WEEKPRIJZEN duin ACTIEPRIJS SUPERHOOFDPRIJS (Dl NBBS REIZEN Martinair HOOFDPRIJZEN RUTTE 6r ZN (cacliaivl) Tweedaags arrangement in Bilderberg hotel Extra Al 8000 gulden bijeen voor Willem van den Bergh Twee weken naar Cuba Lijndiensttickets naar Alicante Puzzel 5 Zo doe u mee ZATERDAG 6 NOVEMBER 1999 570 Iedere week geeft Henny's Rits een kledingbon van 100 gulden cadeau, te besteden in één van de Henny's Rits winkels in Leiden, Alphen aan den Rijn, Katwijk, Rijns burg, Lisse, Noordwijk, Wassenaar, Roelofarendsveen. ZONNESTUDIO Lekker gebruind de winter door. Dat kan als u gaat zonnebanken bij Siësta Beach. Met de te winnen 10-muntenkaart ter waarde van 80 gulden staat u er straks zonnig bij. Het adres is Evertsen straat 69e (zijstraat Zijlsingel t.o. Meelfabriek), telefoon 071-522 62 66. Lekker genieten buiten de deur in een sfeervolle en waterrijke omgeving: Shooters, Waterfrond Restaurant en Bar, gevestigd in het recreatiegebied De Valkenburgse Meren (via Omme- dijkseweg) in Valkenburg, verenigt al deze kwaliteiten in zich. Het restaurant stelt een dinerbon voor twee personen van 100 gulden beschikbaar. Sportief het jaar uit. De prijswinnaar van de fitnesskaart ter waarde van 79 gulden kan een maand sporten bij Action Club in de Evertsenstraat 69e (zijstraat Zijlsingel t.o. Meelfabriek), te lefoon 071-522 62 66. lichaamsbeweging op Een speciaal pakket, vooral voor de echte jeneverdrinker. Rijpe en mooie 'Oude vijf jenever' met daarbij een likeur, de 'Grand Champagne l'Orange likeur' in een houten kistje met twee glaasjes ter waarde van 93 gulden. Al 168 jaar distilleert de fir ma Rutte ZN in Dordrecht jenevers en likeuren. De likeuren worden gestookt van graanalcohol en de jenevers van mout wijn en graanalcohol. De distillaten worden daarna op geur en smaak gebracht met natuurlijk geur- en smaakgevers als krui den, specerijen en fruit. Sauna Thermen 5 mei-^%^- Heerlijk ontspannen in een Romeinse stoomcabine, een nevel grot en zelfs een ijsgrot. Dat kan allemaal in het fantastische 2.500 m2 grote complex van Sauna Thermen 5 Mei. Voor de prijswinnaar ontspannen genieten met vier kaarten voor een saunabad ter waarde van 150 gulden. Telderskade 42-44 (bij Churchilllaan) in Leiden, telefoon 071-572 05 20. Terwijl het buiten koud en guur is, waan je je in het tro pisch Tikibad in een andere wereld. Laat je drijven op de golven in het golfslagbad, wervel rond in'de Space Bowls - «Mrcaawr-* en vlieg door het Wassenaar langste overdekte glijbanencomplex van Europa. Rusti ger kan ook, dobbe ren in de Lazy River of bubbelen in whirlpools. Het Tikibad is een onderdeel van Duinrell in Wassenaar, vlakbij dus. De prijswinnaar kan nog een paar mensen meenemen ook, want hij of zij krijgt maar liefst vier kaarten cadeau. De to tale waarde van deze prijs is 84 gulden. PARFUMS Niet zo maar frisheid, maar een exclusief luchtje. Parfums Cacha- rel (Prestige Collecti ons Nederland uit Weesp) heeft een flacon Eau de Toilette Eau d' Eden beschikbaar ge steld. De fles heeft een winkelwaarde van 82 gulden. Space Expo is Europa's eerste permanente ruimtevaarttentoon stelling. Ontdek het universum en maak een reis door de wereld van de ruimtevaart vanaf het begin tot in de verre toekomst. De prijswinnaar kan deze reis maken, want Space Expo heeft vier kaarten ter waarde van 54 gulden beschikbaar gesteld. Een cadeaubon voor vijf personen voor het Space Theater van het OMNIVERSUM IN Den Haag of voor IMAX Waterstad Theater in Rotterdam, ter waarde van maximaal 87,50 gulden Een bezoek aan het Omniversum betekent spanning, sensatie én educatie. In de 60 miljoen gaatjes van de koepel van het Omniversum worden 500 maal vergrote films om u heen ge projecteerd. Aangevuld met het superstereosysteem zit u let terlijk middenin de voorstelling. IMAX is een filmtheater met een enorm projectiescherm van maar liefst 23 m. breed en 17 m. hoog, ofwel zes verdiepingen van een flatgebouw. Supercinema dus. OMNIVERSUM, President Kennedylaan 5, Den Haag, telefoon 070-3545454.IMAX Waterstad Thea ter, Schiedamsedijk 130, Rotterdam, telefoon 010-4048844. OMNIVERSUM Doe het zelf met Praxis, met het juiste materiaal en gereedschap en handige tips. Speciaal is de afdeling home-decoration voor het maken van schitterende combinaties met behang, vloerbedekking, gordijnen en verlichting. Met de Praxis Cadeaubonnen ter waar de van 100 gulden kan de prijswinnaar aan de slag. De cadeau bonnen zijn te besteden bij Praxis Leiden en/of Leiderdorp. Met twee personen ontspan nen en culinair genieten op de Veluwe in een van de vier Bil derberg hotels. Een comforta bele hotelkamer, boek lezen bij de open haard, een duik in het zwembad en gezellig dine ren in het hotel-restaurant. Het Bilderberg-arrangement bestaat uit een heerlijk driegangendiner, een over nachting in een comfortabele kamer, een uitgebreid ontbijt, gebruik van zwembad. Een su- perprijs ter waarde van 450 gulden. Bilderberg Hotel De Buunderkamp Wolfheze; Bil derberg Hotel Klein Zwitser land Heelsum; Hotel De Bil derberg Oosterbeek: Bilder berg Hotel Wolfheze. Briefkaarten en giro-overschrijvingen blijven binnenkomen. Na ruim drie weken naarstig puzzelen staat er al een bedrag van ruim 8000 gulden voor het Willem va Bergh Zorgcentrum voor verstandelijk gehandicapten in Noordwijk. Het geld dat u steeds bijplakt of stort zal worden bestemd voor de renovatie van het bewonerstreintje en de aanschaf van een recreatiebusje. Voor deze beide doelen is ruim dertig duizend gulden nodig. Dat betekent een forse eindspurt voor on trouwe puzzelaars. Wilt u niet puzzelen maar draagt u de actie een warm hart toe dan kunt u een bijdrage storten op giro 57055 t.n.v. puzzelactie Leidsch Dagblad in Leiden. Natuurlij wij na afloop van de actie verslag over de wijze waarop het geld is besteed, i Onze notaris, mevrouw Mr. H.M. Karstens-van Halsema, heeft woensdag weer de winnaars van puzzel 3 getrokken. De namen van de gelukkigen staan vermeld o de oplossing van puzzel 3. De winaars krijgen ook schriftelijk bericht. Met z'n tweeën naar het zonni ge Cuba. Dat is de superhoofd prijs van deze puzzelmarathon. De deelnemers die na zes we ken puzzelen het sleutelwoord hebben gevonden en tijdig heb ben ingestuurd, komen voor deze reis in aanmerking. (Lees voor de precieze voorwaarden het kader 'Hoe doet u mee?'). Deze prachtige superprijs is geschonken door luchtvaart maatschappij Martinair en de reisorganisatie NBBS Reizen uit Leiden. NBBS Reizen en Martinair hebben in Cuba een mooi plek je uitgezocht waar de prijswin naar of -winnares mét reisge noot aangenaam kan vertoe ven. U krijgt twee weken hotel- overnachtiging in Cuba voor 2 personen en twee tickets van Martinair naar Cuba. Het hotel waarin u verblijft is hotel Gran Caribe International in Vara- dero, circa twee uur reizen ten oosten van Havana. Het heeft een rustige ligging, direct aan het befoemde hagelwitte zand strand van 20 kilometer lang. Het hotel heeft allerlei facilitei ten: receptie, lounge, 2 over dekte buitenbars, souvenirwin keltje, restaurant met uitge breid ontbijt-, lunch en diner buffet en een mooi aangelegde tuin met een groot zwembad. NBBS reizen organiseert ove rigens niet alleen reizen naar Cuba. Het reisprogramma biedt u onbeperkte vakantiemogelijk: heden in de USA en Canada. Van compleet verzorgde arran gementen (bijvoorbeeld self drive tours langs een vooraf vastgelegde route) tot tal van losse componenten die de klant zelf kan combineren tot een reis op maat (autohuur, cam- perhuur, vluchten, hotels). Ook diverse 'tussendoortjes' naar Amerikaanse en Canadese steden en combinaties van ste den. Het motto van NBBS rei zen is: 't Complete programma. Maar dan anders. De trouwe puzzelaars maken steeds meer kans op een prijs. Naast de superhoofdprijs is er nog een hoofdprijs te winnen voor degenen die^zes weken lang meedoen en het goede sleutelwoord tijdig heb ben ingezonden. Twee lijndiensttickets naar Alicante De Nederlandse luchtvaartmaatschappij Transavia Airlines vliegt naar tal van Europese bestemmingen. Deze twee Alicante-tickets zijn geldig tot 1 juni 2000. Embargo's en restricties voorbehouden. Oplossing Puzzel 3 Prijswinnaars Week 3: A. Hogenboom uit Oude Wetering wi daags hotelarrangement van de Bilderberg Zuid Veluwe Hotels, ter \i van 450 gulden. Mevr. E.A.P. van Rij-Favier uit Warmond wint vier k voor een saunabad bij Sauna Thermen 5 mei in Leiden, ter waarde \i gulden. Fam. J. Terhorst uit Woubrugge wint een kledingbon t van 100 gulden, beschikbaar gesteld door Henny's Rits. Karin Kop ui^ derdorp wint Praxis cadeaubonnen ter waarde van 100 gulden te bet bij Praxis Leiden en/of Leiderdorp. Fam. Klap uit Leiderdorp winte nerbon voor twee personen ter waarde van 100 gulden, beschikbaar g door Shooters, Waterfrond Restaurant en Bar aan het in Valkenhui] vrouw P.C. Lignac-de Bruyn uit Oegstgeest wint een houten kistje m fles rijpe 'Oude vijf jenever' en een fles 'Grand Champagne a l'Orangé plus twee glaasjes ter waarde van 93 gulden, beschikbaar gesteld dooi zn. C.E. Flaman jr. uit Leiden wint een cadeaubon voor vijf persone het Space Theater van het OMNIVERSUM in Den Haag of voor IMAX1 stad Theater in Rotterdam, ter waarde van 87,50. Kitty Turk i wint vier kaarten voor het Tikibad in Duinrell met de totale waarde1 gulden. Mevr. E.P. Wowijs- van Werkhoven uit Noordwijk wi Eau de Toilette Eau d Eden met een winkelwaarde van 82 gulden, bi baar gesteld door Prestige Collections Nederland in Weesp. V. 1 vorst- Mooij uit Oegstgeest wint een 10-muntenkaart ter waarde gulden om te zonnebanken bij Siësta Beach in Leiden. A.H.G. Nieuwi uit Leiden wint een maand fitnesskaart ter waarde van 79 gulden, b baar gesteld door Action Club in Leiden. Fam. C. de Jong uit Oeg wint vier kaarten voor Space Expo in Noordwijk ter waarde van 54 guli Het sleutelwoord was: Rivierkreeft. Horizontaal: 1. Afdrukapparaat; 6. wapen: 12. ontkenning; 13. Aziatisch land; 14. klaar; 16. grote schop; 18. zijde; 19. per soonlijk vnw.; 20. pausennaam; 22. bikkelhard; 24. mosselnet; 25. teug; 27. compleet; 28. tandkarpertje; 30. schel; 32. ge lofte; 33. boom; 35. Chinees ge was; 37. gekheid; 39. grond toon; 40. authentiek; 42. bloem; 44. japon; 46. biljartstok; 48. voorzetsel; 50. elektrisch gela den deeltje; 51. kinderjuffrouw; 53. werpkoord; 54. Europeaan; 55. Chinese legpuzzel; 58. gra vure; 60. wier; 61. vruchtbaar oord; 62. lofdicht; 65. levendig (muz.); 67. uitroep van schrik; 69. koningin (Fr.); 70. genre; 71. bergpas; 72. kloosteroverste; 74. zoen; 76. klip; 78. arm van een kruiwagen; 80. losplaats; 81. landbouwwerktuig; 82. on afgesloten; 84. eng; 86. voeg woord; 87. maand; 88. sport- term (Eng.); 90. zeker; 92. heili ge vogel; 96. grauwe gele kleur; 98. begerig; 99. nachtkleding; 103. mannelijk dier; 104. vogel product; 105. opera van Verdi; 106. legerplaats; 108. muziek noot; 109. kledingstuk; 110. verbindingsstuk; 112. straalsge wijze; 113. soort zwemvogel. Verticaal: 1. Bepaalde knoop; 2. voorzetsel; 3. snavel; 4. hout soort; 5. doen voortgroeien op; 7. noodsignaal; 8. steenstof; 9. wilde haver; 10. rund; 11. bloed aftappen door het openen v.e. ader; 15. hevig; 17. muzieknoot; 18. bazige vrouw; 19. afgemat; 21. gezichtsorgaan; 23. op wel ke wijze; 24. paardje; 26. strook land langs de zee; 27. gentle man; 29. nachtspiegel; 30. deel v.e. boom; 31. ovenkrabber; 32. oude lengtemaat; 34. deel van een film; 36. bevestiging; 38. bijwoord; 39. duikboot; 41. pacht; 43. deel van de mond; 45. rivier in Frankrijk; 47. Euro pees land; 49. plant; 52. gouden tiendollarstuk; 53. schoeisel; 54. dochter van Cadmus; 56. troefkaart; 57. vis; 59. winter sportartikel; 63. dor; 64. verhar de huid; 66. rivier in Duitsland; 67. zwaardwalvis; 68. muziek stuk; 71. schuldeiser; 72. jon gensnaam; 73. kampeerverblijf; 75. gevoel; 77. soort gebak; 78. voorzetsel; 79. familielid; 80. metaal; 83. onmeetbaar getal; 85. bezittelijk vnw.; 87. soort brood; 89. nachtvogel; 91. 95. sierplant; 97. vervoermid- struisvogel; 105. liefkozing; 107. plaaggeest; 93. kortstondige re- del; 99. moeraspalm; 100. be- teer; 109. compactdisc; 111. Ja- genval; 94. gemalin van Iason; vel; 101. persoonlijk vnw.; 102. pans bordspel. De letters uit de vakjes 23-2-29-83-9-63-76-10-37-87 vormen een sleutelwoord dat u moet opsturen om in aanmerking te komen voor de weekprijzen. Wilt u in aanmerking komen voor de Superhoofdprijs, verzamel dan zes weken lang de sleutelwoorden. In de zesde puz- zelweek maken wij bekend hoe u met behulp van alle sleutelwoorden het woord kunt vormen waarmee u de reis naar Cuba kunt win nen. v U lost eerst de kruiswooi zei op. Daarna vormt u m hulp van de cijfers puzzel het sleutel.. woord dient uiterlijk wqe 17 november 1999 om uur in ons bezit te zijn. D de middag trekt de Leidse ris mevrouw Mr. H.M stens-van Halsema naars. IJ kunt zoveel oplos insturen als u maar w maakt daarmee grotere ki een van de prijzen en i bovendien nog eens exo goede doel. Om voor de hoofdpi aanmerking te komen li aan alle zes de puzzels- doen en steeds het s woord insturen. Het is dl standig de puzzels of die den te Bewaren. In de laat levering van de puzzelacl terdag 13 november) li hoe u met de zes gevi sleutelwoorden kunt mi gen naar de Superhoofdpi Alle prijzen ten beboet deze puzzelactie zijn ges ken door bedrijven. Dat K kent dat de opbrengst honderd procent ten komt aan de recreatiebi Willem van den Bergh. Eenmaal gewonnen worden toegekend aan a naar of winnares persoon zullen door de beschikba Iers niet worden verzilver! De oplossing van puza de namen van de prijswü worden gepubliceerd ii Leidsch Dagblad van zal 20 november. U kunt inzenden op£ manieren: 1. Per briefkaart Schrijf het sleutelwoord briefkaart en plak naast wone frankering (80 cent] maal drie gulden aan i Nederlandse postzegeÊ adresseer aan: PUZZF.I ACTIE LEIDSCH DAGBLAD POSTBUS 54 2300 AB LEIDEN 2. Per giro Schrijf de tekst uit de b het girobiljet en schrijf maal drie gulden over naa POS! GIRO 57055 PUZZELACTIE LEIDSCH DAGBLAD LEIDEN Niet via girotel betalen, betaalkaarten of cheque a bruiken. 3. Niet meedoen, wel geve1 Als u geen zin heeft om n puzzelen, maar wel gelr geven voor het góede aöi dat door overmaking vai bedrag naar het bovengen de postgironummer.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 16