Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Hier doe je het di to or Auto Marestad V: GEZOCHT' WERKPLAATSRECEPTIONIST EN ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER Takel atmos Commercieel projectleider m/v Personeelsfunctionaris m/v Full-time baliemedewerkster Banen op de weg IATERDAG 9 OKTOBER 1999 the benefits of nature ins Onze opdrachtgever, Brakel Atmos B.V. gevestigd in Uden is een dynamische en snelgroeiende organisatie die innovatieve systemen ontwikkelt en realiseert die bijdragen aan een veilig en comfortabel woon- en werkklimaat. Samen met architecten en opdrachtgevers uit de bouwwereld werken ruim 200 medewerkers dagelijks aan systemen op het gebied van dak- en gevelbeglazing, rook- en warmteafvoer en ruimtelijke ventilatie.Ter versterking van hun organisatie zijn zij op zoek naar een die technische kennis combineert met commercieel inzicht De functie: U adviseert klanten over maatwerk oplossingen op het gebied van rook- en warmteafvoer. In deze functie brengt u offertes uit, maar bent u bij gunning van de offertes tevens verantwoordelijk voor een juiste en tijdige realisatie. In het kader van de realisatie bent u verant woordelijk voor het projectmatig aan sturen van de diverse betrokken mede werkers van ontwerp- tot opleverings fase. Ook de after sales behoort tot uw takenpakket. Uiteraard bent u tevens in financiële zin verantwoordelijk voor de onder uw beheer vallende projecten. Het profiel: Om deze veelzijdige, veeleisende functie goed te kunnen uitvoeren beschikt u over een HBO werk- en denkniveau. U heeft een relevante hoger technische opleiding genoten. U beschikt over, bij voorkeur aantoonbare, commerciële vaardigheden. Zowel in woord als in geschrift beschikt u over uitstekende communicatieve vaardigheden. Creativiteit, klantgerichtheid en teamgeest zijn voor u meer dan begrip pen. Het werkgebied van de commer cieel projectleider betreft de provincie Noord-Holland. De kandidaat moet der halve in dit gebied woonachtig zijn of bereid zijn hier naartoe te verhuizen. Interesse? Stuur uw sollicitatiebrief met cv naar: HOBU Werving Selectie BV t.a.v. de heer E.J.A.A. van der Zanden o.v.v. EZ152 NCB-laan 1 5462 GA VEGHEL Telefoonnummer 0413 - 354 407 Geboden wordt: Brakel Atmos biedt u een verant woordelijke en zelfstandige baan binnen een groeisector. U gaat onderdeel uit maken van een aangename, informele en collegiale werkomgeving. Het salaris en andere voorwaarden zijn zondermeer in overeenstemming met het niveau en de zwaarte van de functie. U zult veelvuldig vanuit uw huisadres kunnen werken en de beschikking krijgen over een repre sentatieve auto van de zaak. WERVI Een innemende glimlach van oma. Een gulle babylach. Gezichten zeggen vaak meer dan woorden ooit kunnen uitdrukken. Werken in de zorg is daarom ook vaak dankbaar werk. Bij de Stichting Rijn-, Duin-, en Bollenstreek zijn zo 'n 1300 medewerkers en vrij willigers hiermee actief. Van thuiszorg tot en met maatschappelijk werk. Zij staan dag-in-dag-uit klaar voorzorg, welzijn en wonen in deze regio. Tot tevredenheid van jong en oud. En dat werkt natuurlijk wel zo prettig. afdeling Personeel Organisatie zoeken wij een functie-inhoud bestrijkt het brede terrein van P 0. Wat is uw profiel U heeft een afgeronde en op de functie toegespitste opleiding op hbo-niveau; U beschikt over minimaal 2 a 3 jaar relevante werkervaring in de profit of non profit sector; U bent toe aan een nieuwe stap in uw loopbaan en kiest daarvoor de sector zorg en welzijn; U bent in staat om zowel in hoge mate zelfstandig als in een team te werken; U bent bekend met uitvoerend personeelswerk, advisering en beleidsontwik keling; U bent flexibel en klantgericht neemt duidelijke standpunten in en kunt deze zowel schriftelijk als mondeling helder verwoorden; U bent in staat om bij te dragen aan de verdere ontwikkeling en profession alisering van de afdeling. Arbeidsvoorwaarden U krijgt een arbeidsovereenkomst voor onbepaalde tijd. U kunt deelnemen aan onze spaarloon- en premiespaarregeling en wij bieden een financiële bijdrage voor kinderopvang. Op deze functie is de CAO-Thuiszorg van toepassing. Het salaris bedraagt maximaal 5.740,- bruto per maand. Informatie e'n reacties Uw sollicitatiebrief dient uiterlijk 20 oktober 1999 in ons bezit te zijn. U kunt deze richten aan de Stichting Rijn-, Duin- en Bollenstreek, t.a.v. de heer J. Roos, hoofd Personeel Organisatie. Voor nadere informatie is hij bereikbaar via telefoonnummer (071)4093218. Wij hebben sollicitatiegesprekken gepland op woensdag 27 oktober a.s.. U wordt donderdag 21 oktober 1999 telefonisch uitgenodigd. Schimmelpenninckstraat 10 Postbus 2039, 2220 BA Katwijk Telefoon: (071) 4093333 Internet: www.thuls-en-gezond.nl Tempo Verkeersschool zoekt voor Leiden een Schrijf naar Tempo Verkeersschool, Kon. Emmakade 65, 2518 RL 's Gravenhage. _5j m\ "Tl IT Randstad Transportdiensten biedt gekwalificeerde chauffeurs ruime mogelijk heden om op projectbasis voor opdracht gevers aan de slag te gaan. En zorgt daarbij voor goede begeleiding, eventueel aan vullende opleiding en continuïteit. Of het nu gaat om vrachtwagen-, taxi-, bus-, of privéchauffeurs. Opgeleid worden tot chauffeur? m/v Ben jij in het bezit van rijbewijs B en ben je geïnteresseerd in een opleiding tot vrachtwa genchauffeur? Randstad Transportdiensten biedt jou die mogelijkheid. Wil je hier meer over weten, bel ons dan even. Informatie bij Anita Drillenburg, tel. (071) 523 58 56, Leiden, Schuttersveld 9. ~ir randstad transportdiensten Vanwege de groei van ons bedrijf moet ons team op korte ter mijn worden uitgebreid met een werkplaatsreceptionist en een administratief medewerk(st)er. Werkplaatsreceptionist AJs eerste aanspreekpunt voor onze klanten maak je afspraken voor onderhoud en reparatie en verzorg je de planning van de werkplaats WIJ ZOEKEN: Een vriendelijke, commerciële, representatieve man of vrouw op MBO niveau met gevoel voor techniek en service. Een energiek type dat de zaken graag goed onder controle heeft en gemakkelijk met ménsen omgaat. WIJ BIEDEN: Een goed salaris, een prettige werkkring, secundaire arbeidsvoorwaarden. n belangrijke groeifunctie. uitstekende Administratief medewerk(st)er De administratief medewerk (st) er ondersteunt zowel de verkoopadministratie als de boekhouding. De werkzaamheden bestaan onder andere uit: Ondersteunen van de boekhouding, bestellen van de auto, kentekens aanvragen en op naam zetten, facturen maken en financieringen administratief afhandelen. WIJ ZOEKEN: Een dynamische, nauwkeurige enthousiaste persoonlijkheid met: opleiding op MBO niveau, ervaring in administratieve werkzaamheden, goede contactuele eigenschappen, commerciële instelling, affiniteit met auto's. WIJ BIEDEN: Een goed salaris, een prettige werkkring, t secundaire arbeidsvoorwaarden. WIJ VRAGEN: Uiterlijk vóór IS okt schriftelijk of telefonisch te reageren. Een schriftelijke reactie met cv kun je richten aan: Auto Marestad B.V t.a.v. de heer R.J. Pouw.Van derValkboumanweg 2, 2352 JC Leiderdorp Of bel: de heer R.J. Pouw, telefoon: 071-5812360 i belangrijke groeifunctie, uitstekende Van der Valk Boumanweg 2, 2352 JC Leiderdorp Telefoon: 071-5812360, Fax: 071-5812369 PEUGEOT Uw carrière in eigen hand Randstad Polytechniek biedt ruimte voor eigen keuzes. Of het nu gaat om afwisselende en uit' gende projecten en functies, gewenste zekerheden, groeimogelijkheden of opleidingen. Komt u in dienst bij Randstad Polytechniek in Amsterdam, dan stelt u samen met de accountmanager uw loopbaantraject vast. Daarna wordt het eerste project gekozen. Na afronding hiervan, gemiddeld na 1 jaar, overleggen we welke volgende stap nu het beste in uw carrièrepad past. De accountmanager zal u dan een nieuw project aanbieden, zoveel mogelijk in lijn met uw ambitie. En mocht daarvoor extra opleiding nodig zijn, dan is dat mogelijk. Customer service engineer Uw runci ie U kunt uw carrière bij Randstad Polytechniek beginnen als customer service engineer op een project in de omgeving van Amsterdam. U vormt de spil tussen de commerciële afdeling en de technische afdeling van de opdrachtgever en maakt deel uit van een team dat zowel contact heeft met de opdrachtgevers als met interne technici. U geeft onder andere technisch support aan collega's op PABX centrales. Daarnaast doet u softwarematige aanpassingen in voice-applicaties en reist u regelmatig af naar de opdrachtgever om ter plaatse de systeem- instellingen aan te passen. Gezien de inhoud van de functie en de doorgroeimogelijkheden is het essentieel dat u in teamverband kunt functioneren. Kennis van moderne telecommunicatietechnieken strekt tot aanbeveling. Uw fiel U herkent zich in bovenstaande functie of u wilt deze graag snel bereiken door het volgen van een aanvullende opleiding. Uw honorerir Randstad Polytechniek biedt uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een pensioen-, spaarloon- en bonusregeling, leder jaar worden, afhankelijk van ontwikkeling en functioneren, uw nieuwe arbeidsvoorwaarden bepaald. Daarbij houden we rekening met het voorwaardenpakket waar u de voorkeur aan geeft. Ook investeren wij in uw ontwikkeling door de opleidingskosten volledig te vergoeden. In overleg kiezen we de werkvorm die het beste bij u past: wilt u op projectbasis werken of liever vanuit een vast dienstverband. Uw f - ctie Spreekt de combinatie van afwisseling, zekerheid en groeimogelijkheden u aan, dan bent u wellicht de professional die wij zoeken. Stuur uw sollicitatie met c.v. naar Randstad Polytechniek, t.a.v. de heer T. Luyt, Orlyplein 147,1043 DV Amsterdam. E-mail: amsterdam@polytechniek.com Meer informatie: (Ö20) 682 97 80. Bezoek voor meer informatie en andere vacatures: www.polytechniek.randstad.nl Met ruim 2.400 medewerkers is Randstad Polytechniek een toonaangevende werkgever in de techniek. Randstad Polytechniek biedt technische professionals op mbo-, hbo- en wo-niveau een dienstverband van waaruitzij projecten uitvoeren bij gerenommeerde bedrijven. Door uitdagende projecten, persoonlijke begeleiding en continue opleiding ondersteunt Randstad Polytechniek haar medewerkers in de verdere ontwikkeling van hun carrière. "V randstad polytechniek Partner van de ingenieursverenigingen KM en NIRIA

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 33