Scorebord
Met duizenden over de brug
sa**?: "7-;-
MAANDAG 8 NOVEMBER 1999
PRIJSVRAGEN
Lucky Ten.-4- 10- 15- 16- 18-29-40-
45 - 52 - 53 - 54 - 60 - 64 - 67 - 71 - 73 -
74-77-78-79.
Lotto 44: 22 - 28 - 34 - 35 - 37 - 38. Re
servegetal: 42. Cijferspel: 453173.
Toto-13/44. 2-3-1-1-1-2-2-2-3-
x-2 - 3-2.
Belgische lotto: 2 - 11 -16 - 18 - 24 - 37.
Reservegetal. 23. Joker. 9330442.
Duitse lotto: 5 - 7 - 12 - 25 - 34 - 49. Re
servegetal: 46. Supergetal: 9. Spel 77
3139768. Super 6: 498319.
AMATEURVOETBAL
RKC 8-18 Sparta 9-11
RVC 9-17 Spijken. 9-11
Feyen.2 9-16 UVS 9-10
ADO DH 9-16 Spartaan 9- 9
Dord.'90 8-14 Barendr. 9- 8
S W/S MC 9-12 Quick B. 9- 8
VROUWENVOETBAL
ZATERDAG
RESERVE HOOFDKLASSE A: Rijnsburgse
Boys 2-Quick Boys 2 3-6, Scheveningen
2-Ter Leede 2 0-0, ARC 2-FC Lisse 2
uitg, Excelsior M 2-Noordwijk 2 2-0, Ba-
rendrecht 2-Spijkenisse 2 0-0, Katwijk
2-RWH 2 3-0.
Quick Boys 2 9-17 Barendr 2 9-11
RijnsbBoys2 8-16 RWH 2 9-11
Ter Leede 2 9-16 FC Lisse 2 8- 8
Katwijk 2 9-15 ARC 2 8- 8
Excelsior M 2 8-13 Spijkenisse2 9- 8
Schevenin 2 9-13 Noordwtjk 2 9-5
HOOFDKLASSE: KFC'71-Stedeco 1-5,
Braakh.-WFC 1-2, Zwart W.-Saestum
1-3, Muiden-Puck D. 4-2,
Reiger B.-Ter Leede 2-6, ODC-Velocitas
2-3.
Saestum 8-24 Muiden 6-10
Ter Leede 8-18 Velocitas 6- 9
Stedeco 8-16 Braakh. 7- 8
Zwart W. 8-13 Reiger B. 8- 4
EBBC/DB 10-18 Almere 10-8
Amsterdam 9-16 Donar 10-8
Zwolle 10-14 Rotterdam 9-6
Weert 10-12 Voorburg 10-2
PROMOTIEDIVISIE: Amst.dam2 - PS-
V/Alm. 69-51Blitz - Aris 82-77, Akrides
- Springfield 69-42, Orca's - ASVU
74-80, Sharks - Jumpers 79-54, Groe
ne Uil - Early Bird 103-91, Wyba - Jugg
lers 74-63.
Groene Uil 7-14 Aris 8-6
Akrides 8-14 Amst.dam2 7-4
Blitz 8-12 Jumpers 8-4
Wyba 8-12 PSV/Alm. 8-4
ASVU 9-12 Early Bird 8-4
Sharks 7-10 Rotterd 2 4-2
MSV 7-10 Jugglers 7-2
Orca's 8- 8 Springfield 8-2
IA: DSVP 2-Lyra 2 1-2, Forum Sport
2-KRV 2 3-3, GravSV 2-Die Haghe 2
3-1, Katwijk 3-KMD 2 4-1, Quick Boys
3-Vitesse Delft 2 3-3, Ter Leede 3-RCL 2
1-0.
2A: Katwijk 4-ARC 3 0-2, Noordwijk
3—Alphia 2 0-1, Riinsb.Boys 4-RCL 3
11-2, SV'35 2-Gravenz.w 3 5-2. 2B:
Honselersdijk 2-Gravenz.w 2 2-1, JAC
2-Quick Boys 4 1-1, Monster 2-Maasdijk
2 1-1, Vitesse Delft 3-Rijnsb.Boys 3 0-5.
3A: Oegstgeest 2-Haz. Boys 2 2-2, SEV
2-Noordwijk 4 5-1. 3B: Naaldwijk 2-DU-
NO 2 4-3, Rozenburg 4-DSVP 3 3-0, Te
Werve 2-Die Haghe 3 3-5.
4A: BSC'68 2-Kagia 3 4-2, LSW'70
2-Quick Boys 7 6-4, Noordwijk 5-Voor-
schoten'97 3 1-0. 4B: DSVP 4-RVC/Rijs-
wijk 2 3-6, Nootdorp 2-Semper Altius 2
1-1, SV'35 3-Quick Boys 6 4-4, Voor-
schoten'97 4-Duinoord 3 2-2.
5A: KRV 4-Rijnsb.Boys 6 7-6, Oegstgeest
4-Noordwijk 6 2-4, Ter Leede 4-Blauw
Zwart 2 0-1, Wassenaar 2-Katwijk 61-.
5B: Alphia 3-SEV 4 3-1, JAG 1-RCL 5
1-5, Katwijk 9-ARC 4 3-3, SJZ 1-Val-
ken'68 3 1-2.5C: Forum Sport 5-DW0 2
2-3, RCL 4-Katwijk 7 4-2, Valken'68
4-TAVV 3 7-0, Voorschoten'97 5-Leiden
3 4-1. 5D: Archipel/Ornas 1-Sleutels 2
0-3, JAC 5-SVOW 2 4-1, Woubrugge
3-Voorschoten'97 6 4-1.
6A: Alphia 4-PGS 3 2-5, LSW'70
wijk 10 - Rijnsb. Boys 10 0-4. 6C: Alphia
5 - Rijnsb. Boys 15 R.no, Rijnsb. Boys 11
- DSO 7 3-0, Quick Boys 11 - LFC 2 5-0.
6D: Katwijk ll-Valken'68 8 3-2, Noord
wijk 11-Ter Leede 6 3-5, Oegstgeest
7-Rijnsb.Boys 12 1-10, Quick Boys
15-DS0 8 4-4. 6E: Blauw Zwart 3-Quick
Boys 14 2-5, Forum Sport 6-Noordwijk 9
6-4, Rijnsb.Boys 13-RCL 9 3-5, SEV
5-Voorschoten'97 7 3-8. 6F: Katwijk
10-Duinoord 4 2-2, Oegstgeest 6-KRV 7
nb, Ter Leede 7-Woubrugge 4 1-2, Voor
schoten'97 8-RCL 8 2-4.
7A: Foreholte 2-RCL 10 1-6, Katwijk
13-MVKV 4 7-2, Oegstgeest 10-Quick
Boys 16 nb, Voorschoten'97 10-KRV 9
0-3. 7B: GWS 3-Voorschoten'97 114-1,
SEV 10-0egstgeest 9 4-4, Teylingen
1-Quick Boys 17 2-1. 7C: UVS 2-Oegst-
geest 8 4-3, Voorschoten'97 12-SEV 8
3-1. 7D: Forum Sport 7-RCL 12 2-4,
SJZ 2-DSO 10 2-2. 7E: Alphia 6-Meer-
burg 1 4-1, KRV 11-SEV 9 6-2, Leiden
8-Katwijk 17 0-1, RCL 13-ARC 12 3-1.
8A: Quick Boys 18 - RCL 17 gest, Rijnsb.
Boys 17 - WSB 3 7-2, Foreholte 3 - MVKV
5 4-1, Valken'68 10 - KRV 10 4-4. 8B:
Rijnsb. Boys 18 - Oegstgeest 12 1-3, Val
ken'68 11 - ARC 14 2-0. 8C: Quick Boys
20-Forum Sport 8 6-1, Rijnsb.Boys
19-WSB 5 1-3, Valken'68 12-Ter Leede
9 3-3. 8D: Abbenes 3-Leiden 9 1-4, Ka-
gia 4-TAVV 5 3-6, Valken'68 13—Alphia
7 4-1 8E-. Archipel/Ornas 2-ARC 17
0-10, Ariston'80 5-Voorschoten'97 14
5-3, GWS 4-Alptua 8 6-2, Koudekerk
9-SV35 7 2-5, Leiden 10-DWO 6 5-0,
SEV 11-Rijnsb.Boys 21 6-1. 8F: Graaf
Willem 1-HVZ 2 4-1, Leidse Boys 1-Rijn-
land 2 3-3, SV'35 8-Sleutels 5 2-4. 8G:
Koudekerk 10-RCL 16 0-9, SEV 12-Lei-
den 12 3-3, SV'35 9-Woubrugge 6 1-4.
ZONDAG
RESERVE HOOFDKLASSE A: SW/SMC
2-ADO Den Haag 2 8-3, Quick H 2-sc
Feyenoord 2 2-1, WSB 2-DHC 2 1-2,
Tonegido 2-UVS 2 afg, Westlandia
2-Nieuwenhoorn 2 3-0, Wilhelmus
2-Olympia 2 afg.
WSB 2 9-21 TONEGIDO 2 8-12
Westlandia 2 9-20 Wilhelmus 2 8-10
SVV/SMC 2 9-16 ADO D H 2 9-10
UVS 2 8-15 Quick H 2 9-8
Nieuwenh 2 9-14 Olympia 2 8-4
DHC2 9-13 Feyenoord 2 9- 4
2A: Foreholte 2-Voorschoten'97 2 1-1,
Quick 3—Altior 2 0-1.
3A: Blauw Zwart 3-Roodenburg 2 2-2,
Schipluiden 2-Lugdunum 3 3-1, WSB
3-SJZ 2 3-2.
5B: SJZ 3-Wassenaar 4 4-2, Warmunda
2-Blauw Zwart 5 3-0, Zoetermeer 4-VCL
4 4-1.6A: Alphen 3-Kickers'69 3 2-1,
Leidse Boys 2-LFC 3 2-2, MMO 3-Altior
6 2-1. 6B: Foreholte 5 - Altior 5 0-4. 6C:
MMO 4-RKAW 6 2-1, SJZ 5-Haagse
Hout 4 5-2, Zoetermeer 5-SJC 7 2-1
6D: Warmunda 4 - Foreholte 6 8-5, Leidse
Boys 4 - Roodenburg 4 2-5.7A: Alkmania
5-ASC 3 3-5, Foreholte 7-UDO 4 3-5.
7C:Alphense Boys 9 - ASC 5 2-2.
8A: Foreholte 9-MMO 5 2-2, Meerburg
5-SJC 10 2-1.8B:Alphense Boys 11 -
Kickers'69 7 7-4. 8C: Meerburg 6 - DOSR
10 9-1. 8E: Alphense Boys 10 - SJZ 9 5-6.
Veteranen
IA: DVC 8-RKAW 11 4-3, Meerburg
9-Voorschoten'97 6 1-1
JEUGDVOETBAL
3-3.
EERSTE KLASSE B: Rijsoord-SSS'18
0-1, Herptse B.-NEC 1-4, Berghuiz-'t-
Goy 3-2, De Valk-UVS 5-0, Gelre-P.lre-
ne 5-1, RKVCL-'t Zand 3-6.
NEC 9-24 Gelre 9-10
Berghuiz 9-22 'tGoy 9-' 9
De Valk 9-17 SSS'18 9- 9
'tZand 8-14 Herptse B. 7- 7
P.Irene 9-11 Rijsoord 9- 6
RKVCL 8-11 UVS 9- 6
TWEEDE KLASSE A: Westlandia-JuVen-
taS 3-0, RVC33-NSV46 4-1.
Alkmania 8-22 JuVentaS 7-7
RVC'33 9-20 GDA 2 7-6
DEH 7-18 VEP 7-6
Nieuwk. 8-14 Westlandia 9-6
SJC 7-13 Duivest. 8-4
NSV'46 7-12 KFC'712 6-3
A-jeugd
EERSTE DIVISIE B: MW-Den Bosch 8-1,
ADO DH2-Eindhoven 2-3, Roda JC-Feye-
noord 2-3, Excelsior-Fortuna S 0-0.
Excelsior 9-25 Lisse 8-9
Feyenoord 9-22 Quick B. 8-9
FortunaS 9-17 ADO DH 2 9-9
Eindhoven 9-16 Dord'90 8-8
Roda JC 9-13 MW 9-7
Den Bosch 9-10 VW 8-4
TWEEDE DIVISIE B: UVS-Spartaan 3-0,
Westlandia-VCS 1-0, Katwijk-DSO 3-2,
Spijken.-Feyen.2 1-5, RBC-SVV/SMC
5-1.
UVS 8-19 VCS 8-11
RSC 9-18 Westlandia 8-10
Feyen.2 8-17 Spartaan 8- 6
SW/SMC 8-13 DSO 8- 5
Katwijk 8-13 Spijken. 9- 3
Sparta 8-13
DERDE DIVISIE B: GravSV-Scheven. 1-3,
Excels'20-Excelsior 5-3, DWO-DHC 6-4,
Nieuwerk.-Voorsch. 4-7, RVC-HOV 5-0
RVC 9-22 DOSR 7-11
DHC 9-20 Excelsior 10- 9
Nieuwerk. 9-18 HOV 8- 9
Excels'20 8-16 GravSV 9- 4
Voorsch. 8-15 DWO 9- 4
N.Wijk 8-12 Scheven. 8- 3
DERDE DIVISIE F: Sp.Flevo-ARC 0-2,
Elinkwijk—Sportlust 3-1,
IJ.vogels-Zeeburgia 3-4, Lelystad-AS'80
3-1.
Zeeburgia 9-23 AS'80 9-11
ARC 9-19 Lelystad 8-10
Sp.Flevo 8-16 Sportlust 9-10
ON A 8-13 Al p. Boys 8- 8
Elinkwijk 9-13 GVW 8- 7
IJ.vogels 9-12 Olympia 8- 3
B-jeugd
TWEEDE DIVISIE A: Utrecht-AFC 8-0,
Sp.Flevo.-D0V0 4-3, Bennekom-Volen-
dam 0-0.
Utrecht 9-27 DOVO 9-10
Sp.Flevo. 9-19 Voorland 8- 9
AFC 9-18 Lisse 7- 9
Purmerst. 8-13 Volendam 9- 6
WZA 8-12 Bennekom 8- 6
DTS'35 8-11 DCG 8- 0
TWEEDE DIVISIE B: SW/SMC-RVC 1-2,
Feyen.2-RKC 0-3, Quick B.-Dord.'90
2-1, Sparta-ADO DH 3-3,
Spijken.-Barendr. 2-1, Spartaan-UVS
1-2.
1-1.
RWH 9-23 Zwart W.2 8-9
Wartbur. 8-22 TYB6 8-9
Oostkap. 8-16 DWO 8-7
Oliveo 9-16 WRW 8-5
Buitenv. 9-15 Ter Leede2 8-4
GDA 9-10 KFC 8-4
TWEEDE KLASSE A: Jodan B.-Berkel
2-2, Zwaluwen-Kloetinge 2-0, Sliedr-
.-Tern.B. 2-2, WIK'57-RWH 4-1.
Berkel 9-20 RCL 8-11
Nootdorp 8-18 WIK'57 9- 9
Zwaluwen 7-16 Stedeco2 8- 9
Tern.B. 9-14 Kloetinge 9- 8
DZB 8-14 Sliedr. 8- 6
Jodan B. 8-12 RWH 7- 0
ATLETIEK
New York. Marathon. Mannen: 1. Chebet
(Ken) 2.09.14, 2. Domingos Castro (Por)
2.09.20, 3. Kororia (Ken) 2.09.32, 4.
Leone (Ita) 2.09.36, 5 Kagwe (Ken)
2.09.39. Vrouwen 1. Fernandez (Mex)
2.25.06, 2. Ndereba (Ken) 2.27.34, 3.
Dörre-Heimg (Dui) 2.28,4, 4. Fiacconi
(Ita) 2.29.49, 5. Timofejeva (Rus)
2.31.21.
Antibes. Internationale cross. Mannen: 1.
Bett (Ken) 8,550 km in 25.05, 2. Yator
(Ken) 25.07, 3 Rafia (Fra) 25.24. Vrou
wen: 1. Kwambai (Ken) 4,860 km in
15.52, 2. Hajjami (Fra) 16.05, 3. Urge
(Eth) 16.15.
Parijs-Vincennes. Internationale cross.
Mannen: 1. Behar (Fra) 10 m in 28.05, 2.
Maina (Ken) 28.05, 3. Matew Birir (Ken)
28.06. Vrouwen: 1. Cherornei (Ken)
32.00, 2, Ochichi (Ken) 32.44, 3. Chem-
jor (Ken) 33.05.
Boskoop
Flora-cross; Mannen, 9 km: Samuel Rango
Olengura (Ken) 35.21,2. La Lau (Leiden
Atletiek) 35.50, 3. Van Zoest (AAV '46)
35.53, 4. Najib (Haag Atletiek) 36.06, 5.
Van Beek (AV '47) 36.25, 6. Raymaekers
(Ron Clarke) 36.32, 7. Dam (Lycurgus)
36.54, 8. Luijendijk (Leiden Atletiek)
37.18, 9. Van der Krol (Energie) 37.32,
10. Verweij 37.52, 14. De Boer (AAV '36)
39.29; Vrouwen: Van de Bilt (Leiden Atle
tiek) 19.39, 2. Zijderlaan (Avantri) 20.30,
3. Zandra L'Sabbar (Atos) 21.21, 4. Hoog-
erbrugge (Haag Atletiek) 21.32, 5. Rotte
veel 26.51.
Wassenaar
Clingendaelcross, 7 km: Mannen: 1.
S.Vroemen (Sprint)'24.26, 2. Boulaabi
(Sparta) 24.45, 3. Najib (Haag Atletiek)
25.04, 15. Rijnsburger (LRRC) 27.19,
28. Van Tol (Leiden Atletiek) 28.52 (le
M50); Vrouwen: 1. Hoogerbrugge (Haag
Atletiek) 31.28, 2. De Groot (Sparta)
32.05, 3. Van der Berg (HRR) 33.29, 5.
Bloemendaal (LRRC) 33.39.
AUTOSPORT
Perth. Rally van Australië. Eindstand: 1.
Burns/Reid (GBr) Subaru 3.44.41,5, 2.
Sainz/Moya (Spa) Toyota op 11,6, 3. Maki-
nen/Mannisenmaki (Fin) Mitsubishi
4.31,4. WK-stand: 1. Makinen 62 punten
(kampioen), 2. Auriol (Fra) Toyota 52, 3.
Burns 45.
BADMINTON
BIG BOSS LIGA: Artikona/BCV - BC Rotter
dam '91 5-0; BC Culemborg - BC Amers
foort 0-5; Van Zijderveld - Conservatrix/Ve-
lo 4-1.
Zijderveld 6-24 Artikona 6-16
Cons./Velo 6-20 Culemborg 6- 6
Amersfoort 6-19 BCR'91 6- 5
EERSTE DIVISIE 2: ESCA- Duinwijck
1-7, Velo2- Smashing 4-4, Amersf.2-
United V 3-5, Flair- Zijderv 3 4-4.
Smashing 6-11 Amersf.2 6-4
Duinwijck 6-10 United V 6-3
Velo2 5- 9 Flair 6-3
Zijderv.3 5- 5 ESCA 6-1
DERDE DIVISIE 7: Refoba- R'dam 4 3-5,
DKC DH3- Ommoord 7-1, Delft- Con-
questo 2 6-2, Invictus 3- Flair 2 4-4.
DKCDH3 7-11 Delft 6-5
Invictus 3 7-10 Refoba 7-3
R'dam 4 6-10 Ommoord 6-3
Flair 2 7- 9 Conquesto2 6-1
DERDE DIVISIE 8: Invictus 2- Schoonh.
6-2, Conquesto- Delft 3-5, Drop Shot-
DKC 2-6, R'dam 5- Flair 5-3.
Invictus 2 7-13 Flair 7-5
DKC 7-12 Drop Shot 7-4
Delft 6- 8 Conquesto 6-4
R'dam 5 7-7 Schoonh. 7-1
VIERDE DIVISIE 13: Hoornse 3- DKC 6
6-2, Drop Sh.3- Lisse 2-6, Conquesto 4-
Wassenaar 5-3, Delft 5- Huizen'96 3-5.
Hoornse 3 6-12 DKC 6 5-5
Lisse 6- 9 Drop Sh.3 5-3
Huizen'96 6- 9 Delft 5 6-1
Conquesto 4 6- 7 Wassenaar 6-0
VIERDE DIVISIE 14: Shuttlew.- Apollo
4-4, Delft 4- Velo 4 4-4, DKC 5- Drop-
Sh.2 5-3.
DKC 5 6-10 Apollo 6-4
Velo 4 6- 8 DropSh.2. 4-3
Veglo 6- 6 Shuttlew. 6-3
Delft 4 4-4
EERSTE DIVISIE B: EBBC 2 - BS Leiden
68-66, BI.Eagles - Cady'73 72-66, Chal
lengers - BC Markt 82-55, Attacus - Bas
ketiers 89-55.
Attacus 8-14 BS Leiden 8- 8
Cady'73 8-10 EBBC 2 8-6
Challengers 8-10 BI.Eagles 8-4
BC Markt 8-10 Basketiers 8-2
JUNIOREN, EREDIVISIE A: Piranha's -
Blitz 76-74, Akrides - Hoofddorp 78-66,
Celeritas - Challeng. -, Den Helder - Ca
nadians 72-54.
Den Helder 8-14 Canadians 8-8
Blitz 8-10 Piranha's 8-6
Akrides 8-10 Celeritas 7-4
Challeng. 7- 8 Hoofddorp 8-2
Vrouwen
EREDIVISIE: Hoofddorp - Lions 28-78,
Grasshop. - Den Helder 60-88, Prisma -
Lieshout 59-78, BV L'dorp - J. Jumpers
71-69, Filtech F - Celerrtudo 49-76.
Lions 9-16 Lieshout 8-8
Den Helder 9-14 Filtech F 8-6
J. Jumpers 8-12 BV L'dorp 8-6
Celeritudo 8-10 Grasshop. 8-4
Binnenland 8-10 Prisma 8-2
Hoofddorp 8-2
EERSTE DIVISIE B: BV Lely - QuoVadis
57-40, Jumpers - Vlissingen 67-63,
Niels St. - Basketiers 77-51, BV Lisse -
Rotterdam 78-55.
BV Lisse 8-14 QuoVadis 7-6
BV Lely 8-12 Vlissingen 7-6
Jumpers 8-10 Basketiers 8-2
Niels St. 7- 8 Rotterdam 7-2
JUNIOREN, EREDIVISIE A: BV L'dorp -
Shooters 46-65, Prisma C - Sharks
64-75, Binnenland - Wyba -, Grasshop.
- Vlissingen 63-37.
Grasshop. 8-16 Vlissingen 6-4
Shooters 7-12 BV L'dorp 8-4
Sharks 7-10 Prisma C 7-2
Wyba 6- 6 Binnenland 7-2
BILJARTEN
Rochin. EK kader 71/2. Halve finales: Gre-
then (Lux) - Garcia (Spa) 250-250/3 beur
ten, Grethen wint na barrage, Nockemann
(Dui) - Niessen (Bel) 250-199/5. Finale:
Nockemann - Grethen 250-227/5 beurten.
Hoogste serie Nockemann: 144.
Eredivisie driebanden.
Ronde 9: ISMS - Minkels Products 6-2, Ar-
pa Shipping - Crystal Kelly 4-4, Brasserie
Ockenburgh - Pelgrim Profs 2-6, Poppe-
liers - JC Keukens 6-2, Havermans Groep -
Loontjens Biljarts 4-4, Business Fun -
Strauss Biljarts 2-6. Stand: 1. ISMS 9-17,
2. Crystal Kelly 9-15, 3. Arpa Shipping 9-
12, 4. Strauss Biljarts, Pelgrim Profs 9-
11, 6. Minkels Products 9-9, 7. Haver
mans Groep 9-8, 8. Brasserie Ockenburgh,
Poppeliers 9-7, 10. Business Fun 9-5,
11. Loontjens Biljarts, JC Keukens 9-3.
GOLF
Valderrama. World Golf Championship,
eindstand: 1. Woods (VSt) 278, wint op le
hole van playoff, 2. Jimenez (Spa) 278, 3.
Hart (VSt) 283, 4. Westwood (GBr), Cink
(VSt), Price (Zim) 284, 7. Funk (VSt), Gar
cia (Spa), Hoch (VSt), Perry (VSt) 285.
BASKETBAL
Amerikaanse profcompetitie NBA. Zater
dag: Boston Celtics - Charlotte Hornets
103-99, New Jersey Nets - Toronto Rap
tors 92-112, Orlando Magic - Cleveland
Cavaliers 99-104, Detroit Pistons - New
York Knicks 91-103, Houston Rockets -
San Antonio Spurs 85-95, Chicago Bulls -
Miami Heat 87-105, Portland Trailblazers
- Denver Nuggets 95-83, Los Angeles Clip
pers - Philadelphia-Sixers 91-81, Sacra
mento Kings - Minnesota Timberwolves
100-95.
Zondag: Indiana Pacers - Boston Celtics
115-108, Washington Wizards - Orlando
Magic 104-107, Atlanta Hawks - Chicago
Bulls 113-97, Cleveland Cavaliers - New
York Knicks 102-93, Milwaukee Bucks -
Detroit Pistons 121-111, Minnesota Tim
berwolves - Sacramento Kings 114-101,
Portland Trailblazers - Los Angeles Lakers
97-82, Seattle SuperSonics - Utah Jazz
99-94, Vancouver Grizzlies - Denver Nug
gets 109-94, Golden State Warriors - Dal
las Mavericks 97-120.
Mannen
EREDIVISIE: VirtusAV - Weert 96-86,
Drenthe - Zwolle 64-83, EBBC/DB - Den-
Helder 77-61. Almere - EBBC/DB
60-79, Virtus/W - Drenthe 88-66, Am
sterdam - Almere 82-46, Rotterdam -
Donar 54-62, Voorburg - Donar 55-68,
Zwolle - Rotteroam 76-78, Den Helder -
Voorburg 84-56.
HOCKEY
OVERGANGSKLASSE B: Doorn- Victoria
1-4, Hattem- Pinoke 1-1, Oss- Foresca-
te 2-3, DSHC- MOP 2-2, Laren- EHV
2-0.
Pinoke 8-22 Laren 8-12
Hattem 8-19 EMHC 7- 9
MOP 8-17 Forëscate 8- 5
DSHC 8-16 Oss 8- 4
Victoria 8-13 EHV 8- 4
Leonidas 7—12 Doorn 8- 3
EERSTE KLASSE A: Hudito- Geel Zw
1-2, Tegenbos- Dopie 2-11, Asvion- Lei
den 3-1, Rosmalen- Son 2-4, Capelle-
Alecto 2-2, Cartouche- Derby 4-1.
Cartouche 8-19 Derby 8-12
Dopie 8-19 Capelle 8- 7
Geel Zw 7-16 Leiden 8- 7
Hudito 8-16 Alecto 8- 7
Asvion 7-15 Rosmalen 8- 4
Son 8-15 Tegenbos 8- O
TWEEDE KLASSE B: Leidse st- Bennebr
4-3, Vianen- Alphen 5-1, Baarn- N'wijk
2-4, Leusden- Gouda 3-0, Haarlem-
Roomburg 3-1, Nieuweg- Spandersb
2-4.
Leusden 8-21 Nieuweg 8-12
Haarlem 8-19 Roomburg 8-10
N'wijk 8-17 Gouda 8- 8
Spandersb 8-16 Vianen
OVERGANGSKLASSE B: SCHC- Bloe
mend 1-2, Gooische- Hurley 0-8, Up
ward- MEP 2-0, Tilburg- Oss 1-2, HDM-
Alecto 6-2, Kl.Zwits- EHV 3-0.
HANDBAL
Sala. EHF Cup vrouwen, achtste finale, re
turn: Slovan Duslo Sala (Slw) - AAC 1899
(Ned) 27-21 (16-11). Doelpuntenmaak-
sters AAC: Barbara Ouwehand 8, Djukic 4,
Van den Brink 3, Vermetten en Judith Ou
wehand 3, Meeuwsen en Kooij 1.
MANNEN
EERSTE DIVISIE: W.Demons- Fidelitas
19-19, Quintus- D.E.S.'72 15-27, Gr-
.Ster- Hellas 25-27, Blerick- Atomium
24-25, E.M.M.- Saturnus 16-18,
E.D.H.-D.W.S. 22-33.
Hellas 4-8 W. Demons 4-3
Saturnus 4-8 Fidelitas 4-3
D.E.S.'72 4-6 Gr.Ster 4-2
D.W.S. 4-6 Blerick 4-2
Atomium 4-4 E.D.H. 4-2
Quintus 4-4 E.M.M. 4-0
DERDE DIVISIE 1: Oliveo- Hermes
22-22, Unitas- Hercules 20-26, EMM-
Hellas 20-21, Delta Sport- TES 19-19,
Rijnstreek- SOS/Kwieksport 36-17.
Hercules 2-4 EMM 2-2
Hellas 2-4 Delta Sport 2-1
Oliveo 2-3 TES 2-1
Hermes 2-3 SOS/Kwieksp 2-0
Rijnstreek 2-2 Unitas 2-0
DERDE DIVISIE 2: Ventura- Dios 22-19,
WIK- Virus/Etceleritas 14-26, Walberg-
DWS 24-14, Atomium- Westlandia
34-29.
Virus/Etc 2-4 Dios 2-2
Ventura 2-4 DWS 2-2
Westlandia 2-2 WIK 2-0
Atomium 2-2 Saturnus 1-0
Walberg 2-2 EHC 1-0
VROUWEN
EERSTE DIVISIE: Ventura- BFC 17-14,
Foreholte- P.S.V. 20-19, Blerick- Ver-
burch 24-18, Swift- Lason 17-23.
Ventura 4-8 Blerick 4-4
U.D.S.V. 2-4 Verburch 3-2
Lason 2-4 D.E.S.'72 3-2
BFC 3-4 P.S.V. 3-0
Foreholte 4-4 Swift 4-0
DERDE DIVISIE 1: Cosmos- Hercules
9-8, EMM- HVL 20-17, Achilles- Wings
15-18, TOG- Oase 9-9, De Treffers-
HEC 26-17.
De Treffers 2-4 HVL 2-2
EMM 2-3 Cosmos 2-2
Wings 2-3 Achilles 2-0
Oase 2-3 HEC 2-0
TOG 2-3 Hercules 2-0
DERDE DIVISIE 2: Atomium- Stomp/FP
12-17, EHC- Ancora 16-20, EMM- Hldi-
aan 13-15, Gemini- DWS 14-14,
Ancora 2-4 Gemini 1-1
Hldiaan 2-4 Hellas 1-0
DWS 2-3 EHC 2-0'
Virus/ETC 1-2 EMM 2-0
Stomp/FP 1-2 Atomium 2-0
new york Duizenden lopers passeren de Verrazano brug tijdens de marathon van New York. De race van
meer dan 42 kilometer telde ongeveer 30.000 deelnemers, waaronder enkele honderden Nederlanders.
FOTO REUTERS
Hurley 8-24 MEP
HDM 8-21 EHV
Kl.Zwits 8-21 Alecto
Bloemend 8-13 Tilburg
Gooische 8-12 Upward
Oss 8-10 SCHC
8-4
EERSTE KLASSE A: Hudito- Victoria 0-5,
Voorne- Breda 1-2, Warande- Forescate
2-3, Z'meer- Zwart-W 1-0, Gouda- We
re Di 2-1.
Breda 8-24 Zwart-W 8-10
Victoria 8-15 Were Di 8- 8
Voorne 8-15 Leonidas 7- 6
Z'meer 8-14 Hudito 8- 5
Forescate 8-13 Warande 8- 4
Gouda 8-12 Dordrecht 7- 3
EERSTE KLASSE B: Alkmaar- Rood-Wit
3-2, Shinty- Kieviten 2-4, Bennebr- Al
liance 0-0, Craeyenh- AMVJ 3-0, Span
dersb- Amstelv 0-2, Leiden- Roomburg
4-0.
Alliance 8-19 Roomburg 8-10
Leiden 8-17 Rood-Wit 8-10
Bennebr 8-17 Shinty 8- 9
Craeyenh 8-16 Alkmaar 8- 7
TWEEDE KLASSE A: Cartouche- Rapid
7-1, Westland- Dopie 1-1, Spijkenis—
Evergreen 3-5, Ring Pass- Souburgh
2-1, Groen G- Leidse St 1-0, Rijswijk—
Derby 3-0.
Cartouche 8-21 Rapid 8-9
Dopie 8-20 Derby 8-8
Ring Pass 8-17 Rijswijk 8-8
Westland 8-13 Evergreen 8-6
Groen G 8-13 Spijkenis 8-5
Souburgh 8-11 Leidse St 8-5
HONKBAL
Sydney. Intercontinental Cup. Derde ron
de: Cuba - Nederland 7-2 Scoreverloop
Nederland 002 000 000 2, Cuba 121
000 30x 7 Werpcijfers Nederland: Ste
wart 2-1-12-0 (7 innings), Rijst 0-0-0-1
(1). Cuba: Turcas 11-2-8-0(9).
Japan - Italië 10-2, Taiwan - Zuid-Korea 6-
1, Australië - Verenigde Staten 12-2 (8 in
nings).
Vierde ronde' Nederland - Zuid-Korea 0-3.
Nederland 000 000 000 0, Zuid-Korea
001 100 lOx 3, Werpcijfers: Nederland
De Lange 2-4-5-1 (6 innings 1 man),
Beljaards 0-0-1-0 (2/3 inn), Jansen 0-0-1 -
0 (1 inning), Rijst 1-1-0-0 (1/3 inn).
Taiwan - Australië 3-11, Verenigde Staten
- Italië 6-2, Japan - Cuba 1-4. Stand: 1.
Australië 4-8, 2. Cuba, Verenigde Staten
4-6, 4. Japan, Taiwan, Zuid-Korea 4-4, 7,
Nederland, Italië 4-0.
JUDO
Oradea (Roe). Europa Cup 1, clubteams.
Kenamju (Ned) - Mitnik (Oek) 3-4. Om
derde plaats: Kenamju - Taifoe (Oek) 7-0.
PAARDENSPORT
5,50 1,00; koppel 172,30; trio jackpot.
Tweede koers, 2000 m. 1. Mario Faune
(Mw. D. Post) 1.18,3, 2. Killing Star 3.
Lucky of Wiba. Toto: winnend 4,50; plaats
1,50 1,40 1,70; koppel 4,60; trio 61,90;
dubbel winnend 97,40. Derde koers,
1300 m. 1. Quinto (A.A. de Vries) 1.29,2,
2. Killing me softly (GER) 3. Move the
Mouse (IRE), Toto: winnend 3,80; plaats
1,10 1,30 1,10; koppel 16,20; trio
46,70. Vierde koers, 2000 m: 1. Limited
B (J.T.S Dekker) 1.17,8, 2. Leonardo 3.
Moneymaker H Toto: winnend 7,50;
plaats 2,90 1,60 1,30; koppel 16,80; trio
118,90. Vijfde koers, 1800 nr. 1. No Fear
(A.A. de Vries) 2.09,8, 2 Risk one Fart
hing (GB) 3. Salzburg (IRE). Niet gestart:
Abbie Blueyes (GB) Clever (IRE) Toto:
winnend 2,60; plaats 1,30 1,20 2,50;
koppel 3,40; trio 27,70. Zesde koers,
2000 m: 1. Key Jubilee (Mw. C.G.J.M.
Schilder) 1.18,3, 2. Lucky Bear 3. High-
class Kades. Toto: winnend 7,30; plaats
2,00 2,10 7,00; koppel 9,50; trio
2155,40. Zevende koers, 1800 m.- 1. Kar-
vat (A.A de Vries) 2.19,8, 2. Azju 3.
Amantha Star. Niet gestart: Nefoed's
Nouruz. Toto. winnend 3,90; plaats 1,20
1,10 1,30; koppel 1,90; trio 22,30. Acht
ste koers, 2000 m: 1. Maestro Vica (R.T.
de Vlieger) 1.19,7, 2. Milord Dear 3.
Moody Blue 4. Mary Lou A. Toto: winnend
4,00; plaats 1,40 1,50 1,40; koppel
5,20; kwartet 150,50. Negende koers,
2000 m: 1. Blue Neville (A. Deau) 2.54,8,
2. Where's Wally (IRE) 3. Diamond Lil
(GB). Niet gestart. Vision Parade (GB). To
to: winnend 6,20; plaats 1,60 1,80 1,80;
koppel 21,80; trio 176,10. Tiende koers,
2000 m.- 1. Nike Victory (R. van Toor)
1.20,5, 2. Napoleon Medo 3. Nobody's
Wife. Toto: winnend 2,80; plaats 1,30
1,30 3,80; koppel 2,60; trio 106,20. To-
talisatoromzet: 220937.
Millstreet (Ier). CSI/W. Kwalificatie wereld
beker, na barrage: 1. Gripshöver (Dui) War
ren 0 strafpunten, 28,07 seconden, 2.
Schneider (Dui) Chopin 0-30,04, 3. Char
les (Ier) Traxdata Amber du Montois 0-
30,60, 4. Hetzel (Dui) Waitaki 0-30,78.
Zonder barrage: 5. o.a. Huis in 't Veld/Hay
Guy 4, 14. o.a Albert Zoer/Faldo 12, 17.
o.a. Leemans/lzaura 16. Stand na drie
wedstrijden: 1. Schneider 42 punten, 2.
Nagel (Dui) 31, 3. Bengtsson (Zwe) 27, 4.
Velin (Den) 231, 5. Gripshöver 20, 6. Huis
in 't Veld, Peeters (Bel) 17. Springcon
cours, twee fasen: 1. Lenzi (Ita) Gold Coin
0 strafpunten, 23,67 seconden, 2. Lennon
(Ier) Liscalgot 0-25,25, 3. Dermody (Ier)
Kangaroo II 0-30,17, 15. o.a. Cordia/Je-
wel's Dominard, Huis in 't Veld/lceberg,
Hoorn/Hascal 4 in de eerste fase.
Wenen. CSI-A. Grote Prijs, na barrage: 1.
Simon (Oos) E.T. FRH 0-36,88, 2. Wege
ner (Oos) Landria W 0-37,32, 3. Batliner
(Lie) Jeriko 4-38,56, 4. Piasecki (Arg) Mr.
Turkey Karp 4-39,90. Zonder barrage 15.
Eras/Collezione Cesaro la Perla 8-107,34,
24. Bril/Truman 12-114,13 Jachtsprin-
gen: 1. Melliger (Zwi) Nithard 46,60 se
conden, 2. Rodrigo Pessoa (Bra) Champio-
nesse 46,87, 3. Lisen (Zwe) Graal 47,77,
29. UytendaaI/Lord B 70,36.
ROEIEN
Amsterdam. November Vieren. Mannen: 1.
Middag, Derksen, Verberne en Simon 4 km
in 13.02,33, 2. Kind, Heeringa, Jansen en
Van der Noort, st. Van Oijen 13.23,23, 3.
Klinge, Fontein, Rienks en Van der Zwan
13.34,07. Vrouwen; 1. Eijgelaar, Van Nes,
Van Dishoeck en Venema, st. Van Oijen,
14.28,59, 2. Meijer, Westerhof, Appel
doorn en Penninx, st. Viking 14.35,45, 3.
Wolfs, Bolman, Steinhauser en Vink, st.
Quick 14.55,00,
Cardiff. WK. Finale: Australië - Frankrijk
35-12(12-6).
RUGBY
EREKLASSE: Haagsche RC - Castricumse
RC 23-21, DIOK - Amsterdamse CC 15-
20, Ascrum - Rotterdamse RC 36-6, Roos-
endaalse CC - Bassets 37-6.
HRC 10-37 Ascrum 10-22
Castricum 9-31 DIOK 7-20
AAC 10-29 Roosend. CC 9-13
Rotterdam RC 9-24 Bassets 10-0
SCHAATSEN
Deventer. IJssel Cup. Vrouwen, eerste 500
meter: 1. Nuyt 41,43, 2. Timmer 42,23,
3. Oonk 42,52, 4. Leever 42,95, 5. Wijs
man 43,47 tweede 500 meter: 1. Nuyt
41,11, 2. Timmer 41,33, 3. De Jong
42,52, 4. Oonk 42,62, 5. Wijsman 42,95.
Stand na 2 afstanden: 1. Nuyt 82,540
punten, 2. Timmer 83,560, 3. Oonk
85,140. 1500 meter: 1 Groenewold
2.09,13, 2. Timmer 2.09,17, 3. Straathof
2.11,27, 4. De Jong 2.11,79, 5. De Loor
2.12,32. Eindklassement: 1. Timmer
126,616, 2. Nuyt 126,816, 3. Groene
wold 130,443, 4. De Jong 130,520, 5.
Wijsman 130,606.
Mannen, eerste 500 meter: 1. Bos 38,20,
2. Wennemars 38,26, 3. Van Velde 38,47,
4. Zonderland 38,56, 5 Postma 38,59.
tweede 500 meter: 1. Bos 38,02, 2. Wen
nemars 38,14, 3. Postma en Zonderland
38,15, 5. Brusche 38,41. Stand na 2 af
standen: 1. Bos 76,200, 2. Wennemars
76,400, 3. Zonderland 76,710. 1500 me
ter: 1. Romme 1.58,27, 2. Leeuwangh
1.58,28, 3. Postma 1.58,95, 4. Hersman
en Wennemars 1.59,24. Eindklassement:
1. Wennemars 116,146, 2. Postma
116,390, 3. Bos 116,543, 4. Zonderland
117,950, 5. Van Velde 118,170, 6 Hers
man 118,276, 7. Hairwassers 118,573,
8. Straathof 118,776, 9. Leeuwangh
118,946, 10. Janmaat 119,633, 11.
Romme 119,983. Eindstand gewesten-, 1
Friesland 354,493 punten, 2. Gelderland
355,963, 3. Overijssel 356,292, 4.
Noord-Brabant/Limburg 359,189, 5.
Noord-Holland/Utrecht 359,795, 6. Zuid-
Holland 360,165, 7. Groningen 365,165,
8. Drenthe 376,332.
Inzeil. Trainingswedstrijden. Vrouwen,
500 m: 1. Hunyady (Oos) 41,06. 1000 m:
1 Hunyady 1.20,99. 1500 m: 1. Barisje-
va (Rus) 2.07,43. Mannen, 500 m: 1.
Dorofejev (Rus) 36,56. 1000 m: 1. Klevs-
jenja (Rus) 1.15,20. 1500 m: l.Tsybenko
(Kaz) 1.53,70. 5000 m: 1. Veldkamp
(Bel) 6.54,03.
Berlijn. Duitse afstandskampioenschap
pen. Mannen. 500 m, eerste wedstrijd: 1
Künzel 36,41, 2. Behr 37,43, 3. Tauben
rauch 37,83, 4. Waterstradt 37,84, 5
Martin 38,43. Tweede wedstrijd: 1. Kün
zel 36,58, 2 Behr 37,36, 3. Waterstradt
37,80, 4. Taubenrauch 37,84, 5. Strobel
38,20. Eindstand na twee wedstrijden: 1.
Künzel 1.12,99, 2. Behr 1.14,49, 3. Wa
terstradt 1.15,64. 1000 m: 1. Künzel
1.21,61, 2. Breuer 1.13,48, 3. Martin
1.14,79. 5000 m. 1. Taubenrauch
6.45,22, 2. Dittrich 6.45,61, 3. Boden
6.46,37. 10.000 m; 1. Baumgartel
13.56,64, 2. Morgenstern 14.07,46, 3.
Fritzsche 14.10,91.
Vrouwen. 1000 m: 1 Garbrecht 1.19,13,
2. Völker 1.19,55, 3. Zummack 1.19,90,
4. Niemann 1,20,69, 5. Krück 1.20,73.
1500 m: 1. Niemann 2.00,86, 2 Friesin-
ger 2.01,92, 3. Völker 2.02,26, 4. Pechs-
teln 2.03,24, 5. Garbrecht 2.04,23. 5000
m: 1. Irrgang 7.34,14, 2. Gipser 7.41,44,
3. Opitz 7.41,75.
Utrecht. UNOX-Cup.
Mannen A, vierde wedstrijd: 1. Angenent
(Woubrugge, Frisia) 25.1, 2. Van der Veen
(Joure, Slager) 24, 3. Heideman (Olde-
broek, Wehkamp), 4, Borst (Leiderdorp,
Bional/Big Boss), 5. Rozendaal (Warmen-
huizen, Slager). Klassement: 1. Ruiten
berg (Elburg, Frisia) 90, 2. Van der Veen
78, 3. Borst 77.1, 4. Angenent 74.1.
Vrouwen, derde wedstrijd: 1. Jenita Hulze-
bosch-Smit (Gramsbergen, Nefit) 25.1, 2.
Gretha Smit (Rouveen, Nefit) 19, 3. De
Boer (Amsterdam, Presto) 18, 4. De Ronde
(Amsterdam, Nuon) 17, 5. Oudhoff (Hei-
loo, Nuon) 16. Klassement: 1. Jenita Hul-
zebosch-Smit 74.2, 2. Gretha Smit 63.1,
3. De Boer 51.
St. John. Grand Prix kunstrijden. Mannen,
eindstand: 1. Jagoedin (Rus) 1,5, 2. Stoj-
ko (Can) 4, 3. Honda (Jap) 4,5. IJsdansen,
eindstand- 1. Drobiazko/Vanagas (Lit) 2,
2. Groetsjina/Gontsjarov (Oek) 4, 3. Delo-
bel/Schoenfelder (Fra) 6. Paarrijden, eind
stand- 1. Berestsjnaja/Sitsjaroelidse (Rus)
1,5, 2. Ina/Zimmerman (VSt) 4, 3. Sarge-
ant/Wirtz (Can) 4.
chef willem spierdijk, 071-5356464, plv.-chef janet van dijk
Zzzzzz - Insomniac 0-1, Patzer - Chessi- 3-0.
EINDSTAND
Quest 9,5 Diep
Nimzo 9,0 Insomniac
The King 8,0 Ant
Chess Tiger 8,0 Patzer
Tonegido 2
Donar
Skania 2
Unitas
Aspasia
5-14 Thor
5-13 Gemir
6- 9 Nessei'
4- 9 Inter/?!
6- 8 KooyrrJ
6- 8 Castell
Seoul. WK, landentoernooi. Mannen, flo
ret: halve finales.- China - Cuba 45-34,
Frankrijk - Polen 45-30. Finale: Frankrijk -
China 45-44. Om derde plaats: Polen - Cu
ba 45-42. Degen, halve finales: Duitsland
- Oostenrijk 38-23, Frankrijk - Cuba 45-
33. Finale: Frankrijk - Duitsland 45-40.
Om de derde plaats Cuba - Oostenrijk 45-
40.
Vrouwen, degen: halve finales-, China -
Duitsland 45-35, Hongarije - Zwitserland
45-28. Finale: Hongarije - China 45-38.
Om derde plaats: Duitsland - Zwitserland
41-40. Sabel, halve finales: Italië - Rus
land 45-37, Frankrijk - Azerbeidjan 45-
24. Finale: Italië - Frankrijk 45-34. Om de
derde plaats: Azerbeidjan - Rusland 45-
31.
TAFELTENNIS
Den Helder. ETTU Nancy Evans Cup, vrou
wen. NAK Den Helder (Ned) - ASPTT Lille
(Fra) 4-3; Elena Timina - Holt 12-21 22-
24, Noor - Aubry 21-10 21-16, Hendriks -
Lower 10-21 16-21, Timina/Noor -
Holt/Aubry 21-14 20-22 21-17, Noor -
Holt 19-21 11-21, Timina - Lower 21-12
21-13, Hendriks - Aubry 14-21 21-17 21-
19.
EREDIVISIE: kampioensplay-offs: Cosmos
- 't Zand 3-4
't Zand 7-34 Ankerstars 7-26
FVT 7-31 Westa 7-23
Lelystad Un. 7-29 Salam. 7-16
Cosmos 7-28 Scylla 7- 9
EERSTE KLASSE: Kalinko:.
SCHERMEN Punch- Vollier 3-0, Leython!
Inter/R.3- Novo2 1-3, R|
3-0, Donar 2- Tonegido 3 2-
6-14 Toneg
SCHAKEN
LEIDEN
Open Nederlands Computer Schaakkampi
oenschap
Uitslagen laatste ronde:
Goldbar - Quest 0-1-, XiniX - Nimzo 732
0-1, Ant - Chess Tiger 0-1; McTobber99
- The King 0—1; Diep - Morphy 3.1 1-0;
Kalinko 2
RVV 2
Punch
Beginstand degradatiegroep:
Ankerstars 3-14 Salam.
Westa 3-14 Scylla
EERSTE DIVISIE: groep 1: Flits - Docos 5-
5, Pecos - Belcrum 7-3, Treffers (A) -
DTV'84 10-0
Treffers 8-69 Flits 8-40
Docos 8-54 DTV 8-22
Pecos 8-41 Belcrum 8-14
Groep 2: Red Stars - Hotak 2-8, Pecos 2 -
SKF 7-3, TTCV- Kluis 4-6
Kluis 8-63 SKF 8-33
TTCV 8-44 Pecos 2 8-30
Hotak 8-44 Red Stars 8-26
TENNIS
Parijs, Mannen, 5 miljoen gulden. Halve fi
nales: Agassi (VSt/1) - Lapentti (Ecu/11)
3-6 6-3 6-2, Safin (Rus) - Chang (VSt) 7-6
6-7 6-3. Finale: Agassi - Safin 7-6 6-3 4-6
6-4. Dubbelspel, halve finale: Haarhuis-
/Palmer (NedA/St/2) - Ellis Ferreira/Leach
(ZAf/VSt) 6-4 2-6 6-2, Lareau/O'Brien
(Can/VSt/1) - Knowles/Nestor (Bah/Can) 6-
2 6-4. Finale: Laureau/O'Brien - Haarhuis-
/Palmer 7-6 7-5.
Leipzig. Vrouwen, 1,1 miljoen gulden. Hal
ve finales: Tauziat (Fra/2) - Huber (Dui/8)
5-7 6-4 6-3, Hrdlickova (Tsj) - Pierce
(Frë/1) 1-6 6-3 6-3. Finale: Tauziat - Hrd
lickova 6-1 6-3. Dubbelspel, finale:
Pierce/Neiland (Fra/Let/3) - Licho-
vtseva/Sugiyama (Rus/Jap/1) 6-4 6-3.
Quebec. Vrouwen, 360.000 gulden.
Kwartfinales: Frazier (VSt/2) - Henin (Bel)
3-6 7-6 7-5, Rubin (VSt/3) - Washington
(VSt) 6-0 7-5, Capriati (VSt/4) - Raymond
(VSt/6) 6-4 6-2, Snyder (VSt) - Black (Zim)
2-6 6-0 7-5. Halve finales.- Rubin - Snyder
6-1 6-3, Capriati - Frazier 2-6 6-0 7-5.
Aken. Mannen, challenger, 100.000 gul
den. Halve finales: Sluiter (Ned) - Sta-
noitsjev (Bul) 6-3 6-7 6-3, Prinosil (Dui/1)
- Pozzi (Ita) 6-3 6-4.
TRIATLON
6-14 Donai
5-12 Inter/F
5-12 Novo2
5-11 Volliei
6- 9 Liusrtï
TWEEDE DIVISIE: MikroE
3-1, Utrecht- WC 2 1-3,
Voko 3-0, Shot- Rijnmond;
Sarto Pel 3—1Vrevok 2- Nm
Mikro Elec.
Gemim
Sarto Pel
5-13 Toneg.
5-12 Rijnnx
5-12 Utrech
5-10 Vrevo)
5-10 Voko
5- 9 Zovoc
DERDE DIVISIE: VCV- BeFe
Taurus 1-3, Cito- Odijk 1-3
sel.2 3-0, Tonegido 3- BM3
Tonegido 3 5-13 Tauru;
6-13 Sovicc
5-12 RVV
6-11 Nessei
5-10 Woerd
BeFair
Odijk
B MS/DOS
VSTS
PROMOTIEKLASSE: Delta-
Nivoc- Leython 3-0, Novo-
Kalinko- Utrecht 4 3-0, Inti
den 3 1-3, Thor- Gemini 22
Gemini 2 4-10 Delta
Woerden 3
Utrecht 4
Skania
Kali™
5- 8 Novo
3- 8 Nivoc
4- 7 Leytho
3-6 Inter/fike
3_g EERSTE KLASSE: Leython:
0-3, SOS- UFO 3-1, KaD
'-Over 3-1, Delta 2- SKC
n Up Go 3-1.
.eython 2 6-15 Leytho
4-8 Punch
4-8 Kalink' [i
SKC
WW
In Up Go
3-6
HOOFDKLASSE A: BZC-
ZPB Prof- De Ham 13-6.
AZC 6-11 BZC
ZPB Prof 6-10 De Har
De Robben 6- 8 Ravijn
HOOFDKLASSE B: Polail"
11-12, LZ 1886- HZZianP
ZWV-N 6-9. ei
Polar B 7-12 HZZiaL
EERSTE KLASSE: Aquapol-
BZ&PC- Vivax 11-8, D0*u
9-10, DAW- VZV 6-13, Flèe
11-18, De Zijl- UZSC 13-,
De Meer 6-6.
BZ&PC 6-12 Flevo
VZV 6-10 AquajBb:
De Zijl 6-10 Allianotp
- - nriNk lc
Rapido
UZSC
DONK
6- 6 DAW
5- 6 De Me;
TWEEDE KLASSE A: Kempviii
5-11, WVZ- SVH 12-8, He i
6-10, Rotterdam- Wiekslag ïr
senh- Gouwest. 7-7.
De Dolfijn 6-10 SVH
WVZ 5-10 Sassenfes
6- 7 Gouwej
Noosa (Aus). Wereldbeker, olympische af
stand. Mannen: 1. Reed (NZe) 1.43.38, 2.
Johns (GBr) 1.44.21, 3. Walton (Aus)
1.44.25, 4. Hunt (NZe) 1.44.53, 5. Gon
zalez (Ven) 1.45.06; Barel (Ned) uitgeval-
len. Eindstand: 1. Johns 4910 punten, 2.
Gaag (Kaz) 4040, 3. Lessing (GBr), Hug
(Zwi) 3290. Vrouwen: 1. Dillon (GBr)
1.55.03, 2. Carney (Aus) 1.55.49, 3. For
rester (GBr) 1.56.32. Eindstand: 1.
Harrop (Aus) 7000 punten, 2. Jones (Aus)
5550, 3. Gallagher (Aus) 4100.
Panama City (VSt). Hele triathlon (3,8 km
zwemmen, 180 km fietsen, 42 km lopen).
Mannen: 1. Leder (Dui) 8.26.27, 2. Ja-
cobson (VSt) 8.45.56, 3. Lehtinen (Fin)
8.46.55, 4. Rosenkranz (VSt) 8.50.26, 5.
Widmann (Dui) 8.54.37, 6. Gosselink
(Ned) 8.58.18; 25. Brands (Ned)
9.33.28. Vrouwen: 1. Mayer (Dui)
9.47.51, 2. Fraser (Can) 10.01.00, 3. Fox
(VSt) 10.06.42.
NK wintertriatlon (20 km lopen, 100 km
fietsen, 40 km schaatsen); Mannen: 1.
Kuper (Exloo) 5.44.59, 2. Van der Nes
(Groningen) 6.02.06, 3. Moraal (De
Zijl/LGB, Oegstgeest) 6.03.52, 4. Veen-
stra (Haren) 6.09.00, 5. Van Zanten
(Vlaardingen) 6.09.17; Vrouwen: 1. Vlas
veld (Leiden Atletiek) 6.23.56, 2. Klaver
(Zwolle) 6.48.10, 3. Vastenburg (Nijkerk)
7.12.02.
Middenafstand (10 km - 40 km - 20 km):
1. Nieuwkerk (Fijnaart) 2.58.42,'5. Ten
Brink (Bodegraven) 3.00.40 (2e NJK), 7.
Kortekaas (Voorhout) 3.01.40 (3e NJK),
24. De Priester (Leiden) 3.09.12, 41. Bor-
reman (Alphen a/d Rijn) 3.15.47 (9e
NJK).
Noordwijkerhout
Run Bike Run (7 km lopen - 16 km ATB
fietsen - 3,5 km lopen): Mannen: 1. Van
Heteren (Amstelveen) 1.12.15, 2. Heggen
(Hoogvliet) 1.13.53, 3. Kortekaas (Lisser-
broek) 1.14.58, 4. Van der Krol 1.16.52,
5. Klein 1.18.01, 6. Van der Plas (Kat
wijk) 1.18.42, 7. Van der Poel 1.19.23, 8.
Vonk 1.19.31, 9. Altorf (Hillegom)
1.19.59, 10. Van Tol (Lisse) 1.21.03;
Vrouwen: 1. Kortekaas (Kudelstaart)
1.29.41, 2. Keuning (Den Haag) 1.33.13,
3. De Zwart 1.53.34.
Korte afstand (3,5 km - 8 km fietsen - 3,5
km lopen): Mannen: 1. Baak 48.13, 2.
Lansink 48.44, 3. Hoogkamer 49.53;
Vrouwen: 1. Engels (Leiden) 56.55, 2.
Rotteveel 0 1.05.16, 3. Hamming (Voor
hout) 1.06.39.
VOLLEYBAL
Tokio. Wereldbeker vrouwen. Vierde ronde:
Zuid-Korea - Verenigde Staten 3-2 (16-25
25-13 25-21 24-26 18-16), Rusland - Ar
gentinië 3-1 (25-12 25-19 31-33 25-14),
Japan - Italië 3-2 (18-25 25-16 25-23
21-25 15-11), Brazilië-China 3-1 (23-25
25-16 25-22 25-23), Peru - Tunesië 3-0
(25-17 25-11 25-15), Cuba - Kroatië 3-1
(25-20 25-19 21-25 28-26). Vijfde ronde
Brazilië - Tunesië 3-0 (25-10 24-14 25-
16), Cuba - Peru 3-0 (25-19 25-23 25-
18), China - Kroatië 3-0 (25-22 27-25 26-
24), Zuid-Korea - Argentinië 3-0 (25-19
25-20 25-21), Italië - Verenigde Staten 3-
0 (25-21 25-21 24-19), Rusland - Japan
3-1 (25-15 25-22 23-25 25-18). Stand:
1. Cuba, Rusland 5-10 (15-2), 3. Brazilië
5-8 (12-4), 4. Zuid-Korea 5-8 (13-5), 5.
China 5-6 (11-7), 6. Japan 5-6 (10-11),
7. Kroatië 5-4 (7-10), 8. Verenigde Staten
5-2 (7-12), 9. Peru 5-2 (5-13), 11. Argen
tinië 5-0 (3-15), 12. Tunesië 5-0 (0-15).
Bursa. Pre-olympisch kwalificatietoernooi,
vrouwen. Halve finales: Oekraïne - Frank
rijk 3-2 (16-25 21-25 25-12 25-15 15-
11), Turkije - Tsjechië 3-0 (25-22 25-15
25-15). Finale: Oekraïne - Turkije 3-0 (25-
21 25-20 25-22). Oekraïne gekwalificeerd
voor olympische kwalificatietoernooi in ja
nuari in Bremen.
Salvador. Brazilian Open beachvolleybal,
vrouwen. Finale: Adriana Behar/Shelda
Bede (Bra/1) - Masakyan/Youngs (VSt/6)
12-9 12-9; om derde plaats: Sandra Pi-
res/Adriana Samuel (Bra) - Arce/Fontana
(VSt) 15-12.
DERDE DIVISIE: Leython- W.landers 3-2,
Shot- NOVO 3-2, RW- Skania 3-0, Ire
ne- Sovicos 2 3-1, Protos- BMS/DOS
3-2.
Shot 6-12 Irene 5-7
Maarssen 4-11 RW 5-7
BMS/DOS 5-10 Protos 5-6
Vrevok 3 4- 9 NOVO 4-5
W.landers 5- 8 Skania 5-3
Leython 5- 8 Sovicos 2 5-1
PROMOTIEKLASSE: Aspasia- Castellum
3-2, Skania 2- Gemini K 0-3, Donar- In-
ter/R. 2 3-1, Kooyman/S- Zovoc 0-3,
Nessel.3- Thor 1-3, Tonegido 2- Unitas
Katwijk
Kempvis
WSV
Wieksli
5- 6 Rotterd
6- 5
DERDE KLASSE D: Lansing)
8-6, Putten- Aquarijn 10—9,
GZC 3-4, De Amer- Watervjo.
Woerden 5-8.
GZC 6-12 WoerdeL
Koudekerk 5- 8 AquarijTu
Putten 6- 8 DeAma,P
Alkemade 6- 8 Zeist j
Watervlo 6- 6 Vuursctp'
Lansingh 6- 6 De Haafe.
EERSTE KLASSE A: De Otter:?61
11-7, BZC 2- Ravijn2 9-8|r
&PC 4-8, NVA/NHC- el
LZ 1886-Nereus2 11-10. L
BZC 2 6-10 NereusP
OZ&PC 5- 9 NVA/Nlïdc
Swol 6- 8 Aqua-lit
4- 8 UZSC j
6- 6 Njord S
LZ 1886
De Otters
Ravijn2
4- 5
TWEEDE KLASSE A: KZ
2-7, Alliance- Gouwest.2
GZC 3-5, BZ&PC- D;
DONK2- Rapido2 11-6,
kracht 8-9, Gouwest.2-De z|
Gouwest.2 6-12 GZC
5- 8 DAW
5- 8 De Zijl
6- 8 Alliance
6- 6 Wilskrafrit
6- 6 KZC
Alkemade
BZ&PC
Rapido2
mi»
Safenwil. Wereldbeker veldrijder
(Bel) 58.48, 2. Groenendaali Z(
3. Pospisil (Tsj) 1.15, 4. Dei
1.32, 5. Vervecken (Bel) lf
Santvliet (Bel) 2.04, 7. Wabei
8. Janssens (Bel) 2.25, 9. d3t
2.45, 10. Dlask (Tsj) 3.14, li
3.30, 21. Gommers 6.44. f?6
ceerd: Van der Poel (Ned). Ssm
Nijs 60 punten, 2. Groenenkp
Pospisil 45.
Geldermalsen. Nationale veL
land (Hengelo) 1.01.10, 2f"~
(Schijndel) 0.10, 3. Schraderf
0.20, 4. Van Houten (Neters|-
Leyten (Udenhout) 0.37.
Amsterdam. Velodrome. Rabl
urn: 1. Pels 11 punten, 2. Vif
Mouris 25, 4. Slippens, 5. Brl
stand: 1. Spierings80, 2. Tway
3. Steenbeek 64.
Geldermalsen.3de Nationale!
van Geldermalsen.Dames, junc
welinge-dames (en nieuweling
huis (Wageningen), 2. LeijtenI
3. Jansen (Doornenburg), 61
(Zoeterwoude).
Bekercompetitie: Heerenveen I
5-1, Geleen - Amsterdam 1-4,1
Nijmegen 3-7.
EREDIVISIE: Kras B - w,,
Bunga M.- Hilversum 1-6, Bibal
mei 3-4, HV/SCN- AORC 7-|,
Succes 12-5, K.W./P.L.-AOLF
Den Haag 8-24 Bax f*
de Hommel 8-19 AORC 6 b
BuneaM. 8-15 KrasB,
8-13 Succes
8-12 JSB
8-12 Drift B.
7-12 K.W./P.I
HV/SCN
lot
EERSTE DIVISIE: Musschen-jp
1-5, Maasstad- Den Helder -i
ne- Hovocubo 6-1, Volendairit
4-5, Sparta 67- Koudek. 3-3
Maasstad 6-15 Sparta6yeg
7-15 Volenda^yg
Scagha 66
Paal 29
Den Helder
Hovocubo
Koudek.
6-12 Marleneb
7-11 Mussch:<f
7-10 K. Albert)
5- 8 Vedette U
HOOFDKLASSE: NBHW B -
NBHWB.- SOA 7-2, Wippcp
pang 3-5, PEC Haag- Zwarteï-Br
VL- Westlandia 7-3, ZWZ-I
3-4, Simeko- Lisse 7-1, ZVLWe:
3-4 D(
8-23 No Sparfü
9-18 Jai Swat-y'
9-18 Zwartere i
9-17 ZVLN
8-15 WippolZ
9-14 ZWZ
9-14 SOA iers
e aJ
lel
Simeko
ZWL
Bombers
Westlandia
PEC Haag
NBHW B.