Katwijk komt alleen op kop na schamel duel Amateurvoetbal p Lisse laat zich uit het spel ilen door Zwart-Wit'28:1-1 lRC weet zich geen aad met man meer De keeper van Noordwijk is wel in vorm Ook Ter Leede kan niet tegen Barendrecht op KNDAG 6 DECEMBER 1999 23 .JANET VAN DUK Iper Katwijk leverde zater- schamele pot voetbal af I en al even schamel punt Jerde. De wedstrijd tegen ,11e eindigde in 0-0. Dankzij misstappen van de directe Inenten staat Katwijk nu lleen aan kop in de hoofd- •kA. jivordt vaak gezegd dat de Jklasse A de laatste jaren Render is geworden, maar i kwaliteit is verminderd, ploegen zijn aan elkaar ge- Jl, maar er is geen elftal dat met sprankelend en ,jnbaar voetbal elke tegen- gjer zijn wil kan opleggen. Katwijk en Scheveningen f in de jaren negentig. deze beweringen doet. .zaterdagmiddag gelijk op -park De Krom. waar num- Ten Capelle weinig moeite im nummer één Katwijk in bedwang te houden. Katwijk speelde, behoudens het laatste half uur in de eerste helft, niet goed en mocht van geluk spre ken dat Capelle te zwak was om door de broze stellingen heen te breken. Datzelfde Capelle speelde een week daarvoor ook gelijk tegen kampioen Noordwijk (2- 2) en de Noordwijkse trainer Bröring sprak toen de verwach ting uit dat Capelle mee zou kunnen doen om de titel als de ploeg zo goed zou blijven spe len. Capelle voetbalde thuis tegen Noordwijk vast stukken beter dan uit tegen Katwijk. Want als de ploeg die zaterdagmiddag op De Krom speelde, kampioen wordt, dan is het heel erg ge steld met de kwaliteit in de hoofdklasse A. ,,Nee, ik vind Capelle geen kampioenskandidaat", zei Kat wijk-trainer Wim van Zwam. „Zij kunnen riiet vol op de aan val spelen, in de omschakeling laten ze te veel liggen en ze zijn te wisselvallig." Van Zwam, die de afgelopen drie seizoenen bij zondag hoofdklasser UVS werkte, is het ook niet eens met de stelling dat het niveau in de hoofdklas se A is gedaald. „Het niveau is niet lager, maar de ploegen zijn wel dichter bij elkaar gekomen. Alle ploegen zijn scherper gaan verdedigen, waardoor de ruim tes kleiner worden. Die ontwik keling zag je al in het betaalde voetbal, en die zet zich dan efAA niRW dpad zaterdag tegen Rijns- ep Boys, na een rode kaart [lichael de Roode, een uur ipen mannetje meer. De wist zich echter geen ripiet de numerieke meer- gld. De onmachtige Alphe- imoesten zelfs toestaan nsburg meer in balbezit mdat daar ook niet veel •if uit voortkwam, was de eland logisch: 0-0. ?rle ploegen blijven door yultaat aardig in het spoor kpploper Katwijk. De ach- rpd van Rijnsburgse Boys dPgt twee punten, terwijl 0|ij winst in het inhaalduel FC Lisse de lijstaanvoer- 5I op drie punten kan na- 101 Op Zegersloot kon overi gen van de twee teams jeren. De thuisclub speel- intrdig en zonder overtui- 1 ti bij het verzorgder com- inde Rijnsburg, dat voor rejde keer op vreemde bo- liet verder kwam dan een '4, ontbrak de stootkracht. mocht de start er zijn. ,,i honderd tellen vond de ■cnde Ruud Bos de vrij de René van Meggelen, naf een meter of tien kon -pten. Via Rijnsburg-goalie rt Hegie belandde de bal *paal. Het antwoord van ■oekers kwam van Martin laan, die een sprint met liegend schot (net naast) t. Wesley Slingerland even later, op aangeven hmy Simons, een identie- js als Van Meggelen. De 31 Ier raakte de bal evenwel 0 'erkeerd. Haan stond toen al niet 4 het veld. Hij moest met R lofdwond afhaken, nadat een duel om de bal de schoen van Bos tegen zijn voor hoofd had gekregen. Een tegen slag voor de Rijnsburgers, die het ook al moesten stellen zon der de door Laurent Aalbers- berg vervangen Michel Roest (geschorst). Peter Cadel - een weekje niet-trainen kostte hem zijn basisplaats - nam Den Haans plek in. Er was nog geen half uur ge speeld of de geelzwarten moes ten een nieuwe tegenslag incas seren. Opnieuw diende een Rijnsburgse speler het veld te verlaten, maar ditmaal mocht hij niet worden vervangen. Ar biter Stofkooper had Michael de Roode zien slaan naar het achterhoofd van Gidon Rein- ders Folmer - in het verleden bij Haarlem zijn team- en reis genoot - en dat leverde De Roode een uitsluiting op. Henk Wisman dirigeerde middenvel der Johan Boer naar de libero positie, net als in de gewonnen uitwedstrijd tegen Schevenin gen, en de sterk acterende Wes ley Slingerland moest zich laten terugzakken naar het midden veld. Het tot dan toe gelijkopgaan- de duel kreeg meteen een wen ding. ARC trok het initiatief naar zich toe en creëerde enige kansen. De kopballen van Bos en Dennis de Bruin misten de precisie en een volley van Rein- ders Folmer, die na het weg zenden van De Roode een paar keer flink moest oppassen voor zijn benen (ARC-coach Willem Berckenkamp: „Hij leek een beetje aangeschoten wild"), ging net naast. Rijnsburg stelde er een paar uitbraken tegen over. Steven Faber en Slinger land misten na lange rushes de kracht in de afwerking. Na de pauze pakten de gas ten het anders aan. Om minder onder druk te komen, koos n j>AM CHRIS HARTMAN khaap, de trainer van FC gaat woensdagavond in slcie met de supporters. ide op de prestaties in dit Sïi heeft Schaap het een en »r:uit te leggen. Hoe komt n|voorbeeld dat FC Lisse, elferdag bij Zwart-Wit '28 s|tn 1-1 score opnieuw te elde, zo laag staat op de pt? Schaap: „Daar ga ik ït op in. Kom woensdag Jjyaar het clubhuis van FC er onderwerp. De drama- üeidende arbiter Looye, ït zijn warrige fluiten vrij- Jle spelers tot wanhoop ii(i. Schaap: „Geen com ctfar. Je hebt de wedstrijd .gezien." FC Lisse-spits c flo Luxenburg, in de 82ste )0|t uit het veld gestuurd Bijooye, wilde wel een oor lover de fluitist geven. „Die .jjjoort absoluut niet thuis hoofdklasse. Ik was kwaad en beslissing van hem en de bal hard op de grond. 1 gebeurde er niks. Ik (niemand of zo. Kreeg ik tweede keer geel en 'S|üc eraf. Je mag helemaal g peer tegenwoordig." na de wedstrijd was Schaap ijf wel bereid iets te zeg- Die was slecht. We heb- Js volledig uit het spel la llen door Zwart-Wit. We jegaan in hun spelletje lts van ons eigen voetbal m. Alleen in het laatste ^n de eerste helft liep het zJij ons. De tweede helft el rommelig, met veel rekingen. Mede daar- •nden we de bal niet in de ploeg houden." Vergeleken met een week eer der was het elftal van FC Lisse op drie plaatsen veranderd. Kee Hoei Tan, Remco van Bemmel en Nick Schnater mochten in de basis starten. Zij namen de plaatsen in van Geoffrey Tetro (wel op de bank). Majid Darrazi en Gilbert Taument. Veel in vloed op de speelwijze hadden de wissels niet. Net als tegen Katwijk had FC Lisse grote moeite het spel te maken. Aan de bal waren de meeste Lisse- naren te onrustig, waardoor veel ballen onnodig bij Rotter damse tegenstanders werden ingeleverd. Was het combinatiespel van FC Lisse niet om over naar huis te schrijven, dat van Zwart-Wit was nog slechter. Kennelijk schatten de Rotterdammers hun eigen capaciteiten aardig in, want meestal probeerden ze het niet eens. Voortdurend ge bruikte Zwart-Wit de lange bal. Deze zoefde bij voorkeur door de lucht in de richting van Dan ny van der Krogt en Brian Stolk. De beide spitsen gingen vervol gens duwend en trekkend het duel aan met de verdedigers van FC Lisse in de hoop dat het speeltuig door hun bemoeienis bij een ploeggenoot terecht zou komen. Deze manier van voetballen leverde in de eerste 45 minuten een kansje voor Stolk op. Doel man Peter Kromhout keerde zijn slappe schot gemakkelijk. FC Lisse. dat ook al veelvuldig de kortste weg naar het doel zocht (Kromhout gaf geen bal mee aan zijn verdedigers, maar knalde alles ver over de mid denlijn). deed het met vier sco- door in het amateurvoetbal. Je hebt ook geen uitschieter meer. Dat komt omdat toptalenten sneller naar het betaalde voet bal gaan", aldus Van Zwam, die zijn ploeg helemaal niet zo slecht vond voetballen, zeker gezien de slechte toestand van het veld. de lastige wind en de stug verdedigende tegenstan der. „In de eerste helft speelden we wel als een koploper. Toen ontbrak eigenlijk alleen de eindpass. In de tweede helft werd het middenveld overge slagen en werd het spel steeds rommeliger. Er was te weinig aansluiting waardoor de drie spitsen geïsoleerd stonden. We hadden één gaatje moeten vin den, dat was genoeg geweest. Maar we hadden daarvoor net niet de scherpte die we eerst wel hadden", aldus Van Zwam. Katwijk miste de geblesseerde spelers Peter van Duyn, Karim Hajji, Marco van der Plas en Pa trick Heymans. In het doel stond Dirk Varkevisser. Eerste keeper Hugo van Duyn had de hele week niet getraind vanwe ge een sterfgeval in zijn vrien denkring. Capelle nam de reservekee per niet onder vuur. Varkevisser kreeg één doelgericht schot te verwerken, aan het einde van de tweede helft van de voet van John Kroon, die vorig jaar nog bij Quick Boys speelde. De bezoekers speelden met veel inzet maar waren niet van plan om het spel te maken en ze waren bij snelle uitvallen nauwelijks gevaarlijk. De Capel- lenaren verdedigden wel goed: fel en kort op de man, en ze doorzagen veel plannetjes van Katwijk. Die waren dan ook te weinig geraffineerd. Zeker in het begin van de wedstrijd, toen veel Katwijkse ballen niet aankwamen. In die fase en in de hele tweede helft waren goe de Katwijkse combinaties over de grond nauwelijks te zien. De lange en vaak onzorgvuldige ballen bereikten de voorhoede maar spaarzaam. De aanvallers waren bovendien niet in goe den doen. Alleen in het laatste half uur van de eerste helft liep het goed bij de thuisclub. Toen zette Kat wijk de tegenstander onder druk. toen vonden de oranje hemden elkaar wel. maar ook na \1oeiend samenspel werd het bijna niet gevaarlijk voor het doel van Capelle. De verde digers werkten de ballen goed weg of de Katwijkers schoten verkeerd, zodat ook keeper Ron Ververs nauwelijks zijn kunsten hoefde te vertonen. Het gevaarlijkst waren Wil fred Kwestro, zijn bal zeilde in de 39ste minuut over de krui sing, en Barry Dubbeldeman, die in de eerste helft een bal in de handen van de keeper knikte en in het Katwijkse slotoffensief een kopbal net naast zag gaan. Toch ging er nog een klein gejuich op. Maar dat was pas na de wedstrijd, toen de spea ker bekendmaakte dat Quick Boys had gewonnen. Katwijk: Varkevisser; Bouwmeester. Vari der Meer, Robbers, Kwestro; Slootweg (87. Kuyt). Molenaar, Bon; Raven. Dubbeldeman, De Ridder ^sburgse Boys komt voor het eerst niet tot scoren Wisman ervoor om achterin één-op-één te gaan spelen: een speelwijze met risico's. Het ver trouwen dat de oefenmeester in zijn verdedigers had, bleek te recht. Alleen Ruud Bos wist eni ge malen, zonder gevolgen, aan de bewaking van Arjan van der Velden te ontkomen. Fabian Gelderblom, na rust in het veld gekomen voor Edgar van Tol, liet zich eveneens zien. De snel le invaller bereikte een paar keer de' achterlijn, maar zijn voorzetten waren niet nauw keurig genoeg. Eenmaal slechts wist de Alphense club de geel zwarte defensie uit te spelen. De opgerukte Pascal Bloem- heuvel stond na een één-twee met Bos oog in oog met Hegie en vuurde over. Verder kwam ARC, dat veel mensen achterin hield en slecht aansloot, niet. De Racing moest zelfs toestaan dat de Wisman-formatie het meest aan de bal was. De Rijns burgers, bij wie Slingerland en Raymond Buis sterk voor de dag kwamen, brachten het tot een drietal halve kansjes (Van der Velden, Buis en Mohamed Boulayoune). Ze sorteerden geen effect. Desondanks was Wisman content: „We hebben getoond tegenslagen goed te kunnen verwerken. We zijn goed geor ganiseerd blijven voetballen en we hebben nog de beste moge lijkheden gehad." Zijn team scoorde echter niet. Dat was het productiefste gezelschap van de hoofdklasse A dit sei zoen nog niet overkomen. ARC: Admiraal: Jansen, Balkhoven, De Bruin, Bloemheuvel; Van Meggelen. Van Orssagen, Van Tol (46. Gelder blom); Reinders Folmer (71. Schou ten). Bos, Blok. Rijnsburgse Boys: Hegie; Aalbersberg. De Roode. Van der Velden, Van Lo- chem; Buis (87. Borst), Boer. Den Haan (17. Cadel); Faber. Simons (62. Boulayoune). Slingerland. F Cees Smit houdt Scheveningen-spits Emanuel Monteiro van de bal. FOTO KEES VAN HOOCDALEM ringskansen wat beter. Erwin van der Lugt, Arne van den Berg en Hoei Tan vonden doel man Jan Flokstra op hun weg. Twee minuten voor rust bracht Jerrel Linger op aangeven van Van Bemmel de stand alsnog op 0-1. Die voorsprong was ver diend, want in de laatste tien minuten van de eerste helft was FC Lisse duidelijk sterker dan zijn tegenstander. Na rust lieten de Lissenaren de wedstrijd uit hun handen glippen. Zwart- -Wit realiseerde zich dat er wat te halen viel en werd steeds brutaler. Een eerste waarschu wing was een kopbal op de bo venkant van de lat van invaller Chika Nauta. FC Lisse ant woordde met een counter, waarbij de vroeg ingevallen Luxenburg in stelling werd ge bracht. Flokstra stopte zijn schot. De gelijkmaker van Zwart- -Wit viel in de 68ste minuut. FC Lisse-verdediger Murat Böke werkte de bal na een voorzet van rechts in eigen doel. Een te genvaller voor FC Lisse, maar een mazzeltje voor Zwart-Wit, dat met nog meer overtuiging zijn vechtvoetbal etaleerde. Kr omhout redde het punt voor FC Lisse door een vrije trap van Van der Krogt uit de kruising te tikken. Kort nadat Luxenburg zijn tweede gele kaart had ont vangen, kreeg Van Bemmel nog een kansje. Zijn schot werd ge smoord door een verdediger van Zwart Wit. FC Uwe: Kromhout; Böke. Van der Zwet. Van der Lugt. Schnater Hoei Tan. Van Bemmel. Koerten (26. Tetro), Groeneweg (72. Langeveld): Linger. Van den Berg (35. Luxenburg). NOORDWÜK WILLEM SPIERDIJK Noordwijk kan weer wat vrolij ker naar de stand van de rang lijst kijken. Door de 1-0 over winning op Scheveningen is het gat met koploper Katwijk tot twee punten teruggebracht. Opgewekt over het eigen spel kunnen de Noordwijkers nog niet worden. Eigenlijk is er maar één man in vorm in de ploeg van trainer Ruud Bröring. Gelukkig voor Noordwijk is dat de keeper, Marco Korff. Aanvoerder Arnold Reinders wijt het matige spel van zijn elf tal aan blessures en schorsin gen. „We hebben jongens rondlopen die maar één keer in de week trainen omdat ze een blessure hebben. We hebben daar zelf al grappen overge maakt. Als we allemaal drie keer in de week hadden kunnen trai nen, waren we met de winter stop al kampioen geweest." Ge legenheid om rust te nemen is er volgens Reinders ook niet. „Ons tweede staat onderaan in de reserve-hoofdklasse. Het is niet zo dat je zegt: laat ik die blessure nou even tijd geven, want er staat een brede selec tie." Typerend is natuurlijk dat Jos Smits (die over twee weken 40 wordt) zaterdag 'eerste wissel' was en zijn trainingsbroek al uit had om in te vallen. Uiteindelijk besloot Bröring om van de wis sel af te zien. Maar bij Noord wijk realiseert de technische staf zich ook de voordelen van een smalle selectie: het aantal ontevreden spelers is gering, ook de nummers 12, 13 en 14 krijgen speeltijd genoeg. Tegen Scheveningen kregen Patrick Scheurwater en Jelle Korbee (tegen Capelle nog wis selspeler) weer een plek in de basiself door schorsingen voor Marco Kleijn en Patrick de Jong. Scheurwater liet in de eer ste helft af en toe weer eens zijn klasse zien en Korbee speelde een solide partij als vrije verde diger. Scheurwater stond ook aan de basis van de enige treffer van de wedstrijd. Na een half uur spelen kapte hij zijn directe te genstander Mario Lopes de Bri- to uit, zette met links voor en bij de tweede paal volleerde Rocky Pitti de bal knap in het net: 1-0. Het was een van de drie kan sen voor Noordwijk in de eerste helft. Al na vijf minuten ver scheen Patrick van Dam alleen voor doelman Jos van Rhijn. Van Dam lifte de bal over de keeper, maar naast het doel. Geerlig Azier kreeg de tweede kans. Op aangeven van Arnold Reinders besloot hij ten on rechte tot een bekeken schot in plaats van een blinde knal. Azier trof de keeper. Scheveningen kreeg na 12 minuten een mooie kans, maar Emanuel Monteiro, die alleen voor Korff was gekomen, werd door de doelman gestuit. De tweede helft zetten de be zoekers alles op de aanval. De ballen werden hoog in het zes tienmetergebied gepompt, waar Smit en Korbee de meeste wegwerkten. Gevaarlijk werd het een paar keer door af standsschoten. Korff verrichtte zijn beste redding toen Hans Tellier de bal met zijn linker voet in de bovenhoek leek te krullen. De keeper zette zijn hand er nog tegen. En toen de speaker in de slotfase bekend maakte dat Korff de 'man van de wedstrijd' was, zette hij een paar tellen later zijn uitverkie zing luister bij met een goede redding op het zwabberende schot van invaller Yashin Asrih. Al met al viel ook het spel van Scheveningen tegen. In de voorhoede zorgde alleen Monteiro wel eens voor drei ging, linkerspits Mark van de Berg en Hans Tellier op rechts deden dat zelden. Maar Monteiro is niet populair bij de Scheveningen-aanhang en de trainer. Opmerkelijk was het voorval rond het inbrengen van Danny Voskuil. Van de Berg rende naar de zijlijn om z'n trainingspak aan te trekken. Hij mocht echter in het veld blijven en Monteiro werd - tot opluch ting van de Noordwijk-spelers - naar de kant gehaald. Ook na de wissels kon Sche veningen de gelijkmaker niet met verzorgd spel, maar ook niet met inzet afdwingen. Vroe ger sleep de ploeg nog wel eens de messen als de stand er om vroeg, tegen Noordwijk was dat er niet bij. Misschien dat trainer Cock Jol met zijn gedachten al bij een andere club is. Vorige week verscheen zijn naam al op een lijstje bij Quick Boys (dat een nieuwe trainer zoekt), za terdag liet Jol zijn naam op sportpark Duinwetering vallen, 'voor het geval Ruud Bröring mocht weggaan'. Dat laatste lijkt onwaar schijnlijk, want onder Bröring verkeert Noordwijk weer in een kansrijke positie. De ploeg gaat zich straks ongetwijfeld met de strijd om de hoofdprijs bemoei en. Dat is ook de overtuiging van aanvoerder Arnold Rein ders. „Als wij na de winterstop een fitte ploeg hebben, zijn wij de favoriet voor het kampioen schap." Noordwijk: Korff; Van Kins, Smit. Kor bee, Ten Brinke; Wim de Jong, Rein ders, Azier, Scheurwater, van Dam. Pitti. RONNO BROEKHOF Als Ter Leede geen honderd procent inzet toont, is het een gewone ploeg die van iedereen kan verliezen. De verrassende nummer vier van de ranglijst dolf met 1-2 het onderspit te gen Barendrecht dat tot zater dag ook achttien punten ver gaarde. Zonder dat de Sassen- heimers op een veldoverwicht konden bogen, had de formatie van trainer Arie Lagendijk voor de rust de beste mogelijkheden. Maar die werden niet benut en nadat Barendrecht op slag van rust op voorsprong was geko men, bleek Ter Leede niet meer bij machte het tij te keren. Eigenlijk was het meer geluk dan wijsheid dat Ter Leede na de rust niet met grotere cijfers onderuit ging. Onnodig balver lies van Hicham Rbii stelde Marcel Brienen in staat Baren drecht in veilige haven te lood sen. Thomas Waasdorp redde ten koste van een hoekschop. Ook Dick Rietkerk en Lars van Delzen - na slecht wegwerken van Marcel de Jong - kregen de kans Ter Leede definitief van zich af te schudden. De Sassen- heimers konden daar maar wei nig tegenover zetten. Logisch, want op dat moment was het in organisatorisch opzicht een puinhoop bij de roodgelen. Gertjan Geijsman verving in de tweede helft de geblesseerde Dennis Kramer, die tot dan toe een puike wedstrijd speelde. Al na een kwartier moest Geijs man zich op zijn beurt door Pe ter van Harskamp laten vervan gen nadat hij zich ongelukkig verstapte. De blessures hadden een aantal omzettingen tot ge volg en het duurde een kwartier voordat de organisatie bij Ter Leede weer klopte. Toen kreeg Hicham Rbii de fraaiste kans van de wedstrijd. Hij faalde oog in oog met Ba- rendrecht-keeper Brian Noten boom. Rbii scoorde in de laat ste minuut uiteindelijk wel na een knappe één-twee met Floor van Duyn, maar toen was het te laat. De schuld van de nederlaag lag natuurlijk niet bij Hicham Rbii alleen. Uitgezonderd Den nis Kramer, Carlo van Zeist en Erwin Beltman haalde niemand bij Ter Leede zijn normale ni veau. Dat openbaarde zich al \Toeg in de wedstrijd. Baren drecht was feller in de duels en in negen van de tien gevallen eiste de ploeg ook de afvallende bal voor zich op. Dat Ter Leede voor de rust de meeste kansen kreeg, kwam voornamelijk door Erwin Beltman die er na een half uur spelen achter kwam dat hij veel beter was dan zijn directe tegenstander Sander Rijsdijk. Beltman dolde de Ba- rendrechste linksback een paar keer en bood Alan Campfens twee kansen die hij miste. Ook Beltman zelf en Martin de Louw hadden in kansrijke posi ties het geluk niet aan hun zij de. Op slag van rust trad de Ter Leede-verdediging niet slag vaardig genoeg op toen Marcel Brienen net buiten het straf schopgebied een balletje terug legde op Patrick Kok die doel treffend uithaalde. Na de rust kreeg Barendrecht de zege op een presenteer blaadje. Ter Leede moest ko men en gaf de Barendrechtse ploeg de ruimte die zij graag wil. Lars van Delzen benutte uiteindelijk een van de Baren drechtse kansen, 0-2. De treffer van Rbii in de laatste minuut viel te laat. En zo won Baren drecht, na Noordwijk. Katwijk, Rijnsburgse Boys, Quick Boys en nu Ter Leede geklopt te heb ben, voor de vijfde keer van een ploeg uit de Bollenstreek. Ter Leede: Waasdorp De Jong, Van Zeist, Bloemheuvel. Wajer; Kramer. (45. Geiisman)(60. Van Harskamp). De Louw (74. Van Duyn). Stolk: Beltman. Campfens. Rbii. HOOFDKLASSE A Zwart Wit '28-FC Lisse 1-1 (0-1). 42 Jerrel Linger 0-1. 68 Murat Böke 1-1 (eigen doel) Scheidsrechter: Looye Toeschouwers: 200 Gele kaarten: Ri- cardo Baas, Adam Elibol. Danny van der Krogt. Brian Stolk (Zwart Wit'28), Murat Böke, Jerrel Linger, Jeffrey Tetro (FC Lisse) Rode kaart: Armando Luxenburg (82. 2xgeel-FC Lisse). Katwijk-Capelle 0-0. Scheidsrechter: Hegger. Toeschouwers: 900. Gele kaar ten: Vincent Bon, Björn Raven (Kat wijk), Arno van der Horst, John Kraan (Capelle) Noordwijk-Scheveningen 1-0(1-0). 31. Rocky Pitti 1-0. Scheidsrechter. Kroon Toeschouwers: 800 Gele kaar ten: Geerlig Azier. Arnold Reinders (Noordwijk), Ron Cramer (Schevenin gen) SHO-Strijen 2-1 (2-0). 9 Jan Kuiven hoven 1-0, 45. Jean Paul Martinot 2-0. 66. Michel Visser 2-1. Scheids rechter: Van den Herik Toeschouwers: 1000 Gele kaarten: Ramon Barend regt, Jean Paul Martinot (SHO), Badder Amraoui, Bertus Duynhouwer (Strijen). ARC-Rijnsburgse Boys 0-0. Scheids rechter: Stofkooper Toeschouwers: 800. Gele kaarten: Dennis de Bruin, Rene van Meggelen (ARC), Jimmy Si mons (Rijnsburgse Boys) Rode kaart: Michael de Roode (29. Rijnsburgse Boys). Excelsior M-Quick Boys 2-3 (1-0). 40. Raymond Frehe 1-0, 47. Andre van Dijk 1-1, 52. Hans van der Plas 1-2, 69. Edgar van der Roer 2-2, 90. Hans van der Plas 2-3 (strafschop). Scheids rechter: Van Loenen Toeschouwers 600 Gele kaarten: Edwin Berveling. Mario Biervliet, Raymond Frehe, Ri chard Rasens, Tom Visser (Excelsior M), Andre van Dijk (Quick Boys). Ter Leede-Barendrecht 1-2 (0-1). 45. Peter Kok 0-1, 72. Lars van Delzen 0-2, 90. Hicham Rbii 1-2. Scheids rechter: Vos Toeschouwers: 350. Gele kaarten: Frank Bloemheuvel, Jeffrey Stolk, (Ter Leede). Frans Brienen. Fred Lagendijk (Barendrecht). Katwijk 13 6 5 2 23 24-13 Schevening 13 7 1 5 22 21-17 Rijnsb B 13 5 6 2 21 26-18 Noordwijk 13 6 3 4 21 19-14 Barendrecht 13 6 3 4 21 18-16 Ter Leede 13 4 6 3 18 20-15 ARC 12 4 5 3 17 12-12 Excelsior M 13 5 2 6 17 23-22 Zwart W'28 13 3 7 3 16 16-19 Capelle 13 3 5 5 14 11-14 FC Lisse 12 2 7 3 13 17-18 SHO 13 3 4 6 13 16-31 Quick Boys 13 2 6 5 12 13-17 Strijen 13 2 4 7 10 15-25 Tweede periode Barendr 5-10 Katwijk 5- 9 SHO 5-10 Ter Leede 5- 8 Programma volgende week: Zwart Wit '28-Ter Leede, Excelsior M-Baren- drecht, ARC-Quick Boys, SH0-Ri|ns- burgse Boys, Noordwijk-Strijen, Kat- wijk-Scheveningen, FC Lisse-Capelle. TOPSCORERS: 1) Barry Dubbeldeman (Katwijk) 9 doelpunten. 2) Mario Bier vliet (Excelsior M), Steven Faber (Rijns burgse Boys) 7 doelpunten. 4) Alan Campfens (Ter Leede), Danny van der Krogt (Zwart Wit '28), Marco de Ridder (Katwijk) 6 doelpunten. HOOFDKLASSE B Heer|ansdam-ASWH 0-5, Hoek-Bennekom 2-3, SDC Putten-DOVO 1-0, Achilles Veen-Ko zakken Boys 2-1. GVW-Sparta Nijkerk 2-0, Huizen-Spakenburg 0-0, Kloe- tinge-Volendam 1-3 Spakenb* 13-30 Sparta N 13-16 ASWH 13-23 Kloetinge 13-15 Huizen 13-23 Achilles V 13-14 DOVO 13-23 Heerjans 13-14 Bennekom 12-22 Hoek 13-13 GWV 12-19 SDC Put 13-12 Kozak B 12-16 Volendam 12-11 Tweede periode ASWH 5-12 Bennekom 4-10 D0V0 5-12 Hoek 5- 9 HOOFDKLASSE C Urk-Be Quick '28 1-1IJsselmeervo gels-Drachtster Boys 2-0, ONS Sneek- -WOG 0-0, SC Genemuiden-DOS Kampen 3-2, DVS '33-Olympia '28 3-1, Harkemase Boys-WHC afg. ACV-Flevo Boys 0-3. Urk 13-35 ONS Sn 13-19 Be Quick 13-26 Flevo Boys 12-16 Genemui 13-25 Drachts B 13-13 WOG 13-22 ACV 13-13 IJss'vogels 13-21 Olym'28 13- 8 HarkemB 12-19 DVS'33. 13- 8 WHC 12-19 DOS Kamp 12-6 Tweede periode WOG 5-13 Be Quick 5-10 Urk-f 5-13 Genemui 5-10 TWEEDEKLASSEC Voorschoten '97-Forum Sport 1-1, Lei den—PEC Den Haag 0-4, Floreant-Honselersdijk 0-0, JAC-Mon ster 3-0, Lugdunum-BMT 0-4, KRV-Vitesse Delft 0-2 KRV 12-25 BMT 13-15 Vitesse D 13-23 Honselersd 13-15 Monster 12-21 Lugdunum 13-14 Forum Sp 13-21 Leiden 13-13 Voors'97 11-19 PEC D H 10-11 JAC 11-17 Floreant 12- 9 Tweede periode Vitesse D 5-13 Lugdunum 5- 8 Forum Sp 5- 8 Voorsch'97 4- 7 DERDE KLASSE A TAW-UVS 3-2, Duinoord-DSO 2-2, RCL-Aalsmeer 5-0, Alphia-Oegstgeest 8-0, Valken '68-SEV 1-1, Kagia-Ha- zerswoudse Boys 2-2. RCL 12-34 Duinoord 13-15 DSO 12-29 Kagia 13-13 SEV 13-24 Aalsmeer 13-11 Alphia 12-21 Oegstgeest 12- 8 Valken'68 13-21 UVS 13- 8 TAW 11-16 Hazersw B 11- 5 Tweede periode RCL 4-12 Valken'68 5- 8 DSO 4-10 SEV 5- 8 VIERDE KLASSE A BSC '68-MVKV 1-2, Woubrugge-Kou- dekerk 2-1, RVC/R.|swijk-SVOW 2-1. Abbenes-LFC 4-0, LSW '70-Sleutels 1-2, Semper Altius-Moerkapelte 2-1 Sleutels 11-31 BSC'68. 12-14 Moerkap 13-25 LFC 13-14 MVKV 11-24 RVC/Rijsw 10-13 Koudekerk 12-19 LSW'70 11-11 Semper Alt 13-18 Woubrugge 12- 8 SVOW 11-17 Abbenes 13- 6 Tweede periode Sleutels 4-12 SVOW 4- 9 MVKV 4-12 Moerkapelle 5- 9 VIJFDE KLASSE A Zwammerdam-Foreholte 6-0, SJC-GOL Sport 9-0, Roodenburg- - Blauw Zwart 0-4. DWO-VCL 5-0. GWS-WSB 2-4. Wassenaar is wij. DW0 12-31 Wassena 10-14 WSB 12-23 Zwammerd 10-12 Blauw Zw 12-21 Foreholte 11- 6 VCL 10-19 GOL Sport 9- 4 SJC 12-18 GWS 11- 4 Roodenb 11-16

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 23