Personeel Personeel (W) p/eflanden KORENHOF^DE BRAAK 1 empo-team jitzendbureau Medewerker schoonmaakdienst ;r,i KONINKLIJKESANDERS B.V Werken www.seggment.nl IDAG 8 APRIL ,;»000 IS T I C H T I M G ZORGCENTRA! Stichting Zorgcentra Vlietlanden bestaat uit drie instellingen voor zorgverlening in Leiden en omgeving, namelijk Verpleeghuis en reactiveringscentrum Zuydtwijck, Woon- en zorgcentrum 't Hofflants Huys en Verzorgingshuis Foreschate. Zorgcentra Vlietlanden biedt verzorging, verpleging en behandeling aan somatische en psychogeriatrische bewoners, patiënten en ouderen. De totale capaciteit van Zorgcentra Vlietlanden bedraagt circa 350 intramurale bewonersplaatsen, zo'n twintig dagbehandelingsplaatsen en een flink aantal aanleunwoningen. Binnen Zorgcentra Vlietlanden werken ruim 430 mensen. voor verpleeghuis Zuydtwijck zoeken wij per 1 juni a.s. een m/v. voor 36 uur per week De werkzaamheden bestaan uit algemeen schoonmaakonderhoud op een verpleegafdeling. Daarnaast worden specialistische schoonmaakwe-rkzaamheden verricht waaronder groot vloeronderhoud. De werktijden zijn van 07.00 - 15.30 uur (er wordt 1 x per acht weken een weekend gewerkt). Van de kandidaat vragen wij: - een diploma 'Stichting Vakbekwaam Schoonmaken (SVS); - ervaring in schoonmaakonderhoud; - een dienstverlenende instelling; - de bereidheid om in teamverband te werken; - goede beheersing van de Nederlandse taal. Het dienstverband wordt in eerste instantie voor één jaar aangegaan met de mogelijkheid tot een vaste aanstelling. Van toepassing is de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met mevrouw J. Margés, hoofd huishoudelijke dienst, of de heer S. Selier, voorman, telefoon 071-579 83 00. Uw schriftelijke reactie kunt u vóór 18 april a.s. richten aan de dienst PO&O, A. Noordewierlaan 50, 2324 KS te Leiden. U kunt ook telefonisch bij de dienst PO&O een sollicitatieformulier aanvragen telefoonnummer 071-579 82 37. LEIDEN Gevraagd zo spoedig mogelijk Magazijnmedewerker/ c iroductiemedewerker vanaf 17 jaar.. Kleine Leiden BV, Rooseveltstraat 50 2321 B.M Leiden, len (071-5312060) of schrijven t.a.v. P. Koome. KANTOOR '^Secretaresse m/v onderwijsinstelling gevestigd in Leiden. Je werkzaamheden zijn van administratieve, organisatori sche en representatieve aard ter ondersteuning van .bestuurslichamen en/of daarmee belaste functionarissen. d Het regelen van afspraken, notuleren v.an vergaderingen, ondersteunen van promotie activiteiten en verstrekken j^O- van inlichtingen en algemene informatie behoren de werkzaamheden. De functie is parttiirne voor d dagen per week tw. woensdag, donderdag en vrijdag ien( 08.30-17.00 uur. In verband met een op handen zijnde 56! vacature aankomende zomer kun je ook reageren op ggl deze functie als je fulltime wilt werken. Aankomende zomer zal deze functie nl. eventueel overgaan ~"9S time job. tUf{ lnformatie:(071512 06 88, Ingrid van Haasterecht Leiden, Stationsplein 212 Verkoopmedewerker Binnendienst m/v belangrijke producent van geneesmiddelen gevestigd in Leiden. De werkzaamheden bestaan uit het iec Herwerken van orders, waarbij zé zowel schriftelijk als nel1 mondeling nauwe contacten onderhoudt met onze afne- ners, vertegenwoordigers en collega's. Heb je een oplei ding op administratief gebied of ruime administratieve trvaring en ben je tenminste voor drie dagivn per week maandag, donderdag en vrijdag) beschikbaair, dan is deze est imctie misschien iets voor jou. De functie is in overleg »ok fulltime in te vullen. nformatie:(071) 512 06 88, Martine Bos 1 -eiden, Stationsplein 212 (Junior) Technicus m/v voor een producent van levensreddende mid'delen bevestigd in Leiden. Op de afdeling Quality Control, welke verantwoordelijk is voor de uitvoering van diverse lesten die te maken hebben met de productio van medi anen. Je test o.a. grondstoffen, tussen en eindproducten fen verzorgt de microbiologische controle van productie- fuimtes en -procedures. Je werkt conform gmp/glp hebt tfen opleiding op het gebied van hlo en kunt d>°' engelse al goed begrijpend lezen. Je werkt in shifts van iaandag t/m zondag en werkt twee weekenden per iaand. De werktijden liggen tussen 7.00-23.00 uur. Deze lltime functie is voor langere tijd. iformatie:(07l) 512 06 88, Martine Bos eiden, Stationsplein 212 HORECA/CATERING |Celners/serveersters m/v «or de diverse hotels en restaurants in Noordwijk.Je Werkzaamheden bestaan uit het uitserveren van ontbijt. Inch en diner, verzorgen van hapjes en drankjes tijdens pcepcies, etc. Ervaring in de horeca is een pre. maar ien noodzaak. Via Tempo-Team bestaat er de mogelijk- i'd om een horecacursus te volgen. Ben je in het bezit in zwart-wit kleding, gemotiveerd, flexibel en strossbe- Èmdig, dan zijn er parttime en fulltime mogelijkheden. formatie:(07l) 513 27 43, Iris Scheve 'iden, Stationsplein 212 ■ateringmedewerkers m/v or diverse catering locaties in Leiden en omgeviing.Je irkzaamheden bestaan uit het voorbereiden van de ich, maken van broodjes en snacks, eenvoudig ka^ssa- itk en het schoonhouden van de keuken. Je bent in het zit van zwart/wit kleding, enkele uren per week schikbaar en gemotiveerd. Ervaring is geen nood zaak. Wendien biedt Tempo-Team je de mogelijkheid or ri een idelijk erkende Cateringcursus te volgen. Ben je xibel en vind je het leuk om in een groep te fundi o- ten.kom dan snel langs voor je mogeli|heden. 3, rt ,fo"natie:(07l) 513 27 43, Anette Corel J eiden, Stationsplein 212 empo-team L STARS www.tempo - teain.nl ET TEMPO-TEAM ALL STARS HAAL JE ER MEER UIT. Ons bedrijf is onderdeel van een internationale organisatie en produceert voor binnen- en buitenland een breed scala aan cosmetische producten (parfum, deodorant, bodylotion, showergel, tandpasta etc.) maar ook huishoudelijke producten. Op onze interne Studio/DTP-afdeling worden ideeën uitgewerkt voor presentaties en productie. Wij zijn met spoed op zoek naar een ervaren en gedreven ART-DIRECTOR/STUDIOMANAGER Je bent afgestudeerd vormgever (Grafisch Lyceum, Kunstacademie of Industrieel Ontwerpen met nadruk op verpakkingen), je bruist van creativiteit en kunt je ideeën - maar ook die van anderen - visualiseren, zowel schetsmatig als uitgevoerd op de MAC (QuarkXpress, Illustrator, Photoshop, Freehand). Je komt aan het hoofd te staan van een klein team voor Ontwerp en DTP. Je kunt goed communiceren met de team-leden maar ook met externe creatieven én klanten. Je houdt de ontwikkelingen op het gebied van verpakkingsdesign nauwlettend in het oog en maakt pro-actieve ontwerpen. De afdeling Product Management zorgt voor marketing-briefings welke je goed dient te interpreteren en verder moet begeleiden van concept tot eindresultaat. Vanzelfsprekend bewaak je de planning van alle projecten. Enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie is gewenst. Goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift is absoluut een vereiste aangezien er een sterke samenwerking bestaat met het Engelse ontwerpbureau binnen onze organisatie. Ben je geïnteresseerd, dan nodigen wij je uit om snel te reageren. Meer informatie? Bel 071 - 5311121 en vraag naar Alex de Haas. Je sollicitatiebrief met uitgebreide CV stuur je naar: Koninklijke Sanders BV, t.a.v. de Directie Postbus 300, 2300 AH Leiden IWP Dr. A. van Voorthuijsenschool voor speciaal onderwijs en voortgezet speciaal onderwijs aan zeer moeilijk lerenden Aan onze school is met ingang van 3 april een vacature ontstaan op onze S.O.- afdeling voor EEN GROEPSLERAAR (m/v) Taakomvang: Het gaat om een fulltime baan in de bovenbouw (10-12 jarigen). De benoeming vindt plaats in het kader van langdurige vervanging van een zieke collega. Bij gebleken geschiktheid hoort een vaste benoeming in de toekomst tot de mogelijkheden Betaling: De schol valt onder de wet op de expertisecentra. De maximumschaal binnen deze vorm van onderwijs is schaal 10. Informatie over de baan: De leraar geeft les aan twaalf leerlingen die op het gebied van cognitieve vaardigheden op verschillende niveaus functioneren. Vaardigheden als differentiëren en organiseren zijn dan ook belangrijk. Belangrijkste leergebieden zijn: - (sociale) zelfredzaamheid - kennis en vaardigheden, voor zover van belang voor het functioneren in de maatschappij Pedagogische doelen zijn: - zelfstandigheid en zelfvertrouwen ontwikkelen en bevorderen - plezier hebben/krijgen in het schoolgaan bevorderen - zelfstandige werkhouding opbouwen De pedagogische benadering door de leraar is positief en duidelijk. De visueel - ruimtelijke omgeving wordt gebruikt als ondersteuning. Informatie over de school: De Dr. A. van Voorthuijsenschool is een openbare school die bezocht wordt door 160 leerlingen van vier tot twintig jaar. Ze zijn verdeeld in dertien groepen, waarvan zeven S.O. en zes V.S.O.-groepen. In totaal zijn er 47 teamleden werkzaam aan de school; (vak)leerkrachten, onderwijsondersteunend personeel en directie. De school maakt sinds 8 september 1999 deel uit van een regionaal expertisecentrum in oprichting. Dit is een samenwerkingsverband van diverse (V.) S.O.-scholen voor zeer moeilijk lerenden, mytyl- en tyltylscholen en scholen voor langdurig zieken in Haarlem, Zaandam en Amsterdam. Er wordt toegewerkt naar een convenant. Reacties: Nadere informatie over de functie en de school is te krijgen bij mevrouw A. J. Welleman (directeur) of bij mevrouw A. H. Joustra (adjunct-directeur). U kunt ook direct een afspraak maken voor een oriënterend gesprek en een bezoek aan de school. Mevrouw A. M. Scholte (administratie) kan daarvoor een afspraak met u maken. Adres: Professor Eykmanlaan 1 2035 XA Haarlem Telefoon: 023 - 5335939 Fax: 023 - 5339551 Zoek jij een baan waarin je veel met kinderen werkt? Zoek jij een baan in een jong, gezellig team? Zoek jij een baan waarin je zelfstandig kunt werken? Wie weet zijn wij dan wel op zoek naar jou! Inzet en eigen initiatief vinden wij belangrijker dan opleiding of ervaring. Dus ben jij toe aan een nieuwe uitdaging, reageer dan snel en stuur je reactie naar: De Loos kinder- en tienerschoenen Specialist Vijfmeiplein 98, 2321 BS Leiden 071 - 532 02 00 van Je hoeft met rijk te zijn om je rijk te voelen. Stap maar eens binnen bij Siebcl Juweliers. Een wereld aan mode in zilver, goud, platina en edelstaal. Kwaliteitsjuwclcn en horloges. Met internationaal befaamde merken, maar met prijskaartjes die verrassend meevallen. In een sfeer die chique is, maar zonder mensen af te schrikken. Dat maakt het extra leuk om bij Siebcl te werken. Bijvoorbeeld als parttime vei Siebel Ju' èkft-werker Leiden Werktijden in overleg, gemiddeld 8 uur per week Ervaring in een (juweliers(winkel is niet noodzakelijk Je begint met een vakopleiding waarbij je volledig wordt doorbetaald. Hou je van mensen, zie je er goed uit en ben je enthousiast? Siebel Juweliers Postbus 11599 2502 AN Den Haag \sV.c&AiC-t4^, d-euuia&id^A.'ika'hfoc'i Incasso- en Deurwaarderskantoor Korenhof en de Braak is een zake lijke financiële dienstverlener en verricht ondermeer incassodien sten ten behoeve van overheid, woningbouwverenigingen, make laarskantoren, bedrijven en particulieren en zoekt ter versterking van het team van 12 medewerkers wegens toe nemende werkzaamheden met spoed: EEN INCASSO-MEDEWERK (ST) ER functie vereisten: minimaal MEAO-niveau (ook zij die dit jaar verwachten te slagen kunnen reageren) goede typevaardigheid nauwkeurig kunnen werken goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid functie omschrijving: dossierbehandeling, waaronder corresponderen met cliënten en debiteuren telefoonbehandeling receptie/balie werkzaamheden Wij bieden een prettige werksfeer, een salaris in overeenstemming met ervaring en kwaliteiten van de kandidaat en overigens uitste kende secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een spaarloon- en pensioenregeling. Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae zien wij gaarne tegemoet op ons postadres: Postbus 93463, 2509 AL 's-Gravenhage Voor iedereen die ander werk zoekt op MBO/HBO en universitair niveau. Telefoon (071)576 42 06 De Onderlinge Levensverzekering-Maatschappij 's-Gravenhage verzekert al bijna 105 jaar lang op solide wijze de levens van vele honderdduizenden Nederlanders. Een vak dat een grote verantwoorde lijkheid met zich meebrengt. De Maatschappij is zelfstandig en onafhankelijk gegroeid tot een financieel uiterst krachtig concern met een indrukwekkend verzekerd kapitaal van meer dan zes miljard gulden. Ons hoofdkantoor is gevestigd aan de Zeestraat in Den Haag. Een van de mooiste locaties in het prachtige Mesdagkwartier. Met 300 medewerkers is de Onderlinge 's-Gravenhage een bedrijf waar medewerkers elkaar nog kennen en de lijnen kort zijn. Professionaliteit, technologische vernieuwing en maatschappelijke verantwoordelijkheid zijn kern begrippen. Maar ook zelfstandigheid, accuratesse en resultaatgerichtheid. Met veel enthousiasme wordt gewerkt aan het stevig doorzetten van de gestage groei en de invoering van "state of the art" technologische vernieuwingen op ICT gebied. Daarbij slagvaardig inspelend op grote veranderingen op fiscaal en verzekeringstechnisch gebied. Het blijven waarborgen van een aansprekend pro ductenpakket, een perfect administratief proces en een klantgerichte service biedt EEN UITDAGING VOOR FINANCIEEL TALENT Met een goede opleiding op MEAO HEAO niveau, mogelijk aangevuld met verzekeringstechnische vakopleidingen, een resultaatgerichte instelling en gevoel voor administratieve processen gekoppeld MESDAGKWARTIER aan een gezonde dosis energie en daadkracht biedt de Onderlinge 's-Gravenhage veel mogelijkheden. Overigens geen gemakkelijk werk. Veel taken zijn complex. Zij vergen een zorgvuldige behandeling en soms een groot uithoudingsvermogen. MEER DAN WERK ALLEEN Niet alleen een baan maar een omgeving waar studie en persoonlijke ontwikkeling vanzelfsprekend zijn. Net zo als betrokkenheid bij het bedrijf en bij col lega's. Variabele werktijden en prima arbeidsvoor waarden maken het gemakkelijker om werk en privé leven met elkaar te combineren. SPECIALISTEN EN TEAMLEIDERS Herkent u zich in dit profiel dan hebben wij meerdere functies als (senior) medewerker op verzekeringstechnische en administratieve afdelin gen. Als u aantoonbare ervaring heeft met het geven van leiding en een stevige opleiding achter de rug heeft, dan vindt u bij de Onderlinge 's-Gravenhage een nieuwe uitdaging. Bent u actuarieel geschoold of heeft u een exacte achtergrond, dan hebben wij functies waar u uw kennis praktisch kunt toepassen met behulp van de nieuwste technieken. Uw schriftelijke reactie kunt u met CV sturen naar de afdeling Personeelszaken: Onderlinge Levens verzekering-Maatschappij 's-Gravenhage U.A., postbus 629, 2501 CP Den Haag verzekering-Maatschappij

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 23