fersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel M an der Velde contractbeheerder BEDRIJFSLEIDER m/v mcmillan Medewerker Export m/v __kC 6 NOVEMBER 1999 I drachtgever, SMC Pneumatics B.V. te Amsterdam, verkoopt pneumatische nten in de Benelux. De organisatie is de verkoopagent van SMC Corporation uit MC is wereldwijd marktleider in deze branche. De organisatie richt haar ^spanningen voornamelijk op de industrie. Door de professionele R&D, een l prijs/kwaliteitverhouding en een uitgebreid productenpakket heeft SMC ge positie verworven op de Nederlandse markt. De organisatie kenmerkt een open en informele sfeer. Om de huidige positie in de markt verder wen zoekt SMC voor het rayon Noord-Holland enthousiaste kandidaten. ving en selectie salesfuncties ftO(| Postbus 140 5260 AC Vught (073) 65 65 755 info@velde.nl JLJzj L_dU vJ U SMC Pneumatics zoekt een Sales Engineer De functie! Onder leiding van een Senior Sales Engineer gaat u het rayon Noord-Holland bewerken en u bent samen verantwoordelijk voor de realisatie van de doelstellingen. Uiteraard krijgt u intensieve begeleiding en training op zowel technisch als commercieel gebied. Door eigen initiatief, inventiviteit en marktgerichtheid breidt u het huidige klantenbestand uit. Daarnaast bouwt u de contacten met bestaande afnemers en dealers uit. Als professioneel gesprekspartner van met name technici en inkopers adviseert u hen over de toepassingsmogelijkheden van de producten. U werkt vanuit huis en u krijgt vanuit het hoofdkantoor technische en administratieve verkoopondersteuning. Bij gebleken succes wordt u zelfstandig verantwoordelijk voor uw rayon. Wie zoekt SMC? Een doorzetter met verantwoordelijkheidsgevoel, commerciële drive en pioniersgeest. Uiteraard bent u prestatiegericht! U weet contacten te leggen en u schept daarbij vertrouwen op lange termijn. U bent doelgericht en succesvol in uw onderhandelingen, hierbij gebruikmakend van uw overredingskracht U functioneert op minimaal MBO-niveau, verkregen door opleiding en/of ervaring. Daarnaast heeft u een goede kennis van zowel de Nederlandse als de Engelse taal. Leeftijd? Tussen de 25 en 35 jaar. Verkoopervaring is voor deze functie een pre. Enthousiasme, flexibiliteit en inbreng van eigen ideeën zijn doorslaggevende factoren voor succes. Interesse? En zoekt u een uitdagende functie binnen een groeiend bedrijf? Plus een uitstekend salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden? Stuur of e-mail dan binnen 10 dagen uw brief voorzien van C.V. ter attentie van de heer mr. R. Janssens, onder vermelding van referentienummer MC993N. Axima Installatieservice is onderdeel van het Belgische Axima en de Fabricom Groep. Binnen deze groep is Axima marktleider in de Benelux op het gebied van onderhoud en beheer van gebouwgebonden installaties. Axima installatieservice verzorgt de onderhoudswerkzaamheden voor gebouwgebonden installaties in heel Nederland. Onze vakgebieden zijn o.a. verwarmingsinstallaties, elektrische en/of hydraulische systemen, liftinstallaties, toegangsvoorzieningen, luchtbehandeling en klimaatvoorziening. Axima Installatieservice heeft ca. 280 medewerkers, verspreid over het hele land en vormt hiermee een van de grootste aanbieders van onderhoud en beheer. AXIMA nstallatieservice Voor ons servicecenter zijn we dringend op zoek naar een vlotte, zelfstandige collega, die wil meewerken aan het verder vormgeven van deze afdeling. Functieomschrijving: Uitzetten van opdrachten voor preventieve onderhoudswerkzaamheden, de voortgang bewaken, contracten toegankelijk maken voor de medewerkers van het servicecenter, bewakingssysteem opzetten, contracten registreren en bewaken, beslismomenten ordenen, onderhandelen over voortzetting van de contracten. Functie-eisen: - Een jonge HBO-er (bij voorkèur HTS) met technische affiniteit - Goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift - Goede commerciële vaardigheden - Contractueel sterk - Oplossingsgericht - Mee kunnen denken over langere termijn doelen - Goede communicatieve eigenschappen Wij bieden u aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Verder besteedt Axima veel aandacht aan opleidingen en ontwikkeling van medewerkers. Indien u zich herkent in bovengenoemde functie, dan nodigen wij u graag uit om te solliciteren. U kunt uw brief richten aan: Axima Installatieservice B.V., Afdeling Personeelszaken, Postbus 1042, 2321 CT Leiden. Telefonische informatie: Dhr. L. van Croonenburg, Project Manager, telefoon 071-5731111. Voor onze nieuw op te starten Naschoolse opvang wijk Poelgeest (Oegstgeest) zoeken wij op zeer korte termijn een rnemende Hoofdleid(st)er oor gemiddeld 24 uur per week De stichting Kinderspeelzalen Oegstgeest exploiteert vier peuterspeelzalen in de gemeente Oegstgeest. Binnenkort hopen wij in de nieuwe wijk Poelgeest te starten met een vijfde peuterspeelzaal. In dezelfde ruimte zal de naschoolse opvang voor de groepen 1 t/m 4 van de basisschool worden ondergebracht. >rdt in eerste instantie verwacht, dat u de Naschoolse opvang in Poelgeest gaat opzetten, et college van B W van de gemeente Oegstgeest heeft gekozen voor de brede school, zult u dit n goed overleg met de leiding van de nabijgelegen basisschool en onze coördinator voor de eelzalen. De brede school is in deze gemeente een lokaal onderwijsexperiment. In onze plannen uit van maximaal 30 kinderen afkomstig uit de groepen 1 t/m 4. U stelt in overleg met onze :oreen plan op voor de inrichting van de voorlopige locatie (en later ook voor de definitieve locatie), igde inventaris en materialen etc. Indien de naschoolse opvang van start gaat, zult u in eerste zelf als leidster optreden. Bij een toename van het aantal kinderen zal een uitbreiding van het aantal lsleden plaatsvinden en zult u leiding geven aan de naschoolse opvang. U bent verantwoordelijk :ontacten met ouders en bedrijven. U rapporteert aan het bestuur van een nieuw op te richten oonlijkheid et feit, dat wij van u verwachten, dat u een plan opstelt voor het opzetten van de naschoolse opvang vervolgens leiding aan te geven, verwachten wij van u een ondernemende instelling, achten van u visie, zelfstandigheid, goede communicatieve eigenschappen en leidinggevende pn. U kunt van het bestuur o.a. ondersteuning verwachten op het gebied van financiën en ratie en personeelsmanagement. ie-eisen: ds de functie relevante vooropleiding Ljjte 3 jaar ervaring met naschoolse opvang jtoonbare ondernemende instelling ïgementopleiding en/of voldoende ervaring '7/K te bieden hebben dagende functie met veel zelfstandigheid, waarin u zelf het werkklimaat bepaalt 16-24 van de CAO welzijn. bint u richten aan: Kinderspeelzalen Oegstgeest, p.a. Eijmerspoelstraat 40 2334 BX Leiden. Tonische inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer A. Korevaar (tel. 071 - 515 52 65) S. Verbeek (tel. 071-515 71 30), beiden bestuursleden van de stichting. ÜPIUIUJI ASSlJKANTIIiHLJIS ADVIESGROE •huis Adviesgroep BV, 5 medewerkers, is een lelijke adviseur op het ed van verzekeringen, cn hypotheken. Onze iffe cn persoonlijke iinee'ij schadc en de keuzc «ering, pensioen en/of Het lidmaatschap van t onder meer voor een ïitswaarborg van onze wn ruim 5000 relaties ch hoofdzakelijk in de landstad bevinden. De tud%s Adviesgroep heeft ;hedtopen jaren een sterke eden groei doorgemaakt. luis Adviesgroep BV Buderslaan 12 HW Den Haag D-3924611 'kurantiehuis.nl Wij zoeken enthousiaste Binnendienstmedewerkers jr- AHij/zij heeft enige jaren ervaring opgedaan bij een assurantiekantoor en weet vrijwel alles van particuliere schadeverzekeringen en heeft daarnaast bij voorkeur enige ervaring opgedaan op het gebied van levens- en/of bedrijfsverzekeringen. Het B-diploma is in ieder geval behaald en je bent bereid verder te studeren. Je vormt met 4 collega's een team dat zelfstandig een grote groep totaalrelaties (particulier en MKB) beheert Samen ben je verantwoordelijk voor de pollsadministratie, correspondentie, offertes en je werkt nauw samen met onze buitendienst. Kortom, iemand die toe is aan een nieuwe uitdaging. B. Hij/zij heeft ongeveer een jaar "assurantie-ervaring" opgedaan en kan inmiddels goed overweg met de meeste particuliere verzekeringen. Enige ervaring met schadebehandeling wordt op prijs gesteld. Een allround medewerker dus, die wellicht al begonnen is met de studie (assurantie-B) en zeker bereid is verder te studeren om zo door te groeien binnen ons bedrijf. Een kans om je verder te ontwikkelen. Het aanbod w' Voor deze functies geldt een aanbod voor een interessante baan binnen onze groep met de mogelijkheid om je verder te ontwikkelen. Het salaris is in overeenstemming met de zwaarte van de functie en de Assurantiehuis Adviesgroep heeft een uitgebreid pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Berend Tooms: 070-3924611. Geïnteresseerd? p- Stuur voor 20 november uw sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, aan Assurantiehuis Adviesgroep BV t.a.v. Berend Tooms, Postbus 82015, 2508 EA DEN HAAG. de Assurantiehuis Adviesgroep werken creatieve mensen met initiatief Ji'i DIRX DROGISTERIJEN B.V. is onderdeel van de Samenwerkende Dirk van den Broek Bedrijven en exploiteert 34 drogisterijen in Noord- en Zuid- Holland. Utrecht, Brabant en Zeeland Onze medewerkers bepalen voor een groot deel het succes van onze winkels. Wie van aanpakken en gezellige drukte houdt, is van harte welkom in ons dynamisch, snelgroeiend bedrijf. Wegens doorgroei van de huidige bedrijfsleider zijn wij voor ons filiaal in Sassenheim op zoek naar een FUNCTIE-EISEN: in het bezit van, of studerend voor het Vakdiploma Drogist, ervaring in een soortgelijke functie, klantgerichte mentaliteit, leidinggevende capaciteiten, uitstekende contactuele eigenschappen, collegiaal en flexibel. Na een inwerkperiode in diverse filialen draagt u als bedrijfsleider de verantwoordelijkheid voor één van onze drogisterijen. Presentatie van het assortiment, goederenstroom, lichte administratieve werkzaam heden en vooral de begeleiding van uw medewerkers hebben grote aandacht. U weet van uw winkel elke dag weer een uitnodigende, goed verzorgde drogisterij te maken, waar bestaande en nieuwe klanten graag komen winkelen. Uiteraard staat hier tegenover: een goed salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring een uitstekende studiekostenregeling een 37-urige werkweek een prettige werksfeer in een vooruitstrevend bedrijf. BELANGSTELLING? Richt dan uw sollicitatie binnen 10 dagen aan: DIRX DROGISTERIJEN B.V., Postbus 1130, 2400 BC Alphen a/d Rijn, t.a.v. mevrouw R. Voorberg, afd. Personeelszaken. qmsbp all cono,t,ohs boabo^ab De activiteiten van Dekker Olifanta B.V. liggen in het ontwerpen, ontwikkelen, internationaal verkopen en distribueren van haar sportmerken waaronder het tennismerk Elefanti, McMillan Outdoor en het trendsportmerk Protest, dat reeds in 26 landen verkocht wordt. Wij zijn een jonge, sterk groeiende, dynamische onderneming. Dekker Olifanta B.V. is een onderdeel van het 110 jaar oude Dekkerconcern, dat bestaat uit een groep toonaangevende internationaal opererende bedrijven op het gebied van hout, sport- en partycentra en sportkleding. Wij zijn op zoek naar Functie-omschrijving: In deze functie ben je medeverantwoordelijk voor alle werkzaamheden op het gebied van de export. Behalve de opmaak van exportdocumenten houdt dit in dat er veel telefonisch en schriftelijk contact is met onze buitenlandse agen ten, importeurs en klanten. Functie-eisen: Kennis van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift; eventueel Frans Een enthousiaste, zelfstandige, initiatiefrijke teamspeler met goede communicatieve vaardigheden MBO-niveau Affiniteit met sport- en streetwear Medewerker Verkoop Binnendienst m/v (20 uur per week) Functie-omschrijving: In deze functie ben je medeverantwoordelijk voor alle werkzaamheden op de afdeling Verkoop Binnendienst. De werkzaamheden betreffen onder meer telefonische verkoop, administratieve afhandeling van de orders, verstrekken van informatie aan klanten en allerhande voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: Een enthousiaste, zelfstandige, initiatiefrijke teamspeler met goede communicatieve vaardigheden Prettige telefoonstem MBO-niveau Affiniteit met sport- en streetwear Ben je geïnteresseerd, schrijf dan voor 16 november a.s. een korte, bondige sollicitatiebrief met C.V. en stuur deze op naar Dekker Olifanta B.V., t.a.v. M. A. Dekkers, Postbus 47, 2360 AA te Warmond. HEMBRUG HAARLEM-HOLLAND Hem brug b.v. heeft zich gespecialiseerd in het ontwerpen, produceren en verkopen van ultra-precisie CNC draaima- chines. De machines zijn uitgerust met olie-hydrostatisch gelagerde hoofdspil en sledes. Naast het diamantdraaien worden onze machines met name ingezet ter vervanging van slijpbewerkingen het zgn. finish harddraaien. Onder onze wereldwijde klantenkring bevinden zich fabrikanten van lagers, onderdelen voor spuitgietmatrijzen, automo bielonderdelen en hard disks. Onze Slantbed-Mikrotum 50 en 100 CNC produceren wij in serie. Daarnaast ontwerpen en bouwen wij ultra-precisie CNC bestuurde speciaalma- chines. Hembrug is een snelgroeiende organisatie. Onze verwachtingen die we hebben van onze administratieve organisatie nemen derhalve ook toe. Daarom zoeken wij als uitbreiding van ons team op korte termijn een: Parttime Hoofd Administratie m/v Takenpakket: Verantwoordelijk voor het voeren van een goede administratie bij Hembrug. Betekent ook begeleiden van administratieve kracht. Betreft zowel de financiële als de projectadministratie. Verschaft informatie aan derden en verzorgt de debiteurenbewaking. Helpt mee bij het opzetten en uitbouwen van het management informatie systeem (waaronder performance evaluation systeem). Kwartaal V+W rekening en balans opstellen (evt. maandelijks). Profiel: Nauwgezet, degelijk en betrouwbaar. Zelfstandig en initiatiefrijk. Ervaring met Exact, ook met projectadministratie is wenselijk. Affiniteit met automatisering. Kennis van de Engelse en Duitse taal wenselijk. HBO-niveau. Vanwege interne doorgroei hebben wij op korte termijn ruimte voor een: Elektronicus m/v Takenpakket: Machines configureren met juiste parameters en inbedrijfstellen machines. Ontwerpen elektrotechnische installaties op CAD-systeem. Verrichten van onderhoud, storingen en uitbreidingen bij klanten in binnen- maar vooral buitenland. Begeleiden elektrotechnische montage. Profiel: HTS/E-niveau. Zelfstandig, initiatiefrijk en goed analytisch inzicht. Goede contactuele vaardigheden. Kennis van servo- en positioneersystemen. Goed Engelse en Duitse spreekvaardigheid wenselijk. Bereid bij buitenlandse klanten storingen te verhelpen. In bezit van rijbewijs BE. Voor onze nieuwe kleinere machine is het van belang dat wij een com plete oplossing kunnen aanbieden. Dit betekent inclusief automatisch laden, lossen met geïntegreerde post process werkstukmeting. Automatiserings engineer m/v (robottechnicus) Takenpakket: Ontwerpen van automatische laad- en losinrichtingen op CAD-systeem. Korte cyclustijden kunnen hierbij van wezenlijk belang zijn. Integratie van post-process meetsystemen. Adviseren afdeling verkoop betreffende werkstukhandlingssystemen. Profiel: HTS/W-niveau. Affiniteit met mechatronica. Ontwerpervaring. Zelfstandig en inventief. Enige besturingstechnische kennis. Engelse en Duitse taalbeheersing. Voorlopig op projectbasis. Vanwege toenemende interesse voor het door ons aangeboden hard- draaiproces zoeken wij op korte termijn een Applicatie engineer m/v (verspaningstechnicus) Takenpakket: Uitwerken bewerkingsvoorstellen inclusief spanmethoden en tooiing. Ontwikkelen en uitvoeren verspaningsprocessen voor potentiële klanten. Technische ondersteuning aan afdeling Verkoop. Trainingen verzorgen aan eindgebruikers. Implementeren en bijhouden verspaningsdatabank. Profiel: Minimaal HTS-niveau. Affiniteit met CNC-verspanen en meten in micronbereik. Doorzettingsvermogen en probleemoplosser. Zelfstandig en flexibele instelling. Bereidheid tot maken buitenlandse reizen. Engelse en Duitse taalbeheersing. U kunt uw sollicitatiebrief richten aan: Hembrug b.v. Postbus 6014, 2001 HA Haarlem H. Figeeweg 1, 2031 BJ Haarlem Tel: 023 51 24 900 Fax: 023 51 24 901 Internet: http://www.hembrug.com Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer drs R. Nefkens MBA, algemeen directeur.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 31