Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel FB NISSAN ALKFMAD Technisch specialist auto's (m/v) RAYONLEIDER K3 Electrolux Wij zoeken een medewerker voor onze nieuwe afdeling Data Management (fulltime) KLANTENSERVICE M/V ZATERDAG 6 NOVEMBER 1999 Nissan Distribution Service (Europe) B.V. (kortweg NDS) is in 1989 opgericht door Nissan Europe NV en Nissan Motor Car Carrier Co. Ltd. NDS functioneert als het cen trale distributiepunt van waaruit 5 Europese landen de Nissan auto's aangeleverd krijgen. NDS is verantwoordelijk voor het ontvangen, opslaan, processen en distribueren van Nis san automobielen voor de Benelux, Zwitser land en Duitsland. Ook biedt NDS technische ondersteuning aan en voert kwaliteitscontroles uit. Bij het processen worden de Nissan automo bielen nauwkeurig geïnspecteerd en van accessoires voorzien, leder jaar worden er gemiddeld 150.000 auto's klaargemaakt voor verzending naar onze klanten. Om dit geheel tot stand te brengen maakt NDS gebruik van de meest geavanceerde planning control systemen en technologieën. Er zijn binnen NDS l 10 medewerkers werkzaam waarvan de verdeling 20% kantoor en 80% werkvloer is. Ter versterking van de afdeling technisch specialisten zijn wij op zoek naar een Als technisch specialist auto's werk je op een afdeling die als eindstation van dealers fungeert voor het oplossen van technische vraagstukken aan Nissan automobielen. In een team van 4 collega's (waarvan er 2, 1° automonteur zijn) zullen je werkzaam heden op deze afdeling met name bestaan uit het onderzoeken en verhelpen van storingen, het uitvoeren en controleren van proefin- bouw accessoires, de tijdstudies daarvoor verrichten en het prepa reren van test-auto's. Voor deze functie zijn wij op zoek naar kandidaten die of MTS- autotechniek hebben afgerond met 3 jaar werkervaring of over een diploma le automonteur en/of 1° auto-elektriciën beschikken. Aan gezien je veel zult werken met Engelstalige handboeken en voor schriften is het van belang om het Engels in woord en geschrift te beheersen. NDS biedt een dynamische en internationale werkomgeving, aan met aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Durf jij het aan om deze functie met uitdagende werkzaamheden in te vullen, reageer dan voor 21 november a.s. door een sollicitatie brief en c.v. toe te sturen naar Nissan Distribution Service (Europe) B.V., t.a.v. D. Mochtar, Maltaweg 3, 1044 AH Amsterdam. E-mailen kan ook en wel naar het volgend adres: dmoctar@nds nissan-europe.com Voor inhoudelijke vragen over de functie kun je contact opnemen met Fried Lommers, werkplaatscoördinator op 06-21 857781 Voor overige informatie kun je contact opnemen met Daisy Moch tar, Human Resources. Tel.nr. 020-5874127. Werving en Selectie werft en selecteert in opdracht voor functies in vast dienstverband. Voor een dynamisch, internationaal kantoor in de juridische dienstverlening, gevestigd in Amsterdam-Zuid, zijn wij op zoek naar de volgende gemotiveerde medewerkers. Medewerk(st)er Financiële Administratie Parttime (50%) In overleg met een ervaren collega verdeelt u tijd en werkzaamheden op deze afdeling. U rapporteert aan de controller. - werkzaamheden op het gebied van controle en verwerking van alle financiële transacties voortkomend uit de interne organisatie. - het doen van boekingen in het grootboek en subadministraties, uit voeren van dagelijkse controles, bijhouden en afstemmen van rekening-courant en financieel afsluiten van de rapportageperioden. Vereisten: - (financiële) opleiding MBA, danwel ervaring in overstemming met - kennis van kantoorautomatisering - kritische instelling - accuraat - kennis van de Engelse taal Medewerkers op de afdelingen Debiteuren en Billing U rapporteert aan het hoofd van uw afdeling Taken zijn alle gebruikelijke werkzaamheden op deze afdelingen met betrekking tot het coderen, invoeren, controleren en declareren. U draagt zelfstandige verantwoordelijkheid op het gebied van juiste informatieverschaffing en follow-up van werkzaamheden. Medewerkers op de afdeling Billing begeleiden onze advocaten, nota rissen en fiscalisten in het declaratieproces. Vereisten: - tenminste MEAO en PD-diploma - ervaring in soortgelijke functie - accuratesse - bereidheid tot verdere opleiding - ervaring met automatisering (Word en Excel) - kennis van de Engelse taal Uw reactie, tezamen met uw c.v.zien wij graag tegemoet. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met: KADERFUNCTIES werving en selectie Herengracht 495 - Postbus 15471 - 1001 ML AMSTERDAM Tel.: 020 - 4 286 386 Fax:020-4 286 388 e-mail: info@kaderfuncties.nl FASHIONATO'S IS ALL ABOUT BEING YOURSELF Fashionato's is ambitieus en groeit. Wij zijn dan ook op zoek naar een nieuwe collega om ons financieel management te ondersteunen. ADMINISTRATEUR In deze veelzijdige functie ben je mede verantwoordelijk voor alles waar onze afdeling financiële administratie dagelijks mee te maken krijgt. Doordat jij georganiseerd, nauwkeurig en zelfstandig kunt werken, altijd het overzicht houdt en problemen durft aan te pakken is de diversiteit aan werkzaamheden voor jou eerder een uitdaging dan een struikelblok. Een goede crediteurenadministratie is essentieel. Naast o.a. het beheren van de kas, het doen van diver se aangiften, het maken van diverse aansluitingen en specificaties en het beheren van het wagenpark wordt dus één van jouw hoofd taken het voeren van de crediteurenadministratie. Onderdelen daar van zijn coderen en boeken van facturen, het doen van binnenlandse en buitenlandse betalingen, het opstellen van LC's en het terug vorderen van BTW van buitenlandse facturen. heb je minimaal een opleiding op MEAO of MBA-niveau heb je 2 a 3 jaar relevante werkervaring, voorkeur in een commerciële omgeving heb je kennis van - en ervaring met - Exce| Windows, Word en Exact heb je een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal ben je fulltime beschikbaar heb je een doe-mentaliteit Weet je dat jij dan de juiste man/vrouw vot bent? Stuur je sollicitatie, samen met een pact C.V. naar: FASHIONATO'S Colinda Turpijn, financieel manager Smaragdlaan 12, 2132 VX Hoofddorp Schouten Kozijnen B.V., producenten leverancier van aluminium, kunststof en houten gevelelementen is op zoek naar: - Een zelfstandig montagebedrijf voor het plaatsen van aluminium, kunststof en houten kozijnen. Montagegebied: regio Leiden, Alphen, Leidschendam. Wij verwachten: - Zelfstandig werkende gemotiveerde mensen die een vakkundig stukje werk achterlaten. Aard werkzaamheden: - Het plaatsen van kozijnen hoofdzakelijk bij particulieren. Voor telefonische informatie kunt U bellen. Tel. 071-5414465, of na 19.00 uur 071-5322885 en vragen naar H. Crama. In ons bedrijf komt op de afdeling inspectie een plaats vrij voor een De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit het aanstellen en control* onze bezorgers. Hiervoor zoeken wij iemand die goed kan omgaan met (vooral) jongf mensen. Wij zoeken iemand die: - zelfstandig werkt - leidinggevende capaciteiten heeft doorzettingsvermogen heeft mensenkennis heeft en in het bezit is van een auto Uw sollicitatie kunt u schriftelijk richten aan: Reklamediensten "De Schakel" BV t.a.v. mw. L. Klootwijk Reklamediensten Postbus 173 a 2170 AD SASSENHEIM „fa Electrolux Nederland B.V. is de verkoop- en marketingorganisatie van de zes merken AEG, Electrolux, Frigidaire, Marynen, Zanker en Zanussi. Elk merk neemt een vooraanstaande plaats in op de duurzame gebruiksartikelenmarkt. Het leveringsprogramma is breed en omvat onder andere witgoed, keuken- inbouwapparaten, stofzuigers, recreatiekoeiing, airconditioners en vloerverwarming. Het is een marktgerichte organisatie, hetgeen ook tot uitdrukking komt in de administratieve, logistieke en service afdelingen. Electrolux Nederland B.V. heeft circa 350 medewerkers en is gevestigd in Alphen aan den Rijn. ELECTROLUX NEDERLAND Vanuit een nieuw Centraal Data Management worden de masterdata beheerd voor de regio West-Europa. Denk hierbij aan: bestanden betreffende artikelen, leveranciers en klanten. Ook grootboekrekeningen, kostenplaatsen, profitcenters en gebruikersbedrijfscodetabellen. Alsmede proceduremanuals, usermanuals en inputformulieren. De regio West-Europa bestaat vooralsnog uit: de Benelux, Ierland en Engeland. In de toekomst komen hier nog meerdere europese landen bij. Voor deze nieuwe afdeling zijn wij op zoek naar een: Medewerker Data Management m/v Deze medewerker rapporteert aan de Data Manager en is verantwoordelijk voor het onderhoud en beheer van de diverse geauto matiseerde gegevensbestanden om te zorgen voor een effectieve en efficiënte informatie stroom. Hierbij vindt de communicatie voor namelijk plaats in het Engels en via Lotus Notes (e-mail). De vestigingplaats voor deze functie is Alphen aan den Rijn. Functie-eisen: analytisch, systematisch en zeer accuraat kunnen werken; computerervaring: cijfermatig inzicht; beheersing van de engelse taal in woord en geschrift; dienstverlenende instelling; inbrengen van eigen ideeën; kennis van grootboek-boekhouding is een pre; minimaal HAVO/VWO met wiskunde/ economie 2 of een relevante MBO-opleiding of MBO-niveau met relevante werkervaring. Wij bieden: Een zelfstandige functie binnen een dynamische en internationale organisatie. De mogelijkheid om aanvullende opleiding(en) te kunnen volgen. Daarnaast een goed salaris met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Bent u geïnteresseerd en fulltime inzetbaar? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan: Electrolux Nederland B.V. Afdeling P&O T.a.v. mevrouw R.M.C. Schuchmann- de Brabander Postbus 120 2400 AC Alphen aan den Rijn Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst. Woningbouwverenigir Woningbouwvereniging Alkemade beheert ruim 1800 woningen. Het bezit ligt verspreid o\j verschillende dorpskernen in het Hollands plassengebied. Binnen dit werkgebied streven wij een team van zo'n 19 medewerkers, naar verbetering van de kwaliteit van wonen en leven. organisatie wil zich in de komende jaren verder ontwikkelen naar een zakelijke en klantgedi organisatie. Daarom zijn wij op zoek naar een nieuwe collega in de functie van: Medewerker (36 uur) Functie i U bent, samen met een collega, verantwoordelijk voor de klantcontacten met onze huidige toekomstige huurders. Accenten in uw werk liggen op het terrein van: verhuur van woningej voeren van de huuradministratie en begeleiding van klanten bij de aanvraag individuele huursubsidie. Daarnaast draagt u samen zorg voor het telefoonverkeer en secretariële j werkzaamheden. i Profiel U bent een teamplayer met gevoel voor humor. U beschikt naast een afgeronde MBO-studi$ voorkeur op administratief commercieel niveau en over goede communicatieve vaardigheda neemt initiatieven en bent in staat zelfstandig en nauwgezet te werken. U beheerst de Nederi taal (in woord en geschrift) goed en u heeft ervaring in het werken met geautomatiseerde ge^ en tekstverwerking. Aanbod Wij bieden een boeiende functie die een beroep doet op uw flexibiliteit en creativiteit. Een p werkomgeving binnen een organisatie die zich kenmerkt door korte lijnen en een informele werksfeer. Wij hanteren de CAO voor personeel in dienst van woningcorporaties. Het salaris is in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Inschaling is afhankelijk van leeftijd, ople' en ervaring. Uw reactie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer Victor de la Rie, hoofd van de a woningtoewijzing, telefoon: (071)33 15 000. Uw schriftelijke sollicitatie met C.V. kunt u vóór 19 november neftten aan Wbv. Alkemade. t.a.v. A. Beljaars, directeur, Postbus 150, 2370 AD te Roelofarendsveen. "~üe-sofhcitatie~g"esprekken zijn gepland op 25 november aanstaande.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 30