Personeel Personeel Honen Honen Honen P_van 't hof E83 akelaatdll Uitvoerders Voorman timmerlieden Timmerlieden Uitgeverij Lecturama vraagt: UITGEVER m/v LECTURAMA Hazerswoude-Rijndijk TER OVERNAME AANGEBODEN sta je er niet alleen voor Vochtproblemen in huis ontstaan vaak onder de vloer. ZATERDAG 6 NOVEMBER 1999 Leeuwenburg Decorum is een bedrijf dat zich bezichhoudt met de verkoop en advisering van bloemen, planten, vvoon- en tuindecoraties voor particulieren en bedrijven. Wij zijn op zeer korte termijn op zoek naar: FULLTIME BIND(ST)ERS EN PARTTIME BIND(ST)ERS die ons team komen helpen in onze binderij en showrroom. Tevens hebben wij een vacature voor 2 dagen per week (vrijdag en zaterdag) op onze bloemenstandplaats in Wassenaar. Heb je je vakdiploma's, ben je enthousiast en toe aan een nieuwe uitdaging en ben je flexibel in te zetten schrijf ons dan gauw een sollicitatiebrief met al je gegevens. Leeuwenburg V.O.F. Van Panhuysstraat 55 2203 JP Noordwijk Telefoonnr. 071-3648778 Faxnr. 071-3648776 E-mail: bloem@leeuwenburg.nl Website: www.leeuwenburg.nl Mulckhuyse B.V. SrlsiS NIEUW VENNEP Ons bedrijf is voornamelijk actief in utiliteitsbouw en woningbouw in de regio. Voor diverse projecten zoeken wij Bovendien zoeken wij Heeft u vakkennis, doorzettingsvermogen en kwaliteit als uitgangspunt? Kunt u in een hecht teamverband werken? Dan bieden wij u een baan aan: Met een collegiale en goede werksfeer. Afwisselend en met een goede salariëring. In een groeiend bedrijf. Vervoer kan geregeld worden. Bouwbedrijf L.H. Mulckhuyse B.V. Gersteweg 23-25 Contactpersoon: Postbus 9 A. W. Koolhaas 2150 AA Nieuw Vennep Telefoon's avonds Telefoon 0252-674081 0252-621090 Zoekt voor haar sales-afdeling op korte termijn een: Commercieel/Administratief Medewerkster De functie: U bent vooral in het sales-traject actief U onderhoudt telefonisch contact met klanten en werkt zelfstandig offertes uit. U verzorgt de inkoop van de automatiserings-produkten en houdt u tevens bezig met de marketing-activiteiten. Gevraagd wordt: MBO/ME AO opleiding of gelijkwaardig Kennis van Word en Excel Bereidheid tot zelfstudie en volgen van cursussen Goede kontaktuele eigenschappen Leeftijd tussen 18 en 25 jaar Geboden wordt: Een goede werksfeer in een enthousiast team Een uitdagende en afwisselende baan in een dynamische markt Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Uw sollicitatie met C V. kunt u richten aan: Interparts Computer Products B.V. t.a.v. Dhr. P. van Doesselaar Postbus 309, 2160 AJ Lisse. Voor infomiatie 0252-419169 internet: http:Wwww.interparts-cp.nl email:jobs@interparts-cp.nl VelopA te Leiderdorp is een zelfstandige werkmaatschappij van TBI Holdings BV en heeft een zusteronderneming in België. De onderneming assembleert en verhandelt een breed internationaal assortiment van straat- en parkmeubilair, afsluit- en markeringssystemen, speelwerktuigen, overkappingen en fietsparkeervoorzieningen. Het bedrijf verkoopt op basis van gezonde marketingplannen in een aantal landen zowel standaardprodukten als op klantspecificatie". Er wordt gewerkt met vaste externe montageploegen en expediteurs. In totaal zijn er 46 medewerkers werkzaam. Magazijnmedewerker inkomende goederen M/V Het betreft een functie voor het dagelijks lossen met behulp van een heftruck van de inkomende goederen. Deze in samenwerking met de kwaliteitscontroleur na te kijken, te voorzien van de juiste documenten en binnen te melden in het computersysteem. Verder te assisteren bij alle overige voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: U heeft een diploma op LTS-niveau, enige jaren heftruck ervaring, kunt goed overzicht houden en beschikt over enige ervaring met licht administratief werk. All-round montagemedewerker M/V Het takenpakket bestaat uit het assembleren monteren van diverse produkten en deze gereed te zetten voor expeditie en het assisteren in de afdelingen houtbewerking en spuiterij. Functie-eisen: Voor alle functies geldt: een gezonde dosis verantwoordelijkheidsgevoel, een flexibele werkinstel ling en woonachtig in de omgeving van Leiderdorp. Indien u denkt aan deze eisen te voldoen wordt u uitgenodigd binnen 10 dagen uw schriftelijke sollicitatie te richten aan: VelopA B.V. t.a.v. Hr. R.J.A. Meily Postbus 202 2350 AE Leiderdorp tel. 071 -5 41 03 21 Uitgeverij Lecturama is een internatio naal snel groei end bedrijf dat zich speciali seert in het partworks en boekseries. Momenteel is Lecturama actief in Nederland, België, Duitsland, Frankrijk en de USA. die primair verantwoordelijk is voor de ontwikkling en het beheer van het gehele titelaanbod in alle landen waarin Lecturama actief is en in de toekomst zal worden. Functie-inhoud: Het op basis van marktverkenningen ontwikkelen van nieuwe titels binnen de verschillende productgroepen, gericht op internationale uitgave, al dan niet in samenwerking met andere uitgeverijen Het aansturen van een team van uitgeefassistenten, van externe auteursteams en van freelance medewerkers op het gebied van redactie, vertalingen, lay-out en grafische productie Het bewaken van alle herdrukprocessen binnen lopende titels Het mede in samenwerking met de afdeling Marketing opstellen van kwartaal- en jaarplanningen, per land en per productgroep inclusief budgetteringen en prognoses Onderhandelen over en afronden van licenties, auteursrechtelijke contracten en co-producties Veelvuldige externe contacten. Functie-eisen: Grondige kennis van en all-round ervaring met het uitgeefproces Uitstekende kwaliteiten op organisatorisch vlak Commerciële feeling en affiniteit met het internationaal uitgeven van seriewerken voor de markt van hobby en vrije tijd Stimulerende persoonlijkheid, met goede communicatieve vaardigheden Duidelijk gevoel voor kwaliteit en scherp op deadlines Opleiding op HBO/universitair niveau Goed in Engels en Frans, zowel mondeling als schriftelijk specialiseert zich in luxe verzamel- albums (Suske Wiske, Kuifje, Luke), boeken- Uitgeverij Lecturama biedt: voor de jeugd (Sesamstraat, Beatrix Potter), hobbyverzamel werken (Kreatief Kompleet, Aquarelleren, Alles over Paarden) en talen (Engels, Spaans, Frans). Een buitengewoon afwisselende en veelzijdige baan, met duidelijke verantwoordelijkheden en vele mogelijkheden Uitstekende arbeidsvoorwaarden, waaronder een goed basissalaris, aangevuld met een tantième-regeling en een auto Doorgroeimogelijkheden, mede op basis van successen die voortkomen uit eigen initiatieven UITGEVERIJ Postbus 2332, 2301 CH Leiden Fax 071 - 561 30 01 Email directie@lekturama.nl Indien deze functie u aanspreekt, kunt u uw sollicitatie (brief met CV) richten aan bovenstaand adres, t.a.v. Dhr. A.A. Biesheuvel, directeur (o.v.v. "sollicitatie Uitgever"). Voor inlichtingen kunt u telefonisch contact opnemen onder nummer: 071 - 561 38 51. TE KOOP (Bij inschrijving) Leidseweg 394 Voorschoten Een twee-onder-een kap woning. Geheel in oorspronkelijke staat, dient naar de eisen van deze tijd te worden aangepast. De woning is aan de achterzijde vrij gelegen met prachtig wijds uitzicht op het Korte-Vlietkanaal. Bouwjaar 1940. Perceelgrootte circa 116m2. Indeling: Entree/hal, toilet, voorkamer 3.70 x 3.55 en 5.55, achterkamer ensuite van 3.70 x 4.55 met bijkeuken. Ie verdieping 3 slaapkamers van resp. 4.30 x 3.05, 4.30 x 2.45 en 3.05 x 2.10 met ruime overloop. Naast de woning is een parkeergelegenheid aanwezig. OPEN HUIS Bezichtiging uitsluitend opt - woensdag 10 november 1999 van 13.30 uur tot 16.00 uur. - zaterdag 13 november 1999 van 10.30 uur tot 16.00 uur. Inschrijvingen boven fl. 325.000,- k.k. worden in overweging genomen. Voor inlichtingen J.H.B. Koopmans, tel: 071-5619287 Rijndijk 252 Vraagprijs 359.000,- k.k. Gunstig gelegen aan het jaagpad en de Oude Rijn, 4 kamer eengezinswoning (2 onder 1 kap), nabij winkels en scholen. De woning heeft een 14 meter diepe beschutte zonnige achtertuin met achterom grenzend aan jaag pad en de Oude Rijn. De indeling is als volgt: entree, hal, meterkast, toilet met fonteintje, woonkamer v.v. witte laminaatvloer, open keuken v.v. 4 pits gaskoolcplaat, oven, vaat wasser, magnetron en afzuigschouw, deur naar de 14 mtr. diepe beschutte achtertuin gelegen op '.t noord/oosten en een achterom naar het jaagpad en de Oude Rijn. Ie Verdieping: overloop, ouderslaapkamer v.z. met 2 schuifwandkasten, compacte bad kamer met douche, design radiator en wasta felmeubel, 2 slaapkamers a.z. C.V. ruimte met C.V. combi ketel ('93). In de achtertuin bevindt zich nog een houten berging. De woning is grotendeels v.v. dubbelglas en is gebouwd op 150 m2 eigen grond en heeft een inhoud van 250 m.3. Tevens is de moge- lijkheid aanwezig om de woning aan de achterzijde uit te bouwen (bouwvergunning aanwezig). Oplevering is in overleg. Promenadeplein 111, Zoetermeer. Telefoon 079-3422788. Telefax 079-3427019. IMIVIVI Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer, Waddinxveen en Bodegraven. E-mail: zoetermeer@hof-malcelaardij.nl Internet: http://www.hof-malcelaardij.nl V makelaardij Als je alles op 'n rijtje zet, ga je gelijk naar van 't Hof! onroerend goed adviezen NIEUW IN VERKOOP LEIDEN, Ooserdwarsgracht 12 Aantrekkelijke hoekwoning (1982), gelegen aan de rand van het centrum met zonnig terras op het westen en inpandige berging. Ind.: entree, hal, werkkamer, toilet, badkamer met lig bad en wastafel, woonkeuken en berging. 1e verd.; L-vormige woonkamer en groot terras (20 m2). 2e verd.: 2 slaapkamers en vliering. Verwarming en warm water d.m.v. CV-gasketel, de woning is volledig geïsoleerd. Bijz.: gevel gedicht op de zij muur. Oplevering: in overleg/ca. zomer 2000. Vraagprijs ƒ595.000,- k.k. LEIDEN, Ketelboetersteeg 11 In oud herenhuis gelegen appartement op de 1e etage in hartje centrum met uitzicht op het stadhuis aan de Breestraat. Ber ging in de tuin. Indeling: entree, woonkamer met marmeren schouw en hoge plafonds, open keuken, badkamer met dou che, toilet en wastafel, slaapkamer en zonnig balkon op het zuid/westen, inpandige berging. Verwarming en warm water d.m.v. CV-ketel. Servicekosten ƒ148,46 p/mnd. Oplevering: in overleg. Vraagprijs: ƒ265.000,- k.k. LEIDEN, Bachstraat 644 Op de 9e verdieping, goed verzorgd serviceappartement in "Statenhof". Indeling: entree, hal, toilet, vernieuwde keuken, woon/eetkamer met balkon op het oosten, slaapkamer, ver nieuwde badkamer met douche, garderobekast. Opp. 65 m2. Verwarming d.m.v. blokverwarming, warm water via centrale voorziening. Servicekosten ƒ1.280,- p/mnd, met maaltijden ƒ213,-extra p/mnd. Oplevering: in overleg. Vraaagprijs: ƒ85.000,- k.k. Ons kantoor is ook op zaterdag geopend. U bent welkom van 11.00 tot 14.00 uur. Telefoon 071-5 1200 06 SS Fick Makelaardij B.V. ■IÉ Doezastraat 21 NVM 2311 GZ Lelden 1-1999 Fax 071-5 14 14 50 (fusie of samenwerking ook mogelijk) Administratiekantoor in omgeving van Leiden. Omzet ca. ƒ125.000 Serieuze kandidaten worden verzocht te reageren onder nr. 300098 van dit blad. Alle aanbiedingen worden strikt vertrouwelijk behandeld. SERVICEFLAT „DE STATEN Hl Bachstraat 590 LEj geknipt voor senioren i veilig en comfortabel behoud van privacy i warme maaltijden gunstige locatie eigen parkeerterrj winkelcentra, bus postkantoor etc.j Momenteel enige koopappartementen bescl^ Kom kijken of vraag info. Tel. 071 -5763405 Fax 071 -57| Vroeg of laat is een oude tochtende huisdeur aan vervanging toe. En vaak ook in één klap het bijbehorende kozijn. Van der Ploeg maakt hoogwaardige kunststof deuren en kozijnen in vele soorten, kleuren en maten. Door en door bestand tegen de meest extreme weersinvloeden. Perfect sluitend, en uitgesproken mooi! Je ziet geen enkel verschil, maar je merkt het wel. Want er hoeft nooit meer te worden geschilderd! Kunststof deuren en kozijnen van Van der Ploeg zijn bovendien sterk inbraakwerend door toepassing van zware haakschoten en rolnokken in een meerpuntssluiting. Inbreker, ga maar een deurtje verder! De hoogwaardige kunststof deuren van Van der Ploeg zijn van superieure kwaliteit (KOMO-certificaat en VKG-keur) en voorzien van een dubbele tochtdichting. Wilt u voorgoed van het onderhoud af? Vraag dan vrijblijvend een offerte. Of bezoek onze showroom. Bel (071) 331 53 61. Van der Ploeg: een kei in kunststof deuren Ook voor kunststof ramendakkapellen, kozijnen, serres en schuifpuien. II Al IA/K Kunststof Raamfabrik, I De Lasso 60 2371 GZ Roetofarendsveen Tel.: (071) 331 53 61 Fax: (071) 331 52 02 Internet: www.vanderploe 1/KG Keur "Met de hypotheekadviseur van de Rabobank llona Koopman, Marjan van Harskamp en Marien Colijn Een eigen huis is iets heel persoonlijk het er ook uitziet en waar het ook ste; huis weerspiegelt uw eigen persoonlij' Het wordt een stuk van uw geschiedenis het zover is, vait er nog wel wat te re Daarbij is het prettig om een desk<. gesprekspartner te hebben die van v. weet. Iemand die uitgaat van uw wens mogelijkheden, En die alle kennis en r ien in huis heeft om waar te maken i wilt. Zo iemand is de hypotheekadvisei de Rabobank! V Wilt u persoonlijk advies, maak dar afspraak met llona Koopman, Marjai Harskamp of Marien Colijn de hypothee! seursvan Rabobank Leiden en Oegstge; Telefoon: (071) 565 93 30 Rabobank Leiden en Oegstge Een vochtige kruipruimte onder de vloer is een bron van ellende. Vochtige muren,; optrekkende kou, muffe lucht, schimmelvorming, betonrot..,. Duizenden huizen lijden eraan. Ook nieuwbouw, Hydraschelp maakt voorgoed een eind aan dit probleem. Door c bodem van de kruipruimte onder uw huis te bedekken met een dikke laag zorgvuldig gereinigde schelpen. Deze laag is warmte-isolerend en absorberend. Een Hydraschelp schelpenlaag slijt niet en vraagt geen onderhoud. Daar wilt u natuurlijk méér van weten! Stuur snel de bon in of bel voor meer informatie. Wég met dat vocht! O Stuur mij vrijblijvend informatie over de vochtwerende ,en isolerende eigenschappen van Hydraschelp. O Neemt u contact met mij op voor het maken van een vrijblijvende offerte Naam: Adres: Postcode: Plaats: Telefoon: In een voldoende gefrankeerde envelop zenden naar: Fernhout B.V., Bellstraat 3,8606 JJ Sneek. F/yc/raschelp Fernhout Sneek Fernhout1 Reinder de Vries Peter van< Bellstraat 3 Postbus 1 8606 JJ Sneek 8000 AD Tel (0515)41 5973 Tel.: FERNHOU

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 44