Personeel Personeel Personeel Personeel Personei ma Administratief medewerker m/v |£S/2l Niet Werken bij Fonts Files? DTP Operator Administratief medewerker (m/v) Commerciële duizendpoot (m/v)| Ontwerper jjV ■\^pfcjdlcuj SwYL un ihorn ZATERDAG 6 NOVEMBER 1999 Technisch advies- en installatiebedrijf P. VAN DER NIET KATWIJK BV Scheepmakerstraat 18, 2222 AC Katwijk tel. 071-4024301/fax 071-4034651 Erkend waarborginstallateur voor aanleg en onderhoud, in nieuwbouw en verbouwingen, van sanitaire installaties, lood- en zinkwerk, centrale verwarming, ventilatie, elektrotechniek en beveiligingen met projekten in de gehele randstad. Vanwege pre-pensionering van de huidige funktionaris komt er binnenkort een vakature beschikbaar voor: HOOFD CALCULATIE/ WERKVOORBEREIDING/ TEKENKAMER Voor deze veelzijdige funktie zoeken wij een energieke en gemotiveerde medewerker op MTS/HTS-niveau. Wat houdt de funktie in: Het coördineren van alle teken- en calculatiewerkzaamheden. Het begeleiden van de werkvoorbereiding in overleg met de projektleiders. Het maken van calculaties alsmede het uitbrengen en volgen van de offertes. Wat verwachten wij van u: - Bekendheid met installatietechniek sanitair, centrale verwarming en elektra en minimaal gespecialiseerd in één van deze disciplines. - Ervaring met calculatie, alsmede tekenwerk met AutoCad LT98. - Commercieel inzicht en goede kontaktuele eigenschappen. Wat wij u bieden: - Een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. - Een uitstekende werksfeer. - Een team relatief jonge collega's. - Studiefaciliteiten. - Goede toekomstverwachtingen. Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u sturen naar onze postbus 215, 2220 AE Katwijk. U kunt ook telefonisch kontakt opnemen met dhr. G. van Duijn, te bereiken tijdens kantooruren, tel. 071-4024301 of in de avonduren, tel. 071-4075858. SANITAIR - CENTRALE VERWARMING - VENTILATIE - ELEKTROTECHNIEK Fonts Files grafische vormgeving e Opdrachtgevers bevinden zich onder andere in de muziek-, software- farmaceulische- en metaalindustrie. Ons orderpakket wordt steeds interessanter en groter. Daarom zoeken wij ter versterking van ons team op korte termijn een ervaren voor 40 uur per week Wij denken aan een enthousiasteling met tenminste 2 jaar aantoonbare ervaring op het gebied van pagina-opmaak en graag wil werken in een professioneel team met een gevarieerd werkpakket. Je hebt in ieder geval Quark XPress, Adobe Photoshop en Adobe Illustrator onder de knie en bent goed bekend met het aanleveren van materiaal aan lithografen en drukkers. Onze studio is gevestigd in Haarlem. Stuur je sollicitatiebrief binnen 14 dagen naar Fonts Files bv t.a.v. Mary van Orden, Zijlweg 1, 2013 DA Haarlem. E-Mailen mag ook: mary@fonts-files.nl. Bel voor meer informatie 023-5344488 (Rob Visscher of Eddie Aarts) of surf naar http://www.fonts-files.nl Jij zoekt: een afwisselende baan, een dynamische branche, jonge en enthousiaste collega's en een goed salaris. Wij zoeken jou! Onze nieuwe: Vinden wij elkaar? Vinden wij elkaar? Deze functie is ontstaan wegens toenemende drukte op de afdeling Media Services en Administratie. In deze afwisselende functie ga je een klein team van jonge medewerkers ondersteunen. Accuraat en nauwkeurig kunnen werken is een absolute vereiste. functieomschrijving Het maken van overeenkomsten, bevestigen van opdrachten en het invoeren van data is een belangrijk onderdeel van je werk. Tevens ben je verantwoordelijk voor het afhandelen vandehuurafdrachten. functie-eisen Probleemloos kunnen werken met Word en Excel Windows. Leeftijd: tussen 18 en 30 jaar. Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. MBO/HAVO/VWO denk-en werkniveau. Deze functie ontstaat wegens groei van de activiteiten van de verkoopafdeling. In deze afwisselende functie werk je vijf collega's aan het behalen van de omzetdoelstellingen. functie-omschrijving Het is de bedoeling dat je zelfstandig voorstellen maakt en offertes uitwerkt en nabelt. Ook onderhoud jij telefonisch contact met onze bestaande klanten: media- en reclame bureaus en adverteerders. Daarnaast behoort het schriftelijk en mondeling verstrekken van informatie aan nieuwe klanten tot je werkzaamheden. functie-eisen MBO/HAVOtVWO denk-en werkniveau Leeftijd: tussen 21 en 30 jaar Commerciële instelling Prettige telefoonstem Probleemloos kunnen werken met Word en Excel voor Windows Flexibele werkhouding overig Het gaat om twee veelzijdige fulltime functies in een branche die constant in beweging is. Het salaris is gedeeltelijk afhankelijk van je vooropleiding en ervaring. Tevens bieden wij je goede secundaire arbeidsvoorwaarden. De datum van indiensttreding wordt in overleg bepaald. Als je wilt solliciteren op één van beide functies en je voldoet aan de bovenstaande eisen, stuur dan zo snel mogelijk, maar uiterlijk voor 24 november 1999, een brief en c.v. ter attentie van Irma van Ankeren. Ook voor vragen kan je bij Irma terecht, telefoonnummer 071 -5157343," e-mail: irma@hillenaar.nl. fiillenaar Telefonische Verkoopmedewerkers m/v LU z LU as. N B 8 S REIZEN, een dynami- na ruim 70 jaar tot de grootste von Nederland. zo'n 800 en- de werkers die REIZEN Voor onze telefonische verkoopafdeling op het hoofdkantoor in Leiden zijn wij op zoek naar verkoopmedewerkers. Samen met andere enthousiaste collega's vertaal je de wénsen van de reiziger naar de vele reis mogelijkheden van NBBS Reizen. Of het nu gaat om een retourtje Londen of om een wereldreis. Het betreft banen van gemiddeld 39 uur per week, waarbij ook 's-avonds en in het weekend wordt gewerkt. Allereerst verwachten wij enthousiaste en positief ingestelde personen met ruime reis ervaring en een opleiding op minimaal MBO- niveau, bij voorkeur in het toerisme. Verder weten de verkoopmedewerkers de juiste balans te vinden tu: dienstverlening. Wat ka NBBS Re rden? Wij bieden, naast een goede werksfeer, een prima pakket arbeidsvoorwaarden, waar onder een regeling voor kinderopvang. Bovendien bestaan de eerste twee maanden uit een betaalde fulltime opleiding op het hoofdkantoor in Leiden, zodat goed voorbe reid aan de slag gegaan wordt. BOEK EEN WERELDSE BAAN Ben je geïnteresseerd en voldoe je aan de eisen, neem dan maandag 8 november a.s. tussen 18:00 uur- 21:00 uur of dinsdag 9 november a.s. tussen 14:00 uur-17:00 uur contact op met Pauline Ubels voor een telefonische selectie, tel. 071- 5688769 of 071-5688445. Eventuele schriftelij ke reacties kunnen binnen 10 dagen gestuurd worden aan: NBBS Reizen, afd. Personeelszaken, t.a.v. Pauline Ubels, Postbus 360, 2300 AJ te Leiden, o.v.v. vacaturenr. V99049. E-mailen kan ook: sollicitatie@nbbs.nl. .rkin™ J® Tel: (071) 301 07 09 ALLROUND LOODGIETER/ C.V.-MONTEUR met enthousiasme en plezier in het werk. U bent bekend met installatiewerkzaamheden C.V. alsmede lood- en zinkwerken en bent in het bezit van een rijbewijs. Auto van de zaak. Wij bieden u zelfstandig werk binnen een dynamisch bedrijf met goede secundaire voorwaarden en loodgieters- en installatiebedrijf molenaars Dorpsstraat 99, 2361 BA Warmond Voor telefonische informatie kunt u vragen naar dhr. R. Molenaars, tel. 071-3010709. Ten behoeve van de KBM Bouwgroep BV de aan haar gelieerde vennootschappen hebben wij per direct plaats voor een: Bouwers met Kattuks Karakter! Katwijkers staan bekend als degelijk, betrouwbaar en nuchter. En waar anders is dat beter van toepassing dan op de Katwijkse Bouivmaatschappij KBM. Deze middelgrote bouwonderneming is al 40 jaar actiefin nieuwbouw, renovatie, onderhoud en verbouw van woning- en utiliteitsbouwprojecten. De projecten komen uit opdrachten van derden en uit eigen projectontwikke ling. In heel West- en Midden-Nederland is de KBM actief. De ruim 80 medewerkers tekenen met enthousiasme voor het Kattukse karakter en afspraak is afipraak. Samen met de jonge, dynamische directie vormt dit een uitstekende mix voor kwalitatief hoogstaand bouwen. Voor inlichtingen/informatie: Léon Guijt, telefoon [071] 402 92 15. Na 19.00 uur [071] 407 74 93. Belangstellenden dienen hun schriftelijke reactie te richten aai B.V. Katwijkse Bouwmaatschappij K.B.M. Postbus 94, 2220 AB Katwijk ZH telefoon: [071] 402 92 15, fax: [071] 402 85 56 Internet: www.kbm.nl, e-mail: info@kbm.nl Tot het takenpakket behoren: Het verwerken van financiële basisbescheiden; Kostenvastlegging per project; Alle bijbehorende administratieve werkzaamheden. Functie-eisen: MEAO of MBA-niveauf Praktijkervaring in een bouwbedrijf c.q. projectmatige organisatie is een pre; Goede communicatieve vaardigheden; Een grote mate van zelfstandigheid, stressbestendigheid en doorzettingsvermogen; Kostenbewust denken en handelen. Wij bieden een afwisselende functie h bedrijf, een goede honorering arbeidsvoorwaarden. i dynamisch Het bestuur van het Rode Kruis (Afdeling Voorschoten) wenst per 01-01-2000 over te gaan tot uitbreiding van het bestuur - op vrijwillige basis - met: 1. Bestuurslid/penningmeester, met verantwoordelijkheid voor de financiële administratie (incl. loonadministratie) en het opstellen van begroting en jaarrekening. 2. Bestuurslid/public relations ten behoeve van het onderhouden van contacten met pers, e.d. Schriftelijke reacties: Bestuur Rode Kruis Professor Einsteinlaan 3 2251 VP Voorschoten I dtp'er m/v Vöd|&nze studio zoeken wij een enthousiaste en creatieve grafisch vormgever met gevoel voor typografie, ruime werkervaring in een studio-omgeving. Kortom denk je dat tegene bent die wij zoeken, dan willen we graag kennis met -je maken en je werk zien pchriftelijke reacties aan: Reclamebureau REfvl 3 Spek, Hoofdstraat 158, 2351 AP Leiderdorp. Reclamebureau R.E.M. HOLIDAY INN LEIDEN, een congreshotel met 200 kamers en sportcentrum. Ter versterking van ons jonge en gastvriendelijke receptieteam zijn wij op zoek naar een RECEPTIONIST(E), 38 uur Wij bieden onze medewerk(st)ers een bijzonder prettige werksfeer, een goed salaris en uitstekende arbeidsvoorwaarden! Als receptionist!ein ons jonge team legt u in de meeste gevallen het eerste kontakt met onze gasten en bepaalt u in niet geringe mate mede de kwaliteit van ons hotelprodukt Om aan deze belangrijke functie de juiste inhoud te kunnen geven vragen wij van onze kandidaten, leeftijd ±23 jaar. een afgeronde MBO-opleiding, een goede kennis van de Engelse, Duitse en Franse taal Een uitstekend samenwerkingsvermogen, een representatief voorkomen en goede flexibele, contactuele eigenschappen en een dosis humor zijn vanzelfsprekend. Tot de secundaire arbeidsvoorwaarden behoort de mogelijkheid wereldwijd zeer goedkoop te overnachten in Holiday Inn hotels, spaarloonregeling, alsmede goedkope sportmogelijkheden binnen het hotel. Voor meer informatie of voor het maken van een afspraak kunt u contact opnemen met Marjolyn van Wieringen (tel. 071-5355555). Een sollicitatiebrief met CV en pasfoto kunt u zenden aan: Holiday Inn Leiden, afd. PZ, postbus 9004, 2300 PA Leiden. Wij zijn een groothandel in watersport- en snowboardartikelen, die we in heel Europa verkopen én ...WIJ ZIJN OP ZOEK NAAR JOU Ben jij een enthousiaste meid of jongen en op zoek naar een uitdagende baan in een jong e sportief bedrijf? Dan hebben wij hier de passende baan voor jou Wegehs uitbreiding zijn wij per direct op zoek naar: ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (M/V) (Voor 40 uur per w Functie-eisen zijn: - Vooropleiding MAVO-niveau - Kennis van Word Exact zijn eei - Nederlands, Engels Duits in woord en geschrift Werkzaamheden: - Facturering - Orderverwerking - Div. secretariële werkzaamheden MAGAZIJN MEDEWERKER (M/V) (Voor 40 u iek) Functie-eisen zijn: Werkzaamheden: Zie jij jezelf wel in één van vacatures zitten - Bij voorkeur ervaring met soortgelijke werkzaamheden - Netjes en precies kunnen werken - Het klaarmaken van bestellingen - Het in ontvangst nemen van goedn - Div. magazijnwerkzaamheden Interfield Sports B.V. t.a.v. Jan-Hendrik in 't Veld schrijf dan snel (voor 19-11-1999Postbus 3007 een sollicitatiebrief met C.V. naar: 2220 CA Katwijk aan zee Adviseurs van Unihorn werken in opdracht van bedrijven en over heidsorganisaties aan het oplossen van uiteenlopende vraagstukken die direct of indirect te maken heb ben met de ontwikkeling en/of het onderhoud von infrastructurele voorzieningen. Unihorn draagt hierin bij vanuit de bedrijfsunils: 'Beheer en onderhoud' en 'Land meten, ontwerp en projectmanage ment'. Samen bieden deze units een volledig en toonaangevend dienstenpakket in de G.W.W.-sector. Unihorn richt zich in de eerste plaats op de Nederlandse markt, maar voert daarnaast opdrachten uit in aangrenzende EG-landen en o.a. ZO-Azië. De kracht van Unihorn is, dat we gev/end zijn om in elk opzicht con structief mee Ie denken en samen te werken met de opdrachtgever. Voor de unit 'Landmeten, ontwerp en projectmanagement' zijn wij op zoek naar ei projectleider/toekomstig vestigingsleider Zuid-Hol civiele techniek m/v Functie-informatie: De unit 'Landmeten, ontwerp en projectmanc bestaat uit circa 20 enthousiaste en relatie civiel-technische adviseurs. Door de unit wordi technische werken (wegen- rotondes, betoncoo en o.a. projecten ten behoeve van bouw-1 maken) voorbereid, aanbesteed en fijdi voeringsfase begeleid. Van de projectleider wordt verwacht dat hi projecten van andere medewerkers van begeleidt en coördineert. Daarnaast wordt haar verwacht dat hij/zij contact onderh bestaande en potentiële opdrachtgevers in Zuid-Holland. Bij gebleken geschiktheid doorgroei naar de functie vamvesfigingsleide Functie-eisen: - HTS of TU civiele techniek; - kennis van ontwerpsystemen; - kennis van RAW-systematiek; - enkele jaren ervaring als senior ontwerper ol - voorkeur woonachtig in de regio Zuid-Hollan g Bovendien verwachten wij, dat u beschikt ove contactuele eigenschappen en over voldoende' feit om opdrachten van uiteenlopende complexiteit telkens met evenveel zorg uit te vos Zowel het salaris als de secundaire arbeidsvoorzieningen die wij u bieden stekend te noemen: o.a. bedrijfsauto, pensioenverzekering voor rekening bedrijf, prima studiekostenregelingetc. Voor nadere informatie over deze functie van projectleider kunt u contact q met de heer Richard H. Smallegange, directeur Unihorn. Telefoon0229-5 Indien u wenst te reageren op voornoemde functie verzoeken wij u een briel r gebreide CV te richten aan de heer J.M. Schoute, hoofd Personeelszaken, 58, 1633 ZfT Avenhorn (bezoekadres: Scharwoude 16, Scharwoude)

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 28