0 Personeel Personeel Personeel Personee Rijnland J. STRAATHOF kt «AKA E Rabobank GIRO 2737 doktersassisten t rr H LIDAYLAND Reisadviseuse (full-time) boekhouder m/v Financieel administratief medewerker m/v Leiden ZATERDAG 6 NOVEMBER 1999 De Rabobank is een coöperatieve bank die opkomt voor de belangen van haar leden. Via het Bestuur en de Vergadering oefenen de leden invloed uit op het beleid van hun plaatselijke bank. De Rabobank kiest bewust positie als een dienstverlener die nauw betrokken is bij de lokale gemeenschap waarvan de leden deel uitmaken. Uitnodiging Algemene Vergadering van Rabobank Roelofarendsveen U.A. Rabobank Roelofarendsveen U.A. houdt op maandag 22 november 1999 aanstaande haar jaarlijkse Algemene Vergadering. De bijeenkomst begint om 20.00 uur en vindt plaats in Cafe-Restaurant Heemskerk, Langeweg 2 te Roelofarendsveen. De belangrijke statutenwijziging van vorig jaar heeft de weg vrijgemaakt naar een open coöperatie met méér en meer betrokken leden. De Algemene Vergadering van 22 november 1999 wordt de eerste waarin onze bank in haar nieuwe coöperatieve vorm naar buiten treedt. Verkorte agenda: Opening Notulen vorige vergadering Jaarrekening 1998 Decharge Benoeming leden Bestuur en Raad van Toezicht Presentatie nieuw belastingstelsel in het jaar 2001 door Stolp Accountants en Belastingadviseurs uit Roelofarendsveen Mededelingen en rondvraag De volledige agenda, de notulen van de vorige Algemene Vergadering, de jaarrekening 1998 en de overige stukken liggen vanaf vandaag voor leden ter inzage in ons hoofdkantoor aan het Noordeinde 61 te Roelofarendsveen. Rabobank Roelofarendsveen U.A. gevestigd te Roelofarendsveen, gemeente Alkemade. KYMCO AKTIE tot 1 januari 2000 verzekering en slot GRATIS vanaf2990,," BERT V.D. MEIJ Tel 07lW-51 42557CentnJm Help - 2.000.000 mensen met een spiisverterinqs- ziekte. MAAG LEVER DARM STICHTING Postbus 430, 3430 AK Nieuwegein ziekenhuis 36 uur per week (100%) - bloedafname bij (poli)klinische patiënten; - invoeren van onderzoeksaanvragen in de ziekenhuiscomputer; - administratieve afhandeling van (vervolg)onderzoek Functie-eisen: - een middelbare schoolopleiding aangevuld met het diploma dokters assistente of vergelijkbaar; - ervaring met het werken met een beeldscherm of bereidheid dit te leren; - een klantvriendelijke en servicégerichte houding; - de bereidheid om op wisselende tijden en op beide locaties te werken. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevrouw Y. Benard, laboratoriummanager of mevrouw A. Slingerland, teamleider afname en receptie, telefoon 071- 545 42 48. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan het Rijnland Ziekenhuis, t.a.v. mevrouw W.C.M. Beurze, afdeling personeel en organisatie, postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp, onder vermelding van vac.nr.: 138.LD. Gevraagd: Tandartsassistent(e) voor 4 dagen per week (ma., di.( do. en vr.); 36 uur; per 1-12-99 of 1-1-2000. Ervaring niet vereist, heeft wel de voorkeur. Inzet, netheid, positieve instelling en zorgvuldigheid zijn belangrijk. Handgeschreven sollicitaties met cv en pasfoto richten aan: Tandartsenpraktijk van Leeuwen t.a.v. Dhr. F.W. v. Leeuwen Merelstraat 184a 2352 VH Leiderdorp MOLENAARS ffl asaaagsar p Warmond Tel: (071) 301 07 09 LEERLING LOODGIETER/ C.V.-MONTEUR met scooter van de zaak. LOODGIETERS- EN INSTALLATIEBEDRIJF MOLENAARS Dorpsstraat 99, 2361 BA Warmond Voor telefonische informatie kunt u vragen naar dhr. R. Molenaars, tel. 071-3010709. Schouten Kozijnen B.V., producent en leverancier van aluminium, kunststof en houten gevelelementen heeft plaats voor: Een zelfstandig werkend monteur voor het piaatsen van aluminium, kunststof die helpt bij het plaatsen van aluminium, kunststof en houten kozijnen. Schouten Kozijnen B.V. levert en monteert kozijnen voor aannemers en particulieren. Wij bieden: - Een gezellige werksfeer. - Goede afwisseling. - Afwisselend werk. - CAO Bouwfonds S.F.B. Wij vragen: - Een gemotiveerde werker. - Juiste instelling ten opzichte van onze opdrachtgevers. - Net en zorgvuldig werk afleveren. Indien U interesse heeft in een gezellige afwisselende baan kunt U Uw sollicitatie richten aan Schouten Kozijnen B.V. - Hoge Rijndijk 207 C - 2382 AL Zoeterwoude, t.a.v. H. Crama. Voor telefonische informatie kunt U bellen. Tel. 071-5414465, of na 19.00 uur 071-5322885. LeklsclvlS^ Dagblad «Hart gaat «MM op LAS- EN METAALBEWERKINGSBEDRIJF zoekt allround metaalbewerker/lasser en allround montageman met een technische opleiding en in bezit van rijbewijs, leeftijd tussen 25 en 40 jaar Wij zijn een klein bedrijf met een grote diversiteit aan werkzaamheden, variërend van constructies, trappen, hekken en reparatiewerk. De werkzaamheden worden in de werkplaats voorbereid, waarna veelal het werk op karwei afgemaakt wordt. Improvisatietalent en flexibiliteit zijn absolute voorwaarden, alsmede interesse, inzicht en kennis op metaalbewerkingsgebied, waarbij laswerkzaamheden regelmatig voorkomen. Voor een ambitieuze en enthousiaste kandidaat is er veel ruimte voor eigen initiatief. Inzet, inzicht en doorzettingsvermogen zijn voor ons erg belangrijk. Denkt u aan bovenstaande verwachtingen te kunnen voldoen, bel of schrijf naar: Konstruktiebedrijf Koppoellaan 12 2375 AB Rijpwetering Tel. 071 -501 82 06 fax 071 -501 26 44 Dhr. J. Straathof Wij bieden een arbeidscontract voor bepaalde tijd met de mogelijkheid tot voortzetting voor onbepaalde tijd bij gebleken geschiktheid. Salaris naar leeftijd, inzet en prestatie. Ook bieden wij de mogelijkheden tot het volgen van een cursus. I—M— Voor ons kantoor aan de Pelikaanstraat in Leiden zoeken wij op korte termijn een: Wij vragen: - Een toeristische opleiding (bij voorkeur MTRO) - SEPR 1 - Minimaal 1 jaar ervaring met het verkopen van pakket en zakenreizen - Flexibele en collegiale instelling Heb je interesse, stuur dan zo spoedig mogelijk je sollicitatiebrief vergezeld van je CV naar: HolidayLand, reisburo Leiden T.a.v. Nora Metaal Pelikaanstraat 25 2312 DW Leiden CASBA Wonen is één van de grootste woninginrichters in Nederland, die zich richt op het aanbieden van eigentijdse meubelen. CASBA Wonen onderscheidt zich in de markt door altijd het laatste meubelnieuws aan te bieden en in te spelen op de laatste trends. Dit nieuws wordt grootschalig in haar eigen sfeer gepresenteerd. Naast de CASBA Wonen formule beschikt CASBA over een Trendhopper en een Profijtmeubel vestiging. Als versterking van ons team zoeken wij op korte termijn een enthousiaste medewerker service administratie. MEDEWERKER SERVICE ADMINISTRATIE (M/V) Takenpakket: Na een inwerkperiode bent u verantwoordelijk voor: een correcte behandeling van service aan onze klanten het onderhouden van contacten met onze binnen- en buitenlandse leveranciers het mede bepalen van het te voeren servicebeleid het voeren van correcte correspondentie richting klanten en leveranciers het goed analyseren en verwerken van de service-aanvragen aansturen van de buitendienst servicemedewerkers Wij vragen: opleiding op MEAO/MBO-niveau enige jaren relevante werkervaring in een soortgelijke functie met aantoonbare resultaten ervaring met geautomatiseerde computersystemen goede contactuele eigenschappen, stressbestendigheid en flexibiliteit kennis van het Engels en Duits in woord en geschrift leeftijd 25-35 jaar affiniteit met de meubelbranche in technisch opzicht is een pré enthousiasme Wij bieden: een zeer zelfstandig en verantwoordelijke fulltime functie samenwerking in een enthousiast team in een prettige werkomgeving goede arbeidsvoorwaarden gevarieerde baan Uw reactie: Directie CASBA Wonen Uw sollicitatiebrief voorzien T.a.v. mevrouw J.A.C. van den Berg van curriculum vitae kunt u Postbus 62 richten aan: 2380 AB Zoeterwoude tel. 071 - 589 93 46 Wö/Jêj] De Stichting Gezondheids Expotheek Nederland is een stichting die exp ontwikkelt, beheert en uitleent op het gebied van gezondheid en gezondheidszorg. Per 1 januari 2000 hebben wij een vacature voor een Functieomschrijving; - het voeren van een eenvoudige boekhouding ten behoeve van genoemd stichting. De salarisadministratie valt hier niet onder. Verlangd: - kennis op MBA/SPD niveau; - ervaring met soortgelijk werk; - goede contactuele eigenschappen. Werktijden/salaris: Drie a vier uur per week, in overleg in te vullen. Salaris in overleg. Informatie; Nadere informatie wordt u verstrekt door mw. Drs. M. van de Weerd, dirt telefoon: 071-5276504. Belangstelling? Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 19 november a.s. richten aan de Stichting Gezondheids Expotheek Nederland, t.a.v. mevrouw Drs. M. va! Weerd, direkteur, Postbus 9602, 2300 RC Leiden. Vauafalt bv is een productie, verkoop, productontwikkeling en productapplicatie organisatie die hechtmiddelen op basis van bitumen en polymeren op de markt brengt. Wij zoeken een: De werkzaamheden bestaan o.a. uit: - het journdliseren en boeken van alle voorkomende dagboeken t.w.: kas/bank/inkoop/verkoop en memoi - het verzorgen van de facturatie van de diverse afdelin - journaliseren van salarissen en afdrachten sociale aan bedrijfsvereniging; - het leveren van een bijdrage aan periodieke verslaglegging. Bovengenoemde werkzaamheden vinden plaats in een moder Windows omgeving. Wij vragen een opleiding op MEAO richting BA of HAVO met N' met enkele jaren ervaring. Wij bieden een veelzijdige en zelfstandige functie in een korte I organisatie en een open werksfeer. Naast een aantrekkelijk sal bieden wij goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Binnen Vat »j staan zakelijke en persoonlijke ontwikkeling hoog in het vaand 7- Ben jij die enthousiaste, zelfstandige en nauwkeurig werkende financiële medewerker dan kun je een schriftelijke sollicitatie bi 10 dagen na verschijnen van deze advertentie, voorzien van O richten aan: VAUAFALT BV T.a.v. de heer A. Noij Hoogewaard 183 2396 AP Koudekerk aan den Rijn E-mail: info@latexfalt.nl Tel. 071 34 191 08 Dg openbare Teldersschool voor basisonderwijs heeft momenteel 230 leerlingen en 25 rr werkers. De schooi gaat uit van de grote waarde van verscheidenheid van opvattingel 'd< culturen. De school is gelegen in Leiden Zuid-West en neemt deel aan onderwijsvoorra te projecten. In verband met het vertrek van twee leerkrachten {waarvan een tevens adjunctd :rI teur is) zoeken wij z.s.m. een groepsleerkracht voor groep 6rö (fulltime) vacaturenummer T9904 en een groepsleerkracht voor groep (fulltime) vacaturenummer T9905 Bovendien bestaat de mogelijkheid adjuncttaken te vervullen. Functie-eisen: - ervaring in de bovenbouw; - om kunnen gaan met verschillen (zowel individueel als groepsgericht werken); - visie hebben op zorg op maat; - onderwijs geven overeenkomstig de beginselen van het openbaar onderwijs; Tevens is er m.i.v. 4 december 1999 een tijdelijke vacature voor een groepsleerkracht i.v.m. zwangerschapsverlof; (werktijdfactor 0,5) vacaturenummer T9906 Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de directeur van de school, de heer A. Lelieveld. Telefoonnummer school: 071-5724242, privé 0182-531626. In het kader van een eerlijke verdeling van werkgelegenheid en vanuit maatschapi en onderwijskundig belang is het gewenst dat meer leden van etnische minderheid groepen werkzaam zijn in het onderwijs. Geschikte kandidaten vanuit deze groepe wordt uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Heeft u belangstelling? Wij zien uw reactie graag tegemoet vóór 16 november a.s. Uw schriftelijke sollio tatie kunt u sturen naar het Bureau Qpenbaar Onderwijs, t.a.v. de heer L.P.H. Schrie Maresingel 3, 2316 HA Leiden met vermelding van het vacaturenummer. Bureau Openbaar Onderwijs

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 24