si 100 JAAR DE WERELD OM JE HEEN. In Leidsch Dagblad. Een eeuw voorpaginanieuws uit Leidsch Dagblad. Morgen verschijnt de laatste editie. De periode 1985 - 2000 1983-2000. WE ZIJN ER BIJNA. Leidsch Dagblad Emilv i» ic hel nou u te hel niet' Dijken houden - - --- -■ :r-:Zz ez b - Bom ontploft in - er Kraakpanden werden ontruimd. De Berlijnse muur viel. Er ontstond een nieuwe machts verhouding. Mensen kwamen, drukten hun stempel en gingen. Maar de meeste mensen bleven anoniem. De afgelopen honderd jaar kende veel gebeurtenissen die anders waren dan Ï-. lis het gewone dagelijkse nieuws. Gebeurtenissen in de wereld om ons heen die geschiedenis hebben gemaakt. r. o ten van de voorpagina s uit de bijlage van december. Exclusief voor abonnees van Leidsch Dagblad brachten we afgelopen jaar voorpagina's met dat soort nieuws nogmaals uit in een speciale tweemaan delijkse bijlage. Dinsdag 7 december verschijnt de zesde en laatste bijlage in de serie over de periode 1985 tot 2000. Nu, aan het einde van deze actie (en van dit millennium), heeft u een eeuw voorpaginanieuws bij elkaar waaraan u nog jaren plezier kunt beleven. Zeker als u de voorpagina s beVvaart in de speciaal ontworpen verzamelband. Abonnees van Leidsch Dagblad kunnen deze fraaie verzamelband nog tot en met 31 december gratis afhalen bij Vroom Dreesmann, Aalmarkt 22 in Leiden en bij Leidsch Dagblad, Rooseveltstraat 82 in Leiden. En dat lijkt ons zo op de valreep een mooie opsteker. De punkbeweging schopte tegen elk denkfaar heilig huisje. De Bijlmer, een van de grote rampen die ons land troffen Een eeuw lang in het nieum: ons Koningshui We brachten niet alleen sateheten in een baan om de aarde. De algehele technologie raakte in een ongekende stroomversnelling. Op sportgebied komt Nederland al jarenlang prima mee. What is on a man's mind, zouden psychologen zich afnagen. Toch zijn de meeste mensen blij met Clinton als president.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 18