United buigt voor Fiorentina 'Foutje, bedankt', zegt Van der Bunt Sport fc> O I I Hasselbaink scoort weer voor Atletico to was leuk om mee te maken, maar Docos wellicht weer twee punten rijker Het loopt Quick Boys nog niet dun door de broek Univé heeft de koopsom die bij u past! Champions League Tweede ronde, eerste speeldag Groep A Hertha BSC (Dui) - FC Barcelona (Spa) 1-1(1-1) 14. Luis Enrique 0-1, 33. Michalke 1-1 Scheidsrechter: Levnikov (Rus). Toe schouwers: 65.000. Gele kaart: Kon- standinis, Sverisson, Wosz (Hertha). Sparta Praag (Tsj) - FC Porto (Por) 0-2 (0-0) 77 Drulovic 0-1, 84. Jardel 0-2. Scheidsrechter: Veissière (Fra). Toe schouwers: 14.625. Gele kaart: Fukal (Sparta). Groep B Florentina (Ita) - Manchester United (Eng) 2-0 (1-0) 25. Batistuta 1-0, 52. Balbo 2-0. Scheidsrechter: Heynemann (Dui). Toe schouwers: 40.000. Gele kaart: Batistu ta, Cois, Toldo (Fiorentina), Scholes, Ke- ane, Beckham (Manchester United). Valencia (Spa) - Bordeaux (Fra) 3-0 (0- 0) 60. Farinos 1-0, 66. Mie 2-0, 88. Kily Gonzalez 3-0. Scheidsrechter: Jol (Ned). Toeschouwers: 25.000, Gele kaart: Gerard, Diukic, Albelda (Valen cia), Martins, Micoud, Ziani, Afanou (Bordeaux) UEFA-beker Derde ronde, eerste wedstrijd Udinese (Ita) Bayer Leverkusen (Dui) 0-1 (0-0). 75. Ballack 0-1. Scheids rechter: Hamer (Lux). Toeschouwers 15.000. Gele kaart: Bertotto, Toledo (Udinese), Kirsten, Gresko (Leverkusen). AEK Athene (Gri) - AS Monaco (Fra) 2-2 (1-1). 26. GiulyO-1, 45. Nikolaidis 1-1. 78. Simone 1-2, 89. Nikolaidis 2-2 Scheidsrechter: Larsen (Den). Toe schouwers-. 10.000. Gele kaart: Nikolai dis (Athene), Gallardo, Dietou, Christan- val, Lamouche (Monaco) VfL Wolfsburg (Dui) - Atletico Madrid (Spa) 2-3 (1-1). 6 Aguilera 0-1, 11. Juskowiak 1-1, 37. Hasselbaink 1-2. 58. Aguilera 1-3, 83. Akonnor 2-3 (strafschop) Scheidsrechter: Huyghe (Bel). Toeschouwers: 10.700. Gele kaart Greiner, Akonnor, Ballwanz (Wolfsburg), Santi, Solan, Hasselbaink (Atletico). Bologna (Ita) - Galatasaray (Tur) 1-1 (0- 0). ,68. Signori 1-0, 83. Sukur 1-1. Scheidsrechter: Poll (GBr). Toeschou wers-. 20.000. Gele kaart: Ingesson, Pa- ramatti, Bia (Bologna), Suat, Capone (Galatasaray). SCOREBORD PRIJSVRAGEN Lucky 10 van dinsdag 23 november: 1 3-10-15-18-20-23-24-37-40- 41 - 49 - 50 - 56 - 57 - 64 - 68 - 69 - 75 - 77. (onder voorbehoud) Toto-13. Eerste prijs: 4 winnaars; elk bruto, f. 16.927,30; tweede prijs: 102 winnaars, elk f. 106,60; derde prijs: 1233 winnaars, elk f. 22,00. VOETBAL Schotland, competitie: Motherwell- Hearts 2-1 AUTOSPORT Cheltenham. WK, rally van Groot-Brlt- tannlë. Eindstand: 1. Burns (GBr) Suba ru 3.53.43,3, 2. Kankkunen (Fin) Suba ru 3.55.31,5, 3. Rovanpera (Fin) Seat 3.58.39,5, 4. Thiry (Bel) Skoda 4.02.11,7, 5. Loix (Bel) Mitsubishi 4.03.19,5. Eindstand WK: 1. Makinen (Fin) Mitsu bishi 62 punten, 2. Burns 55. 3. Auriol (Fra) Toyota 52. BASKETBAL New York. NBA. Washington Wizards - Vancouver Grizz lies 89-87, Atlanta Hawks- Miami Heat 113-106, Cleveland Cavaliers - Portland Trailblazers 103-100, Houston Rockets - Dallas Mavericks 119-99, Phoenix Suns - Toronto Raptors 94-93, Los An geles Clippers - New York Knicks 100- 95. Sacramento Kings - New Jersey Nets 105-92. BOWLING Abu Dhabi. WK. Mannen, doubles, eind stand: 1. Backe/Blixt (Zwe) 2716 pins, 2. Andres Gomez/Monroy (Col). Lehto- nen/Mannonen (Fin) 2699, 26 Van der Veen/Verboon 2522, 32. Van Baest- /Theys 2505, 36. Thienpondt/Sassen 2491. DAMMEN Stadskanaal. Vrouwen, NK. Zesde ron de: Alink - Van Lith 1-1Chub Graas 2- 0, Wanders - Fung 2-0, Schnieders - Poepjes 2-0, Van "pel - Hoekman 0-2. Stand: 1 Chub, Hoekman 10 punten, 3 Van Lith 8, 4. Alink, Schnieders, Wan ders 7, 7 Graas 4, 8. Poepjes 3. 9. Fung, Van Tiel 2. SKIËN Beaver Creek (VSt). Wereldbeker man nen. Slalom: 1. Plaschy (Zwi) 1.24,69 (40,75+43,94), 2. Stangassinger (Oos) 1.25,68 (41,45+44,23), 3. Nana (Ita) 1.25,79 (41,42+44,37), Aamodt (Noo) 1.25,79 (41,45+44,34), 5. Buraas (Noo) 1.26,11,6 Marila (fin) 1.26,20. Stand wereldbeker na twee wedstrijden: 1 Aamodt 120 punten, 2. Maier (Oos), Plaschy 100, 4. Von Grünigen (Zwi) 84, 5. Stangassinger 80. VOLLEYBAL Tokio. World Cup mannen, vijfde ronde. Brazilië - Tunesië 3-0 (25-20 25-20 25- 17), Rusland - Verenigde Staten 3-2 (25-22 25-19 20-25 30-32 15-11), Italië - China 3-1 (23-25 25-16 25-14 25-21) Argentinië - Canada 3-1 (25-22 20-25 25-19 25-22), Spanje - Zuid-Ko- rea 3-0 (26-24 25-22 25-23), Cuba Japan 3-0 (25-21 25-22 25-16) Stand: 1. Cuba 5-10 (15-1), 2. Rusland 5-10 (15-5), 3. Verenigde Staten 5-8, 4. Italië 5-6 (10-7), 5. Span|e 5-6 (10 8), 6. Brazilië 5-4 (10-9), 7 Argentinië 5-4 (9-10), 8. Canada 5-4 (7-11). 9 Zuid-Korea 5-4 (6-12), 10 Japan 5-2 (8-13), 11 China 5-2 (5-13), 12. Tune sië 5-0. Irouwer vindt nieuwe zeilpartner Carolijn Brouwer probeert zich met een nieuw beman- ngslid te kwalificeren voor de Olympische Spelen in Sydney, j, ,11e 470-klasse zeilt de Voorhoutse nu samen met Alexandra l7 jbeek, die de samenwerking verbrak met Lisa Westerhof. Ver- iele en Westerhof waren de belangrijkste concurrenten van ouwer in de 470-klasse, waarvoor Nederland één boot kan af ar digen. Brouwer, vorig jaar gekozen tot beste zeilster van de field, verloor dit jaar de strijd om kwalificatie in de Europe- 2(K isse van Margriet Matthijsse. Daarna besloot de 26-jarige zeil- h ?r over te stappen naar de 470-klasse. Brouwer koos Marleen aj leyndert als bemanning. De vooruitgang die de twee boekten, oio fl volgens het blad Sport International echter tegen. Daarna >ai sloot de Voorhoutse verder te gaan met Verbeek. Lisa Wester- ;ea jfvond in Ardis Bolweg een nieuw bemanningslid. «i IEFA schiet Glasgow te hulp !!ii ijcowGlasgow Rangers heeft van de Europese voetbalbond 1- EFA toestemming gekregen morgen in de wedstrijd in de lo EFA-beker tegen Borussia Dortmund een beroep te doen op in nieuwe doelman. Eerste keeper Stefan Klos heeft een hand- iiti lessure, de tweede, de Franse international Lionel Charbon- Ai er, is ook gekwetst. De derde sluitpost, Fin Antti Niemi, is uit- u leend aan het Engelse Charlton. De jeugdige vierde keeper, lub ark Brown, staat niet ingeschreven bij de UEFA. De UEFA gaf inj [Rangers daarom toestemming om een nieuwe doelman aan ee trekken. Everton heeft de Noorse international Thomas id fhre voor een maand uitgeleend. ?e' loitse bond wijst aanbod Engeland af jn ei jjjJN De Duitse voetbalbond (DFB) heeft een aanbod voor sta n vriendschappelijke wedstrijd tegen Engeland afgewezen. De in igelse ploeg had in mei of juni op Wembley tegen de Duitsers ria illen oefenen als voorbereiding op het EK in Nederland en mi tlgië. Volgend een woordvoerder van de DFB past het duel aa ttin het volle schema van het Duitse nationale elftal. lilla Afrika's beste ro ftPEN Roger Milla is uitgeroepen tot Afrikaans voetballer van a eeuw. De speler uit Kameroen kreeg in een verkiezing van jt t blad African Soccer or^er profs, trainers en officials de na orkeur boven onder andefèn AC Milan-ster George Weah. ,y illa, inmiddels 47 jaar, maakte vooral indruk met zijn optre- n bij het WK in 1990 in Italië. Hij leidde Kameroen naar de ia] Mtfinales. I" alderwood in beeld bij Dunfermline mEGENTrainer Jimmy Calderwood van NEC is in beeld bij Schotse tweede divisieclub Dunfermline Athletic. Daar kreeg irige week coach Dick Campbell zijn ontslag. De 44-jarige Cal- rwood, Schot van geboorte, sprak dit weekeinde met het be- L jut van Dunfermline. Hij neemt waarschijnlijk eind deze lek een besluit. Calderwood is sinds juli 1997 trainer van de )e[ jmeegse eredivisieclub. Daarvoor was hij eerst assistent-trai- gj ren later hoofdtrainer bij Willem II. Ie Ie Vbeger rond met Willem II burg* Doelman Geert de Vlieger (27) heeft met Willem II een koord bereikt over een contract voor viereneenhalf jaar. De iburgse club verwacht binnen enkele dagen tot overeenstem- ing te komen met Anderlecht, de huidige club van De Vlieger, er de afkoopsom. Anderlecht vraag 1,5 miljoen gulden voor P i Vlieger, wiens contract in Brussel nog loopt tot juli 2002. De ieger speelde'vorig seizoen op huurbasis bij Harelbeke. Hij aaide daar een uitstekend'jaar en werd uitgeroepen tot de K ste keeper van de Belgische eerste klasse. De Vlieger stond 'k in de belangstelling van Ajax, Montpellier, Sunderland en cf iwcastle United. J weede seizoentijd voor Van Goozen ra iqgmade Helen van Goozen heeft tijdens wedstrijden in eerenveen de tweede seizoentijd van een Nederlandse op de 00 meter gereden. De wereldkampioene bij de junioren zette aandagavond een tijd van 4.20.25 op de klokken. Daarmee ou rbeterde de Hoogmadese haar persoonlijke record met ruim »r seconden. De snelste tijd staat tot nu toe op naam van Re- l ite Groenwold, die tijdens de World Cup van Inzeil 4.13.70 tfted. jh Met bijdragen van Gertjan van Geen 'van der Bunt is de beste waterpolo- 'Per die Nederland ooit heeft voortge- dit. Mede dankzij zijn inbreng vierde :Amersfoortse AZ&PC in de jaren '90 successen. Aan het indrukwekken- h'aterpoloboek dat de 30-jarige Van 'Bunt aan het schrijven is, voegde hij Hopen zaterdag een mooi hoofdstuk 'Tegen het Leidse LZ 1886 stond hij 0r het eerst in dertien seizoenen tfdklasse geen tegendoelpunt toe. Bkunststukje, maar niet eentje waar inou zo lang bij stil staat. echt belangrijk is het niet", stelt de 270-voudig international. „Voor de statistieken is het aardig, maar over tivee weken is iedereen het verge ten. Dat Van der Bunt juist tegen LZ 1886 zijn doel schoon hield - de veelvuldig landskampioen won overigens met 0-9 - verbaasde hem. De Leidenaars plaatsten zich immers bij de zes beste ploegen van Nederland en zijn gevreesd in eigen huis. „Nee, dat had ik zeker niet verwacht. LZ heeft een goede ploeg en met name uit wedstrijden tegen LZ zijn lastig door het meelevende publiek en het kleine bad. Een paar jaar geleden had ik het eerder venvacht. Toen scoorde het veel zwakke re Het Ravijn in de laatste minuut nog tegen. Een verklaring voor het slappe verweer van LZ heeft Van der Bunt wel. De oor zaak ligt namelijk in het feit dat de team leiding van de Leidenaars expres de spe lers de belangrijke informatie had ont houden, dat HZ/Zian had verloren van Nereus. Daardoor verkeerden deze in de veronderstelling, dat er gewonnen moest worden om kwalificatie voor de kampioenscompetitie af te dwingen. Van der Bunt: „LZ voelde de dnik van het moeten win nen. Achteraf was dat niet nodig, maar je merkte het wel in het water. Het werkte averechts. Een foutje dus van de mensen die de jonge en onervaren ploeg van LZ naar de Nederlands.e waterpolotop willen lei den. Het leidde echter tot een mooi eer betoon aan de keepersloopbaan van Arie van der Bunt. leiden loman leefmans Docos krijgt wellicht punten te rug die de KNVB eerder van de Leidse tweedeklasser aftrok. De tuchtcommissie van de voet balbond heeft tijdens de be- roepz^ak die Docos tegen de straf aanspande, besloten de puntenaftrek nader in beraad te nemen. Verder werd besloten de schorsing van keeper Robert Bey van drie naar één duel te rug te brengen. De straf was het resultaat van de vechtpartij die zondag 10 ok tober ontstond vlak voor het einde van het duel Blauw Zwart - Docos. Bij een 1-4 stand in Leids voordeel moest het duel wegens een massale vechtpartij worden gestaakt. De KNVB vond in eerste instantie beide clubs schuldig. Een handvol spelers kreeg een schorsing op gelegd en de twee clubs kregen twee punten in mindering. Zo wel Docos als Blauw Zwart gin gen hiertegen in beroep. Voor Docos heeft dat er toe geleid dat de straf van keeper Bey is teruggebracht en verder hoopt de degradatiekandidaat dat ook de aftrek wordt verminderd of teniet wordt gedaan. De beroepszaak van Blauw Zwart wordt binnenkort op het bondsbureau behandeld. Berlijns schimmenspel tussen Hertha en Barga onbeslist WOLFSBURG sid/rtr/afp Jerrel Hasselbaink had met zijn treffer een aandeel in de zege van zijn club Atletico Madrid bij VfL Wolfsburg, dat in de vorige ronde Roda JC de weg versper de. De Spanjaarden wonnen gisteravond met 2-3 en hebben goede kans op een plaats in de achtste finales van de Uefa-be- ker. Aguilera scoorde twee keer voor Atletico, al in de 6de mi nuut en kort na rust. Juskowiak maakte in de 11de minuut de gelijkmaker. Hasselbaink bracht de stand in de 37ste mi nuut op 1-2. Na de 1-3 van Ag uilera scoorde de Ghanese Akonnor, die Roda JC de das om had gedaan, nog in de slot fase uit een strafschop. Hassel baink liep tegen een gele kaart aan. Bayer Leverkusen zette een forse stap richting laatste zes tien door bij Udinese met 0-1 te winnen. De treffer viel een kwartier voor tijd door Ballack, die na een lange blessureperio de weer in de basis stond. Le verkusen was het toernooi om de UEFA beker binnengestapt na de uitschakeling in de Champions League. Het succes betekende-tevens een einde van zeven duels zonder overwin ning voor de nummer twee van de Bundesliga in het vorige sei zoen. AS Monaco verwierf zich goe de uitzichten na het gelijkspel (2-2) bij AEK Athene. De Fran sen kwamen twee keer voor te staan (door Guily en Simone), maar Nikolaidis had telkens een antwoord in petto. Hij deed dat in de laatste minuut van de eerste helft en in de slotsecon den van de wedstrijd. Bologria kwam op eigen veld tegen Galatasaray niet verder dan 1-1. De Turkse club kwam net als Leverkusen bij wijze van troostprijs de derde ronde van de UEFA beker binnen na uit schakeling in de Champions League. Signori gaf Bologna wel in de 68ste minuut de leiding, maar Hakan Sukur - sterspeler in het Turkse nationale team - had voor Galatasaray succes met nog zeven minuten te spe len. Bekerhouder Manchester United is de tweede ronde van de Champions League opvallend slecht begon nen. De Britten beleefden een donkere avond in Flo rence waar Fiorentina met 2-0 zegevierde. Manches ter had de deceptie geheel en al aan zichzelf te wijten. De miljoenenonderne ming levert vaak smettelo ze producten af, maar toonde gisteren enkele schrijnende bedrijfsfouten. florence anp Twee lichtzinnige blunders le verden de Mancunians evenzo- vele tegendoelpunten op. Fio rentina wiét niet wat het over kwam, zo simpel kwamen de treffers tot stand. In eigen land staat de ploeg van trainer Trapattoni tiende, maar de soe pele zege op United levert weer veel krediet op. Eeri fout van Manchester speler Roy Keane bracht Fio rentina op het goede spoor. De Ier speelde volkomen verkeerd terug op Jaap Stam. Batistuta profiteerde onmiddellijk van de geboden ruimte, aarzelde niet en schoot onberispelijk langs de Australische doelman Bosnich: 1-0. De treffer luidde een specta culaire fase in. Manchester ging meteen op zoek naar de gelijk maker en maakte ook bijna een goal via Scholes. De middenvel der stuitte op keeper Toldo. Fiorentina sloeg vervolgens bij na toe in de aansluitende coun ter. Balbo zag zijn schot stran den op Bosnich. De Italiaanse storm bleef even aanhouden. Batistuta pro beerde uit een fraaie omhaal te scoren en de Duitser Heinrich knalde net over. Vlak voor rust was Keane dicht bij een treffer voor Manchester. Hij schoot een vrije trap tegen doelman Toldo op, maar de bal caram boleerde via een verdediger op de lat. Meteen na rust vergooiden de Engelsen definitief hun kan sen, omdat Manchester-verde diger Berg langs de zijlijn stond te schutteren. Batistuta ontfut selde de Noor kinderlijk een voudig de bal en bediende maatje Balbo: 2-0. Doelman Taibi ging hierbij ook niet vrij uit. Manchester stelde teleur, speelde plichtmatig en drong onvoldoende aan. Het kreeg een kwartier voor tijd nog een 'Battigoal' deed weer van zich spreken. Met een doelpunt en een assist bezegelde hij het lot van United. foto rtr grote kans, maar Sheringham en Scholes maaiden beiden naast de bal. In dezelfde groep B won Va lencia thuis van Bordeaux met 3-0. De Spanjaarden scoorden na de pauze via Farinos, de Roemeen Ilie en Kily Gonzalez. Voor Valencia betekende de ze ge een heerlijke afleiding van de problemen in de competitie. In de Primera Division is de ploeg slechts vijftiende. Groep A Scheidsrechter Levnikov zag in Berlijn vanaf de middenstip on getwijfeld beide doelen. De be slissing om het duel tussen Hertha BSC en Barcelona te la ten doorgaan, was daarmee re glementair onderbouwd. De 65.000 toeschouwers in het Olympisch Stadion noch mil joenen tv-kijkers beleefden veel plezier aan het schimmenspel dat in 1-1 eindigde. Barcelona was zeer oranje- getint. Louis van Gaal had liefst zeven Nederlanders opgesteld. Onder hen Ruud Hesp, die eer der afgeschreven leek, maar af gelopen zaterdag tegen Valen cia verrassend terugkeerde in de basis. Sterspeler Rivaldo ontbrak wegens een blessure. Daardoor werd de aanval gevormd door Ronald de Boer, Patrick Kluivert en de Portugees Luis Figo. An dere Nederlanders in de basis waren Frank de Boer, Michael Reiziger, Phillip Cocu en Bou- dewijn Zenden. Die laatste be zette de linksbackpositie. Bij te genstander Hertha startte Dick van Burik in de basis, Bryan Roy zat op de bank. De opening was voor Hertha, dat onmiddellijk het doel van Hesp bestookte. Thom schoot voorlangs, bij een kopbal van Van Burik redde Hesp knap. De toeschouwers achter het doel van Hesp zullen de openings treffer in de veertiende minuut niet hebben gezien. Die viel na melijk aan de andere kant. Uit een comer van Figo kopte Cocu de bal door naar Luis Enrique, die van dichtbij Hertha-doel- man Kiraly passeerde. De Duitsers lieten zich door die treffer niet ontmoedigen. Zenden moest Hesp een keer op de doellijn assisteren toen Preetz inkopte. In de 33ste mi nuut kon hij niet verhinderen dat Wosz vanaf rechts de bal te ruglegde op Michalke. De oud- Bochumer passeerde van bui ten het zestienmetergebied Hesp met een droge knal. Na 390 doelpuntloze minuten had den de Berlijners eindelijk weer eens gescoord. Barcelona drong na die ge lijkmaker weer aan. Van Burik had geluk dat een overtreding op Cocu door Levnikov als niet- strafschopwaardig werd be schouwd. Het was de enige keer dat Figo niet direct bij Spaans gevaar betrokken was. De Por tugees zag Karily een vrije trap stoppen, nadat Hertha-verdedi- ger Konstantidinis hem ten kos te van een gele kaart had tegen gehouden. Uit een comer van Figo kopte Cocu vlak voor rust naast. Het zicht bleef ook na mst zeer beperkt. Bij Barcelona, in de Spaanse competitie drie keer op rij verliezer, liep het combi natiespel niet. Hertha, ook al moeizaam acterend in de eigen Bundesliga, hield zich op basis van veel vechtlust staande. De Nederlandse inbreng werd klei ner omdat Van Gaai zowel Ro nald de Boer als Kluivert zo'n twintig minuten voor het einde naar de kant haalde. Beide ploegen leken op dat moment al tevreden met de puntende- ling. Porto klopte in dezelfde pou le Sparta Praag met 2-0. In Tsje chië beslisten Drulovic en de Braziliaanse topscorer Jardel vlak voor tijd de wedstrijd. ide Quick Boys loopt het dit sei- en nog niet naar wens. Afge- pen zaterdag verloren de Kat- „njjters van Barendrecht (2-1) deed de ploeg op de laat- plaats in de Hoofdklasse A landen. Het zou tot een hoop itraties moeten leiden, maar k de voetbalhumor heeft er st onder te lijden. en we even het begrip voet- sl ilhumor uiüeggen aan de ind van een paar voorbeel- iat Men menge de inhoud van de G tmpoo-fles van een medespe- ill1 'met zelf geproduceerde uri- elo \wdat diegene tijdens het ei <uchen allesbehalve schoon ii ut krijgt. Men drukke wat verse fecali- i uit het darmkanaal en ge- uike de schoenen van een der als watercloset, 'tirna voornoemde voor een uie verrassing komt te staan 'hijzijn hush-puppies aan- k Men gebruike als gewisselde "Ier de handdoek van de me- tyeler, van wie bekend is dat immer als laatste van de douchegelegenheid gebruik maakt en lege tegelijkertijd diens shampoofles. Ja, met voetballers kan je la chen hoor. Bij Barendrecht appreciëren ze de grappen en grollen van dat als keurig bekend staande Quick Boys als geen ander. Want wat trof de vrijwilliger, die elke zaterdag de kleedkamer van de bezoekende ploeg schoonmaakt, aan? Juist ja, een vers gedraaide drol naast het toilet. Wat jammerlijk ontbrak was zo'n leuk haringprikkertje met een Nederlands vlaggetje, d$t ertoe dient dat de genodig den in de sponsoimirnte bij het verorberen van de vis ria afloop van de wedstrijd geen vieze handen krijgen. En om dat staaltje voetbalhu mor konden ze bij Barendrecht nu net niet lachen. I te zien, nog niet dun door de broek. De resultaten mogen dan te- foto hielco kuipers I genvallen, op zo veel stressbe stendigheid mag Quick Boys I best trots op zijn. De spelers van Quick Boys heb ben tot nu toe moeite om de ballen tussen de palen te krij gen. Blijkbaar levert het mikken ook op andere vlakken de nodi ge problemen op. Maar door Zonder woorden. I het gebrek aan resultaten loopt het de Katwijkers, aan de prachtige vorm van de creatie Offerte? www.unive.nl of bel (038) 498 67 67 UNIVÉOy Duur plukt ilc vruchten vun!

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 23