Personeel Personeel Personei Uitgeverij Lecturama vraagt: FINANCIEEL MANAGER m/v JBIS Uitgeverij Lecturama biedt: Kappe Beton b.v. Daar word je wi/zer Zwerf-assistenten Vroom Dreesmarr B 'K SECRETARESSES (full-time) Dankzij Leidsel mijn m ZATERDAG 9 OKTOBER 1999 Uitgeverij Lecturama is een internatio naal snel groei end bedrijf dat zich speciali seert in het aanbieden via mail order van cursussen, partworks en boekseries. Momenteel is Lecturama actief in Nederland, België, Duitsland, Frankrijk en de USA. Lecturama specialiseert zich in luxe De afdeling financiële administratie van Lecturama is verantwoordelijk voor de dagelijkse boekhouding, de week- en maandrapportages, het voorbereiden van de jaarrekening en de administratieve organisatie van de vennootschappen in Nederland, België. Duitsland en Frankrijk. Activiteiten in de USA zijn in voorbereiding. Binnen de afdeling werken momenteel 3 personen. Voor de leiding van deze afdeling zoekt Lecturama op korte termijn een Functie-inhoud: Het dagelijks leiding geven aan de afdeling Verantwoordelijk voor de gehele financiële administratie (balans- en resultatenrekening, buitenlandse filialen, budgettering, kostenbewaking, cashmanagement) Het mede uitvoeren van de boekhouding en opstellen van rapportages voor directie, management en externe accountants Coördinatie van de interne controle en optimalisering van de administratieve organisatie Functie-eisen: Resultaatgerichte en pragmatische instelling Motiverend manager met goede communicatieve vaardigheden (Engels vereist. Frans gewenst) Scherp kostenbewustzijn en goede organisatorische kwaliteiten Aantoonbare werkervaring in een complexe fïnancieel-administratieve omgeving Opleiding op HBO-niveau (SPD HEAO.) Asterix, Lucky Luke), boeken- en videoseries voor de jeugd (Sesamstraat, Beatrix Potter), hobbyverzamel werken (Kreatief Kompleet, Aquarelleren, Alles over Paarden) en talen (Engels, Spaans, Frans). Een zeer afwisselende functie in een gezond en snel groeiend bedrijf; Veel eigen verantwoordelijkheden; Tal van internationale aspecten binnen de diverse werkzaamheden; Plezierige werkomgeving in een "no nonsense" sfeer; Goede salariëring, afhankelijk van opleiding en ervaring, met doorgroeimogelijkheden. LECTURAMA UITGEVERIJ Postbus 2332, 2301 CH Leiden Fax 071 - 5614653 Email directie@lekturama.nl Indien deze functie u aanspreekt, kunt u uw sollicitatie (brief met CV) richten aan bovenstaand adres, t.a.v. Dhr. A.A. Biesheuvel, directeur (o.v.v. sollicitatie FM). Voor inlichtingen kunt u telefonisch contact opnemen onder nummer: 071 - 561 38 51. Kappe Beton BV is een groothandel in betonartikelen voor de zakelijke markt. Tot onze cliënten rekenen wij o.m. bedrijven in de sectoren wegenbouw, burger- en utiliteitsbouw, agrarisch, transport en straatmakerij Wij leveren o m. betonplaten, keerwanden, megablokken en alle soorten betonnen straatklinkers. Sinds kort produceren wij tevens ook zelf keerwanden. Wegens uitbreiding van ons cliëntenbestand zoeken wij een: (commercieel) administratief medewerker (fulltime 40 uur p.w.) Wij vragen van u: - goede contactuele eigenschappen - kunnen omgaan met de programma's WORD en EXCEL - een goede kennis van de Nederlandse taal - een flexibele instelling Wij bieden u: - zelfstandig werken in een klein team - een salaris passend bij werkzaamheden, ervaring en inzet Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Kappe Beton BV Postbus 121 2215 ZJ Voorhout t.a.v. de heer R. Kappe WIJKGEZONDHEIDSCENTRUM STEVENSHOF TE LEIDEN ZOEKT PER DIRECT DOKTERS-/ CENTRUMASSISTENTE Voor 27 uur week met computerervaring, bij voorkeur MEDICOM VOOR WAARNEMING VANWEGE ZIEKTE Inlichtingen te verkrijgen bij mw. Mary van der Hulst. Sollicitaties richten Gezondheidscentrum Stevenshof, Th. Mansholtstraat 3,2331 JE Leiden, 071-5762600 Met vermelding van 'Sollicitatie assistente'. I aiJau vraagt zo sPoe(li9 mogelijk een KW LvIQvil medewerker (m/vj ROC Leiden vraagt voor de afdeling Personeelszaken zo spoedig mogelijk een medewerker (m/v) voor de functie; Medewerker administratieve ondersteuning (vacature 392) Functie-inhoud: het verlenen von administratieve ondersteuning aan de afdeling Personeelszaken. Functie-eisen: beheersing von verschillende computerprogramma's en ervaring met administratieve werkzaamheden. Salaris: maximaal 3.801,- bruto per maand (schaal 4 CAO-BVE). De CAO-BVE 1999-2000 is van toepassing. Leiden Functie-omvang: 0.6509 WTF Aanstelling: vervanging wegens ziekte. Bovenstaande vacature wordt eveneens intern aangeboden. Een aanstelling in deeltijd behoort tot de mogelijkheden. Informatie: Voor meer informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met de heer H. van Veldhuizen, hoofd PSA a.i. (071-5451450) Reactie: U kunt uw schriftelijke sollicitatie vóór 20 oktober 1999 richten aan mevrouw MA.H.G. van Roosmalen, hoofd personeelszaken, Postbus 16158,2301 GD Leiden onder vermelding van het vacaturenummer op de enveloppe. Het Regionaal Opleidingen Centrum Leiden - kortweg ROC Leiden - is in 1996 ontstaan door bundeling van enkele bekende opleidingsinstituten in de Leidse regio en de Duin- en Bollenstreek. Dit samengaan heeft geleid tot een krachtige organisatie mei een breed aanbod van scholing, vorming en beroepsonderwijs voor iedereen van zestien jaar en ouder. Vanaf 1 augustus 1998 zijn alle opleidingen verdeeld over dertien units. Algemene informatie over ROC Leiden kunt u vinden op Internet www.rodeiden.nl Beroepsopleidingen, Volwasseneneducatie en Vorming voor m/v vanof 16 joor ft/y/iland ziekenhuis volgens rooster 24 uur per week (vac.nr. 128LD) 32 uur per week (vac.nr. 129LD) 36 uur per week (vac.nr. 130LD) Aanstelling vindt plaats voor de duur van één jaar waarna aanstelling voor onbepaalde tijd mogelijk is. In deze functie ressorteert u onder de coördinator van de poliklinische pool. Bij afwezigheid van "vaste" medewerkers of ter ondersteuning bij piekuren en extra werkzaamheden, zult u worden ingezet op vaste dagen op meer dere poliklinieken In overleg kan eventueel van de vaste dagen worden afgeweken. - voorbereiding, begeleiding en afhandeling van spreekuren; - het verzorgen van correspondentie en het vastleggen van medische patiën tengegevens met behulp van een dictafoon en computer; - archivering; - diverse administratieve werkzaamheden op de polikliniek; - overige werkzaamheden op aanwijzing van de coördinator poliklinische pool; - verrichten van assisterende werkzaamheden (dit geldt alleen voor mede werkers die in het bezit zijn van het diploma doktersassistente/verpleeg kundige). Functie-eisen: - diploma doktersassistente, medisch secretaresse of verpleegkundige, - goede kennis van medische terminologie; - goede beheersing van Word; - een goede typevaardigheid; - flexibel inzetbaar; - stressbestendig; - klantvriendelijke houding; - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; - bereidheid om op onze twee locaties ingezet te worden. Nadere informatie wordt u graag verstrekt door mevrouw I.C. Schellingerhout-Bes, coördinator van de poliklinische pool, telefoonnummer 071-545 45 45, pieper 147. Uw schriftelijke Sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan het Rijnland Ziekenhuis, t.a.v. mevrouw W.C.M. Beurze, afdeling personeel en organisatie, postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp, onder vermelding het betreffende vacaturenummer. Uiteraard bent u vrij om op meerdere vacaturenummers te reageren. Verzekeringen Vroont Dreesmann Verzekeringen Vendopolis b.v. is een deskundige assurantietussenpersoon met kantoren in de 29 grootste warenhuizen van V&D en meteen eigen buitendienst. Wij hebben meer dan 25 jaar ervaring met alle mogelijke verzekeringen, hypotheken, pensioenen, spaar- en beleggingssystemen. Op korte termijn hebben wij plaats voor part-time/ full-time ASSURANTIE ADVISEURS (M/V) in onze vestigingen in zuidwest Nederland. De assurantie adviseur houdt zich voornamelijk bezig met het adviseren van klanten, het verlenen van service bij schadeafhandeling en het initiëren van verkoopbevorderende activiteiten. Ook is de adviseur samen met de collega's verantwoordelijk voor de uitvoering van promotionele acties in zijn/haar vestiging. Profiel: U heeft een HAVO of MEAO opleiding en bent in het bezit van het Assurantie B diploma of studerend hiervoor. U heeft ervaring in een commerciële functie en u beschikt over goede communicatieve en contactuele vaardigheden. Vanzelfsprekend bent u klantgericht, flexibel en bezit u overtuigingskracht. Wat heeft Vroom Dreesmann Verzekeringen u te bieden? Wij bieden u een uitdagende functie waarin zelfstandigheid en eigen initiatief sleutelwoorden zijn. Het salaris is gerelateeerd aan leeftijd en ervaring. Daarnaast bieden wij u een gunstige provisieregeling, een uitstekende pensioenregeling en ruime opleidingsmogelijkheden. U werkt in teamverband in een dynamisch bedrijf en met een informele werksfeer.j Voor telefonische informatie kunt u contact opnemen met: mevr. B. H. F. Boer (030-2815804) Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u richten aan: Vroom Dreesmann Verzekeringen t.a.v. Mevr. B. H. F. Boer Postbus 8178 3503 RD Utrecht BOUMAN KUIJPER RECRUITMEl Werving Selectie Sollicitatietraining Executin Lindeman is een innoverende onderneming op het gebied van ct verwarmings- en airconditioninginstallaties. Met ruim 40 medewt 1 draagt Lindeman zorg voor de installatie en het onderhoud van I behandelings- en verwarmingssystemen voor woningen en utiliteitsgi Namens onze opdrachtgever Lindeman Verwarming B.V. zijn wij met spoed op zoek naar een: Aankomend Techniker Teken:1, De kandidaat die wij zoeken heeft een achtergrond M.T.S. aanj met een M.I.T. opleiding of een door ervaring verkregen vergelijkbaar niveau. Hij of zij is bekend met Auto-Cad versie Nordinet applicatie. Lindeman biedt zelfstandige en flexibele kandidaten een afwisL functie aan binnen een jong en enthousiast team, met uitstekende 1 en secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Reageer dan snel! Stuur uw schriftelijke motivatie, voorzien van een uitgebreid C.V. voor 19 septembt Bouman Kuijper Recruitment B.V. t.a.v. de heer P. Kuijper Postbus 2223 2002 CE Haarlem Voor meer informatie kunt u bellen tijdens kantooruren met: 023-51 KARSTENS <£r-CUSELL Karstens Cusell Notarissen, gevestigd in een monumentaal pand at Plantsoen te Leiden, behoort tot de grotere notariskantoren in de Leidi t Momenteel zijn er 2 notarissen, 7 kandidaat-notarissen, 5 (aankomen y, notarisklerken en 17 overige medewerkers aan het kantoor verbonden dat t kla Tot behoud van de vooraanstaande marktpositie streeft het kantoor na op •voortdurende kwaliteit en efficiency, waarbij het belang van de cliënti ar h centraal staat. eef§£ ,dat Naast de omvangrijke en veelzijdige onroerend goed praktijk kent he -uid kantoor een grote familie- en vennootschapspraktijk. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden is er een vacature ontstaa voor een tweetal die voldoen aan de volgende eisen: - opleiding tenminste HAVO-niveau; - ervaring met tekstverwerkingsapparatuur; - accuratesse en enthousiasme; - bereidheid zich 'flexibel' in te zetten; - representatief; - goede contactuele eigenschappen. Geboden wordt: - plezierige werkkring; - interne opleiding; - goede salarisregeling. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het kantooradres: Plantsoen 25 2311 KG Leiden t.a.v. de heer mr H.L.J. Kamps Voor nadere inlichtingen omtrent deze vacature kunt U eveneens met laatstgenoemde contact opnemen: tel. 071-5126446. RID tegei de i fitkl [ensp ïpart de jdinj; •lwoi :en ii de i ten ijgen. (Sta >rde Wa Ben jkhei Ligl nhe vrijv KRANT... jagasa| „Vanochtend nog. Een sportieve man van een jaar tig. Wist precies wat-ie wou. Hij was al verkocht vc hij binnenstapte. Ik denk: ik vraag 'm toch nog eve hij ons kende. Hij zegt: Ik ken jullie al maanden. Sil No i bic een nieuwe auto zoek, lees ik elke week de adverti 2 s Dus zo kreeg ik een nieuwe klant. Dankzij mijn kra 'nho Ook effectief adverteren? Bel 071-5 356 230

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 30