Organisatie voor Wetenschappelijk Onderzoek (NWO) stimuleert fundamenteel en toe gepast onderzoek van hoge kwaliteit. Internationale oriëntatie staat centraal. Via diverse programmalijnen financiert NWO ruim 4300 arbeidsplaatsen in het wetenschappelijk onderzoek, zowel bij universiteiten als bij NWO-instituten. De onder NWO ressorterende Stichting Wetenschappelijk Onderzoek van de Tropen en Ontwikkelingslanden (WOTRO) is belast met de coördinatie van het tweedegeldstroom onderzoek in de tropen en ontwikkelings landen. Bij het stichtingsbureau WOTRO wordt g op basis van een gemiddelde 38-urige werkweek (1,0 fte: 50% WOTRO en 50% IDPAD: Indo-Dutch Programme for Alternatives in Development); in deeltijd vanaf 24 uur per week is bespreekbaar. Taakomschrijving: behandelen van afrekeningen en facturen/declaraties; voeren van de budgetbewaking op projectniveau; onderhouden van contacten; behandelen van bijzondere projecten en overige werkzaamheden. Vereisten: Praktijkdiploma Boekhouden of gelijkwaar dige opleiding; boekhoudkundige ervaring; goede contactuele vaardigheden; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Standplaats: Den Haag. Arbeidsvoorwaarden: aanstelling zal geschieden in tijdelijk dienstverband met NWO. Salariëring, afhankelijk van opleiding en ervaring, tot maximaal 4.224,- bruto per maand, overeenkomstig schaal 6 bijlage 1 CAO- Onderzoekinstellingen. Inlichtingen: inlichtingen over deze functie zijn in te winnen bij mevrouw C.H. Schröter, Financieel Medewerker Bedrijfsvoering, tel. 070-3440667. Sollicitaties: belangstellenden kunnen hun sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 1.00.014 in de linkerbovenhoek van zowel de brief als de enveloppe, tot uiterlijk 22 april a.s. kenbaar maken bij het hoofd van de afdeling Personeel Organisatie van NWO, Postbus 93138,2509 AC DEN HAAG, Wij nodigen v n met nadruk uit te solliciteren. Tot de stichting verpleeg- en zorg centra Duyn en Rhyn, behoren: OVERDUIN (Katwijk), psychogeriatrisch centrum voor verpleging en dagbe handeling met een capaciteit van 226 bedden en een dagbehandeling op twee locaties met 40 plaatsen. Overduin heeft een bovenregionale functie voor patiënten met de ziekte van Huntington en is actief in extra- Wij zijn op zoek naar een enthousiaste collega verpleegkundige m/v voor onze Huntington afdeling, locatie Overduin. HAAG WIJK (Leiden), woon-, zorgcen trum biedt huisvesting en verzorging aan 106 ouderen met uiteenlopende We zoeken een collega die beschikt over: - een voor de functie vereiste opleiding, onze voorkeur gaat uit naar een afgeronde opleiding verpleegkundige B of hbo-V; - betrokkenheid bij de problemen en inzicht in de problematiek rond de Huntington bewoners; - ervaring met gedragsproblematiek en daar op een creatieve manier mee om kunnen gaan; - goed invoelingsvermogen en sociale vaar digheden; - doorzettingsvermogen om gelijk aan de bewoners na het vallen weer op te staan. Tevens zijn wij nog op zoek naar Wij bieden: - salaris conform CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen; - interessante secundaire arbeidsvoor waarden; - diverse scholingsmogelijkheden; - een uitdagende werkplek; - doorgroeimogelijkheden binnen de Stichting. Meer weten: Bel dan met het afdelingshoofd mevrouw Geertje van der Waaij of de teamleider de heer Hans Dongelmans, beide zijn te bereiken op telefoonnummer (071) 405 60 10. OVERRHYN (Leiden), een gecom bineerd verpleeghuis voor psycho- gehatne en somatiek dat eind2000 in Het centrale adres voor sollicitaties is Nachtegaallaan 5, 2225 SX Katwijk, t.a. v. de dienst personeelszaken. ziekenverzorgende m/v voor parttime en fulltime dienstverbanden op verschillende locaties. en leerling verzorgende (IG) m/v voor de opleiding die in augustus start, verschillende leertrajecten mogelijk. Uw sollicitatie kunt u richten aan Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn, Nachtegaallaan 5,2225 SX Katwijk, t.a.v. Ewoud Kraaij, dienst personeelszaken, tel. (071405 69 12. Stichting verplMg- en zorgcentra Duyn en Rhyn, maakt deel uit van het werkverband "De Open Ankh" Aquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Hooge Huys Verzekeringen nv maakt deel uit van de SNS Reaal GroepVl all finance bankverzekeraar met ongeveer 6000 medewerip Hooge Huys Verzekeringen nv, met vestigingen in Alkmaar, Amsterda Zoetermeer, is binnen de SNS Reaal Groep het sterk groeiende, innovat intermediairbedrijf. Hooge Huys is uitermate succesvol op de Nederlai markt met kwaliteitsproducten op het gebied van levens-, scha inkomensverzekeringen, hypotheken en bancaire diens Als dynamische onderneming met durf en visie reageert Hooge Huys ale actuele ontwikkelingen in de markt. Met ruim 1200 enthousiaste medewet wordt dagelijks gewerkt aan een verdere uitbouw van haar marktpo- Het scnadebedrijf van Hooge Huys is gevestigd in Zoetermeer. De medewet houden zich bezig met acceptatie en schadebehandeling van particu schadeproducten zoals opstal-, inboedel-, auto- en recreatieverzekerin Hooge Huys Schadeverzekeringen is gevestigd in een nieuw kantoorp Dit pand is ingericht met het doel een zo comfortabel mogelijke werkplek de medewerker te creëren. Dit samen met de informele en collegiale maakt het een prettige werkomgeving. In verband met de huidige ontwikkelii en groei zijn wij voor het bedrijfsdeel Schade Acceptatie op zoek MBO-ers voor de functie van acceptant zowel parttime (vanaf 20 uur) als fulltime Functie: Als acceptant behandel je aanvragen, mutaties en royementen voor de mee voorkomende schadeverzekeringen. Je controleert gegevens en verwerkt behandelde zaken in het automatiseringssysteem. Tevens beantwoord je vr< van tussenpersonen over de behandeling van de door hen ingediende aanvri en mutaties en draag je het Hooge Huys acceptatiebeleid aan hen uit. verzekeringen Profiel: Jij bent een teamworker met gevoel voor eigen verantwoordelijkheid. De combinatie van leren en praktisch bezig zijn spreekt je aan. Het leveren van kwaliteit met oog voor kwantiteit lijkt jou een uitdaging. Je beschikt over eet flexibele, klantgerichte houding en uitstekende communicatieve vaardighed Je kunt administratieve vaardigheden, verzekeringskennis en doorzettings vermogen combineren met gevoel voor resultaat en commercie. Aanbod: Hooge Huys kent een dynamische werkomgeving met veel jonge collega's e ruime ontplooiingsmogelijkheden. Wij bieden een passende salariëring en p secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals 13e maand, 36-urige werkweek, kort op verzekeringen, premiesparen, PC privé, kinderopvangregeling en premiei pensioen. Wij vinden het belangrijk dat onze medewerkers zich ontwikkelen bieden volop de mogelijkheid om opleidingen en trainingen te volgen. Wil je reageren? Stuur dan voor 25 april aanstaande een beknopte brief met je CV naar Hooge Huys Verzekeringen nv, t.a.v. afdeling P&0, Postbus 610, 2700 MR Zoetermeer. www.hoogehuys.nl Wilma is een toonaangevende woningbouwer. Het hoofdkantoor van Wilma B.V. met zijn ondersteunende stafafdelingen is gevestigd in Weert. De projecten - nieuwbouw, renovatie en groot onderhoud - worden vanuit 11 verschillende vestigingen geïnitieerd en gereali seerd. Wilma beschikt over een eigen Materieeldienst, een Beton- en Houtskeletbouwfabriek. De organisatie is ISO- en VCA- gecertificeerd en telt ruim 2.000 medewerkers. De klant is bij Wilma koning! Voor de regio Noord-Holland zoeken wij medewerkers voor de volgende functies: Profiel: U heeft een MB0/HB0 opleiding Bouwkunde of gelijkwaardige opleiding afgerond en minimaal vijf jaar ervaring. Functie-inhoud: Als uitvoerder bent u verantwoordelijk J adequate uitvoering van woningbouwprojecten. Daarna; wa u de kwaliteit en de voortgang op het project. Alle werk rb coördineert u in nauw overleg met de bedrijfsleider. Profiel: U heeft een MB)/HBO-opleiding Bouwkunde of gelijkwaardige opleiding en minimaal twee jaar ervaring in een soortgelijke functie. Profiel: U heeft een MBO/HBO-opleiding Bouwkunde of gelijkwaardige opleiding. U heeft minimaal twee jaar ervaring met calculatiewerkzaam heden binnen de woningbouw en heeft kennis van geautomatiseerde systemen. Tevens bent u bekend met het maken van geautomatiseerde elementenramingen. Werkklimaat: Wilma is een dynamische organisatie met enthousiaste en gemotiveerde medewerkers. Voor deze functies gelden goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Functie-inhoud: Als werkvoorbereider maakt u bouwpl ra; hi uitvoeringsgereed en controleert u contractstukken en tekeningen. U coördineert tekenwerkzaamheden van ins ïtje en leveranciers. et i ue jnd Functie-inhoud: Als calculator bent u verantwoordelijk het berekenen van de kostprijs aan de hand van aangeiw )ez gegevens U draagt zorg voor het opstellen en controlerjs begrotingen en prijsopgaven. (19 kei urn teil Sollicitaties: Voor meer informatie kunt u contact opne heer G.L.F. Maat. Regio Personeelsmanager, tel. 020-49 1, h 023-5664747. Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae 1 Wilma B.V., de heer G.L F. Maat, Postbus 37200,1030 AE irèl il v

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 26