\VL Waar bliift u? ASSISTEN1 ACCOUNTANT! Personeel Personee De Zorgsector heeft u nodig! Arbeids ^Bureau De scherpte krijg je alleen bij een middelgrote accountantsorganisatie... Assistent accountants m/v VAN DU ZATERDAG 9 OKTOBER 1999 Waterschap De Oude Rijnstromen Het waterschap De Oude Rijnstromen werkt in het noordelijk gedeelte van de provincie Zuid-Holland. Het zorgt voor veilige dijken en een verantwoord beheer van de waterpeilen van c.a. 100 polders Het gebied van het water schap is ongeveer 28.000 ha groot. Kenmerken van dit gebied: de aanwezigheid van de Randstad met haar stedelijke problematiek, het Groene Hart met het veen- weidegebied en haar droogmakerijen en de bol- lenpolders in de kuststrook. Bij bureau Ruimtelijke Planvorming is plaats voor een BELEIDSMEDEWERKER RUIMTELIJKE ORDENING EN GIS (m/v) voor een 38-urige werkweek De functie- samen met het bureau Peilbeheer en Hydrologie maakt het bureau onderdeel uit van de afdeling Beleid binnen de techni sche dienst. Als technisch beleidsmedewerker becommentarieer je. samen met de twee andere medewerkers van het bureau, de diverse ruimtelijke ordeningsplannen en werk je aan het opstellen van beheersplannen. Je bent verantwoordelijk voor het actueel houden van het Geografisch Informatie Systeem en voor het beheer van het daarvoor op te zetten meetnet. Je stelt technische beleidsrapporten, -notities, leggers van watergangen en waterkeringen op en maakt de benodigde bere keningen. Wij zoeken... een medewerker met een HBO opleiding (bijv. Larenstein of weg- en waterbouwkunde) in combinatie met kennis op het gebied van geautomatiseerde informatiesystemen. Ben je goed in staat samen te werken en ben je bereid je in te zetten binnen de gehele afdeling? Behoren creativiteit, inventiviteit, een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardig heid tot je standaardbagage dan is dit een kans voor jou. Wij bieden... een interessante baan voor 38 uur per week in een prettige werksfeer. Je aanvangssalaris zal komen te liggen tussen 3.929,-- en 5.268,- bruto per maand naar het salarisniveau van 1 april 1998 voor een 38-urige werkweek. De defini tieve waardering van de functie vindt later dit jaar plaats. Daarnaast bieden wij je prima secundaire arbeidsregelingen voor studie, sparen, ziektekosten en een pensioen. Als je interesse hebt.... stuur dan binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie een brief met je CV aan het waterschap De Oude Rijnstromen, Postbus 160, 2350 AD te Leiderdorp. Vermeldt op je brief en envelop het vacaturenummer 99/tdbel-02. Als je meer informatie over deze baan wilt hebben, neem dan contact op met het hoofd technische dienst, de heer ing. D.H. Grootveld, of het hoofd afdeling Beleid, de heer ing. C.G.P. Groen in 't Woud, beiden bereikbaar tijdens kantooruren via telefoonnummer 071-5410511. Informatie over het waterschap kun je ook vinden op onze website www.rijnstromen.demon.nl. NB: Acquisitie op deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Nederlands Drukkerij Bedrijf BV is een moderne drukkerij, waar ca 150 medewerken aangename werksfeer bezig zijn mei hel vervaardigen van tijdschriften, brochures eni drukwerk. NDB heeft als full-service bedrijf een moderne Pre-Press en een geautomot: montage afdeling. Met vier rotatiepersen en met moderne geautomatiseerde afwerk- apparatuur, vervaardigt NDB in drieploegendienst zo'n 80 verschillende periodieken Voor het onderhoud aan onze apparatuur zijn wij op zoek naar een LLt CC UJ !2l dl 00 hef verhelpen van sforint Medewerker Technische Dienst (m/v) Wij vragen: opleiding MTS, richting electronica of werktuigbouwkunde; of u heeft kennis van de electronica verkregen door middel va werkervaring; inzet en motivatie; stressbestendigheid. Wij bieden: een afwisselende functie in een groeiende onderneming; een collegiale werksfeer; een salaris volgens de Grafische CAO; uitgebreide mogelijkheid voor externe opleidingen. U zult werkzaam zijn in 2-ploegendienst en u zult bereid moeten zijni storingsdiensten te lopen. Als u voldoet aan onze gestelde wensen, zou uw reactie wel eens de nieuwe volgende stap in uw loopbaan kunnen worden. Stuur uw schriftelijke sollicitatie voorzien van uw gegevens naar: Nederlands Drukkerij Bedrijf B.V. ter attentie van mevrouw M.H.E. Boe Personeelsfunctionaris, Postbus 70, 2380 AB Zoeterwoude. Tel. 071 -581 21 00. Zorgen voor mensen is en blijft een dankbaar vak. Er zijn heel veel mensen voor wie gezorgd moet worden, maar er zijn te weinig mensen die dat doen. De zorgsector zit te springen om mensen. Dus als u in het verleden in de zorg hebt gewerkt of een nieuwe uitdaging zoekt in deze sector, dan komen we graag met u in contact. Volop mogelijkheden voor iedereen. Er zijn vele mogelijkheden om direct of na een korte scholing aan de slag te gaan. Fulltime of parttime, in een ziekenhuis, gehandicapten zorg of thuiszorg, als verpleegkundige, zieken verzorgende, helpende, etc. De zorg biedt volop kansen voor iedereen, of u nu al eerder in deze sector hebt gewerkt of niet. Alle reden dus, om zo snel mogelijk contact met ons op te nemen. Dan bekijken we samen met u de mogelijkheden die de zorgsector u biedt. Activiteiten in de komende maanden. Dit najaar starten er diverse opfriscursussen: - voor herintredende verpleegkundigen - voor herintredende (zieken/bejaarden)- verzorgenden. Hebt u in het verleden al gewerkt als verpleeg kundige of verzorgende en overweegt u om weer te gaan werken? Dan is zo'n (parttime) opfriscursus van circa 15 weken misschien wel nét iets voor u! In korte tijd weer de fijne kneepjes van het vak leren en dan aan de slag. Er zijn voor de cursisten geen kosten verbonden aan de opleiding. Wel dient u minimaal 20 uur per week beschikbaar te zijn. De cursussen zijn een initiatief van het Arbeidsbureau, TSO Rijnstreek en R.A.P. Rijnstreek. U komt niet uit het vak, maar wilt wel graag in de zorg werken? Ook dan komen wij graag in contact met u. De zorg kan in principe iedereen gebruiken die de handen uit de mouwen wil steken. Mogelijk worden er ook nog andere korte gerichte opleidingen georganiseerd. De kans op een baan is zonder meer groot! Belangstelling? Wilt u meer weten over de kansen die de zorg u biedt, neem dan contact met ons op. Bel op werkdagen naar uw Arbeidsbureau: - Arbeidsbureau Leiden, mevrouw J. Bijl, telefoon (071) 5354150 - Arbeidsbureau Gouda, Ria Kuipers, telefoon (0182) 569343 - Arbeidsbureau Lisse, Max v.d. Lely, telefoon (0252)419018 - Arbeidsbureau Katwijk, Jasper Cornelissen, telefoon (071)4097111 - Arbeidsbureau Alphen a/d Rijn, Sharon Peters, telefoon (0172) 487123 of stuur een e-mail naar R. Kuipers@arbeidsbureau.nl of vul de antwoordstrook in. ■-§< Antwoordstrook Ja, ik wil graag meer weten over de mogelijkheden die de zorgsector mij biedt. Neem contact met mij op op het volgende adres/telefoonnummer: Postcode/woonplaats: Graag ontvang ik meer informatie. Ik heb in de zorg de volgende opleiding gevolgd: Ik heb nog geen opleiding in de zorgsector, maar wil graag meer informatie over: Deze bon ingevuld terugsturen naar: Arbeidsbureau Gouda, Postbus 1100,2800 BC Gouda. VAN DUYN ZOEK1 Van Duyn accountants en belastingadviseurs is een sterk groeiende organisatie in de regio Leiden en Duin- en Bollenstreek. Wij ondersteunen onze cliënten met een groot aant; sten zoals controle en samenstellen van jaarrekeningen, het voeren van administraties en het geven van bedrijfseconomische- en belastingadviezen (nationaal en international staan ondernemers terzijde bij fusies en overnameprocessen, reorganisaties, en management- en fiscaal-juridische vraagstukken. Met 30 medewerkers is Van Duyn een toor vende organisatie in de regio. In verband met de voortdurende groei zoeken wij die samen met onze collega's inhoud kunnen geven aan de bedrijfsdoelstelling. Voor de functie vragen we: een opleiding HEAO (AA of RA), vervolgstudie NIVRA Nijenrode of een postdoctorale accountantsopleiding volgend, minimaal 2 jaar ervaring bij een middelgrote of grote accountantsorganisatie, affiniteit met fiscaliteit en automatisering en leeftijd tot ca. 25 jaar. Van kandidaten wordt verwacht dat zij flexibel en initiatiefrijk zijn.Geïnteresseerden sturen hun schriftelijke sollicitatie met CV aan Drs Theo L. van Duijn RA. Voor nadere informatie kunt u hem of collega Jan J. van Ginkel RA altijd bellen. accountants en belastingadvis1 Keyserswey 101, 2201 CX Noordwijk, telefoon (071) 364 48 48, fax (071) 364 84 00, e-mail: vduyn@worldt I

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 42