Personeel Personeel Personeel Personeel Person ill 6 Zelfstandige uitdagingen midden in de Randstad. Leiderdorp: Kloppend hart tussen stad en land.) COMMERCIEEL MEDEWERKERS en SCHOOLVERLATERS (m/v) VERTEGENWOORDIGER/ TEELTBEGELEIDER ZATERDAG 8 APRIL 2000 Haagse Hogeschool De Haagse Hogeschool is sinds haar ontstaan in 1987 uitgegroeid tot een van de grootste instellingen voor hoger beroepsonder wijs in Nederland met bijna 15.000 studenten en 1200 medewerkers. De hogeschool biedt 25 voltijd-, 19 deeltijd- en acht duale opleidingen uniek is in Nederland. Daarnaast verzorgt zij ook cursussen en opleidingen op post-hbo-niveau. De opleidingen zijn onder gebracht in vijf sectoren. De Haagse Hogeschool Is een ambitieuze onderwijs instelling die voortdurend in beweging is. Aandacht voor de studenten staat centraal In haar aanpak. Dat uit zich onder andere in goede studiebegeleiding en studeerbare programma's. Van haar medewerkers verwacht de Haagse Hogeschool dat zij flexibel en klantgericht zijn en creatief meedenken over het onderwijsaanbod en het verbeteren van de hogeschool. De Haagse Hogeschool Is gevestigd aan het Johanna Westerdijkplein 75 bij het NS-Station Hollands Spoor in Den Haag. De Sector Techniek van de Haagse Hogeschool verzorgt zes tech nische opleidingen in voltijd en drie in deeltijd. De sector omvat 2.400 studenten en 260 medewerkers. Bij het directiesecretariaat komt binnenkort een vacature voor een Vihamij vraagt voor haar filialen te DEN HAAG, DELFT, SASSENHEIM en SPIJKENISSE enkele aankomende en ervaren t.b.v. de technische groothandel. directiesecretaresse 1,0 fte Algemeen De directie van de Sector Techniek bestaat uit een algemeen directeur en een plaatsvervangend algemeen directeur. Zij worden ondersteund door een directiesecretaresse die de administratieve en representatieve taken voor hen verzorgt. Het betreft een zelfstandige functie, waarbij over het algemeen geen ondersteuning aanwezig is. Functie-inhoud U bent verantwoordelijk voor het agendabeheer van beide directieleden; u verzorgt de correspondentie aan de hand van concepten en aanwijzingen of zelfstandig; u draagt zorg voor het plannen, voorbereiden en notuleren van vergaderingen; daarnaast bent u verantwoordelijk voor het (zelfstandig) organiseren, uitvoeren en bewaken van een aantal activiteiten. Hierbij valt bijvoorbeeld te denken aan het zgn. 'zomerproject', het verzorgen van informatie naar studenten voor de aanvang van een nieuw schooljaar; incidenteel zal buiten de normale werktijden gewerkt worden. Functie-eisen Een voltooide HAVO/VWO/secretaresse of gelijkwaardige opleiding en aantoonbare relevante praktijkervaring; een flexibele houding en een brede inzetbaarheid; het vermogen om zelfstandig en samen met anderen werkzaamheden te plannen en uit te voeren; een probleemoplossende en dienstverlenende instelling; tactvol en assertief kunnen communiceren; representativiteit. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-HBO. Het salaris voor deze functie bedraagt maximaal 4.636,- bruto per maand bij een volledige werkweek (exclusief 8% vakantietoeslag). Inschaling zal plaatsvinden op basis van opleiding en ervaring. Aanstelling vindt plaats in tijdelijke dienst voor jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met mevrouw M.A. Rijpma, afdeling PZ, telefoon 070 - 445 87 07. Sollicitatie Uw brief met curriculum vitae kunt u binnen 10 werkdagen na verschijning van deze publicatie richten aan: Haagse Hogeschool, Sector Techniek, afdeling personeelszaken, Postbus 19011, 2521 CA Den Haag. Naar aanleiding van deze advertentie geen acquisitie. FLORIPLANT B.V. Van der Kamp B.V. te Rijnsburg Handel en producent van uitgangsmateriaal voor de normaalcultuur van chrysanten en perkgoed van stek voor de afzet in geheel Europa is op zoek naar een; Functie-omschrijving: - Het verkopen van chrysanten in Nederland; - Het zelfstandig begeleiden en adviseren van onze clientèle bij de cultuur, - Het vergroten van de verkoop d.m.v. uitbreiding van het bestaande bestand; - Het assisteren bij de productie in een passende functie tijdens het piekseizoen (april/juni). Functie-eisen: - Ervaring geniet de voorkeur, maar is niet vereist; - Openstaan voor vernieuwing, visie hebben, - Flexibel, aandacht voor kwaliteit, initiatiefrijk. Wij bieden - een uitstekend salaris passend bij de geboden functie en de daarbij behorende arbeidsvoorwaarden; - Een bedrijfswagen passend bij de functie; - Een bedrijfsspaarregeling; - Een zelfstandige afwisselende functie. geïnteresseerd bent en voldoet, of denkt t schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen FLORIPLANT B.V./Van der Kamp B.V. l.a.v. dhr. P. J. Th. van der Geer Hoogcweg 12 2231 MS Rijnsburg 071-3313300 Het CBS zoekt voor de standplaats Voorhout/Leiden; EEN INTERVIEWER M/V die met behulp van een laptop interviews afneemt bij huishoudens Wij bieden: freelance werk een basisopleiding tot interviewer betaling op basis van aantal vraaggesprekken Wij vragen: uitstekende communicatieve vaardigheden flexibele beschikbaarheid, ook in de avonduren in staat zijn zelfstandig en nauwgezet te werken beschikken over een telefoonaansluiting en een auto ervaring met computers Ook reacties van 50-plu stellen wij op prijs Interesse? Vul de bon in en stuur deze binnen twee weken naar het CBS. Kamer N401. Antwoordnummer 5050. 6400 WC te Heerlen. Voor informatie of het aanvragen van een sollicitatieformulier kunt u contact opnemen met onze Helpdesk, tel: 045-5707954. i Naam Man Vrouw i Adres J Postcode Woonplaats i Telefi Vihamij B.V. (behorende tot de Symbiose Groep) is een landelijk werkende groothandelaar in de volgende branches: sanitair centrale verwarming hang- en sluitwerk, ijzerwaren, gereedschappen elektrotechniek dakbedekking non-ferro metalen horeca grootkeuken bouwmaterialen keukens verzorgings-, onderhouds-, schoonmaak- en kantoor artikelen. Functieprofiel: Tot de werkzaamheden behoren o.a.: - het helpen van klanten in het zelf- bedieningsafhaalmagazijn (balieverkoop) - telefonische verkoop - het maken en vervolgen van offertes - voorraad- en kredietbeheer - (beperkt) klantenbezoek - op termijn leiding geven aan een klein team medewerkers. Vihamij heeft vestigingen op 48 pi Nederla Functie-eisen: - een opleiding op MBO-niveau, bij voorkeur MDS, MTS of HEAO-CE - ervaring bij voorkeur bij BOUW MARKT, aannemerij, technische-, bouwmaterialen- of ijzerwaren- groothandel - affiniteit met de wereld van bouwen, installeren en onderhoud - een commerciële instelling en een sterke ondernemingsgeest - de wens om t.z.t. zelfstandig als V00P iHkOOpgeWdk! "ondernemer" te werken - bereidheid tot het volgen van een branche- en artikelkennisstudie - goede contactuele eigenschappen - enthousiasme en een flexibele instelling De juiste kandidaten kunnen bij gebleken geschiktheid aangesteld worden als commercieel medewerker. Overigens zijn er in de organisatie uitstekende door groeimogelijkheden naar functies als filiaalchef, vertegenwoordiger, account manager, districtsleider of zelfstandig ondernemer als franchisenemer. Kandidaten, die niet alleen een job zoeken, maar vooral voor een carrière gaan, schrijven binnen 14 dagen een sollicitatiebrief met vermelding van opleiding en ervaring Pan; VIHAMIJ B.V. T.a.v. afd. Personeelszaken Vacaturenr. WZ-0013 Postbus 5169, 6802 ED Arnhem Micro-Mei Nederland b.v. in Zoeterwoude is een vooraanstaande importeur van audio-, video-, telecom- en multi-media accessoires en verkoopt haar producten aan/via de radio en televisie detailhandel. Wij zoeken een: Medewerker Verkoop-binnendienst M Een commerciële teamspeler Het team van binnendienstmedewerkers is o.a. verantwoordt voor de gehele orderverwerking m.b.v. computers, verstrekki i technische commerciële productinformatie, telefonische vt en ondersteuning van hun collega's die buiten verkopen. De juiste kandidaat is: circa 25 jaar en heeft een opleiding op l niveau, goede contactuele eigenschappen, telefoonvaardigheden nis van audio- en videoapparatuur. Verder beschikt hij/zij over ee de typevaardigheid, ervaring met Windows '95, werkt accuraat, i< stressbestendig en heeft de wil om zichzelf verder te ontplooien. Ervaring in een soortgelijke functie is een pre. Micro-Mei biedt de juiste kandidaat: een professionele en dyn sche werkomgeving, salaris conform c.a.o., in- en extern opleidir gramma en een winstdeling- en pensioenregeling. Stuur uw korte sollicitatiebrief met c.v. naar Micro-Mei Nederla t.a.v. Dhr. M. StokmanPostbus 2333,2301 CH Leiden. Een vaardigheidstest kan deel uitmaken van de selectieprocedurt gemeente fl^eiderdorp Midden in de Randstad zelfstandig vorm geven aan uw ambities en uitdagingen, dat kan alleen bij ons. Leiderdorp ligt centraal tussen alle i steden van Nederland en heeft zijn landelijke charme weten te behouden. Die tweezijdigheid zit ook in onze naam: een dorp met de naam van een stad. Onzedtf1 te omgeving is verstedelijkt, maar ook wijzelf zijn geen klein dorp gebleven. Onze gemeente ligt midden in het groene hart van Nederland. Met zijn 25.000 inwoners heeft het zijn eigen karakter - zowel in economisch als in sociaal opzicht! nu toe goed weten te handhaven. Die eigenheid is de grootste uitdaging voor de nabije toekomst. De problematiek rond het Nederlands groene hart, de verbredinc de A4 als 's lands belangrijkste snelweg en de aanleg van de HSL (hogesnelheidslijn) zijn daarvoor cruciaal. Onze kleine, platte gemeentelijke organisatie zelfstandigheid en individuele prestatie van onze medewerkers gericht. Ook u kunt bij ons een rol van betekenis spelen. ^senior beleidsmedewerker Als Senior Beleidsmedewerker in algemene dienst wordt u ingezet op grote, afdelingsoverschrijdende projecten. Deze kunnen alle terreinen van de organi satie bestrijken. U stelt nota's op. en adviseert directie en bestuur'. U bent. verantwoordelijk voor de opzet en uitvoering van de projecten. U bent een zelfstandige, onafhankelijke professional met een academische of Hbo-achtergrond in beleids- of bestuurswetenschappen. U beschikt over goede communicatieve en sociale vaardigheden. U bent gewend aan complexe structuren en politiek bestuur Uw werkwijze wordt gekenmerkt door visie, .tact en daadkracht. Wij bieden veel ruimte voor eigen initiatief en persoonlijke prestatie. Uw salaris ligt tussen de 68.000,-- en 88.000,-- bruto per jaar (schaal 10, inclusief vakantietoeslag en eindejaarsuitkering). Inlichtingen bij gemeentesecretaris mw N Rigter. tel 071 545 85 00. Vacaturecode PRB. ^administratief medewerker wvg Op de afdeling Sociale Dienstverlening en Woonruimte zaken verzorgt u de mutaties in de WVG-administratie (Wet Voorziening Gehandicapten). U verzamelt en ver werkt financiële gegevens, controleert ze en berekent de eigen bijdrage van cliënten. U registreert aangepas te woningen, laat ten onrechte verstrekte vergoedingen en voorzieningen terughalen. U behandelt aanvragen voor woonvergunningen en versterkt informatie. U beschikt over een administratieve opleiding op Meao-niveau en heeft ervaring met geautomatiseerde administratiesystemen. U heeft een goed cijfermatig inzicht en kunt u schriftelijk en mondeling uitstekend uitdrukken. U kunt prima in een teamverband func tioneren, maar bent ook zelfstandig. Daarnaast bent u accuraat, flexibel en klantgericht. Uw salaris ligt tus sen de 40 000,-- en 56.000,- bruto per jaar (schaal 6, inclusief vakantietoeslag en eindejaars uitkering) Inlichtingen bij afdelingshoofd mw R Otter, tel: 071 545 48 70. Vacaturecode WVG/Adm /"administratief medewerker (18 uur per week) Op de afdeling Beleid en Beheer Openbare Ruimte bent u verantwoordelijk voor de administratieve en secretariële ondersteuning van met name de vakdiscipline Verkeer en Vervoer. U assisteert bij het opstellen van adviezen, het vragen van offertes, de afhandeling van correspondentie en het notuleren van overleg- en inspraakbijeenkomsten U heeft een administratieve of secretariële Mbö-oplei- ding, heeft kennis en ervaring met verkeer en vervoer en bent gewend om zelfstandig te werken. U bent accuraat, collegiaal en klantvriendelijk. Wij bieden veel ruimte voor eigen initiatief en persoonlijke prestatie. Uw salaris ligt - bij een volledige werkweek van 36 uur - tussen de 42.000,-- en 60.000,- bruto per jaar (schaal 7, inclusief vakantietoeslag en eindejaarsuitkering). Inlichtingen bij afdelingshoofd R.R. van der Zwan, tel: 071 545 85 40 Vacaturecode BBOR/Adm. medewerker uitkeringsadministratie Op de afdeling Sociale Dienstverlening en Woonruimte zaken verzorgt u de uitkeringsadministratie U contro leert de gegevens van de cliënten en berekent de uitke ringen. U voert gegevens in. informeert klanten over de berekende uitkeringen en meldt klanten aan en af bij het ziekenfonds Daarnaast draagt u zorg voor de uitbetalingen. U beschikt over een administratieve opleiding op Meao-niveau en heeft ervaring met geautomatiseerde administratiesystemen. U heeft een goed cijfermatig inzicht en kunt u schriftelijk en mondeling uitstekend uitdrukken. U kunt prima in een teamverband func tioneren, maar bent ook zelfstandig. Daarnaast bent u accuraat, flexibel en klantgericht. Uw salaris ligt tus sen de 40.000,- en 56.000,-- bruto per jaar (schaal 6, inclusief vakantietoeslag en eindejaars uitkering). Inlichtingen bij afdelingshoofd mw P. Otter, tel: 071 545 48 70. Vacaturecode SDW/Adm. f medewerker cultuur- civieltechniek Binnen de afdeling Beleid en Beheer Openbare Ruim te bereidt u cultuur- en civieltechnische werken voor, verzorgt u het opstellen van bestekken, werk- omschrijvingen en kostenramingen, stelt u adviezen en nota's samen en beoordeelt u ingediende plannen. Verder presenteert u ontwerpplannen aan belangen groepen en voert u overleg met hen. U beschikt over een Hbo-werk- en -denkniveau, en heeft ervaring in cultuurtechniek en affiniteit met civieltechniek. Kennis van regelgeving is een pre, evenals ervaring met projectmatig werken U bent communicatief en sociaal vaardig Wij bieden veel ruimte voor eigen initiatief en persoonlijke prestatie Uw salaris ligt tussen de 55.000,- en 80.000,- bruto per jaar (schaal 9, inclusief vakantietoeslag en eindejaarsuitkering). Inlichtingen bij afdelingshoofd R.R. van der Zwan, tel: 071 545 85 40. Vacaturecode BBOR/Cultuur. managementassister Se U assisteert het management van de afc Uitvoering Openbare Ruimte met het verzat van gegevens voor planningen en rapportag bewaakt werkprocessen, controleert afsprak© verricht administratieve en secretariële werkz heden voor de afdeling Ook het beheer va geautomatiseerde meldsysteem valt onder afdeling vervult een belangrijke functie b verbetering van de woon-, werk- en leefomgevir U heeft een administratieve of secretariële Mbo- ding en bent thuis in administratieve proce jj* U bent zelfstandig, collegiaal en klantvrier os": Uw salaris ligt tussen de 40.000,- en 56 vac bruto per jaar (schaal 6, inclusief vakantietoes dez eindejaarsuitkering). Inlichtingen bij afdelings jm" A. Heerding, tel: 071 545 85 70. Vacature lnf< UOR/BB Ve Bi Sollicitaties Reageert u op de vacature 'senior beleidsmed ker' of 'medewerker cultuur- en civieltechniek moi horen we graag vóór 17 april van u. Voor de oi vacatures geldt dat uw reactie uiterlijk 21 april t binnen moet zijn. Uw brief plus cv kunt u richte de gemeente Leiderdorp, t.a v. Burgemeest: Wethouders, Postbus 35, 2350 AA Leide:°n°f( Vermelding van de betreffende vacaturecode i Leii brief vereenvoudigt de afhandeling. Etnische minderhi i gehandicapten z c gevt In vuur en vlam? Voor het brandweerkorps zoekt Leiderdorp vrijwilligers m/v Combinatie met de in de advertentie gent j functies is mogelijk, maar is zeker geen ve j Als u altijd al brandweerman of -vrouw had 1 worden, dan is dit uw kans. Uw inzet t beloond met een aantrekkelijke onkostenvc ding. Informatie bij brandweercommandant A. i tel: 071 545 85 80. Gemeentehuis Statendaalder Telefoon 071 545 85 C* Postbus 35 telefax 071 589 56 9j 2350 AA Leiderdorp

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 22