Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Universiteit Leiden een goed klimaat voor kwaliteit Primaffoon zoekt: Verkooptalent m/v TAXI SCHUTTE FULLTIME en PARTTIME ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER SERCOM ii Regeltechniek bv n Programmeurs (C++) m/v een leerkracht mm ZATFRDAG 9 DkTnRFR 1QQQ ZATERDAG 9 OKTOBER 1999 Het vermeerderen van kennis en het verleggen van grenzen zijn wezenlijk voor het beoefenen van wetenschap. De Universiteit Leiden streeft voortdurend naar wetenschappelijk onderwijs en onderzoek van het hoogste niveau. Kwaliteit en vernieuwing gaan bij ons hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die nu met ons vooruit willen kijken. inform atiseringsgroep Directiesecretaresse (v/m) (38 uur per week) 9-187/1158 Informatie- en communicatietechnologie (ict) is in de universitaire wereld een basis voorwaarde voor wetenschappelijk onderzoek en moderne onderwijsondersteuning. Het College van Bestuur van de Universiteit Leiden wil de basisvoorzieningen voor studenten en wetenschappelijke staf uitbreiden. De Informatiseringsgroep fungeert met een scala aan ict-diensten als spin in het web van deze ontwikkeling. De universiteit beschikt over een wijdvertakt eigen netwerk dat de 90 universiteitsgebouwen met hun 7000 computersystemen met elkaar verbindt. De fnformatiseringsgroep beheert deze technische infrastructuur en levert de kennis van de technologie, databases en databeheer, computerprotocollen en internet. Ook voor de aanschaf van werkpleksystemen, program matuur onder campuslicentie, opleidingen en advies kunnen medewerkers en studenten terecht bij de Informatiseringsgroep. Bij de Informatiseringsgroep is een vacature bij het Bedrijfsbureau. De doelstelling van het Bedrijfsbureau is het zorgdragen voor een optimaal beheer van alle bedrijfsonder- steunende activiteiten van de Informatiserings groep en wel op zodanige wijze dat de kernactiviteiten adequaat worden ondersteund. In verband hiermee zijn wij op zoek naar een enthousiaste directiese beheren van de agenda's van directeur en afdelingshoofden; organiseren en notuleren van vergaderingen en verzorgen van het verslag; onderhouden van contacten met diverse functionarissen, gericht op de afstemming gevraagd en ongevraagd brieven opstellen van (veelal) vertrouwelijke aard; selecteren en registreren van ingekomen post en zorgen voor directe behandeling c.q. bewaken van tijdige afhandeling; een archief opzetten en beheren; telefoongesprekken ontvangen en deze zo veel mogelijk zelfstandig afhandelen; ondersteunende werkzaamheden verrichten bij de redactie van diverse publicaties; administraties bijhouden (gebruikmakend van het geautomatiseerde universitaire systeem) en gevraagd en daar ongevraagd informatie uit leveren. Vereist: mbo secretarieel/administratieve richting of gelijkwaardig; ten minste driejaar ervaring; kennis van geautomatiseerde systemen; representatief; servicegericht. Salaris maximaal f 4.203,- bruto per maand, afhankelijk van ervaring. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een periode van maximaal een jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: mw. L. Hurts, officemanager van de Informatiseringsgroep, tel. 071-5277006, e-mail: L.N.I.Hurts@I-groep.leidenuniv.nl Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Informatiseringsgroep, t.a.v. afdeling p&o. Postbus 9512, 2300 ra Leiden. Het beleid van de universiteit is erop gericht meer vrouwen aan te stellen in de functies waarin zij ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Wij zoeken mensen die full-time, part-time of als oproepkracht willen komen werken bij Primafoon Leiderdorp. De wereld van de telecommunicatie is sterk in beweging, kortom er is veel te doen. Primafoon Leiderdorp nodigt u uit «binnen te treden in deze boeiende wereld, als nieuw lid van ons verkoopteam. Wat verwachten wij van u: enthousiasme, ambitie, inzet en flexibiliteit een zelfstandige en klantgerichte houding goed luisteren en meedenken met de klant geen angst voor computers kennis van telecommunicatie is een pré, maar geen noodzaak opleiding op MBO-niveau Wat kunnen wij u bieden: een goede voorbereiding op uw nieuwe baan middels een complete en intensieve training over de produkten, diensten en verkoop technieken van KPN Telecom een prima salaris een compleet pakket aan secundaire arbeids voorwaarden goede doorgroeimogelijkheden en carrière perspectieven Als u aan onze verwachtingen kunt voldoen, nodigen wij u hierbij graag uit binnen tien dagen een brief te schrijven - onder vermeldin of u full-time of part-time wilt werken - naar: Primafoon Leiderdorp t.a.v. de heer M. Goedheer Postbus 57 2350 AB Leiderdorp Primafoo tel on een congreshotel met 200 kamers, vergadercentrum, sportcentrum cn. nog veel meer. In ons jonge team verwelkomen wij graag binnenkort een enthousiaste KOK in onze keuken vooreen fulltime (38 uur) functie. Wij vragen een gastvriendelijke uitstraling, flexibele instelling, een 'team worker', een goede dosis humor, verantwoordelijkheidsgevoel, diploma 5e-jaars leerlingkok SVH, leergierig, Nederlands en Engels sprekend. Wij bieden een vast dienstverband (38-urige werkweek in wisseldiensten), een prima salaris, goede overwerkregeling, een bijzonder prettige werksfeer, spaarloonregcling, goedkoop sporten en... zeer goedkoop overnachten in alle Holiday Inn hotels wereldwijd! Belt u met chefkok L. Bonhof direct doorkiesnr. 071 5355460 Schrijven mag ook: Holiday Inn Leiden, afd. PZ Postbus 9004, 2300 PA Leiden of fax 071 5355506 of email hotel@holiday-inn-leiden.com. OPROEPKRACHTEN KOKS tevens zijn wij op zoek naar oproepkrachten in de keuken tijdens het weckend, enige ervaring strekt zeker tot aanbeveling. Bel 071 5355460"! Wij zoeken MET SPOED: Uw hoofdwerkzaamheden bestaan uit het verwerken van rittenstaten, het voeren van correspondentie en het beantwoorden van de telefoon. Affiniteit met computers en administratieve ervaring is een pre. Wij gaan er vanuit dat u snel in staat bent zelfstandig te werken. De salariëring is conform CAO-Taxivervoer. Indien u interesse heeft in bovenstaande vacature, of meer informatie wenst, neem dan tijdens kantooruren contact op met dhr. S. Offereins, tel. 5140167. Schrijven kan ook, richt uw sollicitatie met c.v. aan: Taxi Schutte, Antwoordnummer 10123, 2300 VB LEIDEN. De reactietermijn sluit op vrijdag 22 oktober 1999. De eerste ronde sollicitatiegesprekken zal plaatsvin den in de week van I t/m 5 novem ber 1999. Burgemeester en wethouders van de gemeente Rijnwoude roepen enthousiaste kandidaten op voor de volgende functies bij de Openbare Basisschool "J.P.F. Steijaert" te Hazerswoude-Rijndijk agroepsleerkracht m/v voor ca. 34 uur per week (vrijdagmiddag vrij) voor de periode I -1 -2000 t/m 3 I -7-2000 b. groepsleerkracht m/v voor woensdag en donderdag 14,5 uur per week voor de periode 14-2-2000 t/m 3 I -7-2000 Functie-informatie vacature A: l.v.m. de klassenverkleining in de onderbouw zoeken wij een leerkracht die de eerste 2 maanden in goede samenwerking met alle onderbouw- leerkrachten diverse taken in de 4 onderbouwgroepen gaat uitvoeren. Gedacht wordt aan "meer handen in de klas", het begeleiden van werken in circuitmodel, extra aandacht aan groepjes zwakke leerlingen, enz. Inmiddels is de nieuwe leerkracht dan ook een bekend gezicht in de kleuterafdeling en vanaf begin maart zal hij/zij daarom de zorg krijgen voor een dan te formeren (eigen) 3C kleutergroep. Wij werken op dit moment met 2 gemengde kleutergroepen en met aparte groepen 3 en 4. Functie-informatie v Dit betreft een vacature i.v.m. zwangerschapsverlof De vervanging loopt in elk geval door tot het einde van het schooljaar. Wij zoeken een enthousiaste leerkracht die in deze periode op woensdag groep 4 onder zijn/haar hoede neemt en op donderdag een van de gemengde kleutergroepen. De mogelijkheid is ook aanwezig om deze vacature door 2 verschil lende personen te laten vervullen Op onze school werken in totaal 13 leerkrachten (deels in parttime functies) en een (bijna) fulltime conciërge. De school telt ongeveer 220 leerlingen. Overige informatie: Op grond van diverse ontwikkelingen ontstaat er per I -8-2000 op onze school structurele vacatureruimte van ongeveer 22 uur per week. In wederzijds overleg kan een van de beide nieuwe collega's deze vacature t.z.t. aangeboden krijgen. Omdat het op onze school de gewoonte is dat alle leerkrachten op gezette tijden doorstromen naar de verschillende bouwen, wordt ook van de nieuw te benoemen collega's een zelfde brede inzetbaarheid verwacht. Wat verwachten wij tenslotte van een nieuwe collega? Uiteraard inzet voor de diverse groeps- en andere taken. Maar ook iemand die naast alle inspanningen in staat is tè ontspannen en samen met collega's een gezellige werksfeer in stand te houden. Indien u belangstelling heeft voo een van deze functies dan nodigen wij u uit uw sollicitatie zenden aan het college van burgemeester en wethouders v gemeente Rijnwoude, Post ij \n bus I 15. 2394 ZG Hazerswoude- Rijndijk. Voor informatie kunt u terecht bij de directeur van de school. Ton Veraart, telefoon (071) 241 69 95 (school) of (0172) 58 84 33 (privé). iR SERCOM Regeltechniek bv is fabrikant van elektronica en computers voor de procesautomatisering in o.a. de bloembollensector en glastuinbouw. Het leveringsprogramma loopt uiteen van eenvoudige niveauschakelaars tot geavanceerde procescomputers voor de regeling van complete agrarische bedrijven. Wij zijn innovatief en investeren veel in research en development. Kijk voor meer informatie op onze website: WWW.SERC0M.NL Voor onze softwareafdeling zoeken wij enthousiaste Taken: Het onder begeleiding realiseren van software voor onze klimaatregelsystemen en pc-applicaties. De pc-applicaties worden gerealiseerd door middel van C-Builder. Vereist: Kennis en ervaring in het programmeren van applicaties in C en C++. Opleidingsniveau: MBO HBO. Persoonlijkheid: Goede communicatieve vaardigheden. Functioneel inzicht. Zelfstandig kunnen werken. Wij bieden: Naast een goed salaris en goede arbeidsvoorwaarden, een prettige sfeer binnen een dynamisch en jong bedrijf. Interesse? Voor meer informatie over deze" functie kun je telefonisch contact opnemen met André van Rooyen. Je schriftelijke sollicitatie kun je richten aan SERCOM Regeltechniek bv, Postbus 284, 2160 AG Lisse of via e-mail. Het e-mail adres is: a.v.rooyen@sercom.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. http://www.sercom.nl SERCOM Regeltechniek bv, Heereweg 9, Lisse DIE WEERKLANK LEIDEN ROBIJNSTRAAT 100 2332 KV LEIDEN TEL. 071 5765149 In de regio rond de stad Leiden zorgt De Weerklank voor de opvang van slechthorende kinderen en kinderen met spraak-/taalproblemen. De school heeft twee afdelingen. Het S.O. voor peuters en leerlingen in de basisschoolleeftijd en een VSO met o.a. een schakelfunctie naar het VBO. In het totaal bezoeken 250 leerlingen onze school. De individuele aandacht voor deze leerlingen maakt het noodzakelijk dat er met een klassedeler van twaalf leerlingen wordt gewerkt. De teamleden zetten zich samen in voor de leerlingen en realiseren zich daarbij dat een juiste sfeer en werkhouding voor onze leerlingen De disciplines moeten intensief samenwerken waarbij een behoorlijk incasseringsvermogen is vereist. Je moet dus niet zo snel van je stuk te brengen zijn om je bij ons thuis te voelen, maar je krijgt.wel alle steun om je in je nieuwe functie in te werken. Het bestuur van De Weerklank, Christelijke school voor slechthorende kinderen en kinderen met spraak-/taalproblemen vraagt: wegens een langdurige ziekte van een collega voor minimaal drie maar mogelijk vier dagen Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij: het Christelijk onderwijs uit overtuiging willen dienen met enthousiasme in teamverband onze leerlingen begeleiden en breed inzetbaar zijn. Inlichtingen kunt u inwinnen bij de directeur, dhr. K. G. van der Straten de adjunct-directeur, dhr. J. P. van Bruchem, telefoon: 071 5765149 Sollicitaties sturen aan: het bestuur van De Weerklank p/a Robijnstraat 100, 2332 KV Leiden Stichting Farmaceutische Thuiszorg Leiden en 0msen irb te) 'P De stichting Farmaceutische Thuiszorg Leiden e.o. (S.F.T.L.) is een jde organisatie die namens ca. 50 deelnemende apotheken een profession kwalitatief hoogstaande farmaceutische thuiszorg invulling geeft en c jje apotheker ondersteuning biedt bij het structureren van en zorgdrage >n voor benodigde farmaceutische thuiszorg, De doelstellingen van de S.F.T.L. kunnen als volgt worden samengev üj< 1Coördinatie van zorgvragen voor de deelnemers/apotheekmedew en personen werkzaam in andere disciplines 2. Inhoudelijke en praktische ondersteuning en advisering van de apotheekmedewerkers met betrekking tot de toepassing en het geLf van medische hulpmiddelen. 3. Het kennisniveau van de medewerkers van de deelnemende apotl op een adequaat niveau houden cq. brengen middels het verzorgt ;te organiseren van bij- en nascholing. n 4. Het opbouwen van een netwerk met andere 1e- en 2e-lijns discipli te| en instanties zoals ziekenhuizen, thuiszorginstanties, huisartsen, zorgverzekeraars, facilitaire bedrijven en overige partijen werkzaa het gebied van de thuiszorg. In verband met de uitbreiding van de huidige formatie heeft de S.F.T.lld vacature (24 uur) voor een: Verpleegkundig Consulent (M/V) De gedachten gaan uit naar iemand die voldoet aan de volgende profielschets: Het diploma „Verpleegkundige A" HBOV, zo mogelijk aangevuld didactische scholing en/of opleiding Minimaal vijfjaar recente werkervaring in een ziekenhuis Affiniteit met vooral de specialistische zorg thuis (o.a. infuustherapie, sondevoeding, wondverzorging) Goede contactuele eigenschappen Goede uitdrukkingsvaardigheid, zowel mondeling als schriftelijk Flexibele instelling en inzetbaarheid voor langere termijn Organisatische kwaliteiten In bezit van rijbewijs en auto Salariëring volgens de richtlijnen van de CAO voor de Thuiszorg, scf Indien u geïnteresseerd bent in deze representatieve, zelfstandige fu dan verzoeken wij u vóór 30 oktober 1999 te reageren. Stichting Farmaceutische Thuiszorg Leiden e.o. t.a.v. dhr. H. P. N. M. de Jong Kon. Julianalaan 22 2224 EW Katwijk 071-4016936 de Om ons team te versterken zijn wij op zoek naar een: BELETTERAAR .jH1 STUDIO SCHERP b.v. is een vooruitstrevend middelgroot reclame bedrijf dat zich bezig houdt met het ontwer pen en uitvoeren van binnen- en buiten reclame waaronder: autobeletteringen reclamezuilen licht- en neonreclame. Studio Scherp b.v. t.a.v. afdeling personeelszaken Industrieweg 36A 2382 NW Zoeterwoude (ind.terrein Grote Polder) functie inhoud: beletteren van auto's en reclameb voorbereiden/snijden van 4 beletteringen functie eisen: enige jaren evaring in een soortgelijke functie zelfstandig, ordelijk en secuur kunnen werken flexibele instelling t.o.v. werkuren p kennis van (snij)computers in bezit van rijbewijs BE Voor deze functie bieden wij: een plezierige en inspirerende werkomgeving een aantrekkelijk pakket secundai Jj arbeidsvoorwaarden Denk jij over de juiste capaciteiten t< U beschikken en durf je de uitdaging Schrijf dan een brief met c.v. De allerbeste kan direct bij ons aan de slag.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 34