Personeel Personeel Personeel Personeel Person I© Ben jij een trendvolger of een trendzetter? DIRECTEUR (m/v) full-time medewerkers restaurant m/v Ervaren jaren INTERCEDENT(E) Ervaren elektromonteur AKZO NOBEL Een spontane medewerker M/V ZATERDAG 6 NOVEMBER 1999 Stichting Leidse Volksuniversiteit - K&O zoekt per 1 januari 2000 een De stichting is een van de grotere volksuniversiteiten van Nederland en houdt zich bezig met de organisatie van taal-, crativiteits- en studiecursus sen alsmede lezingen en excursies. TAKENPAKKET: - leidinggeven aan een team van medewerkers; - nader vormgeven en uitvoeren van het door het bestuur geformuleerde beleidsplan; - verantwoordelijkheid voor de administratieve en financiële organisatie (waartoe onder meer behoort het opstellen van de jaarrekening en het opstellen, bewaken en bijstellen van de jaarlijkse begroting); - onderhouden van contacten met de externe accountant; - verantwoordelijkheid voor subsidies en sponsoring; - in stand houden, aanpassen en uitbouwen van het educatief programma i.s.m. de cursus-coödinator; - samenwerking met de functionaris die verantwoordelijk is voor de artistieke programmering, organisatie voor asielzoekers en contacten met K&O-afdelingen in de regio; - bijwonen en notuleren van de bestuursvergaderingen; - in stand houden en uitbouwen van het inschrijversbestand; - verantwoordelijkheid voor het optimaal functioneren van de automatisering; - verantwoordelijkheid voor het goed functioneren van het uit-bureau van K&O; - onderhouden en uitbouwen van externe contacten (gemeente, bedrijfsleven en aan K&O verwante organisaties). FUNCTIE-EISEN HBO/academisch niveau Ervaring in een leidinggevende functie Kennis en ervaring op het gebied van financiën en automatisering Uitstekende redactionele en sociale vaardigheden Gevoel voor optimale serviceverlening Reacties binnen twee weken na het verschijnen van dit blad te richten aan de voorzitter van de Leidse Volksuniversiteit - K&O, Oude Vest 45, 2312 XS Leiden. Het Diaconessenhi i modern regio naal ziekenhuis met ruifn 300 bedden en ongeveer 1000 mede werkers. Alle specia lismen zijn aanwezig. Dit jiöar is naast het bestaande zieken de van een nieuw {jodenhuis. Het Diacdflfssenhuis is aantreklcÉi^ gele gen, in een groene omgeving nabij het centrum van Leiden en op loopafstand van het testation. Het ziejcénhuis beschikt over g> grat^'parkeer; genheid. Leij tfl'g, Amsterdam iótterdam goed bereikbaar. Voor de afdeling Restauratieve Voorzieningen zijn wij momenteel op zoek naar parttime Ijdag van 17.00-18.30 uur inderdag van 17.00-20.00 uur 17.00-18.30 uur Functie-informatie: De Restauratieve Dienst verzorgt de distributie vin voeding aan patiënten (voedingsassistenten), medewerkers (personëelsTestaurant) en voor vergaderingen en bijeenkomsten. De medewerker restauranp/erzorgt met name de uitgifte van voeding bij vergaderingen en bijeenkomsten. Wat wij bieden: Eeh afwisselende, uitdagende baan, die bij een goede invulling dankbare klanten oplevert. Takenpakket: het verstrekken en afrekenen van voedings middelen en dranken het schoonhouden van het personeels- restaurant en de bijbehorende werkruimten het aanvullen van de voorraden het verzorgen van vergaderingen en i zetten van bijbehorende audiovisuele hulpmiddelen het eventueel meehelpen met het serveren van dranken aan patiënten in de avonduren. Wat wij vragen: Wij komen graag in contact met enthousiaste kandidaten die beschikken over een relevante beroepsopleiding, dan wel ervaring hebben met boven genoemde werkzaamheden. Daarnaast zijn goede sociale vaardigheden, een serviceverlenende instelling en gevoel voor hygiëne van belang. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuizen. De functie is volgens de FWG ingedeeld in functiegroep 20 (maximaal 3.608,- bruto per maand op fulltime basis). Informatie: Informatie kunt u verkrijgen bij mevrouw C. Schenkhuizen-Portier, teamleidster Restaurant, telefoon 071 - 517 82 70. Sollicitaties: Indien u wilt reageren, kunt u binnen twee weken uw brief met curriculum vitae, onder vermelding van vacature nummer 126, richten aan de dienst Personeel Organisatie, t.a.v. de heer J. Ishaak, P&O-functionaris, op onderstaand adres. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden BOSTON (^CLINICS BostonClinics PDT BV is de research en development tak van de Boston Clinics groep. BostonClinics is in 1996 opgericht met het doel in Europa en de Verenigde Staten (laser)klinieken te stichten voor dermatologische behandelingen. Boston Clinics PDT BV ontwikkelt onder andere fotodynamische behandelingen (PDT) voor toepassing in de dermatologie. Fotodynamische behandelingen zullen het scala van mogelijke behandelingen in de klinieken vergroten, en kunnen een alternatief zijn voor sommige laserbehandelingen. Bij deze behandelingen wordt gebruik gemaakt van licht-activeerbare stoffen, zogenaamde fotosensitizers. Er wordt gezocht naar nieuwe behandelingsmethodes, verbetering van bestaande protocollen, en nieuwe fotosensitizers. Boston Clinics PDT BV zoekt een enthousiast analytisch medewerker m/v op MLO niveau die de technische ondersteuning van de projecten ter hand neemt. Er wordt gedacht aan iemand met een biochemische of cel-biologische opleiding, maar ook anderen die de projecten zouden kunnen bewerken, worden opgeroepen om te reageren, De functie is in principe voor 40 uur per week. Inlichtingen en sollicitatie: U kunt inlichtingen inwinnen bij: Dr. TMAR Dubbelman (tel. 071 5276053), Dr. JW.M Lagerberg of Dr. J J Schuitmaker (tel. 071 5276056). Uw sollicitatie kunt u sturen naar: Dr. TMAR Dubbelman, Directeur Onderzoek van BostonClinics PDT BV, Postubs 288, 2300 AG Leiden. Bericht aan: Trendzettende Informatieanalisten (m/v) Als getalenteerde IT'er sta je voor een moeilijke keuze. Een baan vinden, dat lukt wel. Maar hoe kies je er één? Kijk je naar de lokkertjes, of kijk je naar de praktijk van het werk dat je straks week in, week uit zult doen? In veel IT-banen ben je altijd maar bezig met hetzelfde detail, functio nele ontwerpen bijvoorbeeld. Maar hoe vaak krijg je de kans om de trend te zetten in plaats van te volgen? Voortrekkersrol De LOI heeft ambitieuze plannen voor de volgende eeuw. En jij bent één van de voortrekkers om deze plannen te verwe zenlijken. Bijvoorbeeld als het gaat om de verdere ontwikkeling van ons virtuele studiecentrum op Internet, LOI Campus. Of als het gaat om ons streven naar een "papierloze LOI". Jij zorgt er actief voor dat processen en werkzaamheden worden geautomatiseerd. En je bent bij het hele proces betrokken, van de eerste brainstorm tot aan de implementatie, waarbij je oog hebt voor de communica tieve kant. Je kunt meepraten met ieder een binnen de organisatie, want je komt in aanraking met de meest uiteenlopende problemen die steeds weer om nieuwe oplossingen vragen. Je gaat werken voor een organisatie met meer dan 250 vaste medewerkers en jaarlijks zo'n 80 000 klanten. De bedrijfs cultuur van de LOI is ,er één van aanpak ken, van doen. Als jij de collega bent die we zoeken, voel je je daarin als een vis in het water. Je werkt zelfstandig, bent vast- Jd xj houdend en neemt zelf de initiatieven die nodig zijn om de problemen waar je tegen aan loopt op te lossen. We bieden je een leuke baan in een plezierige werkomgeving. Bovendien is de LOI een prima werkgever. Met goede arbeidsvoorwaarden, flexibele werktijden, een aantrekkelijke winstdelingsregeling en ook nog een behoorlijk salaris. Aan jou de keus Wil je een IT'er zijn die "lopende band" werk do'et? Of wil je een actieve IT'er zijn die trendsetter, ontwikkelaar, docent en aanspreekpunt is? Kies je voor het tweede, stuur dan binnen twee weken je sollicitatie met uitgebreid curriculum vitae naar Schrijven mag ook, al snap je dat we dit zo papierloos mogelijk willen afhandelen. LOI, afd. Personeelszaken, Postbus 4200, 2350 CA Leiderdorp. Voor meer informa tie kun je contact opnemen met Astrid Molloy-Wervelman (071) 54 51 107. Informatieanalist (r Je werk: Je onderzoekt actief de gevolg noodzaak van automatisering administratieve en logistieke satie. De projecten die daaruit v men, begeleid je tot en met de invi Je maakt projectplanningen en rapporteert over de voortgang aai het management. Je presenteert het ingevoerde systeem aan de gebruikers. Ten slotte zorg je voor het opstelli bewaken en onderhouden van de procedures. Je profiel: Je bent tussen de 24 en 35 jaar. Je hebt een opleiding op HBO- niveau, bij voorkeur Informatiekun Communicatie of HEAO BE. Je hebt bij voorkeur kennis van SI Je hebt een kritische en slagvaard houding. Met de LOI kom je er wel uitzendbureau voor 50 tot 70 Functie-eisen: Hbo opleiding of denkniveau Ervaring in personeelswerk of als intercedent(e) Goede contactuele eigenschappen Zelfstandig kunnen werken l.b.v. rijbewijs en auto Uw sollicitatie kunt u richten aan J. Boerefijn, Uitzendbureau Ervaren Jaren Kalkovenweg 28 2401 LK Alphen a/d Rijn Tel. 0172-419902 Fax 0172-419912 bibliotheek katwijk Aan de rand van, maar ook ideaal centraal in de Randstad. Dichtbij Leiden, Den Haag en Amsterdam en nog dichter bij de zee, een zee die nooit verveelt. Een prima plek om te wonen en te werken. De bibliotheek verzorgt in de grootste gemeente in de Duin- en Bollenstreek de openbare bibliotheekvoorziening met een werkgebied van ca. 44.000 inwoners. Met 3 bibliotheekvestigingen is de spreiding ideaal, 48 medewerkers, ca. 21 formatieplaatsen, 148.000 banden, 17.000 leden (42.1% van de bevolking), 570.000 uitleningen. Datapoint/ TOBIAS-automatiseringssysteem. Speerpunten 2000 o.a.: internet, nieuwe media. Studiehuis, versterking PR-functie. De bibliotheek zoekt een hoofd Afdeling Volwassenen Hoofdbibliotheek voor 32 uren per week Functie-inhoud geven van leiding aan de afdeling voorbereiden en uitvoeren van het beleid verzorgen van de collectie promotionele activiteiten t.b.v. afdeling inlichtingenwerk (incl. zaterdag 1:3 en 1 avond) Functie-eisen afgeronde bibliotheekopleiding op hbo-niveau ervaring als leidinggevende organisatorische en communicatieve capaciteiten enthousiaste, flexibele instelling belangstelling voor/kennis van automatisering Salaris Rechtspositie volgens CAO Openbare Bibliotheken De Functiekarakteristiek "afdelingshoofd I" (art. 47 bijlage A) wordt beoogd. Inschaling volgens schaal 8. Bij 32 uur per week is het maximum van deze schaal ƒ4.736,-. Inlichtingen en reacties Nadere informatie te verkrijgen bij en sollicitaties uiterlijk op 13 november naar M. ten Have, directeur, postbus 517, 2220 AM Katwijk ZH, tel. (071)4014819. Zie ook www.bibliotheek.nl/katwijk AH zo Nobel, met de hoofdzetel in Arnhem, levert wereldwijd producten voor de gezond heidszorg, verven en lakHen, chemische producten en vezels. Met betrekking tot de vezel activiteiten, thans bekend onder de naam Acordis, bestaat het voornemen om deze in de loop van de tweede helft van 1999 af te splitsen. Momenteel telt de onderneming ongeveer 86.000 medewerkers in meer dan 60 landen. Met ingang van 1999 wordt voor de externe verslaggeving gebruikgemaakt van de Euro. Over 1998 bedroeg de geconsolideerde omzet EUR 12.5 miljard (NLC 27,5 mil- jard/CBP 8,4 miljard). De B.V. Car Refinishes van Akzo Nobel is al 25 jaar één van de wereldmarktleiders op het gebied van autoreparatielakken. In meer dan 125 landen worden deze lakken onder de naam Sikkens verkocht. Het hoofdkantoor van de B.V. Car Refinishes bevindt zich op de .locatie Sassenheim, waar tevens het grootste deel van de productontwikkeling, productie en distributie plaatsvindt. Uw werkterrein Het Technisch Bedrijf (circa 50 medewerkers) heeft tot taak alle afdelingen op de locatie zodanig technisch te ondersteunen, dat deze hun werkzaamheden optimaal kunnen verrichten. Dit omvat het in stand houden van appara tuur, gebouwen, wegen en terreinen. Binnen het Technisch Bedrijf is plaats voor een ervaren elektromonteur. Uw functie U verricht zelfstandig of met collega's alle voorkomende onderhouds-, reparatie- en uitbreidingswerkzaamheden op de locatie Sassenheim. Uw werktterrein omVat zowel licht- en krachtinstallaties als besturings-, regel-, communicatie- en info-verwerkende installaties, onder andere door middel var programmeerapparatuur. Tevens behoren ventilatie- en verwarmingsinstallaties tot u taakgebied, waarbij ook mechanische werl zaamheden aan de orde zijn. U draait mee in consignatiediensten. Uw profiel U heeft een diploma MTS-Elektrotechniek (Energietechniek, Elektronica) en circa 4 ja elektrotechnische onderhoudservaring. U bent bekend met PLC-techniek en met vei latie- en verwarmingsinstallaties. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opne men met de heer J. Fasel, afdeling Personi Organisatie, telefoon 071 - 308 21 84. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u (m/v) bin 10 dagen richten aan Akzo Nobel Car Refinisl t.a.v. de heer J. Fasel, Postbus 3, 2170 B Sassenheim. Creating the right chemistry Koningin Astrid Boulevard 48 - 2202 BE Noordwijk - Tel. (071) 361 31 24 zoekt op zeer korte termijn: voor de zaterdag en/of zondag in ons a Ia carte restaurant Voor nadere informatie of voor het maken van eer kunt u kontakt opnemen met: Dhr. M. Ditvoorst tel. 071-3613124 Het Erfgoedhuis Zuid-Holland is een jonge instelling, die volop in ontwikkeling is. Het Erfgoedhuis richt zich op het brede werkveld van het cultureel erfgoed in Zuid-Holland: museageschiedbeoefening, monumentenzorg, industrieel erfgoed, cultuurtoerisme, volkscultuur en educatie. Daartoe worden allerlei producten en diensten aangeboden en ontwikkeld: cursussen, publicaties, projecten, studiedagen, bemiddeling, ondersteuning van instellingen en dergelijke. Per 7 januari 2000 ontstaat op het bureau te Leiden deze vacature: medewerker secretariaat m/v (20 uun De werkzaamheden bestaan uit onder meer: tekstverwerking, correspondentie, telefoondienst, archivering alsmede uit het ondersteunen van enkele consulenten (correspondentie, organisatie van cursussen en projecten e.d.) Wij vragen: minimaal HAVO-niveau opleiding secretaresse/secretariaatsmedewerker werkervaring goede beheersing van het Nederlands en het Engels uitstekende beheersing Word, Access en kennis van databeheersystemen affiniteit met cultuurhistorie Wij bieden een salaris van 3000,- tot maximaal 3400,- bruto (voltijd, per maand) afhankelijk van leeftijd en ervaring. Schriftelijke sollicitaties kunt u tot 24 november zenden aan het bestuur van het Erfgoedhuis Zuid-Holland, postbus 11187, 2301 ED Leiden. Voor informatie kunt u bellen met Gemma Bulte, telefoon 071-5133739. Personeel gevras Wij zoeken voor onze vestigF Leiden nog enthousiaste me werk(st)ers, die zelfstandig teamverband kunnen werke Onze voorkeur gaat uit naar time medewerk(st)ers. Salaris volgens CAO Bel voor een afspraak, of i informatie: 079-3426820. Laboratoriumpersoneel m/v Heb jij een laboratoriumopleiding op (K)MLO-nivea je op zoek naar een leuke en uitdagende baan op chetr medisch of biotechnologisch gebied? Ben je benieuwd' mogelijkheden bij diverse bedrijven in de Randstad? Ne contact op om je toekomst met ons te bespreken. Informatie bij Anneleen Oskam,tel. (071) 523 12 52, Leiden, Schuttersveld 9. ir randstad uitzendbi

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 38