Personeel Personeel Personeel Personeel Person AKt Welke Bureauredacteur en Editorial Assistai voelen zich thuis in de uitgeverijwereld? WERNINK BETON Leiden COMMERCIEEL MEDEWERKER FABÏTRS KOK BOUMAN KUIJPER RECRUITMENT B.V. ZATERDAG 6 NOVEMBER 1999 922 Rijnlands Zeehospitiu tra: het Rijnlands Rcv Ccntr m, het Rijnlands Voc ■r Har n Longrevalidatie en de Myrvl/Tyltylschool 'De Vierbot'. Het Rijnlands Zeehospitium is toonaangevend op het gebied v zorg op maat en ontwikkelt zich tot een exper tise-centrum op het terrein van de revalidatie, d< gehandicaptenzorg en het mytyl/ryltylonderwijs Functie-eisen: - afgeronde hbo-opleiding; - onderwijsbevoegdheid (tweede graads); - organiserend en coördinerend vermogen; - ervaring in het opzetten en uitvoeren van leerplannen; - in staat zijn om deze functie op uitvoerend niveau inhoud e geven; - goede contactuele en sociale vaardigheden; - redactionele, didactische en analytische kwaliteiten; - flexibele, kwaliteits- en servicegerichte instelling. Het Rijnlands Zeehospitium zoekt een opleidingscoördinator (rn/v) Functie-informatie: - het coördineren, bewaken en begeleiden van de uitvoering van de initiële beroepsopleiding tot verzorgende (IG), tot verpleegkundige en tot sociaal pedagogisch hulpverlener alsmede van de diverse stages binnen het Rijn lands Zeehospitium; - het integreren van het theorie- en praktijkdeel van de ii leiding tot verzorgende (IG), tot verpleegkundige en to gisch hulpverlener binnen het RVC en RRC. Plaats in de organisatie: - ressorteert rechtstreeks onder het hoofd P&O; - heeft een functionele relatie met de opleidingsfunction: coördinator Kliniek van het RRC, het hoofd sector Wc en de praktijkbegeleiders. êle beroepsop- iciaal pedago- n het RVC - salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn conform de van i sing zijnde CAO. Inlichtingen en sollicitatie: - inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij M.J. Blok, hoofd P&O, telefoon (071) 40 60 122; - uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae kunt 14 dagen na verschijnen van dit blad, onder vermelding van va nummer 99042, richten aan: Rijnlands Zeehospitium, t.a.v. afdeling P&O, Drieplassenweg 17, 2225 JJ Katwijk Acquisitie naar aanleiding van deze advc wordt niet op prijs gesteld. Wernink Beton B.V. is al meer dan honderd jaar een landelijk bekend kwaliteitsbedrijf met een innovatief en actief klantgericht karakter. Wij zijn gespecialiseerd in de produktie en verkoop van prefab bedrijfsvloerplaten van hoogwaardig beton. Wegens toenemende bedrijfsactiviteiten zoeken wij op korte termijn een; Uw functie Na een gedegen inwerkperiode bieden wij u een zeer gevarieerde aantrekkelijke baan met een goed toekomstperspectief. U bent inzetbaar op de afdeling verkoop binnendienst en kwaliteitsbeheer waar u intensief telefonisch kontakt heeft met onze afnemers. Het geven van een goed advies vormt hiervan een belangrijk onderdeel. U bent verantwoordelijk voor het opzetten van promotionele activiteiten. Functie-eisenU beschikt over minimaal een afgeronde MBO-opleiding, uitstekende communicatieve vaardigheden en een commerciële en creatieve inslag. U kunt zelfstandig en in teamverband werken binnen een onderneming die zich kenmerkt door een zeer prettige werksfeer. Wij bieden De mogelijkheid om u professioneel te ontwikkelen. Goede doorgroeimogelijkheden. Een goed salaris passend bij de functie en gebaseerd op uw huidige kennis en ervaring. Schriftelijke sollicitaties met CV kunt u opsturen naar Wernink Beton B.V., t.a.v. de heer T. van Schagen, Postbus 1, 2300 AA te Leiden. Frans Roozen Bollentuinen verkoopt en exporteert bloembollen aan klanten uit alle delen van de wereld. De Bollentuinen zijn een aantrekkelijke toeristische attractie voor binnen- en buitenlandse tuinliefhebbers. We bieden een afwisselende werkomgeving aan een klein team van vaste medewerkers en een groot aantal seizoenkrachten. We zoeken twee allround administratieve medewerkers m/v (totaal 1,5 formatieplaats) Je correspondeert met klanten in het Nederlands, Engels, Duits en Frans en behandelt hun wensen en klachten. Je werkt mee aan het uitbrengen van de diverse bollencatalogi en je verricht verschillende administratieve werkzaamheden. Je hebt minimaal HAVO, aangevuld met een administratieve/secretariële opleiding. Een commerciële instelling is een pre, maar vaardigheid in het schrijven en spreken van de moderne talen is een vereiste. Verder kun je goed overweg met Word en Excel. Af en toe werkje in het weekend. 2114 BB Vogelenzang RESTAURANT heeft plaats voor een jonge, ambitieuze in de functie van SOUS CHEF Voor deze uitdagende functie vragen wij een afgeronde SVH opleiding en een grote dosis enthousiasme. Het restaurant is dagelijks, behalve op zondag, geopend vanaf 17.15 uur. Is je belangstelling gewekt, neem dan contact op met de heer H. van der Zee of de heer J. Kroesemeyer, tel.071-5124012. NIEUWS MEDIA AKO B.V., onderdeel van het Audax concern, is een winkelketen die onder meer tijdschriften, boeken, kranten, papier- en schrijfwaren en multimedia- producten verkoopt. De meer dan vijftig winkels vind je in winkelcentra, op NS-stations en op de luchthaven Schiphol. AKO kenmerkt zich door een open en jonge cultuur. Dagelijks zetten ruim 450 enthousiaste medewer kers zich in voor AKO. Voor ons filiaal op het centraal station in Leiden zoeken wij een 1E MEDEWERKER VERKOOP m/v De 1e medewerker verkoop draait mee in een wisselend rooster van het filiaal. Wij zoeken; Een enthousiaste kandidaat die de filiaalleider vervangt. Je hebt een oplei ding op MBO-niveau en de ambitie door te groeien binnen AKO. Winkelervaring en affiniteit met tijdschriften en boeken zijn een pré. Je bent klantgericht en commercieel en vind het prettig om in een team te werken. Wij bieden: Geen 9 tot 5 baan en een leuk team van collega's. Een salaris in overeenstemming met de functie en een afwisselende job met toekomst perspectief. Ons filiaal te Leiden is door de week geopend vanaf 6.00 uur tot 20.00 uur. Op zaterdag openen wij om 7.00 uur en op zondag zijn de openingstijden van 9.00 uur tot 19.00 uur. Solliciteer meteen Heb je interesse voor deze afwisselende job? Stuur dan je schriftelijke reactie voorzien van CV naar AKO B.V. t.a.v. Dorien Lameris, Antwoord nummer 47010, I070 VB Amsterdam. Een postzegel plakken is niet nodig. SOLLICITEER Werving Selectie Sollicitatietraining Executive search Onze opdrachtgever Myresjö Nederland te Schagen, is een Komo- ISO 9002 gecertificeerde onderneming in de houtskeletbouw. Myresjö Nederland is een dochter van de gerenomeerde Zweedse multinational Skanska, en levert als enige producent buiten Zweden hoogwaardige bouwonderdelen en houtskeletbouw-woningen voor de Nederlandse markt. Namens Myresjö Nederland zijn wij met spoed op zoek naar een: PROJECT MANAGER De kandidaat die wij zoeken geeft mede leiding aan de afdeling Technical Design en is verantwoordelijk voor alle projecten in voorbereiding, alsmede de totale projectplanning Hij of zij, geeft zelfstandig sturing aan de gehele ontwerpfase en onderhoudt intensief de diverse contacten met opdrachtgevers, adviseurs en onderaannemers. U beschikt over een achtergrond H.T.S. -bouwkunde of een door ervaring verkregen vergelijkbaar niveau en u beschikt over de benodigde kennis van Pre-Fab bouwproducten en de diverse procedures. U communiceert duidelijk en zakelijk op verschillende niveaus, u beschikt over een helicoptervieuw en een absolute no-nonsens mentaliteit. TEKENAAR! WERKVOORBEREIDER De kandidaat die wij zoeken is verantwoordelijk voor het ontwerp en de bewaking van de daarbij toegepaste materialen, alsmede de planning van de diverse projecten. Hij of zij, onderhoudt zelfstandig de contacten met leveranciers, adviseurs en onderaannemers en bereidt het ontwerp productie ge reed voor fabricage. U rapporteert rechtstreeks aan de Project Manager. beschikt over een M.B. O.- niveau met als achtergrond de bouw en heeft ruime ervaring in het zelfstandig werken met Auto-Cad 3D. IJ,bent nauwkeurig, accuraat en beschikt over goede communicatieve eigenschappen. U werkt graag zelfstandig maar ook binnen een team. Voor beide functies geldt dat de primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden goed genoemd mogen worden. Wanneer één van deze uitdagende functies u aanspreekt, nodigen wij u uit om uw reactie voorzien van motivatie en uitgebreid C.V., voor 20 november 1999 te sturen aan: Bouman Kuijper Recruitment B.V. t.a.v. de heer Drs.J. Bouman Postbus 2223 2002 CE Haarlem Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren bellen: 023 - 5256294. of bezoek de internetsite van Myresjö op: www.myresjo.nl Swets Zeitiinger is een innovatief en professioneel uitgeef- en informatie- concern gespecialiseerd in het beheren, distribueren en uitgeven van print en elektronische publicaties. De belang rijkste klanten zijn grote bibliotheken en documentatie- en informatiecentra in binnen- en buitenland. Een zeer internationaal bedrijf met een dynamisch karakter, en ruim 800 medewerkers in 18 verschillende landen. Swets Zeitiinger bestaat momenteel uit vijf divisies: Swets Backsets Service. Beheert en levert antiquarische wetenschappelijke uitgaven. Swets Document Systems. Opereert op de markt van documentinformatie- systemen en -diensten. Swets Zeitiinger Publishers. Publiceert wetenschappelijke tijdschrif ten en Nederlands- en Engelstalige boeken op verschillende vakgebieden. Swets Subscription Service. Verzorgt het volledige beheer en de verwerking van abonnementen op gedrukte en elektronische publicaties. Swets Test Publishers. Verzorgt de uitgave van psychologische tests en levert diensten op het gebied van consultancy en trainingen. De divisie Swets Zeitiinger Publishers publiceert ruim 40 internationale Engelstal wetenschappelijke tijdschriften op het gebied van onder meer onderwijs, werktuigbot kunde, (neuro-)psvehologie, filosofie eh geneeskunde. Daarnaast worden er op boven staande gebieden elektronische produkten en, in toenemende mate, boeken gepublieet De Annotated Bibliography far English Studies (ABES) is een elektronische databast op het gebied van de Engelse en Amerikaanse taal- en letterkunde die wordt gelever CD-ROM en via het Internet. De database wordt samengesteld door een Internationa netwerk van meer dan 500 academici. In verband met de toenemende werkzaamheden de ABES-database zoeken wij een enthousiaste 'spin-in-het-web' in de vorm van een fiil ABES Editorial Assistent Veelzijdig en boeiend werk Je taak als ABES Editorial Assistant bestaat uit het onderhouden van contact met de boven genoemde academici. Daarnaast beheer je de toevoer en verwerking van bijdrag aan de database en bereid je de publikatie van de CD-ROM en Internet updates Als ABES Editorial Assistant werkje tevens nauw samen met zowel de produktmanage de editorial director (in Engeland). Jouw profiel Je hebt een academische opleiding, bjj voorkeur een studie Engels. Ook heb je ruime PC-ervaring, met name op het gebied van MS-Offïce en Internet. Daarnaast heb je affii met de werkwijze van academici en universiteiten en ben je 'near native' in de beheers van de Engelse taal. Je beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden, een zelfstandige werker met het vermogen diverse activiteiten en projecten te coördinere Tevens zoeken wij voor de afdeling Desk Editing van Swets Zeitiinger Publishers een bij voorkeur ervaren fulltime Bureauredacteur Gevarieerde taken Als Bureauredacteur ben je verantwoordelijk voor het uitbrengen van een pakket wetenschappelijke tijdschriften en boeken. Tevens voor het zetklaar maken en het proef van manuscripten en het opstellen van inhoudsopgaven voor tijdschriften. Ook zorg je voor dat de kopijstroom in goede banen geleid wordt. Je werkt samen met de uitgevei de produktieafdeling, copy-editors en freelancers. Daarnaast voer je overleg met auteui en wetenschappelijk'redacteuren en houd je een elektronisch kopij-volgsysteem bij. Jouw profiel Je hebt een academische opleiding met ervaring binnen een wetenschappelijke uitgeverij. Bij voorkeur heb je reeds ruime ervaring in een soortgelijke functie opgedaan. Je hebt een uitstekende beheersing van zowel de Engelse als de Nederlandse taal en in staat nauwgezet en efficiënt te werken, ook onder grote tijdsdruk. Je kunt over ccn groot aantal werkzaamheden het overzicht houden, je hebt sociale cn communicatieve vaardigheden en bent flexibel. Belangstelling? Voor rrieer informatie over de functie van ABES Editorial Assistant kun je contact opnemen met Odin Dekkers, Acquistions Editor, telefoonnummer 0252 - 435 287. Vi meer informatie over de functie van Bureauredacteur kun je contact opnemen met Arnold Veenhoff, Coördinator Bureauredactie, telefoonnummer 0252 - 435 130. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Hebje belangstelling voor één van deze boeiende functies? Stuur dan je schriftelijk» of elektronische sollicitatie met curriculum vitae naar Swets Zeitiinger B.V., Afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. Mevrouw 1. van den Berg, Postbus 800, 2160 SZ Email; ivdberg@swets.nl Vermeld s.v.p. duidelijk om welke functie het gaat. Meer informatie over de dienstverlening van Swets Zeitiinger vind je op onze websit www.swets.nl Acquistitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gt ZEITLIIi PUBLISHERS PSYCHOGERIATRISCH CENTRUM' Mariënhaven te Warmond is een Psychogeriatisch Centrum voor consultatie, dagbehandeling en verpleging. Het biedt aan ruim 200 bewoners zorgverlening. Bewonersgericht en in interdisciplinair verband. Daarnaast vindt er dagbehandeling plaats met een omvang van 15 plaatsen. Extramuraal is Mariënhaven actief in een Het Psychogeriatisch Centrum Mariënhaven behoort tot de stichting Beheer Zorgcentrum Mariënstaete. Mariënhaven heeft circa 375 personeelsleden die in goede collegiale samenwerking direct en indirect hun bijdrage leveren aan de zorgverlening. Voor de afdeling ANKER E zoeken wij voor zo spoedig mogelijk een ZORGBEGELEIDER-ZIEKENVERZORGENDE (M (voor 30-36 uur per week) Werktijden: De werktijden zullen volgens rooster worden vastgesteld. Functie-informatie: O je maakt, als zorgbegeleider, deel uit van een (zorg)team en ontvangt rechtstreeks leiding de teamleider; O naast het verrichten van zorgtaken aan alle bewoners van de afdeling, coördineer je de zo de aan jou toegewezen bewoners en neemt daarom o.a. deel aan het multidisciplinair ove O ook de contacten met de Behandelgroep Psychogeriatrie en de familie behoren tot je tak O verder zal je zorgplannen op- en bijstellen en heb je de verantwoordelijkheid voor de zorghandleiding van deze bewoners; O bij dit alles word je ondersteund door enkele zorgverleners; O buiten deze zorgtaken begeleid je leerlingen en stagiaires, met de daarbij behorende evalu beoordelingsgesprekken. Wij verwachten van je: O minimaal I jaar ervaring als gediplomeerd ziekenverzorgende (of een opleiding op vergelij niveau) en ervaring op het gebied van verzorging en verpleging m.n. binnen de psychogen O dat je flexibel bent en kunt meedenken met de organisatie van de afdeling; O dat je je mondeling en schriftelijk goed kunt uitdrukken; O dat je beschikt over goede contactuele en sociale Wij bieden je: O een functie waaraan je mede zelf, binnen; het kader van de taak/functieomschrijving, invullif kunt geven; O salariëring conform CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen in functiegroep 35 met twee ext periodieken (ook extra uitloop) De taak/functieomschrijving van zorgbegeleider is op aanvraag verkrijgbaar bij de afdeling I Personeelszaken. Voor nadere informatie kan je je wenden tot Paul Firet, zorgmanager; tel. 071-30 51 999. I Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen gericht worden aan Dana Gieles, assistente I Personeelszaken, Postbus 6,2360 AA Warmorid.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 42