Personeel ll $1 Hoofd Insurance Medewerker Financiën Administratie Medewerk(st)er Regelcentrum tandarts- assistent(e) EuroCross International te Noordwijk is per direct op zoek naar nieuwe collega's EuroCross DE HOORN BETON LABORANT/ BETONTECHNOLOOG _Wat heeft He Limosa limosa met te maken..? Car Sales Administrator Chef communicatie m/v Leiden International VRIJDAG 24 DECEMBER 1999 De Hoorn Beton is gespecialiseerd in de productie en verkoop van betonmortel en metselmix en beschikt hiertoe over de drie betoncentrales in Alphen a/d Rijn, Krimpen a/d IJssel en Oudenbosch. De afnemers zijn aannemers in de woning- en utiliteitsbouw. De onderneming maakt deel uit van de Rook Groep met in totaal ruim 450 werknemers en een geconsolideerde omzet van Hfl. 250.000.000 op jaarbasis. In verband met het bereiken van de V.U.T. gerechtigde leeftijd van onze huidige betontech- noloog op onze vestiging te Alphen a/d Rijn zoeken wij voor spoedige indiensttreding een m/v DE FUNCTIE Onder leiding van de Hoofd Kwaliteits dienst is hij/zij verantwoordelijk voor: - Controle op inkomende grondstoffen. - Ontwerpen berekenen van samenstel lingen. - Productiecontrole en statistische verwer king van de resultaten. - Verdere voorkomende werkzaamheden op de betonmortelcentrale, zoals assiste ren bij planning en productie. DE HOORN BETON VRAAGT - Opleiding op M.B.O. niveau. - Diploma CB-I_ eventueel CB-I of bereid hiervoor te studeren. - Innovatieve en enthousiaste houding. DE HOORN BETON BIEDT - Een zelfstandige functie in een gezond en dynamisch bedrijf. - Goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden. Geïnteresseerde kandidaten kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten aan De Hoorn Beton, t.a.v. de heer D. Schuiling, Postbus 224, 2400 AE Alphen a/d Rijn. Voor telefonische infor matie belt u overdag 0172-422334 en 's avonds of in het weekend 0172-509514. Niets, hij kent u niet eens! voortbestaan van dit dier, ook wel grutto genaamd, is echter sterk van u afhankelijk! Word daarom lid van het Zuidhollands Landschap voor slechts 35,- per jaar en ontvang naast het schitterende kwartaalmagazine GEHEEL GRATIS de rijk geïllustreerde Groengids van Zuid-Holland. Het Zuid-Hollands Landschap Gevraagd voor een praktijk in Bollenstreek per direkt: voor 5 dagen per week (38 uur) vanaf 18 jaar Ervaring niet vereist, inzet, netheid, positieve instelling en zorgvuldigheid zijn belangrijk. Sollicitaties met CV en pasfoto richten aan: Br. o. nr. 300211. Greenib Car b.v. is de zelfstandig importeur van Hyundai. Eén van de snelstgroelende automer ken in de wereld. Op basis van eigen marktanalyses importeren wij een op de Nederlandse markt toegesneden range van automodellen. Samen met circa 120 professionele dealerbedrijven staat dit garant voor een uitstekend marktbereik met modellen en accessoires die aanslaan in de markt. Al onze activiteiten worden geleld vanuit het hoofdkantoor in Sassenheim (met circa 80 gemotiveerde medewerkers). Op dit moment zijn wij op zoek naar een nieuwe collega (m/v) die in aanmerking wil komen voor de functie van De functie: De afdeling Car Sales Administration begeleidt het volledige logistieke traject van de wagens vanaf het moment van produktie in Zuid Korea, tot aan het moment van afleveren bij de dealers. Dit gebeurd via het software pakket DCS, op de AS/400. Rapporterend aan de manager Car Sales Administration bent u samen met uw nieuwe collega's verant woordelijk voor het correct verwerken van de administratieve handelingen en de controle van autostromen. Zowel inko mend als uitgaand. Het verstrekken van informatie aan dealers omtrent verkoop, voorraad en backorders. En het verwer ken en beheren van het produktieorder bestand. Onze organisatie kenmerkt zich korte, directe communicatielijnen met een no-nonsense aanpak. Wanneer mogelijk een gevoel voor humor gecombineerd met een gezonde dosis vechtlust Gevraagd wordt: Aantoonbare kennis van computerpro grammatuur zoals Word, Excel of Access Globale autokennis, Analytisch en cijferma tig inzicht Een opleiding op MBO-niveau, zoals MEAO en de nodige ervaring in een brede administratieve functie, of een net afgestudeerde HEAO'er, waarvoor deze functie een zeer geschikte opstap functie zou kunnen zijn. Een echte teamworker die in staat is om samen met de andere collega's de afdeling (kwalitatief) naar een hoger niveau te brengen. Geboden wordt: Een uitdagende functie in een professionele organisatie: Een plek in een enthousiast team van betrokken medewerkers: Een goed salaris passend bij de functie en gebaseerd op uw huidige kennis en ervaring; Goede secundaire arbeidsvoor waarden. Inlichtingen omtrent de functie: kunt u inwinnen bij Alfred Sahassanondha HR Manager telefoonnummer 0252 - 240 340 Interesse/ Richt uw brief met c.v. aan: Greenib Car b.v. ta.v. HR Manager, Postbus 2812170 AG Sassenheim <®HYununi v "iFSife, De dienst Milieu en Beheer is opgebouwd uit 5 sectoren: Stedelijk Beheer, Milieu, Wijkbeheer, Stadstoezicht en Ondersteuning. De Sector Ondersteuning bestaat uit de afdelingen Informatisering, Personeel en Organisatie, Communicatie, Financiële administratie, Intem Beheer en Inkoop, de Garage en enkele staf functies en is een dienstverlenende sector ten behoeve van de gehele dienst Milieu en Beheer. Voor de afdeling Communicatie van de sector Ondersteuning zijn wij op zoek naar een (32 uur per week/ vacaturenummer MB99.29) De afdeling Communicatie draagt zorg voor een goede advisering aan, en ondersteuning van de overige sectoren, de dienstdirecteur en de dienst in zijn geheel, op het gebied van centraal beleid en communicatie. De communicatiemedewerker functio neert direct onder het hoofd van de sector Ondersteuning. Binnen de functie voert u o.a. de vol gende werkzaamheden uit: - geven van leiding aan twee communi catiemedewerkers en het balieperso- neel; - ontwikkelen en coördineren van het communicatiebeleid van de dienst Milieu en Beheer en dit afstemmen op het gemeentelijk communicatiebeleid; - het adviseren en informeren van het management (DMT) en medewerkers over communicatieve aspecten op het gebied van voorlichting, inspraak, promotie, public relations, openbaar heid, mediagebruik enz.; - coördineren van de publiciteit van de dienst Milieu en Beheer en de activi teiten tb.v. de interne communicatie; - verzorgen van voorlichting aan burgers, pers, en instellingen over de werk zaamheden/taken van de verschillen sectoren van de dienst Milieu en Beheer; - deelnemen aan project-, stuur-, en/l werkgroepen over organisatie, planni en uitvoering van communicatie middelen; - beheren van de toebedeelde budgethj - bijdragen aan de ontwikkeling van gehele sector ondersteuning. Aan u worden de volgende eisen gesteld: - HBO werk- en denkniveau (b.v. HEAO/C, NPGR-A); - goede redactionele vaardigheid; - gevoel voor ambtelijke en bestuurlij! verhoudingen en voor maatschappdij ontwikkelingen; - zelfstandig en flexibel kunnen werk^ - ruime ervaring, bij voorkeur in gemeentelijke organisatie, is een pi - belangstelling voor de werkterrein* van de dienst Milieu en Beheer. - aantoonbare leidinggevende ca pa die teiten. Wij bieden: Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 6.017,- bruto per maand (schaal 1( per maand bij een 32-urige werkweel De functie zal in de loop van 2000 worden hergewaardeerd. Informatie Wilt u meer informatie over de fund dan kimt u contact opnemen met de heer D.J.G. van Wielink, sectorhoofi Ondersteuning, telefoonnr. 071-516 77 60. Uw reactie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u bim twee weken na verschijning van deze advertentie richten aan de dienst Milieu en Beheer, afdeling Personeel Organisatie, Admiraal Banckertweg 2315 SR LEIDEN, onder vermelding van het vacaturenummer. In verband met het gevoerde doelgroepen beleid worden vrouwen en leden van etnische minderheden uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Dienst Milieu en Beheer Voor de afdeling Insurance zijn wij op zoek naar een die zich herkent in de volgende uitspraken: Je hebt een opleiding op HBO niveau doorlopen, bent in het bezit van het diploma Assurantie B en hebt een goede spreek- en schrijfvaardigheid in de Engelse en bij voorkeur ook de Duitse taal. Daarnaast heb je kennis van en ervaring met schade verzekeringen, ben je klantgericht, zelfstandig, stressbestendig en accuraat. Bij voorkeur heb je enige jaren leidinggevende ervaring en/of ervaring met structurering en verbetering van werkprocessen. De uitvoering van de functie bestaat uit: - Coachen van het team bestaande uit 3 medewerk(st)ers en ondersteunen bij de uitvoering van de werkzaamheden - Onderhouden van in- en externe contacten - Voorbereiden, ontwikkelen en uitvoeren van verzekeringsprodukten - Bewaken van afgesloten contracten en de financiële ontwikkeling en risicostructuur - Opstellen van offertes en het up to date houden van polisvoorwaarden - Beoordelen en beslissen omtrent ingewikkelde schadeclaims - Het opstellen van het technisch resultaat in samenwerking met afdeling F&A Binnen de afdeling Financiën Administratie zoeken wij een Met de volgende eigenschappen: Een opleiding op Havo/MEAO niveau en in het bezit van het diploma PB Boekhouden of studerende hiervoor. Initiatiefrijk en goed in teamverband kunnen werken. Kennis van moderne automatiseringssystemen zoals Windows, Word en Excel spreekt voor zich. Functie-omschrijving: Verzorgen van incasso-opdrachten, Nationale en Internationale betalingen en het voeren van deeladministraties (debiteuren en crediteuren) alsmede controle uitvoering op achterstanden en te betalen restituties en bewaking van debiteuren saldo's. In- en externe contacten informeren en het verrichten van werkzaamheden t.b.v. het grootboek en maandelijkse afsluiting. Je levert input van maandelijkse cijfers t.b.v. de concernverslaglegging. Per 1 januari 2000 gaat EuroCross onder andere de telefonische indicatiestelling ten behoeve van de kraamzorg voor een aantal zorgverzekeraars uitvoeren. Voor de recent opgerichte afdeling Care zoeken wij een Heb je minimaal een opleiding op MBO niveau en ervaring als kraamverzorgende/ -verpleegkundige? Ben je in staat volgens protocol, zelfstandig, flexibel en binnen teamverband te werken? Heb daarnaast goede luister- en onderhandelingskwaliteiten? Je kunt de afdeling minimaal 24 uur per week versterken? Dan ben je wellicht degene die wij zoeken. Het takenpakket bestaat uit: Het behandelen van binnenkomende aanvragen voor kraamzorg en opdrachten geven tot levering van kraamzorg aan het kraamcentrum. Het bewaken van het proces van aanmelding tot en met de levering van kraamzorg. Daarnaast op de afdeling Binnenland van EuroCross volgens rooster verrichten van werkzaamheden. Voor meer informatie kun je contact opnemen met de afdeling Personeel Organisatie, Samantha Bruijnius telefoonnummer 071 - 3670930. Geïnteresseerd in een van de vacatures dan kun je een sollicitatiebrief met vermelding van de functienaam richten aan: EuroCross International t.a.v. de afdeling Personeel Organisatie Postbus 30000, 2200 GA NOORDWIJK

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 2