Nonen Nonen Nonen Nonen Nonen Nonen Wand- of vloertegels? Jan Groen! akelaardU uifV Wat is uw huis waard? Zm ra ADVIESGROEP Rabobank De raad vastgoed ZATERDAG 2 OKTOBER 1999 Huizen-verzekering financieren LIJNBAAN 8 TE LEIDERDORP Het betreft een nieuw bedrijfspand van ca. 965 m' bedrijfshal en kantoorruimte gelegen op het bedrijventerrein "De Baanderij". De ruimte wordt opgeleverd inclusief verwarming, krachtstroom en verlichting. Vraaghuurprijs 85.000,- per jaar, exd. BTW Stationsweg 26, 2312 AV Leiden Kamerbeek (071) 5145000 onroerend goed adviezen NIEUW IN VERKOOP LEIDEN, Oude Rijn 194/194 A Op mooie locatie, nabij de haven gelegen grachtenhuis met een atelier (40 m2) op de begane grond en afzonderlijke bovenwoning. Indeling: entree, voorportaal, atelier en toegang tot bovenwoning. 1e verd.: overloop, toilet, woonkamer met open haard en patio, moderne open keuken, zijkamer. 2e verd 2 voorkamers, hoofdslaapkamer, ruime badkamer met ligbad en aparte douche, toilet. 3e verd.: overloop, berging, c.v.-opstelling, wasruimte en dakterras. Bijzonderheden: monument en grotendeels dubbele beglazing Verwarming en warm water d.m.v. c.v.-ketel. Oplevering: medio 2000. Vraagprijs 629.000,- k.k. LEIDEN, Ketelboetersteeg 11 In oud herenhuis gelegen appartement op de 1 e etage in hartje centrum met uitzicht op het stadhuis aan de Breestraat. Ber ging in de tuin. Indeling: entree, woonkamer met marmeren schouw en hoge plafonds, open keuken, badkamer met dou che, toilet en wastafel, slaapkamer en zonnig balkon op het zuidwesten, inpandige berging. Verwarming en warm water d.m.v. c.v.-ketel. Servicekosten ƒ148,46 p/mnd. Oplevering in overleg. Vraagprijs ƒ279.000.- k.k. LEIDEN, Koningstraat 20 In rustige straat gelegen knusse tussenwoning met plaats op het westen, gunstig gelegen bij centrum, winkels en station. Ideaal voor starters Indeling: gang, woonkamer met witte pla vuizen vloer, in uitbouw een open keuken, vernieuwde badka mer met douche, wastafel en toilet. 1e verd overloop, ruime voorslaapkamer (voorheen 2 kamers), achterslaapkamer, ber ging en balkon. Verwarming d.m.v. c.v.-ketel (1998), riolering vernieuwd. Oplevering in overleg. Vraagprijs ƒ278.000,- k.k. Ons kantoor is ook op zaterdag geopend. U bent welkom van 11.00 tot 14.00 uur. Telefoon 071-51200 06 (wil Fick Makelaardij B.V. |l| Ooezastraat 21 NVM 2311 GZ Leiden in?.in-iqqq h™ Fax 071-5 14 14 50 Te koop bij inschrijving! In gewilde woonomgeving gelegen, zeer goed onderhouden hoek-eengezinswoning met betonnen Indeling: beg. grond: entree, trapkast, toilet, L-vormige woonkamer met schuifpui en glas in lood ramen en uitgebouwde keuken met inbouwapparatuur. 1e etage: overloop, vaste zoldertrap, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet en wastafel en balkon. 2e etage: zolderkamer met dakramen, aansluiting voor wasmachine en droger. Verwarming vindt plaats d.m.v. gaskachels. Inschrijvingen boven de 300.000,- k.k. worden in overweging genomen. A. de Vries (particulier) mobiel tel.nr. 06-51527231 TE HUUR LEIDEN - ZAALBERGWEG 11 Ca 325 m2 SHOWROOM-KANTOORRUIMTE Direct gelegen aan de afslag van de A4 (Zoeterwoude) Nieuwe bedrijventerrein "Roomburg" Temidden van bekende namen zoals JVC H M mode, PTT Businesscentrum en Bas neon Op ca. 7 minuten loopafstand van het station Lammenschans Eigen entree Voldoende parkeermogelijkheden Oplevering ind. vloerbedekking, systeemplafond en tussenwan den Gebruik van pantry, toiletgroep en dagverblijf HUURPRIJS PER JAAR ƒ175,- per m2 excl. btw TE HUUR ZOETERWOUDE - HOGE RIJNDIJK 141 KANTOORUIMTE, welke op de parterre is gelegen Het pand ligt op een goed bereikbare lokatie nabij de afslag A4 en N11De totale ruimte is ca 100 m2. Parkeergelegenheid is in de directe omgeving aanwezig Indeling: entree, toiletgroep, opslag, dagver blijf, 3 kantoorruimten In de huurprijs is mede begrepen het ver bruik van warm water en centrale verwarming De ver warmingselementen zijn voorzien van thermostatische kranen CrabWerhoeven makelaars o.g.^w^ Door de forse stijging van de huizenprijzen hebben veel mensen ongemerkt een flink vermogen opgebouwd. Dit extra vermogen kan heel goed van pas komen. Bijvoorbeeld voor: - een nieuwe keuken, badkamer of andere grote uitgave - het inlossen van een dure lening of doorlopend krediet - het opbouwen van een royaal vermogen - een beter pensioen en/of eerder stoppen met werken Bereidt u voor op de nieuwe belastingwetgeving De fiscale wetgeving rond het eigen huis verandert aanzienlijk per 2001. Daardoor is het lonend om nu uw financiële situatie onder de loep te nemen. De adviseurs van Fiën Adviesgroep maken graag een afspraak met u voor een analyse. Dit is vrijblijvend en kostcnloos. Objectief advies Fiën Adviesgroep is een innoverende onderneming met een snel groeiende (financieel onaf hankelijke) klantenkring. De formule: Maximaal rendement voor de klant door deskundig en objectief advies. Onze jaarlijkse begeleiding zorgt ervoor dat uw financiële plan ook in de toekomst optimaal blijft. Bon voor Gratis Financieel Advies Ja. neemt u met mij contact op voor vrijblijvend advies Naam i Adres Postcode/Plaats Tel. overdag Tel. 's avonds Wilt u s.v.p. aankruisen wat u wenst? Ik ben benieuwd wat ik kan besparen door het oversluiten van mijn hypotheek vanwege de lagere rentestand met het insluiten van mijn dure persoonlijke lening in mijn hypotheek Ik ben geïnteresseerd in f_] mogelijkheden die de overwaarde van mijn huis mij kunnen bieden rj het doorlichten van mijn totale financiële situatie Deze bon kunt u zonder postzegel in een gesloten envelop sturen naar Fiën Adviesgroep BV. Antwoordnummer 479, 2100 WB Heemstede. U mag ons natuurlijk ook bellen. Fiën Adviesgroep. Heemstede, telefoon (023) 548 33 88 Wie wand- of vloertegels zoekt, kanf niet om Jan Groen heen. In onzeL showroom in Bleiswijk van maar liefst 2500 m2 vindt u het mooiste en meest* complete aanbod. Wij voeren collecties w wand- en vloertegels, strips en mozaïek: van praktisch alle kwaliteitsfabrikanten, ovepl zichtelijk en aantrekkelijk gepresenteerd. Inclusief een deskundig advies en een klant-jol gerichte service. Levering veelal uit voorraad Kostenloos reserveren Gratis thuis bezorgd Ruime parkeer gelegenheid Prijzen van ƒ245.000,- tot ƒ265.000,- v.o.n. excl. erfpacht Leiden, Lange Mare 33 In 1993 onder architectuur verbouwde binnenstadswoning met zonnig dakterras. De woning is een gemeentelijk monument uit circa 1850. Het onderhoud binnen en buiten is zeer goed. INDELING: Begane grond: entree, ruime woonkeuken, badkamer met toilet en douche en een aparte berging met wma. 1e etage: ruime zeer lichte woonkamer met fraai uitzicht en openslaande deuren naar zonnig dakterras (ZW). De woonkamer heeft een houten vloeren balkenplafond. 2e etage: slaap/studeerkamer (v/h 2 kamers) voorzien van nieuwe dakkapel, inbouwkasten en houten vloer. Bijzonderheden: achterzijde geheel voorzien van dubbel glas, dakisolatie, verwarming d.m.v. CV (combiketel 1997). Oplevering: in overleg. Prijsindicatie: ƒ385.000,- k.k. Inlichtingen: 071-5120602 Kijkdagen op 8 en 9 oktober op afspraak. Appartementencomplex "Den Stadsjonker" biedt stijlvol wonen in het hartje van de levendige "Sleutelstad". Eigentijds onderdak in een ambiance van ruimte en comfort Centraal gelegen in het aan historie zo rijk bedeelde Leiden. Goed voor plezierig wonen. Sfeervol atrium Het gebouw is zorgvuldig ingepast op de vrij gekomen locatie aan de Potgieterlaan in Leiden. De woningen worden van binnenuit via een fraai atrium ontsloten. Dit loopt over bijna de gehele lengte van het gebouw. Cen traal in dit atrium bevindt zich de glazen lift. Via een loopbrug gaat u naar uw appartement. Het atrium wordt afgesloten met een glazen dak. Een sfeervol verlichte binnenruimte is het resul taat. Dit hart van het gebouw verhoogt veilig heid en comfort. "Den Stadsjonker" herbergt 36 apparte menten, verdeeld over de 4 bouwlagen. De appartementen op de ie, 2e en 3e bouw-laag zijn voorzien van een loggia, die op de 4e bouwlaag zijn uitgerust met een balkon. Het complex heeft een ruime entree. De strakke vormgeving krijgt een vriendelijk aanzien door de traditionele materialen en de twee kleuren metselwerk: paarsrode en okergele baksteen. Rondom het gebouw bevindt zich voldoende parkeerruimte, gecompleteerd met een rijke groenvoorziening. De Raad Bouwontwikkeling realiseert aan de Potgieterlaan een appartementencomplex met allure. Appartementencomplex "Den Stadsjonker" biedt dè kans op mooi wonen in Leiden. Aangepast bouwen De appartementen zijn zeer geschikt voor senioren. De apparteme standaard voorzien van een alarmsysteem met spreek/luisterverbinding, alarm wordt via Lifeline doorgekoppeld naar de alarmcentrale van Euro die dan zorg draagt voor de alarmafhandeling. Een zeer veilig gevoel. Het gebouw en de appartementen zijn geheet rolstoelvriendelijk waarbij is gehouden met ruimere entree partijen, aanpasbare toilet en badruimten. Prijzen De appartementen worden gebouwd op grond, welke in erfpacht wordt ven. De erfpachtcanon bedraagt 7-800,-per jaar. Na 10 jaar is de eerste mogelijkheid. De afkoop erfpacht is circa f 80.000,- na index. De erfpacht maand bedraagt f 325,- bij een fiscaal voordeel van 50%. De betaalde erfpachtcanons alsmede de rentelasten van de hypotheek zijn aftrekbaar van de inkomstenbelasting. Hierdoor komen de netto kosten van het appartement op minder dan f 1000,- per maand bij een voordeel van 40% uitgaande van een bruto jaarinkomen van 2 personen f 80.000,-. De koopsom van de appartementen ligt tussen de 245000,- 265.000,- v.o.n. Financiering De Rabobank Leiden heeft voor dit project een speciale aanbieding samenge deze aanbieding zullen wij u bij het aanvragen van informatie toezenden. Rente 5 jaar vast mogelijk vanaf 5,3%. De hypotheekadviseurs van de staan altijd voor u klaar! Zeker als er nieuwbouwprojecten zijn, staan zij by". Zij geven u graag een deskundig en op maat gesneden advies. Samen wordt bekeken welke hypotheekvorm het beste bij uw persoonI tuatie past. Natuurlijk is er voor dit project een speciaal actie Kortom: genoeg reden om snel naar één van de kantoren in Le en Oegstgeest te gaan en een afspraak met één van de hypot adviseurs te maken. Bellen voor een afspraak kan natuurlijk ook. Het telefoonnummer is: (071) 565 93 30. Verkoop en informatie: Postbus 171 2230 AD Rijnsburg Telefoon: (071) 405 14 14 Locatie appartementen Den Stadsjonker

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 56