Olympische droom Oranje spat uiteen Samaranch blijft onvermurwbi Geen wijzingen in top van klassement Sport Bondscoach Bouwer twijfelt over doorgaan Autocoureur Coronel gaat aandelen uitgeven DUIVENtil ittf WOENSDAG 8 DECEMBER 1999 Roemenië zet handbalploeg keihard op haar plek: 26-16 CJÓVIK' ANP De forse Olga Assink lag op de grond als een klein meisje te huilen. Natasja Burgers keek verdwaasd om zich heen. Elly-An de Boer vloekte hartgrondig. De zone rond de Nederlandse bank leek wel een slagveld. Alle handbal- vrouwen hadden tranen in hun ogen en een gehavend gezicht. De Olympische droom van de handbalsters ein digde gistermiddag tegen een stel Roemeense ellebogen (26-16). veau. In de eerste helft scoorde Oranje slechts één velddoel- punt en twee strafworpen. Geen van de opbouwsters durf de de Roemeense defensie te benaderen, die met keihard spel en listige trucs niet wenste mee te werken aan een show. Roemenië had het Nederlandse spelletje perfect geanalyseerd. „We kunnen niet tegen hun el lebogenwerk. dat weten ze", zei keepster Jokelyn Tienstra. Bang voor het geraffineerde duw- en trekwerk legden de handbalsters de bal liever af. Wie schoot, deed het krachte loos. De vrouwen bleken ver moeid. In de eerste ronde verg den ze vermoedelijk te veel van zichzelf. Ook werd eens te meer duidelijk dat Nederland bij in zinkingen een leider mist. Ver dedigend was het tegen Roeme nië nog acceptabel, al schakel de Nederland zichzelf uit met acht tijdstraffen. In de in rotsen uitgehakte Fjellhall ging Nicole Heuwekemeijer zelfs met rood (derde tijdstraf) naar de kant. Ze hadden zo graag naar Syd ney gewild en ze leken er zo dichtbij. De vrouwen stegen in hun tour door Noorwegen tot grote hoogte, maar smakten in de achtste finale in het sneeuw- rijke Gjövik op aarde. Het we reldkampioenschap, dat zo mooi begon en nooit leek te eindigen, is voor Nederland voorbij. Om hun missie in te lossen hadden de handbalsters vijfde moeten worden. Na hun gewel dige spel in de eerste week leek het mogelijk. De eerste plaats in de groep, de Noorse pers noemde Nederland zelfs een medaillekandidaat. Wie de ploeg dinsdag bekeek, ontwaar de een metamorfose. De zelfverzekerde vrouwen die tegen Noorwegen de beste handbalsters ter wereld verne derden, waren getransformeerd in bange, besluiteloze meisjes. De Nederlandse aanval was plots van amateuristisch ni- In de tweede helft probeerde bondscoach Bouwer het tij te keren met de hard schietende Elly-An de Boer, maar het was al te laat. Zo kreeg de mooie reeks van Nederland een on waardig slot. Meteen kwam bij de vrouwen het besef dat de olympische droom uiteenge spat was. Het leidde tot-tranen, bij Marieke van Linder voor de tv-camera, bij de anderen in de armen van familie en vrienden. In de kleedkamer was het na af- GJÖVIK» EDWIN ALBLAS Bert Bouwer overweegt een andere uitda ging te zoeken. De bondscoach van de handbalsters liet zich gisteren uren na de uitschakeling tegen Roemenië op het WK ontvallen dat hij zich ernstig op zijn toe komst gaat beraden. Hij vraagt zich af of het handbalverbond in staat is om zijn ideaal te verwezenlijken. Bouwer likt zijn vingers af bij het arsenaal talent dat landen als Roemenië en Rusland tot hun beschikking hebben. En hij tobt met het algehele doemdenken in het Ne derlandse handbalwereldje. Het moment om op te stappen is misschien wel heel dichtbij. Gesprekken van speelsters kun nen nog van invloed zijn op zijn besluit. Bouwer verwacht dat een aantal speelsters volgend jaar bij buitenlandse clubs onder dak zullen vinden. „Maar er blijft ook een deel achter. Daar voel ik me ook verant woordelijk voor. Die zou ik dan in de steek laten." Hij staat niet onwelwillend tegenover de combinatie van bondscoach en trainer bij een buitenlandse topclub. Maar eigenlijk wacht Bouwer op een duidelijk signaal van het handbalverbond, dat hem weer zin geeft. Bouwer heeft tot en met Athene 2004 een contract als bondscoach. Hij heeft bovendien zijn functie als bondscoördi- nator voor onbepaalde tijd achter de hand. Maar aanbiedingen uit Denemarken en Spanje hebben hem aan het denken ge zet. „Ik wil gewoon als trainer beter wor den. Ik wil mezelf verrijken en dan heb ik het echt niet over het geld. Ik vraag me in derdaad af of dat bij deze ploeg wel kan. Ik zit in dubio. Moet ik niet gewoon voor mezelf kiezen. Ik kan het niet meer op brengen om met mensen te werken die gewoon om zes uur naar huis gaan." loop doodstil. „Als je zo'n week speelt, ver dien je dit einde niet", zei Tien stra. Niets wees volgens haar vooraf op de deceptie. „Direct na de eerste ronde hebben we ons op Roemenië gericht. De stemming was goed. We waren niet overgeconcentreerd. Alleen nu móest het. Daar hebben we nog niet zoveel mee te maken gehad. Tegen de Noren hadden we niks te verliezen. Dat we om half één moesten beginnen was ook ongunstig." Tienstra verbeet de teleurstel ling en keek met betraand ge zicht voor rich uit. „De eerste wedstrijd die we slecht spelen, is wel de belangrijkste", besefte ze. Toch was bij de Friezin en haar ploeggenoten doorge drongen dat ze in Noorwegen een doorbraak hebben bereikt. „De partij tegen Roemenië was live op tv, dat zegt wel wat." De handbalsters hebben op het wereldtoneel definitief hun HAARLEM CPD Autocoureur Tom Coronel gaat aandelen van zichzelf uitgeven. Hij doet dat om geld bij elkaar te krijgen zodat hij zich voor komend seizoen kan inkopen bij een Formule 1-team. Coro nel, die contact heeft met de stal van Arrows, hoopt dat de uitgifte tussen de tien en veer tien miljoen gulden oplevert. De prijs per aandeel is 250 gul den. Na vijf jaar loopt het pro ject van de BV "Hie Racing Dutchman' af. Volgens Coronel, die begin november het lapans kampi oenschap Formule 3000 won, 'Met dat geld kan ik mij in Formule-1 inkopen is het uitgeven van aandelen de beste manier om multinatio nals te interesseren voor spon soring. „Het is voor dat soort bedrijven interessanter mij Fi nancieel te ondersteunen als ik al in de Formule 1 rit. En het geld van de aandelen gebruik ik om dat stoeltje te kopen. Het is als het ware een lening die ik afsluit." Coronel is niet bang dat hij een te groot Financieel risico loopt. Volgens hem ligt er veel geld in de Formule 1. Zoveel, da' hij denkt met de merchan dising van zijn naam en bij voorbeeld de inkomsten aan prijzengeld, de investeerders terug kan betalen. Hij ver moedt dat de BV het eerste jaar verlies lijdt en in het tweede jaar quitte draait. „In het derde seizoen moet ik de winst gaan pakken." Het plan om als sporter aan delen van jezelf uit te geven is niet nieuw. Golfer Maarten La- feber deed het al een paar jaar geleden. Tegen de achtergrond van andere pogingen van Ne derlandse autocoureurs geld te generen om in de Formule 1 te komen (bijvoorbeeld 'het tien tje van Gijs van Lennep' in de jaren zeventig en de aan Phi lips en Shell gerichte kranten advertenties van Huub Rothen- gatter een decennia later), is het een stap vooruit. Coronel: „Dit is echt een stuk grondiger dan die andere plannen. Maar het moet niet blijven bij aan deelhouders. Die sponsors moeten er komen, anders heb ik een hele grote schuld aan mijn nek hangen. We werken dus op twee fronten. En dat gaat goed. Ik ben in gesprek met grote Nederlandse bedrij ven die internationaal opere ren. Ik heb al een paar toezeg gingen. Namen kan ik nu nog niet noemen." Een plaats als rijder heeft Co ronel echter nog niet. Hij is nog steeds in onderhandeling met Arrows. Van de acht rijders die een maand geleden in de markt waren voor een plek bij het Britse team, zijn er volgens Coronel drie (Verstappen, Tak- agi en hijzelf) over. Wilt u iets melden? Bel 071-5356461 (Wim van Duive dagelijks tussen 10.00 en 14.00 uur. Faxen mag oofcbi 5321921. E-mail: redactie.ld@damiate.hdc.nl De Nederlandse handbalsters zijn helemaal kapot na de oorwassing te gen Roemenië. foto reuters rode kapjes afgezet en tonen niet langer respect voor grote namen. Ze hebben nog niet het niveau om constant te preste ren, maar vreemd is dat niet. De volleyballers, wiens Ban- cras-model ze kopieerden, had den ook een decennium nodig tot het goud in Atlanta. Het gros van de Oranjegroep is jong, zodat Athene 2004 als nieuwe bestemming kan wor den gekozen. Voor een paar vrouwen komt dat doel ver moedelijk te laat. Heuweke meijer is 30, Tienstra 29. Over haar eigen optreden kan de Friezin moeilijk bedroefd rijn. Ze keepte een fantastisch toernooi en blonk uit tegen Noorwegen. Tienstra kreeg van een Noorse journalist zelfs te horen dat Tertnes, de nummer drie van de Noorse competitie, haar wilde vastleggen. „De club van Kjersti Grini", zegt ze trots. „Of ik zou willen? Ze hebben mijn nummer." Glenn Helder is opgedoken bij de Utrechtse hoofdklas ser Holland. De viervoudig voormalig voetbalinternational rit momenteel zonder club en houdt tweemaal per week bij de selectie van trainer Harry van den Ham rijn conditie op peil In de tweede klasse C haalde zondag de wedstrijd Kranen- burg-WM (0-3) het einde niet. De sfeer op het veld was na de rust zo bedreigend, dat arbiter Mulders er na een vechtpartijtje de brui aan gaf De FIOD heeft bij de hoofdklassers DOVO, Elinkwijk, Spakenburg, IJssel- meervogels en Holland adres lijsten op gevraagd. Enkele spe lers van DOVO is verzocht bankaf schriften te overhandi gen De le den van Wilhelmus hebben in gestemd met een fu sie. De be oogde part ner, Tone- gido, is nog terughou dend Voetbalver eniging Do- cos neemt vrijdag 10 december afscheid van Cock van Boheemen, Cor van der Krogt en Paul Dirkse. De wed strijd tussen twee geformeerde Docos-teams begint om 19.30 uur Niet Wim Uithof, maar Wim Camminga is 60 jaar lid van de v.v. Alphen. Uithof is 50 jaar lid van de vijfdeklasser. Bij de v.v. Noordwijk werden Jaap van Duijn, Dirk Heemskerk en Gerard Passchier (allen 50 jaar lid) gehuldigd. Quick Boys bood Dirk de Vries het erelid maatschap aan De trainers carrousel begint te draaien. Frank Kuyl (Kon. HW), Albert Kalkman (DSO), André Egger- ding (SMS) vertrekken bij hun huidige voetbalclub. Edward Metgod (De Brug) en Ger Bruys (Unitas) stapten met onmiddel lijke ingang op en Frans Sjar- dijn (Bernardus) tekende voor het vijfde jaar bij. Leo de Haan neemt bij 's-Gravenzande de plaats van in van Kees Guijt De nieuwjaarsvoetbalwedstrijd (1 januari) bij Lugdunum is in ere hersteld. Om 14.00 uur ko men de Leiden Old Stars bij de 'Kikkers' op bezoek Het duo voorzitterschap bij RCL is van de baan. Joop Verheijen trekt zich terug en Peter Loesberg gaat nog twee jaar door. Wel moet de Leiderdorpse club een nieuwe pr-man zoeki nald Pret afscheid ne^n Hans Nijland. directf n voetbal bij FC Gronir d vanavond naar ARC aan den Rijn) om een j houden. Hij zal nadei op de samenwerking l ARC en FC Groningei ei opleiding). De lezing r 20.00 uur De Nederi v jeugdschaatskampitx Borst (Voorhout) hee n laar Max Sedelaar eei r gevonden De Hollai n Tour, een ronde van voor vrouwen, start o tember in Bergeijk en Frans Sjardijn archieffoto Tl t na gee ke ner Altewischer (Leid n ter de Kok (Burgerda Marco Berg (Zoeterw i derom een renner uil regio aangetrokken. 1 om de jeugdige Thijs veld van De Bollensti l gezamelijke profwieli A willen willen een kor i Giro en Vuelta. De sp\ pen pleiten voor drie 1 van vier weekeinden. :i recteur Jean Marie h i denkt dat het zo'n va 1 lopen Serge Dietz v I poloclub Vivax staat doelpunten aan de le het topscorersklassei ste klasse). LZ 1886 e I met ZPB, De Robben 1 en Polar Bears ingedi hoofdklasse C. Het v< a de waterpolocompet r op 8 januari 2000 Kie KZ Leiden heeft in Be'< Heiden een nieuw be De Heiden volgt Jaap geren op als tweede - meester De schaatsi liefhebbers kunnen d de dagen hun hart oj De Uithof. Zaterdaga gewestelijke kampiot pen en volgende wee dag de derde wedstri Greenery-Zesdaagse In de top van het klassement 'Speler van het Jaar' hebben deze week geen wijzigingen plaats. De top-vijf - Maurice Balkhoven, Raymond Buis. Marco Korff. Carlo van Zeist en Raymond Flaton - scoorden allen een '8'. Afgelopen week werd er geen '9' uitgedeeld. Wel vielen er enkele opmerkelijke beoordelingen. Zo kreeg de jonge Quick Boys-speler André van Dijk. die voor het eerst in het basiselftal stond, een '8'. Ook de oudste speler van dat elftal. Hans van der Plas. kreeg - on der meer voor rijn twee doelpunten - een '8'. Noordwijk zag behalve de uitblinkende doelman Korff - ook het centrum van de verdediging (Jelle Korbee, Cees Smit) met een '8' beloond. Opvallend is het matige presteren van Noordwijk- spits Patrick van Dam dit seizoen. De winnaar van vorig jaar kreeg een '6'. Bij UVS - de hekkensluiter in het clubklassement in de zondag hoofdklasse - kreeg één speler (Kenny van Grootveld) een '8'. IRvan hetlAAR IOC-baas breekt een lans voor dictator Franco Zwart-Wit '28-FC Lisse 1-1 Kromhout 7 26 Tetro Böke 7 G'oeneweg Van der Zwet 7 72 Langeveld Schnater 6 Van Bemmei Van der Lugl 7 Van den Berg Hoei Tan 6 35. luxenburg 5 Linger ARC-Rqnsburgse Boy* O Admiraal 7 Van Ossagen 7 Jansen 7 van Tot 6 Balkhoven 8 46 Gelderblom 7 De 8rum 7 Remders Folmer 6 P Bioemheuvei 8 71 Schouten Van Megger 6 R Bos 7 R Bk* 6 Rqnsburgse Boys: Hegie 7 Boer 7 Aalbersberg 7 Den Haan Van der Velden 7 16 Cedel De Roode 7 Faber Van Lochem 7 Simons Buis 8 62 Boulayoune 7 87 Borst - Slingerland 8 Ter Leede- Ba rend ree h I 1-2. Waasdorp 7 60 Van Harskamp 7 De Jong 7 Stolk 7 Bioemheuvei 6 De Louw 5 Van Zeist 8 74 VanDuyn Waie' 6 Beltman Kramer 8 Campfens 5 45 Geifsman - Rb» 5 Katwijk-Capelle 0-0. Varkevisser 6 87 Kuyt Bouwmeester 7 Molenaar Van der Meer 8 Bon Robbers 7 Raven Kwestro 6 Dubbeideman Slootweg 6 De Ridder Excelsior M-Quick Boys 2-3. Van der Niet 7 Schaap ►aerte' 5 v.ceck R.van Dijk 7 85 Ruwaard Aandewiel 7 Flaton H van der Plas 8 Rutten Van Hooy 7 A. van Dijk 78 Van Schijndel - Noordwijk-Scheveningen l-O. Korft 8 Remders Van Kins 7 Azier Ten Bnnke 7 Scheurwater Srnit 8 Van Dam Korbee 8 Pitti W de Jong 6 Holland-UVS 4-4. De Heiden 5 Van Grootveld Buys 5 Roest Parrel 6 Verheij Akerboom 7 Bennekers Hazenoot 6 Chanté 57 v Heiningen 6 Cornelia De winnaar van vorig seizoen, Patrick van Dam van Noordwijk, hier achtervolgd door Gilbert Taument van FC Lisse, staat dit jaar in de staart van het klassement. foto hielco kuipers Klassement (clubs) 1 Rijnsburgse Boys 2. Katwijk 3 FC Lisse 4 N00fdwi|k 5 Quick Boys Ter Leede 7 ARC 8 UVS 6.93 6.81 6.72 6.68 6.66 6,66 6.38 6,12 2. Raymond Buis (Rijnsburg) 3 Marco Korff (Noordwijk) 4. Carlo van Zeist (Ter Leede) 5 Raymond Flaton (Quick Boys) 6. Martin den Haan (Rijnsburg) John van der Meer (Katwijk) 8 Erwm Beltman (Ter Leed?) 9 Frank Bioemheuvei (Ter Leede) 10 Armando Luxenburg (FC Lisse) 11 Vincent Bon (Katwi|k) 12 Michael de Roode (Rijnsburgs) 13. Gert Aandewiel (Quick Boys) LAUSANNEGPD Ondanks alle zuiveringsacties blijft het IOC en vooral zijn pre sident, Juan Antonio Sama ranch, een steen des aanstoots. Maar de 79-jarige IOC-presi- dent troont als een god op zijn Olympus en het rumoer van ge wone stervelingen laat hem nog steeds onberoerd. Zoals een vernietigend artikel in de Wall Street Journal, dat Samaranch' nauwe banden met het Franco regime hekelde. Op een persconferentie brak Samaranch gisteren zelfs een lans voor de Spaanse dictator, die hij als onderminister voor sportzaken trouw had gediend. „Alleen een Spanjaard kan zo iets begrijpen. Ik stond inder daad met vele Spanjaarden aan de rijde van Franco, die overi gens door vele landen werd ge steund. Franco hield Spanje buiten de Tweede Wereldoor log. hij industrialiseerde het land en selecteerde de huidige koning, zijne majesteit Juan Carlos." In en om het IOC wordt het artikel van de Wall Street Jour nal als doelbewuste stemming makerij beschouwd aan de vooravond van de assemblee van het IOC in Lausanne. Bo vendien wordt Samaranch vol gende week door het Ameri kaanse Congres aan de tand ge voeld over de hervormingen in 's werelds meest gerenommeer de sportorganisatie. En dan is er nog het schan daal van de half miljoen toe gangsbewijzen voor de zomer spelen in Sydney, die achterge houden rijn voor belangen groepen en sponsors. Over dit alles kreeg Sama ranch een spervuur van onaan gename vragen te beantwoor den, maar het leek hem niet te deren. Zijn banden met Franco 'wa ren zeer lang geleden'. Hij had geen enkel probleem met het Amerikaanse krantenartikel, want iedere publiciteit voor de Olympische beweging was wel kom. Samaranch zag het als 'een bewijs, dat het IOC en zijn president nog steeds in het cen trum van de belangstelling staan'. Waarom had hij dan besloten de vergadering van rende raad van het 10 jaar niet in de VS I maar in Sydney? spelen van Sydney zijf jaar en daarom leek o af Australië een betel Salt Lake City is het jal en dan is het logischf dan daar ook onze vej houden." Het Australische t daal wuifde de lOC-i als een gepasseerd stal zaak is inmiddels dof ganiserend comité 1 draaid en rechtgetrof bewijst in ieder enorm de belangstelt Sydney 2000. Dat een jaar voor de nooit meegemaakt." SCOREBORD Lucky 10 van dinsdag 7 december. 3 - 4 - 9 - 12 - 21 - 22 - 39 - 40 46 - 49 - 55 - 58 - 59 - 62 - 65 - 68 - 71 - 73 - 77 - 80. (onder voorbehoud) UEFA-beker. Derde ronde, tweede wedstrijd. Borussia Dortmund (Dui) - Glasgow Rangers (Sch) 2-0 na verlenging (2-0. 1-01. Borussia wint na strafschoppen (3-1). 28 Ikpeba I -0. 90 Bobic 2-0. Bijzonderheid: Van Bronckhorst en Numan misten bij de serie strafschoppen. Eerste wedstrijd 0-2. Borussia Dortmund geplaatst voor de volgende ronde Werd er Bremen (Dull - Olympique Lyon (Fra) 4-0 (2-0). 16. Bode 1-0. 39. Herzog 2-0 (strafschop). 54. Baumann 3-0. 77. Plzarto 4-0. Eerste wedstrijd 0-3. Werder geplaatst voor de PRIJSVRAGEN Groep 7: Spanje. Oostenrijk. Israël. Bosnië. Liechtenstein. Groep 8: Roemenie. Italië. Litouwen, Hongarije. Georgië. Groep 9: Duitsland. Engeland, Griekenland. Finland. .Albanië. De negen groepswinnaars plaatsen zich voor het elndtoer- nool. De negen nummers twee loten voor een playoff met acht ploegen. De vier winnaars van de dubbele wedstrijden plaatsen zich voor het eindtoemool. De negende nummer twee speelt tegen een nummer twee uit Azië voor het laatste startbewijs. Juvcntus (Ita) - Olympiakos Piraeus (Grf) 1-2 (1-1). 2 Kova- cevic 1-0. 38. Djordjevic 1-1. 82. Djordjevic 1-2 (strafschop). Bijzonderheid: Van der Sar en Davids (Juventus) speelden niet in dc wedstrijd, die in Palermo werd gespeeld. Eerste wedstrijd: 3-1Juventus naar de volgende ronde. Tokio. Loting kwalificatietoernooi. Europa. Groep I: Joegoslavië. Rusland. Zwitserland. Slovenië, Luxem burg. De Faeroër. Groep 2: NEDERLAND. Portugal, Ierland, Cyprus. Andorra. Estland Groep 3: Tsjechië. Denemarken. Bulgarije. IJsland. Noord-Ierland. Malta. Groep 4: Zweden, Turkije. Slowakije, Macedonië. Azerbeidzjan. Moldavië. Groep 5 Noorwegen, Oekraïne. Polen. Wales. Armenië, Wit-Rusland. Groep 6. België. Schotland. Kroatië. Letland. San Marino WK vrouwen, achtste finales. BASKETBAL New York. NBA. Toronto Raptors - Cleveland Cavaliers 101-98, New York Knicks - Golden State Warriors 89-83. Indiana Pacers - San Antonio Spurs 83-77. Milwaukee Bucks - Detroit Pistons 112- 116. Dallas Mavericks - Vancouver Grizzlies 95-104. Phoenix Suns - Orlando Magic 110-107. Portland Trailblazers - Miami Heat 76-86. Los Angeles Lakers - Washington Wizards 91-80. Mannen. Saporta Cup. eerste ronde. Groep C, negende speeldag: Astronauts Amsterdam (Ned) - Maccabi Ra'anana (Isr) 66-57 (32-27). Scorers Astronauts: Spinks 24. McGuthiie 14. Ueverst 12. Heinen 9, Rouwhorst 4, Steegstra 2. Bennes 1 Szekesfchetvar (Hon) - Chalonsur Saone (Fra) 73-76. Apocl Nicosia (Cyp) - Vilnioes (Ut) 37-68. Gjövik: Nederland Roemenië 16-26 (3-91 ScoM De Boer 5. Assink 4. Burgers 2. Razdorov 2. Ortw en 1. Heuwekemeijer 1 Rode kaart: 46 HeuwdÉ garije - Angola 38-18 (16-9). Duitsland - RuslandT Bergen: Oostenrijk - Wit-Rusland 28-27 15-11 Polen 28-21 (14-9). Trondheim: Macedonië - Zl 27 (15-12). Noorwegen - Oekraïne 24-19 (12-11.1 - Brazilië 30-23 (15-14) Indeling kwartfinales (donderdag): Macedonëj Duitsland - Oostenrijk. Hongarije - Noorwego Denemarken Batumi (Geo). EK landenteams. Mannen: Nederland - Engeland 2-2: Piket - Speelman iF.ng) - Van Wely 1/2 - 1/2. Van derW] (Eng) 1-0. Chandler (Eng) - Reinderman 1/2-1 I Armenië 22 1/2 punten. 2. Hongarije 22. 3. D Bulgarije 20 1/2. 5 Rusland 20 1/2. II. Neder" Vrouwen: Nederland - Utouwcn 1/2 - I 1/2: chava - Emilyte (Ul) 1/2 - 1/2. Vanicncc (Uil Eindstand: 1. Slowakije 12 1/2. 2. Joegoslavië 1. 12. 4. Oekraïne 11 1/2. 5. Armenië 11 Nedcrlatr' Stond: 1 Vilnioes9-l4. 2. Chalon-sur-Saone 9-12. 3. Szekesfc hetvar 9-10. 4. Maccabi 9-10. 5. Astronauts 9-8, 6. Apoel Nico sia 9-0. Competitie: Amsterdam - Den Haag 8-4.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 24