Ter Leede degradeert niet Katwijk groeit in zijn rol als koploper Amateurvoetbal RC slachtoffer van "ingeschreven wet' RV speelt concurrent onster van de mat Mag het Noordwijk eens een keer meezitten?' ANDAG 22 NOVEMBER 1999 IfUKGERARD BAAS slechts een klein beetje en moeite is Katwijk ge- jd in zijn rol als koploper, ■nstander Zwart Wit '28 be- j sterk en nam zelfs in de 3Sminuut door een doelpunt Adam Elibol de leiding, 31 r nadat de oranjehemden tempo hadden opge- efd, was er geen ruimte voor misverstanden. Kat- vvon zijn eerste wedstrijd jjstaanvoerder sinds 7 fe- ri 1998 met 4-1. De door levende factoren waren het kookte spel van John van deer, de onverzettelijkheid. - Marco de Ridder en het 'e'R bereidende werk van Barry P9F beldeman. ld b ooi De centrumspits - topscorer met negen treffers- scoorde te gen Zwart Wit niet maar viel wel op met twee beslissende passjes en nog een handvol bal len die hij op het presenteer blaadje voor zijn ploeggenoten legde. De functie van Dubbel- deman, tot het duel van zater dag slechts goed voor één as- sist, heeft er een lading bij ge kregen. Het was dan ook begrij pelijk dat hij zich twee minuten voor tijd bij de strafschopstip meldde voor de penalty nadat Ronald Pronk bij een kopkans omver was gelopen. Geboren NAAN DEN RIJN BROEKHOF C maar vijf speeldagen gele- vas ARC de stoere lijstaan- ler in de hoofdklasse A. Na 2 nederlaag tegen Scheve- staan de Alphenaren drie punten boven de ler een na laatst SHO. An- jds heeft ARC slechts vijf iunten meer dan koplo- itwijk. Het geeft aan hoe de krachtsverschillen zijn :e afdeling. Dat werd ook [eens gesymboliseerd tij de ontmoeting tussen ;n Scheveningen. Voor de [hadden de roodzwarten in te brengen tegen Sche- gen en was de 0-2 achter- slechts een flauwe afspie- van het werkelijke ftsverschil. Na de pauze ARC veerkracht en het zich op bewonde- tardige wijze terug in de ijd. De 2-2 hing in de maar viel niet. ide laatste vier wedstrijden telde ARC slechts één 1111 Trainer Wim Bercken- 1ÜS haalde de schouders op constatering. Hij baalde [van het bedroevende ni- van zijn ploeg voor de .Iedereen heeft er de pest t in de tweede helft [dat er mogelijkheden wa- jen Scheveningen. Maar is een ongeschreven wet: in de eerste helft laat lig- taak je in de tweede helft teer goed." ~.C-coach kan met 'laten nooit gedoeld hebben rentuele kansen die zijn [gemist had, want die wa- niet. Berckenkamp be- het erbarmelijke spel discipelen, bewoners van sportpark iloot (zonder de gebroe- -%ok en Fabian Gelder- bakten er helemaal niets de eerste 45 minuten, iwend was het een puin- bijna alle persoonlijke gingen verloren en van cohesie tussen de linies een sprake. Met name de ;lspitsen Michel Sneep (at e week debutant tegen le) en Dave van Velzen :n niets in te brengen te- iaf. (Respectievelijk Wesley van (debuterende a-junior) Charité. eveningen had zich op ïoeilijke wedstrijd voorbe- Dijke er). 2-1 [ispt iode omt KLASSE ZATERDAG ichti stelde in de top orde op ond door concurrent Monster gen veld met 2-0 te ver- De Katwijkers sloegen loor een gat van vijf pun- Jet de nummer twee. In de ^eu8 enmoot deed Lugdunum l sc0 i zaken. De Kikkers won iet 3-2 van Honselersdijk. ister - KRV 0-2 p0 van de mat gespeeld. cord) i kort na de start hielden cratii ïtwijkers even de adem in Monster-spits Mare Rap- leen voor doelman Fabian uten verscheen. De Kat- sluitpost redde evenwel kend. Het was de moei- Lkt d; opdracht die Schouten zou krijgen. KRV neerde en nam in de 38ste ut terecht een voorsprong, tije trap van Kees van pWas zo hard dat de Mon- Huur en doelman Maurits gniu'! unp geen verweer hadden, opvallend spelende Van was vlak na rust ook de kwajever van het tweede doel- Martin van Delft liet de en w die Van Duyn hem schonk üggen. KRV controleerde 'a de wedstrijd. Monster ïgeen kansen meer, terwijl ïtwijkers nog wat mogelijk- P kregen via André de Van Delft, Hans Rovers en doelpuntenmakers willen altijd scoren. Tot zijn verbazing werd doelman Hugo van Duyn door de rest van het team naar voren geschoven voor het karwei. Dubbeldeman wist niet dat Van Duyn (die de strafschop keurig benutte) droevige privé-rede- nen had om juist die dag een doelpuht te maken en maakte geen enkel geheim van zijn woede. Die boosheid verdween echter snel nadat hem was ver teld hoe de vork in de steel zat. Zo keerden de rust en de te vredenheid gauw terug bij de Katwijkers. Zwart Wit'28, met zes duels op rij het langst onge slagen van alle hoofdklassers, was en bleef erg lang boos. Op het Katwijkpubliek achter het doel bij de ingang van De Krom en op scheidsrechter Kruithof, die halverwege de eerste helft volgens de Rotterdammers had moeten fluiten bij een actie van Marco de Ridder. De Noordwij- ker veroverde in de 25ste mi nuut met wat geweld, maar vol gens de arbiter binnen de re gels, de bal, zette een combina tie op met Dubbeldeman en tikte de gelijkmaker in. Vlak voor het doelpunt van De Ridder had Pieter Slootweg, die centraal op het middenveld speelde, al de 1-1 op zijn voet toen hij in stelling was gebracht door Dubbeldeman. Slootweg schoot over, maar de tweede vlotte Katwijkse aanval van de dag toonde aan dat de ploeg niet briljant hoeft te voetballen om toch kansen te krijgen. Af gelopen zaterdag waren er veel Katwijkers op het deels soppige veld niet in normale doen. Vooral de achterhoede was ma tig op dreef met onzorgvuldig passwerk. Edwin Robbers en Wilfred Kwestro zagen veel bal len zomaar over de zijlijn ver dwijnen. Patrick Heymans moest al snel worden vervan gen wegens een niet geheel ge nezen enkelblessure. Katwijk hoeft op zulke dagen niet te wanhopen, omdat het kan vertrouwen op de linker kant waar aanvoerder Marco van der Plas meestal goed is voor een 'zeven' en Marco de Ridder altijd wel een truc uit zijn toverdoos haalt. De goed spelende John van der Meer had zaterdag door dat zijn pas sjes op de linkerflank het mees te effect hadden. Aan de andere kant, waar Karim Hajji ontbrak, viel Björn Raven alleen op door regelmatig ruzie te hebben met zijn tegenstanders. Raven werd in de rug verder matig onder steund door Ronald Pronk, die pas na zijn doelpunt (in de 60ste minuut en weer op aan geven van Dubbeldeman) los kwam. De 2-1 was de beslissing van de wedstrijd, de 3-1 (De Ridder na een vrije trap van Van der Plas) en de 4-1 onder streepten alleen maar wat al duidelijk was. Katwijk hoeft niet erg goed te voetballen om een ploeg als Zwart Wit '28 met een nederlaag naar huis te spelen. Katwijk: Van Duyn; Heymans (24. Bouwmeester), Van der Meer, Rob bers, Kwestro; Pronk, Slootweg (84. Molenaar), Van der Plas (84. Guyt); Ra ven, Dubbeldeman, De Ridder. reid, maar kreeg het initiatief welhaast in de schoot gewor pen. Het duurde ook een half uur voordat ARC een antwoord had op aanvaller John Blok die ver terug speelde. Hans Tellier, Paulo Mendonca en zeker Ype Hytema konden met die rug dekking naar hartelust hun aanvallende lusten botvieren. Het regende dan ook kansen die vooral van de linkerflank kwamen. Mark Jansen en Pas cal Bloemhéuvel op rechts en Edgar van Tol op links kenden een zware zaterdagmiddag. Paulo Mendonca, Ype Hayte- ma, Manuel Monteiro (op de paal) en nog een keer Haytema verzuimden Scheveningen in het eerste half uur op voor sprong te zetten. Maar de druk was dermate hoog dat een tref fer niet kon uitblijven. Dennis de Bruin verslikte zich in de snelheid van Danny Voskuil die ook keeper Fred.Admiraal om speelde en 0-1 aantekende. Zes minuten later liet Paulo Mendonca iedereen zijn hielen zien en schoot de 0-2 binnen. Berckenkamp moest wat. Ar thur van Orssagen nam de vrije positie in de verdediging over van Maurice B alkhoven die op zijn beurt doorschoof naar het middenveld. Er kwam daardoor iets meer balans tussen de li nies. Na de rust kwam er nog meer evenwicht. Met Gidon Reinders Folmer en Stefan Schaafsma voor Michel Sneep en Dave van Velzen kreeg ARC grip op de wedstrijd. Sterker, naarmate de tijd vorderde heersten de Alphenaren. Uit een hoekschop van Reinders Folmer kopte Dennis de Bruin de aansluitingstreffer binnen en ARC ging op zoek naar meer. Ruud Bos en Maurice Balkho- ven waren dicht bij de gelijk maker, maar de paal stond een tweede goal in de weg. In de slotfase speelde ARC vol op de aanval waardoor voor Scheve ningen de weg naar Fred Admi raal open lag. De groenhemden verzuimden ARC in de slotfase de nekslag te geven. Schevenin gen bleef daardoor op twee doelpunten staan en ARC op één. En dan verlies je de wed strijd. Dat is een geschreven wet. ARC: Admiraal; Bloemheuvel, Balkho- ven, De Bruin, Van Tol; Jansen, Van Orssagen, Van Meggelen; Van Velzen (46. Schaafsma), Bos, Sneep (46. Rein ders Folmer) De spelers van Ter Leede hebben een muurtje geformeerd, maar het enthousiasme is niet erg groot, v.l.n.r. Carlo van Zeist, Alan Campfens, Frank Bloemheuvel, Dennis Kramer, Jeffrey Stolk, Erwin Beltman en Martin de Louw. foto kees van hoogdalem Nieuwkomer speelt gelijk tegen Rijnsburgse Boys Van Duyn. Van Duyn en Rovers raakten de paal. Hns'dijk - Lugdunum 2-3 Honselersdijk presteert niet ge weldig, wat wellicht te wijten is aan de blessuregolf die de ploeg teistert. Lugdunum had daar vanzelfsprekend geen bood schap aan en wil gewoon uit de gevarenzone blijven. „We staan nu waar we moeten staan", zei trainer Jeroen Brussee over de plek in de middenmoot. De Kikkers kwamen wel op achter stand toen Patrick van der Ende een dekkingsfout afstrafte. Nog geen vijf minuten later was het gelijk. Gijs Collé stuurde Brian Watson weg en de snelle spits faalde niet. De Leidse pret duurde kort. Een schitterende boogbal van Jasper Steringa be tekende 2-1 voor Honselersdijk, maar een hoekschop van Mar cel de Best en een doeltreffende kopstoot van Harm de Vos brachten het evenwicht terug. Peter Sloos en Watson kregen prima kansen, net als Collé, die alleen voor doelman Janco Koole het net echter niet kon vinden. Otto de Jonge kroonde zich tot matchwinner. Nadat Collé een hoekschop van De Best had teruggekopt, toonde De Jonge zich een oplettende medespeler: 2-3. Lugdunum staat nu bovenaan in de tweede periode. Brussee: „We zijn nu gewend aan het tweedeklasse niveau. We zullen nog voor ver rassingen gaan zorgen." De hoeveelheid sponsors is imponerend, het aantal toe schouwers lag ruim boven de 1000, de businessclub puilt na afloop uit van de mensen en tegen Rijnsburgse Boys werd met 1-1 gelijkgespeeld. Kortom, de hoofdklas se A heeft er in Ter Leede een stabiele kostganger bij. Bij de Sassenheimse club zijn ze daar overigens nog niet van overtuigd. Daar wordt op de ranglijst de afstand met de rode streep berekend en is nauwelijks oog voor de prachtige positie in het linkerrijtje. sors) de derby's tegen de ande re Bollenstreekclubs niet ont houden. Nog afgezien van de vraag of de competitieleider een verzoek van Ter Leede om een andere indeling zou heb ben gehonoreerd. Ter Leede moet zich daarom waarmaken in de zwaarste klas se van het amateurvoetbal en dat gaat de ploeg van trainer Arie Lagendijk aardig af. Juist hij is degene die elke speculatie over een hoge klassering de grond inboort. De trainer wijst op schorsingen en blessures die nog zullen komen. Op het feit dat 17 punten uit elf duels hele maal niet zo'n geweldige score is, dat je daarmee in een andere poule in het rechterrijtje staat, dat drie spelers in zijn elftal nog zo onervaren zijn. WILLEM SPIERDIJK De voorzichtigheid bij Ter Leede is begrijpelijk. Twee sei zoenen terug duikelde de club in één jaar weer uit de hoofd klasse. Dat moet dit seizoen koste wat het kost voorkomen worden. De clubleiding denkt dat sponsors en vrijwilligers af haken wanneer het eerste elftal nu opnieuw degradeert. En dat nog eens terugkeren naar de hoofdklasse in dat geval onmo gelijk is. Eigenlijk had de technische staf van Ter Leede dit seizoen liever in de hoofdklasse B of C gespeeld. Handhaving zou in die andere klassen gemakkelij ker zijn. Maar het bestuur wilde de achterban (publiek en spon- Maar wie de Sassenheimse club in de eerste helft tegen Rijnsburgse Boys zag opereren, kan maar één conclusie trek ken: Ter Leede degradeert niet. Vooral in de beginfase overdon derde de ploeg zijn tegenstan der. Ter Leede had laatste man Frank Bloemheuvel naar het middenveld doorgeschoven en middenvelder Martin de Louw opereerde naast spits Alan Campfens om het de Rijnsburg se vrije verdediger Michael de Roode lastig te maken. Henk Wisman, de trainer van Rijnsburgse Boys, zei na afloop deze speelwijze van Ter Leede te hebben verwacht, maar zijn ploeg leek verrast. Vooral op rechts kregen Mar cel de Jong en Martin de Louw de ruimte om door te breken. Al in de tiende minuut leverde dat een hele mooie kans voor Ter Leede op. De Jong was vrijgeko men aan de rechterkant en le verde een voorzet af die door De Louw hard op de vuisten van doelman Lennert Hegie werd geschoten. Stolk kopte de rebound net naast. Vijf minuten later was het wel raak. Erwin Beltman liet vanaf rechts een voorzet los, De Louw kreeg de bal niet onder contro le, maar die kwam wel tegen de hand van verdediger Michel Roest. De Louw benutte de pe nalty; 1-0. De speler die vorig seizoen nog het geelzwart van Rijns burgse Boys droeg, was een van de uitblinkers bij de thuisploeg. Vooral de manier waarop hij voorop ging in de strijd, wekte bewondering. De Louw was zelf nog niet eens te spreken over zijn eigen prestatie. „Ik heb aanvallend te weinig kunnen brengen", zei de Warmonder. De Louw vond het een eigen aardige ervaring om nu tegen de jongens te spelen met wie hij vorig seizoen nog een elftal vormde. „Ik kijk met heimwee terug op de periode die ik in Rijnsburg heb gespeeld. Maar ik weet dat ik het bij Ter Leede sportief heel goed kan krijgen." De verbetenheid van De Louw kon niet voorkomen dat Rijnsburgse Boys zich in de tweede helft weer in de wed strijd speelde. De ploeg leverde veel meer strijd en kreeg ook een paar mooie kansen. De eer ste was echter voor Ter Leede. Rbii brak door op links en be sloot, vrij voor het doel, te schieten in plaats van voor te zetten. De bal ging naast. „Dat was een belangrijk moment", vond Lagendijk. „Als we met 2- 0 voorkomen, hebben we goede kans de wedstrijd te winnen." Een paar minuten later kwam Rijnsburgse Boys op gelijke hoogte. Steven Faber en Patrick Heemskerk hadden eerst mooie kansen om zeep geholpen, toen Jimmy Simons met een fraaie kopbal gelijk maakte. Daarna verwierven de Rijns burgers zich wel een groot veld- overwicht, maar kansen kregen ze niet. Ter Leede kreeg nog de mooiste kans op de zege toen Campfens van dichtbij mocht inkoppen nadat Hegie de bal slecht had weggewerkt. De doelman maakte zijn fout goed door de inzet van de spits te ke ren. Ter Leede: Waasdorp; De Jong, Van Zeist, Bloemheuvel, Honsbeek; Kra mer, Stolk, De Louw; Beltman, Cam- Sfens, Rbii. ijnsburgse Boys: Hegie; Roest, Van Lochem, De Roode, Cadel; Buijs, Boer, Den Haan; Faber (80. Kroszynski), Si mons, Heemskerk (58. Slingerland). LEIDEN GERTJAN VAN GEEN Noordwijk en FC Lisse zijn twee ploegen die graag verzorgd willen voetballen en dat bij tijd en wijle ook heel behoorlijk doen. Wat beide ploegen echter nalaten, is veelvuldig scoren. Noordwijk kampte zelfs in het kampioensjaar regelmatig met dat probleem. Zaterdag was het al leen FC Lisse dat productiviteit ontbeer de, terwijl Noordwijk op De Duinwete ring juist opmerkelijk effectief met de kansen omsprong: 3-1. In een competitie waarin de stand op de ranglijst niets zegt over een eventueel resultaat van de wedstrijd, was Noord wijk de gelukkigste van de twee. Het treffen had moeiteloos op een gelijkspel kunnen uitdraaien, maar dan wel eentje met een hoop doelpunten. Dat de to taalscore op vier bleef steken, kwam door Marco Korff. De Noordwijkse sluit post had met een paar knappe reddin gen een belangrijk aandeel in de zege van zijn ploeg. De thuisploeg trad voor het eerst dit jaar aan met het basiselftal dat vorig jaar de hoofdklasse A beheerste. Met Rocky Pitti dus in plaats van Patrick Scheurwa ter en zonder Jelle Korbee, die op de bank bleef omdat de blessuregolf aan Noordwijkse zijde voorbij is. De succes- formatie van het seizoen '98/'99 kon aanvankelijk echter niet laten zien hoe het aan de titel was gekomen. Maar dat was voornamelijk de 'schuld' van FC Lisse, dat fris aan het duel begon. Op geen enkele manier was te consta teren dat het elftal van Wim Schaap een deuk in het zelfvertrouwen had opgelo pen na de zeperd van vorige week in ei gen huis tegen SHO. Met de weer fitte Leon van der Zwet en Erwin van der Lugt in de basis en zonder de gebles seerde Kee Hoei Tan en Nick Schnater, legden de bezoekers Noordwijk hun wil op. FC Lisse combineerde vrolijk en was scherper in de duels. Omdat Noordwijk ook nog wat slordig was in de passing, was het wachten op de openingsgoal van geelblauwe zijde. Het constant swit chende aanvalstrio Jerrel Linger/Remco van Bemmel/Arne van den Berg bracht de Noordwijkers steeds in verwarring. Linger en Van den Berg waren daarbij dicht bij een treffer, maar zij vonden Korff op hun weg. Dat het eerste doelpunt aan de andere kant viel, kwam doordat Rocky Pitti zijn directe tegenstander Barry Langeveld re gelmatig te slim af was en bij de derde keer een puike voorzet afleverde. De voormalige linksbuiten van FC Lisse, za terdag een van de uitblinkers aan Noordwijkse zijde, vond in de doelmond in Martin van Kins een andere opvallen de speler. De rechtsback, blijkbaar ge tergd door de kritiek van de afgelopen weken, volleerde de bal in de 35ste mi nuut zonder na te denken achter doel man Ron Bourn an: 1-0. Het antwoord van de Lissenaren liet niet lang op zich wachten. Nog geen mi nuut later liet Linger zich handig in de rug lopen door een Noordwijker, waarna Leon van der Zwet de vrije trap van ruim twintig meter met een fraaie curve on bereikbaar voor Korff in de verre hoek lepelde: 1-1. Het was gerechtigheid voor de bezoe kers, die simpelweg meer kansen creëer den. Daarom was het ook opmerkelijk dat FC Lisse zich vlak na rust twee keer in de luren liet leggen. Eerst kopte Wim de Jong in de 49ste minuut vallend de 2- 1 binnen na een vrije trap van Geerlig Azier en vijf minuten later stelde Patrick van Dam de koelbloedige Patrick de Jong in staat de wedstrijd te beslissen. De linksachter omspeelde Bouman sub tiel en schoof de 3-1 in het doel. Wim Schaap: „Het mag eigenlijk niet gebeu ren dat de twee backs en een midden- Titelhouder komt tegen FC Lisse goed weg velder scoren. Vooral het tweede doel punt was een fout van onze kant." De trainer van FC Lisse, die over twee weken de dialoog wil aangaan met het meest kritische deel van de supporters dat niet tevreden is over de huidige stand op de ranglijst, was geenszins boos. Dat was ook niet nodig want zijn ploeg had laten zien voetballend tot de betere ploegen in de hoofdklasse te be horen en slechts een klein beetje geluk te missen. Zo vond ook zijn collega Ruud Bröring. „Natuurlijk komen wij in de eerste helft goed weg, maar mag het ons ook een keer meezitten", vroeg hij zich af. De Noordwijker ging nog even verder. Hij noemde de roodwitten, die na drie nederlagen en een gelijkspel voor de tweede keer dit seizoen wonnen in eigen huis, zelfs een regelrechte titelkandi daat. ,Als je zo speelt als wij en dan van FC Lisse kunt winnen, dan ben je een kampioensploeg." Noordwijk: Korff; Van Kins, Ten Brinke, Smit, Patrick de Jong; Wim de Jong, Reinders, Azier; Kleijn (75. Scheurwater), Van Dam, Pitti. FC Lisse: Bouman; Langeveld, Van der Zwet (75. Schnater), Taument, Van der Lugt; Tetro (62. Bö- ke), Darazzi, Groeneweg; Van Bemmel (69. Luxenburg), Van den Berg, Linger. HOOFDKLASSE A Katwijk-Zwart Wit '28 4-1 (1-1) 17 Brian Stolk 0-1, 25 Marco de Ridder 1-1, 60 Ronald Pronk 2-1, 74 Marco de Ridder 3-1, 88 Hugo van Duijn 4-1 (strafschop) Scheidsrechter: Kruithof Toeschouwers: 750 Gele kaarten: geen. Noordwijk-FC Lisse 3-1 (1-1) 35 Mar tin van Kins 1-0, 36 Leon van der Zwet 1-1, 49 Wim de Jong 2-1, 54 Patrick de Jong 3-1 Scheidsrechter: Zwaard Toeschouwers: 2000 Gele kaarten: Wim de Jong, Patrick de Jong, Marco Kleijn (Noordwijk). SHO-Capelle 1-0 (0-0) 74 Lennart van Kalker 1-0 Scheidsrechter: Breu- gem Toeschouwers: 650 Gele kaarten: Patrick End, Lennart van Kalker, Dino Lima, Steffen van der Linden (SHO). ARC-Scheveningen 1-2 (0-2) 29 Dan ny Voskuil 0-1, 35 Paulo Mendonca 0-2, 60 Dennis de Bruin 1-2 Scheids rechter: Vos Toeschouwers: 500 Gele kaarten: Rene van Meggelen (ARC), Sander Klapwijk, Hans Tellier (Scheve ningen). Excelsior M-Strijen 2-1 (1-1) 34 Ferry Seton 0-1 (strafschop), 35 Danny Kup- pen 1-1, 90 Mario Biervliet 2-1 (straf schop) Scheidsrechter: Van der Perk Toeschouwers: 700 Gele kaarten: Yal- mard Kusten (Excelsior M), Alwin van Bruggen, Bart Luiken, Simon Reedijk, Edwin Wildenberg, Maurice Wilkes (Strijen) Rode kaart: Marcel Breeman (90 2x geel - Strijen). Ter Leede-Rijnsburgse Boys 1-1 (1-0) 16 Martin de Louw 1-0 (strafschop), 56 Jimmy Simons 1-1 Scheidsrechter: Van Ast Toeschouwers: 1200 Gele kaar ten: Peter Cadel, Michael de Roode, Jimmy Simons (Rijnsburgse Boys). Barendrecht-Quick Boys 2-1 (1-1) 13 Dick Rietkerk 1-0, 17 Jeffrey Rutten 1-1, 80 Sander Rijsdijk 2-1 Scheids rechter: Rupert Toeschouwers: 1200 Gele kaart: Fred Lagendijk (Baren- drecht). Katwijk 11 6 3 2 21 24-13 Schevening 11 6 14 19 17-16 Barendrecht 11 5 3 3 18 16-14 Ter Leede 11 4 5 2 17 19-13 Rijnsb B 11 4 5 2 17 23-18 Excelsior M 11 5 2 4 17 21-16 Noordwijk 11 5 2 4 17 16-12 ARC 10 3 4 3 13 10-11 Capelle 11 3 3 5 12 9-12 Zwart W'28 11 2 6 3 12 14-18 FC Lisse 10 2 5 3 11 16-17 Strijen 11 2 4 5 10 13-21 SHO 11 2 4 5 10 14-26 Quick Boys 11 1 5 5 8 10-15 Tweede periode Katwijk 3-7 Excelsior M 3-7 Ter Leede 3-7 Barendrecht 3-7 Programma volgende week: FC Lisse- -Katwijk, Capelle-Noordwijk, Scheve- ningen-SHO, Strijen-ARC. Rijnsburgse Boys-Excelsior M, Quick Boys-Ter Leede, Barendrecht-Zwart Wit '28. TOPSCORERS: 1) Barry Dubbeldeman (Katwijk) 9 doelpunten 2) Mario Bier vliet (Excelsior M) 7 doelpunten 3) Alan Campfens (Ter Leede), Steven Faber (Rijnsburgse Boys), Marco de Ridder (Katwijk) 6 doelpunten 6) Marco Kleijn (Noordwijk), Danny van der Krogt (Zwart Wit '28), Martin de Louw (Ter Leede), Ferry Seton (Strijen), Robert Visser (Ex celsior M) 5 doelpunten 11) Yashin Ashri (Scheveningen), Arne van den berg (FC Lisse), John Blok (Schevenin gen), Raymond Buis (Rijnsburgse B), Arne van Gelder (Capelle), Jeffrey Rut ten (Quick Boys), Brian Stolk (Zwart Wit'28) 4 doelpunten. HOOFDKLASSE B Hoek-Heerjansdam 2-1, SDC Putten- -ASWH 2-6, Achilles Veen-Bennekom 0-1, GVW-DOVO 1-3, Huizen-Kozak ken Boys 2-1, Kloetinge-Sparta Nij- kerk 0-3, Volendam-Spakenburg 3-1. Spakenb+ 11-26 Kloetinge 11-15 Huizen 11-21 Kozak B 10-13 AS WH 11-20 Heerjansd 11-11 D0V0 11-20 Achilles V 11-11 GVW 10-16 Hoek 11-10 Bennekom 10-16 Putten 11- 9 Sparta N 11-15 Volendam 10- 8 HOOFDKLASSE C IJsselmeervogels-Urk 1-2, ONS Sneek- -Be Quick '28 0-2, SC Genemuiden- -Drachtster Boys 2-2, DVS '33-VV0G 1-3, Harkemase Boys-DOS Kampen 5-2, ACV-Olympia '28 1-1, Flevo Boys-WHC 2-2. Urk+ 11-31 Sneek 11-17 Genemuid 11-22 Flevo Boys 10-13 BeQ'28 11-22 Drachtst B 11-12 HarkemB 11-19 ACV 11-10 WHC 11-19 0lymp'28 11- 5 WOG 11-18 DVS'33 11- 5 IJss'vogels 11-18 DOS Kamp 10- 3 TWEEDEKLASSEC Vitesse Delft-BMT 2-1, Monster-KRV 0-2, Honselersdijk-Lugdunum 2-3, PEC Den Haag-JAC afg, Forum Sport- -Floreant 7—2, Voorschoten '97—Lei den 4-0 KRV 10-25 Leiden 11-13 Monster 10-20 Lugdunum 11-13 Voorsch'97 9-18 Honselersd 11-11 ForumS 11-17 BMT 11- 9 Vitesse D 11-17 PEC D H 9- 8 JAC 9-14 Floreant 11- 8 Tweede periode Lugdunum 3-7 Voorsch'97 2-6 Vitesse Delft 3-7 KRV 2-6 DERDE KLASSE A Hazerswoudse Boys-SEV 1-3, Oegst- geest-Kagia 1-2, Aalsmeer-Valken '68 3-3, DSO-Alphia 3-1, UVS-RCL 1-3, TAW-Duinoord 4-2. RCL+ 11-31 Duinoord 11-13 DS0 11-28 Kagia 11-12 SEV 11-20 Aalsmeer 11-10 Alphia 10-17 Oegstgeest 10- 8 Valken'68 11-17 UVS 11- 7 TAW 10-13 Hazersw B 10- 4 Tweede periode RCL+ 3-9 Kagia 3-6 DS0 3-9 Valken'68 3-4 VIERDE KLASSE A Moerkapelle-Sleutels 1-3, LFC-Sem- per Altius 2-4, SV0W-LSW '70 2-0, Koudekerk-Abbenes 4-0, MVKV-RV- .C/Rijswijk 4-2, BSC '68-Woubrugge 5-0. Sleutels 9-25 BSC'68 10-14 Moerkap 11-22 LFC 11-13 Koudekerk 11-19 RVC/Rijsw 9-10 MVKV 9-18 LSW'70 9-10 Semper Alt 11-15 Woubrugge 10- 5 SV0W 9-14 Abbenes 11-3 Tweede periode BSC'68 3-7 SVOW 2-6 Sleutels 2-6 MVKV 2-6 VIJFDE KLASSE A WSB-VCL 2-1, Blauw Zwart-GWS 7-1, G0L Sport-DWO 0-6, Forehol- te-Roodenburg 4-4, Wassenaar-Zwammerdam 0-0, SJC is DW0+ 10-27 Wassenaar 9-11 WSB 10-20 Zwammerd 9- 9 Blauw Z 10-17 Foreholte 9- 6 VCL 8-16 GOL Sport 8- 4 Roodenb 10-16 GWS 9- 4 SJC 10-12

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 25