Bewaarblik voor de laatste krant van dit millennium voor slechts f7,50 Alstublieft! Voor u. Wacht niet te lang, want op=op! Collectors item! Het stijlvolle millennium- bewaarblik van Leidsch Dagblad. Speciaal vervaar digd voor de laatste krant van dit millennium. Wanneer u de krant van 31 december in het blik stopt, bewaart u zo een historische en vooral unieke herinnering. Een echt collectors item In het zilverkleurige blik vindt u een wikkel met de tekst 'Laatste krant van de twintigste eeuw'. Deze wikkel kunt u om de krant van 31 december vouwen. Zo bestaat er, ook vele jaren later bij het openen van het blik, geen twijfel over de inhoud. Het blik kost slechts 7,50* en is in beperkte oplage vervaardigd. Het blik is alleen verkrijgbaar bij Albert Heijn. Waar de voor u dichtstbijzijnde Albert Heijn-winkel zich bevindt, leest u onderaan deze pagina. Als abonnee van Leidsch Dagblad krijgt u f2,50 korting met de speciale bon uit 'Het blad van uw krant'! Verkrijgbaar bij de volgende Albert Heijn filialen De Aarhof 61 - Alphen ad Rijn Schoolstraat 1-Voorschoten Blokhuis 67 - Lisse Voorstraat 27 - Katwijk Zh Hoornesplein 137 - Katwijk Zh Pr. Bernhardstraat 9 - Koudekerk a/d Rijn Kopermolen 44 - Leiden Stevensbloem 11 - Leiden Bevrijdingsplein 58 - Leiden Hooigracht 85 - Leiden Gooimeerlaan 1 - Leiden Kooilaan 49 - Leiden Winkelhof 29 - Leiderdorp Bonnikeplein 2 - Noordwijk ZH Irislaan 83 - Oegstgeest Terweeplein 3' - Oegstgeest Anjelierenstraat 36 - Rijnsburg Boschplein 2 - Sassenheim

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 30