Personeel Personeel Personeel ICRO EL Expeditors* TFrrrwrï ét A Gemeente Zoeterwoude Bouw Jij IT account- Pak jij de draad op als IT account- Breng jij structuur IT account- ASSEMBLAGE MEDEWERKERS DIVERSE OPROEPKRACHTEN m/v ZATERDAG 20 NOVEMBER 1999 Voor vestigingen in Almere, Bolsward, Oegstgeest en Tilburg zoekt KPD Groep 12 Accountmanagers in de bouw-, installatie- en gww-branche. Ga naar www.kpd-groep.nl en kijk wat we vragen en bieden. KPD Groep. De softuiaremakers uan BouLuOffice: Meer tijd uoor bouwen. Micro-Mei Nederland b.v. in Zoeterwoude is een vooraanstaande importeur van audio-, video-, telecom- en multi-media accessoires en verkoopt haar producten aan/via de radio en televisie detailhandel. Wij zoeken een: Medewerker Verkoop-binnendienst M/V Een commerciële teamspeler Het team van binnendienstmedewerkers is o.a. verantwoordelijk voor de gehele orderverwerking m.b.v. computers, verstrekken van technische commerciële productinformatie, telefonische verkoop en ondersteuning van hun collega's die buiten verkopen. De juiste kandidaat is: circa 25 jaar en heeft een opleiding op MBO- niveau, goede contactuele eigenschappen, telefoonvaardigheden en ken nis van audio- en videoapparatuur. Verder beschikt hij/zij over een goe de typevaardigheid, ervaring met Windows '95, werkt accuraat, is stressbestendig en heeft de wil om zichzelf verder te ontplooien. Ervaring in een soortgelijke functie is een pre. Micro-Mei biedt de juiste kandidaat: een professionele en dynami sche werkomgeving, salaris conform c.a.o., in- en extern opleidingspro gramma en een winstdeling- en pensioenregeling. Stuur uw korte sollicitatiebrief met c.v. naar Micro-Mei Nederland b.v. t.a.v. Dhr. M. Stokman, Postbus 2333,2301 CH Leiden. Een vaardigheidstest kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Expeditors International B. V. is een jonge, dynamische en snelgroeiende expedi teur in Nederland. Onze kernactiviteiten zijn import, export, opslag distibutie. Wereldwijd telt onze organisatie 180 vestigingen en circa 7000 werknemers. Wegens uitbreiding van onze vestiging op Schiphol zijn wij met spoed op zoek naar: Loodsmedewerkers Wisselend dag/avond/nachtdienst (Assistenten Boekhoudkundig Medewerker (Boekhoudkundig medewerker minimaal PDB) Importmedewerkers Breakbuik ervaring vereist Administratief Medewerkers Import Startersfunctie. Declarant vereist is opleiding en ervaring bij vergelijkbare ondernemingen. Junior Export Medewerkers Startersfunctie Export Medewerkers (Expeditors Schiphol S, Rotterdam) aantoonbare exportervaring bij vergelijkbare ondernemingen Voor alle functies geldt m/v, flexibele instelling, goede beheersing van de Neder landse en Engelse taal (met uitzondering van de loodsmedewerkers). Wilt u solliciteren? Stuur dan uw brief met c r 03 december 1999 r Expeditors International B. V. T a v afdeling P&O Postbus 75696 1118ZS SCHIPHOL AIRPORT You'll be surprised how far we'll go for you <1 pjip Voor vestigingen in Almere, Bolsward, Oegstgeest en Tilburg zoekt KPD Groep 12 Accountmanagers in de installatie-, bouw- en gww-branche. Ga naar www.kpd-groep.nl en kijk wat we vragen en bieden. KPD Groep. De softiuaremakers uan InstallOffice: Meer tijd uoor montage. Fluid Management Europe ontwikkelt, maakt en verkoopt doseer-, schud-, en mixmachines voor allerlei toepassingen. De hoofdvestiging staat in Sassenheim en een productielocatie in Woerden. Fluid Management biedt schone, rustige werkplekken en toekomst perspectieven aan ruim 200 medewerkers onder uitstekende arbeids voorwaarden. Voor verschillende assemblage afdelingen te Sassenheim waar diverse teams werkzaam zijn zoeken wij meerdere: m/v In deze functie houdt u zich bezig met de assemblage/montage van onze machines. U werkt in een enthousiast team, waarmee u de machine van begin tot eind met behulp van handgereedschap in elkaar zet. Wij vragen een opleiding op minimaal L.T.S.-metaal niveau of enige relevante werkervaring. Vanzelfsprekend beheerst u de Nederlandse taal in woord en geschrift. Verder zijn we op zoek naar: Voor receptie/telefoon, assemblage, magazijn en kantoor. De uren worden in overleg vastgesteld. Bent u geïnteresseerd, reageer dan schriftelijk of telefonisch naar: FLUID MANAGEMENT EUROPE B.V. Postbus 220 2170 AE Sassenheim t.a.v. mevrouw H.M.C. Pierik afdeling Personeelszaken tel. (0252) 230 604 E-mail: marije.pierik@fluidman.nl Internet: http://www.fluidman.nl IDEX CORPORATION m A wm A ra Voor vestigingen in Almere, Bolsward, Oegstgeest en Tilburg zoekt KPD Groep 12 Accountmanagers in de gww-, bouw- en installatie-branche. Ga naar www.kpd-groep.nl en kijk wat we vragen en bieden. KPD Groep. De softLuaremakers uan InfraOffice: Meer tijd uoor produktie. Bij de gemeente Zoeterwoude is bij het team Sociale Zaken, Economische Zaken en Huisvesting van de sector Welzijn en Burgerij wegens het vertrek van een medewerker plaats voor een enthousiaste medewerker wet voorzieningen gehandicapten m/v voor 24 uren per week Functie-inhoud: is belast met de beleidsontwikkeling en uitvoering van de Wet Voorzieningen Gehandicapten; verricht administratieve werkzaamheden met betrekking tot de uitvoering van de Wet Voorzieningen Gehandicapten, onderhoudt contacten met belanghebbenden; onderhoudt contacten met instellingen, welke voor het beoordelen van aan vragen noodzakelijk zijn; verricht zonodig andere werkzaamheden, neemt deel aan interne en externe overlegsituaties. Functie-eisen: hbo werk- en denkniveau; automatiseringskennis, ervaring op het werkterrein, goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden; een zakelijke, actieve, flexibele en klantgerichte werkhouding Salaris: Afhankelijk van opleiding en/of ervaring zal het salaris bij een 36-urige werk week maximaal f 5.392,- bruto per maand (niveau 8) bedragen. Overige informatie: geboden wordt een veelzijdige functie met een grote mate van zelfstandig heid en voldoende ontwikkelingsmogelijkheden (ruime studiefaciliteiten) als mede een gunstige werktijdregeling en een collegiale en informele werksfeer; de gemeente hanteert een voorrangsbeleid ten aanzien van vrouwen, etnische minderheden en gehandicapten. Bij voldoende geschiktheid voor de functie heeft een sollicitant uit een van deze groepen voorrang op andere •kandidaten, de mogelijkheid van kinderopvang is aanwezig; nadere informatie over de functie Kan worden ingewonnen bij de heer L.Q. van der Ham, hoofd sector Welzijn en Burgerij, tel. (071) 580 63 40 of de heer J.W. Slagmolen, teamleider Sociale Zaken, Economische Zaken 'en Huisvesting, tel. (071) 580 63 50. Sollicitaties: Belangstellenden worden verzocht binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad hun sollicitaties te richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zoeterwoude, Postbus 34, 2380 AA Zoeterwoude. Acquisitie stellen wij niet op prijs.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 34