Personeel Personeel Personeel Personeel Persone oc uderen en werken Verpleegkundig-centralisten m/v We zoeken Loonadministrateur m/v Loonmedewerkers m/v ZATERDAG 20 NOVEMBER 1999 REG. mibw BRANDWEER De Regionale Brandweer Zuid- en Midden-Kennemerland maakt als modern hulpverleningsbedrijf deel uit van het samenwerkingsverband Brandweer Haarlem/Regionale Brandweer Zuid- en Midden-Kennemerland. Wij zijn samen met de Ambulance Hulpverlening Haarlem en de Centrale Post Ambulance-vervoer Kennemerland gehuisvest aan de Zijlweg. Met zeven afdelingen houden we ons bezig met brandpreventie en ^bestrijding, hulp verlening en rampenbestrijding. Haarlem De Meldkamer Brandweer Ambulance is onderdeel van de afdeling Telecommunicatie Techniek. De afdeling zorgt voor het instandhouden van de meldkamer, de automatisering en het scheppen van technische voorwaarden. Een team van verpleeg kundige en brandweerkundige centralisten zorgt dat ergoede hulpverlening plaats kan vinden. Dit geldt ook vöor calamiteiten bij grootschalig optreden en rampen, onder zowel normale als buitengewone omstandigheden. Momenteel zoeken we voor de Meldkamer Brandweer en Ambulance verpleeg kundigen die ons team willen komen versterken. Wat wordt uw taak? Het aannemen, beoordelen, registreren en evalueren van telefonische hulpvragen (o.a. I I 2), het bepalen van de urgentie en het vast stellen van prioriteiten bij gelijktijdigheid van meerdere hulpvragen. Het adviseren, informeren en instrueren van hulpvragers en instanties. Het alarmeren van hulpverleners en het inzetten van ambulance en het zo nodig ondersteunen bij inzetten van de brandweer. De coördinatie en bewaking van-paraatheid in het verzorgingsgebied. Het functioneren als coördinator gewondenvervoer bij groot schalige ongevallen en rampsituaties. Wat wij van u vragen: Voor de functie van verpleegkundig-centralist vragen wij het diploma verpleegkundige a of hbo-v en bij voorkeur heeft u de sosa opleiding CPA-verpleegkundige gevolgd. U heeft ervaring in de ambulancehulpVer- lening of spoedeisende hulp van een zieken huis. U dient een aangepaste cursus te volgen om de specifieke brandweerkennis op te doen. Affiniteit met de acute hulpverlening, een hoge dosis nieuwsgierigheid en geografi sche kennis van de regio is een pré. U bent bereid tot het verrichten van piketdiensten. Daarnaast beschikt u over enige kennis van automatisering, goede communicatieve vaardigheden, een goed coördinatievèr- mogen en bent u stressbestendig. Wat bieden wij u: Een boeiende en uitdagende functie met een salaris van maximaal 4.759,bruto per maand bij een fulltime dienstverband, exclusief een vaste vergoeding voor onregelmatige- en pikets/bereikbaarheids diensten. De recent afgeronde reorganisatie waaruit de MBA is ontstaan heeft tot nieuwe functie beschrijvingen geleid. De definitieve vast stelling van de waardering moet nog plaats vinden. Heeft u belangstelling? U kunt uw sollicitatie richten aan het bureau Personeel, Organisatie en Informatie, t.a.v. mevrouw P. Lagerweij, Zijlweg 200, 20! 5 CK Haarlem, onder vermelding van vacaturenummer MIP 99/21 8. Nadere informatie over de functie kunt u krijgen bij de heer P. Dorsman, leidinggevende Meldkamer, tel: (023) 51 5 95 05. Ook wijzen wij erop dat de Regionale Brandweer Zuid- en Midden-Kennemerland ernaar streeft meer vrouwen en allochtonen in dienst te nemen in functies waarin zij ondervertegenwoordigd zijn. Commercieel-Administratief Haarlemmermeer bruist! De ontwikkeling van nieuwe bedrijventerreinen, de komst van Floriade 2002 en de bouw van nieuwe winkelcentra in Hoofddorp en Nieuw-Vennep onderstrepen deze uitspraak. En niet te vergeten de omvangrijke VINEX-woningbouwprogramma's. De Floriade maakt straks deel uit van een langgerekte recreatieve groenzone. Zo wordt ondanks de sterke economische groei in alle marktsegmenten evenwicht gevonden tussen economie en milieu, natuurlijk landschap en verstedelijking, en werk en recreatie. Als Rabobank Haarlemmermeer - met inmiddels zeven kantoren - zijn we de afgelopen jaren explosief gegroeid. Zowel in de bedrijvenmarkt als onder particulieren. En onze doelstellingen voor de komende jaren zijn uitermate ambitieus. De enthousiaste MBO'er die we zoeken, gaat onze dienstverlening op de zakelijke assurantiemarkt helpen uitbouwen. Als commercieel-administratief medewerker Verzekeringen lever je cruciale support aan het team dat ver zekeringsmaatwerk levert aan bedrijven. Je analyseert verzekeringsportefeuilles, doet voorstellen ter verbetering en je onderhoudt contacten met verzekerings maatschappijen. Daarnaast verzorg je de commerciële administratie en de correspondentie, controleer je tussenrekeningen en handel je schademeldingen af. Al met al een aantrekkelijke spilfunctie, met commerciële, inhoudelijke en admini stratieve kanten. Voor een pro-actieve MBO'er met de nodige vakopleidingen, waaronder Assurantie-B, en sterke commerciële en communicatieve vaardigheden. Interesse? Voor. meer informatie kun je contact opnemen met de heer J. Pol, teamcoördinator Verzekeringen, telefoon (023) 564 94 28, of met de heer K. Meijer, manager Personeel Opleidingen, telefoon (023) 564 94 12. Je brief met c.v. kun je binnen 14 dagen sturen naar Rabobank Haarlemmermeer, afdeling Personeel Opleidingen, Postbus 18, 2130 AA Hoofddorp. Geef je ambitie toekomst Rabobank Haarlemmermeer Rabobank Teylingen, gelegen in de bollenstreek, is actief in de plaatsen Sassenheim, Voorhout en Warmond. We spelen hier een belangrijke rol, waarbij we ervan uitgaan dat een goede relatie begint met een goed persoonlijk contact. We hebben op die manier in ons werkgebied - met ca. 35.000 inwoners - een vooraanstaande positie op de particuliere en zakelijke markt verworven. Actief, persoonlijk en betrokken. In een informele sfeer, waarin eigen initiatief en verantwoordelijkheid centraal staan. We zoeken een enthousiaste commerciële medewerker die ons team komt versterken. Als medewerker verkoop ondersteuning assisteer je de financieel adviseurs en de hypotheekadviseurs van de bank bij hun pro-actieve marktbewerking, zodat zij hun verkooptaken optimaal kunnen vervullen en een efficiënte werkwijze binnen dit segment wordt bereikt. Tot de dagelijkse werkzaamheden behoren o.a.: het uitwerken van financieringsaanvragen, het maken en voorbereiden van afspraken, het ondersteunen bij marktbewerkingsacties en de afwikkeling van over- rnn Geef je n b i t i e eenkomsten en transacties. Bovendien ben je voor klanten het ee aanspreekpunt en vraagbaak. Kortom, een mooie kans voor een c merciële MBO-er met relevante vaktechnische opleidingen. Verder je flexibel, klant- en resultaatgericht. Het betreft hier een part-time functie voor gemiddeld 20 uur per wi de ene week op dinsdag, woens dag en vrijdag en de andere week op woensdag en vrijdag. Interesse Voor meer informatie kun je contact opnemen met Vera Noomen, teamcoördinator verkoop ondersteuning Financieel Advies/Huis Hypotheekadvies, telefoon 0252-243 104 Je brief met c.v. kun je binnen 14 dagen sturen naar Rabobank Teylingen, ter attentie van Monique Keereweer, Personeelszaken, Postbus 31, 2170 AA Sassenheim. Rabobank J Teylingen Diaconessenhuis Leiden Het Diaconessenhuis^ een modern regionaal 300 bedden en ongeveer 1Ö00 medewerkers. Afië specialismen zijn aabwezig. Dit jaar is naëét het bestaande ziekenhuis begonnen met dje bouw van een nieuw beddenhuis. Het Diaconessenhuis is aantrekkelijk gelegen, in een groene omgeving nabij het centrum van Leiden en op loopafstand van het NS station. Het ziekenhuis beschikt over góede gratis parkeergelegenheid. Leide#is vanuit diverse gróte steden zoals Oen Haag, Amsterdam en Rotterdam goed béreikbaar. Ons team wil ook op langere termijn kunnen rekenen op mensen met hart voor het werk en voor onze patiënten, ledereen die zich oriënteert op een vervolgopleiding, wie van studie of van baan wil veranderen, maar ook Ziekenverzorgenden en MDGO-VP'ers, bieden we graag de mogelijkheid tot als leerling-verpleegkundige lie Daafvoor gaat een duale opleiding begin maart 2000 van start die kan worden gevolgd op MBO-niveau. Bij het Öiacönessenhuis Leiden werken we aan behoud van zorg met een menselijk gezicht! Wil je ook in je werk een ideaal vervullen? Dan vind je in de verpleegkunde heel veel kansen! Tijdens je opleiding ontvang je een (leerlingen-) salaris én na je diplomering liggen alle werkvelden in de gezondheidszorg voor je open, óók in het buitenland. Wat bieden wij nog meer: Interne huisvesting (indien gewenst) Persoonlijke begeleiding Korting bij NS-vervoer. Ziekenverzorgenden en MDGO-VP'ers krijgen de mogelijkheid om voor te werken Wie anderen kansen wil geven, krijgt bij ons alle kans! (dit is ook al mogelijk voor de opleiding die in september 2000 start) Wat verwachten we van je? Voor de MBO-opleiding dien je te beschikken over een MAVO-diploma (D-niveau) en je bent m maal 17 jaar. Voor de verkorte opleiding dii beschikken over het diploma Ziekenverzorgende MDGO-VP. Je beschikt over doorzettingsvermoi en een enthousiaste instelling. Voor nu en voor je toekomst! Interesse? Stuur dan je schriftelijke sollicitatie bin 2 weken aan de dienst Personeel Organisatie, t. de heer F.W. Trouw, P&O-functionaris, postbus 9( 2300 RD Leiden. Voor informatie kun je ook belle met nummer 071 - 517 84 58 of 071 - 517 82 85. Belastingadviesbureau LTB, sterk in de agribusiness en in het midden- en kleinbedrijf, biedt el dewerker ruimte voor groei. In persoonlijke ontwikkeling, in zelfstandigheid, in teamwork voor on klanten. Klanten die innovatief, kritisch en ondernemend zijn. Voor wie kwaliteit voorop staat. Persoonli advies en gevoel voor ondernemerschap vormen de basis voor onze dienstverlening. Vanuit 20 vestiging! in West-Nederland verzorgen 530 medewerkers een volledig pakket financiële- en organ is a to rise adviesdiensten. Voor onze vestiging in Lisse/Sassenheim is plaats voor een Je taken Voor onze klanten verzorg je zelfstandig de loonadministratie. Je adviseert onze kla op het gebied van beloning en onkostenvergoedingen. Je onderhoudt contacten met uitvoeringsinstellingen, belastingdienst, arbodienst-en, verzekeringsmaatschappijen, Je adviseert klanten over heloningsmogeliikheden en arbeidsrechtelijke vraagstukken Het vaktechnisch ondersteunen en begeleiden van minder ervaren collega's ervaar je een uitdaging. Je profiel Je hebt al enige jaren ervaring in de loonadministratie en bent in het b relevant mbo-diploma of het praktijkdiploma loonadministratie. Daarn accuraat, representatief, zelfstandig en een teamworker en beschik je va over goede communicatieve vaardigheden. :elfsprekend Teve Voor onze klanten maak je loonherekeningen en doe je de aangiften voor de loonbelasting. Je verwerkt ziekmeldingen en verzorgt de aan- en afmeldingen van soc verzekeringen. Je hebt een opleiding op mavo/havo-niveau. Daarnaast ben je accuraat, representant zelfstandig en een teamworker. Om te.beginnen een uitstekend salaris en een concurrerend pakket arbetdsvoorwaard Daarnaast een prettige werksfeer en een uitstekend carrièreperspectief. Verder bieden ruimte voor persoonlijke ontwikkeling en voor individuele groei.- Meer weten! Erik Wittebrood, teamleider lonen in Lisse/Sassenheim, telefoon 0252-219147, staat je graag te Je schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van vacature 99.042, kun je richten aan: Accountants- en Belasting adviesbureau LTB, t.a.v. Nelly Barneveldj personeelsfunctionaris Postbus 191, 2100 AD Heemstede ACCOUNTANTSBURE!

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 40