Wonen Wonen Wonen Won /7£/V J J J J J ^van BEUKERING Wat is uw huis waarc van Lieshout Lammers Kruize Venduhuis ADVIESGROEP Royaal hoek-herenhuis m. garage, voor-, zij- en achtertuin m. achterom. Rustig en comfortabel gelegen, op loopafstand van winkelcentrum De Lange Voort. Ind: gang m. toilet en trapkast, ruime, lichte woonkmr m. parket en open haard, luxe keuken (5 jr.) m. inbouwapp. 1e Et: 3 slaapkmrs, ingeb. kasten en nieuwe badkmr m. ligbad, douche, wastafelcombinatie en toilet. 2e Et: overloop m. w.m.a. en C.V.-combi, flinke zolderkmr m. dakkapel, zolderbergingen. Bouwj. 1965. 620.000,— Sumatrastraat 20, Oegstgeest Mooi gelegen hoekhuis m. voor-, zij- en zonnige en ruime achtertuin (O/ZO) m. nieuwe houten schuur en vijverpartij. Zeer rustig gelegen in ruime en groene woonomgeving. Ind: Vestibule, gang, toilet, ruime Z-woonkmr m. parket, schoorsteenaansl. en schuifpui, keuken m. w.m.a. Etage: Ruime hal, ingeb. kast, zijkmr m. klein balkon, ruime voorkmr en zeer royale achterkmr (oorspr. 2 kmrs) m. grote kastenwand, badkmr m. ligbad en toilet. De gehele etage v.z.v. witte plavuizen. V.z.v. C.V.-combi ('95) en gedeelt. nieuwe kunststof ramen m. HR-isolatieglas. ƒ325.000,-- Rijnsburgei weg 69, Leiden Karakteristiek, vooroorlogs woonhuis m. voortuin en aan achterzijde een plaats m. houten schuur en achterom. Ind: gang, kelderkast, woonkmr, keuken in de aanbouw, hal en toilet. 1e Et: 2 slaapkmrs, badkmr m. douche en wastafel. 2e Et: via vaste trap bereikbare zolderverdieping. De woning dient gemoderniseerd te worden. Bouwj. 1932. ƒ310.000,- Akeleilaan 8, Oegstgeest Groot, verheeld boven- en benedenhuis met voor- en achtertuin met achterom. Zeer gunstig gelegen nabij station, centrum en LUMC. Ind: trapkast, garderobenis, zeer royale woonkmr m. niveauverschil, serre m. vliering, open keuken m. provisieruimte. 1e Et: 3 slaapkmrs, balkon, badkmr m. ligbad/ douche en w.m.a. 2e Et: 2 kmrs m. tuimelramen, stookruimte m. combiketel, bergvliering. Bouwjaar 1897. Aangeb. houten tuinhuis m. eigen ingang, woon/ slaapkmr, keuken, badkmr m. ligbad en douche. ƒ695.000,- Kwikstaartdreef 2, Voorschoten ■Hl Vrijgelegen, charmant hoekhuis met rondom fraaie tuinen en een onverdeeld aandeel (1/8) in tuin tussen de 2 huizenblokken. Mooi uitzicht op plantsoen en molen, gelegen vlakbij winkelcentrum, openbaar vervoer en uitvalswegen. Ind: hal, woonkmr, keuken, toilet en inpandige schuur met w.m.a. 1e Et: toilet, douche, 4 slaapkmrs en 2 balkons, Steektrap naar bergvliering. Veel vaste kasten. Bouwj. 1962. ƒ435.000,- Moderne hoekwoning m. voortuin en diepe, fraaie en zonnige achtertuin m. schuur en achterom. Leuk en verkeersvrij gelegen in Bijdorp nabij het centrum. Ind: Hal, toilet, woonkamer m. laminaat, open haard, nieuwe open keuken m. apparatuur. 1e Et: 2 flinke slaapkamers (oorspr. 3 kmrs), vrijwel nieuwe complete badkamer. 2e Et: flinke zolderkamer, c.v.-ketel en w.m.a., mogel. v. dakterras. Bouwjr '80. Oplevering 1 mei 2000. ƒ435.000,-- Inlichtingen: Makelaardij Eigen Haard, Geversstraat 63 Oegstgeest, Tel. (071) 519 19 19, Fax. (071) 519 19 29 EEDIGD MAKELAARS TAXATEURS A (is it écii löaardc heit ao* dishmdUfhui e* serëicc! Geversstraat 21 a - Oegstgeest Aan de patiotuin binnen het terrein van het nieuwe luxe appartementen complex "GEVERSHOF" gelegen luxe parterre met garage. Entree via het gesloten portiek van het voorgebouw aan de Geversstraat. In dit uiterst smaakvolle appartement heerst de rust van de Willem de Zwijgerlaan in het Oranjepark. Indeling: entree, hal, voorkamer en slaapkamer, royale living met zonnige serre totaal 52 m2. Moderne complete badkamer o.a. met ligbad. Separaat toilet. Luxe keuken met alle inbouwapparatuur. Bijkeuken met wasmachine en droger. Garage bereikbaar via afgesloten electrische deur. Grote berging. In het gehele appartement ligt een mooie lichte parketvloer ISDN aansluiting. Casema in slaap- en woonkamer. Geheel geÖsoleerd. Ramen met draai/keep systeem. Men start binnenkort met de aanleg van de zeer fraaie binnentuin. Oplevering kan op korte termijn. Vraagprijs ƒ625.000,- 284.000,- k.k. Binnenkort ook gevestigd in uw regio Dorpsstraat 57 2712 AC Zoetermeer tel 079 316 10 10 SgiSj Z0ETERW0UDE RIJNDIJK Mauritsstraat 6 Modern herenhuis met stenen berging, achtertuin en achterom. Indeling: entree, ruime hal met garderobe en toilet, woonkamer met parketvloer en open haard, 'half open keuken. 1e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, vaste trap naar 2e verdieping met zolderkamer, berging en groot dakterras. Voorzien van C.V. gas en gasboiler. Grotendeels dubbel glas en dakisolatie. Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs: 449.000,- k.k. JAN ALBERT DE GRAVENLAAN 34 Prima onderhouden en rustig gelegen drive-in woning met voor- en achtertuin. Indeling: entree, gang, toilet, tuinkamer, garage. 1e verdieping: woonkamer, open woonkeuken met apparatuur. 2e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. Vliering. Voorzien van C.V. gas en geiser. Gedeeltelijk dubbel Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs: ƒ449.000,- k.k. LEIDSEWEG 536 Aantrekkelijke tussenwoning met voortuintje, diepe achtertuin op het z.o. en vrijstaande houten schuur. Gemeentelijk monument. NOG VELE ORIGINELE DETAILS AANWEZIG! Indeling: entree, gang, trapkast, kamers en suite, dichte keuken, toilet, douche. 1e verdieping: grote overloop met vaste kasten en studeerhoek, 3 slaapkamers waarvan 1 met wastafelcombinatie. Voorzien van C.V. gas combiketel. Gedeeltelijk dubbel glas. Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs: ƒ398.000,- k.k. Van Schellingerhoutstraat 27 Leuk gelegen, goed onderhouden eengezinswoning met voor- en achtertuin op het oosten, grote stenen berging en achterom. Indeling: entree, hal, toilet, woonkamer met parketvloer, open keuken met apparatuur. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met douche en 2e toilet, vaste trap naar zolderetage met zolderkamer, dakkapel, overloop met w.m.a. en berging. Voorzien van c.v.-gas en boiler. Dubbel glas en dakisolatie. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs ƒ385.000,-k.k. VAN KEMPENSTRAAT1 Dit hoekpand is gelegen in de aantrekkelijke Bloemenwijk nabij winkels en N.S. station. Indeling: Begane grond: winkel, kantoortje, gang, toilet, keuken, bijkeuken, bakkerij; totale opp. circa 75 m2. 1e verdieping: 2 kamers, douche. 2e verdieping: 1 kamer. Voorzien van gaskachels en oeiser. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs: ƒ425.000,- k.k. de vlietstede b.v. makelaardij in onroerende goederen Dè makelaar voor de Vlietstreek - Uw verkoopopdracht heeft altijd onze persoonlijke aandacht - Bij aankoopbegeleiding verzorgen wij desgewenst een bouwkundig rapport - Taxatlerapport binnen 24 uur gereed Lcidseweg 37,2252 LA Voorschoten. Tel. 071-5614684. Fax 071-5617806. der Notarissen LEIDEN OPENBARE VERKOOP Op maandagen 6 december 1999 bij opbod en 13 december 1999 bij afmijning in de algemene vergaderzaal van de Stichting Leidsche Studentenhuisvesting, Rapenburg 31 te Leiden, telkens om 19.30 uur, ten overstaan van notaris Mr P. G J M. Marres, Rapenburg 66, 2311 EZ Leiden (Postbus 11253, 2301 EG Leiden) het woonhuis met tuin en schuur aan de Kleijn Proffijtlaan 56 te Oegstgeest kadastraal bekend gemeente Oegstgeest sectie A nummer 1186. Voor zover bekend wordt de woning door de eigenaar bewoond. Veilingvoorwaarden: De veiling zal plaatsvinden onder de Algemene Veilingvoorwaarden voor Executieveilingen 1993 (AVVE), voorzover daarvan door de opdrachtgever bij Bijzondere Veilingvoorwaarden niet wordt afgeweken. De veilingvoorwaarden liggen ter inzage ten kantore van genoemde notaris De zakelijke lasten bedragen 252,00 per jaar De achterstallige lasten welke voor rekening van koper komen, bedragen: 214,00. De zakelijke lasten, de overdrachtsbelasting, notaris- en kadasterkosten en de kosten voor doorhaling hypothecaire inschrijvingen en beslagen zijn voor rekening van koper. Bieders moeten van hun financiële goedheidkunnen doen blijken en moeten zich kunnen legitimeren. Bezichtiging, indien mogelijk, uitsluitend in overleg met genoemde notaris. Onderhandse verkoop: Een ieder kan tot en met 22 november 1999 bij voormelde notaris bij gedateerd en ondertekend schrijven een bieding uitbrengen voor een eventuele door de President van de Rechtbank goed te keuren onderhandse verkoop, zonder dat de executant gehouden is op een bieding in te gaan. Nadere inlichtingen worden verstrekt door notaris Mr P. G. J. M. Marres (tel. 071-5133741 fax 071-5131183). f HERSENEN VOOR JONG EN OUD Hersenletsel door een ongeval, autisme, depressie of op latere leeftijd de ziekte van Alzheimer? Er moet nog veel onderzoek worden verricht. Ook goede voorlichting is belangrijk. Steun ons werk! !4pM Giro 860 LLj Hersenstichting Nederland Vissersweg - Hoogmade Vrijstaand kantoorge bouw (ca. 120 m2) met archiefzolder op de 1e etage. Oplevering in overleg. Koudekerk aan den Rijn - Hoogewaard Nieuwbouw: Casco bedrijfsunit 540 m2, vrije hoogte 700 cm. .Eventueel uit te breiden tot 2160 m2. Produktieweg - Zoeferwoude 1680 m2 optimaal geïsoleerde bedrijfs ruimte v.v. (320 m2) ver wijderbare vriescel (540 m2), kantorenblok (2000x370 cm) over b.g.g. en 1e etage. Bedrijfswoning (bunga low) gelegen naast het bedrijfspand. Opleve ring in overleg. Huurprijs ƒ164.000,- per jaar, incl. bedrijfswoning, excl. btw. Industrieweg - Zoeterwoude 3 in aanbouw zijnde kantoorunits. Elke kan toorunit bestaat uit units v.a. ca. 275 m2. B.g.g.: showroom/kan toortoiletten. 1e etage: kantoorruim te, pantry, toiletten. 2e etage: kantoor ruimte, pantry, toilet- Bedrijfsklare opleve- 071-5214521 LEIDEN ^BUIZERDHORST1Q7 LEIDEN HERMANSTRAAT 5 Nabij het centrum en in een schilderachtige autovrije straat gelegen woonhuis, welk gerenoveerd. Het huis is voorzien van cv.gas en is goed geïsoleerd (ramen, gevels, dak het huis horende achtertuin is in eigendom bij gemeente Leiden. De indeling is als volg gang met toilet, woonkamer en open keuken. 1e Verd.: overloop. 2 slaapkamers, badk che en wastafel, groot dakterras. 2e Verd.: bergvliering. Aantrekkelijk huis mede door rustige ligging en het goede onderhoud. Internet site: http://vvww.dsl.nl/beukering/hermanstraaL5 VRAAGPRIJS ƒ285.000,- k.k. Euro 129.327,36 k.k. Ik. LEIDEN SCHOKKERWERF 3 Groot type semi-bungalow met inpandige garage, zonnige voor- en achtertuin (Z.O.), en c.v.gas. Het huis ligt op 235 m2 grond en de inhoud is ca. 580 m3. De indeling is a! Ruime hal met open hardhouten trap naar de verdieping, royale living (ca. 50 m2) m« en openslaande deuren naar de tuin. De eetkeuken heeft div. inbouwapparatuur en su j in open verbinding met de living. Aparte ruimte Lb.v. c.v./boilerinstallatie. Grote garag vliering. Op de parterre bevindt zich eveneens een slaap/studeerkamer met een comp I waarin ligbad, douche en dubbele wastafel. Verd.: overloop, 3 slaap/studeerkamers, 2 met toilet, douche, wastafel en aansluiting t.b.v. wasapparatuur. Grote inloopbergkast kelijk huis door ruimte, indeling en ligging. Winkelcentrum, wijkpark en div. sport/reo heden in de naaste omgeving. Internet site: http://vwvw.dsl.nI/beutering/schokkerwerf.3 VRAAGPRIJS 810.000,- k.k. Euro 367.561,98 k.k. k. LEIDEN PAPIERMOLEN 28 Op de 1e verdieping gelegen ruim en zeer verzorgd 2/3-kamerappartement beglazing, lift en balkon. De indeling van het appartement is als volgt: Ruime hal met to kast, royale L-vormige living (voorheen 2 kamers) met sier-open haard, granolwanden het balkon. Open keuken met div. inbouwapparatuur, badkamer met douche en wastai kamer. Inpandige berging met aansluiting t.b.v. wasapparatuur. Er is een gezamenlijke fi op de parterre. Servicekosten zijn 441,- per maand. De flat is gunstig gelegen nabij hi trum "De Kopermolen", het wijkpark en openbaar vervoer (bus). Station Leiden op 8' Internet site: http://www.dsl.nl/beukering/papiermolen.28 VRAAGPRIJS 308.000,- k.k. Euro 139.764,31 k.k. k LEIDERDORP HERENHOF 20 Aan rustig woonerf gelegen modern, goed onderhouden woonhuis voorzien van c. een voor- en zonnige achtertuin (Z.O.) met stenen berging en achterom. De scheiding de buren zijn ankerloos, wat resulteert in weinig geluidsoverdracht en de parterrevloer van vloerverwarming. De indeling is als volgt: part: Hal met toilet, meterkast en trap dieping, tuingerichte woonkamer met aansluitend de open teuten. In de teuten is dive u paratuur waaronder afzuigkap, heteluchtoven en keramische kookplaat. 1e verd.: werl ft slaapkamers, badkamer met ligbad/douchecombinatie, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: aansluitpunt voor wasapparatuur, groot dakkapel aan de achterzijde, 1 slaap/studeerk gehele lengte van het huis. Aantrekkelijk woonhuis mede door ligging en onderhoud. Internet site: http://www.dsl.nl/beutering/herenhof.20 VRAAGPRIJS ƒ408.000,- k.k. Euro 185.142,33 k.k. k. LEIDEN VOSSEBES 14 Aan de rand van de Merenwijk gelegen bungalow met tuin/patio op het zonnige westen heeft vrij uitzicht over het gemeenteplantsoen. Het huis is voorzien van c.v. en de indeü e Part: Entree, hal, toileL inpandige berging. 2 slaapkamers, badkamer met ligbad zitkamer met open haard, eetgedeelte met aansluitend de open teuten. Door verkeer en alle vertrekken gelijkvloers is dit een aantrekkelijke bungalow. Openbaar en station Leiden in de naaste omgeving. Internet site: http://www.dsl.nl/beutering/vossebes.14 VRAAGPRIJS 458.000,- k.k. Euro 207.831,34 k.k. Door de forse stijging van de huizenprijzen hebben veel mensen ongemerkt een Hink vermogen opgebouwd. Dit extra vermogen kan heel goed van pas komen. Bijvoorbeeld voor: - een nieuwe keuken, badkamer of andere grote uitgave - het inlossen van een dure lening of doorlopend krediet - het opbouwen van een royaal vermogen - een beter pensioen en/of eerder stoppen met werken Bereidt u voor op de nieuwe belastingwetgeving De fiscale wetgeving rond het eigen huis verandert aanzienlijk per 2001. Daardoor is het lonend om nu uw financiële situatie onder de loep te nemen. De adviseurs van Fiën Adviesgroep maken graag een afspraak met u voor een analyst Dit is vrijblijvend en kostenloos. Objectief advies P Fiën Adviesgroep is een innoverende onderneming met een snel groeiende (financieel cj hankelijke) klantenkring. De formule: Maximaal rendement voor de klant door c en objectief advies. Onze jaarlijkse begeleiding zorgt ervoor dat uw financiële pla toekomst optimaal blijft. r V mcieel c| r des kul )lan oomi Bon voor Gratis Financieel Advies Ja, neemt u met mij contact op voor vrijblijvend advies Naam Adres Postcode/Plaats Tel. overdag Tel. 's avonds Wilt u s.v.p. aankruisen wat u wenst? Ik ben benieuwd wat ik kan besparen door het oversluiten van mijn hypotheek vanwege de lagere rentestand met het insluiten van mijn dure persoonlijke lening in mijn hypotheek Ik ben geïnteresseerd in mogelijkheden die de overwaarde' van mijn huis mij kunnen bieden Q het doorlichten van mijn totale financiële situatie Deze bon kunt u zonder postzegel in een gesloten envelop sturen naar Fiën Adviesgroel Antwoordnummer 479, 2100 WB Heemstede. U mag ons natuurlijk ook bellen. Fiën Adviesgroep, Heemstede, telefoon (023) 548 33 88 I

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 48