Hdt CAIÜ wonei De Brittenburg Pallone Dante eetkamertafel 2-zits+2,5-zits, dressoir eetkamerstoel, 999, Een verplaatsbaar, luchtig trendy stoeltje dat wel heel goed zit. Uitgevoerd in trendy kleuren leder. Het geheel geeft een zwevend effect, omdat de pootjes (chroom) secundair zijn.Design: Roy de Scheepmaker. OLUX Prestige Dante Een moderne fauteuil met hoge rugleuning. Uitgevoerd in stof en verkrijgbaar in verschillende trendy kleuren. Royale eetkamerta Formaat: 200 x 90 Met vast houten bi in geolied kersen. Eetkamerstoel in stof vanaf fl. 595,-. Mabelia Deze zitgroep is een ware aanwinst voor uw interieur. Strak, maar klas siek. Uitgevoerd in By cust leder. Prestige Royaal dressoir 3 deuren laden. Formaat: 80 x 210 x 46 cm. Uitgevoerd in geolied kersen. Mars Strakke stoelen, verkrijgbaar als armstoel of als eetkamerstoel. Leverbaar in trendy kleuren. Zoeterwoude I Rljneke Boulevard I Hoge Rl|ndl|k 315 I 071 - 5891 3.295, ZATERDAG 8 APRIL 2000 Divers personeel gevraagd Stichting Rijnland Mobiel Stichting Rijnland Mobiel In de regio Rijnland wordt hard gewerkt aan diverse projecten, waaronder de bereikbaarheid en de mobiliteit van de regio Stichting Rijnland Mobiel is het steunpunt voor vervoer- management in de regio. De Stichting informeert en adviseert bedrijven, instellingen en gemeenten over maatregelen om het autogebruik van hun werknemers zoveel mogelijk terug te dringen. Die maatregelen betreffen o.a. het bevorderen van openbaar vervoer, fiets en carpoolen, maar ook bijvoorbeeld telewerken en flexibel(er) werken Rijnland Mobiel is in 1995 opgericht op initiatief van de Kamer van Koophandel Rijnland en de gemeenten Leiden, Katwijk en Alphen aan den Rijn. Het bureau van de Stichting heeft twee medewerkers. Wij zijn op zoek naar kandidaten voor de functie van: Adviseur vervoermanagement (m/v) Wat houdt de functie in? U initieert en onderhoudt contacten met bedrijven en instel lingen. U stimuleert, informeert en adviseert deze bij de ont wikkeling en invoering van vervoermanagement. U begeleidt vervoermanagement-projecten in de regio, in nauwe samenwerking met andere partijen die als partner van belang zijn Verder bent u betrokken bij communicatie- en PR werkzaamheden. Wie zoekt Rijnland Mobiel? Wij zoeken een enthousiaste medewerker met een opleiding op minimaal HBO niveau die over uitstekende communicatie ve vaardigheden beschikt en in staat is zich in te leven in de belangen van de bedrijven. Van de adviseur wordt verwacht dat hij/zij goed is in het leggen en onderhouden van contacten, eigen initiatief toont en doorzettingsvermogen heeft Hij of zij moet zich goed kunnen presenteren en zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. Enige computerkennis is onontbeerlijk. Wat biedt Rijnland Mobiel? U kunt rekenen op een plezierige werkkring met veel in- en externe contacten en een grote mate van vrijheid en ruimte voor initiatief. De functie wordt aangeboden op basis van een 36-urige werkweek. Het salaris wordt in overleg en op basis van leeftijd en ervaring vastgesteld. Belangstelling? U kunt binnen 14 dagen, uiterlijk vrijdag 21 april 2000, uw sollicitatie sturen naar de Stichting Rijnland Mobiel, t a v. mevrouw C M Lindenbergh, Postbus 2059, 2301 CB Leiden Voor verdere vragen over Rijnland Mobiel en de functie kunt u terecht bij mevrouw Rekveld, tel. 071 - 525 05 00 of via e-mail rijnlmob@cistron.nl Rosenbluth International is, met vestigingen in bijna 50 landen en ruim 5.000 associa ties in dienst één van 's werelds grootste reisorganisaties ge specialiseerd in business travel management. Diverse gere nommeerde multinationals hebben daarom de weg naar Ro senbluth International gevonden. Wij zijn een sterk groeiend, dynamisch en vooruitdenkend bedrijf; aan het begin van dit nieuwe millennium maken wij ons graag op voor nieuwe en spannende uitdagingen. Wij zijn dan ook erg trots op het feit dat de organisatie HEINEKEN ervoor heeft gekozen hun business travel voor taan door ons te laten verzorgen. Voor deze grote account verwelkomen wij op ons kantoor in Amsterdam g-aag een aantal nieuwe ervaren collega's voor de positie van Senior Travel Service Associate m/v We bieden je een allround functie in een groeiend en zeer ent housiast team waarbij je, onder leiding van een Teamleader, verantwoordelijk bent voor de totale afhandeling van de reser veringen en ticketing voor de account Heineken. Rosenbluth International kent goede primaire en secundaire arbeidsvoor waarden (o.a. kinderopvang en bedrijfssparen), uitstekende ppleicSngsmogelijkheden en interne doorgroeimogelijkheden. We verwachten dat je een afgeronde reisgerelateerde oplei ding hebt, 2 jaar werkervaring in de zakenreiswereld, een ;KLM FAT l/ll niveau, een goede beheersing van de Engelse taal, ruime ervaring met het Galileo reserveringssysteem, een goede landenkennis en een klantvriendelijke en servicegerich- te instelling. Geïnteresseerden kunnen binnen 8 dagen na het verschijnen van deze advertentie hun CV en sollicitatiebrief sturen naar Rosenbluth International, t.av. Elly Hilhorst, aldeling Human Resources, Luchthavenweg 15c, 5657 EA Eindhoven. Of per e-mail: e.hilhorst@rosenbluth.nl. Rosenbluth International zorgt voor gelijke kansen voor iedereen. Wil je vooraf meer over ons te weten komen? Bezoek dan onze website www.rosenbluth.com Zandbergen Grootverbruik in vlees ZOEKT administratief medewerkster Wij zoeken een enthousiaste jonge dame (school-verlaatster Opleidingsniveau minimaal MAVO en bieden een gezellige werksfeer een goed salaris en opleiding binnen ons bedrijf Bel voor informatie Wendy of Liesbeth: 071 - 531 01 21 Tussen 09 00- 17 00 uur. TEVENS: chauffeurs fulltime en parttime Ben je in het bezit van rijbewijs B en heb je een goede kennit van het wegennet in de regio Noord- en Zuid Holland. Reageer dan snel! En bel voor informatie van maandag t/m vrijdag tussen 08 3( en 16.00 uur, 071 - 531 01 21 en vraag naar dhr Zandberger of kom even langs op Harteveltweg 5, 2314 XX Leiden Rij-instructeur worden?? 500 landelijke vacatures. Baanbemiddeling en financiering studie mogelijk Dag-, avond- en zaterdagopleiding. VBR Jongepier, Koningsweg 30. 3762 EC Soest ISO 9002 gecertificeerd Bel de grootste rij-instructeursopleiding van Nederland. Voor info of gratis studiegids: 035-6019316 of kijk op www.vbrjongepier nl Seceurop Nederland B.V. Seceurop Nederland B V. is een beveiligingsorganisatie met 400 werknemers Wij zijn werkzaam op verschillende objecten in de regio Amsterdam en zijn op korte termijn op zoek naar een fulltime: Beveiligingsbeambten (woonachtig binnen een straal van 50 kilometer van A'dam) Wij bieden: Een afwisselende, leuke baan met verschillende werktijden, goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Geen beveiligingsdiploma? Heb je geen Beveiligingsdiploma, maar wil je wel graag in de beveiliging werken"? Geen probleem!! Wij investeren graag in jou en leiden je op voor het Algemeen Beveiligings Medewer ker Diploma Interesse? Bel dan naar ons belteam: 020 - 487 8446 of schrijf een brief naar Seceurop Nederland B V., t.a v Angela van Veen, Antwoordnummer 16115, 1000 TE AMSTERDAM, of e-mail ons op het volgende e-mailadres: Martinair Holland N.V. Martinair kent iedereen. Toch weten maar weinig mensen wat het betekent om per jaar ruim 2 miljoen passagiers en miljoenen kilo's vracht op hun bestemming te krijgen. Met 3.300 medewerkers pakken we die uitdaging aan, 24 uur per dag en 7 dagen per week. Martinair zorgt zelfstandig voor lijndiensten en vakantievluchten. Dankzij onze moderne vloot, uitstekende service en dynamische instelling zijn we al meer dan 40 jaar thuis in de wereld. Bij de afdeling Traffic Vracht die verantwoordelijk is voor de afhandeling van zowel binnenkomende als uitgaande vracht zoeken wij op korte termijn fulltime (m/v): Junior Medewerkers Import/Export UW WERKZAAMHEDEN: Verzorgen van de gehele vrachtdocumentatie inclusief benodigde dounedocumenten. Begeleiden van de vrachtafhandeling en het oplossen/ voorkomen van problemen zowel in de loods (bijv. bij palletafbreek/-opbouw, truckafhandeling, controle gevaarlijke stoffen) als op kantoor. Controle op en het adviseren van ingehuurde bedrijven. Overleg met andere afdelingen binnen Martinair over vrachtbijzonderheden van vertrekkende en aankomende vliegtuigen. Onderhouden van contacten met klanten, vervoerders en douane. Assisteren van de Senior Traffic Officer bij voorkomende werkzaamheden De afdeling Traffic Vracht is 24 uur per dag bezet. De werkzaamheden worden in volcontinudienst verricht. UW PROFIEL: Opleiding op HAVO-niveau. Rijbewijs B Goede kennis van zowel de Duitse als de Engelse taal. Bij voorkeur werkervaring op het gebied van vracht. Goed in teamverband kunnen werken Bestand zijn tegen het werken onder druk. Leeftijd minimaal 21 jaar BELANGSTELLING? Stuur vóór 22 april a.s. uw sollicitatiebrief met CV onder ver melding van Traffic/01 naar Martinair Holland N.V., t.a.v. afde ling P&O, Postbus 7507, 1118 ZG Luchthaven Schiphol. Gevraagd opperman Ad Rem Uitzendbureau zoekt per direct een m/v Assistent Office-manager Voor een modebedrijf in Hoofddorp. Je hebt een heel leuk ta kenpakket waarin je o.a. verantwoordelijk bent voor het ont vangen en begeleiden van klanten, in- en uitgaande correspondentie en het beheer van kantoorartikelen. Ben jij een echte aanpakker, vind je het leuk om je talenkennis uit te breiden en zie je de mode wereld helemaal zitten, dan is dit jouw baan! Bel of loop snel even binnen. Administratief Medewerker 3 mnd. Werkzaamheden zijn heel afwisselend, administratief onder steunend. maar ook contact met de klant Ben jij de komende tijd beschikbaar, vind je het leuk om met de computer te werken, en zie je een groot dynamisch bedrijf helemaal zitten, denk niet langer na en bel ons meteen! Creatieve Duizendpoot Voor een Reklamestudio in Haarlem. Heb jij computererva ring, grafische kennis, ben je service gericht en vind je het heerlijk om je creativiteit te uiten in je werk, laat het ons weten en loop even bij ons binnen. Rijbewijs is een pré. Magazijn Medewerker 3 mnd. Voor een leuk, informeel bedrijf in Haarlem. Werkzaamheden zijn goederen in ontvangst nemen, Pickorders lopen en uit pakken Wil jij per direct aan de slag en vindt je het leuk om licht magazijnwerk te verrichten, kom meteen langs! Ad Rem Uitzendbureau, Kruisstraat 40, 023-5532035 "GEERLINGS HOFSTEDE" Gerechtsdeurwaarders Juristen Overschiestraat 180, 1062 XH Amsterdam zoeken op korte termijn een JURIST(E) die zich, tezamen met de andere juristen zelfstandig, voorna melijk, maar niet uitsluitend, bezighoudt met de behandeling van Kantongerechtsprocedures, zoals het vervaardigen van dagvaardingen, redigeren van conclusies, bijwonen van getui genverhoren, onderhouden van cdntacten met de opdracht gevers), alsmede de rolwerkzaamheden. Kandidaten met ervaring met bovengenoemde werkzaam heden genieten de voorkeur. alsmede een INCASSOMEDEWERKER STER die na een inwerkperiode belast zal worden met het te woord staan en het adviseren van bezoekers aan ons kantoor, zelf standig juridische en administratieve werkzaamheden gaan verrichten, bestaande uit o.a. het bijhouden en verwerken van de agenda, vervaardigen van exploten en voorbereiden van Schriftelijke sollicitaties aan voormeld adres, telefonische sollicitaties 020 - 676 86 76/9 na 09.00 uur en vragen naar de heer W. de Groot. Jan de Wit Autocars is per direct op zoek naar gemotiveerde, allround touringcarchauffeurs Wij bieden je een afwisselende baan als nationaal, internationaal of groepsvervoerchauffeur, en goede arbeidsvoorwaarden, conform CAO besloten busvervoer Onze vestiging in Haarlem en Hippolytushoef verzorgen alle soorten vervoer per luxe touringcar. Jan de Wit-Autocars B V. t.a.v. Pieter van Hoven, Molterusweg 1, 2031 BZ HAARLEM of bel 023-531 51 60. Aannemersbedrijf Rijsbergi vraagt met spoed ervaren stratenmakers en or Hoog loon. Goede sociale voorzieninge Tel.071 - 5125023 of 06-24564481 "ii E. VAN DEN HEUVEL TRANSPORTEN chauffeur buitenlai ADR, chauffeursdiploma en ervaring versyr Inl. tel. 0252 - 52 21 95 of 06-53 32 81 j d Gevraagd fulltime chauffei rijbewijs B/C en E. Voor meer informatie kier opnemen met de hr. van Schie, tel 0252-2; p1 De Jong Koeriers woningbouwvereniging B Is Woningbouwvereniging De Brittenburg te Katwijk is een actieve, moderne organisatie diefc anticipeert op nieuwe ontwikkelingen. De werkorganisatie kenmerkt zich door een 'open ei nonsens' bedrijfscultuur. Doelmatig, klant- en marktgericht zijn sleutelbegrippen bij de expi van circa 2.200 verhuureenheden. Voor de afdeling Financieel Economische Zaken zoeken wij een: Medewerker financieel - economische zaken (i enthousiast - accuraat - zakelijk De functie: Je werkt zelfstandig en direct onder leiding van de manager Financieel Economische Zakf de afdeling werken 4 pesonen De taken: Als financieel - economisch medewerker codeer je de boekingsstukken, verwerk je subsitCj controleer je het grootboek. Je stelt onderdelen op van de kwartaalrapportage, de jaarreke <j; de (meerjaren)begroting. Verder beheer je de assurantieportefeuille, inclusief de daarbij bs t werkzaamheden. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor de financiële verwerking van de servicekosten. Op termijn wordt dit takenpakket uitgebreid met: de verantwoordelijkheid vo e netwerk- en applicatiebeheer, de begeleiding van gebruikers bij nieuwe toepassingen en u E' het oplossen van eenvoudige storingen en het onderhouden van contacten met leverancie Je profiel: Je bent in het bezit van een MEAO-diploma, aangevuld met het Praktijkdiploma BoekhouC, het MBA-diploma. Daarnaast heb je kennis op het gebied van Word en Excel. In verband i ai omschreven taken op termijn, zie je automatisering als een uitdaging. Ervaring met de om :r taken is een pré. Wij bieden je: Een zelfstandige, afwisselende functie binnen een enthousiast team. Bij de fulltime functie per week) hoort een salaris van minimaal 4.080 en maximaal 5.087 bruto per maand, primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend (o.a. een 13e maand) en conlo CAO voor woningcorporaties. Reactie: Je schriftelijke sollicitatie kun je tot 20 april 2000 richten aan de heer W. van Zwieten, finarjai manager van woningbouwvereniging De Brittenburg, Postbus 30612220 CB KATWIJK. Voor nadere informatie kun je hem telefonisch bereiken onder nummer (071) 402 08 00. Je reactie wordt uiteraard vertrouwelijk behandeld. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Onderhoud en reparaties Stucadoor nodig? 06-252 211 28. Iilt u uw tuin laten betegelen en uw inrit ophogen, bel dan 071 -5 210 415. Verbouwen is dat duur? Reken maar op Frebouw. Voor GRATIS advies/offerte Bel 071-5760059. Dakdekkersbedrijf HOOGEBOOM voor al uw bitum-, lood-, en zinkwerk. Vrijblijvende pnjsopgaaf. Telefoon 071 - 589 37 08 Voor al uw BEHANG-, schilder- en witwerk Bel 071 -5210415 Zoekt u nu THUISWERK??? of goedbet. (bij)verdiensten? Div. mogelijheden aangeb. Bel nu 0900-2020400 (1gpm) of bel voor info 073-8800333. Gevraagd Chauffeur voor ESCORT, i.b.v mobiele telefoon Tel 06-26 07 81 97 Begin uw eigen RELATIEBE- MIDDELINGS BUREAU Easy Contact zoekt consulentes /regiomanagers voor lande lijke dekking. 100% suppor ting. Uniek concept i.d.v.v franchising, met goede omzet- mogelijkheden.Bel vrijblijvend 0570-670008 www.easy- contact.nl Slager werkzaam regio Utrecht zoekt werk in regio Leiden tel.071 -5323468. Cursussen en opleidingen Leraar natuurkunde geeft BIJLES in wiskunde B1, B2 en A1 en natuurkunde. Telefoon: 071 -514 20 99. Diversen Schilderwerk (binnen) gevr. 071-5213086. Aannemersbedrijf Bodijn vraagt leerling of allround timmerman voor hoofdzakelijk burger- werk. Sollicitatie of informatie tel 071 -5318106 of 06-28562188. Personeel aangeboden

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 16