Personeel Personeel Personeel Personeel Personel Gemeente Zoeterwou Als intercedent zorg je dat je de mens achter het werk kent. tempo-team uitzendbureau MEDEWERKER WELZIJNSZAKEN m/v RIJNSBURG Gemeente Wassenaar Leraar basisonderwijs m/v Op zoek naar een afwisselende in een dynamische werkomgevi HEUVELMAN sound SP0R1CITV Administratief medewerker m/v ZATERDAG 6 NOVEMBER 1999 Als intercedent kijk je bij het invullen van een vacature verder dan een c.v. lang is. Sluiten de capaciteiten en interesses van een uitzendkracht aan bij de functie? Past hij of zij qua persoonlijkheid binnen ideeën ontwikkelen om nieuwe opdracht gevers te werven. En altijd alert zijn op nieuwe kansen en ontwikkelingen. Niet afwachten, maar recht op je doel afgaan. Ook in de relatie met je klanten is inlevings- of fd), enige jaren werkervaring en een rijbewijs B. Als intercedent krijg je volop gelegenheid om in jezelf te investeren d.m.v. training en opleiding. Je wordt intensief begeleid en we kijken zorg- Tempo-Team Uitzendbureau is een succesvolle en snelgroeiende organi satieOp dit moment beschikken we over meer dan 180 vestigingen in Nederland. We bemiddelen tussen bedrijven met een tijdelijke en flexibele behoefte aan personeel en degenen die op zoek zijn naar een (tijdelijke) baan. Daarbij houden we voortdurend oog voor de mens achter het werk. Zodat we precies weten wat opdrachtgever en uitzendkracht van elkaar kunnen en mogen verwachten. Tempo-Team Uitzendbureau maakt deel uit van Tempo-Team, een groep van gespecialiseerde dienstverleners op het gebied van flexibele arbeid. een team? Het gaat erom dat het werkt zonder dat het wringt. Bij Tempo-Team ben je pas een goede intercedent als je de wil en het vermogen hebt om de mens achter het werk te leren kennen. Of dat nou de uitzendkracht is of de opdrachtgeverWant alleen zo krijg je de juiste man of vrouw op de juiste plek Je hebt een afwisselende baan vol uitdagingen. Je voert selectiegesprekken en geeft advies op terreinen als sociale zekerheid, belastingzaken, CAO's en bijscholing. Bovendien ben je commercieel verantwoordelijk voor je klantenpakket Dat betekent: marktplannen maken, de verwachte omzet bepalen en creatieve vermogen de sleutel tot succes. Daarom bezoekje ze regelmatig en analyseer je de manier waarop er met uitzendkrachten wordt gewerkt En je zorgt dat je de klanten en uitzendkrachten persoonlijk leert kennen. Kortom, dit is een baan waarin je kunt laten zien wat je waard bent Je moet zelfstandig kunnen werken en over veel improvisatievermogen beschikken. Verder moet je vooral goed met mensen om kunnen gaan en commercieel kunnen denken. Als je er ook nog bij kunt blijven lachen, ben je bij Tempo-Team helemaal op je plaats. Voor deze functie heb je nodig: een hbo-diploma (bij voorkeur heao, hhs, hto vuldig naar je doorgroeimogelijkheden. Het is goed om te weten dat Tempo-Team bij het invullen van managementposities de voorkeur geeft aan eigen mensen. Bovenal bieden we je een uitdagende baan bij een van de snelstgroeiende uitzend organisaties van Nederland. We zoeken intercedenten voor onze vestigingen in de regio's Den Haag en Leiden. Ben je geïnteresseerd, stuur dan een brief met c.v. naar: Tempo-Team Uitzendbureau T.a.v. Mevr. LP.C. van der Meer Spui 12 2511 BS Den Haag. Bel voor meer informatie (070) 364 76 59 Bij de afdeling Welzijn, Onderwijs, Sociale Zaken en Sport is door formatie-uitbreiding een vacature ont staan. De taken die tot deze nieuwe functie behoren zijn voornamelijk gericht op het gebied van leerlin genvervoer, leerplicht en uitvoering van de Regeling Opvang Asielzoekers/Zorgwet Voorlopige Vergunning tot Verblijf. Binnen de afdeling WOSS zijn er mogelijkheden voor een nieuwe collega die deze werkzaamheden op zich wil nemen, waarbij ruimte voor eigen initiatief en ontplooiing aanwezig is. Kortom wij zijn op zoek naar een enthousiaste 36 uur per week Tot de dagelijkse werkzaamheden behoren o.a. het beoordelen van aanvragen en het opstellen van adviezen voor leerlingenvervoer en het onder handelen met vervoerders, verzekeringen van onderwijsgebouwen, verzenden en verwerken van facturen, diverse regelende activiteiten met betrekking tot zwemonderwijs, schoolsportdagen, gymnastiekroosters en de straatspeeldag. Functie-eisen: - meao-bestuurlijk en/of welzijnswerk; - bij voorkeur ervaring opgedaan binnen een gemeentelijke organisatie; - gevoel voor maatschappelijke en bestuurlijke verhoudingen; - beschikken over goede sociale, communicatieve en adviesvaardigheden; - inzicht in, aan het werkveld gerelateerde, finan ciële aspecten; - in staat zijn om op zakelijke wijze contacten te onderhouden met instellingen en verenigingen. De gemeente Rijnsburg biedt de juiste kandidaat een baan in een aantrekkelijke werkomgeving, waar kennis en een vakmatige visie op waarde geschat worden. Afhankelijk van opleiding en ervaring kunnen wij u een salaris bieden tot f 4.343,-- bruto per maand (schaal 6). Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Merel Gravemaker, hoofd van de afdeling WOSS, telefoon (071) 405 71 19. Bij afwezigheid kunt u zich wenden tot Erik Visser, telefoon (071) 405 71 78. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot uiterlijk 17 november a.s. onder vermelding van WOSS4/99, richten aan: College van burgemeester en wethouders van Rijnsburg, Postbus 349, 2230 AH Rijnsburg. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wassenaar, is een aantrekkelijke woon- en werkgemeente met 26.000 inwoners, gelegen vlakbij de kust aan de rand van de bollenstreek. De gemeente is gunstig gelegen ten opzichte van Leiden en Den Haag in een omgeving die rijk is aan natuurschoon. De gemeente Wassenaar heeft in overleg met de scholen ervoor gekozen een gedeelte van de gelden voor Gemeentelijk Onderwijs Achterstanden (GOA) aan te wenden voor extra leerhulp aan allochtone of buitenlandse leerlingen. Voor het basisonderwijs is besloten om hieraan uitvoering te geven door middel van het aantrekken van een nieuwe leerkracht. Wij roepen zodoende kandidaten op voor de functie van: bij voorkeur met de specialisatie Nederlands als tweede taal (NT-2) Voor ongeveer 12 uur per week behoudens de schoolvakanties. De functie-inhoud: - begeleiden van individuele of groepjes leerlin gen bij het leren van de Nederlandse taal; - voeren van het hierbij horende overleg met de coördinator leerlingenzorg en de groepsleraar van deze scholen. Wij vragen van u: - onderwijsbevoegdheid voor het basisonder wijs; - enige jaren onderwijservaring, bij voorkeur met NT-2 begeleiding; - affiniteit met het werken met individuele of kleine groepjes anderstalige leerlingen; - bereidheid om op verschillende locaties te werken; - zelfstandigheid in de organisatie en uitvoering van de eigen werkzaamheden. Arbeidsvoorwaarden: Aanstelling vindt plaats op contractbasis, mid dels een "overeenkomst voor het verrichten van enkele diensten". Het contract zal in eerste instantie worden aangegaan voor de duur van één jaar, de mogelijkheid tot verlenging is aan wezig. De duur van het GOA-project is voorlo pig vastgesteld op 4 jaar. inschaling geschiedt op basis van leeftijd en ervaring, met een honorering overeenkomstig functieschaal 9 (max. f 5.902,- Voor nadere informatie omtrent bovengenoemde functie kunt u contact opnemen met de heer R. de Jong, secretaris van de Wassenaarse direc teurenkring basisonderwijs, tel. (070) 511 39 34 (school) of (071) 3616049 (privé). Indien u belangstelling heeft voor deze functie dan ontvangen wij graag uw sollicitatiebrief binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad. U kunt uw brief richten aan de directeur Middelen en Burgerzaken van de gemeente Wassenaar, Postbus 499, 2240 AL Wassenaar. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Groepspraktijk in Wassenaar zoekt: TANDARTS ASSISTENT (E) m/v voor 4 dagen MONDHYGIËNIST(E) voor twee dagen Wij bieden een afwisselende baan en een goede salariëring. Wij verwachten datje gctede contactuele eigenschappen hebt, streeft naar kwaliteit in je werk en het leuk vindt in een team te werken. Is dit iets voor jou, stuur dan binnen 14 dagen je sollicitatie vergezeld van een curriculum vitae naar het onderstaand adres. Tandartsenpraktijk Hoogeveen en Kuenem Kloosterland 1 2242 JS WASSENAAR Tel.: 070-5140806 HEUVELMAN BV is de grootste leverancier van faciliteiten voor beeld en geluid in de Benelux en onder scheidt zich door een breed assortiment met de nieuwste pre- sentatietechnoiogie, uitstekende service en verregaande technische onder steuning. Deze dochter van he{ Ne derlands Omroep- produktïe Bedrijf (NOB) beschikt over vestigingen in Am sterdam, Den Haag, Maarssen, Waddinx- veen, Best, Brussel, Keulen, Mainz, Frank furt, Miinchen en Ham burg en telt meer dan 175 medewerkers. Wegens uitbreiding zoeken wij voor onze vestiging in Waddinxveen COMMERCIEEL MEDEWERKER (vacaturecode TARC11 99) Om op de binnendienst van de afdeling Verkoop ondersteunende werk verrichten voor de verkopers en de salesmanager. Binnen een jong teai onder andere telefonische verkoopafhandeling, de administratieve verv documentatievoorziening. Wij vragen: Een opleiding op MBO-niveau Uitstekende communicatieve vaardigheden Flexibiliteit en stressbestendigheid Ervaring met Word en Excel Bij voorkeur kennis van Engels en Duits Werkervaring in een soortgelijke functie, affiniteit met audiovisuele INKOPER m/v (vacaturecode HHRG1199) Die de onderhandelingen voert over prijzen en condities, levertijden be voor een optimaal voorraadbeheer. U vervult hiermee een spilfunctie vc landse vestigingen. U rapporteert aan de Manager Verkoop Installaties. Wij vragen: 1 Een opleiding op MBO/HBO Een stevige interesse im professionele audiovisuele producten 1 Ervaring in een soortgelijke functie en een duidelijke visie op het ir 1 Stressbestendigheid, creativiteit, communicatieve vaardigheid 1 .Bij voorkeur kennis van Engels en Duits AMX/CRESTRON - SPECIALIS (vacaturecode RBRG1199) Verantwoordelijk voor het programmeren en testen van de AMX en/of ringssystemen. Ook het aanpassen van systemen op lokatie behoort to heden. Wij vragen: Een opleiding op MTS-niveau Ervaring met professionele audiovisuele apparatuur Rijbewijs B Ervaring met AMX en/of Crestron besturingssystemen Een zelfstandige instelling en de mentaliteit om in teamverband tel Boeiende, zelfstandige functies in een dynamische en professionele Dankzij het internationale karakter carrière-perspectieven in binnen Een uitgebreid arbeidsvoorwaardenpakket Mogelijkheden tot het volgen van opleidingen en trainingen Geïnteresseerd? Uw sollicitatie, voorzien van curriculum vit; HEUVELMAN BV, Noordkade 64, 2741 EZ Waddinxveen, t.a vermelding van de vacaturecode. SportCity, het grootste en gezelligste sportcentrum van Leiden zoekt een Omschrijving: zorgdragen voor financiële administratie. Vereisten: MEAO - BA of vergelijkbaar, bij voorkeur kennis van Word voor Windows, ervaring met financiële administratie, nauwkeurig en accuraat. Stuur je sollicitatie naar SportCity Leiden, ta.v. Peter Innemee Anthony Fokkerweg 131 2316 ZJ Leiden Zowel part-time als full-time functie mogelijk En word je uitgenodigd voor een gesprek dan krijg je Telefoon {071)522 3322 van ons een gratis maandkaart! Pharmacia Upjohn is een innoverend farmaceutisch bedrijf dat wereldwijd actief is binnen de gezondheidszorg. Door middel van haar producten en diensten en meer dan 30.000 werknemers toont Pharmacia Upjohn haar betrokkenheid bij de verbetering van kwaliteit van leven en het welzijn van de mens. Het team van Pharmacia Upjohn BV in Woerden bestaat uit 120 medewerkers. Consumer Healthcare is de marketing en sales divisie die actief is op het terrein van zelfzorggeneesmiddelen. Wij vertegenwoordigen in Nederland merken als: Nicorette, Regaine, Microlax en Pepcid. Deze producten worden verkocht via drogisterijen, apotheken en supermarkten. Momenteel zijn wij op zoek naar een fulltime Rayon Manager M/V De functie: ln deze commerciële buitendienst functie bent u verantwoordelijk voor een optimale samenwerking met onze klanten in uw rayon. Tijdens de bezoe ken draagt u zorg voor het informeren en adviseren over onze producten, het onderhouden en verder uitbouwen van de relatie met de klanten. De functie kenmerkt zich door een grote mate van zelfstandigheid. Wij vragen: Mensen met een actieve en klant gerichte instelling die bij voorkeur een aantal jaren winkel werk ervaring in de drogisterij branche hebben. Het spreekt welhaast voor zich dat goede communicatieve eigenschappen en representativiteit vereist zijn. Leeftijd tot 35 jaar en in het bezit van een rijbewijs. voor West Nederland Wij bieden: Een goed salaris, gekoppeld aan aan trekkelijke secundaire arbeidsvoor waarden en een prettige werksfeer. Indien u geïnteresseerd bent, stuur dan uw reactie voorzien van c.v. en eventueel een pasfoto naar: Pharmacia Upjohn BV afd. Consumer Healthcare Postbus 17, 3440 AA Woerden. Indien u meer over de inhoud van deze functie wilt weten, kunt u contact opnemen met de heer C.J. Kieviet, divisie manager, tel.: 0348 - 494 873. fta Pharmacia &Upjohn hei Bij de gemeente Zoeterwoude is bij het team Bestuurlijke en Facilitaire Dienstverlening van de sector Middelen wegens het vertrek van eei plaats voor een enthousiaste administratief-juridisch medewerker m/v voor 36 uren per weeK Functie-inhoud: De te benoemen medewerker: geeft uitvoering aan de toepassing van bijzondere wetten; is belast met kabinetszaken; verzorgt mede de voorbereiding van de raadsvergadering i.e. van de agenda en de lijst van ingekomen stukken; is belast met de beleidsadvisering en uitvoering op het gebied va openbare orde en veiligheid en ondersteunt in het kadei bestrijding; is belast met de implementatie van de Algemene wet bestuursrech ondersteunt bij de voorbereiding en verslaglegging van de vergat van de commissie bezwaar- en beroepschriften; is belast met het juridisch ondersteunen en adviseren op het gebi privaatrecht en publiekrecht en geeft mede invulling aan (het ontv van) de juridische controlfunctie; redigeert verordeningen onder meer de APV; verricht zonodig andere werkzaamheden binnen het team. Functie-eisen: minimaal hbo werk- en denkniveau (bestuurlijk/juridische richting) kennis van en ervaring met procedures in het kader van de Alc bestuursrecht, de Gemeentewet en het privaatrecht, automatiseringskennis; goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden; een zakelijke, actieve, flexibele en klantgerichte werkhouding. Salaris: Afhankelijk van opleiding en/of ervaring zal het salaris bij een werkweek maximaal f 5.392,- bruto per maand (niveau 8) bedrc Overige informatie: geboden wordt een veelzijdige functie met een grote mate van zf heid en voldoende ontwikkelingsmogelijkheden (ruime studiefacili alsmede een gunstige werktijdenregeling en een collegiale en inft werksfeer; de gemeente hanteert een voorrangsbeleid ten aanzien van vrou* sche minderheden en gehandicapten. Bij voldoende geschiktheid functie heeft een sollicitant uit een van deze groepen voorrang of kandidaten; de mogelijkheid van kinderopvang is aanwezig; nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de R.J Mauer, gemeentesecretaris/hoofd sector Middelen, tel. (071) of de heer J.J.M. van der Sman, teamleider BFD, tel. (071) 580? Sollicitaties: Belangstellenden wordt verzocht binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad hun sollicitaties te richten aan het college van burgemee en wethouders van de gemeente Zoeterwoude, Postbus 34, 2380 Ai Zoeterwoude. Acquisitie stellen wij niet op prijs.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 32