Dm Personeel Personeel Personeel ie VERKOPER/ ASS. FILIAALLEIDER VERKOOPHULPEN ALLROUND LOODGIETER Astma^f Fonds International Merchandisingi Ook van opslag distributie brouwen wij iets moois. ZATERDAG 6 NOVEMBER 1999 KLOOSTERVERZORGINGSHUIS Klooster verzorgingshuis Marièngaerde/Mariënweide te Warmond biedt huisvesting en verzorging aan 120 oudere religieuzen, mannen en vrouw» van verschillende orden en congregaties. Klooster verzorgingshuis Marièngaerde/Mariënweide werkt nauw samen met het psychogeriatrisch centrum Mariënhaven en behoort tot de stichting Beheer Zorgcentrum Mariënstaete. Wegens het bereiken van de OBU-gerechtigde leeftijd van één van de twee activiteitenbegeleidsters, ontstaat met ingang van I januari 2000 binnen het kloosterverzorgingshuis de vacature van le ACTIVITEITENBEGELEIDER M/V (15 uur per week) Functie-informatie: Het organiseren, uitvoeren en begeleiden van bezigheids- en ontwikkelingsactiviteiten, zowel individueel als groepsgericht, aan bewoners van verschillende begeleidings- en zorgzwaarten binnen het verzorgingshuis. De activiteiten hebben tot doel het in standhouden en zo mogelijk bevorderen van de vitaliteit en de sociale contacten van de bewoners. Plaats in de organisatie: De activiteitenbegeleider werkt nauw samen met de verzorgingsteams van de afdelingen Mariëngaerde en Mariënweide en heeft een eigen inbreng in het zorgplan en de uitvoering daarvan. Hïj/zij is eind verantwoordelijk voor het functioneren van de dienst Activiteitenbegeleiding en is verantwoording verschuldigd aan de Adjunct directeur Wonen met zorg. Wij verwachten van u: O een vrolijk en opgeruimd karakter en plezier in werken; O een afgeronde vakopleiding op MBO-niveau; O aantoonbare ervaring in het beroepsmatig omgaan met ouderen; O enige bekendheid en zo mogelijk affiniteit met het leven van religieuzen; o het vermogen tot het organiseren van activiteiten voor zowel individuele als voor kleine tot grotere groepen bewoners; O het vermogen om zelfstandig te kunnen werken. Wij bieden u: Een plezierig werkklimaat binnen een verzorgingshuis met een specifieke doelgroep ouderen waarbij collega's graag in een aangename sfeer met u willen samenwerken. Salariëring en arbeidsvoorwaarden conform dc C.A.O.Verzorgingshuizen. Wij kunnen bemiddelen in de voorziening van kinderopvang Voor nadere informatie over deze functie kunt u zich wenden tot de heer H, Beft, adjunct directeur Wonen met zorg of mevrouw M. Rijsbergen, afdelingshoofd, telefoon 071 - 30 51 700. Uw schnftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan mevr D. Gieles, assistente Personeelszaken, Postbus 6,2360 AA Warmond. Loodgietersbedrijf H. van Leyden en Zoon vraagt met spoed Goed salaris. Eventueel auto van de zaak. Tel. 071-5218389 STEUNPUNT VOOR 1.6 MILJOEN NEDERLANDERS Het Astma Fonds komt op voor de belangen van mensen met astma, chronische bronchitis en longemfyseem en is daarmee het Steunpunt voor 1,6 miljoen Nederlanders. De 68 afdelingen in het land organiseren diverse activiteiten, waaronder aangepast sporten en zwemmen, voorlichtingsbijeenkomsten en gespreksgroepen. Algemene lokale belangenbehartiging behoort eveneens tot het takenpakket van een afdeling. Voor de afdeling Duin- en Bollenstreek zoeken wij: Twee (onbezoldigde) bestuursleden Wij vragen: enthousiasme en initiatief enige vrije tijd affiniteit (en liefst ervaring) met bestuurswerk Wij bieden: voldoening gevend vrijwilligerswerk professionele ondersteuning onkostenvergoeding en gebruikelijke verzekeringen Bel voor informatie: 033 4341298 (dhr. Edinga). gevestigd in Oegstgeest, is een internationaal georiënteerde handelsmaatschappij, die zich bezig houdt met het ontwerpen van, de im- en export alsmede de groothandel in agenda's en organisers, schoolagenda's en schoolartikelen, luxe lederwaren en acryl fotolijsten. Ons assortiment onderscheidt zich qua smaak en vormgeving van dat van de collega's. Voor de verkoop in het buitenland zoeken wij een eigen initiatief en ondernemingsgeest een gegronde en zeer goede kennis van de Franse, Duitse en Engelse taal in woord en geschrift. Kennis van de Spaanse taal is een pré het regelmatig bezoeken van cliënten in de diverse landen computerervaring (Windows NT, Word, Excel, Exact) leeftijd tussen 28-45 jaar woonachtig in de regio Den Haag-Leiden-Haarlem Hij/zij is verantwoordelijk voor de verkoop en export aan warenhuizen, kettingbedrijven, postorderbedrijven en groothandelaren buiten de Benelux. De eisen zijn: dynamische commerciële aanpak t.a.v. het verkrijgen van orders ruime verkoopervaring in een soortgelijke functie en branche HBO-niveau, verkregen door opleiding of ervaring goede contactuele eigenschappen en onderhandelingsvaardigheden Wij bieden een interessante en zelfstandige functie in een snel groeiende organisatie. De werksfeer is informeel. Tevens kennen wij goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder het gebruik van een bedrijfsauto. Bent u geïnteresseerd en herkent u zich in het gevraagde profiel, stuurt u dan uw sollicitatiebrief met CV en een recente pasfoto binnen twee weken aan: International Merchandising, t.a.v. de directie Postbus 1090, 2340 BB Oegstgeest. Inlichtingen tel. 071-5153531, mevr. E.M.E. van den Berg. Rijnlands Zeehospitium bestaat uit 4 centra: de Mytyl/Tyltylschool "De Vierbot", het Rijnlands Revalidatiecentrum, het Rijnlands Voorzieningencentrum en het centrum voor Hart- en Longrevalidatie. Het Rijnlands Zeehospitium is toonaangevend ■lijk ervaring met (meervoudig) gehandicapte .ch tot noph - affiniteit e - leiding kunnen geven aan vrijwilligers; - kunnen inspringen bij de verzorging; - beschikken over creativiteit. Leerkrachten voor invalwerkzaamheden: Taak: - vervanging in verschillende groepen. - afgeronde pabo-opleiding; - enthousiast, flexibel, goed kunnen samenwerken. De Mytyl/Tyltylschool "De Vierbot" zoekt zo spoedig mogelijk een A. coördinator voor de zaterdagsoos (m/v) B. leerkrachten voor invalwerkzaamheden (m/v) Algemene informatie: School "De Vierbot" is een school voor lichamelijk/verstandelijk gehandi capte leerlingen van 3 cor 20 jaar. Er wordt onderwijs gegeven op het niveau van ZMLK (zeer moeilijk lerende kinderen) tot het niveau ivbo mavo/havo/vwo. Coördinator zaterdagsoos: Tweemaal per maand wordt voor een vijftiental kinderen van 11.00 tot 16.00 uur een "soos" gehouden. Doét: - kinderen een leuke zaterdagbesteding bieden; - gezin gelegenheid geven iets te ondernemen dat samen met het gehandi capte kind moeilijk gaat. - werven en begeleiding van vrijwilligers; Arbeidsvoorwaarden: - salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden conform het RPBO. Inlichtingen en sollicitaties: - inlichtingen over deze functies kunnen worden ingewonnen bij mevrouw A. Kuijper, directeur "De Vierbot", telefoon (071) 40 60 280; - uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae kunt u bini 14 dagen na verschijnen van deze advertentie richten aan: Bestuur van "De Vierbot" Dneplasscnweg 17 2225 JJ Katwijk r aanleiding van deze adv» e wordt niet op prijs gesteld. Heineken is een van de bekendste brouwerijen ter wereld. Wij exporteren ons bier naar meer dan 170 landen. Hierdoor is Heineken een uniek bedrijf. Voor het bierbrouwen gebruiken wij de modernste technieken zonder traditie uit het oog te verliezen. Kwaliteit en klantgerichtheid zijn bij Heineken zeer belangrijk en daarom is de inzet van onze medewerkers dat ook. Momenteel zijn wij op zoek naar nieuwe collega's die net zo kritisch zijn als wijzelf. Taakteammedewerker Customer Support Control (m/v) Op de afdeling Distribution Customer Services (DCS) bij Heineken in Zoeterwoude draait alles om de opslag en distributie van onze producten. Binnen dit bedrijfsonderdeel werken wij in zogenaamde taakteams. De taakteammedewerkers van Customer Support Control zijn verantwoor delijk voor de landelijke distributie van Heineken producten. Onder de werkzaamheden vallen onder andere: orderacceptatie en verwerking, begeleiding van actieproducten, het verzorgen van een efficiënte ritplanning van het transport en het landelijk voor raadbeheer. Hiervoor moet je kunnen werken met geautomatiseerde systemen. Heineken vraagt Voor deze functie vragen wij een goede voor opleiding. Daarom beschik je over een MBO- diploma. Bij voorkeur heb je ervaring met logistieke planningssystemen, Je houdt van aanpakken, hebt geen negen-tot-vijf mentaliteit en je bent een echte teamspeler met een flexibele en klantgerichte in stelling. Natuurlijk ben je ook stressbestendig en besluitvaardig en durf je met initiatieven te komen. Heineken biedt Een leuke en afwisselende 'baan bij de grootste brouwerij van Nederland. Een contract voor onbepaalde tijd behoort tot de mogelijkheden. Daarnaast bieden wij je goede opleidingsmoge lijkheden. Uiteraard horen daarbij uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Solliciteren Wil je er bij ons ook iets moois van brouwen en voldoe je aan bovenstaande eisen? Stuur dan binnen 14 dagen een brief met CV en kopieën van je diploma's, cijferlijsten en certificaten aan: Heineken Nederlands Beheer B.V., Afdeling Personeel Organisatie DCS, t.a.v. Viviane Vandermeulen, Burgemeester Smeetsweg 1, 2382 PH Zoeterwoude. Of vraag eerst een sollicitatieformulier aan bij Frea Lodewijk via 071-5457065. Dyped BV, gevestigd te Rijsenhout, ontwikkelt, produceert en onderhoudt desinfectieapparatuur voor medische toepassingen. SERVICE-MONTEURS M/V Na een gedegen interne opleiding wordt u mede verantwoordelijk voor het oplossen van storingen en het uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden in ziekenhuizen door heel Nederland. Daarnaast wordt u ingezet bij de assemblage van de desinfectieapparatuur. Dyped vraagt: Actieve instelling, betrokkenheid en het vermogen om oplossingsgericht te kunnen werken Kennis van mechanische techniek op MTS niveau, vefkregen door opleiding en ervaring Ervaring als servicetechnicus en affiniteit met de medische techniek strekt tot aanbeveling Goede presentatie en uitdrukkingsvaardigheid Enthousiasten resultaatgericht Onder werkdruk goed kunnen presteren In het bezit van rijbewijs B Leeftijdsindicatie 18-30 jaar Dyped biedt: Een zelfstandige functie i te investeren in talent Veel interne en externe contacten in werkomgeving Een collegiale werksfeer en goede arbeidsvoorwaarden Geïnteresseerd? Stuur uw schriftelijke sollicitatie met CV binnen 14 dagen Dyped BV t.a.v. de heer ir. J. A. Walta, Jolweg 22, 1435 KR Rijsenhout. Voor nadere informatie kunt u bellen naar: 0297-369759. ri jong bedrijf dat bereid is n dynamische De stad Leiden was in belangrijkheid ooit de tweede stad van Nederland. De kenmerken uit die tijd, de Gouden Eeuw, worden de laatste jaren weer uit het stof getild. Samen met de huidige vitaliteit - evene menten, bloeiende horeca, prettige binnenstad, veel grachten, mooi winkelbestand - vormt de oud-Hol landse parel een bezoekstad van de eerste orde. Leiden Promotie VVV is een nieuwe organisatie die op hedendaagse wijze citymarketing en stadspro motie vezorgt voor de stad Leiden. In de gloednieu we VVV Winkel worden de VVV-taken uitgevoerd op moderne wijze en in een comfortabele werkomge ving. Voor achter onze informatie-balie zoeken wij een en thousiaste: INFORMATIE MEDEWERKER (M/V) Fulltime of parttime De kandidaten moeten een veelzijdige belangstelling hebben en voldoen aan de volgende voorwaarden: klantvriendelijke en dienstverlenende instelling goede contactuele eigenschappen goede kennis van het toeristische product Neder- I land commerciële instelling en administratief inzicht kunnen omgaan met computers goede beheersing van Engels, Duits en Frans flexibele opstelling t.a.v. taakvervulling en werktijden toeristische opleiding op MBO-niveau, bij voorkeur MTRO woonachtig in Leiden of directe omgeving of bereid zich in de omgeving te vestigen. Het team van de rrïooiste VVV Winkel van Nederland biedt een leuke en afwisselende baan met gezellige collega's Heb je belangstelling? Stuur je sollicitatie naar directeur Tjeerd Scheffer per brief, fax, email naar Leiden Promotie VVV, Postbus 662, 2300 AR LEIDEN Emailadres: tjeerdscheffer@Leidenpromotie.nl Dankzij de sterke groei in de afge lopen jaren heeft Baby-Stunter nu al vestigingen in: DE GROOTSTE BABY-SPECIAALZAAK VAN DE RANDSTAD onze gezellige winkel gelegen aan De Lasso 70 te Roelofarendsveen zijn wij per direct op zoek naar een: Leeftijd 20 tot 45 jaar (40 uur per week) Baby-Stunter "De babyspeciaalzaak bij U in de buurt" is gespecialiseerd in de verkoop van baby- en doorgroeikamers, kinderwagens, etc., etc. Verzorgingsartikelen, kleding en speelgoed behoren tTtTu uitdrukkelijk niet lol ons assortiment. Onze gedachten voor deze functie gaan dan ook uil naar een energiek verkooptalent met bij voorkeur ervaring in de verkoop van duurzame artikelen (bijvoorbeeld keukens, meubelen, badkamers, etc., etc.) doch dit is geen vereiste. Brabant (Best), Utrecht (Utrecht), Limburg (Heerlen), Friesland (Grou(w)), Overijssel (Hellendoorn), Rotterdam e.o. (Sleeuwijk), Randstad (Roelofarendsveen), Brabant-Zeeland (Roosendaal), Groningen-Drenthe (Zwinderen), Midden Nederland (Veenendaal), Alle lokaties zijn makkelijk bereikbaar hebben een compleet assortiment en hanteren lage prijzen. Wij leveren alle bekende merken babykamers, doorgroeikamers, kinderwagens, campingbedden, wandelwagens, kinderstoelen, autostoelen, buggy's, boxen, etc.,etc., uit eigen voorraad Na een ruime inwerkperiode zal zijn/haar taak tv< l beslaan uit het begeleiden van aanstaande ouders bij de aankoop vain 1 kwaliteitsproducten zoals hierboven genoemd. aso 1 Tevens dient u bereid te zijn om op koopzondagen le werken (e.ei 1 in samenspraak met het geldend gemeentelijk beleid). I Dal Baby-Stunter geen eendagsvlieg is ziet U aan de landelijke I vestigingen. Onze verkóper mag dat ook niet zijn. I Functie-eisen: I U bezit goede verkoopkwaliteiten I en bent makkelijk in de omgang. I U bent flexibel, representatief, accuraat en overtuigend. I U bent bereid om op koopzondagen te werken. Baby-Stunter biedt u: Een vaste betrekking in een leuk en enthousiast team. Bij gebleken geschiktheid volop doorgroeimogelijkheden. Gunstige werktijden welke nagenoeg gelijk zijn aan de openingstijden n.l. di.-wo.-do. van 10.00-17.00 uur, vrij. van 10.00-21.00 uur en za. van 10.00-16.00 uur Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden I Tevens zoeken wij: dan nodigen wij u uit uw sollicitatiebrief voorzien Ben je: bereid te werken op koopavonden, koopzondagen, (e.e.a. in samenspraak met hel geldend gemeentelijk beleid) 'tijdens vakantie en bij extra drukte makkelijk in de omgang overtuigend flexibel accuraat en representatief Dan heeft Baby-Stunter een leuke en afwisselende baan voor jou De taken voor deze functie: Het maken van verkoopbonnen, alsmede het begeleiden van klanten bij de aankoop van hun babyaccessoires, aansluitend op de door het verkoopteam verkochte eerste aankopen van b.v. een babykamer

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 34